Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Drága Alíz!

Nagyon Boldog 2. Születésnapot kívánunk Neked! :)


Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok

Ildikém
Húú jó sok minden történt veled is egy nap alatt. :roll: :) Tortád nagyon guszti. :D :shock:
Nati meg nagyon csini. :D

Eszti
Biztos tuti lesz a nyaralás. :D

Gyöngyi
Hogy van Lili? :?:

Mamacka
Szépek lesztek. :D
A lényeg ,hogy közel van már a költözés. Majd segít valaki kipakolni, ha mégse sikerül előbb költözni.

Húsvét után nem szervezünk valami talit???? :?: :?: :?:

Angi
Nagyon csini a lányod. :D Tényleg nagyon szép a haja.

Lidke
Dobhatnál képet a Déváról.
Már ha lesz pár perced. :lol:

Faby
Dominónak boldog szülinapot! :D

Anna
Nagyon szép tortátok volt. :shock:
Boldog szülinapot a lánykádnak is. :D

Vali
De jó, hogy túl vagy rajta. Na most már csak gyógyulni kell, és jöhet a tesó. :lol:
Hamar eltelik a 6 hét, szerintem jó dolgod lesz addig is. :lol:
A ti tortátok se kutya. Na azért ilyet nem tudnék csinálni. :lol:

Boscó
Sajnálom a vizsgád. :(

Melitta
Mi van a csizmámmal? Mindig elfelejtem megkérdezni. :D

Tünde
Már kérdeztem ,csak nem válaszoltál rá.
Na újra: Peti csinál bejárati ajtót is???????????? :?: :?: :?: :D



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


ALÍZ!!!

Nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk Neked!

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 

 
 

Na szóval baba projekt:áprilisba még villantok egyet és utána mindent bele.Bár a Liliből kiindulva lesz az vagy 1 év mire össze is jön :?
A Lili köszönjükmár jól van pl. ma nem is kakilt.

Na megyek,mert kezd tönkremenni a monitorom és össze-vissza vibrál már a szemem is

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Edit, oké, akkor jövő héten tallerozhatunk!!!!
nekem a szerda-csüti lenne csak jó!!
HOL????
nálunk???? :wink: :wink: :wink:

na, jóccakát, csak bekukkantottam gyorsan alvás előtt :wink:

Vali, nem is én hajszollak bele :wink:

Lenykaztad a kacsát?
Vini megette a fejét?? :lol:
vas
 
 


Sziasztok :)
Vali :)
Alíznak nagyon boldog 2. szülinapot :)
Kép
A torta nagyon szuperül néz ki :D Hol csináltattátok?
Hű, akkor lehet, hogy jövő tavasszal már te is újra babázol :D
Atyám :shock: Hajnali 3? Bele is pusztulnék :? Nekem még a 6 is horror, pedig akkor már muszáj kelni :roll:

Ildi :)
Szegény Nati :( Nagyon tud ám fájni, ha kitépnek egy tincset a hajából.
Ájulásokkal nem vagy semmi :D Nekem is sokszor szürkül el a világ a hirtelen felállástól. Köszönhetően a rém magas 70/45-ös vérnyomimnak :lol: , de eddig még sosem ájultam el :D
A kiságyról beszéljünk :wink:

Olgo :)
Hű, de szupi :D Nagyon örülök, hogy felszívódott a vérömleny :D
Akkor már jövő héten lehet veletek randizni? :wink:

Tünde :)
De 25 vagyok :lol:
Amikor ilyeneket írtok, hogy nehezen alszanak el a gyerekek, akkor mindig hálát adok, hogy az enyémek leteszik a fejüket és alszanak. Remélem a 3. sem szúr ki velem :lol: :lol: :lol:

Cory :)
Utána olvastam én is ennek a sok víznek és valóban sok esetben nem tudják az okát. Csak bennem az előzmények miatt felmerült, hogy nincs-e összefüggés. De most már nyugodt vagyok :D
Liza vonalzóját nem javítod?

Boscó:)
A torta nagyon fini volt :D De már csak volt :D Befaltam :lol:
Mikor lesz a következő vizsgád?

Edit :)
Jó, hogy te is előkerültél :D
Tali nekem is okés, csak kedd után legyen :wink:
Egyébként ha tudnád mennyiért vesztegetnek egy ilyen tortát már ma cukrászdád nyitnál :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi :)
Nem ám ilyen negatív hozzáállás! Hamar össze fog jönni a kistesó :D

Na megyek én is aludni, mert holnap hosszú napunk lesz :) Este azért jövök :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Köszi mégegyszer a köszöntéseket :) Olyan furi, hoyg már 2 éves, igazából fel sem fogom :roll:

Hát csajok, én a tortából egy falatot sem bírtam enni, de még azt sem tudtam nézni, ahogy "legyilkolják" szegény állatot. :oops: Olyan szép kis kacsa volt, komolyan nagyon sajnáltam :?
Legközelebb csak sima torta lesz, ezt a mészárlást az én kis lelkem nem tudja könnyen feldolgozni :oops: :D

Alizka kapott egy hajas babát, mert nagyon szeret bennünket fésülgetni, gondoltuk ennek majd örülni fog. Meg kapott egy cuki kis babakocsit :) Na az tetszett neki, de a babát az istennek nem bírtuk beleimátkozni :? Bezzeg mikor azt kértem, hoyg sétáltassa meg benne a fúrót, na azt belerakta :?
Pedig ma reggel már a bölcsiben is beharangoztam, hogy mától kötelező jelleggel babáznia kell a csajnak, mert tegnap is kiröhögtek bennünket mikor a fúróval meg a kombináltfogóval vonult be a csoportba :oops: :?
Szóval még van mit alakítani a csajon.

Megyek én is, mert szerintem nemsoká kelhetek is az én kis "jóalvó" kétévesemhez :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Annácska: elhiszem, hogy az előzmények... Zsomával szar volt az afp-m, majd egy idióta uh-ostól a 32. héten végighallgathattam, hgoy vízfejű a gyerek. Lizánál "csak" a pocsék afp-m okozott parát.
Vonalzót lassacskán javítom, csak nehezen veszem rá magam :D

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nati,
nagyon boldog 2.szülinapot Neked!
Kép
angi79
 
 


Ezt pedig mindenkinek:
Kép

Kellemes 7végét! Jó pihenést!
angi79
 
 


Sziasztok :)
Ildi :)
Natikának nagyon boldog 2. szülinapot :D
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Angi, Anna, köszönjük szépen :D :D

csináltam ilyen volt-ilyen lett fotókat(Anita kedvéért) :wink:


2006.03.21-23, a kórházban
Kép Kép


2007. 03.21(vagy 22? )
Kép Kép


2008.03. alvás a napokban, és a ma reggeli játék
Kép Kép
vas
 
 


Natinak nagyon boldog 2. szülinapot! :D

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Mi is kívánunk nagyon boldog húsvéti ünnepeket!!!

Kép Kép
vas
 
 


Köszi Vali :D
Édesek vagytok a Kittyvel, de hogy elmondjam, Kitty imádat már a múlté, most nálunk is a Teletubbies a menő (hármas számú gyermek is Tubbie áldozat lett) :wink: :wink: :wink:

De nagyon figyelmesek vagytok Kittyvel, meg is mutattam neki, és örült, hogy Nyennye!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Mégis szerteti, itt nyávog, hogy nézni akarja még, közben a tv-ben meg Po keresi rollerét(meg is találta, és ennek örül az összes Tubbi :lol: :lol: :lol: :lol: )
vas
 
 


Ildi: Akkor egy kis ráadás Natusnak :) ... mert megérdemli :wink:

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Na, akkor megyek a dolgomra, ma három gyerek zsibbassza az agyamat itthon egész nap :lol: :lol: :lol: :lol: pá(kettő már felébredt) :wink:
vas
 
 


... és kívánok én is mindenkinek kellemes nyulakat :lol:

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


huhúúúúúúúúúúúúúúúúú............, Vali :D :D :D :D :D

Nem semmi vagy!!!
Idehívom, mit szól hozzá :?:
vas
 
 


Tetszik neki :D :D :D :D :D

Köszi :D

Itt rángatózik, hogy Po :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


:D :D :D :D :D :D :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Natinak Boldog 2. Szülinapot!!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Edit:
bocsi :oops: , szóval Peti nem csinál bejárati ajtót, viszont tesómék ezzel foglalkoznak, de ők csak műanyagból
milyen kellene egyébként??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Hello Csajok!
Csak egy gyors helyzetjelentés, mert fekszem laptopommal a hasamon, és nem annyira kényelmes! :?
Szóval túléltem!!!! Nagyon szerencsés voltam (még az első műtétnél is jobban), ugyanis még jobban viseltem az egészet, oly annyira hogy tegnap reggel műtöttek és este már haza is jöhettem (ja a dolog pikantériája, hogy életem első nagy szerelme azóta laparoszkópia nagymestere lett, nőgyógyász amúgy és ő műtött :lol: ).
Szóval a diagnózis: az elzáródott petevezetékemet Sanyi megmentette, most már mindkettő ép. Három csomót talált összesen a douglas-ban (a méh mögötti rés, ahol a belek vannak: ez fájt annyira), azt rendesen kiszedte. Azt is elmondta, hgy szerinte korábban aki műtött 3 éve. nem szedte onnan ki rendesen, mert nem volt nyoma hegeknek. Szóval frankón ott maradt... :shock: Sanyi azt mondta most jó mélyen vágta ki, hogy ne jöjjön vissza. Lényeg, hgy a nemző szerveken SEMMI nem volt!!! :) :) :) Csak hát ez a három csomó olyan anyagot termelt, ami megakadályozta a megtermékenyülést (el sem jutottak a petesejtek a méhig). A lényeg, hogy szerinte most a következő 3 hónapban a legesélyesebb a baba. : :lol: :lol: :lol:

Minden komoly két évesnek boldog szülinapot!!! Tényleg durva, hogy mennyire múlik az idő!

Most még feküdnöm kell vagy 2 hétig, nem annyira megy a mozgás, úgy tudok csak felkelni, ha valaki felhúz... :roll: De Pötyi jól bírja, jön és puszilgat, vigyáz a pocakomra. Tényleg jó sok eszük van... :lol:

Húúú Vali, akkor most majd jól együtt pocakosodunk, jó? :wink:

Ami a szédülést illeti, nekem most jöttek rá a laborvizsgálatoknál, hogy olyan vashiányos vagyok, mint egy hulla és ezért szédülök és fáradok el hamar... Szóval érdemes utána nézni! Mondtam is a műtőben, hgy van egy kétévesem, az szívja ki az összes véremet... :roll:

Na mentem, már ennyitől is lóg a nyelvem, fene se érti mi ebben az altatásban ennyire megterhelő... hiszen csak aludtam, nem??? :roll:

Mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET ÉS SOK LOCSOLÓT!!! :P
Puszi:

Bartiék

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika: Hurrrááááá!!!!!!!!!! :D :D :D
Dejó, hogy ez a Sanyi gyerek most ilyen jó munkát végzett :wink: :D
'Oszt nem volt furi pont az első nagy szerelmed kezei alá feküdni? :wink:
Pötyinek buksisimik, hogy ilyen rendes kislány, és hagyja anyát pihenni :)

Na akkor már vagyunk hárman (te, Gyöngyi meg én), akik együtt pocakosodhatunk megint :lol:

Edit: Nem akarsz csatlakozni? :wink:
Esetleg még valaki? :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


NATIKÁNAK boldogságos 2. szülinapot kívánunk!

(én még leragadtam a Kittynél, ha nem nagy gond...)


Kép
Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Annácska, örülök, h pár hét nyugi van végre! Örülök,h minden rendben! Suli?
Annamarinak utólag is boldog szülinapot!

Olgo, szuper,h felszívódott a vérömleny! Meddig kell még nagyon kímélni magad?

Barti, jó hír, h túl vagy rajta! Pötyi ügyes nagylány,h megértette a dolgokat és vigyáz az anyura! :)
Gyors felépülést kívánok!

Ildi, durva lehetett ez a rosszullét! Emlékszem, mikor leesett a buszról Natival a pocakban. Lehet nem ártana azért utánajárni, mi lehet ez, nem? MÉgha csak két-háromévente jön is elő... Édes a csajod! Köszi az összeállítást! :lol:

Vali, tényleg nagyon szép volt Alíz tortája. Én is úgy sajnáltam Elmo-t levágni... én is azt mondtam,h sima torta lesz legközelebb, ne legyek már mészáros :roll: :D Lányod cuki lehet a szerszámaival :lol:

Boldog nyulat, jó húsvétolást Mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Hali-gali

Natus: Nagyon boldog és örömteli második szülinapot kívánok.

Ildi: Hála nálunk már nem menő a tubi, viszont minimax függés van. Látnátok, hogy rázza az Eperkére :)

Barti: Hipp,hipp, hurrá

Bocsi,hogy csak ennyi, de mint írtam tropa a laptopom, most a tetejét nyomom, hogy lássak valamit. A nagy gépen meg nem jön be a net :shock: Szóval ha eltűnök, akkor szervízeljük a gépet. Azért szólok előre,mert nem tudom meddig bírja még szuflával ez a dög.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Na ezt a sztorit még leírom. 3 éve eladtuk a lakásunkat T. Gábornak. Egyébként már akkor furcsa volt a hapsi meg a felesége. Tavaly a férjemet 2 hónapon keresztűl hivogatta valaki, de nem szólt bele, meg volt, hogy csak 1-et csörgetett. Később egy ügyvéd jelentkezett, hogy ő T. Gábort keresi, mert tartozik 300000 forinttal.Mondta a férjem, hogy ez nem a T. Gábor telefonja, de mondja meg az ügyvéd, milyen számot hívott. Meg is adott egy harmincas számot.Kiderűlt, hogy ez a T.Gábor átírányított a telefonját az Imiére. A férjem küldött neki egy sms-t (az nem írányítódik át)Azóta megszünteka furcsa hívások. Na ezt csak azért írom le, mert most hívott egy nő a saját mobilomon, hogy T. Gábort keresi.Nem vagyokkiakadva

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Ja ésmikor megkérdeztem milyen számot hívott,visszadiktálta az én számomat

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Bartika
nagyon örülök, hogy minden rendben ment!
Hajrá baba!!!

Nati
Isten éltessen!
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Áldott húsvétot!
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Köszönjük szépen a további köszöntéseket :D

Gyöngyi, nem semmi ez a telefonálgatósdi. :shock:
Mikor mi beköltöztünk az első lakásunkba,ott meg felzörgettek minket a rendőrök éjjel, keresték az előző lakót :shock:

Bartika, örülök, hogy ilyen jól ment minden!!
Aztán most következő hónaptól kézenfogva Valival, meg Gyöngyivel gyártathatjátok a bébiket!!! :D :D


Anita, Vali, hát akkor legközelebb sima tortát vegyetek :wink: :wink:


Edit, mi most csináltatunk ajtót, ha kész lesz, megnézed, és ha tetszik, adok telefonszámot. :)
Fából lesz :wink:


Mi ma Fóton voltunk, nemrég jöttünk haza, Natasa nem aludt, és szerintem már nem is fog.
Lesz itt nemulass estefele :roll:


na, pusszancs
vas
 
 


NATINAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.2332.gif[/img]


Barti
De jó,hogy túl vagy rajta. Látod Pötyi milyen aranyosan tudomásul veszi anyunak feküdnie kell?

Anita
A következő hét még pihizős lesz fokozatosan egyre többet leszek fenn...elvégre már 7 hete feküdtem :shock: ...jó plötyi vagyok...

Annácska
oksa ,nagyon szuper akkor hamarosan találkozhatunk míg a pocakoddal nem túl fárasztó :lol:

Angi
Mégiscsak működhet a húsvét utáni tali!! De jó! :D
holka
 
 


Kép

Nati!! Nem csak a kódot kapod ám :wink: :lol:
holka
 
 


Natinak
Nagyon Boldog Szülinapot!!!!!
Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Na végre sikerült képet is raknom :lol:

Ildi
Milyen tortát csináltál Natinak??? :)
Mennyi lesz az ajtó?? :?:

Tünde
Tesódéknál olcsóbb szerinted, mintha máshol venném?? :?: Még nem tudom Laci milyet akar, én csak érdeklődő vagyok :D

Olgo
7 hét fekvés. :shock: Nem csoda, hogy szédülsz, amikor felállsz. Most már te is élvezhet a hátra lévő hónapokat. :D

Gyöngyi
Ez egy bunkó hapsi. :twisted:
Örülök, hogy jobban van Lili. :)

Anna
Kíváncsi vagyok ám, hogy mennyibe került :wink: :?:
A szomszéd Thomas tortát rendelt 6800 volt és még el is cserélték egy másikkal. :lol:

Talit rakjuk át 1 héttel, addig mindenki visszazökken a valóságba. :) Mondjuk hétfő vagy kedd??
Én max három anyukát bírok bevállalni, és persze ennyi gyereket. Kicsi a lakás :roll: :D

Anita
Magatokról is írhatnál pár sort. :D

Melitta
Ízlett Zazinak?? :?:

Levi 2 éves adatai: Már ha valakit érdekel :wink:
91cm ,14 kiló meg van mind a 20 foga ,és most 1 hete megint „ Vali, Gyöngyi ne figyelj ide” nem kell fel éjjel. Gondolom már nem bántja a foga egy kicsit sem.
Ja és 24-es és 25-szandit, cipőt vettünk neki.
Melitta
Lassan utolérjük Zazit. :lol:

Vali
Én szerintem kimaradok a buliból, :lol: de még nyárig hátha változik a helyzet.
De nektek hajrá!!! :D

Cory
Nem kaptál kedvet?? :?: :lol:

Na hirtelen ennyi



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Látjátok 30 percig írtam ezt, :evil: na ezért nem írok sokat :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Natika! Boldogságos szülinapot kívánunk! :)

Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Csajok!
Tudtok ajánlani hidegpárásítót?
(A Hein Pálba is voltunk ma...)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Natus!Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Neked!!!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog ünnepet kívánok és Natikának utólag is húzd meg a fülecskéit helyettünk. Remélem hamarosan mi is meghúzhatjuk neki... :lol:

Legújabban köhögünk :shock: de már nagyon edzettek vagyunk és nam sz@runk be egy kis betegségtől. Ááááá! Teljesen ki vagyok bukva ettől! :evil: :? :cry:

Bartika! Nagyon sokat gondoltam rád, remélem tényleg hamar beköltözik a dedecske! Kitartás! Pötyi pedig egy kész nagylány! Komolyan! Nagyon ügyes! :wink:

Edit! A családom folyamatosan a számodat követeli, úgyhogy szerintem beszéljünk!!! :lol: :lol: :lol: A csizmát még nem volt alkalmam megnézni, de talán a jövő héten... Tali nekünk így nem játszik... francos köhögés!

Én lelkesen függönyöket varrok Nagyszombat este... :oops:
Mindenkinek szépséges ünnepet!

Puszi,

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Melitta!
Mi is köhögünk, de nem piti módon. Konkrétan fuldoklik szerencsétlen. :(

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsi! Nem kell egy jó homeopata? Én most viszem a harmadikhoz - mert a többi egyáltalán nem találta el az alkati szerét, de állítólag ez a csúcs. Nem olcsó, de aki járt már nála az egész télen nem volt beteg, pedig a nagyobbik gyereke óvis, a kisebbik pedig otthon és folyton dominóztak a különböző nyavajákkal. Szóval mivel ti is folyton dögrováson, gondoltam passzolom a jó infót, hátha... Szólj, ha kéred priviben a számát.
Jobbulást!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok!

Alízkának és Natinak utólagosan nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Borzasztóan el voltam havazva a héten, a jövő hét meg munkahét, de azért majd igyekszem jönni. Még nem volt időm visszaolvasni, csak átfutottam.

Vali, Bartika!
Örülök, hogy túl vagytok rajta, mindkettőtöknek nagyon drukkoltam!

Ildi!
Júj, ez a rosszullét nagyon rosszul hangzott! :( Át tudom érezni, sajna nálam is elő szokott fordulni, legutóbb a terhességem elején, úgy, hogy a Keve is velem volt, szintén a buszon.

Beteg babáknak jobbulást!

Bocs, de a többieknek most nem írok.

Era!
Nagyon sokat gondolok rátok! Remélem, már jobb a helyzet! Mi lett a vizsgálatok eredménye?
Továbbra is nagyon-nagyon szorítok nektek!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Nancsi
Jól látom ,hogy Alex ma 2 éves?? :shock: :oops:

Ha igan akkor :lol:



Alex drága
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk neked! :lol:

Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Ja és mindenkinek

Kép




Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Martin

Nagyon boldog születésnapot kívánunk neked is! :D

Kép


Era
Pár szót írj magatokról.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Kedves ALEX és MARTIN,

nagyon boldog 2.szülinapot Nektek!

Kép
angi79
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: