Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Én asszem kiszaladok a világból. Balu bárányhimlős.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Angi, csak most olvastam, írtam neked, és itt is kitartást kívánok. Nagyon rossz lehet. :(

Cory, neked is...ez a tél marha rossz széria nektek.. :(

Nálunk Benyó rekedt be, de szerintem csak a sok sikongatástól, mert amúgy nem beteg, sőt..... :wink:

Ikeas tali tuti jó lehetett. :) Nem merem írni, hogy a héten valamikor muszáj mennem, ami miatt mentem volna, plusz szőnyeghez csúszásgátló is kell, szóval ha majd megyek szólok azért, hátha ráér megint majd valaki. :wink:

Nekünk nagyon jó hétvégénk volt a fenyőharaszti kastélyszállóban, 10 baráti családdal, csupa Benyó korú gyerkővel, szuper jól éreztük magunkat. :)

Puszi mindenkinek
Vendég
 


Boglárka blogírásra adta a fejét. STOP

Egyenlőre hajthatalan. STOP

Elérhetőség a vonalzóban STOP
Vendég
 

 
 

Sziasztok,
most már itthonról.
Anita,
köszönöm az sms-t, nagyon kedves Tőled. Voltam ma bent. Nem emlékszik semmire, a többiek se. A tegnapi nap teljesen kiesett neki. (Amúgy tudatánál van, kérdezte, hogy mi van Lidivel.) Ma a hátát nagyon fájlalta, de kapott rá érzéstelenítőt, amitől bealudt.
Eszti,
köszi Neked is. Képek vannak?
Mamacka, Lidke,
nagyon jó képeket csináltatok. Édesek a gyerkőcök.
Cory,
sajnálom, hogy most meg a bárányhimlős. Jobbulást neki. Neked meg sok erőt és kitartást!! Utólagosan boldog névnapot Neked!

Ennyi most, mert hulla vagyok. Éjjel Lidi köztünk aludt, mert sirdogált. 2 foga is jön. Amúgy olyan édes volt, kicsit jobb kedvre deritette a nagyszüleit.

Jó éjt!
angi79
 
 


Sziasztok :)
Angi :)
Örülök, hogy magához tért az öcséd!
Remélem nem lesz semmi komolyabb szövődménye a balesettől.
Drukkolok nektek nagyon!
A gyerekeknek hatalmas antennái vannak, érzik mikor van rájuk szükség :)

Eszti :)
Klassz, hogy ilyen jó hétvégétek volt :)
Na majd szólj, mikor mész, hátha ráérünk :)

Cory :)
Jaj, szegénykém :( Nagyon rátok jár mostanában a rúd :cry: Jobbulást neki, neked meg kitartás!

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok,

Angi: Örülök, hogy jobban van a tesód! :) Remélem, hogy semmi szövődmény nem marad.

Cory: Hú ez borzasztó :( Akkor most ez végigsöpör a többbieken is? :(

Nekünk jól sikerült a mai élményfürdőzés, csak baromi sokan voltak :? Fényképezőt nem vittünk, de ott folyamatosan fotózzák a vendégeket, és jó pénzért meg lehet vásárolni. 3 képet vettünk közel ezer Ft-ért :roll:

Dőlök én is el, mert hulla vagyok.

Jó éjt mindenkinek!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok Lányok!

Angi!
Szorítok nektek! Remélem minden megoldódik hamar! Remélem semmi szövődmény nem marad tesódnál!

Cory!
Így utólag is Boldog Névnapot! Balu bárányhimlője: :( Kitartást!

Vanillka!
Tüncike köszöni szépen!

Mamacka!
Áronnak Boldog 11-et! A képek mint mindig, most is csodálatosak!

Meli!
Nagyon édes Boglárka a gumimacira!

Rólunk: mi ma megint voltunk Ikeában, mert valami szekrénylábakért be kellett menni ismerőséknek. Hát gyerekek, ami fejetlenség az árukiadóban van. Kihoztak egy használt, bontott zacsis szekrénylábat, és amikor szóvá tettük, azt mondták, hogy nem foglalkoznak vele, nem az ő dolguk. De a vevőszolgálaton rendes csajszi volt, visszavették, és bemehettünk a raktárba újat venni.
Ma egyébként leküldtem apával délután levegőzni a gyereket. Ritka sok szabadidőmet arra használtam, hogy kiszabtam és összeférceltem Tüncinek egy nyári rucit. Hétvégén otthon meg is varrom.
Pussz mindenkinek!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Jó reggelt!

A lányom 6-kor úgy döntött, hogy ő kialudta magát, azóta is hurcolom a sejhaját, nehogy fellármázza a többieket. Most is itt ül az ölemben :roll:
Hogy ez a gyerek miért nem tud egy kicsit többet aludni ???

Livi: Nekem eddig kétszer sikerült rávennem apát, hogy nélkülem vigye el Alizt, de akkor is csak a közeli boltba mentek. Pedig néha én is élveznék egy kis szabadságot :roll:

Megyek kelteni a családot, bár lehet, hogy csak le kkéne tennem a csajszit, majd ő elvégzi helyettem a melót.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Jó reggelt,

Angi, továbbra is drukkolok értetek! :)

Cory???

Csajok, én ma tutira megyek az Ikeaba, szóval, ha valaki arra jár, akkor remélem összefutunk. Mi 10-11 körül már ott leszünk. :)
Vendég
 


Angi, örülök, hogy jobban van a tesód :) , és biztos felépül teljesen!!!! :)



Eszti, te már ma ikeázni akarsz???
Végülis én ma ráérek.Levente se szimulál :roll: , bárányhimlő sincs(még), apa tegnap teletankolta a kocsit brenyával, csak meg kell várni a kajás fiút , 9 után jön, fizetni kell neki, meg jó idő lesz, ne maradjon kinnt a kapuba a kaja.
Szóval, lehet, hogy mi megyünk :P .
Szóljak Editnek? :wink:



Cory, basztikuli, annyira sajnállak benneteket.Basszus, ez már tényleg sok!!
Szegénykék, most még mind a három gyerkőcön ez is végigsöpör :( :(
Elhiszem, hogy kivagy
Én is ettől félek, ha Levente pöttyös lesz, akkor a héten jön kirajta, befertőzi a két másikat, ők meg két hét múlva lesznek azok,
Hát frankó lesz :roll:
vas
 
 


Ildi, szólj, persze. És örülök.
Vendég
 


Sziasztok!

Vali, Ildi: nagyon remélem, hogy nem söpör végig a gyerekeken, mert hogy az igazán cifra az a dologban, hogy mindhárom be van oltva bárányhimlő ellen! Balun szombaton kezdődött, vasárnap reggelre volt kb 2 pötty, az utolsó új tegnap délben jött, azóta már csak fogynak. Láza sem volt. Szóval elég lightos. Lenne egy csomó bepótolhatatlan programom. Ha mindről lemaradok, akkor felmondok, vagy nem tudom, mit csinálok. Itthon van egy barátnőm Kanadából, akivel 3 éve nem találkoztam, de csak egyszer jön fel Pestre, és akkor pocakosok is lennének a társaságban. Szóval nem tudom, mi lesz.

Angi: nagyon örülök, hogy magához tért az öcséd :) Drukkolok, hogy ne legyen semmi maradandó!!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Azóta okosabb lettem, és megtudtam, hogy oltott gyerek nem fertőz :D Mondtam már, hogy szép a világ?? ;)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


:wink:
Vendég
 


Cory: Na ez legalább jó :) De akkor ezek szerint ennek az oltásnak ennyi előnye van csak? Mert ugyanúgy elkapják, csak enyhébb lefolyású ... :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali: hát azért nem "csak", mert Balunál úgy tűnik, már vége is van a dolognak. Nem volt láza, 20 pöttye volt. És a fő érv igazából a szövődmények kimaradása. Azok a durvák, nem a normálisan lezajló betegség. 95%-os védelmet ad, meg nem fertőz. Balunál valszeg a skarlát miatt jött elő.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


sziasztok

Nem tudtam jönni hétvégén, mert szülinapi dömping volt a családba
Angi: sajnálom a tesód, így utólag is gyógyulást kívánok és szorítok, hogy mielőbb hazaengedjék

cory: bárányhimlő :( , utólag is boldog névnapot

Na most kb ennyire futotta, mert a Lili 2 napja tiszta hiszti és rajtam lóg (remélem nem lesz beteg)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Csajok, létezik olyan utazóágy, ami 70 centi széles? Megyünk pihizni és foggalmam sincs, hogy fog aludni a 60 centis ágyba, amikor a 70-es kiságy is kényelmetlen már neki :shock:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok

tudnátok nekem olyan tortarecepteket küldeni, amit egy éves szülinapra lehet a babóknak sütni?

Köszi

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Sziasztok Lányok :)

Angi
Nagyon örülök, hogy a tesód magához tért, kívánom hogy minél előbb engedjék haza és gyógyúljon meg nagyon hamar.

Eszti
Nagyon szupi lehetett a hétvégéd, irígy vagyok nagyon :)
Mára jó vásárlást és talizást a többiekkel :)

Meli
Nagyon tetszik Boglárka blogja, Martin is nagyon szereti a gumi macit meg a holly dollit teljesen kilehet kapcsolni ezekkel a gyereket :)

Cory
nagyon sajnállak, nagyon sz@r lehet, egyik betegségből kilábal a gyerek aztán kezdődik a másik, de minden rosszban van valami jó is, mármint hogy az oltástól hamar lezajlik az egész és nem tart 2 hétig, vagy nem?

Vali
szuper lehetett az élményfürdő, a gyerekek biztos nagyon élvezték :)
Martin is mostanában állandóan 6kor kell, eddig mindig 7-ig aludt, fogalmam nincs mitől ébred most egy órával előbb, vagy ő már lehet hogy beállt a nyári idő számításhoz, :shock: :roll:


Szelivi
IKEA :( :)
A nyári ruciját Tündinek mi is szeretnék látni ám!!! Jó annak aki tud varrni :wink: :)


Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Tényleg hogy is van ez most előre kell majd, vagy vissza kell 1ó-val állítani az időt,
ha vissza akkor gyerekem 5.ó-kor fog ébredni, nanemá :(

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Szelivi, Zsu!
Köszi :)
Vendég
 


Angi:nagyon szorítok én is a tesódnak hogy minél hamarabb felépüljön!Kitartást a családnak!

Vali:Nálunk 6:15-kor volt ébresztő!Szerencsére akkor már én is kialudtam magam,este ugyanis beájultam 22-kor.(ma meg is jött,tuti ez okozta)Tegnap a családom nélkül voltam suliba!Élveztem ám! :wink: :wink: :wink: Néha tényleg jó egy kis pihi!

Ikeás talis képek csúcsszuperek!Nagyon szépek a babák!(na meg a mamák is :lol: )

Meli:nagyon jó a blog!Ügyi vagy!Ha végeztem a sulial,én is csinálni szeretnék Fannikának! :lol:

Cory:Utólag boldog névnapot!És jobbulást Balunak!Ezezszerint érdemes beoltatni a gyerkőcöket?Én nagyon gondolkodtam eddig rajta,de most olyan meggyőző dolgokat írtál.

Vok:Veletek mizujs?
Vendég
 


Boscó: én ugye már az oltás mellett döntöttem, de sokat vacilláltam rajta. Aztán hallottam rengeteg szövődményről, meg hogy ez a bárányhimlő már nem az a kis édes gyerekbetegség, mint volt korábban, és sokkal több a durva szövődmény, úyghoyg én beoltattam őket, és nem bánom :)

Zsu: egyelőre úgy néz ki, ennyi volt Balunál a bari. Bepörkösödött az utolsó pöttye is. HA ez igaz, akkor tartott 2!! napig. De már a púpom kivan a sok betegséggel.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Boscó!
Mi jól. Hanna még szörcsizik... gondolom Püspökhatvanban még ráfázhatott a dologra, mert nem a hotel épületében volt a wellness részleg, hanem külön...
Pöttyök még nincsenek, egyébként meg minden rendben. Én szerintem csak pszichésen vakarózom... :D

Van már az utcsó kutyunka is gazdija? Mekkorák már? Gondolom nagyon szépek!!!!! :D
Sikerült végül tartani az árukat, vagy lejjebb kellett menni vele?

Hogy megy a suli?

Meli!
ez a katica nagyon cuki. :D:D Viszont azt nem irtad még,h ogy hány kilós a kocsitok. :D

Gyöngyi!
Én passzolom a dolgot. Hanna is szarul aludt a 60 cm-esben. :(:( de nem is néztem ennek annó nagyon utána. :( Hova mentek?

És már csak pár nap és Lili is belép az 1 évesek táborába... :D:D:D

Livi!
Ikea néha nagyon kiakasztó tud lenni.... :(

Zsu!
Én úgy tudom előre állitjuk ilyenkor az időt... :D

Megyek, mert a csaj szétszedi nekem a lakást. :D:D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok,

Angi, ez azért szerintem jó hírek, hogy tesód érdeklődött Lidi felől :) Bízunk benne, hogy semmi maradandó nem fogja emlékeztetni erre a balesetre. Továbbra is nagyon-nagyon drukkolunk!
Figyu, bár kisebb gondod is nagyobb ennél, már annyit akartam kérdezni, hogy hol tudtatok Lidinek fotelt venni. Annyira tetszik nekem, de itt nem találok! (csak, hogy le ne maradjunk, tudod :wink:)

Cory, mikor olvastam a barit... :( Húúúú, azért jó, hogy úgy tűnik ennyi, és az is, hogy az oltott baris nem fertőz. Mi két hete oltattuk be Botit, és minket is hasonló indokok vezéreltek. Dokinőnk mondta, hogy a praxisaban ugyan csak egy durva szövődémény volt, de azóta nagyon ajánlja.

Meli, én még nem olvastam, de szeretném :wink:

Vali, Zsu, Botuskám is hetente többször megcsinálja (érdekes,hogy nem minden nap), hogy negyed 7 táján felébred. Szopizik, vissza az ágyába. Max. 7-ig bírja, aztán nyafi, míg ki nem vesszük. Aztán jön-megy, rendezkedik, enni kér, eszik, mászkál, de már 8 fele totál ko. Úgy negyed-fél 9 körül visszateszem, és van, hogy még 2!!! órát alszik. Ezek szerint bírna többet aludni. Egész nap annyit eszik, nem hiszem el, hogy az éhség keltené... Érthetetlen, komolyan. Főleg,hogy nagyjából ugyanamellett a "napirend" mellett, máskor alszik közel 8-ig, és csak délután alszik. Van, hogy ennek ellenére délelőtt is, délután is. Van, hogy csak délután, de akkor is csak másfél órát! Szóval BARTI, vagyunk így páran, úgy tűnik. Már nem is keresem a megoldást, igyekszem igazodni Botihoz, aztán a lehető legjobbat kihozni az alvásokból! :wink:


Nagyon SZOMORÚ történet, úgyhogy ne olvassa, aki nem bírja az ilyet hallgatni!!!
Az esetet, amit emlegettem, és többen kérdeztétek, mi történt. Igazság szerint mai napig nem tudni pontosan, csak az elmondásokból. A lényeg, hogy nyár volt, a nagyi kint maradt a félévessel az ajtó előtt (kertes ház). A hordozó a lépcsőre volt lerakva, és, ahogy bele akarta tenni a bébit a hordozóba, az megbillent, a nagyi megbotlott, és a bébi feje (azt mondják) a hordozó tetejébe, abba a műanyag részbe csapódott (tarkó feletti rész). Próbálták műteni, de annyira picike volt, hogy nem bírta ki :cry:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Boscó, Vok!
Köszi! :)

Vok!
1000 és millió bocsika! :oops: Most teszteltem le, hogy tényleg annyi amennyit a papírján ír, 5kg. Plusz Boglárka 8 az annyi mint 13. A Bergon magában ha jól tudom 15.

Lányok!
Ha tényleg tetszik, van az oldalon üzenő fal és oda is megírhatjátok. :)
Vendég
 


Meli!
És komolyan 9000Ft??? Basszus! Ha én ezt tudom!!!!!!!!!!!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Igen. De ne gondold, hogy valami hű, de nagy márka. Ez valami noném hazai kocsi, gondolom ezért ennyi. De külcsínre nagyon megtetszet. Lehet nem olyan stabil, mint egy márka, de egy gyereket tuti kihasznál.
Vendég
 


Most itt ragadtam a gép előtt mert a naccsága elalud az ölemben.

És lassan közeleg a szopi vége, mert csak elalvásra használja. Van ugy, h megkinálom, ránéz és elkezd öklendezni :oops: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Öklendezni???

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


de komolyan!
Meglátja és ugy csinál, mint aki menten hányni akar. :oops:
Vendég
 


Uhhhh! :( azért az nem túl jóérzés lehet neked! :(:(:(

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Épp nem jó, de örülök, h eddig is kitartott. Van olyan eset is, mikor cuppan, de nem szív 3-at és megy dolgára.
Vendég
 


Vok:minden kutyika gazdára talált,1-et meg megtartottunk,mert olyan szép!!!!!!!!!!!!!! :lol: Az utolsót hétvégén viszik el,mert a srác Pestről most költözik haza Debrecenbe,és addig míg hazacuccol,megkért minket hogy tartsuk!Úgyhogy 4 kutyi szaladgált az udvaron az előbb.Tök jó idő van,és olyan kedvet kaptunk hogy összeszedtük a sok kutyaszart!Fagyra vártunk,mert úgy könnyebb lett volna,de mostmár nem maradhatott így!2 nagy tápos zsákkal lett! :oops: :oops: :roll: Az árat egy két kutyinl engedtük lejjebb,mert azok gyengébbek voltak,és hobbikutyának valók.Ami vicc,hogy 12 kutya volt,1 halva született,1-et agyonnyomott,1 meg megdöglött valamiben,és képzeld,ezeknek még mindnek lett volna gazdija,mert azóta is folyamatosan van érdeklődő!Na de nemsoká jön a következő alom(én meg szanatóriumba vonulok)Suli?Ne is kérdezd!Haladok vele!

Meli:azért mert nevenincs márkájú a kocsi,attól még tuti jó,és sokszor nem a márka a lényeg!(szerintem)A szopi nekünk is sajna lecsökkent.Reggel,este.Délben pedig két korty után elelszik!Pont tegnap bőgtem egy sort,hogy milyen rossz lesz ha már nem fog szopizni! :cry:
Vendég
 


Boscó!
Ez is eddig ajándék volt. Nem kell érte keseregni. Nagyobb dolgok is vannak az életben amik miatt kesereghetünk.Szerintem
Vendég
 


Mentem, mert fekébredt.
Amugy Vok még 1x ne hari. :wink:
Én is már kétszer kérdeztem a joghurtról és 1 szál válazt nem kaptam senkitől. Sokszor az az érzésem, h az én írásmat mindenki árugorja.
:lol:
Vendég
 


Meli:ne butáskodj már!Csak lehet nem értelmezték!De át tuti nem ugrották!Én meg nem tudtam válaszolni! :oops: Kaja ügyben nagyon tudatlan vagyok!Emiatt soha ne bánkódj!Engem is sokszor vigasztaltak hogy nem azért nem írtak mert nem akartak!Szóval érted remélem! :lol: :lol: :lol:

Ha már így kajáltatásról van szó,akkor mondja meg nekem valaki hogy az olyan termékeket amiben kakaó van,azokat mikortól lehet adni? :oops:
Vendég
 


Meli mégegyszer:most írom a Kusturica elemzést!Közben hallgatom a zenetöri anyagát.(ezek csak dalok,amiket majd fel kell ismerni)de Kusturica megizzaszt rendesen!A film,amit küldtél,az a Macskajaj volt!De jó volt az is!Köszi mégegyszer!
Vendég
 


BoscÓ!
Ha haragudnék nem lennék itt :D
Én azért hittem, h ez a film kell mert te először azt írtad, h a cigányok életéről szoló film. Én meg azt hittem, h ez a film kell. Nem vagyok otthon Kusturicában. Amugy letőlthető valamit ezzel kapcsolatban, csak Rúzsa Magditól van. Nem egy népszerű filmet keresel az már tuti.
De ha minden kötél szakad lehet rendelni a netről potom, de inkább nézd meg te.
http://www.divido.hu/index.phtml?op=pro ... =8496&p=pd
Vendég
 


Hello LÁnyok!

Angi, örülök, hogy Öcséd jobban van! Talán jobb is, hogy nem emlékszik a balesetre, nem? :(

Cory! Meg tudod írni milyen szövődményei lehetnek a barihimlőnek? Mikor érdemes beadatni amúgy?

Anita! Szőrnyű, amit írtál a hordozóról. El sem tudom képzelni. Ismerted a családot?
AMi az alvást illeti, az én lányom úgy csinál, mintha mindig egyet aludt volna. Szombaton volt az első nap. Akkor letettem ebéd után rögtön (kicsit előbbre hoztuk az ebédet, 3/4 12-re) és délben már aludt is. Ekkor még csak egy órát aludt, amennyit szokás szerint szokott délelőtt. De tegnap már 1 óra 45 percet, ma meg 2 órát. Szóval szépen hosszabodik, és én ennek nagyon örülök. Sokkal kipihentebb, jobb kedve van. Megmondom őszíntén jó érzés, hogy az anyai ösztöneim nem csaltak. :) Persze ez is csak akkor megy majd így, ha addig alszik,mint most (minimum 8-ig), aztán meg akkor sem esek kétségbe, ha egy-egy nap alszik délelőtt is. :)

Zsu! Én már meg is néztem mikor állítjuk vissza az órát, mert én is félek tőle... :roll: Március 25., vasárnap és korábban lesz. Vagyis ha eddig 6-kor kelt, akkor igen nagy az esélye, hogy már 5-kor kukorékolni fog. :) Én abban reménykedem, hogy most sem hat rá az idő... ősszel sem kelt később. :)

Eszti! Voltatok IKEA-ban? Ildi? Képek?

Csajok! Van valakinek, eladó, kinőtt babaülése, ami 9 kilóig jó? Vagy jó a nagyobb is, csak kagyló legyen, egy 2 hónapos babának keresek, ismerőstől, hogy biztos lehessek benne, nem volt balesete.

Na megyek, ledőlök, ma 4 órát kint sétáltunk Pötyivel, hulla vagyok.

Jó éjt!

Barti


KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Angi! nagyon jó hír, hogy az öcséd jobban van. Én nagyon sokat gondoltam rá, noha nem is ismerjük egymást. Még sok-sok energia megy neki!!!

Meli! Én is sokszor ezt érzem, de az is közrejátszik ám, hogy sokan csak naponta egyszer tudunk leülni a gép elé és mire mindent végigolvasok, elfelejtem hogy kinek, mit akartam írni...

Melitta


Kép
nyf
 
 


Barti: http://www.baranyhimlo.hu/hml/himlo/szovodmenyek itt elég rendesen írnak róla. Amivel én ezeken kivül találkoztam, hogy egy kislánynak a szemgolyóján is lett pötty, de szerencsére időben észrevették és kezelték.
Én akkor oltattam be a fiúkat, mikor Balu oviba ment ősszel.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hol is tartottam? Mert volt egy gyors szopiszünetünk...

Szóval, Meli, ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem olvas téged valaki, hanem, hogy nem ért hozzá, vagy egyszerűen elfelejti, mire a válaszablakhoz ér. Legalábbis én így vagyok vele. És sokszor nincs időm sokat mélázni egy-egy hozzászóláson... de pl. én is fel szoktam tenni egy kérdést kétszer... pl. a zabpelyhes keksz receptjét máig nem tudom... van ez így. :)

Cory! A bárányok hallgatnak ezek szerint? Ez jó hír!!! :lol:

Mamacka, jön a privi!

Puszi mindenkinek,

Melitta


Kép
nyf
 
 


Meli
Én meg csak akkor szoktam írni ha tudom a választ, vagy legalább van valami tippem!

Angi
Ha ilyen jól magánál van az nagyon jó hír!
Reméljük nem marad belőle semmi! :)


Anita
Ez nagyon durva...nagymama, hogy tudta feldolgozni?
Anyukám szerintem belezavarodott volna! :(

Cory
Szegény ti! :( jól kikapjátok! :(
... a szemgolyón... :shock:
És így hogy oltva kapta meg ugyanaz a helyzet gondolom, hogy most már védett! Vagy nem?



Tortareceptet én is kérnék újra.... sajnos bekaptunk egy olyan vírust, hogy törlődött a könyvtáram a gépről!
Minden szüléssel babával kapcsolatos dolgom oda lett...
De elvesztek munkáim is... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Meli: Gondolom a csajok már megnyugtattak :wink: Én sem tudok mást írni, csak azt, hogy vagy azért nem kaptál választ, mert nem tudtunk hozzászólni, vagy azért, mert kiment a fejekből, mire a hozzászólás íródott :oops:
Így most én sem írok semmit Boscónak, mert fogalmam sincs, hogy mikortól adható a kakaó :roll: :wink:

Szóval semmiképpen se vedd magadra, ha valamit fontosnak tartasz, inkább kérdezz rá mégegyszer. :)

Anita: Ez tényleg borzasztó sztori, szegény nagymama, szerintem sosem bocsájtja meg magának :( Szörnyű lehet ezzel a tudattal tovább élni :(

Mamacka: Sajnálom az elveszett melókat :( Néha ezért jó másolatokat készíteni, persze könnnyű mondani, mikor már megvan a baj :?

Bartika: Ügyik vagytok az alvással, talán Pötyi tényleg rááll :wink: Most már azért drukkolok, hogy az óraátállítás se kavarjon be.

Jó éjt,

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Jó estét!!

Csak azért jövök most este, mert nem lesz pár napig gépem, talán péntekre már igen. :D

Barti, csak ketten ikeáztunk Esztivel, vagyis gyerkőcökel együtt 5-en :D
képek nincsnek :wink:
(két gyerek, meg babakocsi mellett nem vagyok képes cipelni még a kilós gépet is :roll: :wink: )

Melitta, zabpelyhes keksz receptját szerintem leírtam miután itt voltatok januárban :wink:

De ha tudsz várni, amíg kész lesz a gép, akkor újból beírom a hétvégén. :D

Cory, akkor ez jó hír, hogy csak ennyire kapta el, meg a többiek se kaphatják el tőle :)

Mivel holnap nem leszek NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT LEVINEK, ÉS LILINEK!!!
Kép

Meli, mindenki olvassa az írásodat, ne izgulj :wink:
Én még nem adtam semmi tejterméket Natusnak, és nincs is szándékomban egy kis ideig még.(elég a tápi tejterméknek :roll: )

puszkó, jók legyetek, majd jövök valamikor :wink:
vas
 
 


Vali!
:D Én mi lehet a joghurtba :?: amit megehet a baba tipusu választ akartam kapni.Boscó kérdezte a csokit :lol:
De megbocs :wink: :D
Vendég
 


kakaó passz :roll:
vas
 
 


Sziasztok!

Meli: én megpróbálnék olyan joghurtot keríteni, amiben minél kevésbé vannak egyebek. Ezt értem az egyéb tejszármazékokra és a mindenféle E-kre is.

Kakaó: én úgy tudom, hogy megterheli a vesét és valami ajzószer is van benne.

Mamacka: elvileg Balu most már aztán tuti védett.
Mikor írtad a vírust, megijedtem, hogy megint valami Áronnál.
Ujjfogkefét kaptál?

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?