Új privát üzeneted érkezett!

Eni81, én most fogom megmondani a szüleimnek! Nem tenném, de az anyám nyaggat, hogy felvettek-e az új munkahelyemre és eddig nem akartam mondani neki, hogy : igen felvettek, de nem megyek dolgozni mert terhes vagyok!
Egyébként már nem vagyok kislány, 36 éves vagyok!! :D De akkor is a szüleim "kislánya".
Az anyósomékkal meg egy telken lakunk, épp csak köszönő viszonyban vagyok velük, úgyhogy majd észreveszik a gömbölyödést, én biztos nem szólok nekik.
Te mikor akarod megmondani?? Nemsokára úgy is észre veszik, az anyósoknak ehhez jó szemük van! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ritkán írok ide inkább a 2008. márciusban szülünk topikban szoktam de ha nem gond ide is csatlakoznék, mert már rég óta olvasgatlak titeket is.
[b]
Mamacka!
Én is Ujvári doktorhoz járok, és szerintem is szuper doki és én eddig CSAK jót hallottam rólla. Viszont a héten voltam nála és egy kicsit megijesztett amit mondott hogy az Istvánból átment a Nyírőbe!!!!
De igéretett tett hogy mire legközelebb megyek az kb. 1 hónap addigra már tudni fogja maradhat e az Istvánba beugrósnak azaz akik még úgy kerültek hozzá hogy Istvános doki azoknak levezeti ott a szülést de mondta hogy ez nem rajta múlik hanem a korházon hogy engedik e. hát kicsit beparáztam mert semmiképp nem szeretnék dokit válltani viszont a Nyírő magánkorház lett és ott a szülésért 150.000ft-ot kell fizetni a korháznak +a doki. Hát nekem nincs ennyi pénzem :cry:
Te mit tudsz erről??

Sok puszi és jó egészséget mindenkinek!!!
Pepike

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Pepike!

Üdv itt nálunk.


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

 
 

Eni!

A hányingerre a keksz tényleg jó felkelés előtt,de a kólát nagyon kérlek NE!!!!!Rengeteg méreg van benne,nem hiszem hogy ez pont jó választás lenne a babának!!!

A libero honlapján is lehet követni a babák méhen belüli fejlődését.

Üdv.Pepike itt is :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Üdv az újaknak:)

panny, a kólát nem literszámra gondoltam ám :wink: 1-2 kortytól semmi baja nem lesz a kismanónak, viszont a hányinger elmúlik. Illetve elmúlhat; mert nem mindenkinél jön be.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Gratulálok minden új pocaklakóhoz. Mult hét szerdán voltam Uh-gon 12 hetes és 3 napos volt a babóca. Minden rendben van a feje bubjától a popsijáig 6.4 cm hosszú. Lehetett látni az ultrahangon a kéz és lábujait amit meg is engedett számolni. Megmég rengeteg apróságot lehetett látni: a füle már megvan ,,a szemgödör is, az orcsontja is, mutatta a doki a kis agyát hogy egészségesen fejlődik. A férjem is bent volt velem neki is egy hatalmas élmény volt a babócát látni. Rengeteget mozog, a dokim szerint a kislány babák sokkal mozgékonyabbak mint a fiuk.Nem tudta megmondani,csak találgatott volna,hogy mi a neme .4 hét mulva pontosan megmondja fiú vagy lány. Most jelentkezett nálam a reggeli hányinger. Egy újságban olvastam,hogy a reggeli hányinger ellen felkeléskor éhgyomorra jót tesz egy pohár hideg víz is.

Velem minden rendben van, a cukrom is tökéletes.

Üdv mindenkinek. A most csatlakozoknak: sokat aludjatok, ne áljatok sokat, ne emelgessetek az első 12 hétben, vigyázzatok magatokra.
Most vagyok 13 hetes és 1 napos.

Ircsi
ircsike
 
 


Sziasztok

Pepike
Igen tudom sajnos... nemrég beszélgettem vele erről hosszasan... (eljött a kiállításmegnyitómra) akkor még nem is tudtam, hogy a pocimban ott az aktuális kuncsaft! :)
Én is abban reménykedek, hogy maradhat beugrósnak... a 150-et mi sem tudjuk kifizetni... :( ráadásul abban még nincs is benne a neki szánt összeg, illetve ebből ő csak 20 ezret kap! :( ami azért nem valami sok...

Csöppke
Ezek szerint két néven vagy bejelentkezve??? uhh ahhoz nem lenne energiám, hogy ki be jelentkezzek a különböző topikokért... én is írok több helyre... a te kisfiad is áprilisi?


Ircsike
egy 12 hetes baba már egy kész ember!!!
Nekünk a 14 hetes uh akkor a élmény volt... sose felejtem el... sajnos se videó se kép... csak az emlék... ma is látom magam előtt a férjemet a kórházi padon gubbasztva... magába roskadva az élménytől, hogy láthatta a kisfiát rúgkapálni... pedig még a pocim nem is látszott... :)


Hányinger émelygés szédülés nálam is erős... tisztára másnaposnak érzem magam... és csak aludnék meg aludnék... nem tudom ,hogy fogok én még két hetet Kecskeméten dolgozni...
:roll:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamacka, mi óvatosabbak vagyunk, és addig míg nem halljuk a kicsi szívét dobogni, addig nem hozzuk nyilvánosságra a dolgot :) Azért lett ez az új nevem. A másik nevemmel egyébként már elég régen jelentkeztem be, inkább olvasó üzemmódban vagyok :) Max 1-1 privi erejéig váltok nevet :wink:
Az én kisfiam márc végi.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke!

Jó értem én hogy nem literszámra értetted a kólát :wink: Csak mióta láttam egy kisérletet-rozsdás szögeket tettek kólába este(szénsav már nem volt benne)és reggelre leoldotta a rozsdát a szögről!!!Hú,szóval azóta óvok mindenkit a kólától.Amúgy előtte sajna én is szerettem,de azóta tudatosan megpróbálom mellőzni.

Ircsi!

Grat az UH-hoz!! :wink: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!!!!

Újként szeretnék csatlakozni hozzátok! Szombaton teszteltünk, már nem bírtam tovább, mert egypár jel utalt arra hogy esetleg sikerült a próbálkozásunk. Számításaim szerint májusban érkezik kicsi B! :lol:
Orvosnál még nem voltam. Most vagyok 4hetes 5 napos.
Ja,, és van már egy csodaszép lányom, ő most 20 hónapos!!

Mindnyájatoknak gratulálok, és boldog babavárást kívánok!!!

Era
zarzis
 
 


Jajj!! Akik rókakomákkal kűzdenek, azoknak kívánom hogy hamar elmúljon a rosszullét!!!
Nekem is volt múltkor, most még egyenlőre nem jelentkezett, bár mi még nagyon frissek vagyunk.....
Szóval kitartás!! :wink:

Era
Kép

Kép
zarzis
 
 


Üdv.Era!! :D

Grat a poz.teszthez!! :lol:

Remélem elkerül a rókakoma sokáig!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt:)

Szia zarzis, üdv itt :) Végre valaki, aki még szintén az elején jár... :wink: Bár még így is én kullogok a végén :D
Lehet, hogy a nyáriaknál lenne a helyem majd. :)

Mikor mész dokihoz?

szép napot

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!!

Panny, én is ebben bízom... :wink:

Csöpke, hát az az egy nap amivel előbb járok, még a végén behozható!! :lol: :wink: A többieket azért ne érd utól!! Legalább mire mi kerülünk sorra, már mindenki tud tapasztalatokat mondani!!! :wink: Bár ahogy olvasom már neked is van tapasztalatod a kisfiad révén.

Lányok!! Mit tudtok, most lehet orvost választani?? Vagy fizetni kell a kórháznak?? Tudom hogy sokat kevertek ebben az ügyben, de most hogyan határoztak??

Én addig eljutottam tegnap, hogy megnéztem mikor rendel a dokim, de azt hiszem 2 hét múlva megyek... akkor leszek 6 hetes. Olyan furi volt újra ott, látni a sok gömbölyű pocakú kismamát.... tudni hogy minden kezdődik előről.... de olyan jó érzés!!! :lol: Bár gondolom ezt itt nem kell ecsetelnem.

Csöpke, te voltál már?? Addig úgysem leszek nyugodt amíg nem látjuk az uh-on, legszívesebben már tegnap bementem volna, de még kicsit korai talán. Addig meg hallgatunk róla a család előtt.. csak a barátnőim tudják, meg most már ti!! :wink: :lol:

Na megyek kezdődik a délelőtti műszak... majd jövök még!!

Szép napot!!

Era
Kép

Kép
zarzis
 
 


Hello:)

zarzis, nem, még nem voltam dokinál :) Jövőhéten elmegyek, de csak azért hogy megosszam vele az örömhírt :) Aztán majd valamikor a 6-7. héten szeretnék UH-t.
Mi sem mondtuk még senkinek, ill. 1-2 bizalmasom tudja :wink:

Az orvosválasztásról passz. Mostanában nem nagyon érdekelt a téma, és nem olvastam utána. De majd most...

Egyébként az 1 nap tényleg nem számít...a fiam majd' 3 héttel előbb jött :) Szóval ez nemigazán mérvadó.

Megyek ebédelni, sziasztok.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Halihó!!!

Mindenki dolgozik, babázik, csavarog....stb.????

Csöppke! Most nézem a vonalzóinkat, és a tieden az áll, hogy 248 days to go, az enyémen meg 178. :shock: Miért?? A tiéd reálisabb, de ezt nem értem. Lehet valami adatot rosszul adtam meg a vonalzónál... na mindegy. :roll:

Megyek kicsit pakolok mert lehet este érkezik anyósom, nehogy szó érje a ház elejét... :lol:

Era
Kép

Kép
zarzis
 
 


zarzis, igen, először én is elrontottam :) Nem csak az utolsó mensi időpontját kell beírni, hanem mellé azt is hogy mikorra vagy kiírva. Nem értem miért, elvileg ki kéne számolnia.. :? De beírtam hogy május 24 és így már oké :D
Te mikor mész dokihoz?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Értem!! majd egyszer kijavítom.... örülök hogy összehoztam ezt a két vonalzót, ez is egy kis időbe tellett. :roll:

Én majd 2 hét múlva keddre terveztem. Annyi idősen mentem kb. az első terhességnél is, és már látszott ahogy dobogott a kicsi szíve... :D

Olvastam neked is van már rosszulléted? Erős?? Én még semmit nem érzek... KOPP_KOPP_KOPP
De mikor még nem csináltam tesztet, szóval talán egy héttel a fogamzás után mondtam a páromnak tuti összejött a baba, mert éreztem a hasam, erős bélmozgásaim voltak...puffadásérzés... olyan ami máskor sose. Ha sokat emelgetem a lányom, akkor azért érzem a hasam, de amúgy semmi. Na most jól elkiabáltam magam... holnap meg jönnek itt a rókakomák. :shock:

Era
Kép

Kép
zarzis
 
 


No, én megjártam a dokit :) UH nem volt, de elújságoltam a hírt és nagyon örült :) Megvizsgált, azt mondta itt bizony tuti baba van, a méhem kb 5 hetesnek felel meg, minden oké. 1 hét múlva szeretne csinálni egy uh-t, hogy lássuk a petezsákot, aztán majd meglátjuk mikor lesz a következő. Hát így vagyunk :)

Nekem a gyomrom fájdogál (a fiamnál is ez volt), ill émelygek és enyhe hányinger is van, de ma koppkopp nem volt :wink:

Csajok, Ti hány tesztet csináltatok? Mindenki megállt egynél? :D Csak én vagyok ilyen többször tesztelős mert nem akarom elhinni? :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Helló!
Hát még én is az elején vagyok!
Én bevallom, most ennél a babánál 4 db tesztet csináltam, mert nem akartam hinni a szememnek, ugyanis mi nem próbálkoztunk, viszont most, hogy így alakult, nagyon örülünk!

Kép
Kép
Kép
kinguri
 
 


Amúgy én 1 hete voltam dokinál, mert a mensesem szerint akkor lettem volna 6 hetes, de csak egy 4-5 hét közötti petezsákot láttunk. Két hét múlva kell visszamennem, akkor már dobognia kell a kicsi szívének! Már alig várom!

Kép
Kép
Kép
kinguri
 
 


Hello!

Szabad orvosválasztás van hál'istennek és nem kötelező a területileg illetékes kórházban menni szülni.Vannak viszont olyan kórházak amik magánkézbe kerültek(pl.Schöpf)ott egy szülés kb.2-3-400.000ft lett.Azt ugye mondanom se kell ,hogy szűntek meg kórházak meg vontak össze jó párat.Ez most a helyzet.

tesztek:ne is mondjátok,én is ellőttem vagy 3-at :oops:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Most sajnos eléggé rohanok, csak gyorsan leírom, amit nagyon fontos!

Csöppke, köszi, meg fogom nézni az oldalakat, amiket írtál a baba fejlődéséről! :)

Zarzis!
Köszi a bíztatást a hányingerrel kapcsolatban :)

Én kedden voltam dokinál, és az első kérdését kivéve ("És meg akarja tartani a babát?") normális volt, de ezzel sem törődtem, mert úgysem hozzá fogok járni, mert közben elköltöztünk, és eléggé messze lenne. Gondoltam, hogy csak állítsa ki a kiskönyvet, és addig lezajlanak az önkormányzattal is a dolgok (épp most a napokban), aztán majd keresek valaki mást a körzetben.

Adott beutalót ultrahangra és laborra, az ultrahangon nagyon aranyosak voltak, de mondták, hogy még nagyon pici, 5-6 hetes lehet. A laboron meg még aranyosabbak voltak, külön "rámszólt" a betegfelvevős néni, hogy nehogy fizessek, és menjek csak nyugodtan soron kívül, hiszen kismama vagyok (mindezt kiskönyv nélkül)! Ez nagyon jólesett! :)

Minden újnak gratulálok én is, de most szaladnom kell!
eni81
 
 


Sziazstok!!

Eni! Milyen jó hogy ilyen rendesek voltak... de a dokinak ez a pesszimista kérdése... :roll: bár ő biztos gyakran találkozik a másik oldallal is, és örül ha valaki örül annak hogy babát várhat. Az én dokimnál ez a kérdés úgy hangzott anno mikor mondtam neki hogy valószínű terhes vagyok: " És ez jó hír?"
Mikor mész uh-ra??

Panny, köszi a választ. Akkor talán itt nálunk se változott semmi.
Én csak egy tesztet csináltam, de olyan lassan jöttek elő a csíkok, hogy már azt hittem rossz a teszt, vehetek újat.... de aztán erősödött mindkettő..nekem meg remegett kezem lábam.. :lol:

Kinguri, mikor ránéztem a vonalzóidra és láttam a neveket, azt hittem már 3 gyerkőcöd van, mire figyelmesebben végignéztem hogy az első az te vagy!! Vagyis ti!! :lol: És szerettetek volna harmadikat, csak később, vagy megálltatok volna a kettőnél ha most nem csúszik be hármaska??

Csöppke, az jó hogy minden oké.. :wink:
Lehet én is elmegyek inkább a jövő héten...

Szép napot nektek!!

Era
Kép

Kép
zarzis
 
 


Hello :)

kinguri, panny, ez azért megnyugtat hogy nem csak én lőttem el egy pár tesztet :lol:
És ez még nem mind :D

Kép

eni, szuper hogy ilyen aranyosak voltak a laborban :wink:

Háááát, nem vagyunk itt valami sokan...hol a többi tavaszi kismama? :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Én bezzeg eddig csak két tesztet használtam... :) mindkettő zebrás lett... azóta az első már ki is bújt! :)
Valahogy mindkét esetben olyan biztos voltam, hogy van baba... persze azért a két csíkot látva nekem is remegett kezem-lábam... :) :) :)

Kedden mi is majdnem elmentünk ultrahangra, fél tízre lettünk bejegyezve... csak mivel előző éjjel virrasztottam (édesapám haldoklik :cry: ) nem mertem bevállalni az éjjszakázást... ugyanis eddig szinte mindig három órát vártunk a rendelőben...
Következő hétre próbáltunk bejelentkezni, de képzeljétek okt. 14-ig minden időpont foglalt... még egy pótnapot is betettek, de már az is betelt... majd fel kell hívni a dokinkat, hogy hova tudna bepaszírozni...

Édesapám állapota nagyon leterhel a babát is féltem... Kecskemétre sem mentem vissza egyenlőre... olyan kis aranyos apukám olyan kedves hozzánk... annyi szeretet van benne :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nekem azt tanácsolta a dokim, hogy nyolc kilencedik hét előtt nem érdemes ultrahangra menni... azt mondja nem jó háborgatni a kis embert... én is csak azért akartam előbb menni , mert nyugtalanít, hogy már nő a hasam... mindenféle rémképem van..., hogy már jóval nagyobb... vagy többen vannak... :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


A meg akarja tartani a babát szabvány kérdés... első alkalommal én is az egészségházban szembesültem vele... :( (egy kicsit mellbevert engem is... mert azért mégsem arról van szó, hogy kérek-e egy gombóc fagyit henem egy ember élete felett rendelkezünk)
Persze a saját doki tisztában van az ember helyzetével, az nem kérdezget ilyet... :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Panny
Én úgy tudom 180 a szülés... de ez csak a szülés... szülésznő, a napi díj és egyebek nincs benne... persze ez így is rengeteg... különösen ahhoz képest amilyen körülmények ott vannak... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


zarzis
Nekem most is a hetedik héttől kezdődött a rosszullét... remélem ugyanúgy a 12 hétnél nem tart tovább... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamacka, Apukád... :cry: :( Sajnálom...

A 8-9. heti első UH-t én azért tartom későnek, mert ha neadjIsten méhen kívül van a kicsi, akkor azt jobb előbb észrevenni. Akkor még meg lehet műteni úgy a kismamát, hogy talán nem kell kivenni pl a petevezetőjét, később már nem biztos.
És az 5. héten már jól látható a petezsák és benne a szikhólyag ami ugye a méhen belüliség egyértelmű jele. Aztán ugye a szívhang megint egy másik dolog, de azzal tényleg ráér az ember a 7-8-9. hétig. :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Jó reggelt!!

Mamacka, Apukádat nagyon sajnálom!! :cry:


Ez egy sima ultrahang aminn ennyire telt ház van?? Hol van ez? A kórházban?? A te dokid csinálja?
Azért lehet ám hogy a második babával előbb megnő a mama pocakja...legalábbis előbb meglátszik. Mondjuk én biztos padlót fognék ha kiderülne hogy kettőt várok... A pakliban benne van, a nővéremnek is vannak ikrei, neki is másodszorra sikerültek. :lol: De ők már nagyok, így már könnyű.. de mit csinálnék két csecsemővel meg egy kicsit több mint 2 évessel??? :shock: :shock:

Era
Kép

Kép
zarzis
 
 


Mamacka! Sajnálom apukádat. :(

Era! Hamarosan kiderül, hányan vagytok. Előre ne aggódj az esetleges ikrek miatt. Ők is felnőnek. És biztosan kapsz majd segítséget is.

Egyébként én a jelenlegi terhességem elején 2 tesztet csináltam, mert az első halvány lett. Viszont a második szuper erősen látszott. A hányinger, émelygés, gyengeség még mindig meg van. Elegem van belőle, mert néha nagyon erős. Ja, és eléggé fáradékony vagyok. Keveset bírok. Az első kettőnél nem volt ilyen gondom. Sőt, a másodiknál csak a vége előtt 1 hónappal volt apró problémám.
Én csak a 12. héten megyek uh-ra. Igazából pont előtte 1 héttel lenne a kontroll, de 12. héten megint kéne mennem, így csak akkor megyek a dokihoz.

Szép napot!


Puszi:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Beírtam egy kilométert erre lekapcsolta a fiam a gépet... azt hittem felrobbanok...


köszönjük :cry: :cry: :cry: :cry:


zarzis
ez a doki magánrendelése... elég népszerű de nem is csodálom mert nagyon jó emberileg és szakmailag egyaránt... ikrektől én is padlót fognék, de azért hamar megbékélnék, remélve ha a jó Isten adta akkor ad hozzá erőt is... :) amúgy nálunk is van a családban mindkét ágon...
Amúgy épp az előbb bezséltem a dokinkkal, hétfőn megyek hozzá rendelés előtt... ő még ezt is korainak tartja, csak én valahogy talán jobban megnyugodnék ha látnám, hogy minden rendben a kölkeccel...

britta
Én is nagyon fáradékony vagyok legszavesebben csak aludnék, feküdnék, nagyon szédülök... ma voltunk a férjemmel a Baumaxban olyna gyengének éreztem magam, hogy beültem a bevásárlókocsiba a férjem meg tologatott a csavarok között...
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka!

Jó lehetett a Baumax-os jelenet. Megnéztem volna szívesen. Bocs, ha megbántottalak vele.
Én is így vagyok. Mi a nemzetközi vásárban voltunk most délután, de örültem, hogy hazajöttünk, mert elfáradtam.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szép jó reggelt lányok!!!

Gyönyörű idö van itt Sopronban!!! :lol: :lol: :lol:

Mamacka, akkor már várod a hétfőt, mi??? Biztos is hogy megnyugtató ha látja az ember hogy dobog a pici szíve.... :lol: Bevásárlókocsis tokogatás... :lol: :lol: Jó!!!
Minden ultrahangot a magánrendelésen csinál a dokid?? Nálatok mennyi van összesen?
Nálunk csinált egyet az elején, aztán a 12. héten, a 20-on, 30. héten és a 38-on. Persze ha van valami gond, baj, akkor többet is, de itt ez az alap. Biztos megint így lesz.

Nálam még semmi tünet, csak a hasamat érzem közbe.... :lol: aztán majd meglátjuk... :lol:

Era
Kép

Kép
zarzis
 
 


Sziasztok!

mamacka!

Biztos minden rendbe a kicsivel és ne aggódj nekem is nagyon nagy a hasam még a doki is mondta hogy 12 hetesen( akkor voltam nála ) ez túl nagy, (kb.20hetes méret) de azt is mondta hogy másodszorra a méh könnyebben tágul/nő.
Légy szíves ha mész hozzá kérdezz rá az Istvánnal kapcsolatban mert nagyon izgulok szeretnék nálla szülni de ha csak Nyírő lesz nem tudom mit csinálok.
Ha nem nagy kérés írd meg hogy mit mondott a doki, és kíváncsi vagyok a kistesóval kapcsolatban is.
Pepike

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Hello :D

Mamamcka!

Szerintem se aggódj a hasméret miatt,emlékeim nem csalnak nekem is a 2.-nál sokkal előbb elkezdett nőni.És most meg... :oops:

Nem tudtam pontosan az árakat,csak azt hallottam ,hogy horror árak vannak.

Baumax :lol: :lol:

Apukád :cry:

Mindenkinek jó pocakosodást :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a 16mm-es petezsák, az 6 hetesnek megfelelő??? és szerintetek gáz, hogy még nem látszódott benne a gyerek,mármint hasi uh-on :roll: ?, és hogy múlt héten 11mm-es petezsákot mértek, most meg 16mm...ez nem kevés növekedés???
a 11mm-es előtti héten meg 3-at, az utánna szép növekedés, de ez a 3 mm-es ez nem túl sok...szerintetek, lehet, hogy ez üres petezsákra utal? meg nem tudjátok, hogy ez az üres petezsák hogy van? hogy meddig tud növekedni??
esztiilil
 
 


Hello:)

Eszti, nem aggódsz Te egy kicsit túl sokat? :) Már egy másik topicban is olvastalak. Nekem a fiammal ugyanígy 11 mm-es petezsákom volt, teljesen normális. Azt hogy miért hasi UH-t csináltak Neked, azt nem értem, az eslő 12 hétben hüvelyi uh-t csinálnak majdnem mindenhol, pont azért mert a hasivalé még nem mindig látszik jól az ilyen korai terhesség.
Nyugi, nem lesz semmi gond, nem üres az a petezsák. Higyjél már egy kicsit a babádban! :)
Mikor mész legközelebb UH-ra? Esetleg kérdezz rá hogy miért nem hüvelyit csinál...

Üdv, szép napot:)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok csajok :)

MAMACKA! SZIJJJA :)

Csak miattad írtam, megláttalak, gratulálok a pocaklakóhoz :) Én is pocak :) Én a várandósság / 2008 áprilisi-májusi babásokhoz írok, ott sokkal nagyobb a pörgés :) Nem akarok senkit átcsábítani, de ha van kedvetek nézzetek be oda is, jó sokan vagyunk :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Eszti
Szerintem is sokat aggódsz... ami persze valahol érthető...
Hasi uh-val valóban nehezen lehet észrevenni a babát... ezért szoktak hüvelyit csinálni igaz nekem is hasit csinált a doki a nyolcadik héten, de ha nem látta volna a babát akkor megnézi hüvelyen át is...
Egy kicsit engedd el magad... miért nézik hetente? ha nem látta hasin miért nem nézte meg hüvelyin? Nyugodj meg... az legalább kiderült, hogy jó helyen van... hagyd egy kicsit nyugodtan növekedni odabenn.

...nos megkuksiztuk a kis babszemünket... a hasi uh miatt kevésbé látszik, de azért kaptunk róla képet legközelebb 30.-án 13 hetesen megyünk akkor már nagyon szépen fog látszani, viszünk videót is....
A képet alkalomadtán majd felteszem... Most megint indulunk Kecskemétre, remélem apummal nem történik addig semmi...

sziasztok
Boldog gömbölyödést! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia Zsuzsófi!
Ezek szerint megint együtt! :)
Nézz be a 2006-os babásokhoz is nagyon sok pocakos lett hirtelen!
Amúgy mi még mindig itt Kőbányán... :( nem sikerül ez a költözés dolog... nemtudom mi lesz velünk ha ketteske is kibújik.. hova visszük haza :roll:

Hol van a az a topik? én nem találtam!!!!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia Marcsi :) Igen, megint együtt :) Csak ha jól látom most nem lesz annyi idő a gyerkeink között :)

Ha még mindig Kőbányán vagytok, nincs kedvetek egy talihoz?

Látom megtaláltad amott a topicot örülök neki. (kicsit hülyén nézett volna ki ha oda válaszolok)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Eszti!

Mivel ma már csüt van remélem azóta már megnyugodtál!!Tényleg kicsit engedd el magad!!Én sem értem, hogy miért nem csináltak hüvelyi UH-t??Azzal ilyen korán jobban és pontosabban látszódik minden.
Mindhárom terhességemnél az elején kisebbek voltak a petezsákok mint a koruk de utána nem volt gond,szal NO PARA!!!!!

Üdv Zsu!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Eszti!

Egyetértek Pannival.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


De aranyosak vagytok!!!! :P :P :roll:
Azt hiszem nem, nem nyugodtam még meg, talán hétfőn, amikor már kéne látni a szívhangot, meg hallani pontosabban, akkor már megfogok! aztán jön az újabb izé, a 12.hétig...jajjjj, stresssz, de boldog stressz ám:)

van aki szedett itt valaha Duphastont?? és mikortól szedte?
én ezt szedem, ugyanis áprilisban volt egy vetélésem...

annyira szeretném, hogy ez most sikerüljön! :wink: :wink:
nem biztos, hogy mégegyszer belevágnék!...

pussz, eszti
esztiilil
 
 


Sziasztok!
Mostanában nem nagyon jutok nethez...

Eszti!
Én sajnos érdemben nem nagyon tudok hozzászólni a petezsák mérete-dologhoz, de annyit mindenképpen, hogy ne aggódj! Biztos minden rendben lesz, nem is lehet másként! :)

Én még a múlt hét kedden elmentem UH-ra, és nekem hüvelyit csináltak, és ahogy olvastam, hogy hol tartok elvileg, ahhoz képest kb. egy héttel kisebbnek mondták. Nem nagyon tudtam mit tenni, végül betudtam annak, hogy biztosan nem pontosan a ciklus közepén volt peteérésem. Majd kíváncsi leszek, mit mond hétfőn a doki, mikor visszamegyek a laborleletekkel együtt.
Viszont annyi mondott az UH-s néni, hogy látja, hogy pulzál. De arról nem volt szó, hogy ezt meg is hallgassuk. Ez hogy történik egyébként?
eni81
 
 


Eszti
Így azért jobban érthető az aggódásod! :(
De azért próbáld meg elereszteni magad mert ez nem tesz jót egyikőtöknek sem...

A mostani babszem előt szerintem nekem is elment egy baba... már megvettem a tesztet amikor megjött és sokkal erősebbek is voltak a görcsök... persze így más mert még nem is volt alkalmam örülni neki, de arra gondoltam, hogy ha elment biztos nem is volt életképes és inkább ilyen korán mint később... :( :( :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Eszti!

Valamilyen szinten érthető hogy a vetélés miatt aggódsz,nekem is májusban volt egy műszeres befejezésem mert egy vírus miatt el kellett vetetni az akkor 6 hetes embriót.Szak megértelek mert én is paráztam,mert a műtét utáni első hónapban egyből sierült a baba,de akkor is azt mondom hogy egy ici-picit próbálj meg nyugodtabb lenni és bízz a babádban!!!!!!

A gyógyszerrel kapcsolatban én sajna nem tudok segíteni ,én csak Utrogestant használtam a 12.hétig.Azt neked nem kell????

Eni!

Nekem ahogy írtam eddig mindháromszor ez történt,hogy az első UH-n kisebbnek látszott a petezsák mint ahogy számoltuk,de később nem volt gond.Most pl.én tudtam is, hogy nem a 14.napon hanem a 18 napon volt a pé-m(mert hőmérőztem)szal így a doki is megerősített hogy minden ok.Ha már pulzált valami a petezsákban akkor az jó hír, mert már látszódott a kicsi szíve.Meghallagatni nem mindig szokták első alkalommal,meg attól is függ,hogy milyen jó a gép.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: