Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Eszti: Algopyrin vagy más gyogyi nem használ?? Elméletileg most meleg front jön ... Úgy rémlik azt mondták, nemsoká jön a jó idő :D

Angi: Húúúúú de jó nektek! Gratula az alváshoz :) Mennyit is aludtál így egyhuzamban? :wink:

Meli: Bogi is sokat nőtt a legutóbbi kép óta. Cuki :)

Eszter: Drukk, hogy sikerüljön elkerülnötök a himlőt!

Enyém gyereket sikerült visszaaltatnom, erre valami brutál kopácsolás megy a lépcsőházban, szóval tuti nem lesz nagy alvás ebből sem :evil:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Jó reggelt! (mert sajna szépnek itt sem szép :( )
Gyorsan írok, most alszik a csajóca!

Zsu! Nem találtam meg a receptet, de Tünde volt olyan édes és megírta emilben, Angi meg a túrós receptjével dobott meg. Szóval nekik hála küldöm emilben neked is, ott nem nehéz visszakeresni!
Martin zabálnivaló a bőrfotelben, látszik, hogy ő a főnök! 8)

Ildi! Ez most komoly, amit a vizitdíjakról írtál, vagy csak poén???? Hát én sem sűrűn fogok dokihoz menni (csak ha már gáz van), az biztos. Én azon vagyok legjobban kiakadva, hogy mászkálhatnék receptért Algopyrinért is, ha nem lenne doki a sógornőm és családtagként nem írhatna fel. Mondjuk ő sem tud mindent felírni. :roll:

Annácska! Nekem is a PETIKE és a halak a kedvenc képem!!!
Ne azon is jót röhögtem, amit Anita írt Boti és Pötyike képéről. Eddig fel sem tűnt... cukik nagyon! :lol:

Lívi!!! Most akkor jöttök Tüncivel pénteken???? Mi is megyünk, remélem nem jön addig közbe semmi! Jó sokan leszünk! Megtöltjük simán az IKEA játszit. :lol:

Cory! Megy a drukk március 8-ra!!!

Meli! Basszus mekkorát nőtt Boglárka! Gratulálok a 6 évhez!!! :lol:

Bosco, ha ez vígasztal, nálunk is hasonló a helyzet. Pötyike le se bagózza az apját, pedig ő nem is szúr. Csak engem ölelget és csókolgat. Meg anyósomat.

Lidke! Jót röhögtem a bébiszitteres beszóláson. Hát én meg anyósommal zsarolom anyut, mert elég ha benyögöm, hogy oké, akkor innentől csak Joli Anyu vigyáz majd Pötyikére... Jó gonosz vagyok!!!! :roll:

Mamacka!!! Kell még Libero-s nyuszi?? Gyűjtitek még?

Edit! Sudocrem :lol: Pötyike a fogkrémre van rákattanva. Furi ízlésük van. :roll:

Gyöngyi!! EZ a meggyes süti receptje? Te sütötted, ami a talin volt? Nekem is nagyon ízlett!

Dóri baba!!! BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Angi!!! 3. átaludt éjszaka??? Nem semmi! Kényeztet a lányod!

Eszti! Te miért is vagy lemaradásban? :wink:

Era! Azért az furi, hogy niagara, aztán semmi... nem? A niagara sokáig tart, ha mensi, vagy csak nálam??? Sajnálom a mellgyuszit. Nem most kedden kellett volna dokihoz menni?

Na hírtelen ennyi, megyek reggelizni.

Barti

UI: Küldjetek erre is tavaszt. Tiszta depi vagyok az esőtől.


KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Vali!
Képzeld erre meg minden szerdán jár a FamilyFrost és minden szerdán felébresztik Pötyit. Már kimentem egyszer, elkaptam az ürgét, hebegett-habogott... de csak nénózik minden szerdán. :(

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 

 
 

Sziasztok

Húú de sokat írtatok :) azon gondolgozom elkéne végezni egy ilyen gyors író tanfolyamot mert mire én válaszolgatok és lepötyögöm hogy mit akarok, lemegy a nap :)

köszönjük a főnök dicsiket, külömben mikor apja beleültette tényleg úgy ült ott megse mozdult élvezte hogy ott ülhet ahol apa szokott. mert elötte meg visított, nyafogott, hisztizett, rángatta apja gatyáját így került a székbe, amit nagyon élvezett :)

Bosco
Szerintem mondd apának, hogy ha van ideje játszon többett fannikával és megfogja látni a változást, ez nálunk is volt egy darabig, oda adtam az apjának hogy nekem dolgom van vigyázz rá egy kicsit, válasz erre, apjától.-de még nem működik nekem,/mármint a gyerek/ mit csináljak vele.-erre én .-játsz vele tereled el a figyelmét rólam.- :) Na azóta imádják egymást és lám a gyerek is működik neki :lol:

Évi
ISTEN ÉLTESSE A KIS DÓRIKÁT,
BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT KÍVÁNOK!


Tünde
Szerintem a fogszabályzással már ne várjál. nekem azt mondták jobb minél előbb elkezdeni, külömben lánykám is teljesen örül hogy neki fogszabályzója lesz, :shock: Lehet hogy tényleg divat :roll:
Kültem neked, mailt :)

Babetta
Levi nagyon cuki lehetett, kár hogy nics kép róla, megnéztem volna ahogy össze vissza ken mindent :lol:

Nyf
Mostantól jó idő lesz :)
nem semmi méretei vannak a gyerkőcödnek :) gratula az első tétova lépésekhez :)

Meli
márciuska, jó pofa hagyomány, de mi van veletek, olyan rég raktál képeket Bogiról :)

Anita
Szegény kis Botika, sok sok gyógypuszi a homlokára :)

Era
Ne legyél elkeseredve, :( kegközelebb maj összejön, csak nyugi :)
Martinnak jobbulást, de mitől lett lázas?

Szelivi
Azért mert apukád kidobta a fogaid legalább helyrejöttek?
Most is így van valahogy, hogy 12-13 éves korig olcsóbb /tudod nehogy má ingyenbe csinálják/ de utána drasztikusan nő az ára a fogszabályzásnak.
Kérünk szépen képet szoknyás Tünciről :)

Vali
na az jó hír, hogy Alízka is kezd lépegetni egyedül a talin már nagyon ügyi volt :) Látom fiadnak is a matek megy jól, nálunk is Bence a nagy matekos, az írással vannak gondok de nem azzal hogy, hogy ír mert fiú létére nagyon szépen ír még szebben mint a növére, hanem egyszerüen nem tud elválasztani. Na meg a rajzolás a másik mumus, nagyon utálja.
Kalapácsolás :(

Bartika
Köszike :)

Na én ezt vissza nem olvasom, ha hiba van benne bocsi :oops:

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Na most látom basszus, hogy rengeteg hibám volt, ezer bocsi de siettem az írással, míg Martin alszik. Most meg megyek teregetni.

Eszti
Jön a meleg bizti azt érzed :)

Ildi
Mi van veled, ma még nem írtál! :) !!!

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Sziasztok :)
Évi :)
Dóri pipinek nagyon boldog első születésnapot :)
Kép

Anita :)
Sajnálom a nagy esést :( Ne okold magad, a gyerekek esnek-kelnek. Ez a természet rendje :)

Era :)
Nagyon sajnálom :( Azért ne légy depis :) Drukk a dokihoz :)
Mellgyuszi :(

Melitta :)
Oké, majd pénteken megbeszéljük a jövő hetet :)
Kata nem hívott, remélem nem azért mert nem mert felhívni :)

Livi :)
A csini kiscsajsziról kérünk ám fotót Kép
Apának ajándék ötletem nincs, de töröm a kisbúrám :)

Vali :)
Mindenkinek van perverziója :D A mosogatással, csak az a bajom, hogy lerohad a derekam, pedig szeretem csinálni. Ha lesz saját konyhám, tuti jó magasságba tetetem majd :)

Angi :)
Gratulálok a 3 átaludt éjszakátokhoz :) Nagyon ügyi a kiscsajszi :)

Barti :)
Boti apu kommentárján én is jót mulattam :D
Peti imádja a halakat, tegnap is a kisállat kereskedésben egy fél órát bámulta :) Lehet, vennem kéne neki egyet :)

Eszti :)
Sajnálom a fejfájást :( Feküdj le egy kicsit, nekem az mindig bevált.

Nekem nem a fronttól megy szét a fejem, hanem attól, hogy megint nincs fűtés és melegvíz :x Beszóltam a Főtáv-ba, 2-4 órán belül kijön valaki és megnézi mi van. Köszi, addig meg fűtsek hősugival :roll: Na, de ezt ki fogja megfizetni, mert tuti nem lesz a Főtáv számlámban egy sor, hogy "feb 28 szolgáltatás szüneteltetése miatt mínusz akárhány forint" :? ÁÁÁÁ elegem van! :x
Amúgy őrület mi van az időjárással :shock: Hétfőn még szakadt a hó, ma reggel esett az eső, most meg hétágra süt a nap 8)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jajj még ezt gyorsan. Tegnap Bence fiam írt nekünk egy verset. Leírom jó, annyira cuki volt. :)

Anya a legjobb de szerintem neki apa, és apának szerintem meg anya.
Ők ketten szeretnek minket mi pedig őket.


Apa az a nevelő apukájuk, az élettársam. A biológiai apukájukat Pepének hívják, a saját nevén. na remélem érthető voltam.

Most már tényleg puszi mindenkinek, hív a kötelesség. :( :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Ismét itt vagyok. Lidi alszik, ebéd kész, így most van 1 kis időm.

Zsu,
de ari a fiad! Es Martin főnök is.
Anita,
hogy aludtatok? Fogak? Szegény Boti az eséssel, sajnálom. Ne hibáztasd magad!
Annácska,
édes Petka a képen. Milyen kényeztetés lesz? A Főtáv : :twisted:
Vali,
7,5 órát aludtam kb egyben. Persze ki kellett mennem pisilni, mert ehhez meg hozzászoktam az elmúlt majd 1,5 év alatt. Kopácsolnak még? Milyen lett a vérképed?
Babetta,
jó lehetett Levi a krémmel. Nálunk Lidinek a popsitörlők jönnek be, ma feltörölte a parkettát velük. Legalább nekem nem kell. :D
Melitta,
gratula a menéshez Zazinak!
Era,
kiváncsi vagyok, hogy mit mondd a dokid.
Livi,
ruhás Tündi biztos csini volt. Képet! Apának esetleg süthetnél valami tortát, ha nem akarsz venni semmit.
Eszti,
tök jó az új vonalzód! Nálunk apa a frontérzékeny, meg a haverja és pont ellentétes frontokra, így mindig tudjuk milyen idő várható.

Rólunk kicsit: úgy tünik, hogy vége a szopinak. Már pár hete csak reggel fogadta el, de most már az se kell...
Nálam mensi sehol. Még várok, de ha nem indul be, akkor gyógyival indítják, amit nem annyira szeretnék.

Megyek ebédelek.
angi79
 
 


Évi: Boldog szülinapot Dórinak :)

Angi: én úgy tudom, hogy az utolsó szopitól számított 6 hét múlva kell helyreállnia a mensinek, szóval még van időd.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánunk Dórika!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Köszi az együttérzéseket :) Sajnos egy távolabbi ismerősünknél történt tragédia egy fél éves picikével (még akkor terhes sem voltam), mikor az egyik nagyi be akarta rakni a hordozóba :( Ez olyan hatással volt rám, mindig eszembe jutott, mikor Boti kisebb volt, és egyedül raktam be a hordozóba, vagy ültem vele kocsiba. MÉg ma is...mindig bennem van, (Isten őrizz, sose történjen semmi) ha esetleg vmi baj van, ott legyek vele, vagy én legyek az a marha, aki nem vigyázott rá eléggé... Beteges, tudom :roll: :D
Ja, de egyébként amilyen csúnya volt tegnap este, már nem is olyan vészes a homloka. Persze látszik a horzsolás, de azt hittem, sokkal rosszabb lesz.

Angi, milyen a géped? :D Éjszaka nehezen indult, pedig kapott chamomilla-t meg viborcul-t is, aztán dentinox-szal is bekentem neki, de később csak kellett a Nurofen is :( Utána jó volt. A zápfog hegyét érezni, a metszőket még nem :shock:
Ügyesek voltatok a szopival!!! Én már nem merek mit írni, mert siránkoztam már annyit, meg "eltemettem" kb 5 hós korában a szopikat, aztán szerencsére már lassan 13 hós és még szopizik a fiam. Azonban két napja hiába kínálgatom délutánonként. Magától már nem nagyon kéri. Van, hogy nyúlkál, húzza a pólót, de csak megnézi :lol: , odabújik, belekortyint, aztán inkább megölel és ad egy puszit :) Reggel még ok! Lehet, hogy már nekem többet jelent? Furcsa lesz az biztos. Nem tudom, milyen lehet szopi nélkül...

Lányok, amiért jöttem! Boti már kétszer kapott tojássárgáját, és nagyon bejött neki! (na, persze, mi nem? :D) Szóval, van vmi előírás vagy vmi, hogy hányszor kell kapjon tojássárgáját, mielőtt fehérjét is kapna?????

Mennem kell, mert a fiam rühelli, ha a gépe elé ülök, meg amúgy is jön a barinőm a 4 hónaposával. Szegény, gondolhatjátok, Boti hogy fog örülni neki (csak ők nem tudják még :D)!


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita: a szopi szerintem bármikor szűnik meg, nehéz megválni tőle, mert valahogy ezzel lezárul egy szakasz. Nekem Baluval is nagyon nehéz volt ez lelkileg, pedig nála én döntöttem úgy, hogy most már elég volt.
Tojásnál én várnék 1-2 hetet az első tojássárgája után, mert kb addig szokott kijönni tünet, hogy allergiás-e rá vagy sem. Ha addig minden okés, akkor mehet a fehérje.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory,
köszi, megnyugattál, akkor még van remény.
Anita,
én is mindig így gondolkozom, hogy ha bármi lenne, akkor én legyek vele és ne másra kelljen megharagudnom. (Tudod bika...)
Jó babázást. Én egyik barátnőmé is 4 hós. Olyan furi ilyen picurt fogni. Nem? Remélem a fog hamar kibújik. Ez a 9.?
Egy laptopot kaptam, király.
Meli,
elfelejtettem írni reggel, hogy szépek vagytok. Kedves apától a meglepi.
angi79
 
 


Dóri Egészséget Boldogságot Kívánok Szülinapod Alkalmából!

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 


Az előbb erre fordultam hátra a fórumolvasásból:
Kép

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Van némi elmaradásom :oops:

Bence, Pepe, Dóri! Boldog első szülinapot!

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Dórinak Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk. :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Barti: Family Frost :evil: :evil: Na ide már csak az hiányozna :x Jó nagy bosszúság lehet ez neked :(

Zsu: Nekem nagyon tetszik a fiad verse, tök megható :roll:
Vincének is az írással van baja, az elválasztást még nem nagyon tudom, hogy jól fog-e menni neki, mert még nem igen gyakorolják, bár szótagoló módszerrel tagolnak olvasni, és a könyvükben minden elválasztva szerepel. Szerintem ez nála jövőre derül majd ki igazán.
A tegnapi matekja hibátlan lett, ma megint adtam neki 2 oldalnyi feladatot, mert holnap is írnak ... témazárót :shock:

A rajzot ő szereti, de igazán szólva elég kis bénácska :oops:

Annácska: Ezzel a fűtéssel jó sokat szívtok :( Voltak kint intézkedni az illetékes elvtársak?? :evil:

Angi: 7 és fél óra csúcs szuper lehetett :D Most már csak téged kell leszoktatni az éjszakai pisilésről, és akkor végre kipihenten ébredhetsz :lol:
Vérképem tök szupi lett, nem is gondoltam volna, egy csillagom se lett semmiből :D

Nancsika: Azért jöhettél volna ennél kicsit bővebben is :wink:

Anita: Hogy tetszett Botinak a kis 4 hónapos?? Őt is agyon akarta puszilgatni? :lol: Annyira édes a fiad, ahogy letámadja a kiszemelt "áldozatát" :)

Képzeld ... ma estefelé Aliz esett akkorát, hogy ihajj :( Szegénykémnek szerintem holnapra be is lilul az arca :( Valahogy magára rántotta az etetőszéket, és eldőlt mint egy zsák. Sajna nem láttam, hogy mi történt, úgyhogy igazából azt sem tudom, hogy ő puffant a padlón akkorát, vagy az etetőszék rajta :( Még ennyire sosem ijedtem meg :( Így jár az, aki délelőtt fél 11 óta fent van, és estére már csetlik-botlik :roll:

Borcsa: Jesszus Mariska!!!! :shock: :shock: :shock: Én tuti infarktust kapnék, ha ilyen látvány fogadna :shock: Milyen videót akart ennyire megnézni ez a kölök?? :)

Ildi: Csak nincs valami baj, hogy ma felénk sem néztél???

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Csendes nap volt ez a mai, ahogy nézem.
Borcsa, ez a csemete gyakran csinál ilyen meglepiket? Zaza tegnap este a dohányzóasztalról dobott egy hátraszaltót, de szerencsére a bokáját elkaptam és a feje 1 cm-re a földtől állt meg... és én tényleg az a paramami vagyok, aki soha nem hagyja egyedül egy percre sem... de amint elfordulok, ott a baj.

Első lépések: azt hiszem vakmerőbbek vagyunk, mint kellene, mert irgalmatlan kaszkadőr mutatványokkal gurulgatjuk végig a napot. Ugyanis hosszabb ideig kapaszkodás nélkül állni még nem tud a nokedli, ezért amikor elindul, szinte csak a feje viszi... :shock: és persze vetődik... borzalom!

A mai nap termése, hogy megtanultunk kezdetlegesen orrot fújni. A furulyát már régóta fújja, így azt hogy "fújjad" már ismeri. Mivel egyedül nem tudok orrot szippantani, kipróbáltuk: és bejött. Csak rá kellett vezetni, hogy nem a szájával kell fújni. De két zsepebe igazi hús-vér fikker került. Le a porszívóval! :lol:

Merre vagytok???

Jó éjt mindenkinek,

Melitta


Kép
nyf
 
 


Cory, köszi :)

Angi, használd egészséggel az új gépet! Grat az éjszakákhoz, így tovább! Furcsa, de jó volt ilyen picikét fogni! :D

Borcsa, hajmeresztő :o , de édes :lol:

Vali, sajnálom Alízt! Ment a simogatás persze :D, csak látogatás közben elaludt Boti, így a bébicsek nyugisan nézelődhetett, mert, amint előkerült a fiam (alvás előtt és után is) "férfias" hangjával igen csak megijesztette szegény kismanót :roll: (aki mellesleg nem is olyan picuri, mivel 4 hósan a 9 kilát súrólja) Boti egész délután virnyogott, meg kaparászta az ajtót. Ment volna ki a zuhogó esőben :roll:. Sajnáltam szegénykét, ezért miután elmentek a vendégek, elmentünk bevásárolni. (Lehető legjobb hely egy bébivel a vírusok tombolásának idején... :oops:)

Edit, Boti kapott ma új lasztit :wink:

Melitta, ügyes vagy, hogy így elkaptad Zazát! Pár nap, és már nem csak a lendület fogja előrefele vinni :D, neked addig kitartást :wink:
Minden ok, amúgy?

Betegecskék gyógyulgatnak????

Jó éjt!


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


[quote="lyly"]S írta:lylyok-sok puszi a topiknak!

Megérkeztem!

Március elsején,du. 14.15-kor,3950 grammal,60 centisen (!),elnyertem rögtön az "óriásbébi" kitüntető címet a MÁV-ban,egészséges vagyok,jól van édesanya is,édesapa is.
A cél előtt lévőknek sok sikert,a babázóknak ezer gratula.
Édesanya majd megírja nektek a születésem történetét.

Sok puszi mindenkinek!
Bence+apa


Kép

BENCE!!! Nagyon boldog első szülinapot!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok :)
Zsu :)
Nagyon aranyos a versike :)

Angi :)
Kozmetikusnál voltam 2 és fél év után :) Most tiszta vörös az arcom, remélem holnapra már enyhül :)
Nagyon ügyik voltatok, hogy sikerült egy évig szopizni :)
A 7 és fél óra alvásért nagyon irigy vagyok :D

Anita :)
Nem teljesen értem Beleejtette az ülésbe a kicsit az ülésbe?
A gyerkőcök maguktól abba hagyják általában. Annó Annamari is magától állt le a szopiról.

Meli :)
Nagyon csinik vagytok :)

Borcsa :)
A hajam égnek állt volna ettől a produkciótól :shock:

Vali :)
Gratula Vininek és persze mennek holnapra is a drukkok :)
Melyik könyvből tanulnak? A Játszóházból?
Nem tudom mikor jöttek ki, de estére már volt főtés is, meg melegvíz is. Jég hideg vízben mostam haja és zuhanyoztam. Azt hittem szét fagyok
Mit csináltál, hogy ilyen jó lett a vérképed? Ettél sok vitamint?
Szegény Alíz :( Hogy tudta felborítani az etetőszéket? Nekünk ugyan olyan van, Peti azt szokta tologatni.

Melitta :)
Nem semmi Zazi produkciója sem :) Nagyon résen lehettél, ha így el tudtad kapni :)

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Én szokás szerint itt vagyok! :)

Évi: Dórinak nagyon boldog szülinapot!!!!

Meli: nagyon kedves a párod!!! és nagyon cuki Bogi!!! :)

Era: sajnálom, hogy csalódnod kellett, azért kíváncsi vagyok a doki mit mond!

Mamacka: megértette, hogy etesse?? (az anyósod)

Livi: engem is érdekel a szoknyás kép!!
Nagyon ügyes Tündike, akkor volt értelme a tornának, szépen beindult!!!

Melitta: anyukám amikor elindultam egy "pórázt" rakott rám (amivel régen a babakocsiba kötötték be a babákat), amikor készültem elesni azt visszarántotta (nem a nyakamon volt). :shock: :roll:
Zazi hamar megtanulja majd irányítani a lépéseit.

Babetta: ember tervez, baba végez...
Hihetetlen dolgokat tudnak produkálni! :? :)

Gyöngyi: nem sok 40 deka cukor bele?? persze a többiek szerint nagyon fini volt, csak már én szoktam el a nagyon édestől
Holnap egyébként ki is próbálom

Angi: szerintem nagyon ügyes voltál, hogy eddig szoptattál (engem is ezzel vígasztaltak...) , de tényleg!!! ha a baba dönt úgy hogy elég, akkor szerintem nincs semmi gond!!!!
Én is hiába erőltettem, meg próbálkoztam minden időpontban nem kellett. Most már teljes életet tudok így is élni :P

Vali: Hurráááá!!! Szuper, hogy jó lett a vérképed, az azért fontos!!
Nekem is csináltatnom kéne egyet.
Nagyon ügyes Alíz, hogy elindult!!!
Bettina is most kezdi, hogy feláll a szoba közepén, imbolyog, és amikor megtalálta a közép-európai egyensúlyt akkor tapsol magának! :lol: Utána indulni akar, de popsira huppan.

Nálunk Patrícia szeret mosogatni (most még...). Mondjuk Peti magasra készítette azt a pultrészt ahol a mosogató van, így Dorina fellépőjét használja :P

Úgy nézem nálunk már mindenki alszik, megyek én is, Jó Éjt Mindenkinek!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Javítás:

Mamacka: megértette, hogy NE etesse??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Jó éjjelt mindenkinek!

Vanillka!
Aliz nagyon helyesen csinálja, ki kell figyelni, hogy más hogy esik-kel, aztán a tanulságokat levonva kell az új dolgokba belekezdeni. Az a nagy helyzet, hogy betojt valami a fényképezőgépünkön, és én nem is tudom kezelni.

Vok!
De az az érdekes, hogy ő folyton panaszkodik, hogy erre meg arra allergiás, például tartósítóra, uborkára, stb. De ha valamiről véletlenül nem szólok, hogy van benne, akkor érdekes módon nem lesz beteg tőle.

Meli!
Csinik vagytok a márciuskákkal!

Angi!
három éjszaka? Nekem csak egy kéne! Apának valamit majd sütizek, csak még nem tudom, hogy mit.

Bartika!
Szerintem megyünk, hacsak közbe nem jön valami égszakadás-földindulás.

Zsu!
Nem akarlak elkeseríteni, de mivel idő előtt abbahagytuk, nekem visszaállt. Szóval olyan a képem, hogy a pókot ki tudom harapni a sarokból - ahogy felénk mondják. :D De nekem elég ritkásak is voltak a fogaim (alapesetben is kevesebb van, mint más normális embernek, mert nem nőtt ki vagy négy), és az első kettő közé tövig felfért a régi egyforintos. Szóval a réseket is összetolták, és azok jók lettek, csak ugyanúgy kiállnak, mint előtte.

Annácska!
ELvileg igenis kéne benne lennie egy sornak, hogy kimaradt a szolgáltatás, és emiatt kevesebbet kell fizetni. Nekünk az internet számlánkon szokott ilyen lenni.

Borst!
Ilyenkor szoktam szívrohamot kapni!

Nyf!
Nagyon ügyesek vagytok az orrfújással!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Na találtam egy szoknyás képet, de főleg az látszik, ahogy kipakol őkegyelme a táskából. Ja, az összes kukit megkóstolta, hogy mindegyik ugyanolyan finom-e.

Kép

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Na még egy két kép:
Ismerkedünk a cicával:

Kép

Fogacskáink:

Kép

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Jó reggelt,

Már megint én kezdem a napot :wink:

Melitta: Húúúú de ügyesek vagytok az orrfújással! Sosem lehet elég korán kezdeni :wink: Egyébként nagyon is fontos, hogy a kölkök megtanuljanak rendesen orrot fújni! Egy csomó szövődményt meg lehet vele előzni.

Zazi hamarosan belejön a kóricálásba, ne aggódj! Aliz már régóta tud stabilan állni egyedül, de az első lépés után őt is a feje viszi előre :roll: ... na ezzel most jól megnyugtattalak :oops:

Anita: 4 hónaposan 9 kiló???? :shock: :shock: :shock: Ennyire jó étvágya van, vagy eleve óriásbébinek született??

Annácska: Na enyhültek a piros pöttyök??? :wink:
Nem tudom milyen könyvből tanulnak, de asszem Nemzeti Tankönyvkiadósból. Most meg sem tudom nézni, mert az előbb cipelte be a suliba. Nekem szimpi, hogy ezzel a módszerrel oktatják őket.

Vérképem sztem azért lett jó, mert újra elkezdtem vasat szedni, plusz mellette megy a vitamin is.

Az etetőszék nálunk össze van csukva, mert ebben a irgalmatlan nagy lakásban nem fér el másképp :( Így meg eléggé ingatag a görgők miatt :(

Tünde: Póráz :lol: :lol: :lol: Nekem úgy rémlik, hogy egyszer láttam egy képet, amin apa vezette az egyik lányt vele. :o Vagy rosszul emlékszem?

Gratula Bettinának is az ügyesedéshez :D Nagyon cuki lehetett, ahogy elégedetten megtapsizza magát :D

Livi: Jók a képek :D Húúúúú, hogy Tüncinek is mennyi foga van már :shock: Csak mi vagyunk így lemaradva? :roll:

Na pont ilyen cipőkanalat kell vennem holnap :wink:

Lányok, ugye nincs semmi változás, és 11-kor lerohamozzuk az Ikeát???

Na megyek, megint tesztelem az eü reformot, ma a változatosság kedvéért az orthopédián van jelenésem a bütyökkezdeményemmel :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


jó reggelt!!

semmi gáz nem volt tegnap, csak nem voltam itthon
(most kakit kell cserélnem,+ egy kis reggeli teendők, aztán ha hagynak kisdedek írni, akkor jövök)
Kösz a hiányolást :wink:

Boldog szülinapot Dórinak, meg Lily Bencének!!!
Kép
vas
 
 


Kedves Lyly Bencéje,
boldog első szülinapot kívánunk Neked!
angi79
 
 


Mindig kimarad valami fontos :?

Lyly: Bencének nagyon boldog első szülinapot! :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Kép

vagy inkább

Kép


Lyly!
Isten éltesse a kisfiadat!


Márminálunk:
jelentem mi is megbetegedtünk. Reggel 37,7 volt a hője (az előbbi pelluscserenél már csak 37). Az orvos szerint nem komoly, de mivel jön a hétvége a biztonság kedvéért írt fel antibiót, panadolt meg bromhexint.

Kérünk szépen gyógypusikat, meg gyógymanókat.




Ez is ma kellet történjen, mikor babakocsit akartunk volna venni :?
Vendég
 


Sziasztok :)
Livi :)
Nagyon édes ez a fogacskás kép Tündiről :D Fogkrém reklámra készültök? :wink:

Vali :)
A leghatékonyabb a szótagolós olvasás. Nekem ez volt a legfőbb szempont az iskolaválasztásánál, hogy milyen módszerrel tanítanak olvasni.
Lehet, hogy már nálam is el kéne egy vérkép, mert utoljára tavaly ilyenkor csináltak :roll:
Nálunk sincs túl sok hely, de pont ezért nem csukjuk össze az etetőszéket.
Most a legnagyobb sláger Annamari széke :P Erre imád felmászni :lol:

Lyly :)
Bencének nagyon boldog első szülinapot :)
Kép

Meli :)
Remélem nem lesz magasabb a hője :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Bartika :)
Pötyinek boldog 11. hónapot :) A következő már szülinap lesz :D

Vali :)
Itt egy kép :D
Így szoktam Annamarit feltartani a tanulásban :lol:
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok :)

angi
nagyon ügyeske Lidi, hogy magátol abba hagyta a szopit, :) :)
Martin is nagyon szereti a popsitörlőt, a multkor is arra lettem figyelmes hogy nagy a csend, hát fiacskám a kanapé mögött előszerettel huzigálja kifele a kendőket egy hatalmas kupacpa :) és némelyiket meg a szájába tömi :shock: ,hogy mi ízlik neki benne nem tudom, inkább ő is padlót törölhetné vele, jobban tetszene :)

Borcsa
Uram Isten, hogy tudott olyan magasra mászni? Én is biztos infarktust kaptam volna ha meglátom.

Vali
Aliznak az arca hogy van? szegényke jó nagyot eshetett, biztos nagyon megijedt.
Vérkép :)
ma megyünk rtg-re :roll:

Annácska
Kozmetika, de jó neked, nagyon irígy vagyok :)
De édes Petyka ahogy kiváncsiskodik a nővérénél :)

Tünde
Köszi :)

Szelivi
Nagyon aranyosak a Tüncis képek :)
A táskában kutatós nagyon tetszik :)

Meli
Jobbulást Boginak, lehet csak a fogacskái miatt magasabb a hője.


Bartika

Pötyikének boldog hófordulót :)


:) BENCÉNEK BOLDOG SZÜLINAPOT :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Hurrá, alszik a lányom :D

Meli: Sajnálom a hőemelkedést :( De miért kell antibió???? :shock: :roll: Van valami más tünetet is??? A mi dokink ekkora hőnél még a lázcsillapítást sem javasolja ...
Jobbulást!

Annácska: Csúcs ez a kép :o :lol: Nagyon tetszik :D Aliz is imád Vince szobájában lebzselni, mikor tanulunk :) Ő a táskájában szeret matatni, és előszeretettel nyálazza rajta a cipzárt :D

Zsu: Szerencsére nincs pukli az arcán, pedig azt hittem nem ússzuk meg :roll: Kicsit azért látszik, lehet holnapra jobban belilul :(
Nagy drukk a röntgenhez, mindenképp számolj be, hogy mit mondtak!
Holnap jöttök?

Ildi: Nagy üzem van otthon? :wink:

Bartika: Boldog 11. hófordulót Pötyikének :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok

Előszőr a pótlások:

Dóri, Bence boldog szülinapot kívánok nektek :)

Pötyinek meg boldog hófordulót :)

Tünde: süti?

Barti: Aha, én csináltam. Örülök, hogy ízlett, főleg mert Apa meg nem szereti, így ritkán csinálok. Én viszont a Te sajtosrúd receptedet kérném,mert valami Isteni volt és sajna csak egy-kettőt kaptam be septibe.

Nálunk: Szerdán jár a gázpalackos kocsi , végig dudálja az utcát, csütörtökön és pénteken kutya-macska kaját árulnak hangosbemondós kocsin, Szombaton jön a "familifoss" és, hogy ki ne maradjon a vasárnap se, akkor meg süteményes kocsi jár hupikéktörpikék zenével. Persze ezek mind délután 2 és fél 3 között, amikor a Lili még alszik (legtöbbször ezekre kel)

Szóval most leraktam korábban aludni, hátha így többet alszik

Tök muris, kijött a felső fogacskája, pont az alsó fogacskával szemben :) , ha így marad egy darabig, jól fog majd kinézni a Lili

Annácska: köszönöm szépen, megkaptam.

Borcsa: Nem töliti be a gépem a képet, szóval én most ebből kimaradtam, sajna nem látom mit csinált a nagyfiad

Vali: Szegény Aliz :cry: , a Lili múltkor az ajtófélfát stukkolta le

Livi: A Lili is imádja a macsekokat, bár eddig a simogatásból mindig szőrszál tépés lett, így a cicák már szaladnak, ha meglátják a lányom :)

Na elég hosszú lett, bocsi

Babetta: Már csak 5 nap és finis :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lyly: Boldog első szülinapot Bencének!!!!

Vali: nagyon jól emlékszel!! :lol:
De az nem póráz volt, csak Dorina nyáron olyan korszakban volt, hogy nem engedte fogni a kezét és Peti rátette a fotóstáska vállpántját és kiskutyusost játszottak, így nem kellett félni, hogy útközben elszalad.

Ez Siófokon volt és egyszer a labdánk rágurult a fűre, mire 10mp-en belül odabicajozott a parkőr és jól ránkszólt. Azóta ha nagyon rosszat akar valahol Dorina csinálni, mondjuk neki, hogy mindjárt itt a biciglis bácsi. ...szegény gyerek... :) :?

Meli: mennek a gyógymanók!!! Remélem nem rosszabbodik a helyzet!!!!!

Livi: nagyon cuki Tüncike a fogaival! :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Hahó Csajok!

Köszönjük a köszöntéseket!!! Tisztára elérzékenyültem... :roll:

Annyira jó, hogy ilyen szép idő van, délelőtt ki is mentünk hintázni. Addig képzeljétek kimostam gyorsan a nyunyóját( rongy alakú birka féleség). Csak ezzel alszik el, néha még alvások közt is bekérezkedik az ágyába egy kicsit nyunyózni. Ilyenkor ölelgeti meg dugja az orra alá, mintha szagolgatná. Na ma délelőtt megjöttünk, én gyorsan kitettem száradni a radiátorra, hgy száraz legyen délutáni alvásra. Erre a nőci nem kifigyelte? Olyan balhéba kezdett ebéd közben, hogy nem tudtam mit csinálni, kéz, arc mosás... letettem a földre, ő meg kotort a radiátorhoz. Már előre félek mi lesz ha történik vele valami. Mert hiába szereztünk be hasonlót (csak nem birka a feje, hanem maci) az nem kellett. Pedig tutti nem a szagára megy, azt ugyanis a mosással eltüntetem. :roll: Na erről ennyit.

Gyöngyi! Recept rém egyszerű:

25 dkg juhtúró (inkább kimérős, mert a dobozos túl vajas)
25 dkg RAMA
25 dkg liszt
kávéskanál só

Én a gyorsítás végett az egészet derelyeszaggatóval vágom, és még egyben lekenem tojással, megszórom sajttal vagy szezámmaggal és utána teszem közel egymáshoz le a tepsibe. 12 perc alatt megsülnek. Kb. fél ujjnyi vastagra kell nyújtani a tésztát. :lol:

Jesszsusom, Petike tiszta akrobata... :shock: :lol:

Livi! Tök cuki Tünci baba ezekkel a fogakkal... használja is őket? :lol: De jó lesz már benneteket is látni holnap!

Melitta! Orrfújásra irigy vagyok!!! :) Nálunk csak a pórszívó műkszik... :roll:

Na megyek, ledőlök már, hogy erőben legyek a tolakodásnál, megyünk a Blahához turizni... :D
Szépséges napot mindenkinek!!!

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Csajok! Intéznék egy körkérdést...
HOGYAN LEHET ÁTÁLLNI KÉT ALVÁSRÓL EGY ALVÁSRA?

Már lassan 10 napja szenvedünk a délutáni elalvással, lefektetem és még 1 órát szórakozik az ágyban. Vagyis egyre későbbre tolódott a délutáni alvás. A délelőttit nem tudom kihagyni, mert bár fél 8-kor kel reggel, 10-kor már K.O. és kérezkedik aludni. 11-ig, 11.15-ig alszik. Lehet, hogy sok a két alvás? Mivel meg későn alszik el, keveset alszik, mert 4-kor felkelti az éhség, akkor szokott uzsizni.

ÖTLETEK???? :roll: :roll: :roll:

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasz.ok! :)

Zsu! Nem írnád .e minden reggel, .ogy mos.an.ól jó idő lesz? :lol: Én .álás lennék ér.e!!! :lol: Basszus, Zazi szé..er.e a billen.yűze.em és nin.senek bizonyos be.űim... kész .agyok!!! :evil:

Na, ez így nem megy... :(

Melitta


Kép
nyf
 
 


Csak egy gyors bejelentkezés,

Holnap nem tudok menni az Ikeaba, mert meglepett Petim azzal, hogy holnap nem dolgozik, így inkább együtt lazázunk egyet.
Bocs :oops:

Puszi és érezzétek jól magatokat. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Megjavultunk :)

Bence! Isten éltessen!

IKEA: lányok, hol? mikor? ki? ki nem?

Melitta


Kép
nyf
 
 


Hú de sokat írtatok!

Nagyon sok boldog szülinapot szeretnék kívánni a kis ünnepelteknek!!!!Dóri babának,és Bencének!Legyen nagyon boldog,szép életetek! :lol: :lol:

Most ennyi voltam,még olvasnom kell vissza! :oops:
Vendég
 


Bence
Nagyon boldog születésnapot!!! :)

Lyly
Dobhatnál egy képet Bencéről. :wink:

Csajok jó bulit holnap. :lol: :lol:

Most részemről is csak ennyi. :(

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sajna nekünk sem jó mégsem a holnap :( Majd legközelebb!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Húha, ma nagyon lazulós nap volt csajok :wink:

Gyöngyi: Megsütöttem a sütit, és így elsőre is fini lett :) Még egyszer köszi :) (Már a fele el is fogyott, pedig késő délután csináltam :oops: )

Nektek aztán kijut a jóból a hét minden napján :evil:

Bartika: Alvás ügyben én sajna nem tudok segíteni, nekem pont a fordítottja kéne, azaz, hogy hogyan lehetne rászoktatni ezt a "büdös kölköt" a napközbeni alvásra :roll:

Melitta: Én megyek holnap, de tényleg jó lenne tudni, hogy pontosan hova :roll:
Most hogy Eszti lepasszolt bennünket apa miatt :lol: , nem vállalnád át tőle a szervezést :wink:

Tünde: Apának nagyon jó ötletei vannak, jól tud bánni a csajokkal :D

Boscó: Ha visszaolvastál, írhatnál is pár sort :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


szép jó estét :)

van egy jó hírem :) Hogy Bencémnek van foga csak még nem akar kibújni így hát várunk türelemmel, /Bencus nagyon boldog/ :)
És van egy rossz, :( hogy Joanna nem ussza meg a fogszabályzót, doki néni azt mondta nagyon nagyok a fogai, és már csak 2 tejfoga van jó lenne ha az is kiesne mire megkapja a fogszabályzót. Meg azt is mondta hogy nagyon előre haladt a foghullatásban mert ilyen korban még sokkal több tejfog a jellemző.
Jaa és a dátum a fogmintához vagy foglenyomathoz Június 11. és árat még nem is mondott.

Tünde
neked volt igazad, tényleg jobb ha már kint van az összes maradandó fog.

Vali
sajna erre a talira mi nem megyünk :(

Gyöngyi
Lili fogacskái csinosak lehetnek egymással szemben :) és a többi foga még kisejött?

Bartika
sikerült turizni valami jót :)
Az alvást nem értem Pötyinél :roll: hogy van ez? Mikor alszik délután? De szerintem a délelőtti alvást kéne valahogy elhuzni mindig 1/2 órákkal, szépen fokozatosan míg elnem jutsz az ebéd időig, és akor csak 1x alszik egy nap. Én is ezt fogom tenni hamarosan habár Martin elég jó alvó napközben. 10ó-12-ig, és 3ó-4.vagy1/2.5.-ig alszik. És este ha leteszem 8-kor szintén alszik, csak éppen max 2x ébred de már szépen vissza alszik magátol, na nem mindig.

Melitta
Olyan jót rötyögtem azon amit írtál és ahogyan, csak lestem :shock: hogy mi ez? De mire a végére értem láttam, hogy Zazi műve, mondom,... olyan jót kacagtam :lol:
Kérésed számomra parancs, így most este is......
Melitta, hidd el mostantól jó idő lesz :) :)
De reggel is megkapod jóóóóóó :) :)

Szép estét mindenkinek :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Vali
Te gyorsabb voltál és most én kerültem az oldal tetejére :) :)
Én sem szeretek első lenni :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Vali:Írok! :lol: Legjobban a Jesszus Mariskádon mulattam most!Tetszett!Cuki a lányok a foltokkal nem?Mármint az esési ütési foltokkal! :wink: Képzeld,nekem Fanni lába kék-zöld,mert amikor lázmérőztem olyan szorosan fogtam a lábait hogy bekékültek!(na látnák az ősök,még azt hinnék verem a gyerekem! :wink: )Na meg a tegnapo esti esés,az is kék foltot hagyott maga után a homlokon!Alíznak hány foga van már?Írtad hogy le vagytok maradva!Ugyan már!Fanninak már több foga van mint a nagymamáinak összesen! :lol: :lol: :lol: Na nagyon humoros vagyok! :lol: :lol: Jó vérképednek örülök!

Borcsa:Hú a mindenit!Nem semmi mutatványokat csinál a nagyfiad!Előre rettegek mi vár rám! :wink:


Meli:Jobbulást,remélem nem lesz beteg Bogibaba!

Annácska:nagyon cuki a kis Peti ahogy segítene a tanulásban!Kifigyuztam a székét a nagylányodnak!Nagyon praktikus!Tetszik!Kozmetika miatt meg irigy vagyok!

Bartika:Boldog 11.hófordulót Pötyikédnek!

Livi:nagyon cuki a kis fogacskáival Tündi.A pakolásban meg Fannira hasonlít! :lol:

Tünde:Biciklis bácsi :lol: :lol: :lol:

Úgy örülök,mert Fannika tapsol ha énekeljük hogy tapsi tapsi mamának! :lol: Még sajna most is folyik az orra.
Esztipeszti:Jó lazázást holnapra!Tuti megértenek a lányok! :wink: :wink:

Sajnos nem mosogatják el magukat az edények,úgyhogy kénytelen vagyok elmososgatni!Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?