Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boszi nagyon nagyon sajnálom. Igen a cukorbetegségeket kategorizálják így Gabika sajnos inzulint kap a gyógyszer + diéta nem elég. Nehéz időszak lesz főleg mert még nagyon kicsi és nem érti miért kell enni, miért nem lehet úgy mint eddig emellett nehéz nektek is tartanotok magatokat de muszály. Tudom milyen nehéz ezt az egészet megtanúlni főleg úgy, hogy a saját gyermekedről van szó számolgatni nagyon odafigyelni de idővel könyebb lesz. Gabika teljes értékü életet fog élni hidd el, nem értem miért történik ilyen mint anya, mint e.ü.-is sajnos sok ilyet láttam már és megszakad a szívem. Egyet azért írnék te nagyszerű anya vagy és mindent megadtál neki, mindent megtettél érte amit csak lehet, örülhet sőt örül is Gabika, hogy ilyen anyukája van, nem te vagy a hibás. Az ilyen dolgok csak úgy megtörténnek sajnos. Amikor írod, írtad, hogy mi nállatok az ebéd, vacsi, szülinap vagy séta hát aki végigolvassa az tudja, hogy egy nagyon gondoskodó anya vagy akinek a családja a legfontosabb, aki mást ír le van sz.....Szóval kitartás, puszilom Gabikát.




KépKépKép
rena10
 
 


Boszi ne hibáztasd magadat nem te vagyaz oka hidd el igaza van ranának ez most neked sem segít ha marcangolod magadat emiatt gabikának teljes élete lehet csak egy icipici odafigyelés kell neki is és a mindennapi rutinban benne lesz nem lesz gond és hamar fegyelmet tanul majd nekem van barátnőm aki cukros és szúrja magát és semmiben sem szenved hiányt ugyanúgy bulizott velünk stb és most van egy gyönyörű két éves kislánya :):):) ne keseredj el


Gyanixi mi nem megyünk sehová bulizni :):):)

majd tzeszek kéepekt délután most megyek a boltba takarítás stb ma apa főz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek NAGYON BOLDOG(BOLDOGABB)ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
Gabika jól van,cukra éjjel/hajnalban 6-os volt,reggel 8,7,most nemrég meg 12,4. :roll:
Inzulint már én adom neki,nem egyszerű,hiszen valakinek le is kell fogni! :roll: Minden nap 2X kap,reggel és este 7kor,s rá 30 percre ehet.
A cukorbeállítás miatt kell bent lennünk,hiszen amíg nem tökéletes,nem mehetünk haza,az életébe is kerülhet.
Nem vmi változatos ételt kap szegénykém. Minden reggelre 2/3ad vajas zsemle és 2 dl tej. Nem sok,de mégis vmi. Ez után 10 óra körül ehet tízórait,ez lehet 1 Norbi Update 1 joghurt,vagy 3-4 db korpovit keksz. Ebédre már kap finomakat,de mindig csak a leveseket eszi csak meg,pedig otthon nem volt válógatos,na de hát ki ne ismerné a kórházi kaját!
Ezek után ugy 4 óra tájban van az uzsi neki,ami szintén olyasmi,mint az uzsonna,este 7:30kor a vacsora,ami az,mint a reggeli,s este 9kor van még pótvacsora,ami általábban 1 1/2 hamlet keksz.
Most már akármit veszünk nézzük,hogy miben mennyi a szénhidrát tartalom! :roll: Tudom teljes életet élhet,de az ember mégis csak sajnálja nem is kicsit. :roll:
Gyanixi Gabika szervezéteben már születésekor benne volt egy hibás gént,ez hajlamosította erre a betegségre. Csak idő kérdése volt mikor alakul ki, be kellett valaminek indítani a folyamatot,s ez volt a vírus,ami megtámadta,s nem náthás lett,hanem a hasnyálmirigyire ment rá teljesen sajnos! :(
Apjuk mára szabadnapot kapott,így 1 órára jön be hozzánk,itt lesz sokáig! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Sziasztok!

...van net...

Kép

...majd jövök :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó hirekkel jöttem nektek:

Gabika cukra alakul,kezd beállni végre!

Ma már mindig jó volt,10 felé nem is ment.

Jókedvű,sokat játszik,végre olyan,mint mindig is volt!

Sokat vagyunk kint a levegőn,amikor csak tudunk.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

nagyon örülök hogy jobban van Gabika.
remélem hamar hazamehettek.

nektek még nem is tettem fel pociképet.na akkor most.ez pár napos.

Kép

érdekes Patrikkal ilyenkor már látszott hátúlról is,most pedig egyátalán.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike: nagyon csini a pocakod!De komolyan. Olyan jó nézni, ilyenkor mindig összeszorul a szívem...
Nálunk: Réka hiperhisztis olykor-olykor, amúgy zabálnivaló, rengeteget beszél, mindenfélét, kérdez,önálló véleményt alkot! Pl: Apa ne szólj rám, szeretem ezt a csokit,stb....

judit: poci kép....
többiek?

Kép
gyanixi
 
 


gyanixi de jó nálunk Gergő még nemakar beszélni néha elejt egy egy szót hogy elkápráztasson hogy megy ez neki amúgy meg semmi de hamarosan gondolom majd elkápráztat :):):

Ettike szépa pocid én nekem is van ekkora csak még baba nincs benne :):):):):):):)na jó túlzok kicsit de hamaroans nekem is lesz ilyen pocis képem (bízom benne )

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Nem tudom még mi jön,mert semmi jó hirem nincs sajnos!
Szombat éjjel Gabika nagyon sokat hányt. Elkapott itt vmi hányos-hasmenős vírust! :roll: Hiába külön szobában vagyunk,a folyosó mégiscsak egy sajnos. Ezután rögtön infúzióra kötötték!
Tegnap már jobban volt,eszegetett,de inni nem nagyon akar,így infúzió továbbra is ment.
Tegnapra én is elkaptam ezt a vírust,szenvedtem is rendesen. Felkelni alig bírtam,meg mindig wc-re rohangálni,nem volt kellemes.
Délután bejött apjuk is pár órára,s mikor hazaért,s beszéltünk,már ő se volt jól. :roll: Ő is elkapta.
Ma már én jobban vagyok,végre tudtam enni is. Gabika is jól van,inni még mindig nem nagyon akar,enni is keveset. Infúziót még kap. Így sajnos nem tudjuk átmenni ma a Budai kórázba,csak,ha rendbe jön,remélem nemsokára. :roll: Mintha nem lett volna elég,ami eddig történt,akkor még ez is?
Apjuk ma nem dolgozik,de nem tud bejönni,mert rosszul van nagyon ő is! :roll:

Ami viszont rosszul esik,nem kicsit,hogy anyós még csak boldog új évet se kívánt,fel se hív,apjuknak még kaját se ad,leszarja,eszik,amit talál. :evil: De a sógornőm se különb,rá is kiakadtam,ő is ugyanez. Persze,mikor szarban volt,mi hányszor meghívtuk ebédre,hogy ne fogyjon a pénze kajára. De hát jót tett helyébe jót ne várj! :roll:
Páromon kivül senki nem jön be hozzánk,rokonság,anyum szokott hívni,más nem!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ettike
Szép a pocak! :P

Boszi - itt is jobbulást!

Manó már rengeteget beszél...
PL: ka-ka-ka=óra, nyanya, ana=anya, pusza (és közben megfogja :lol: ),
nyam-nyam=eszünk :D , szi-szi=cici (és közben keresi a póló alatt :lol: ) ...stb
Még most is van napi 3x cici... és most jön a 8. fogunk... (1 bő hónapig pihent)

Itt voltak a sógornőmék Karácsonykor (köhögős , náthás gyerekkel ) és persze megvártak minket,
csak aztán mentek haza :evil: , Így Manó is és mi is betegek vagyunk (de már lassan meggyógyulunk)...
A következő alkalommal - ha jönnek - mi megyünk Anyuékhoz :oops: :lol:

Komoly vevő még nem volt a lakásra.... így addig keresgélünk... na és persze várjuk a tavaszt
( a válság hatását), amikor kicsit lemennek a házárak ...már 1-2 házat láttunk a neten,
amit érdemes megnézni... :P
...bár Anyós nem nagyon örül, hogy itt karjuk hagyni...
Szerinte jó lenne nekünk egy kicsi lakás a városban, mint egy faluban (néhány km-re )
egy családi ház :roll: :shock:
Mondta is, hogy akkor messze leszünk... szerintem nem, mert kocsival csak 15-20 perc :wink:

Egyre többet, többször agyalok egy tesón :lol:
...már csak Apát kell rávennem - így ráérnék beadni az áthelyezésit
és nem kellene még helyet keresni itt :P

Gyerek becsomagolva:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


jajj boszi jobbulást nagyon rátok jár tényleg a rúd de erős csaj vagy hidd elmostmárcsak a jó jön :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Elvileg ma mentünk volna át a Budcai kórházba,de Gabikára és rám is rámjött megint a hasmenés.
Remélem ez már a vége,s nemsokára otthon leszünk.
Azért 17 napja a kórházban nem vmi jó!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Már a Budaiban vagyunk,de hogy mi történt a másik helyen azt le kell írnom:

Gabikának felment 25-re a cukra. Persze tiszta ideg voltam,mert már nagyon rég nem volt ennyi!

Gyorsan megyek a nővérhez,hogy mi a helyzet. Nem találtam,ezért a másiknak megmondtam,hogy feltétlen mondja meg neki,hogy mi a helyzet.

Rá pár percre jött is a nővér,mondja ,hogy hallja mi a helyzet,s majd szól a dokinak,ennyi!

Eközben a hasmenés,s a néha hypoglikémiába ugró helyzet miatt cukros vízet kapott. A nővér nem állította le,pedig orbitális magas volt a cukra!

Az ideg majd szét vetett,hogy miért nem tesz senki semmit,a fiam nincs jól!

Végül én zártam el az infúziót,hogy nehogy mág magasabb legyen a cukra.

Mondtam is neki,de mint aki meg se hallotta.

Közben teltek a percek,s már 30 perc eltellt,de sehol senki,senki semmit nem mond!

Nagy nehezen megjelenik a nővér,mondom neki újra,hogy elzártam az infúziót. Hát teljesen kiakadt,mert azt nem lehet!

De magas a cukra nagyon! - mondom

Azt ő is tudja,de nem ért rá eddig jönni,mert dolga volt! Szép!

Kiderült,hogy az orvos nem is tudott semmiről semmit.

Azt mondja akkor a 10-es cukros víz helyett,kap 5-öst majd infúzióba!

Mondom neki,azt ne adjon,mert ilyenkor csak sós vízet lehet!

Jó,akkor beszél a dokival!

Rá 10 percre jön,beköti az infúziót. Kérdem,hogy a doki mit mondodt?

Ja,hát kint van,s beszéljek vele!

Kimentem,hát a nem szimpi,s nem valami kedves doki volt ügyeletben,aki közölte,hogy a cukros víz emelte meg a cukrát ennyire,amin én kicsit

kételkednék,hiszen eddig nem volt ennyi az infúziók alatt!

Legkönnyebb valamit mondani,mert nem akarnak mást!

Ez egy lehetetlen kórház,beszámíthatatlan alkalmazotakkal,akik nem foglalkoznak veled nagyon!


Hozzáteszem tegnap,ha nem szólok,hogy vacsija hol van,nem kap,mondván elfelejtették!

Neki időre kell enni az inzulin után,késve is kapta,rázhattam fel az álmából,s persze,hogy nem tetszett neki.

Meg hát ki örülne a száraz,üres zsemlének?

Fogtam odaadtam neki a kiflit,amit apja hozott,s azt persze ette szépen!

Ja ezért jól lecsesztek,mert miért nem azt adom neki,amit itt kap?

Persze száraz zsemlét?

Itt nem értenek semmihez nagyon,főleg nem ilyen speciális betegekhez,mint Gabika!

Tegnap délután jöttünk át ide. Zárójelentést se adtak,mert az minek,csak lefénymásolták a papírjainkat! :evil: Itt csak néztek!
Gabika nagyon csúnyán köhög,folyik az orra egyfolytában,s sajnos éjjel már lázas is volt. Hát még ezek után jön valami akkor nem tudom mit csinálok?!
Lesz majd mellkasröntgen,vizeletvizsgálat,fül-orr gégészet,s vérkép.

Apjuk szombat délutánig nem tud bejönni,más meg nem jön ide be!
Sógornőmet kértem meg most is,hogy hozzon pelust,mert kevés már!
Gabika enni és inni nem nagyon akar,de remélem majd erőre kap.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Igen ebben a kórházban minden sokkal jobb,a nővérek,mindenki 100Xkedvesebb,s készséges,mindent szó nélkül adnak,segítenek,nem kell könyörögni!
Volt itt a doki is,s ,mivel nincs ügyelet itt a hétvégén ezért hazamehetünk vasárnapig,de majd hétfőn vissza kell jönni,és szerdán lesz a végső eltávozás! :P
Végre karácsonyfát díszithetek! :)

Hol vagytok????

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lehet, hogy unják már az irományaidat, nem???

Vagy ők csak a gyerekükkel foglalkoznak, nem a számítógépet nyomkodják, pedig az övék lehet, nem is beteg, mint a tied. Nem kellene példát venned róluk?????????
Nem veszed észre, hogy a héten (hétfőt kivéve) csak te írtál? Ma pedig péntek van.
orvir80
 
 


Orvir:légyszike tűnj már el innen nem elég hogy Beteg Boszi kisfia még te is piszkálod? nem tudom miért jó ez neked ?????? és hidd el
neki is jár egy kis beszélgetés még a beteg gyereke mellett is attól ő még jó anya

vagyis


orvir szállj le rólunk senki sem hívott téged

nika70
Salgótarján
 
 


Hali!
Remélem boszi jobban van Gabika!

Orvi: tényleg ez már beteges, hogy mindig boszi megnyilvánulásait lesed...
Menj már a a fenébe, de komolyan!

Nálunk: küzdünk továbbra is az éjszakai köhögéssel, állítólag az orrmandula a ludas!
Most ennyi, remélem mindenkivel minden oké, írjatok!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :wink:

Az evés még mindig nagyon nehéz dió sajnos,eltűnt az étvágya! :roll: Nagyon neki megmagyarázni,hogy enni kell,mert leesik a cukra!
Jó,hogy kezelhető betegség,de senkinek nem kívánom ezt.
Szó szerint sokszor már sírni tudnék,mert semmit nem akar enni,de viszont kellene,s időre!
Tegnapra elment a hangom,még mindig náthás vagyok,nem kicsit,s köhögök,Gabikával együtt!
Szóval betegeskedünk,de majd helyrejövünk remélem,s minden jól müködik majd. :roll:
Ma ebédre evett húslevest,rántott húst,s krumplit! :lol: Ennek már örültem! :wink: Cukrai egész jók!
Holnap délelőtt megyünk majd vissza a kórházba!
Viki grat a fogyáshoz! :wink: Én 5-öt adtam le a kórházi idegegskedés,betegség miatt! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Utolsó mondat nem ide szólt,bocsi! :oops:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam pár képet:


Kép
Intenzíven

Kép
Esett kis hó

Kép
Karácsony

Kép
Kép
Kép
Gyerekosztályon

Kép
Kerifiúnkkal

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

istenem de látszott rajt hogy nincs jól :cry: :cry: :cry: :cry:
örülök hogy hétvégén otthol lehetettek.drukkolok hogy szerdán végképp letudjátok a kórházasdit.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :wink:

Holnap ebéd után megyünk haza! :wink:
Otthon elég lesz étkezések előtt mérni a cukrát,és éjjel 1X 3-4 óra közt. Eleinte 1 hónapig hetente lesz kontroll,ami elég érdekes lesz,mert a BKV-t nem ajánlja még kis ideig a sok betegség,gyenge immurendszere miatt a doki se. Anyóséktól megkaptuk,hogy az ő kocsijuk nem TAXI,tehát nem kötelességük az unokát fuvarozni kontrollokra,oldjuk meg,ahogy tudjuk,mert felnőttek vagyunk?! :twisted: Jó mi? Kedves család?!
Taxi 1 alkalom oda-vissza 6000Ft. Ilyenkor máshol a család összefog,és segítenek,de itt?! :evil: Anyum pénzt ad majd,ugy tud segíteni.
Holnap is úgy volt,hogy anyósék visznek minket haza,erre a párom mondta,hogy mégse,mert ónos lesz,és nekik nyári gumi van a kocsin. :roll: Nem cserélik le,mert az 200.000Ft lenne!Inkább menjünk haza TAXI-val,és majd odaaadják,persze,ezt már ismerem! :roll:
Szóval ez van sajnos!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

érdekes anyósod van.........................én lecsapnám,vagy minimum beolvasnék neki és nem vinném az unokát.
hogy lehetnek ilyen emberek???
annak azért örülök hogy végre mehettek haza.remélem nem lessz gond Gabika cukrával és soha többet nem kell kórházban lennie.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet mindenkinek. Boszi örülök, hogy kicsit jobb a helyzet én a helyedben lehet neki is ugortam volna a nővéreknek, én is nővér vagyok de azért precíz pontosság kell főleg az ilyen kis betegeknek. Nagyon nagyon nehéz de lesz jobb hidd el, kicsi még Gabika nem érti mi miért történik de csodaszép kisfiú komolyan :)
Mi jól vagyunk nem vagyunk betegek szerencsére, mond már mindent egész nap beszél étvágya van sőt...

Vonalzót nem tudok tenni sajnos. Rena
rena10
 
 


Sziasztok!

Tegnap párom kollegája hozott minket haza! :wink:
Hát a párom nem lesz anyjával haragban az tuti,pedig neki se tetszik mit csinál,de azért így fogadja el sajnos,nem tud mit tenni. :roll: Tegnap fel kellett hívnom anyóst,hogy hazaértünk! :evil: Apjuk megkért rá! Marhára örültem,mert ő míg bent voltunk 1x se hívott fel! :evil:

Gabika jól van,és éjjel a saját ágyában el is aludt,meséltem neki 2-öt is! :wink: Hajnali cukormérésnél jött csak át hozzánk.
Hétvégén végre karácsonyozunk,apjuk szombaton és hétfőn se dolgozik.
Doki nagyon rendes volt,felírt mindent receptre,és 1 fillért se fogadott el! :wink: Azt mondta neki ez a feladata,és nem pénzért teszi. :wink: Ja és biztos emlékeztek,hogy mondtam,hogy a Jánosból nem kaptunk zárójelentést,úgy jöttünk át másikba! Nem adtak,mondván minek,pedig ilyet nem lehet csinálni!Tegnap meg kiderült,hogy kapunk,csak postán! De most nem lehetett volna odaadni akkor?! Addig semmit nem tudunk intézni: közgyógy igazolvány...stb Hülye egy banda,de ezt nem teszik ki,amit kapnak tőlem,sok ismerősöm van sok helyen!

Budai kórházban
Kép

Kép

Kép

Kép

Lefogytam
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Biztos meséltem,hogy a kórházban Gabika csak a leveseket ette meg,semmi más főételt. Tegnap készítettem 2 napra lencsefőzeléket,és ette,mint a sáska. :lol: Nagyon örültem neki.
Cukrai jók,eszik rendesen!

Pár vidám kép


Kép
Kép
Kép


Ettike szép a pocid! :P Nemsokára 2 éves lesz Patrik is,mit terveztek? :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi de jó úgy látszik a te főzted kellett neki nemkellett a műkaja:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem... :oops:

Levi jól van, élvezi a nagy teret.. rengeteget beszél (már azt is mondja, hogy anya :lol: ),
fújja az orrát is... Nagyon ügyes! :P
Imádja a takarító eszközöket... - csak akkor lehet pl. felmosni, ha alszik :lol:
Apa csak melózik... (mint most is)
Ma voltunk kint a friss hóban :P nagyon élvezte...
Lassan kint a 8. fogunk (2 hónap szünet után)..

Boszi
Örülök, hogy már jobban és otthon vagytok!

Visszaolvastam - már csak írnom kell, de addig..
egy - két kép:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ha nem jönnék (de megpróbálok...)
Előre is
Kép
Patriknak és Gegének!

Boszi
Gabika hogy érzi magát? Minden rendben már?
Az anyós nem jelentkezett?

Gyanixi
Réka hogy van - a mandulája?
Jobbulást neki!

Ettike
A pocak?

Manó rengeteget beszél...
Kaka= óra (Anyuméknál van egy óra, ami kakukkol - így azóta
minden óra ka-ka)
, nem akarja azt mondani, hogy tikk-takk. :lol:
Tegnap ismét voltunk a szüleimnél, ahol most először mondta, hogy vau-vau :P
(itt csak a szomszédban van kutya, de ott van 2 is)
...na és a cica... mondja neki, hogy ci-ci (de a cicit is így hívja) :)
A papa is kettőt jelent (Papa és papucs - szandi) :roll:
...stb

Levi még most is napi 3x kap cicit. (reggel ébredés után, délben alvás előtt és este lefekvés előtt)
Az éjszakáink nagyon jók... este 22 körül elalszik és reggel 8-9 között ébred :lol:
Hajnalban néha iszik (félálomban) vizet, de ezt egyedül is tudja, mert a csőrös
pohara ott van tőle 20 cm-re, a párnám mellett :P
Sajna velünk alszik - lehet azért is megy ilyen jól :lol:

Ma is hullott a hó:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia: de jó, hogy nálatok volt hó és élvezhettétek is. Nálunk alig volt, az is hamar elolvadt...
Jó, hogy már beszél Levi, annyit lehet rajtuk mosolyogni, olyanokat mondanak....
Köszi kérdésed, Réka most pont beteg, megfázás, de eléggé folyik az orra meg köhög, úgyhogy most itt van anyukám és vigyáz rá, nem ment bölcsibe!
Az orrmandulája okozza az éjszakai köhögést, mert csurog le a trutyi és ha nem javul, akkor majd idővel ki kell neki vetetni!
Réka is 13 hós volt, amikor kezdte elhagyni a cicit. Sztem nem baj ha veletek alszik, ha benneteket nem zavar.
Réka nem nagyon alszik velünk, de nem is engedtük, illetve férjem határozottan ellene volt, így ha nagyritkán bejön közénk, akkor is ott ficánkol, neki sem kényelmes!
Többiek?

Kép
gyanixi
 
 


Jobbulást Rékának!
Sajnálom, hogy beteg - a bölcsiben rögtök elkap valamit és már
be is gyullad a mandula :(
Az uncsitesóm van így ( Ő most 4 éves ) oviba alig jár.
2 nap ovi, 1 hét beteg :?

Levi nem ficánkol sokat - szerencsére :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok.

gyanixi:

jobbulást Rékának.szegény mennyit beteg.

kia:

én is irigykedem a hóra,nálunk novemberben esett egy kicsi azóta semmi.nagyon édes Levi a képeken.

mi megvagyunk.Alex asszem befordult,sokat csuklik és rengeteget mocorog szerencsére.
anyuék mérlege 81 kilónak mutat ez egy hónap alatt 10 kiló hízást jelentene amit nem hiszek el .lehetetlen.holnap megyek védőnőhöz remélem nála nem mutat ennyit.ha igen akkor nem tom mi lessz.hétfőn megyek dokihoz,kedden pedig uh-ra.remélem a lepénnyel minden rendben.
mostanában sokat fájdogáll és keményedik a pocim.nem vészes és valahol még örülök is neki.remélem Alex előbb jön egy picivel.

el sem hiszem hogy 2 éves Patrik.most született.............ma jönnek anyósék szülinapozni.anymékkal vasárnap tartottuk.mi még nem vettünk neki semmit :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: már az összes játékboltot végigjártuk de nem találtunk semmit.autója van egy csomó azt minek vegyek.van gyurmája,motorja,lova,triciklije,kirakósok,építőkockák,ügyességi játékok.asszem tőlünk ruhát kap. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

képzeljétek elkezdtem kimosni a pici ruháit.olyan édesek.és kövi hónapban befejezem a vásárlást is.márciusra összeakarom rakni legalább az én roham cuccom.sose lehet tudni.annyit álmodom a szüléssel és mindig 1-2 héttel korábban indul és írtó gyorsan megszülök.remélem ezt jelzésnek vehetem hogy ne mártírkodjak az indulásnál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike
Patriknak Boldog Szülinapot!!

10 kiló 1 hónap alatt? az tényleg sok lenne...
Biztos a mérleg nem volt jó.

...már csak 10 hét :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Csak ideértem,kicsit zsúfoltak voltak a napjaink!
A karácsony jól sikerült,Gabika is teljesen fel volt dobodva,azt se tudta mivel játszon! :wink:
Nagyon sok mindent kapott.
16 órára anyósék és a sógornőmék is feljöttek.
Anyóséktól egy nagy vödör legót kapott,sógornőméktől pedig mesés mondókakönyvet és készségfejlesztőt,tölünk meg még sok mást,amiket majd láttok a képeken! :P
Ha nem lesz rossz idő akkor elvileg a hétvégén(vasárnap)jön majd anyukám a barátjával és a sok ajándékkal! :lol:
Viki jó volt látni titeket,Fanni nagyon sokat nőtt! :)
Én elindítottam a közgyógyigazolványt Gabikának és az emelt családi pótlékot! :roll:
Gabika jól van,eszik rendesen,játszik sokat,cukrai egész jókk,de alacsony,és kicsit magas még előfordul sajnos! :roll:

Akkor 1 kép,s a többit pedig összevágtam egy videóba!
:lol:

Kép

Videó:


http://www.youtube.com/watch?v=cRV_M3tj ... annel_page

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike Patriknak Nagyon Boldog Születésnapot! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ettike majdnem elfelejtettem hogy patriknak ma van a szülinapja

SOK BOLDOGSÁGOT NEKI

nika70
Salgótarján
 
 


Nika Gegének Nagyon Boldog Születésnapot! :P

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike szerintem is nagyon sok 1 hónapra a 10kg,biztos a mérleg rossz! :roll:
Hihetetlen,hogy már csak 10hét és itt a második kisfiad! :lol:
Nem izgulsz?
Nekem is mindig görcsbe rándul a gyomrom,mert már kismama lennék...
GYES mellett nem merjük bevállalni majd,később,majd,ha újra fogok dolgozni talán...

Gyanixi jobbulást nektek! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:
Családi pótlékot hallottátok? :evil:

Én ma másodszor sütök kenyeret,mert Gabika annyira szereti!
:lol: 60% fehér és 40% teljes kiörlésű lisztből.
Sütöttem muffint is zabpehely és zabkorpával,annak is nagy sikere volt! :lol:

Kép
Anya muffint sütött

Kép

Kép
Kenyérszeletek

Kép
Finom az update rudi :P

Kép
Segítek anyának

Kép
Pont jó rám

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyóséktól ezt kaptuk becsomagolatlanul. :twisted:
Kép

Letették a fa alá és kész,aztán mondták nézzük meg,semmi boldog karácsony!:roll:



Örültünk neki,de azért az ünnep hangulatát meg lehetne adni,de ezt már megszokhattam,mert ő utál csomagolni! De már ajándékzacsi is van óriás méretben is! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

nika:

Gegének nagyon boldog 2. szülinapot!!!


boszi:

édes Gabika a képeken.Patrik is mindig felveszi a mi cipőnket és papucsunkat.most is épp apa cipőjében rohangáll(a gond csak az hogy apa menne melózni :roll: :roll: :roll: :roll: )

nem izgulok-e?ááááááá dehogy.tök sokszor eszembe jut hogy jesszus 2 hónap és 4-en leszünk.az mindjárt itt van......
na szerencsére "csak" 5 kilót szedtem fel 1 hónap alatt.de betudtuk a karácsonynak.vizelettel és vérnyomival minden ok.


hoztam képeket tegnapról:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Édes a kis szülinapos!
...Gabika is aranyos a nagy bakancsban :lol: :lol:

Tegnap meglátogatott minket az új védőnő. Aranyos csaj.

Hinta itt is lett:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


nektek is rakok poci képet.szerintetek is nagy?

Kép
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


kia:

édes Levi a hintában:)

hoztam még 2 képet Patrikról.

Kép
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok! :wink:


Ettike mekkora pocak!:shock: Nem semmi!
Nagyon jók a szülinapi képek,Patrik már óriási,angyott nőtt,és gondolom nem unatkozol sokat!
Jól vagyunk,Gabika nagyon eleven,sokat rosszalkodik,de ez azt jelenti,hogy jól van nagyon is! :lol:
Megvolt az első kontroll csütörtökön a Budaiban. Súlyt,magasságot mértek. Minden jó,igaz van neki néha hypo,s utána magasabb cukor,de ez még normális,a szervezete lép reakcióba. Tehát,ha így marad,akkor azt lehet mondani,hogy beállt! Neki sosem lesz mindig 5-6os cukra sajnos,ezért is kell mérni!
Tegnap főztem karfiol levest,s túrógombócot(zabpehellyel),meg is ette mind,és még 2 kocka diabetikus csoki is belefért! :lol:
2 naponta kenyeret sütök,meg amikor csak időm engedi diabetikus süteményt készítek,hogy tudjon enni! :wink:
Tegnap Citromos Csillagokat készítettem.

Kép

Ha valakinek kell a recept,felrakom szívesen akár ezt,akár a túrógombócét! :P


Mi 11,5kg-ok vagyunk. Lassan erősödünk vissza!

Pnenumo 2. részét fogalmam sincs mikor kapjuk,most kicsit sok volt ez a kórházi mizéria,de majd megkérdezem a dokitól a jövő héten,mert ugyis viszem a zárójelentéseket.

Kellene neki multivitamint szedni,de a rágótabletták cukrosak,azok tehát nem jók. Dokinéni körbenéz,s majd megmondja,ha talált valamit.
Én találtam a neten ezt,s meg akarom kérdezni majd:

http://diabetikus.bolt.diab-pont.hu/sho ... =0317PLU20

Gabika új szokása,hogy iderohan és össze vissza puszil,ahol ér,közben mondja,hogy puszi! :lol:
Ha meglát átöltözni,s még felül esetleg nincs rajtam semmi,akkor mondja: CICI! :lol:
Ha teli van a pelus,mondja: KAKA! :lol:
Apa puszi,ilyen mondatokat mond már! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Mi ez a csend itt?

Tegnap délelőtt jött anyukám a barátjával hozzánk!Fel voltak ám pakolva! Apjuknak le kellett menni,mert volt vagy 7 óriás szatyor,ahhoz meg kellett 3 ember!

Rengeteg mindent hozott: vagy 5-6féle ételt,tehát a fagyasztó teli!

Gabikának is rengeteg diabetikus dolgot és gyümölcsöt.

Na és persze mindenki nagyon szép és rengeteg(főleg Gabika)ajándékot kapott.

Azt se tudta mivel játsszon,fel volt nagyon pörögve!

Én is finom ebédet csináltam:húsleves,rántott csirkemell,rántott karaj,sajttal töltött csirkemell,sajttal töltött karaj,magyaros sült,rizibizi és krumplis-hagymás majonézes saláta. Desszertnek lekváros piskótatekercset csináltam most nem diabetikusan,mert Gabikának volt még más!

Kora délután indultak haza,sötétedés előtt!



Nem tudom meséltem-e,hogy úgy kb. 2,5-3 hónapja megkeresett minket a T-Home egyik dolgozója(legalábbis annak adta ki magát,igazolványa is volt),hogy mivel régi előfizetők vagyunk,ha + 1 évet aláírunk,akkor 1000Ft-al olcsóbb lesz a havidíj(most 8300Ft HBO-val). Hát a hetek/hónapok teltek s semmi változás nem történt,aztán jött a kórház,nem foglalkoztunk vele,hanem mostanában egyik nap értem el őket nagy nehezen és kiderült,hogy ilyen akciújuk nem is volt?!FRANKÓ! Most már akárki kiadhatja magát akárkinek? Azt tuti most már semmit nem írunk alá,jöhet akárki.



Ja és nem semmi volt tegnap a netdolog mi?

Fél ország megbénult!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Pár kép:

Anyuék
Kép

Kép

Kép

Kép
Így már nagyon is látszik,hogy mennyit fogytam :wink:

S egy videó a tegnapi napról:

http://www.youtube.com/watch?v=sCwyEY9S ... annel_page

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ettike
Hatalmas a pocak!! :P
Mit mond a doki - mekkora lesz Alex 10 hét múlva?

Patrik ahogy sétál egyedül :P édes nagyfiú.

Boszi
Sajna mindenki kiadja magát más ennek - annak.
Igazolvány+ munkaruha nélkül én nem is beszélnék vele.
Ez is "trükkös csaló" lehetett - még jó, hogy nem kért pénzt.

Tényleg sokat fogytál - csini vagy!
A videót együtt néztük Levivel - tetszett neki a baba :lol:
Sok - sok új játékot kapott! :P
Nagyon ügyesen játszik a képeken :wink:

Úgy néz ki Apa is belemegy abba, hogy adjunk egy esélyt a tesónak :lol:
...elmagyaráztam, hogy most majdnem 3 év esett ki a munkában, ami alatt sokminden változott -
ha most visszamegyek sokmindent kell tanulnom... de ha a tesó jön, akkor majd csak 3-4 év
múlva kell hozzászoknom az új dolgokhoz :roll: :wink:
Így (ha minden jól megy) októbertől (okt. - jan.-ig van nagy esély lányra) indul a project :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia: akkor minden bele nektek, de mi ez, h okt-jan-ig van esély lányra?ezt valahonnan kinézted?

Nálunk: képzeljétek pár napja nagyon fájt a derekam, majd az elmúlt és az aranyeremnél kezdtem érezni nyomást, de főleg állásnál meg néha ülésnél, elmentem ma dokihoz, először sebészetre, ott megvizsgált a doki és nincs aranyér problémám, de végbélen keresztül kitapintotta a méhemet, amit vaskosabbnak érzett, mint kellene, így elküldött nőgyógyászhoz. Elmentem magánban a dokimhoz ő meg megállapította, h vsz. gyulladás van és adott gyógyszert, de ha nem múlik el vagy fokozódna fájdalom, akkor laporoszkópiás feltáró műtétre lesz szükség!Jó, mi, hát azóta tiszta para vagyok és mindenféle hülyeségre gondolok...ááááá

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok! :wink:

Kia aki hozzánk jött T-Home-s igazolványa volt! :roll: Jó mi? :twisted: Ott mégsem tudtak semmit erről?!

Gyanixi nyugodj meg először is azt tudom mondani,csak nincs nagy baj.Minden rendben lesz majd,ne izgulj,drukkolok nektek!

Réka már biztos jó nagy? Rég tettél fel képet!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: