Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi! Hol vettél ilyen olcsón legót? Mekkora méretű? Én még a kicsi legót nem adtam oda nekik csak a duplót. Azt nagyon szeretik. Hol rendeltél? Én mindig olyan bátortalan vagyok ezzel kapcsolatban. Jobban szeretem megfogdosni, minden oldatról megnézni. És ötvenszer átgondolni, hogy jó lesz-e. Na ezt neten nem lehet. Igazából csak teszveszen vásároltam, ott is legtöbbször úgy, hogy személyesen veszem át. Általában olyanoktól veszek, akik a közelben laknak.

Szerinted nem jó a homok gyurma? Nagyon koszol? Nem lehet újra formázni? Mesélj róla? szerintem korai volt akkor venni. Most vedd elő, hátha érdekli.

Szép estét!
Vendég
 


Szia Évi!

Egyszerre írtunk.

Az nagyon olcsó volt, kár, hogy nekem nem vettél. Nagyon jó.
Én tavaly a nyolcas formát, amin csak körbe megy a vonat, nem elemes azt vettem ennyiért. Lúzer vagyok.

Pusz!
Vendég
 


Anikó

Nem vagy lúzer, én is annyiért vettem annó a 8-as formát, azért is örültem ennek, mert tripla annyi dolog van benne. Majd megnézem még, de szerintem már lement az akció.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 

 
 

Szép jó reggelt!

Éva
Nagyon édes vagy :lol:
Köszi ezerszer is.

Anikó
Nem koszol, lehet újraformázni, de én nem igazán szeretem ezeket a játékokat. Egy kicsit mállik.
A gyurmázásra is nehezen szánom rá magam, hogy engedjem. Nyáron párszor azért az udvaron elővettük.

Lego arany évfordulós készlet, papírdobozos 700 elem van benne. A száma 5522, a másik Nr. 6187 Útépítő készlet 300 elemes. Árukat írtam. A netről a jatek-makett.hu A legot a boltban sem lehet tapogatni. Innét rendeltem a többit is. Mivel 7500 Ft. felett rendeltem 750 Ft lesz a futárköltség. Ennyiért még a legközelebbi városba se tudok bemenni. Egyébként van boltjuk Pesten a Gyáli u. 31/b. Retz bútorral szemben, ha jól emlékszem a leírásban.
A toystore.hu-n is vannak nagyon jó áron, csak ott pont nem volt mindegyik rendelhető.
Most még könyvön és CD-n gondolkozom, eddig a bookline-n kezdtem nézegetni. De még az alexandra-n is megnézem.
Nekem ez most nagyon kapóra jön, hisz a bébi mellett nézegetős bevásárlásokra nem tudok menni. A családdal meg megbeszéltük, hogy ilyen kevés bevétel mellett idéntől nem ajándékozunk. Annyit azért szeretnék, hogy a DM-be hívatok elő fényképeket és abból adok nekik. Tehát szinte készen is vagyok karácsonyra. A férjem meg szerintem játékot szeretne a konzoljához, azt szintén csak rendeléssel tudom intézni.

Na lépek, éhes lett Dani: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi

Nem kaptad még meg? Pénteken adtuk fel, nem tudom hány napig tart, remélem nem kavarja el a posta. Ha honap sem kapod meg, akkor megyek reklamálni :evil: Írj, ha odaért jó?

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Éva
De megkaptam már hétfőn, csak itthon volt a férjem és nem tudtam netezni. Az éjjelem meg a tegnapi katasztrófális volt. Hol a Danit kellett altatni hol Kristófot.
Nagyon szépen köszi!!
Még nem próbáltuk ki, hamarosan fogjuk.
Egy kérdés:
nagyon szeretném valamivel viszonozni. A napokban letöltötte a férjem a Zene Ovi Ezt énekeljük mi és Téli ünnepek c. CD-ket, nem érdekel Titeket vagy megvan? Nekem nagyon bejönnek.
Szívesen átírnám és elpostáznám.
Majd írd meg ha érdekel, és bocsi még egyszer, hogy nem tudtam egyszerre szólni.

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi
Semmi gond örülök, hogy megkaptad!
Nem kell feltétlenül viszonozni, de azért a cd-nek örülnék. :lol:

Többiek???????????

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok! Biusnak folyik az orra és itthon van a héten. Így se tanulás se netezés nem jut.

Vettem két csomag vonatot, kb 100 darabos fa vonat készlet. Nem az eredeti de passzol a készletbe. Meg licitálok most duplóra. Jó sok darabra. Nagyon szeretünk építeni. Kicsi legót még nem merem elővenni Botond miatt. Mindent megeszik.

Közbe kézműves tárgyakat készítgetünk esténként Biussal. Az oviba is kell vinni (vagyis nem kell, lehet) a karácsonyi vásárba meg a mamiknak is az lesz a karácsonyi ajándék.

Szóval jól elvagyunk. Közbe néha beugrom vizsgázni. Kedden is voltam, anyum vigyázott a kicsikre. Remélem sikerült és nem kell még egyszer mennem. A szakmai jegyemet már tudom az 5-ös lett.

Szép napot nektek. Írjatok!
Vendég
 


Sziasztok!

Éva
Ma küldtem a csomagot. Végre sikerült kiíratnom és a postáshoz is eljuttatni. Nem írtam rá melyik másik. Az egyik a Téli ünnepek a másik pedig Ezt énekeljük mi.
Remélem tetszik a srácoknak. Mi tegnap este végig énekeltük az ünnepeset.

Anikó
Nem semmi. Gratulálok a vizsgákhoz és drukk a többihez. Én 2 gyerek mellett sem bírnék tanulni. Ügyesek vagytok, hogy kézműveskedtek.

Mi hétfőn Győrbe voltunk. Koponya UH és gyógytorna volt. Koponyára kell még mennünk januárba is, de azt mondták nincs semmi baj. Még kis felcsillanás van (gondolom én, mert a doki nem volt valami beszédes).
Kristóffal vannak néha gondok. A buszon nem akar megülni a helyén. A buszvezető is szólt már neki, hogy mi van rumos kakaót ivott. Az óvodában is egyre "elevenebb". Nem tudom a tesó miatt lehet-e, vagy alapjáraton ilyen. Bár már szeptemberben is kezdte felmérni, mit engedek mit nem.
Kicsit félek, mert a legrosszabb gyerekekkel barátkozik és teljesen majmolja őket.

Hát velünk ez történt. JA, holnap igyekszem végre a 6 hetes kontrollra eljutni.
Addig is írjatok.
A régen jelentkezők is.

Puszi: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Megnyertem a duplókat. Még veszek hozzá egy nagy alapot is. Úgy néz ki most már kezdek vásárolgatni karira. Hétfőn megyünk az urammal nagy bevásárolni ajándékokat. Listát is írtam.

Évi! Ha jól emlékszem te írtad, hogy van kedvezményed valamelyik nagykereskedésbe? Melyikbe? Én a Régióba jártam csak eddig az szupi (nincs kedvezményem). Most egyik csaj mondta van kártyája a Gulliverbe, csak ő sem emlékszik, milyen kedvezményei vannak, mert nem használta. Van ötleted vajon, hogy tudom meg? Az olyan fura, hogy oda megyek és megkérdezem. Tök hülyének néznek majd. Aztán nem is biztos, hogy jó bármire is a kártya. És még valami: Szerinted melyik a jobb? Nekem a Régió közelebb van és annyi minden van ott.

Timi! Ezt írtad, de nem értem mit jelent. Lemaradtam valamiről?
"Még kis felcsillanás van (gondolom én, mert a doki nem volt valami beszédes). "
Voltál kontrollon??? Minden rendben???
Szerintem ne csodálkozz Kristófon. Megvan rá az oka. Próbálj minél több időt csak vele tölteni. És mindig mond neki most olyat csináltok mait csak a nagyok tudnak. Rengeteget kell neki beszélni és erősíteni benne, hogy ő mennyire fontos neked és milyen jó, hogy ő ennyire nagy és okos meg ügyes. Biztosan segíteni fog. Ja azt már nem is mondom, hogy légy türelmes. És mindig ő legyen az első, hülyén hangzik de aki később jött annak kell beilleszkedni és alkalmazkodni. A kicsinek mindig is természetes lesz, hogy nincs egyedül de Kristófnak nem.

Üdv! Szép napot!
Kellemes hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!

Timi
Megkaptam a cd-ket, köszi!
Nálunk is volt gond Attilával, amikor Gergő született, ahogy Anikó írta: próbáld meg éreztetni vele, hogy ő a legfontosabb.

Anikó
Szerintem jó mind a két nagyker, a Gulliverbe többféle kártya van, nincs ráírva, hogy arany, gyémánt vagy valami hasonló? Attól függ a kedvezmény. Egyébként nem néznek hülyének, ha megkérdezed, én is kérdeztem már, mert nem voltam biztos benne. Lehet, hogy a honlapjukon is megtudod nézni. A Régiót én is szerettem, mert ott laktam majdnem a szomszédban. :D

Attila tegnap este belázasodott, alig aludtam valamit, ráadásul az orvos azt mondta, hogy szerdáig nem mehet oviba, nem tudom, hogy fogok tanulni, már csak 1 hét van a vizsgáig :(
Amúgy szerencsére jól van már, van valami járvány szerű, mert 24 gyerekből 10-en voltak már tegnap is és ugyanaz a tünet: láz, hányás, aztán semmi. Már csak azt remélem, hogy Gergő nem kapja el.

Jó éjt!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Anikó
A felcsillanás a koponya Uh-n volt. Oldalt van neki. Azt mondták, hogy szinte az összes koraszülöttnek van és elmúlik. Gond akkor van ha nagy kiterjedésű. Folyamatosan ellenőrzik. Kristófnak is volt enyhe.
Egyébként igyekszem Kristófot előre venni. Sok-sok ölelgetés, együtt fürdők vele, oda fekszem sokszor mellé.

ÉVa
Remélem nem lettek betegebbek a gyerekek. A vizsgához drukk, tényleg nem a legjobbkor jött a betegség. Na, de mikor jön jól?

Voltam kontrollon, minden oké. Kicsit nagyobb a méhem, de a doki szerint lehet a két császártól is.

MEgyek, mert egyedül vagyok a 2-vel-

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi! Akkor jó, mert már egy kicsit megijedtem.
Amúgy azt hittem tudok valami újat mondani. Így azonban nem kell aggodnod, csak türelem. El fog múlni. Még friss az élmény. Nálunk is így volt.

Éva! Nem tudom mi van rá írva, majd megnézem. Pillanatnyilag még nincs nálam. Most fogom megkapni. A férjem azt mondta menjünk a jó bevált régióba. Ne mond már itt laktál a 11-be. Tőlünk nincs messze.
Nem jött jókor a betegség. Én is így járok általában a vizsgaidőszak közepén. Majd szurkolok. Miből lesz a vizsga?

Már én is nagyban tanulok. A december nagyon húzós lesz.
Kriminológia is megvan már 4-es lett. Már csak öt vizsga van hátra.

Szép estét!
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó
De igen ott laktam, (még meg is van a lakás) a Régióval egy utcában, a Hengermalom u. és a Nándorfejérvári u. sarkán. :D
Vizsga: Műszaki, Gazdasági, Jog, Gyakorlat. A szakdolgozat 4-es lett :D Gratulálok a te 4-esedhez is!
Attila már jól van, de csak szerdán mehet oviba, úgyhogy most ő is manóházba jár a Gergővel.

Timi
Köszi a drukkot szükség lesz rá! Kicsit sokminden történt mostanában, így nem nagyon tudtam a tanulásra koncentrálni. :oops:
A cd-ket még nem volt időnk meghallgatni, de holnap majd sort kerítünk rá. Köszi mégegyszer!

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Minden elismerésem a Tiétek, hogy tanultok. :wink: Én nem érzem magam képesnek rá. Sokszor a napi teendőimmel sem bírok. Bár ez néha az én hanyagságom.

Ma elviszik a számítógépünket, amíg nem lesz meg az új nem tudok jönni. Remélem csak pár nap. Úgyanis játékra is alkalmas PC-nk van, de nem használjuk ki. Időhiány. Ezért eladtuk, ma jönnek érte. Egy laptopot akarunk venni. NEm foglal nagy helyet, és csak netezünk.

Egyébként jól vagyunk. Ma hívott a védőnő, hogy csak jövő héten kapjuk meg a 2 hós oltást, mert csütörtökön nem lesz a doktornő.
A pneumosat is kértem Daninak, már 2 hónaposan kezdjük. Főleg Kristóf miatt, ki tudja mit hoz haza az óvodából.
Teljesen Kristóf ütemében fejlődik Dani. Kristóf 4900 gramm volt 2 hónaposan, Dani tegnap este 4860. Szerdára szerintem simán lesz 4900.

Egy kérdés: ti szedtetek fogigátlót szoptatás alatt? Mi a vélemény? Én elkezdtem, csak elbizonytalanodtam. Nem vártam mensiig, hanem egyszerre. (azalia nevű)

Na lépek, mert szalad a ház.
Szép napot!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi

Én sem érzem képesnek magam rá, és a napi teendőkről ne is beszéljünk :oops:
Azt hiszem vizsga után 2 hétig csak vasalni fogok :cry:

Fogamzásgátlót én nem szedek már jó ideje, annó az orvossal beszéltünk róla, de már nem emlékszem.
Szerintem a nőgyógyászodat kérdezd meg, hogy lehet e már ilyenkor szedni. Úgy gondolom, hogy lehet szoptatás alatt is, csak biztos, hogy nem mindegy, hogy mit.

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Én sem takarítom agyon magam, vasalásról nem is beszélek. Ami szabad idő marad azt a gyerekekkel töltöm.

Timi! Várunk vissza, üres lesz a ház nélküled.

Tabletta: én cerazattet szedtem a doki írta fel. Nem mindegy mit szedsz szoptatás alatt.

Évi! Akkor, hogy kerültél oda? Mármint Ceglédre? Látom te is ügyesen tanulsz. Gratulálok!!! Fizetni kell a manóházba?

Szép napot!
Vendég
 


Anikó

Én Cegléden születtem és nőttem fel, csak 19 évesen felmentem Pestre és maradtam vagy 14 évig. :lol: Aztán úgy gondoltam, hogy itt mégis jobb. Egyenlőre nem bántam meg, de bármikor visszamehetek.

Manó ház: 400/óra

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Éva! szerintem jól tetted. Én is laktam már pár helyen de mindig vissza tértem a gyökerekhez. Lehet, hogy ez a honvágy. Remélem ha kész elsz a házikó akkor majd vége ezt érzem végleges otthonomnak. Hú!!!!! annyira várom már.

Szép estét!
Vendég
 


Sziasztok!

Levizsgáztam!!!!!!! :D :D :D
Ráadásul mindenböl 5-ösre. :roll: (jó puskám volt) :oops:

Üdv.
Éva
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára balázs_Éva 2008.12.13 19:57-kor.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Éva
Gratulálok, nagyon ügyes voltál. :lol:

Mi sajnos betegen. Férjem is táppénzen. Kristóf is beteg, arcüreggyulladás. Már én is elkezdtem, fáj a torkom, folyik az orrom.
Nagyon féltem a Danit. Remélem legalább ő megússza. Az oltást elhalasztották, azért mert mi betegek vagyunk.
Remélem a jövő héten már jobban leszünk.

Bocs, hogy csak ennyi, de nem vagyok túl jó passzban.

Puszi: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Éva! Gratulálok! Nagyon ügyes vagy.

Timi! Jobbulást nektek. És Boldog szüli napot Kristófnak. még talán időbe eszembe jutott. Kicsit bugyuta vagyok mostanában. Milyen volt a buli? Kristóf hogy viselkedik? Javult valamit a kis rosszcsont?

Bocsi, hogy nem tudok most jönni de a jövőhéten lesz még 3 vizsgám. Nekem azért nem lesznek ennyire jó jegyeim. A lényeg, hogy görbüljön.

Szép napot!
Vendég
 


Békés, boldog karácsonyt kívánok családom nevében:

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Britta! Nem voltál valami bő szavú. Mi van veletek???
Nem voltunk ám szeptemberben Hosszúvízen, azért nem voltunk nálatok se. Remélem, nyáron összejön. Persze csak ha ti is akarjátok.

Lányok írjatok!
Vendég
 


Szia Anikó!

Nagyon le vagyok foglalva, nincs időm a géphez ülni. Megvagyunk. Ma voltunk a fiúkkal dokinál. Gergő és Dani torka piros, hurutos, Bencének csak enyhe köhögése van. Tehát megkezdődött a szünet.
Bencusnak van 2 foga, mászik, feláll már. Nagyon rossz éjszakáink vannak, aludni nem tudok születése óta. Nem panaszként írom, de nagyon megszenvedem, ki vagyok merülve. Ezen kívül szuper gyerek. Kicsi az étvágya. Nem sokat hízik: december 1-én volt 8 kg 16 dkg. Amúgy szép hosszú gyerek. 4 hónapig csak szopizott, és még most is néhányszor nappal, és éjjel is.
Nagyok imádják, sokat játszanak vele.

Szia,

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Végre meg kezdődött a szünet. Már csak egy vizsgám maradt januárra, de most ezzel már nem törődöm csak a családdal.
Holnap megyünk a karácsonyi vásárba. Nekem pár apróság hátra van még. Nehogy valaki kimaradjon a végén.

Aztán jön a nagy bevásárlás, bejgli sütés és egyéb nyalánkságok. Szóval nem fogjuk unatkozósra a dolgot.

Nem tudom, mennyire fogok mostanában rá érni, ezért most ragadnám meg az alkalmat:

Békés Boldog Karácsonyi ünnepeket és egy sokkal jobb újévet Kívánok !!!!!!!!!!!!!!

Britta! Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz napjaitok vannak. Mi is betegek vagyunk mostanában folyamatosan. Annyi gyógyszert szednek, hogy a közeli patika már ki sem nyit az idén úgy megszedte magát. És így csináltam végig a vizsgákat. De nem panaszkodom, csak vigasztalni próbállak.

Szép napokat mindenkinek! Azért majd benézek néha, remélem ír majd valaki.

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Először is BOLDOG SZÜLINAPOT
minden decemberi gyereknek.

Anikó
Gratulálok a sikeres vizsgákhoz.
köszönjük a köszöntést. A szülinap még jól sikerült. Azóta arcüreggyulladása van Kristófnak. Ma voltunk kontrollon, de még mindig tart, ezért újabb antibiotikum.
Dani nem kapta el a betegséget, meg volt a 2 hós oltás. Viszont nagyon jobbra tartja a fejét. Most próbálkozunk Dévény tornára eljutni. Januárban a koraszülött utógondozóval kezdünk 5-én.

Britta
Sajnálom a sok betegeskedést, sajnos a tél így zajlik...

Éva
Gratula a vizsgaeredményedhez. Ügyes voltál. Remélem Attila is rendbe jött.

egyébként

BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT!!! ÉS EGÉSZSÉGET AZ ÜNNEPEKRE




puszi mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!


Mi ez a nagy pangás :twisted:

Egy gyors kérdés: van-e valaki aki részt venne egy könyvkukac akcióban?
A lényege, hogy 1 gyereknek kell küldeni 1 db mesekönyvet.
Aztán 6 gyereknek/szülőjének továbbítani a levelet. Ezután ha minden jól megy 36 db könyvet kap a te gyerköcöd. Mindjárt a második a listán a te gyereked, így elég hamar már kaphat is könyveket.
Akit érdekel jelezze, szerintem nagyon jó akció. Óvónők kezdeményezték az olvasás megszerettetésére.

Egyébként megvagyunk. Elteltek az ünnepek.
Kivel mi van?

Puszi: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Érdekes ez a könyv kukac. Tipikus piramis játék . Hogy-hogy azonnal a második helyre kerül a nevünk. Ez nem csalás? Milyen típusú könyvet kell küldeni? Újat vagy akár a sajátok közül egyet. rengeteg könyvünk van. Én nem szeretnék még 36 másik könyvet.

Britta! Kipihented már magad? Hogy vannak a fiúk?

Évi! Veletek mi van?

Na és a többiek? Hogy teltek az ünnepek?

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó
A levél amit kaptam 3 nevet tartalmazott. Az elsőnek az küldte el a könyvet akitől kaptam. Második helyen az van akinek én küldöm. Harmadik helyre pedig, aki nekem küldte a levelet (gyereke) neve van. Neki azok küldik akinek én továbbítom. Talán érthetőbb egy kicsit. Egyébként lehet jó állapotú saját könyvet is küldeni. Én sem nagyon akartam belemenni, de egy jó barátnőm kérte és nem tudtam nemet mondani. Különösebben engem sem izgat, hogy könyveket kapjunk, nekünk is rengeteg van. Én úgy gondoltam, hogy ha kapunk sokat átnézem őket és ami nem kell elajándékozom akár az óvodának is.

Az ünnepek nagyon hamar elteltek. Kristóf arcüreggyulladással töltötte 2 antibiotikummal, de nem igazán lehetett rajta észrevenni, ugyanolyan eleven volt. A legok nagyon bejöttek. Na meg a Verdás autópálya, azt apóséktól kapta.
A Dani végre átalussza az éjszakát. Reggel fél 6 körül ébred. Egyszer az ünnepek alatt mindegyik gyerek háromnegyed 9-kor kelt. Azt hittem betegek. Dani egy kicsit náthás volt.

Ma megyünk megint GYőrbe koponyára és gyógytornára. A fejemelésünk még nem az igazi. Emelgeti, de nem tartja huzamos ideig.

Na dugulok.
Szép napot.

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi! Mi volt Győrbe?

Kéne egy kis lendület ennek a topiknak!!!!!!

Holnap megyek vizsgázni. Már megint. :( :( :(

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új évet!

Elnézést kicsit régen jártam erre.
Gergő beszokott a bölcsibe én meg elkezdtem dolgozni és nem igazán volt időm, de ígérem jövök majd sűrűbben.

Anikó drukk a vizsgához!!!!!!!!!!!!!!

Timi
Tényleg, mi volt a vizsgálatokon?

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szia Évi!

Idő közben sajnos elfelejtkeztem a köszöntésről. Bocsi.


Boldog születésnapot a fiúcskáknak!!!!!

Kép

Jó, hogy jöttél. Milyen a munka? Gondolom azt sem tudod hol áll a fejed.

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak elég kevés időm van a netre megint. Alig érem utol magam, és mindig jön valami váratlan dolog, ami kizökkent.

Bencust nagyon megviseli a fogzás. Pillanatnyilag úgy tűnik, a felső 4 egyszerre fog jönni neki. Nagyon szenved. Sokat nyűglődik, nem akar pépesnél másabb állagút enni. Chamomilla 9 ch-t adok neki, ha már nem bírja, attól megnyugszik.

Éjjel már jobb a helyzet. Karácsony másnapja óta egyedül alszik. Hol jobban, hol rosszabbul. Néha nem kell felmenni hozzá, máskor egy éjjel többször is. Nappal kialakult a rend, bár ha valamelyik tesó, vagy apa itthon van, akkor tarthatatlan a dolog.

Most épp lábadozunk. Mindenki beteg a családban. Légúti megbetegedés többnyire. Bence jól viseli, nem is kap Sinupret-en kívül mást.

Ezeken felül minden rendben velünk. Az idő nagyon kikészít. Jobb lenne, ha reggeltől estig kint lehetnénk. Tudnék mit tenni.

Ez az év kicsit más lesz, mint a tavalyi. Gergő ősszel iskolába megy. Már időben el kell kezdeni mindent megvenni, mert augusztusban nem lesz rá lehetőség, hogy egyszerre beruházzunk rá.
Persze ez nem panasz, inkább öröm, hogy már itt tartunk.


Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy páran újra írtatok :D

Rólunk:
Voltunk a koponya UH-n. Most tizedmilliméter eltérést láttak csak a két agyfélteke között. Decemberben volt 3 mm asszimmetria.
Január 5-én voltunk a koraszülött útógondozóban, ahol a doki látott olyan külső jegyeket a Danin, amik utalhatnak genetikai rendellenességre. 4 napig elég idegroncs voltam. A gyerekorvosunk beutalt bennünket genetikai vérvizsgálatra. Múlt hétfőn voltunk ott is. Dani fejéből vettek vért, kb. 3-ra sikerült. Most várom az eredményt 1-2 héten belül várható.

Amúgy csütörtök óta Kristóf megint beteg, amit a Dani is elkapott. Már ő is náthás, néha köhint is. Kristófnak a füle is érzékeny volt. Megint antibogyó kúrán van.

Hát ennyit rólunk, elég rossz passzban vagyok(unk).

Britta
javulást nektek is. Látom izgalmas év elé néztek. Fogzás :cry:

Éva
Milyen újra dolgozni?
Gergőnek tetszik a bölcsi?

Anikó
Mikor lesz vége a vizsgáknak?
Gyerekek jól vannak?

Szép napot!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy megint írtatok páran.

A vizsgáknak vége erre a fél évre. Úgy néz ki, hogy negyedikes lettem. Ami nagyon nagy szó, mert úgy érzem, mint ha ma kezdtem volna. Persze amikor görcsölök meg stresszelek a vizsgák miatt akkor nem. Életem legnehezebb éve elé nézek én is.

Lányok nem tudtok esetleg ácsot. Aki egyedül vagy egy munkással bevállalná nálunk a tetőt????? Vagy, hogy hol találhatnék egy frankó ácsot.

Amúgy mi jól vagyunk, szomorúan hallom, hogy mindenki beteg. Na jó Botond orra kicsit folyik de az smafu. A hétvégén Wellnessezni voltunk és szerintem a vízbe fázhatott meg.

Jobbulást a kis betegeknek.!!!!!!!!!!!!!

Olyan szépen süt a nap! Olyan mint ha tavasz lenne.
Vendég
 


Sziasztok!

Timi! Remélem, jó lesz az eredmény, amit vársz. Nálunk is érzékeny a két szélsőség füle. :( Múlt héten Gergőnek kellett bele csepegtetnem minden nap. Bencének pedig az őszel volt ilyen gondja.

Anikó! Gratulálok a vizsgákhoz. Már alig beteg a család. Szerencsére kifelé megyünk belőle. Ha megjön a jó idő, úgyis elmúlik. Csak jönne már!!!!!!!!!!

Bencusnak kijött felül 3 foga, már csak egy hiányzik a most dolgozó 4-ből. De sajnos nagyon megszenvedi. :(

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Genetika negatív :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Végre egy kicsit megnyugodtunk.
Kristóf meggyógyult, már hétfőtől jár újra óviba. Képzeljétek, múlt héten Kristóf el kezdett cumizni a Dani cumijával. Meg azt mondta, hogy ő most a kisbaba. Valószínüleg azért, mert néha elkülönítve voltak, plusz itthon volt és látta mennyiszer kell Danival foglalkozni.
Egyenlőre nem vészes a dolog, néha bekapja a cumit, meg kisbabásat kell vele játszani.

Veletek mi újság?

Rendeltem jelmezt farsangra Kristófnak, szuperman-est, bár ő kötözködik, hogy kisbabának akar öltözni. Próbáltam neki mondani, hogy kinevetik akkor a nagyfiúk. Talán meggyőzhető lesz. Bár tavaly is nagyon tiltakozott a jelmez ellen, de később már le sem akarta venni.

Járt közületek valaki dévény tornára? Danin gondolkozom, hogy nem lenne-e praktikusabb, mint havonta Győrbe járni gyógytornára, meg itthon tornáztatni.

Na, rólunk ennyi.
Ti is adjatok életjeleket!

Puszi: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy betolakodom! Az AVKF óvodapedagógus szakán vagyok végzős hallgató, egy 8 hónapos kislány és egy 2 és fél éves kisfiú Anyukája.

Óvodás gyermekek Anyukáitól kérnék segítséget.
A szakdolgozatom témája az Egészséges életmódra nevelés az óvodában. Kutatást kell végeznem, ehhez állítottam össze egy kérdőívet.

A kérdőív kitöltésében kérem a segítségeteket.
Akinek lenne egy kis ideje arra, hogy ezt megtegye, kérem jelezzen az alábbi e-mail címen és küldöm a kérdőívet: zina81@citromail.hu

Természetesen név nélkül, teljes titoktartásban.
(A végén egy statisztika készül belőle)

Előre is köszönök minden segítséget!
További szép napot mindenkinek!!!!

Üdv.: Bea
vbea81
 
 


sziasztok!

Sehol, senki :cry: :cry: :cry:

Mi azóta voltunk szemészeten, ortopédián is. Szerencsére mind negatív. És busszal mentünk. Én a kenguruba (köszi Éva :wink: ) vittem. Egyszer anyukám is segített, legközelebb már egyedül. Egy gond van vele, hogy Danikám elérte a 7 kilót és iszonyú nehéz már hosszabb távon. Tegnap este volt 7230 gramm, kb 63 cm. Viszont még nem forog. Igaz, Kristóf is elmúlt fél éves mire sikerült neki.
A dumálás nagyon megy neki. Sokkal erőszakosabb, mint Kristóf volt. Ez alatt azt értem, hogy addig sír míg rá nem jövünk, hogy mit akar.
A héten kapunk oltást is.
Ja, és az óvodában ketten bárányhimlősek lettek, most sasolom Krizsit nem jön-e ki rajta.

Többbiek?

Szilvi, Éva, Britta,
Zsu, Viki, Heni ti nagyon-nagyon régen voltatok.

Addig is puszi, indulunk az óvibuszra

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Bekukucskáltam, hátha jár valaki erre is.

Meg jött végre a jó idő. Állandóan kint vagyunk. :lol: Rendezgetjük a kertet. Hamarosan indul az építkezés. Be vagyok tojva tőle rendesen. Nem lesz fedél a fejünk felett. :roll:

Amúgy jól vagyunk. Az elmúlt egy hónapban folyamatosan folyt az orruk a kicsiknek és köhögtek. Most már múló félben. Semmilyen bogyó nem segít rajta. Szőrnyű vírusok vannak. :evil:

Botond nagyon szépen beszél, utánoz mindent amit mondunk. Két három szót össze tesz mondatnak és teljesen jól használja őket. Olyan kis édes. Csak égetni való kölyök. Mindig azt lesi mit rosszalkodhat. Vajon minden fiú ilyen? Britta hogy bírsz hárommal???

Bianka és Reni elkezdtek táncolni. Német nemzetiségi táncot. Na nem egy csoportba, Bibi az ovisoknál, Reni a nagyokkal. Nagyon tetszik nekik.

Én meg tanulgatok. Lassan a szakdolit kell írnom, de nincs hozzá kedvem.

Szép napot!!!!Írjatok! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én írtam volna, csak nem volt kinek :cry:

Jó hallani rólatok is :)

6 hét betegeskedés vége fele vagyunk (remélem). Kezdte március elején Kristóf bárányhimlővel. 2 hét. Aztán Dani is elkapta, neki 3 napig 40 fokos láz társult hozzá. Majd közben Kristóf influenzás is lett 1 hét óvoda után. Közben mi is betegek voltunk és Dani is elkapta. Kristófot még kell vinnem holnap fülészeti kontrollra, mert ráhúzódott.

Tegnap megvolt a keresztelő. Egész jól sikerült.

Dani nagyon jópofán dumál, viszont sajnos a forgás még nem megy neki. Viszont hason felhúzza a lábait és mászni szeretne, csak nem tudja megtartani magát a kezeivel.

Anikó
Kitartást az építkezéshez. A gyerekeid nagyon ügyesek.

Remélem a többiek is előkerülnek pár szóra.

Addig is szép napot!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Halihó Csajok!

Még élünk:)

Jól vagyunk. Bár ez Gergőre most épp nem mondható. Megint kijött rajta valami gyomorhurut féle, amitől szenved. De azért pici javulás már mutatkozik nála.
Dani elvan. Sok a hiszti még mindig, és nehéz boldogulni vele sokszor. De azért próba szerencse.
Beni eleven. Mindig szalad, mintha nem is tudna lassabban menni:) Szuper étvágya van. Egész nap képes enni. A kezében mindig van valami, mert úgy érzi jól magát. Még egy szót sem mond, csak mutogat meg ökk, okk, i...ilyenek. Persze megérteti magát mindenkivel. Gond egy szál se.
Apa dolgozik. Jól van.
Én már nem mondhatom el ugyanezt magamról Kb 1 hónapja dokihoz járok, és még nem tudni, mi is lehet a baj. Mellkasi fájdalommal mentem el, ami addigra már kb 3 hete jelen volt. Elküldött a házidoki belre, ott kaptam gyógyit. Azt mondták a kisízületek vannak begyulladva. Szedjem 4-5 napig a gyógyit, aztán csak akkor, ha megint panaszom lesz. 20 szemest írtak fel. MInd be is szedtem, semmi változás. Közben visszamentem a házidokihoz, küldjön tovább. Irány kardiológia, ahol hála Istennek nem találtak semmit. Kaptam 24 órás ekg gépet, eredménye 8-án lesz. Voltam laborban, vérszegény vagyok és vashiányos. Voltam nyaki gerinc röntgenen, valami rés be van szűkülve, lehet az lesz a probléma oka. Azért írattam fel addig is fájdalomcsillapítót, ami úgy tűnik, jó. Mellé izomlazítót kaptam, aminek szintén van hatása, mert jobb lett a közérzetem.

Hű, jó sok lett.

Szép estét:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Végre valaki add életjelet magáról.
Sokszor ide néztem, de mindig én voltam az utolsó.

Britta
Sajnálom, hogy ennyit kell kínlódnod, de remélem most már tényleg javulsz.
A fiúk otthon vannak neked is a nyáron?

Mi megvagyunk.
Kristófnak lesz majd fülműtét, újra kell neki gromet a fülébe, mert amióta kijött, kezdődtek a problémák. Ezért most nem jár óvodába, nehogy beteg legyen a műtétre.
Dani majdnem 8 hónapos volt mire mindkét irányba forgott. Azóta viszont szuperül kúszik, tegnap 2x felült egyedül, térdelésbe is felhúzza magát. Gyógytornára még járunk, általában havonta 1x Győrbe. A héten kell majd mennünk az utógondozóba is.
Nagyon eleven, állandóan kiáltozik, ami Kristófra nem volt jellemző. Mi próbáljuk megszokni, hogy mennyire másak. Imádják egymást.

Ennyit röviden.
Jó lenne a többiekről is hallani néha.
Szép napot!

Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Szia Timi!

Igen, a fiúk minden nyáron itthon vannak. Gergő most főleg, hisz ősszel suliba megy:)

Sajnálom, hogy Kristófnak műtétje lesz, de bízom benne, után minden a legnagyobb rendben lesz nála.

Most futok.

Később még lehet visszajövök:)

Pussz!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Na, itt vagyok:)

Benihez kellett szaladnom. Nem akar egyelőre aludni. Talán később ráveszi magát.

Danid nagyon ügyes. De nem lehet minden gyerek egyforma.

Pl: nálunk Gergő 14 hósan indult el egyedül, és későn is állt fel
Dani korán (10 hósan) elindult, így képzelheted, korán is állt fel
Beni 9 hósan felállt, sőt kapaszkodva lépegetett oldalra, de elindulni csak egyévesen indult el
Szóval nagyon különböznek egymástól.

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Jó reggelt!

Hoztam néhány képet a fiúkról:)

Kép

Kép

Kép

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Britta
azért látszik a képeken, hogy jó kis "csibészek" lehetnek a fiúk.
milyen nagy már Bence is :o

Mi voltunk Győrben, szerencsére kaptunk dicséretet. Minden oké, legközelebb 1 évesen kell menni.
Vasárnap elkezdett Dani egyedül felülni, tegnap már többször felállt egyedül a kiságyban és ma reggel is állva várt. Jó, hogy végre alakulunk. A férjem el sem akarta hinni.
Kristóffal voltunk fülészeten megbeszélni a műtétet. Előtte éjjel brutál orrvérzése volt. Említettem a dokinőnek, lefertőtlenítette neki, amitől ott is vérzett. Ekkor felírta, hogy műtétkor az orrát is elsüti vagy mit csinál. Nálunk nagyon sokat vérzik az orra.

Mentek valahova nyaralni?

Mi sajnos nem...

Szép napot!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: