Új privát üzeneted érkezett!

Most nézem újra, Márti: a két kisebb. :lol: De jóóóó! :lol:

meri
 
 


Meri:szerintem overálból vehetsz nagyobbat, nekünk van egy meg is nézem, :lol: :lol: persze nincs már benne a méret, de elszoktak veszni benne a drágáim, eleinte!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kisebbek:na igen most már el kell gondolkodnom ezeken lassan!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, neked nem is téli gyerekeid vannak! Honnan van overálod? De akkor 68-ig belefér?

meri
 
 

 
 

Ja, viszont nem hallottam véleményt: rszín vagy piros????

ANNA!!!! HOL VAGY???????

meri
 
 


márti,
nem hallottam még ezt a nevet de nagyon szép :D mondjuk nekem az A betűs nevek alapban bejönnek :wink:
jaj de jó klassz lehetett a tesómacorgós :lol: vmelyik este nálunk is b olyan aranyos volt!bementek apával aludni én meg még kint mókoltam a nappaliba és hallottam hogy kér inni b.gyorsan csináltam neki egy málnikát és mikor kinyitottam az ajtót ott állt már és elkapta a pocakomat és ölelgette meg puszilgatta meg simizte és mondta hogy anya,én nagyon szeretem a marcit :lol: :lol: :lol: én meg majdnem elbőgtem magam hogy de imádom a kölkeimet :roll: :lol: és hát ezekért a pillanatokért érdemes élni :wink:

meri,
na igen,overál nálunk is nehéz ügy volt pont ugyanezért,csak aztán én még tovább bonyolítottam :lol: szóval én sem akartam 56ost mert hogy egy ilyen overál kemény pízbe kerül és hát ha lesz 4 kilós marci nem sokáig lenne rá jó az 56és és kettőt egy télre meg drága mulatság lenne :roll: úgyhogy -62-68ast vettem én is.azzal akülönbséggel hogy én ilyen overálzsákot akartam hogy ne kelljen má csórít kínozni minden öltözésnél amíg még olyan pici.igen ám,de a 62-68as akkora hogy nem fér bele benne a hordozóba :shock: :evil: így aztán vehettem a zsák mellé egy kantáros bélelt nadrágot,egy kabit meg egy cipit :lol: :lol: :lol: úgyhogy végülis így is két garnitúra téli ruhánk lett :wink:
Vendég
 


és rózsaszín :lol:
Vendég
 


Gigi, az a vicc, hogy még én is majdnem elbőgtem magam, ahogy olvastam... Hihetetlen kezdek lenni... :D

Köszi a véleményt is. :D

Annáról semmi hír?

meri
 
 


meri,
normális,áldott állapotban vagy :lol:

amúgy azon gondolkodtam hogy mi a paci fütyijéért hívják a terhességet terhességnek???????????????????????mert hogy én annyira nem szeretem ezt a szót mert olyan csúnya,mert egyáltalán nem terhes!!!!!!és sokkak szebb mondjuk a várandós meg az álladott állapotban van meg ezek...no de ha nap mint nap ezt használom azt hiszik hogy vmi hülye sznob vagyok :lol: :lol: :lol: pedig szvsz télleg csak azoknak kéne használni akik szó szerint értik,nekem meg mondjuk jó lenne az áldott állapot mert én meg azt érzem találónak meg értem szó szerint :wink:

annáról semmi,de abban maradtunk hogy hív ha va vmi :roll:
Vendég
 


Hm... Ezen én is szoktam gondolkozni, Nekem a várandós az igazi. Én legalábbis ezt érzem magamban legerőteljesebbnek. Várakozom, várok... Pontosan nem is tudom, mire, de minden pillanat várakozás... terhesnek én sem éreztem egy percig sem még!!!!

meri
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap nem jelentkeztem, de egész nap annyira fájt a fejem... Feküdtem egyfolytában :evil:
Szóval még mindig egyben vagyunk, és kezdem azt érezni, h ez a gyerek soha nem jön már ki :roll: Megyek porszívózni, hátha... :roll:

Bocsi, h csak magamról írtam :cry:

Pusz
Vendég
 


Figyi, Anna, az őrangyalaid nem nagyon tudják ám követni a kívánságaidat!!! Eddig azon drukkoltál végig szinte, hogy nem akarsz skorpió gyereket. Most mikor a lgejobb úton haladsz effelé, ez sem jó... Nehéz a kedvedben járni. :lol: Nyugi, ezt most már kibírod. :lol:

meri
 
 


Sziasztok!

Csak írok pár sort, aztán most már tényleg visszaolvasok, és írok rendesen is :oops:
Olyan sz@rul aludtam az éjjel... úúúúgy égett a gymrom, ölegettem a salvust rendesen :roll: És ebből arra következtettem, h még mindig fent van a hasam, mert ha lent lenne akkor már nem égne a gyomrom ...
Egyébként meg olyan másképp fáj már a hasam... Rendesen görcsöl, nem keményedik, és baromira fáj ám :roll:

Na olvasok
Vendég
 


Meri, az éneklést már kiveséztük msnen, én sem éneklek neki... :roll: Sőt kb a 9. hónapban kezdtem el hangosan beszélni hozzá, na de azt se napi rendszerességgel. Meg bennem bármennyire is szerettem volna már Őt, lassan alakult ki az a tudat, hogy valaki itt tényleg éldegél. Magamban viszont sokat beszélek hozzá... Meg én a hasamat se szoktam simogatni :oops: Anyám ki is van rám bukva rendesen, de azt sem bírom ha más elkezdi simizni... :oops:

Gigi, ez a kefélös dolog :lol: Én is így látom mondjuk...

Márti, tök szép neve lesz a kicsi lánynak :)

Tök jó, Márti, Meri Ti is mindjárt szülni fogtok :)

Ja, és nekem a sötétebb overál tetszik jobban :roll:

Egyébként én is áldott állapotnak nevezném, de most már terhes is néha :oops: Főleg, mert annyira fájnak a csontjaim, meg néha amikor megfordul gondolom egyik oldaláról a másikra, az iszonyúan fáj, vagy mikor a fejecskéjével betalálja a hólyagomat :) De amúgy imádok terhes lenni :)

Írjatok Ti is ma sokat :)

Puszi
Vendég
 


Tarts ki Anna!!!!!!!!!!!!Elhszem, hogy kivagy már és várod nagyon a kisdrága érkezését, szerencsére nekem előbb jöttek 1 picivel a manók, így nem volt időm türelmetlenkedni!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Ja és mindjárt???????????????? :shock: :shock: :shock: Az még odébb van!!!!!! :wink:
Örülök, hogy tetszik a neve a kiscsajnak, mindenki úgy meglepődik, lehet, hogy csak azért mert igen ritka név, de nekem nagyon tetszik , jelentése:beteljesülés!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na most már aztán feketepontokat fogo osztogatni!!!! HOL VAGYOK????????? :evil:

Hm...

Pedig jöttem újságolni, hogy nézzétek, ezt kapta ma Bia!

Kép

meri
 
 


Én igazoltan vagyok távol:Szoni nagyon beteg :cry:
Kötőhártya gyulladása van+magas láza(39.8 volt a legtöbb), hányt is.....és mindez kedd óta!!!!!
Kivagyok!!!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Lányok!

Bocsi,de tud valaki Annáról? Esetleg már babázik,azért nem ír? :D Meri,Gigi,nem beszéletetek vele?

Puszi


Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szegény Szoni!!!! :( Képzeld, nálunk is valami vírus fertőzi a családot. :(

Eszter! Anna megígérte, hogy üzen, ha szül, úgyhogy szerintem csak apázik. :D Mondjuk disznóság, mert Anna és Gigi is megígérte, hogy naponta bejelentkeznek, hogy ne izguljunk!!!

meri
 
 


Eszter, jók a megérzéseid!

Anna kórházban van. 5perces fájásokkal mentek be éjjel, de ahogy beértek, rendszertelenek lettek. Szülőszobán volt egész éjjel. 1 ujjnyit tágult még csak, kitették osztályra. Még mindig vannak fájásai, vérzik is, és nem csinálnak semmit. :(

meri
 
 


Meri!

Jajj nagyon köszönöm,hogy ilyen hamar írtál.Hát nem is tudom mit mondjak.Annak nagyon örülök,hogy végre elindult valami,annak viszont nem,hogy szegénykém szenved és nem igazán kap segítséget.Mert én amondó vagyok,hogy ha már valakinek beindul a szülése és ráadásul a kiírt időpnt után,akkor igenis segíteni kellene azt a szülést.mondjuk burokrepesztéssel,vagy tudom is én.Annak nagyon örülök,hogy a párja ott van vele.Jajj ha bármit megtudsz írj kérlek.Bizony Gigi is mindjárt szül.Őt is lesem és látom nem írt.Lehet,hogy ő is. :lol: Remélem te jól vagy én tegnap kicsit betojtam,de írtam is a 2008-asba róla.Szerencsére velem semmi gond.

Ha bármit tudsz írj légyszi

Köszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Gergő baba!!!!!Hajrá!!!!!! :wink:

Meri:Te ne kapj el semmit!!!! :wink:

Gigi:????????????????????? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Húúú, Eszter, mostanában nem nagyon van időm még olvasni sem. Mi baj volt? Mindjárt megyek és visszaolvasok!

Azt mondjátk meg nekem, mik azok a jóslófájások!!! Mo miatt bekukucskáltam egy másik topikba, és Ind írta, hogy neki az van. Én észrevenném, ha nekem lenne????

Márti, igyekszem. :)

meri
 
 


Meri!

A jóslófájások olyanok,mint az enyhe szülési fájások,csak azzal a külömbséggel,hogy nem indul be utána s zülés.Tehát ha rendszertelenül keményedik a has,mensiszerű görcsök jelentkeznek...,de aztán nem vállnak rendszeressé és nem erősödnek,hanem elmúlnak maguktól,akkor ezek jóslófájások voltak.Szerintem észrevennéd,ha volna,de ez természetes dolog,a méh jelzi,hogy lassan készül a szülésre.Miért érzel valamit amit nem tudsz beazonosítani? Ne idegelj?! Tessék még benn tartani Biust! :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Meri:én úgy tudom, hogy az csak az utolsó hetekben van, akkor gyakorol a méhed a nagy dologra, szóval ne stresszelj engem ezzel, hogy neked lehet-e!!!!!!!!!!!!!!!!Még ne legyen!!!!
Én Szoninál utólag jöttem rá, hogy jééééééééééé nekem olyanom volt!!!!!! :roll: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


sziasztok,

itt,bocsánat,de egyszerűen annyi dolgom van még és estére úgy elfáradok hogy nincs már erőm bekapcsolni a gépet :oops: :(

márti,
bulást szoninak,szegény,gondolom a szíved szakad meg :cry:

meri,
szuper bia szerzeménye :wink: jóslók:hát ezt egész pontosan én sem tom mert nekem egy darab nem volt bnél :lol: most meg a 35.héten elkezdett keményedni a hasam de nem fáj.....hogy ezek azok lennének e.....de vmi félelmetes volt nekem mikor először éreztem,marcus tisztára összegubódcott apocakban és nem lehetett benyomni a hasam..... :shock: és a leghülyébb időpontokban persze :mrgreen: :mrgreen:

annáról:meri mindent elmondott,szegény nagyon kivan hogy se nem engedik haza,se nem csinálnak semmit hogy beinduljon rendesen :?

rólunk:méhszáj felpuhulva,megrövidülve és két újjnyira nyitva :lol: :lol: :lol: :lol:

eszter,
nekem sajnos semmi kapacitásom más topicot is olvasni,elmondod itt is hogy mi történt :oops: :( olyan sokszor eszembe juttok,de ennél tovább sajnos nem jutok :cry:
Vendég
 


Márti, nem idegellek!!! :D Bocsi.

Eszter, nincs semmi ilyen oka a kérdésemnek, csak Ind írta, és megijedtem, hogy talán nekem is van, és nem is tudok róla... merthogy ilyen frontkörnyéki napokon én is másképp érzem a hasam... de azért görcsöknek nem nevezném... néha húzódik vagy szurkálódik, meg keményedni is szokott mostanában... főleg, ha hirtelen felállok vagy mzdulok... csak mindenki mást mond: van, aki szerint ez így normális, más meg hűűűha... Én meg hallgatok a megérzéseimre. :D

Gigi, hűűűű, kezd izgis lenni a dolog!!!! :lol:

Annánál ezek szerint a helyzet változatlan... Hm... Már épp hívni akartam... Gigi, a valamit megtudsz, azért írjál, jó???!!!!

meri
 
 


Gigi:már megszakadt a szívem, pláne, hogy Zsombi szintén zenész :( , de ő még csak a kötőhártya gyuszinál tart, még nem cifrázza!!!!

Meri:csak semmi hirtelen mozdulat!!!! :shock:
Szerintem a jósló fájás az fáj, csak nem annyira brutál és nem szülsz meg utána, na azért jósló!!!!! :wink:

Szegény Anna, elhiszem, hogy kivan!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hátha valaki bekukucskál. ;)

Annának végre elfolyt a magzatvize...

meri
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon-nagyon szorítok Annának! Remélem hamar túl lesz rajta és csak szép élményei maradnak!

Gigi!
KÖSZÖNÖM!
Nagyon szorítok Neked is!

Naponta többször is bekukkantok hozzátok!

Éva

Kép
balimama
 
 


Na na??????????????????????Írjon valaki valamit???????????????Persze Annáékról!!!!!!!
Nem vagyok éjjeli bagoly, csak erre jártam....hátha :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok, lányok!

Annáért irok, hogy nagyon izgulok miatta - remélem minden rendben van velük. Várom a fejleményeket!

Gigi, hamarosan te is szülsz :) - nagyon szoritok, hogy minden rendben legyen!!!

Vigyázzatok magatokra!

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


semmi új hír annáról :(

márti,
ezt ugord át mert rólam szól :lol: :lol: :lol:

én meg még nem szülök :roll: :twisted: :twisted: :twisted: pedig most nem kicsit vagyok már besózva :oops: :lol: tegnap magamra kaptam apát....ez is baromság hogy a sex megindítja a szülést :x bnél sem jött be,vajon miből gondoltam hogy most be fog :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ????????????no sebaj,szombaton telihold,most arra gyúrok akkor :lol:

éva,
helyes :wink: komolyan mondom már kezdem magam szarul érezni hogy mindenki olvas mindenkit,csak én vagyok folyton lemaradva és nem tudok semmiről :cry: úgyhogy mesélj hogy mi ahelyzet,ott tartok hogy elkezdted a clostyt :wink:
Vendég
 


ildi,
téged kihagytalak :oops: köszi a drukkokat :D
Vendég
 


Gigi:Zsombit is a telihold hozta meg!!!!!! ÉS ő 38+3-ra született :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
És Te is érdekelsz!!!!!Most miért mondod??????????????????? :shock: :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


anna babázik!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

hajnali 4 óra 12kor megszületett gergő 3060grammal.minden rendben volt és anna újra a régi,had idézzem:"azt hittem kiugrik a szemem" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

anna,
nagyon szeretünk :D :D :D

én jövök :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


márti,
yessssssssssssssssssssssss,ez nagyon jól hangzik,szülni akarok,szülni akarok,szülni akarok :lol: :lol: :lol:nem,nem,nem,inkább szülni fogok,szülni fogok,szülni fogok :lol: :lol: :lol: :lol:

és ezért mondtam hogy ugorjál :mrgreen: :mrgreen: :

"Na na??????????????????????Írjon valaki valamit???????????????Persze Annáékról!!!!!!! " :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Yesssssssss - JUPPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ nagyon örülök Annáéknak :D :D :D :D NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KIVÁNOK!!!!!!

Kép

KépKépKép
ildiko74
 
 


Éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anna!!!!!(ha majd visszaolvasol) nagyon örülök nektek!!!!Sok sok boldogságot a kicsi fiadhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Kép

Kép


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gigi:most már tényleg TE JÖSZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hűűűűűű, de jóóóóóó!!!!! :lol: :lol: :lol:

Anna, nagyon-nagyon boldog életet kívánok Nektek!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Gartulálunk a pici fiadhoz, aki már most lesi a kívánságaidat! :lol:

meri
 
 


Kedves Gergő!

Talán nem véletlen, hogy pontosan 31 év van köztünk! ;)

„Óriásként, felhők
közül, félszegen
hajlok rád köszöntőn,
köszöntlek e földön,
pici idegen!” (Illyés Gyula)

Nagyon szép és boldog életet kívánok Neked!!! :)

Kép

meri
 
 


Sziasztok!

Anna! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT A KICSI GERGŐHÖZ!!!!!
És ami a legfontosabb sok-sok tejcsit!!!!



Gigi! Most már te jössz!!! Kíváncsian várom mikor bújik ki a Te kismanód is!!!

Puszi Mindenkinek!!!!
Vendég
 


Meri!

Nagyon köszönöm,hogy szóltál!

Anna!

Annyira örülök,hogy megszületett a kis Gergő,csak potyognak a könnyeim a meghatódottságtól,alíg látom a betűket,de hiába is látnám,mert nem találom a megfelelő szavakat,annyira csodálatos ez.Nagyon ,de nagyon örülök neki,hogy végre a karjaidban tarthatod őt és kívánom neked,hogy minden vágyad teljesüljön és ez a kisfiú változtassa meg az életedet úgy,ahogy az neked a legjobb volna.Legyetek nagyon boldogok és makk egészségesek és nagyon várunk vissza. :D Kép

Puszi

Eszter

Ui:

Gigi,te vagy a következő,tessék jönni gyakran,mert én olvasok ám.Amúgy a tegnapi kérdésedre bekeményedtem és úgymaradtam 1 napig,azért izgultam ,de nem lett gond. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Meri: :lol:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hááát, Márti, sikerült megnevettetned!!!! :lol: :lol: :lol:
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy!!!!! ;)

meri
 
 


Eszter, mit jelent az, hogy egy napig úgy maradtál???

Krisz, láttam ám a szépséges görbédet!!! ;) Drukk!+++++++++++

meri
 
 


Köszi Meri! Már lassan nem lesz hajam meg körmöm úgy izgulok!!!!
Vendég
 


Ne izguljál!!! Az sose nem jó! ;) Akkor inkább tesztelj, abból bajod nem lehet!!! ;)

meri
 
 


Sziasztok lányok!

Én is egész éjszaka itt néztem a fejleményeket, miközben szopiztunk. Bár írni azt sajnos nem tudtam...

Nagyon izgultam Annáékért, és nagyon örülök neki, hogy már babázik!

Anna, gratulálok én is, és nagyon-nagyon jó egészséget, sok-sok boldogságot kívánok Nektek!!! Na és persze a sok tejcsit se felejtsük el, ami - most már tudom, hogy - baromi fontos!!!

(Lányok, azt nem tudjátok, hogy makk egészséges a pici? Mert ugye voltak aggodalomra okot adó dolgok. Úgy izgultam értük, hogy legyen teljesen egészséges a kis Gergőke!)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok Lányok

Bocsi, hogy így bepofátlankodok, de úgy látom nagyon sok ismerős ír ide.

Anna nagyon nagyon gratulálok a picurihoz.
Gergő legyél nagyon nagyon boldog és mosolygós kisbaba
.

Puszilok mindenkit

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Anna,
Én is szeretnék nagyon-nagyon gratulálni a kicsi fiadhoz!!!
Legyetek nagyon boldogok és élvezd ki a babakor minden percét, mert visszahozhatatlan!!!

Millió puszi nektek és nagyon jó egészséget!


Kép
csné
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: