Új privát üzeneted érkezett!

Ugy, es most azt hiszem itt az uj bejegyzes az oldalhoz, ugyhogy mar nem lesz kifogas...tessenek irni!
Jazmin meg alszik en mar kesz vagyok a kajaval borso levest es szilvas gombocot csinaltam remelem izleni fog a kis aszonynak mert igen csak valogat mostansag!

Na sziasztok!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Így van, többé ne legyen kifogás senkinél! :wink: :wink: Amíg lehet írni. :D

No, én csak épp benéztem, majd később vagy este aztán jövök. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Hétvégén nem voltunk itthon, most estem be ide, de dögfáradt vagyok, holnap jövök. :D

Örülök az új oldalnak!!! :lol:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 

 
 

Itt vagyok, de most meg ellőttem az időt a másik topikkal. :roll: :oops: Csak pótolom, na az elmaradást...
Meli, te is gyere beszámolóval, képekkel! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Az egyik mondatból kimaradt a holnap szó. Mert nem most pótolok... :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok lanyok! Vegre uj oldal! :D
Agi, nagyon sajnalom, hogy betegek lettek a gyerkocok, de azert amint lattam a kepeken, nagyon jol szorakoztak. Szerintem sem a banyatol lettek betegek, esetleg ha nagyon le voltak izzadva es bementek a huvos banyaba. Teljesen egyetertek Edittel az AB-al kapcsolatban, az en fiam peldaul meg sosem kapott, mert olyan nagy beteg nem volt es laz, meg orrfolyas eseten megprobaltam lazcsillapitoval, meg amennyire lehetett novenyi kivonatu gyogyszerekkel. A homeos gyogyszerek sajnos nekem nem jottek be, ezelott par evvel voltam egy holgynel aki ezzel foglalkozik, kikerdezett mindenfelerol, aztan adott valami bogyokat meg valami folyadekot is, de se jobb, se rosszabb nem lett tole a helyzet. Masoknal viszont hallottam, hogy nagyon jo eredmenyeket ertek el.
Megyek mert Kincso hisztizik, nagyon felkapott az utobbi idoben.
Irjatok. :wink:

KépKép


KépKép
babucki
 
 


Helloztok!!!

Gabi, hat nem tudom honnet de meg izzadva tuti nem vittem le a banyaba azert mentunk altalaban le koran reggel hogy egyforma legyen eppen emiatt a homerseklet, meg amugy is a kezeles gyerekek a delelott folyaman kelett le menjenek!Szerintem az lehet hogy, ott elkaphatta valakitol mert rengeteg betegebb gyerek volt ott csak nem ertem a szuloket akik betegen viszik le a gyermekeiket pedig ugy nincs hatasa sem allitolag!
Na mindegy!

Edith,Meli.....merre?!Az igeret.......tudjatok :D :D :D

Emese gyere tegyel kepeket a kis unnepelt 2 evesrol!!!A masik oldalon irtam hogy, varjuk-varom a kepeket! :)

Zsuzsa, veletek mi van hogyan, telnek a napjaitok?!A kis Margo mar bisztos sok mindent tud!Par kep?!

Nekem fo a porkoltom marha hus :shock: ughogy meg varhatok amig keszen lesz pedig uuugy le pihennek Jazmin melle, nemtudom mi van velem mostanaban de allandoan almosnak es faradtnak erzem magam.

Na jo hagyom a szovegelest es gyertek ti is!
Ja meg valami... :)
Vettem Jazminnak labbal hajthato kis motort most nagy az orulet erte majd csinalok ma kepeket olyan jo mert lent ugy elsetafikal vele es semmi gondom nincs vele...ha ezt tudtam volna hamarabb mar megvettem volna neki reg! :D
Sziasztok...

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Délutáni alvás alatt nem tudtam jönni, Apa kitúrt... :? Most meg már olyan álmos vagyok, mindjárt lefejelem a billentyűzetet... :oops: De ahogy tudok, jövök, becsszó :wink:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Mindenekelőtt rójam le tartozásomat. De valahogy úgy kellene, hogy a föld alá süllyedve tegyem. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Emese, szinte 1 hónap távlatából, de Isten éltesse nagyobbik lánykádat. :oops: :oops:
Bunkó voltam, hogy elfelejtettem, az biztos, pedig én általában észben szoktam tartani a dolgokat. Igaz, ez még akkor volt, amikor még eszem is volt. :roll: :lol:
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Na szóval...
Az úgy volt, hogy azt mondta Meli, hogy jönnek. Aztán, amikor már megbeszéltük, hogy szeretik a csirkét fokhagymás ízesítéssel :D , azt mondja, hyog mégsem jönnek, mert elromlott az autó. Aztán István(az övé) mégis eljött, de nem hozzánk, hanem alkatrészért.
Na, ennek viszont az lett az eredménye, hogy másnap mégiscsak ideérkeztekvalamikor koradélután. :D :D :D Csak annyi volt a baj, hogy a fokhagymás csirkét már rég megettük. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Éhen nem haltunk azért, na, és talán volt annyira finom, mint az előző napi ebéd az aznapi is. :D A lányok azt hiszem, jól bizonyítják:
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Talán mondanom kell, hoyg majdnem bilitt tettünk a székeink alá? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A kicsi sem maradhatott ki a jóból:
Kép
Aztán valahogy sikerült összeterelődnünk egy csoportképre is. :)
Kép Kép

Na, kb. ennyi volt... Jó volt, nagyon, de rövid volt. Meli, én szívesen megismételném bármikor! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Edith nagyon de nagyon edesek a csajok!!!Ja, es persze az anyukak is! :D

Mi nem jottunk tegnap nalunk ugyanaz minden nap lent es itthon csak eves es alvas!De jo ez igy tegnap voltunk homokot hozni egy kozeli falubol a korozsrol!
Ide a kertbe, igy nem kell elmenni a parkba ami szegeny amugy is annyira ramaty es nem suti egesz nap a napocska a fejuket!
Csak szegeny kicsi kocsink egy kicsit nehezen birta de amugy jo volt egy kis ruccanas igy delutan!

Csinaltam par fotot de amiket ma csinaltam nem lettek jok mert lemeruloben volt az elem azert teszek!
Sziasztok!

aIgy evett otthon a korhaz utani valo nap!
Kép
Igy szokott rajzolgatni(firkalni) :D
Kép
Mai a kismotoron
Kép
Kép

Es a homokozoban ami nem igen latszik! :D

Kép

Na sziasztoook!Es irjatok ti is!!!!
Tobbiek merre??!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy csak most tudok jönni, kicsit elúsztak mostanában az alvásidők egyébbel... :roll:
Tünde tegnap megkapta a 2,5 éves Di-Per-Te oltást, eléggé megszenvedtünk vele. Az egy dolog, hogy a rendelőben töltött időt végigordította, rettenetesen fájhatott neki a hallgatózás is... :shock: , de sajna két mellékhatása is jelentkezett a szurinak: tegnap estére megfájdult a lába, ez hosszabb-rövidebb szünetekkel ma is előfordult, és be is lázasodott (este hőemelkedés, hajnal 6-kor láz, aztán déli alvás előtt szintén láz). Mindemellé társult, hogy reggeltől délig csak nyafogott, mindenért és mindennek az ellenkezőjéért :shock: Voltak pillanatok, amikor alig tudtam tűrtőztetni magam, hogy ne szóljak rá erélyesebben, stb. :roll: Amikor épp nem fájt semmije, akkor is csak nyivákolva volt hajlandó megszólalni... :twisted: Szerencsénkre a déli alvás óta nagyjából semmi baja :D, jókedve volt délután, lefekvés előtt nagyot hancúrozott az apjával. Most már félálomban küzd, remélem, az álommanók KO-val győznek :D
Amúgy alig jön, hogy elhiggyem, hogy már két és féléves a nagylány :shock: :shock: :shock: Hipp-hopp mindjárt itt a szeptember, kezdődik az óvoda, összefacsarodik a szívem, ha arra gondolok, hogy nem lesz velem... :oops: :roll: Pedig biztos vagyok benne, hogy jót fog tenni mindkettőnknek, és csak néhány óráról van szó, de mégis... :roll: :?
Na, jól elérzékenyültem itt... :cry: Összeszedem magam egy kicsit és folytatom...

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


És most már elmondható a nagylányról, hogy szobatiszta!!! :D :D :D Még nem 100 százalékosan megbízható, van, hogy nagyon magára várja, és becsurog az eleje, de napról-napra ügyesebb. :D :D :D És ami a legfurcsább volt nekem, mindez alig 3 hét alatt történt. Ugye május elején-közepén volt némi gyenge próbálkozás részemről, aztán szüneteltettem a dolgot és június első napjaiban próbálkoztam megint. Olyan jól sikerült, hogy azóta csak alváshoz kap pelust. Azt még bőven ráér elhagyni, egyelőre még pisil alvás közben, azzal nem foglalkozunk. Múlt hétvégén Udvarhelyen voltunk, előtte két nap azon gondolkoztam, adjak-e pelust az útra (10-15 perc), és hogy legyen amíg nem vagyunk itthon. Végül úgy döntöttem, nem zavarom össze, próba cseresznye. Szombat reggeltől hétfő délutánig (akkor jöttünk haza) még egy icipici baleset sem volt, pedig nem figyeltem görcsösen, és voltunk vendégésgben is. Itthon többnyire bilizni szeret, Udvarhelyen úgy WC-zett, hogy közben tartottam, ja és imád a fűbe pisilni :D :D :D Ma pl. ki kellett menni vele a házból, mert kijelentetette, hogy ő a fűbe pisil, bilibe nem :lol:
Bocs, hogy ilyen részletes lettem, de most ez "nagy ügy" az én szememben, én tényleg nem is reméltem, hogy ennyire gyors, egyszerű, stresszmentes lesz :roll:
Mindjárt írok még...

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Babucki!
Ügyesek vagytok a sétával!!! :D
Tünde is felesel, ráadásul sokszor nem is csinálja meg, amit kérek tőle... :twisted:
Miért vetted le a vonalzóidat??? :roll:
Kincső édes lehet a köpködéssel, :D persze ez neked nyilván nem szórakozás...
Amúgy Tünde igazából a nagyobb gyerekekkel játszana inkább, ha egykorúakkal van, állandóan figyelni kell, nehogy durváskodni kezdjen. Meg mindenkitől mindent elszed, stb. :oops: Viszont múlt vasárnap voltunk egy baráti párnál, a fiuk most megy harmadik osztályba, hát maga volt a tökéletes játszótárs. :D Pedig nagyon régen voltunk náluk, Tünde nem is emlékezett Danira. És mégis órákon keresztül elvoltak ketten, egy hang se volt :D legfeljebb csak sok kacagás :lol: :lol: :lol: Úgyhogy igazi pihi volt az a 3 óra nekem is, jól kidumáltuk magunkat a barátnőmmel. :D
"magyarul beszél" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Édes :D
A képek szuperek, mint mindig :D :D :D Kedvencem a tesós, meg az alvóbaba :D
Folytatom...

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Megint itt...

Ági!
Nagyon sajnálom, hogy Jázmin megint beteg lett :( :( :( Nem tudsz orvost váltani??? Mert az alapján, amiket írtál róla, elég sarlatánnak tűnik... :shock: :twisted: Jázmin hogy viselte a kórházat? Szegény kicsi bogár :? Drukkolok nagyon, hogy vége legyen már a sok betegeskedésnek, és támogatom a homeopata orvos felkeresését!!! Vagy már túlvagytok rajta? Ha igen, mit mondott?
Dejó, hogy ti át tudtok lépni szétnézni Magyarországra :D :D :D
Nagyon jók a parajdi képek, a kedvencem a babakocsiban puszilózós és a pancsoló kislány :D :D :D
Sikerült elintézni a 3. évet?

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Én is nagyon-nagyon szégyell-szégyell, hogy elfelejtettem... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Ezer és egymillió bocsánat a késésért... :oops: :oops: :oops:

Emese!
Jankának sok boldogságot kívánunk2. születésnapja alkalmából!!! :D :D :D


Kép Kép

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Edith!
Az ismétlésben én is benne vagyok!!! :D :D :D Akármikor!!! :D :D :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Ági!
Ügyesen megoldottátok a homokozót, szerintem szuper :D :D :D És úgy látom, a célközönségnek is tetszik :mrgreen: :wink:
Jázmin sokat fogyott a betegsége miatt??? Olyan vékonykának tűnik az arca a kajás képen :? Örülök, hogy meggyógyult a kicsi tündér :D :D :D Végül mit derítettek ki, mi volt a baja? Barátnőd kisfia helyrejött már?
Az a kismotor nagyon jól néz ki, de sokkal szebb, aki rajta ül!!! :D :D :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


A lemaradásom egyrészét bepótoltam, még a képekkel adós vagyok... :? Teszek párat most, aztán lehet, hogy hagyok máskorra is :wink:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Huncut a kislány :D
Kép

Activia-reklám :D
Kép

Zizievés :D (Zsebtörppel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Kép

Copfos vigyori :D
Kép

Máréfalvi patakban - boszorkányost játszva :D
Kép Kép

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Vidéki kislány :P :mrgreen:
Kép Kép
Kép Kép

Az már nem tetszett, hogy a szandálja telement sárral :D
Kép

Mezítlábas (amir ő azt mondja, bábi :D A zoknis/cipős lába pedig álá. Nem értem az összefüggéseket :lol: )
Kép Kép

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Fodrászolós :D
Kép

Pihenős-laza :D :D :D
Kép Kép Kép

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


A nagyfiúval :D :D :D
Kép

Így aludt Nagymamáméknál :lol:
Kép

Így telefonál Tatával/Mamával :lol: :lol: :lol:
Kép

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Még néhány mai kép, aztán eldugulok egy időre :wink:
Kép Kép
Kép Kép

Jó éjt szép álmokat, napsugaras napokat mindenkinek!!! 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Nincs mentségem, csak elástam magam a munkába......:):):):)

Köszönjük a szülinapi jókivánságokat!

Valami miatt nem tudok képeket feltenni, kiirja, hogy hiba történik.

Jól vagyunk, csak fáradtan. Remélhetőleg a képek is érkeznek hamarosan.

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Emese! Mi is kivanunk igy visszamenoleg boldog szulinapot Jankanak!
Agi! Tenyleg nagyon szep a motoros kiscsaj. Gondolom miutan kimotorozza magat, jo nagyokat alszik.
Meli! Mindenekelott gratulalunk a nagyleanynak, nagyon ugyes!:wink: Nandi is kb. 3 het alatt szokott le a pelusrol.
A 2 es fel eves oltassal mi is pont ugy jartunk, masnap annyira fajt a laba, hogy nem akart kiszallni az agybol, csak a wc-re ment, az etelt is az agyban ette meg (most az egyszer megengedtuk neki, mert lattam, hogy tenyleg szenved) es laza is volt.
Amint latom a kepekbol, te sem unatkozol a lanyod mellett. :wink:
Nandi imadja nezni velem a kepeket, mar mindenkinek tudja a nevet ebben a topikban. Amikor meglatta a kepet Tundevel amint ugral a pocsolyaban odament az apjahoz es megkerdezte "apa mikor mosod meg az autot, hogy ugraljak en is a pocsolyaban?" :lol:
Az Activia-s kep is halali, de en imadom a copfos kepeket (Kincsonek majd csak jovore lesz, de sebaj, van Nandinak! :lol: )
A vonalzokat nem toroltem ki, valamiert nem jelentek meg.
Edit! Biztos nagyon fincsit foztel, hogy a lanyok ugy nyalogattak utanna a szajacskaikat. Latszik, hogy szuperul szorakoztatok. Azert, igy ahogy elnezem a kepeket, a ferjeitek kicsit kissebbsegben voltak annyi csaj kozott :lol: !
Elegedetten jelentem, nagyon jol haladunk Kincso babaval az eves teren. Eloszor is mar csak ritkan kopkodik es mindent megeszik amit adok neki: murok, husi, cekla, barack, alma, rizs, krumpli, stb. ... meg a brokkolit is megette. :D
Es akkor egy par kep ...

Kép fincsi ez a piros valami

Kép huncut mosoly

Kép ket gyonyoru kincsem

Kép mar szamolni is tudok :wink:

KépKép


KépKép
babucki
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam jelezni, hogy élünk, megvagyunk :D Holnap reggel indulunk Nyárádszeredába, valamikor pénteken jövünk hazafelé, de a hétvégét Udvarhelyen töltjük, úgyhogy leghamarabb hétfőn, de valószínűleg csak még később tudok jelentkezni.

Babucki!
A képek csudajók, mint mindig :D :D :D

Megyek, mert szörnyen késő van... :roll:
Napsugaras (de nem kánikulás) napokat mindenkinek, igyatok sokat! :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Meli, nagy nagy gratula Tundenek a pelus elhagyashoz!Es igy van ez tenyleg nagy szam szoval nyugodtan!!! :D
A 3 ev hoszabitasa meg folyamatban hoszu menet ez es ezer millio utana jarkalas...es vege majd csak julius vegen lesz...es ha sikerul akkor ujbol be kell adni a papirokat ugyanugy mikor megszulettek!De sikerulni fog bizom benne!

Igen fogyott Jazmin de csak egy fel kilot 13 volt es most 12.5 fel de nyult is viszont mert 90 cm magas! :)

Erezzetek jol magatokat!

Meg a homeos dokit nem hivtam fel de fel fogom!

A kepek Tunderol gyonyoruek hogy megnott mar!Nagyon szep kislany! :D

Gabi, Kincso is csodaszep a nagy fekete szemeivel na meg persze Nandi is amugy nagyon hasonlitanak!

Edith, merre vagy nem lattalak reg erre de meg a masik topikban sem!

Mi hetvegen vagyis szombaton fekete erdon voltunk a gyerekek nagyon jol erztek magukat.
Ma delutan is kimegyunk a Korozsre egy kozeli faluba ha apa hazaer!
Jazmint most etettem meg aztan be raktam a kedvenc meseje a Piroskat amig kiteregetek es el aludt kozben!A tegnap is ugyan igy jartam ugyhogy olben be vittem a szobajaba es alszik tovabb!
Hat nalunk nagyon nagy meleg van! :roll:

Na meg par kep!
A mics nem kelett csak a mustar! :D
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Na sziasztok!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Érdekes, nekem nem jön be ez az oldal...
Rákerestem a google-ban és így simán megnyitotta. :shock: :roll: Én bizony nem értem ezt.

No, de amiért én írni jöttem ide, az valami más.... :shock: :wink:

Képzeljétek... Krumplit, répát és zöldborsót pároltam Krisztának (Van direkt olyan edényem, hoyg alul fő a víz, a zöldségek pedig a fölötte elhelyezett szitában vannak). Meg sem kóstolta a kisasszony, pedig mindegyiket szereti és általában olyan Jolly Joker kaja szokott lenni, amikor mást nem hajlandó elfogadni. :roll: Boró szopizott majd próbálkoztam Krisztánál ismét a zöldségekkel. Egyszer egy hirtelen ötlettől vezérelve, a két ujjam közé csíptem egy kis krumplit és odaadtam Borónak. :shock: És a kisasszyony eltűntette. Még egyszer adtam és azt is megette. Harmadszor is vettem az ujjam közé, ekkor Boró mindkét kezével elkapta az enyémet és tömte volna a szájába. :lol: :lol: :lol: :lol: Amikor Kriszta ezt meglátta szó nélkül elvette az egyik szelet krumplit és megette. Majd a másikat és a másikat is. 5 percen belül már csak morzsák voltak. :lol:
No, de hogy Boró hogy ette! Vagy tízszer csippentettem úgy az ujjam közé és adtam neki, de ő még evett volna. Aztán csőrösből adtam neki vizet és minimális fintorral ivott pár kortyot. :D
Nahát, remélem, valóban nem lesz gondunk az új ízekkel. Továbbra is csak a kanál lesz kérdés. Mához egy hét viszont az is kiderül! :wink: Hivatalosan akkor kezdődik a hozzátápi! :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Gabi, Ági, nagyon édik a gyerekek. :)

Ági, örülök, hoyg ti is jól éreztétek magatokat, mert hogy Jázmin bizony jól volt, az látszika képeken is! :D

Lányok, két és fél évesen van oltás? :shock: :shock: :shock: Én csak 3 évesről tudok. Vagy ez most változott vagy én tudom rosszul? És lábba? Na, eddig ilyen nem volt, mi mindig csak farba kaptunk.

Bocs', hyg csak ilyen "kivonatos" vagyok, de már kezd esteledni és hamarosan fektetnem kell. Egyedül vagyok, a párom zenélni, és pillanatnyilag azon filózom, hyogan lesz teje krisztának ma este. Merthogy még az üzletben vana mi részünk. A két manóval nem indulnék el, mert 3 nap múlva érkznénk haza. :D , de itthon sem hagynám őket. Pedig 2 perc alatt megjárnám... :roll: Na, majd lesz valahogy. :P

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!!!
Latom megint mindenki el van tunve!!!

Nalunk olyan nagy meleg van hogy ,mar nem is tudom mit kezdjek magammal! :)
Es hab a tortan kepzeljetek 3 napja nincs meleg vizunk sokan azt mondjak nem lesz 7-ig sokan meg azt hogy, 24-ig nahat ehez nem tudom mit szoljak! :shock:

Szombaton lagziba megyunk, Jazmint a keresztanyjahoz viszem hat kivi leszek meg sosem adtam ki ejjelre mindig itt nalunk vigyazott ra ilyenkor valaki!

Es kepzeljeetek mekkora hirem van!!!Mar reg elegge uzem modban van csak nem mertem el kiabalni!
Jazminnak mar nincs pelus csak ejjelre amugy mindig keri o a bilit,nappal a delelotti alvasnal sem keri pelenkat, jo nem mondom neha van egy kis baleset de szerintem ez normalis de mar maga az hogy, o szol mindig szerintem ez jo es en annyira orulok neki ez olyan 3 hete kezdodott egyik naprol a masikra! :)
De reggel is ahogy felkel mar keri vegyem le a pelust hogy pisilhessen!

Na jo megyek en is mert Jazmin huz hogy, jatszunk!
Meg egy par kep a multhetrol mikor a korozson voltunk kicsit!

Jo ez meg nem onnan :) ,igy eszik egyedul mar!
Kép
Kép
Kép
A ket kis baratno
Kép
Sziasztok es gyertek ti is

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!
Merre jartok?!Sehol senki?Nem tudtok megint irni?!
Mi jol vagyunk szombaton lagziban voltunk nagyon szuper volt meg ilyen lagziban nem is voltam csak 65 szemely voltunk de a hangulat nagyon jo volt!
Jazmint is vittuk a templomban is nagyon jo kislany volt..buszke voltam ra hogy, vegig ulte ezek utan azt hiszem jarok vele minden vasarnap hadd szokja! :)
A lagziba 11-ig ult velunk aztan hazahosztam es a baratnomnel volt vagyis a kereszt anyjanal azt mondjak nagyon jol elvoltak semmi baj nem volt vele!
Reggel 11 fele mentem erte, ugy orult azert mikor meglatott!

Ja es a nagy hir kepzeljetek mar ejjelre sincs pelus..komolyan mondom nem jon hogy, elhigyem nemreg meg itt sirtam hogy , nem akar bilizni meg ilyenek es most pesdig sajat magatol egyik naprol a masikra szoba tiszta lett!
A beszeddel is haladas van mar kezd osze kotni apro szavakat mint `ad ide` `babae` meg ilyen kis egyszerubeket magar azt mondja baba hiaba mondjuk hogy mondja Jazmin erre az a valasza hogy, nem ez egy elegge gyakran hasznalt szo nalunk! :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Olyan sok van meg az uj oldalhoz...

Edith, olvastam hogy, elkezdtetek Boroval a hozzataplalast!
Ja es BORONAK boldog fel eves mini szulinapot kivanunk!!!
Kriszta jol van mar?

Meli, ti merre?Te sem tudsz jonni?!

Gabi,Emese,Zsuzsa?!

Amikor nekem nem jelenik meg az ablak olyankor en egy kis csellel szoktam meg pedig megkeresem a felhsznalok kozt peldaul Edithet es a profiljaba lepek es ott pedig ra keresek az eddigi hozaszolasaira es igy szoktam neha ide be lepni mert van mikor engem sem enged be!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Par kep szombatrol!
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Mostanában csak olvasgatni van időm, bocsi, Apánknak mindjart itt a szülinapja, meg akarom lepni egy fotóalbummal s benne az elmúlt 30 év fotóival, s gyűjtöm, válogatom ezerrel, egyrészük már elő is van hívatva, a többit remélem, holnap sikerül...

Hétvégén Udvarhelyen voltunk, szép volt, jó volt, szörnyű meleg volt... Ma meg csomót esett az eső...

De jól vagyunk, hamar telnek a napok, mindjárt itt az ősz, a szeptember, kezdődik az óvoda, :? egyre jobban foglalkoztat a dolog... :oops:

Ági!
Szuper képeket tettél fel mint mindig!!! :D :D :D :D Imádom, hogy Jázmin is egy csupamosoly kislány!!! :D :D :D
És hatalmas gratula a szoba- és ágytisztasághoz!!! :D :D :D :D :D Küönösen az utóbbi nagy szó még a Jázmin korában :wink: (Nálunk pl. még se híre se hamva, de részemről ráér :))

Edith!
Hétvégén sajna nem jutottam netközelbe, így utólagosan bár, de NAGYON BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT KÍVÁNOK NEKTEK!!! :D :D :D

Kép

Megyek, Tünde aludt egy kemény órát... Ajjjjjajjjjj... :?

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Én már ezeréve nem tudok írni ide, most is csak azért nyitottam meg a körülményesebb módon, hoyg tudjak válaszolni. :roll:
Amúgy időm sem sok lett volna mostanában, mert nagytakarítottam, vagy nem voltunk itthon, vagy egyszerűen nem lett volna alkalmam. Azért jól vagyunk, a csajok meggyógyultak, Borónak már van egy foga, gyúr az ülésre, mászásra. Kúszni most már kúszik, bár inkább egy kombinált haladási forma, nem tista kúszás. :D Kriszta beszél ezerrel (mondja, hoyg az apjának egy hatos benzines zöld Opleje van :shock: :lol: :lol: - ez Istvánnak a műve, nem mintha értene is a csajszi valamit belőle :P ) teljesen szobatisztának, ágytisztának mondható, már hetek óta nem volt baleset. Éjszakára is csak fölöslegesen teszem a pelust, de még nem mertem anélkül altatni éjjel. :roll: :oops: A hisztiből mintha alábbhagyott. Aztán, hogy túl jók a nevelési szokásaim :wink: :D vagy csak mgszoktam és már nem annyira feltűnő :D :D , nem tudom. Nahát, kb. ennyi rólunk.
És elküldöm, hoyg teljen az oldal....

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Meli köszi szépen a köszöntést. És szégyellem magam, mert én viszont elfeledkeztem a tietekről, ami tudom, hoyg valamikor a mienk körül van, de pontosan nem tudom a dátumát. :oops: :oops: :oops:
Mindenesetre, adjon Isten nektek is még sok-sok békességben, egyetértésben, szeretetben eltöltött évet!!!
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Ági, nektek is gratula jár a szobatisztasághoz!!! Illetve Jázminnak, aki nagyon édes, aranyos kisasszony! :) Örülök, hoyg tudtatok kikapcsolódni. Kirándultok-e még a nyáron? Úgy értem, hosszabb időre, családostól, ilyesmi?

István hétfőtől van szabadságon, és mi megyünk Szelterszre (Ez Udvarhely és Csíkszereda között van, kb. félúton a Hargitán). Kb. 1 hétre, de ez azért még sok mindentől függ. Lássuk, hoyg bírják majd a csajok. De remélem, hogy nem lesz gond, mert annyira várom már, hogy az már tiszta szégyen. :oops: :oops: :oops: :oops:

Na, puszika mindenkinek! :)
És az eltűntek is írjanak!!! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Meli, Edit BOLDOG HAZASSAGI EVFORDULOT, SZERESSETEK EGYMAST ES VIGYAZZATOK EGYMASRA!!! (mar ugy ertem, mindenki a sajat parjat, nem Meli Editet :lol: ). Ami hazassagi evfordulonk is nemreg volt, junius 28-an.
Gratulalok Jazminnak a szobatisztasaghoz, a kis Boronak meg az elso fogacskahoz. Kincsonek bizony meg egy fogacskaja sincs! :(
Edit, kellemes nyaralast kivanok nektek, pihenjetek ki magatokat, majd szamolj be, hogyan birtak a lanyok a satorozast (vagy panzioban szalltok meg?). Szelterszhez nagyon szep emlekek fuznek, annak idejen, kapcsolatunk elejen, 1 hetig satoroztunk ott parommal es kutyusommal, Joy-al (egy gyonyoru orias schnauzer, aki sajnos oktoberben, 11 evesen, meghalt), majd szepen begyalogoltunk Csikszeredaba (ha jol emlekszem, kb. 28-30 km). Mindenesetre gyonyoru hely, egyeduli bajunk a borviz volt amit nem birtunk lenyelni, mert rogton hanytunk tole, de szerencsere vegul felfedeztunk egy edesviz forrast is (elotte azert a patakbol is ittunk jocskan).
Nandinak julius 2-an volt a szulinapja, szinte nem tudom elhinni, hogy mar 3 eves a fiam, de hat Kincso baba is mar nemsokara 8 honapos. Ha tudnatok milyen ugyes baba, mar mondja mama, tata, baba, lala, de a legnagyobb meglepetes ket napja ert amikor a hintaagyban pihenve enekeltem neki a "hinta palintat" es egyszer csak azt mondta "hinta". Azt hittem nem hallottam jol es megismeteltem neki, mire o megint mondta "hinta" es azota mar rendesen mondja utanam. Negykezlab meg nem tud rendesen menni, inkab egy olyan kuszas maszas fele amit o muvel. Viszont mar labra tud allni, ha megkapaszkodik valamiben.
Nandi is ugyes fiu, kapott a szulinapjara egy ketkereku biciklit es azota mar meg is tanult vele menni, nem is lep ki a hazbol nelkule.

Egy par kep:
Kép igy locsizunk
Kép 3 eves a szepfiu
Kép szulinapi torta
Kép Nandi kedvenc konyve
Kép kincseim

KépKép


KépKép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babucki 2008.07.16 16:51-kor.
babucki
 
 


Meg egy par kep, hatha megtelik az oldal.

Kép Joy
Kép Kincso baba
Kép Nandi imad tancolni
Kép kirandulas
Kép Nandi mokazik

KépKép


KépKép
babucki
 
 


Sziasztok!!!

Orulok hogy, vegre irtatok!!! :D
Eloszor is mindenkinek BOLDOG HAZASSAGI EVFORDULOT KIVANOK!!!Utolag!

Meli, nagyon jo kis ajandekot keszitesz bizti orulni fog neki a ferjed! :)

Edith, szerintem ha mar ugysem csinal bele bizzal benne es na adj ra ejjelre sem!Jazmin ugy volt egyejjel tiszta volt a pelus masik ejjel volt egy pici aztan 2 ejjel megint nem volt semmi hat kivettem alola es szerncsere azota nem is volt semmi!Bar a gumi lepedot azt hasznalom minden balesetre felkeszulven!

Jo nyaralast kivanok nektek bizti jol fogjatok erezni magatokat!
Mi voltunk satorozni az elmult hetvegen a Lesi barazsnal jo volt es Jazminnal abszolut semmi problemam nem volt annyira de annyira jol erezte magat hogy csak!
Ugyhogy azt hiszem ha Attila jon szabira augusztusba 2 hetet kap elmegyunk satorozni majd par napra valamerre!Alig varom mar...a legszebb emlekeket idezi fel a satorozas de jo is volt regen... :D

Gabi,Nandinak ,BOLDOG SZULINAPOT ,IGY UTOLAG NEKI IS!

Kincsonek gratula es puszi a hinta szohoz es a kuszas maszashoz biztosan edi lehet!

A kepek pedig nagyon szepek a gyerekek mint mindig gyonyoruek nagyon!!!

Emese,Zsuzsa ti merre jartok gyertek irjatok ti is par sort!!!

Sziasztok!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Meg jovok par keppel ha nem baj legalabb telik az oldal!
Gabi meg annyi hogy Nandinak annyira de annyira huncut nezese van sok szivet fog majd elcsabitani az tuti! :D

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Elkuldom tobb reszletben!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na jo mentem meg 7 hozzaszolas kellene! :D
Sziasztok!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem írok hosszan, éppen epilálni szeretnék, amíg felkel a héznép. :roll: :D
Kelnek a csajok, öltözünk, és megyünk anyósékhoz ünnepelni após szülinapját, holnap meg korareggel indulunk. Csak félig pakoltam még be, kellenének még táskák is, úgyhogy folytatás délután vagy este. Vagy hajnalban? :roll:

Csudaszépek a manók, egytől egyig, de tényleg, Nándi bizony olyan, mint egy "forróvérű" :wink: táncos kis délamerikai pasi! :lol: :lol: :lol: Hm, lefoglalhatom Krisztának? (Addig, amíg nem jut eszébe másnak lefoglalni! :wink: :wink: ) De ha neki majd Boró fog tetszeni, azt sem bánom! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 



Ági, általában mi is sátorozni szoktunk, de az utóbbi években inkább kabanáztunk. Tavaly azért még sokat voltunk hétvégézni sátorral. Az idén még nem volt mikor, ezután meg már nem nagyon lesz mikor! :roll:
Érezzétek ti is jól magatokat majd a sátorozásban. De addig jövünk mi! Ti csak töltsétek az oldalt, szaporán!!!

NA, puszi mindenkinek! Gondolok majd RÁTOK!!! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Na, még mindig itt...
Amint vissza kellett lapoznom az első oldalra, megláttam, hogy Zsuzának nincs kicserélve a Margó vonalzója. Aszerint Zsuzsa most 93 hetes terhes. :lol: :lol: :lol:
No, de eszembejutott, hogy pontosan ma van Margarétának a szülinapja, ezért ...
... NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NEKI!!!!!! ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG!!! :) :) :)
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith, de jo hogy jottel!Nagyon jo utat es szep nyaralast nektek jo szorakozast es minden jot!
Es jo hogy 3 hozzaszolasoddal telik az oldal! :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


MARGONAK BOLDOG SZULETSNAPOT KIVANUN, ISTEN ELTESSE SOKAIG!!!

Kép

Zsuzsa, gyere es tegyel a nagylanyrol par kepet is!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


En mar sajna koran reggel fent vagyok Jazmin, ugy gondolta eleg ha 7 oraig alszunk, most meg persze el van maganak szepen rajzol!

Mi is megyunk kesobb Korozsrevre ugyanis ott laknak anyamek meglatogatni aztan meg lehet furdunk is egyet!Tudjatok kellemest a hasznossal! :D

Saziasztok!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Es azt hiszem itt az uj oldal!!! :D Nsa mostmar tessek irni!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: