Új privát üzeneted érkezett!

Üdv Katus és Szerdi!

Manka
Biztos minden rendben nagyon várom, hogy mit mond az orvos.

Mano
Jelentkezz, ha elszántad magad. Szerintem nem kell a reggelit kivárnod, már nagyon régóta késik.

Sajnos ez az államvizsga csak a vizsgaidőszak felvezetője volt.
Holnapután lesze gy német nyelvészet vizsgám, aztán hétfőn egy német irodalom.
Aztán kész Kép

Lehet, hogy addig ritkábban jövök, de azért adok hírt magamról.
Azt találtam ki, hogy már ezen a héten elmegyek a dokihoz, 5+1-en.
Szerintetek ez jó ötlet?
Vannak már tüneteim, és úgy érzem, jobban szeretném azt tudni, hogy van ott egy pötty, és aszívhangra várni kell még 1-2 hetet, mint az, hogy rémeket lássak.
De leht, hoyg csak a türelmetlenség beszél belőlem.
Bár igazán úgy érzem, most, hogy minden a legnagyobb rendben.
Mi a váleményetek?

Melinda
Nehéz lehet Marcival most.
Írj, jobban vagy már?

puszi
pitypalatty (4+5)

puszi mindenkinek
pitypalatty
 
 


Sziasztok!

Pitypalatty!
Gratulálok a vizsgádhoz!Kép Ügyes vagy nagyonKép
Én is 5 hetesen voltam először dokinál, ha téged megnyugtat, szerintem menj el nyugodtan, max.eggyel több UH-d lesz, mint a többieknek!Kép

Manó!
Nekem is anno volt 1-2 negatív tesztem, de pár nap múlva már a mellem is úgy fájt, és vettem még egyet, az már pozitív volt, rajta, irány tesztet venni, és akkor okosabb leszel!Kép

Mindenki!
A terhesség elején a hasfájás (mármint a menziszerű, nem a nagyon erős) normális tünet, nekem is valami méhszalagok megfeszülését mondta a doki még tavaly, úgyhogy ne aggódjatok, biztos minden rendben lesz, meg úgyis mindenki rendszeresen jár majd dokihoz!Kép

Viki

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!
Mi látszott rajta? Vagy látszott valami?
(Emlékszel még rá?)

p
pitypalatty
 
 

 
 

Pitypalatty!

Igen, az látszott, hogy van, hogy jó helyen van. Tulajdonképpen egy fekete foltot láttam. Szívhang csak egy héttel később volt, az már az igazi, nagyon jó érzés!
Ja és ilyen korán még hüvelyi UH-t csinálnak, nem hasit, erre készülj fel!Kép

Viki

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Köszi Viki!

Megyek! Majd csütörtökön.
MAjd megírom, hoyg mi volt.
puszi
pitypalatty
4+5
pitypalatty
 
 


SZIASZTOK!
Dvallia: olyan undi az a lábnyom Blee...!!!!
yoko
 
 


Sziasztok!

Egy kis kedvcsinalo nektek. Kép

Kép

Magi
Vendég
 


Magi

Ez az aminek látszik?
Mi lesz a neve?

pp
pitypalatty
 
 


Sziasztok! Csatlakozni szeretnék hozzátok, én is babás vagyok. Igaz nálam kettő pocaklakó van. Szerdán voltam orvosnál és láttuk mind a kettőt. Van valakinek ikres tapasztalata? Nekem ez az első terhességem és egyből kettő, hát félek egy picit.

KépKép
napraforgo13
 
 


Szia NApraforgo!

Gratulálok.
Milyen idős kismama vagy?
Voltak ikrek a családodban?
Egypetéjűek?
Ne félj, biztos minden rendben lesz.

pitypalatty
pitypalatty
 
 


Köszönöm, én is gratulálok minden pocaklakóhoz! Hat hetes vagyok és már látszódott mind a két petezsák. Sem az én családomban,sem pedig az apuka családjában nem voltak ikrek. Úgyhogy nem is értem, hogyan sikerült. Ezért tartom valószínűbbnek, hogy kétpetéjüek.De tudtommal ez a terhesség alatt nem nagyon derül ki, majd csak utána.

KépKép
napraforgo13
 
 


Pitypalatty!

Ez lett belole!
Kép Kép Kép Kép

2004. szeptember 24-en

Magi

Kép
Vendég
 


Magi

Milyen csalafinta vagy! Fordított időrendi sorrendben tálalod a tényeket! Kép Ne haragudj, tényleg nem kapcsoltam össze az Uh-képet a kisfiaddal.

Napraforgo
Micsoda szerencse ez. Van a Spektrumon az az ikres műsor. Én irígylem őket - a veszélyek ellenére. Ez egy olyan különleges dolog!
Büszke lehetsz rájuk!

Hol laktok?
Tudsz Uh képet feltenni?

puszi
pitypalatty
4+5
pitypalatty
 
 


Sziasztok!

Pitypalatty!
Ha úgy érzed, hogy el szeretnél menni Uh-ra, hát menj mindenképp, hogy megnyugtasd a lelked. Marcinál egy picivel voltam idősebb terhes és már a petezsákban a szikhólyag és az embrió is látszott, a szívecskéje még nem. Viszont most, "csak" a petezsák, de látszódott, hogy jó helyen van és már az is megnyugtatott.
A további vizsgáidhoz is sok-sok drukk megy!

Napraforgó!
Üdv itt! Gratulálok a duetthez Kép Így még gondolom nagyobb az izgalom! Ikres topik van valahol itt babaneten, ott biztos sok infot tudnak majd Neked adni az ikerterhességgel kapcsolatban.

Kora délutánra normalizálódott a helyzetem, aztán Marci megkönyörült rajtam és aludt 3,5 órát (!!!) egyhuzamban, amiből én is szunytam 1,5-et. Nagyon jól esett, csak ahogy hirtelen keltem, megint az jött mint reggel, csak egy kicsit lájtosabban. Végül túléltem, még a heti bevásárlást is lezavartuk.

Puszi Mindenkinek: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok
Anita vagyok a 2004 tavaszi topikból. Nekem is van már egy kisfiam (Attila), aki márciusban lesz 2 éves. Én ugyan még nem vagyok terhes, de remélem hamarosan az leszek. (Atti elsőre összejött, ezért vagyok ilyen bizakodó.) szóval drukkoljatok nekünk (Õsszel én is babázni szeretnék). Ha ketteske hamar összejön, akkor biztosan gyakori látogatója leszek a topiknak.

Na, addig is követem a hagyományokat és teszek fel egy képet egyeskéről:


Puszi: AnitaKép
anita78
 
 


Jaj de bolond vagyok. Beszúrtam ezt a képet, pedig van egy egész albumunk itt a babanetean. A címe:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2742

(Ha érdekel valakit)

Puszi: Anita
anita78
 
 


Helló Lányok!
Tök rendik vagytok hogy befogadtok, olyan jó benneteket olvasni! Kép
Írok is magamról pár sort: pécsi vagyok (ahogy látom nem is egyedül,) és az első babámat várom. Ami érdekes, hogy eddig semmi sem utal arra, hogy lakna valaki a pocakomban, semmi terhességi tünetem nincs. Az eddigi 9 hét alatt egyszer találkoztam Vukkal, az is olyan hirtelen jött, hogy nem is értettem. Előtte sem utána sem volt hányingerem, csak jött és kész. Nem pisilek sokat, nem fáj a hasam... szóval semmi. De egy mégis: a melleim fájnak. Ti hogy vagytok ezzel?

Kép
Kép
banya1
 
 


Jó Reggelt!

Megvolt az első doki látogatás!
Sajnos, ahogy sejtettem nincs UH a rendelőben, úgyhogy csütörtök este megyünk Fehérvárra Uh-ra, de megvizsgált és azt mondta minden rendben van, jó kis puha méhem van, kb tyúktojás nagyságú. Csütörtökön hallhatjuk a szívhangot is.
Az émelygésre magneB6-ot javasolt, azt mondta inkább ezt és a folsavat szedjem az Elevit helyett. Reggel ne ugorjak ki egyből az ágyból, hanem igyak hideg citromos teát és ropogtassak el pár ropit az ágyban, ez nekem nem megy, mert annyira kell már Wc-nem, hogy nem birok nyugodtan ropogtatni, így aztán marad a rókakoma, de ma veszek magneB6-ot.

Kép
manka2
 
 


Ja és 6+2 vagyok, szept 1-re tette a szülés várható időpontját.

Napraforgó
Gratulálok a babákhoz!!!! Biztosan nagy meglepetés volt.

Banya
Nagyon irigyellek, hogy semmi bajod nincs. Amíg nekem sem volt tünetem, addig vártam már, hogy legyen végre valami, hányinger, hányás, akármi, de azóta már elátkozom magam érte, mert ez nagyon szar. Úgy érzem sosem lesz vége.

Anita
Nagyon szép családod van, gratulálok hozzá!

Bujka
Sajnálom, hogy együtt érzel velem. Az első babával is ilyen rosszul voltál?

Pitypalatty
Akkor egyszerre megyünk dokihoz, majd jól kidumáljuk!
addig is tanulj!!!

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!

Reggel megcsináltam a tesztet, Negatív. Pedig reggel is a hőm 37.1 volt. Igaz már napok óta nem tudok aludni, 3-tól vártam hogy végre 6 óra legyen. Már nem is fáj a hasam. Ma késik 15 napja.
:-((( lehet hogy valami nagy baj van velem.
manó11
 
 


Sziasztok!
Nincs időm csak gyorsan jelentkezem.
Majd akkor csütörtökön megbeszéljük, mi volt. Én reggel megyek, sztem 8-ra.
Addig meg tanulnom kell!
Manka
Örülök, h minden rendben van nálad.

Mindenkinek puszi, és bocs, h nem írtam most külön, d e naggyon kell tanulnom.

pitypalatty, aki 4+5
pitypalatty
 
 


Sziasztok!

Banya!
Örülj neki, hogy semmi tüneted nincs. Nekem most elég gyakran van hányingerem és fáradt vagyok, úgyhogy maradj tünetmentes, maxi pár hónap múlva a pocakodat növeszd csak Kép

Anita!
Várunk közénk hamarosan! Marci nekünk is kapásból összejött, aki most 13 hónapos, Ketteske pedig terven felüli baba Kép, bár most kezdtük volna a gyakorlatozást januártól.
Nagyon édes Attila Kép Marcimnak is nagyon tetszett a mosolygós pofija, nagyot nevetett Rá Õ, aztán integetett lelkesen Kép

Manka!
Kitartás csütörtökig, hogy megláthasd a picurit és a szívecskéjét Kép A lényeg, hogy addig is minden okés!
Ezt a Magne B6-ot ma én is megkérdezem a dokkertől. Marcival egyébként különösebben nem volt semmi, maxi a munkába menet a kocsiban éreztem, hogy egy kicsit felfordul a gyomrom, de ennyi. Ma viszont bevált az, amit a dokid mondott. Előbb keltem, mint Marci és még az ágyban ettem és semmi különösebb bajom nem volt, így nem Marci ébrsztett és siettem Hozzá étlen-szomjan. Ja és kajcsi előtt kimentem pisilni gyorsan.Kép

Manó!
Sajnálom, hogy a teszt megint negatív lett. Kép Ilyen késés előtte nem fordult elő Nálad? Ha aggódsz, inkább menj el dokihoz.

Fellelkesedtem, én is bemutatom a Nagyfiam Kép

Kép Kép

Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Bujka
Nagyon édi a kisfiad a kis piros nózikájával és agyönyörű szemével.

Lányok van valakinek tapasztalata a Rubint Réka kismamás kazijával?
Én nem tudom elhinni, hogy napi 20 perc tornával bármilyen eredmény elérhető. Persze nála a kaja megvonás is eredményezheti a csupán 5 kg gyarapodást, de engem nem az ő extra eredménye, hanem bármilyen eredmény érdekelne.
Egyébként örülök, hogy megkívánok kajákat és azt legalább meg tudom enni, nem hogy még ki is válogassam. Mellesleg a zöldségekre, sajtokra, gyümölcsökre rá sem bírok nézni, csak az olyan kaják mennek, amiknek intenzív fűszeres íze van.

Kép
manka2
 
 


Szia Manka!

Rubint Réka kazija nekem megvolt tavaly, és végigcsináltam az 1.trimesztert. Hát, feleslgesen. Ha kibírod a stílusát hajrá. Egyébként ő egész nap ugrándozik, nemcsak napi 10 percet. Szép alakja van. És hozzá is szokott.
Én ennél a babánál nme fogom csinálni.
Szerintem nem volt nagyon értelme. Hízni éppúgy hízik az ember lánya, és ez így van rendjén.
A szoptatáskor úgyis lemegy.
Úgyhogy ha valakinek kell egy Rubint Réka kazi, akkor szívesen lepasszolom tök ingyen. (Igaz, az első részét már min. 80-szor lejátszottam. Kép )
Azt olvastam, hogy aki eddig nem aerobikozott, az ne most kezdje.
Egyébként volt, hogy nem bírtam végigcsinálni a 10 percet, mert elfogyott a levegőm, nagyon vert aszívem, vagy begörcsölt a hasam. Aztán ott volt a riadalom.
Sztem én úszni fogok, ha engedi a z orvos, mert azt legalább tudok profin.
Manka, láttam az esküvői képed, olyan vékony vagy, szerintem Téged nem nagyon fenyeget az elhízás veszélye.
(Azt is olvastam - ésláttam rá egy példát a közvetlen környezetemben, hogy a karcsúságért diétázó kismamák gyerekei kövérek lesznek.)

Úgyhogy az evésre szavazok. Amennyi jó, de nem kevesebbet.

Persze nem tudom hoyg vagytok, de én pl a karácsonyi +3 kilóval kezdtem ezt a terhességet, mert akkor adtunk a hedonének, úgyhogy a karcsúság nálam nem szempont. A szokványos 53-54 kg helyett úgy 56 vagyok most - és alacsony.

Anita, MElinda
Szépek a gyerekek!!

Tanulok még.
Sziasztok mindnekinek!

p
4+6
(megnéztem a fertin, holnap 5 leszek!!!)
pitypalatty
 
 


micsoda bunkók vannak itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yoko
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Marci nevében a dicséretet Kép Szerintem is gyönyörű Kép

Manka!
Rubint Réka kazijáról nem tudok nyilatkozni. Nekem Kállai Ildikó féle Kismamatorna van meg, ami szerintem teljesen átlagos, de mivel én előtte sem voltam egy fitneszguru, így tökéletesen megfelel. Nem az az ugrándozós, hanem nyugiban végigcsinálható gyakorlatok vannak rajta, amitől tényleg nem lesz RR féle alakunk, de a megfelelő izmokat erősíti.
A kajával egyébként én is így vagyok, hogy erdélyi rakott káposztát kívánok, meg péksüteményt, nesze neked fitnesz kismama Kép De tojok rá, mert így legalább nem szédelgek egész nap.

Pitypalatty!
Rendületlenül sok energiát a tanuláshoz!

Ma voltunk UH-on és nagyon meglepődtem, mert a Babó ülőmagassága már 18 mm, ami a 8. hetet jelenti. Az igazat megvallva én későbbre saccoltam. A szívecskéje rendületlenül ott vert Kép

Mindenkinek szép estét: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Figyu Yoko!

Te miért jössz ide, ha egyszer derogál a társaság?
Ajánlanám, hogy töltsd értelmesebb dolgokkal az idődet, mert eléggé - hmm ez fájni fog - infantilis a viselkedésed.

Ha szeretnél véleményt nyilvánítani, akkor kérlek prezentálj némi nemű okfejtést, érveket, magyarázatot, vagy bármit;
de szépen kérlek, ne hisztizz, és ne írj be nekünk fél mondatokat!

Azt hiszem, erre itt senki sem kíváncsi!

Tudod, ezen a fórumon olyasmiről van szó, amit itt mindannyian átélünk, és próbálunk építő jelleggel megosztani egymás közt olyan -lévén biológiai, elképzelhető, hogy azok számára, akiknek ez nem aktuális undorító és bunkó dolgokat, amelyek mindennapjainkat akár tetszik, akár nem meghatározzák.
És ezen nincsen semmi szégyellni való. Akár tetszik, akár nem, a Te tested, és épp ugyanolyan, mint a mienk, akik ide írunk. (hacsak nem az élővilág más törzsébe tartozol - ami kizártnak tűnik)


Ha sutba dobnád viktoriánus nézeteidet,és némileg tisztába lennél az ember pszichológiai mibenlétével, akkor nem viselkédnél így. Mert belátnád, hogy ami itt folyik az teljesen normális.

Esestleges kérdéseidet szeretettel fogadjuk, de kérlek a félmondataidat mellőzd a jövőben.

Köszi!!!

pitypalatty

Lányok, bocs az off-ért!
pitypalatty
 
 


Melinda!

Én is teljesen rajta vagyok a savanyú képosztán. Kép
Meg a babpiskótán.
És elegem van a vizsgákból.

p
pitypalatty
 
 


Melinda!
Most vettem csak észre a hozzászólásod végét.
2cm-es a babád. Ez nagyon jó hír!
Veled örülök.
Kép
pitypalatty
 
 


Sziasztok kismamik!

Szilvi vagyok a 2006 nyári topikból!
Csak gratulálni szeretnék minden új kismamának!
Én már 21 hetes vagyok,és május 18-ra vagyok kiírva!
Ja,és csajszikánk lesz!
Na pusza mindenkinek!!!Kevés rókát,és kellemes pocakosodást kívánok!

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Manó1!
szerintem még ne add fel. kérdezted, h volt-e mással is ilyen, igen volt. például velem! most 19 hónapos a kislányom, és csak az 5. teszt lett pozitív, már több, mint két hetet késett a menstruációm. ez azért lehet, mert később volt peteérésed. egyébként a hcg szint nem egyformán erős mindenkinek az elején, és ezek a tesztek arra építenek. akinek lassabban indul be a hormontermelése, később produkál kétcsíkostKép

lányok, mindenkinek gratulálok, már beleolvasgattam a topikban, mert éppen azon drukkolok, h én is beköltözhessek ide úgy kilenc hónapra! remélem, a héten kiderül, h mi lesz! üdv: mirmurr
mirmurr
 
 


Sziasztok!

2006.január 14-én szombaton délelőtt bababörze lesz a XIX. ker. Teleki u. 50. sz. alatt a Kispesti Művelődési Otthon épületében.

Mindenkit szeretettel várunk!
muscacece
 
 


Sziasztok!

Hát ma hirtelen felment a vérnyomásom, amikor benéztem ide. Ki a sz.r ez a Yoko!? És miért vagyok bunkó, mert hányok, mert fáradt vagyok, vagy egyáltalán, mert terhes vagyok!!!!!?????

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!
Nem vagy bunkó, sőt, nagyon jó az hogy vannak olyanok akik megosztják egymással a tapasztalatokat. Én is a néha hülye kérdéseimre csak itt kapok választ. Köszönöm az eddigit is.

Yoko
ha nem tetszik a társaság akkor egyszerü a megoldás: ne gyere ide!!!!
Manó
manó11
 
 


Sziasztok!

Hétfőn nálam is elkezdődtek a rosszullétek, róka doktor esténként van. Én is úgy vagyok vele, mint Manka, nagyon akartam, hogy eljussunk ide, de egy kicsit megrémít, hogy ez még kb. hat hétig így lesz. Legszívesebben egész nap aludnék!Kép
Az intenzív fűszeres kaják nekem is bejönnek!Kép
Hazafele veszek Magne B6-ot, az orvos is mondta, hogy szedjem, és meglepett, mikor azt mondta, hogy ez nyugodtan mehet az Elevittel, folsavval és Sunrider-es bogyóval együtt! A rosszullétek miatt két napja csak délután veszem be az Elevitet, és 1 Sunrider bogyót a kettő helyett. Az esti folsav meg valószínűleg kijöttKép

Cupicica
cupicica
 
 


Cupicica
Nekem azt mondta a doki, hogy felesleges a nagybogyojú elevitet szednem, az is fokozza a hányingert, elég a folsav, meg a magne B6. Na kösz, akkor most egy helyett 2 bogyót kell bevennem, ráadásul naponta 3x, de nem nyekergek, mert nekem megszünt a hányinger a magneb6-tól, az álmosság viszont maradt.

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!

Levizsgáztam, még 1 lesz hétfőn és kész vagyok.

Én is nagyon felhúztam magam Yoko-n.
Asszem egy kamaszodó kis hülyegyerek lehet, aki idejött ökörködni. Nem kellet volna neki azt a levelet írnom, mert úgyse érti meg.
De teljesen átmenetem agresszív kismamába.

Nem tudom, hogy hogyan lehet valakit innen kitiltani... Vagy van-e ezeknek a topikoknak vmi felügyelője, de ha igen, akkor jó lenne, ha kigolyóznák innen.
Hiszen ez itt a mi kis "kávézónk", ahová nem lehet csak úgy sáros lábbal becsörtetni...

Cupicica, Manka
Holnap megyek a dokihoz, drukkoljatok, hoyg minden rendben legyen.
Majd megírom mi volt.
Kicsit tartok tőle.
Nálam még nem járt a róka, de egy-kétszer hajszál híja volt.
A cicim eléggé megnőtt, és feszül is.
A hasam is úgy feszít belülről folyamatosan.
És fáradékony, aluszékony vagyok.

Manó, Mirrmurr
Remélem hamarosan Ti is jöttök.

puszi mindenkinek
pitypalatty (kereken 5)
pitypalatty
 
 


Sziasztok!

Pitypalatty!
Gratulálok a vizsgához! Kép
Nem kell aggódni a doki miatt, minden rendben van ott Nálad, cici-fáradékonyság-feszítés. Nem kell ahhoz hányinger, hogy legyen ott baba, mert ennyi gőzzel, Marci se lenne sehol Kép Azért drukkolok Neked holnapra!
Köszönöm, hogy velem örülsz Kép

Cupicica!
Te is társultál a hányingeresek közé? Nem baj, valahogy csak kibírjuk! Kitartást! Jobbat sajna én sem tudok. Még talán annyit, hogy sokszor keveset enni, ez nálam egész jól bevált.

Mirmurr!
Várunk közénk minél hamarabb Kép

Manó!
Még mindig semmi mensi ügyben? Doki ügyben hogy döntöttél?

Nekem a doki az Elevit mellett mondta, hogy szedhetem hányingerre a Magne B6-ot vagy sima B6-ot. Az Elevittel tényleg figyelni kell, mert hányinger okozó. Esetleg 2 naponta elég bevenni, de mindenképp kajcsi közben.

Ja és az ilyen Yoko félékkel törődni sem kell, tojni rájuk, az bosszantja őket a legjobban Kép

Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Melinda

köszi a gratot. igazából írásbeli volt, de írtam 4 oldalt, úgyhogy abszolváltnak tekintem a dolgot.
Még a puskát sem kellett elővenni ment minden.

Ma még tanítok lesz 6 órám. Kép
Pedig már babszem van a fenekmebe, hoyg mehessek a kórházba. De azért be is vagyok tojva rendesen. Kép
/Ugyanott lesz az uh, ahol megmondték, hoyg elvesztettem az előző babát. Nem tudom, mit fogok érezni. Kiszámíthatatlan./
Ja, és telejsen zizi vagyok. Mintha lenne a fejemen vmi búra. Bamba.
Ez is jel?
pitypalatty
 
 


Szia Pitypalatty!

Ez szerintem normális egy sajnálatos vetélés után, hogy izgulsz, félsz. De emellett próbálj totál optimistán hozzáállni és megmutatni a világnak, hogy igenis, most minden rendben lesz. A másik topikon, ahová még írni szoktam, szintén van egy lány, akinek az első terhessége a 7. héten ért véget Kép, de azóta van egy tündéri 13 hónapos kisleányzója Kép
Ja és a bambaság is tök jó jel, mert én is az vagyok Kép

Te tanítasz is? Suliban vagy nyelvből magánórákat adsz?
Még sosem leveleztem tanítónénivel Kép

Megyek, mert Marci végre alszik és én is megyek vízszintesbe dobom magam, olvasok, pihizek Kép

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Szia Melinda!

Nyelviskolában tanítok.
Olasztanárnő vagyok. Illetve most hétfő óta hivatalosan is az lettem, hogy leraktam az államvizsgát.
Még német tanár is leszek, de az még egy fél év. De azért már azt is tanítok.

Remélem velem is ez lesz - mint az ismerősöddel. Igazából érzem, hoyg mindne rendben van, és várom a holnapot.

Ma találkoztam az egyik barátnőmmel, aki most dec 24-én szült. Olyan szép volt. Látszott rajta, hogy nagyon-nagyon boldog. Sugárzott!
Hátmég amikor elővette a fényképeket. Kép
Úgy örültem neki.

Most én is megyek már lassan, mert iszonyat húzós volt ez a nap. Vizsga + meló. Többet ilyen nem lesz. Vagy - vagy.

A bambaságot ma felfejlesztettem. Aha, aha, aha , hmm, aha aha... Hát igen, ilyenek voltak. Kép

puszi
pitypalatty
(5)
pitypalatty
 
 


Sziasztok!

Pitypalatty!
Holnap nagyon gondolok Rád! Mikor mész?
Barátnődnek igazi karácsonyi ajándéka érkezett Kép Majd 7,5 hónap múlva mi is sugárzunk ám Kép
Pihenj nagyot!

Többiek!
Merre vagytok?

Mindenkinek jó éjszakát: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Szia Melinda!

Korán reggel. Asszem kb odaülök 7-kor, hoyg ne kelljen sokat várni, cska a rendelés elejéig.

Csajok, Ti vagytok az iwiw-en?
Teljesen rákattantam.

Jó éjszakát!
p
pitypalatty
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál.
Méhen belül vagyok, 6 hetes, és csak a 17 mm-es petezsák látszott.
Szept 8-ra írta ki a szülést. Kép
(De nagyon kis felbontású hasi Uh-val nézett.)
KAptam kiskönyvet is. Voltam vérvételen.

Kába és boldog vagyok.

Manka
Mi volt nálad?

puszi mindenkinek
pitypalatty
6
pitypalatty
 
 


Pitypalatty!
Gratulálok! Örülök, hogy minden rendben van. És tök jó, hogy már kiskönyvet is kaptál... Velem abszolút nem foglalkoztak... Kép Se könyv se vérvétel, viszontlátásra. 12 hetesen menjek vissza. Ennyi volt. Te mikor mész legközelebb?

Kép
Kép
banya1
 
 


Gratulálok!
Én csak este megyek és majd holnap írom mi volt.
Jó neked, hogy minden ok.
Én nem kaptam kiskönyvet és vért sem vett hétfőn, az első vizsgálaton, de gondolom, majd most.
Szívhang nem volt?

Kép
manka2
 
 


Sziasztok!

Pitypalatty!
Gratulálok! Örülök, hogy boldog vagy, hisz ez a lényeg Kép Terheskiskönyvet kaptad meg? Érdekes, nálunk a védőnő adja és tőle kapom a vérvételes beutalók többségét is. Nem hiába, nagy ez az ország Kép
Az az iwiw olyan ingyenes telefonálgatós dolog, ugye? Ó, nekem ilyenre nincs időm a Kisördögöm mellett Kép De Neked jó szórakozást!

Banya!
Saját, fizetett orvosod nem foglalkozott Veled? Mert nekem a saját a fogadottam is a 12. hétre rendelt vissza (vizsgálat+nyaki redő uh), mivel látszik a baba, szívverés és minden jó helyen van. A védőnő adja a terheskiskönyvet a szívhangot igazoló uh lelet alapján és innen indulhatsz vérvételre, belgyógyászat stb. Ha olyan dolgot írtam, amit tudsz, akkor ne vedd okoskodásnak, csak Kép fejecske miatt próbáltam segíteni.

Manka!
Várjuk a beszámolódat Kép Kíváncsi vagyok, hogy Neked is adnak-e kiskönyvet a dokinál... Ebben az országban tényleg ahány ház, annyi szokás Kép

Lépek!
Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Bujka!
Ari vagy köszönöm, és jó, hogy leírtad, mert semmit sem tudok. Első babám lesz, és abszolút nem okítottak ki. A saját, fizetett dokim az 5-6. héten megvizsgált, de semmit nem érzett, pedig 2 pozitív tesztem is volt. 2 héttel későbbre akart uh-ra küldeni, de pont jött a karácsony, és akkor azt mondta, egye-fene menjek el még azon a héten kari előtt. Õ ennyit tett. Nem ő nézett meg ultrahanggal. Másnap hüvelyi uh-val is megvizsgáltak, és már látszott a 8,1 mm-es baba, és volt szívhang is. Mire felöltöztem a doki már bent sem volt, az asszisztens mondta, hogy a 12. héten menjek vissza. Aznap este felhívtam a fizetett dokimat, hogy mi volt, és ő is azt mondta, hogy gratulál, és találkozunk a 11-12. héten. Velem ennyi történt eddig. Semmi más szóba sem került.

Kép
Kép
banya1
 
 


Szia Banya!

Hú, ez tényleg jó kacifántosra sikeredett az elején, de a többi majd egyszerűbb lesz. De tudom, hogy az elsőnél annyira bizonytalan az ember, azt se tudja, hova menjen, kitől és mit kérdezzen.
Akkor szerintem Nálad a köv. lépés a védőnéni felderítése, majd felkeresése, aztán ott lesz Nálad is a terheskiskönyvKép Ja és ha szerencséd van és jófej védőnőd lesz, akkor ő is nagyon sokat tud mindenben segíteni. A dokik erősen szorítkoznak a kifejezetten nőgyógyászatot érintő kérdésekre (ami valamilyen szinten érthető is), a védőnő minden másban tud segíteni.
Ha bármi kérdésed lenne az adminisztrációs és minden más dologgal kapcsolatban, nyugodtan kérdezz, én legjobb tudásom szerint próbálok válaszolni, segíteni.

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok !

Pitypalatty!
Gratulálok, örülök, hogy minden rendben!Kép

Banya1!
Jól emlékszem, hogy Te pécsi vagy??? Ha igen, hova jársz dokihoz, a Klinikára, vagy a Megyeibe?
Ha a Klinikára jársz, kérdezz nyugodtan én ott szültem!!!Kép

Viki

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: