Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Szóval, tegnap haza jöttünk és nagyon jól éreztük magunkat. Minden szuper volt, és nem volt az a nagy nyüzsi mint nyáron szokott (én ennek nagyon örültem). Majd rakok fel képeket is.
Viszont úgy látom nagyon kihalóban van a topik, mi történt míg nem voltam?

Vok: Nem tudom, hogy mikor és hol tudnánk megejteni a talit, de már én is fizetnék :wink: . Az átutalásos dolgot is megoldhatjuk, aztán majd kézhez kapom a cuccot valamikor

Lidke: Tök szupik a képek. Hát előszőr én is a pociba láttam a kis csomagodat :)

Na megyek teregetni, puszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


melitta: Légyszi privibe küld át a homeos dokitok elérhetőségét. köszi :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Mindenki összeveszett mindenkivel, aki pedig nem, az megsértődött, úgyhogy már csak a szülinaposokat köszöntjük ezentúl! :lol:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 

 
 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lidke: Azért rendes vagy, hogy nem mondtad meg neki, hogy külön titkos topikot nyitottunk csak azért, hogy ott jól kibeszélhessük :wink:

Nagyon szép kis család vagytok, és nem is látszik rajtad súlyfelesleg! Vagy csak jól álcázod a kendővel :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Csajok,

Az óraátállításnál most melyiket is kell kijelölni? :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Lidke, Vali, lányok........ejnye bejnye. :lol:

Pötyikének boldog szülinapot!
Vendég
 


Ja, Vali, a képen a Déva nem volt velünk, az csak a hasam a kendőben. :lol:
Egyébként mikor hazajöttünk a kórházból, két kilóval könnyebb voltam, mint a terhesség előtt. Ez most is annyi, csak a hasam néz ki borzalmasan. Nem baj, lassan megyek tornázni. :)

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Én a +3 órát jelöltem meg, a kuvaiti időt, így pontos.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke: Köszi. Mindjárt ügyködök is rajta kicsit, mert ez így roppant idegesítő :(
Ügyes vagy nagyon, hogy már tornázni kezdesz :) Csak otthon magadban, vagy eljársz majd valahova?

Én most rendeltem egy Leg Magic gépet, azzal fogom bombaformába hozni magam a nyárra. Haha :oops:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


kukuccccssss!!
velem is összevesztetek? :lol:

Hú, a legmedzsikes csaj bombanő lesz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
(nem mintha már nem lennél az, ugye???? :wink: )

Lidke, tök jók a képek, nagyon szépek vagytok!!!
És téynleg semmi plusz nincs rajtad :D


Akkor kipletyózom Editet, meg Melittát, itt jártak ma nálam :wink: :wink:
Csavarognak napközben :D
Végülis nincs is pletyóznivaló, csak ennyi :D
jöttek, én meg örültem nekik :D

Én is átállítottam már az órát délelőtt, plusz3-al :D


VokEszti, akartam privit is írni, de akkor írom ide:
Küldjél számlaszámot, aztán utalom a zsozsót.
meg számold ki, hogy mennyivel többet kéne küldenem, ha esetleg postáznád is.
Hozzáadod a tartozáshoz a postaköltséget, azzal együtt átutalom, te meg ha posta közelében jársz, fel adhatod nekem.Jó ez így?
Én nem hiszem, hogy mostanában bejutok Pestre, meg a postaköltség sincs annyi, mint a brenya :roll:


Vali, most mivel jársz?
Apa kocsijával?
Vagy bevisz?
Vagy hév?
És a gyerkőcök?

Mikor adják vissza a forgalmit?
vas
 
 


Ildi: Rohadt messze állok a bombanőtől, hagy ne soroljam fel, hogy mi mindennel vagyok elégedetlen :(

Kocsi: Tegnap volt apa érdeklődni, hát nagyon bonyi az egész :( Amíg meg nem jön a határozat a rendőrségtől, addig eleve semmit sem lehet csinálni. Utána tudják csak műszakira bejelenteni, vizsgáztatás, és ahogy Szelivi írta, a végén még futni kell egy kört az önkormányzatnál is, hogy állítsák vissza forgalomba. Nagy szívás az egész, csomó pénz és idegesség :(

Addig apa hurcol be minket reggelente, kölyköket kiszórjuk, aztán én jövök szokás szerint tovább a busszal, ő meg haza. Aztán délután Óbudán talizunk, és megint vissza. És holnaptól emelik a benzin árát 3-5 Ft-tal ... :evil: :evil: :evil:

De jó, hogy ti taliztatok! Mekkora pocija van már Melittának? Pletyizz már kicsit! :wink: Editékről is írhatnál pár sort, ha már ő nem teszi :wink: :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali
Hát tudod ezer dolog van .Veteményezni kell, :lol: jönni, menni. :lol:
Pénteken csaj buliba voltam, ott is aludtunk, mert a jó anyuka viszi a gyerekét is. :lol:

Levi lassan már három órája alszik ,ezért van most pár percem, mert ha felkelt megyünk ki megint..

Ez a forgalmis dolog nagy szívás :twisted: :(
Akkor Ildihez se fogsz jönni???? Már ha lesz tali, mert jó nagy munka megy náluk. :wink:

Lidke
Én is azt hittem ,hogy benne van Déva. :oops: :lol:

Livi
Írjál magatokról!! :)

Barti
Szupi, hogy ilyen jól sikerült a műtét. :)

Este majd teszek képet Melittáról és Zaziról. Ma nálunk jártak és elmentünk Gödöllőre a turiba. :D Jó ruhákat vettünk. :lol: Aztán ha már ott jártunk meglátogattuk Ildiéket. :wink:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Próba :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


:D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


sikerült
:lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Jól van csajok, akkor a humorotok azért a régi :D

Vali: sajnálom ami a kocsival történt, nekem a zöldkártyám jár le jövő hónapban (megnéztem délután a forgalmit ). Én rendszám nélkűl jártam (a kocc miatt), de ma Apa beszerezte az újat :) idegeskedtem is miatta

Nem is meséltem még, hogy bekaptam egy jó kis trójai vírust a gépemre. Újra kellett telepíteni az internet explorert, mert törölte :shock:

Na megyek, mert peteérésem van, elkapom Apát :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Edit: Örülök, hoyg sikerült előcsalogatnom :wink: :lol:

Gyomírtózni nem szoktál?? Mert akkor jöhetnél hozzánk... Brutálul néz ki a kertünk. :( Nem is kert ez, hanem valami gyommező :oops:

Mit próbálgattál ilyen hevesen? Én nem látok semmi változást ...

Gyöngyi: Akkor hajrá!!!!!! :D Na de akkor most mi van a villanófényes szőrtelenítéseddel? Elhalasztod 9-10 hónappal? :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Pötyi-Eszter! Isten éltessen sokáig!

Babetta! Naaaa! Hóvan a pocakóm? Zazinyelven szólva...

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok :)
Peti szólt, hogy már kerestek :D
Nagyon köszönjük a köszöntést :)

Bartika :)
Nagyon boldog szülinapot Pötyinek :)
Kép
Örülök, hogy a műtét jól sikerült és jobban vagy :)

Anita :)
Nekem is jól esik, hogy most legalább a dokik nem paráztatnak semmivel sem :)
Suli most passzív féléven, de nem is bírnám.

Melitta :)
A homeós doki majd engem is érdekelne :)

Nancsika :)
Utólag is boldog szülinapot Alexnek :)
Kép
Sajnálom, hogy Ala ennyit betegeskedik :(

Lidke :)
Nem semmi csajszi vagy :)
Két pici mellett még a munkából sem maradsz ki :) Ez igen!
Sajnálom az unokaöcsédet :( Még gyerekfejjel én is láttam egy rohamot, azóta még a gondolatától is kiráz a hideg :(
A képek nagyon jók :) Igazán szép kis család vagytok :)
Azt hiszem mindenképpen össze kéne futnunk, hogy megtanítsd nekem a kendő használatot.

VokEszter :)
Megkérdezem anyut melyik hétvégéjük szabad :)
Eráékról tudsz valamit?

Mamacka :)
Sajnálom, hogy ilyen rossz a kórházi helyzet :( Remélem azért a körülményektől függetlenül is minden rendben lesz a szülésnél :) A képek nagyon jók :D

Angi :)
Lidi fantasztikusan néz ki :D Igazi nőci :D
Hű, remélem apa felkötötte a gatyáját, mert nem lesz könnyű dolga Lidivel :D

Vali :)
Sajnálom a rendőrös sztorit :( Sajna tényleg számon kell tartani ezeket az infókat. Engem évekkel ezelőtt 2 órája lejárt műszakival kaptak el... Semmi nem hatotta meg őket még az sem, hogy a gyerekem hajnal kettőkor mellettem ült. A furcsa az, hogy pl Ausztriában egy hónapod van a lejárat után levizsgáztatni a kocsit.
Az új gépről majd kérek részletes beszámolót :D

Ildi :)
Remélem szuper lesz a romantikázásotok :D
Kölköket hová teszitek? Tesódékhoz?
Most akkor mi lesz a talival?

Petkának tegnap meg volt a szülinapi köszöntése. Nem vittük túlzásba, de azért jó volt.
Ma meg kinn voltunk egész nap a jó levegőn. Imádom a tavaszi napsütést, csak Petka után ne kellene annyit futkosni, az már nem megy olyan jól. A Ligetben apát is jól megfuttatta délután. Sajna még nem igazán tudja, hogy meg kell állni, ha szólok
Majd teszek fel képeket is, de most megyek aludni :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Peti legény téged kihagytalak...

Isten éltessen!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lidke
Azért én inkább igyekszem úgy elébevágni, hogy szépre gondolok! ;) ami nem is olyan könnyű :roll:

Szépek vagytok!

Mi meg hullák, de azért gyűrjük a dolgot még nagyon messze van a lakás a beköltözhetőségtől, de szombaton ha törik ha szakad költözünk...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Annácska!

Írok privit!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Áron: Boldog névnapot! :)

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali
Csak az órával próbálkoztam :lol:

Áron
Boldog névnapot! :)

Na jönnek a képek :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bandázás

Kép

Kép

Kép

Kép
Bocsi ha sok lett :oops:




Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit: Jók a képek :)
Ügyes vagy az óraátállítással, én is átjavítottam tegnap, mégis szarul mutatja :evil:

Melitta: Aztaaaaa!!!!! Ez a Zazi gyerek mekkorát nőtt mióta utoljára láttam! :shock: Milyen paraméterei vannak most?
A pocid nagyon csini :D

Annácska: Na akkor Peti az egész családott fitten tartja :D Hátha apa még le is ad pár kilót :wink:
Szülinapi képek???

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Nekem is szarul mutatja :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Áron,
boldog névnapot Neked! Kép

Edit, Melitta,
nagyon jók a képek. :) Szóval ezerrel csajoznak a fiúk?
Zazi tényleg naaaaaaaaagyon magas, simán úgy néz ki, mint 1 ovis. A pocakod is szépen növöget.
Annácska,
kiváncsian várom a képeket! Lidi is igazi személyi edző, szóval ez ismerős nekem. :D
Vali,
milyen ez a gép? Kipróbáltad már?
Ildi,
de jó lesz Nektek hamarosan. :)
Gyöngyi,
hozz majd képeket! Hajrá kistesó!
Olgo,
megtaláltad a linket? A triciklivel kapcsolatban: nekünk olyan van, mint Alíznak és ennek állítható az ülése, szóval eléri a pedált Lidi.
Mindjárt keresek neked linket róla.

Jönnek ma anyukámék 1 napra. Lidi már nagyon várja a papát és a borsólevest, amit a mama hoz. :D
Amúgy még mindig tiszta nátha. :( Az orra meg tök piros és nem engedi bekenni.
angi79
 
 


angi79
 
 


hali!!

Val, Edit kipletyózott mindnet,amit kellett.
Sőt, még képet is hozott, így nem kell elmomdnom, mekkora a pocija Melittának.
Nagyon csini egyébként. :D


Anna, szóval holnapi nap stornó, nem is kapkodtatok utánam :wink: , meg időközben Natasa is fikás lett, meg éjjel köhögött, Levente gyerek meg megint itthon, úgy látszik, a múlt heti két napos plusz pihenő nem tette meg a hatását, tegnap délutánra megint hőemelkedése lett, és megint fájt a feje.
Már hazafele a suliból elaludt a kocsiban :shock: , aztán aludt a nappaliban a kanapén estig :shock:
Ma viszem dokihoz(remélem rendel), ha nem ,akkor muszáj máshoz vinnem.
megmutatom Natasa torkát is, lessen bele.

Anna, nem tesómék vigyáznak a csöppökre, henem anyósék jönnek ide hozzánk, és itthon fognak vigyázni rájuk.
Így jobb lesz a gyerekekenke, és én is nyugodtabb leszek.
(pláne, ha betegek lesznek) :roll:

Tünde, szóval jó volt Ilcsi?
Én meg elmentem pénteken a Gertraud Gruberre.
Nekem bejött.
Vannak teljesen tiszta, tartósítószer, színezék...stb mentes cuccai is, csináltak megint egy arckezelést, meg se közelítette a baumannét :roll:
(persze vannnak termékek, amiben sajna benn van egy-két csúnya cuccos)
De nekem személy szerint bejön.
És ehhez se nagyon kellenek gépek.



Vali, ha gyomirtóztok, akkor az egészet, baromi alaposan, ki kell irtani, aztán meg földcsere is kéne, hogy tuti ne legyen gazos soha. :shock: Régi gazos, csúnya gyomirtós föld el, aztán jöhet a jó kis termőföld, meg a fű :D

Ezt találtam neked.
www.harisnyadiszkont.hu

Ismered?

Gáz ez a forgalmi mizéria.
Én is megnéztem az enyémet, de csak 2010-ben jár le, de ződkártyás lesz most júniusban :D (a zuramé meg májusban) :roll:

na, csocsi :D :D :D



vas
 
 


Jobbulást a taknyisoknak!!! :D
Angi, Natasa se szokta engedni, hogy bekenjem, de azért én rá szoktam nyomni brutál mennyiségű neogranormont, ha letörli is, csak marad egy kicsike rajta, ami használ. :D
vas
 
 


nekem jó az óra, GMT+3, bagdad, kuvait, moszkva

Ezidáig jó így :)

(dehogy minek ezzel kínlódni állandóan?????? :shock: :shock: :shock: )
vas
 
 


Ildi: Nálam még mindig szar :( De nekem mindig ezt csinálja ... átállítom, egy ideig rosszul mutatja, atzán hirtelen megtáltosodik, és elkezdi mutatni a normális időt :shock: Fene se érti ...

Jobbulást a skacoknak! Remélem semmi komolyat nem talál náluk délután a doki! Majd mesélj ...

Nekem minek ez a harisnyás link??? :wink:
Most inkább iPhone-ok után nézelődöm, mert apa azt szeretne már régóta, de épp tegnap maradtam le egyről a teszveszen :evil:

Angi:

A mi triciklink nem egészen ilyen, hanem ez a fajta:

Kép

De ez túl csajos, szal Zazinak biztos nem tetszene :)

A gép meg ez, sokat lehetett látni TV reklámban:

Kép

Kép

Sajna még csak megrendeltem, de csak 10.-e körül érkezik meg :(

Ildi: Tudom a másikon kérdezted :wink: , de 15,9-ért rendeltem meg az eredetit :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok Csajok!

Na szóval, ma voltam angol nyelvvizsgán. A szóbeli közép megvan, az írásbeli meg szombaton lesz. Most teljesen fel vagyok dobva, úgyhogy írok.
:D
Tünci változatlanul ekcémás, néha jobb, néha rosszabb. Most rendeltem neki valami Dr. Nona készítményt, a kozmetikusoktól várom a választ, hogy mennyire jó! (vagy nem jó)

Amúgy elvagyunk, csak mindig elfelejtek írni, csak olvasgatok, aztán kilépek és akkor kapok a fejemhez, hogy megint nem írtam semmit.

Szóval akkor most letudom előre: Boldog Születés- és Névnapokat mindenkinek, Kellemes nyáriszünetet, Jó nyaralást, Kellemes karácsonyt és Boldog Új Évet. (ha esetleg elfelejtenék írni addig) :D

Tünci imádja a bölcsit, már egyre többet beszél, és még mindig szopizik este meg néha reggel. (Lassan ott tartok, hogy titkolni kell, mert lenéznek miatta az emberek.) Van még más "elvetemült" aki az ekkorka babáját szopiztatja? :shock:

Mostanában sokszor gyöngyöt fűzök tanulás helyett. Ja és én is fogok menni villanófényes bundairtásra! :D

Szóval nem tudom mit írjak, úgyhogy kérdezzetek és válaszolok!

Pusza mindenkinek! :D :D :D

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok!
Melitta :)
Azta!!! :shock: :shock: :shock: Mekkora Zazi! Simán óvodásnak nézném! Mivel eteted ezt a gyereket?
Peti még nincs 12 kiló :roll:
Pocid szépen gömbölyödik már :wink:

Edit :)
Tök jók a képek, csak megint nem vagy rajta egyiken sem :wink:

Mamacka :)
Kitartás, szombat mindjárt itt van :D
Áronnak meg boldog névnapot :)
Kép

Vali :)
Peti tényleg izgő-mozgó. Rendesen lóg a belem tőle :lol:
Apa tuti leadna mellette egy pár kilót, ha ő járna játszózni :lol: De tegnap is kifejtette, hogy menjek inkább én a mászókához, mert egy anyuka jobban mutat a homokozóban :D Persze a kényelem :lol:
Nagyon jó a ti triciklitek is. Ha egyszer összefutunk majd jól megnézem magamnak :wink:

Angi :)
Személyi edző :lol: Tuti nem hízok el vészesen mellette :D
Lidi egyébként legalább szót fogad a játszón? Mert Peti megy mint a meszes, árkon-bokron át :lol:
Lidikének jobbulást :) Majd a borsóleves meggyógyítja :D
Nagyon tuti ez a tricikli. Mi is gondolkodunk rajta, hogy vegyünk-e Petinek.

Ildi :)
Rám mindig számíthatsz, ha taliról van szó :lol: :lol: :lol:
Na akkor jól kifogják anyósodék a betegeskedőket. Legalább kedvükre kényeztethetik őket :D
Merre mentek romantikázni?

Lidke :)
Írtam.

Képekkel még adós vagyok, de nem felejtem el :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok

Na sex elmaradt, vészhelyzetet néztünk, utána bekómáztam. Na majd ma :wink:

Livi: Jelentem, nem vagy egyedűl, mi is nyomatjuk még :) és én se híresztelem nagyon, mert a mi környékünk se szopi barát, kaptam már megjegyzéseket. Pedig mindenkinek magánügye, hogy meddig csinálja, nem?

Hú rohanok, mert idáig érzem a kaja szagot, bocsi

Edit: jók a képek, és Melitta mekkora a pocikád :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Na nem égett le

Ildi: Remélem hamar kipihizitek a taknyit és akkor végre tudunk egyett talizni (bár nekem az igazi a hétvége és Pest lenne) Szerintem meg se fogom ismerni a bandát, olyan régen láttam :wink:

Vali: Hát nem tudom mi lesz ezzel a villantással. A környékünkön megint sok a pocakos, meg hát itt a tavasz, beindultak a hormonok meg az anyai ösztön is :D . Viszont a tegnapi napból kiindulva, lehet, hogy csúszunk egy hónapot és akkor villantok még egyet :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lidi elaludt a kanapén, így nem merem egyedül hagyni, ülök mellette. :) A papa meg a hálóban durmol.
Vali,
ez a tricikli tényleg sokkal komolyabb, mint a miénk. Nagyon frankó. Tekeri Alíz? Lidi csak kicsit, neki kényelmesebb ha én tolom. Ez a LM jó lehet, majd meséld el a tapasztalatokat.
Gyöngyi,
hallod a Grace klinikát én is mindig elalszom. :D
Livi,
gratula a nyelvvizsgához!
Annácska,
szótfogad szerencsére általában. Na nem mindig. :D
Ildi,
jobbulást a gyerekeknek! Vettem én is neogranormont és bekentem neki. Ez nem csípte neki.
angi79
 
 


Vali, azér kaptad a harisnyás linket, hogy az új cipőidhez, meg a melltartóidhoz válassz valami dögös harisnyát, csábítsd el Tibiaput! :D :D :D

Alszik a két itthon lévő gyermekem :wink:
Csönd van. :wink:

Angi, de jó, hogy hagyta bekenni vele.
Én nagyon szeretem, metrt tényleg nem csíp, meg nagyon jól gyógyít is. :D

Gyöngyi, akartam is kérdezni, mi lett a tegnap este vége :wink:
De látom :wink:
akkor majd ma :D

Anna, Debrecenbe megyünk.
Á, nem olyan betegek ám :wink:
semmi komoly szerencse :)
vas
 
 


Köszönjük a névnapi köszöntőt!
Szegényemnek a holnapi szülinapja is el lesz tolva... arra gondoltam, hogy majd az enyémmel egyszerre megtartjuk ha épp nem kórházban leszek :shock: :roll:

Zazit tényleg rég nem láttuk! :)
Az orrától lefele továbbra is emlékeztet az én kopaszomra! :)
Aranyos a pocid is!
A cd-t lehet postáznom kellene mielőtt teljesen tönkremegy a táskámban :roll:

Áronom olyan édes esténként már nem engedem szopizni mert bekeményedek... próbálom neki magyarázni, hogy Áron most nincs cici... szomorúan végigméri a pocakom és mondja, hogy fáj... Andojé! és elkezd puszilgatni...
Olyan aranyos megtudnám zabálni annyira kedves kisfiú!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Adjon Isten! 8)
Köszönjük a szülinapi köszöntéseket... én teljesen meghatódtam. Most hogy pont nincs itt a leánykám, hát baromira hiányzik. :oops:
Bezzeg én eszébe sem jutok. Anya mesélte, hogy míg korábban naponta fel kellett menni a szobámba megnézni, hgy "Aja nincs itt...", most nem volt fent hétfő óta. Szép, mondhatom. :roll: Na persze nincs sok ideje, mert vagy alszik, vagy eszik, vagy kint vannak a kertben. Locsol, meg veteményez Papával... :)

Pénteken indulunk a Kolpingba, ott ünnepelünk!

Aztaaaa! Zazit fel sem ismertem! Utoljára az Ikeában láttam, amikor még kendőben volt!!! :)

Annácska! Ha ez vígasztal Pötyi is süket a motoron...
Nálunk most inkább az a gond, hogy motor jó 5 percig, aztán anya vegyél fel. Persze én meg felveszem, mert nem haladunk és menni kell, vár az ebéd, fekvés, stb... :shock: Hogy fogom rászokatni, hgy a két lábát használja????? :roll:

Ma Apa kitette a szűröm, mert kanbuli lesz. :roll: Keresek olyan mozit, ahol egymás után 2 előadásra is be tudok ülni. Valami jó kis bőgős, női filmet keresek. :D
Szép estét mindenkinek!
Bartiék

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Áronnak nagyon boldog névnapot!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Betegeknek jobbulást!

Levi és Zazi nagyon szívdöglesztő pasik! :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Áronnak boldog névnapocskát! :)
Lehet, hogy postáznod kellene... mert én rugalmas vagyok, de szerintem te mostanában nem érsz rá ikejázgatni... szólj, ha dobjam priviben a címem!

Zazi: hehe, nem is olyan nagy! Már kezd lemaradni, vagyis kezdik utólérni a többiek. Hanna majdnem olyan magas :shock: kábé 1 cm van köztük... vagyis a mai mérés szerint Zazi 92 cm és a kilók -hmm- azok nem kismamának valók. Eddig 16 körül mocorgott, de most az egymás utáni két antibiotikumos tréninggel ledobott majdnem kettőt... szóval kíméli az anyját! Edit is mindig mondogatja, hogy milyen nagy stb. aztán tegnap megemelte és Levije nehezebb... szóval csalóka. És nem is magasabb szerintem. Éééés, szinte az összes nyári nadrágja jó lesz az idén is. Legalábbis az első melegekben biztosan. Aztán lehet, hogy a napsütés beindítja megint... 8) :lol:

Eszter, bocs, ha sokkoltunk! :roll: Aztán még visított az apjáig, majd hazafelé kizavartam a Vajdahunyad várban futni, mert egyszerűen nem bírtuk hallgatni. Aztán vacsi, pancsi és most aludt el. :shock: Viszont fáj a karja és viszket az oltás után. Volt még valakinek ilyen? Most kaptuk meg a 18 hósat... Lehet, hog yattól vadult meg ennyire? Kész vagyok teljesen. Az adagom már napi 2 magnézium. Ez normális?

Vali, nekem tetsz a trinyó. :lol: Linkeled a forrást? :wink:

Livi, Gyöngyi! Ha nem jött volna a második babácska, Zazi szerintem még mindig szopizna. Szóval érzéssel! Lepergetni mindent! A fontos, hogy nektek/nekik jó legyen! Eygébként még van bőven szopis rajtatok kívül is. Még a topikban is!

Edit! Reggel csiribiri. Akkor döntöm a lét. Bocsánat, de amikor rád akartam csörögni, már fél 10 volt. Gondoltam mégse kell az már annyira ma éjjel... :oops:

Tegnap este minden környezetünkbeli gyerek nyafis volt. Késői alvás stb. Nálatok mi volt a helyzet?


Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Jaaaa! A haskörfogatom 97 cm. :shock: Zazival 110-zel szültünk. :lol:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok :)
Gyöngyi :)
Szerintem se hagyd magad befolyásolni szopi ügyben :) Ahogy érzed úgy a jó :)

Ildi :)
Örülök, hogy semmi komoly gondjuk nincs a csemetéknek :)
Akkor irány Debrecen :) Remélem pancsiztok is egyet :D

Mamacka :)
Csak nem kell a kórházban ünnepelned a szülinapod :wink:
Bár az is szép ajándék lenne :)

Barti :)
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak az enyém süket :D
Peti csak nagyon ritkán kéredzkedik fel, hihetetlen mozgásigénye vagy :lol:
Amikor már nem fogod bírni cipelni, akkor úgy is megoldódik a helyzet :)
Esti kiruccanás :D Jól hangzik.
Egyébként mikor kapod vissza a lánykát?

Melitta :)
Nem akartunk megbántani Zazit illetően, de olyan hatalmasnak tűnik a fotókon :)
Na majd élőben mellé állítom az én kicsi fiam :lol:
Nekem is nagyobb a pocakom mint Petivel volt :)

Petka 2 éves méretei:
Magasság 86 cm, súly 11,95 kg (mondtam, hogy nincs 12 kiló :D )

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Csak hogy ne érje szó a ház elejét, itt van néhány kép:
Így fújom a gyertyát:
Kép
Kép
Ez mind az enyém :lol:
Kép
Kép
Két éves :D
Kép

Jó éjt Mindenkinek :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Anna! Dehogy bántottatok! Ez hangzott ki válaszomból??? :shock: Nem éreztem semmi ilyesmit! :lol: Csak nekem is furcsa, hogy az amúgy nagy gyermekem már nem is olyan nagy. :lol: De tényleg tekintettel lehet az anyjára! :wink: :lol: :roll:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Peti tiszta apja! Vagy csak ezeken a képeken? Annamari pedig olyan szépséges!
Tényleg, holnap egy csiribiri?

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Éééés a pocaaaak?

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!

Áronnak nagyon boldog névnapot kívánunk!

Vali!
El fogok járni, az FMH itt van a közelünkben, hetente kétszer van alakformáló torna, vagy egyszer Pilates, attól függ, hogy Attila hogy tud a gyerekekre vigyázni. Itthon én ehhez túl lusti vagyok. :wink:
Te nyárra akarsz formába jönni? Azt hittem, addigra már pocakod lesz! :wink: Egyébként midet akarod formálni? Nyáron én nem láttam, hogy rászorulnál!
Kocsi: :evil: .

Ildi!
Gyermekeknek jobbulást!
Sajna azért bőven akad rajtam fölösleg. :?

Annácska!
Köszönöm! :wink:
Kendőmegkötésből ezt az egy fajtát tudom, de a használati utasításban van egy csomó féle. Úgy tudom, ebben Eszter a szakértő. :wink: Azért talizhatunk! :wink:
Unokaöccsről azóta sajnos kiderült, hogy valóban epilepsziás. :( Nem lesz könnyű. Óvodába se járhat. Nővérem azt mondta, hogy úgy érzi, 10 évet öregedett.
Lehet, hogy én is Kevének hála híztam keveset a Dévával? :roll: :wink:

Mamacka!
Jaj, de jó! Azért vigyázz, nehogy túlságosan megerőltetsd magad! Nagyon tetszett a múltkor a boltív, csak asszem nem írtam.
Meggyógyultatok?

Melitta!
Zazi hatalmas! :D Pocakod nagyon csini! :D

Edit!
Zazi és a bandázás! :lol: Tedd el ezt a képet, aztán úgy 15 év múlva vedd elő! Szerintem jót fog röhögni!

Angi!
Lidinek jobbulást! Használt a Neogranormon?
Keve csak egy kommersz triciklit kap, tolórúd nincs hozzá, meg biztonsági öv sem. Pedált eléri, felpróbáltattuk vele mielőtt megvettük.
Borsólevest én is imádom, és most úgy megkívántam! És még jódarabig nem ehetek! :cry: :cry:

Livi!
Nyelvvizsgához gratula, szombaton meg mennek a drukkok! :D
Én speciel sajnálom, hogy a Keve abbahagyta a szopit. Remélem, most, hogy nem leszek terhes, a Déva jó sokáig tud majd szopizni. Engem a hordozókendő miatt néznek meg, mint egy különös bogárfajtát. A Vadasparkban a mellettünk álló házaspár még félhangosan megjegyzést is tett, pedig három kicsi gyerek volt velük. :evil: Nem kell az ilyenekkel foglalkozni! :wink:

Gyöngyi!
Akkor nincs eléggé tavasz még, ha a Vészhelyzet előbbre való volt! :lol:

Bocs, mennem kell, holnap folyt. köv.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: