Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Már itt is vagyok gyömyörködni :D

Izgalmas nézni, h már mindegyik babóca olyan ügyi: olvasna rágcsálnak stb.

Szegény Vali!
Olyan csini lettél, h az a sütike igazán rád is fért. :)

Ezek a mai fiatalok aztán nem lacafacáznak. Egyböl ágyba bújnak :shock:
Vendég
 


Hű, Ildi, nemcsak remek házigazda, hanem szupergyors fotós is vagy! Gratulálok az energiádhoz! És persze köszönöm a vendéglátást, jól éreztük magunkat!

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Ildi! Pompásan éreztük magunkat nálatok, köszönjük szépen! :lol:

És veletek is lányok-fiúk, így ha nem bánjátok legközelebb is csatlakozunk. Zaránd mindenkitől ellesett valamit, így olyan repertoárja lett estére, hogy ihaj: csörög, berreg, sikít és ... megpróbál nemkapaszkodni!!!

Eszterek! Veletek akkor holnap folyt köv. Kérek szépen könyvet! :)

Ha Zaza engedi, akkor később felpakolom a képeket.
Ildi! Olyan szépséges képeket csináltál a gyermekemről, amilyeneket én sohasem tudok... nem kérhetném teljes nagyságukban pü-ben? Nagyon köszönöm!

Melitta


Kép
nyf
 
 

 
 

Szivi mégegyszer :D

Viszont begyűjtöttük az ittmaradt játékokat:
Leltár:
1 darab kesztyűs bábos katicabogár
1 db. szétszerelhetős motor.
Egyenlőre ezek kerültek elő.
:wink: :lol:

Nyf, privibe nem hiszem, hogy eltudom küldeni őket, mert 10 megapixelesek, így baromi nagy a méret, nem engedi felrakni a babanet, de ha küldesz egy mail címet, arra átküldöm őket. :D

asszem egy idegen textilpelust is láttam a nagyszobába fönt.
Bár még közelről nem vizsgáltam meg. :roll:

jóccakát
vas
 
 


Ildi, küldtem. jajdejó! :) A textilpelust mindjárt leellenőrzöm...
azt hittem, hogy Zaza titkos üzenete Natinak :lol: , de nem a miénk. Talán Valiéknak volt még, másnál nem láttam.

Melitta


Kép
nyf
 
 


Textilpelus a miénk. :oops: A többi nem. :)
Ildi, köszi a lehetőséget, és már megint annyi süti volt, hogy ihaj. Vali, Valiapu a sali is nagyon finesz lett, a fasírtról nem is beszélve. :wink:

Melitta, Vok, már bekészítettem a könyvet, úgyhogy tuti viszem. :)
Vendég
 


Sziasztok!


Ildi!
Csatlakozom! Naaaaaagyon jól éreztük magunkat. :D:D:D És köszönöm, hogy ennyit fáradtál velünk és nekünk! :D
Nati naaaagyon édesen kúszik. :D Extra élvezet volt, mert nem igen sikerül teddig kúszó babát vizslatnom. :D:D
Kérem szépen süti recept+Hanna képek emilben. :D:D De ráér ám, szóval csak egyszercsak valamikor, amikor beleférünk, jó? :D Köszönöm! :D

Eszti!
Nem lehet eléggé hangsúlyozni, hogy oda vagyok Bencétől és vissza. Az a menés... :D:D Kéééééész!! :D

Annácska!
Petit meg meg lehet zabálni, ahogy megy utánnad. :D

Na, ha most mindnkit felsorolok egyenként, akkor lemegy a nap.

Sebaj. :D

Szóval:

Tünd+Peti!
Még minidg csak dícsérni tudom a csajokat. :D Dornia nagyon édi volt Olivérrel, Bettina meg a játékkal a szájában... :D Édi-bédi volt! :D

Betti!
Örültem, hogy megismerhettem Marcit! Nagyon nyugodt babának tűnik nekem. És olyan édesen hívot, hogy csak na. :D:D

Babetta!
Még mindig oda vagyok Leviér. :D Ahogy gja a gatyódat és sétáltok, az haláli!!! :D

Vali+Tibi!
Egyrészt Tibinek köszönöm a türelmet, amit Hanna iránt mutatott. Ez persze Petinek is szól! Mind a ketten nagyon édesen eljátszottatok a srácokkal! :D
Alíz meg nagyon édes, főleg, hogy mennyit bír mosolyogni. azt, meg hogy sírt, lazán betudható a nem alvásnak. :D Édesek voltatok! És naaaagyon fincsi volt a sali!!!! :D:D

NyF!
Neked nem sorolom, mert úgy is tudod. :D:D Zazit imádom és kész. :D:D

A nagy taliról:
A február 24-ét beszéltük, de az ugye Esztiéknek nem jó a szülinap miatt...
Nézzük meg a márciust:
3-4
10-11
17-18
24-25

Ezek mind szombat-vasránapok. Igaz, azt nem tudom, hogy lehet-e egyáltalán vasárnap is, vagy csak a szombat lehetséges. Annácska??? :D

Kinek melyik nap NEM jó? :D Hátha így egyszerűbb lesz dönteni.

A mási kinek JÓ a febrár 24 végül???

Puszi netek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Megint gyors leszek, mert fürdés lesz.

Ildi: Jelentkezem a kesztyűs katicabogárért!

Nem is mi lennénk, ha nem hagynánk el mindig valaminket :oops: :oops: :oops:

Szerintem a képekkel csak késő este tudok jönni, vagy holnap. Meglátom mennyi, mert eléggé hulla vagyok :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Jajjjj, de tüneményesek a bébik! Szuperek a képek, látszik, hogy jó volt a hangulat!

Úgy adódott, hogy apának dolga van Pesten, és elvisz bennünket is :lol:
Csak épp, már nem tudtam nagy dobra verni. Esztiék meg útba esnek, ott kipiheni Boti az út fáradalmait, meg játszanak sztem Benyóval egy focimeccset :wink:, aztán szétnézek én is abban a nagykerben! :D Közben apa felveszi Botit, mert a vásárlást már nem merném vele bevállalni, főleg, ha tényleg jól lefárad!

Angi, különösen sajnálom, hogy most nem tudunk talizni,de most nagyon kiestek :( Legközelebb azonban mindenképp! (Úgy tűnik, lesz még út a közeljövőben :D)

Vok Eszter: nekem csak a márc. 17-i hétvége nem jó, mert 16-án apa-szülinap, a többi ok :D
Jajjjj, de jó lenne már a nagytali!

Na, megyek, készülődöm! :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


A gyerkők tüneményesek!
Nagyon jó lehetett a hangulat!

Annácska
...háát igen úgy könnyű, hogy meg sem kell érte harcolni...
Én 58 kilósan már egfész vékonynak éreztem magam...
http://gportal.hu/picview.php?prt=56939 ... 61&index=1


A mai gyümölcsnap is jól sikerült biztos még az újdonság hatása alatt vagyok, no majd egy hónap múlva....
reggel nyersen délbe megsütve ettem...
banán, alma, felkockázva, ráreszelve majdnem egy egész szerecsendió, hozzá pár szem aszalt szilva, pár szem dió, leöntve összepempőzött banán-körte őszibarackkal....
Nagyon finom volt...

Otthon sajna kikapcsolták a netet (anyuméktól írok) mert már lógunk egy csomó pénzzel... ma kellett volna befizetni a törlesztőt de nincs miből... a telefonunkat is ki fogják kapcsolni... egy kicsit be vagyunk tojva.... most azon agyalok, hogy mi a fenével tudnék valami pénzt keresni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


anita
holnap bekapcsolódsz???

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok :)

Ildi :)
Köszi a lehetőséget :D Rendkívüli házigazda vagy :D
A motor a miénk :oops: Lehet, hogy jövő héten kiugrom érte, mikor úgy is járok a környéken :)
A képek szuperek :D

A tali megint csak mega-szupi volt :D
Nati tüneményesen kúszik :) Én sem láttam még ilyet :D
Olivér nagyon pasisodik :wink:
A szerelmes pár 8) Nagyon édesek :lol:

Tünde-Peti :)
Bettina nagyon kis nyugika :) Bírja a nyüzsgést, látszik hogy nem első gyerek :wink:

Eszti :)
Bence, még mindig viszi a pálmát, haláli :D

Edit :)
Levi nagyon helyes, ahogy a lábádba kapaszkodva sétálgat :)

Melitta :)
Jó volt titeket is megismerni :) Nagyon édes Zazi :D

Vali-Tibi :)
Alíz cukipofa :) Nem is hisztis :wink:

VokEszter :)
Hanna hihetelen, hogy milyen jól elvan egyedül :shock:

Betti :)
Jó volt titeket is újra látni :) Még pocakban randiztak a fiúk :lol:

Anita :)
Sajnálom, hogy nem ma jöttetek fel :( De a nagytalira muszály jönnötök :)
Annamarinak is márc 16 a szülinapja :D

Remélem nem hagytam ki :)
Képeket várjuk :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mamacka :)
Nincs okod panaszkodni, nagyon csini voltál az esküvőn :)
Tuti sikerülni fog a fogyokúra, kitratás :)

Nekem csak néhány képem van :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na de azért büszkélkedem is egy kicsit :oops:
Annamari ma hazahozta a matekdogáját és csak egy apró hibája volt :) Az övé lett a legjobb az osztályban :D Olyan büszke vagyok rá :D Hétfőn a környezet dogája lett hibátlan :) Igazi kis stéber :lol: :lol: :lol:

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Hááát, lányok! Valami el volt állítva a gépen és nem vettem észre, így szinte használhatatlanok lettek a képek. Amit sikerült valamelyest helyrepofozni, azt ide tettem. (Remélem sikerül - nem vagyok gyakorlott felhasználó :) )

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=11550

Sajnálom!

Jó éjt mindenkinek!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Annácska:
Annamari csúcsszuper! :lol:

Melitta


Kép
nyf
 
 


Sziasztok!

Naaaaagyon jók a képek!!! Minden baba tündéri, egész meghatódtam rajtuk, hogy jaj, mennyi baba együtt, és milyen aranyosak! :D (Hannának ugyanolyan harisnyája van, mint nekünk.)

Cory!
A te családod is gyönyörű, bár Liza kezében a kígyótól kicsit borzongtam. Én írtózom tőlük.

Meli!
Köszönöm! Én magamtól sose jöttem volna rá, de hát szőke nő vagyok, nekem nem kell értenem az ilyesmihez. :D

Annnnna!
Szopinál nálunk is csak sokára indul be a tej, Keve is türelmetlen. Én azt szoktam, hogy amikor elengedi a cicit, és fordulna el, gyorsan a kezemben lévő cumit a szájába dugom, és 3-4 másodperc múlva kihúzom, akkor újra próbálkozik. Van, hogy ezt többször is el kell játszani, mire beindul a tejleadó reflex, de nálunk ez bejött.

Gaby!
Valamelyik nap, ha kicsit ráérősebb leszek, megy a privi, de ma meg holnap rohanás a napom, és hulla vagyok.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Ildi: mi is köszönjük a lehetőséget!
akkor a nagytali után tavasszal hozzánk kell jönni!!! :)

Petri, Nancsika: köszi a recepteket!!!

Melitta (Nyf): örülök, hogy megismertelek!! :)
megnéztem a képeket,majd legközelebb... :P

Annna: nekünk MaxiCosi Priori XP van, de dícsérik a Römert és a Concordot is.

Cory: nagyon tetszik a családi fotó!!!! :D

Annácska: büszke is lehetsz Annamarira, nagyon ügyes!
Jót tesz az ilyen az önbizalmuknak, így később is törekszenek majd!! :)

Lidke: mi simán átvisszük Dorinát a helyére ha elaludt. Most is itt alszik a nappaliban a szivacsunkon. Apa mindjárt átszállítja, legfeljebb hajnalban visszajön... :lol:
Régen viccelődtünk, hogy kellene egy olyan hálószoba ami egy nagy szivacs, de nem is hülyeség...

Képeket holnap (ill. ma) teszek fel én is!!!

Jaa, Ildi: Dorina azóta mondogatja, hogy Olivérrel akar találkozni és tetszik neki... :lol:
Hiába, a nők választanak!!! :lol: :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Talis képek mind nagyon szuperek!!!!!!!! :)

Vali,
tényleg nagyon vékonyka vagy! Alíznak gyönyörű szemei vannak.
Tünde,
Dorina nagyon nagyot nőtt!! Kész hölgy lett. Olyan kis helyes és Olivérrel jó kis párost alkotnak! A receptet szívesen fogadom, ha majd megtalálod.
Annácska,
gratula a matekdogához!
Anita,
sajnálom én is. :( Jó "bulit" mára!
Vok,
nagyon nagy már Hanna. Élvezte a gyereksereget?
Ildi,
látom megint kitettél magadért! :) Én max egy minitalit vállalnék be, olyan 5 mami+5 baba. Elvezetsz hozzánk is? Mert én még nem is láttam Natkát élőben.
Meli,
Nektek bejött a Clemmy? Lidi kapott ajándékba 40 darabost. Jól elrágogatja.
Cory,
jó kis kígyóevő csajod van! Apás kép is csúcs. :)

Köszi Mindenkinek a tortarecepteket! Úgy tűnik csak a biotorta nem tartalmaz tojást és tejet.

Pussz.
angi79
 
 


Anita,
gratula a 11 hóhoz!!
angi79
 
 


Lidi elindult bevásárolni. :D
Kép
angi79
 
 


Angi!

Élvezte nagyon. Annyira, hogy észre se vette, ha nem voltam ott. Volt úgy, hogy felé se néztem 1 órán keresztül és meg se nyikkant... Elrágcsálta az új játékokat, áhitattal nézte a pasikat és mászkált a szobában... Furcsa érzés volt. Egyrészt tök jó, hogy így elvan, másrészt meg tök szar, hogy így elvan...
De elgondolkoztam ezen és rájöttem, hogy Hanna ugyan így elvan itthon is, csak mivel nincsen nálam folyton valaki, így többször megyek be hozzá játszani, mint Ildiéknél. Meg ha itt van valaki nálunk az annyira érdekes, hogy akkor folyton velünk van. :D:D

Lidi nagyon ügyi már! Most már tééényleg itt az ideje, hogy lássam. :D
Meg lassankénk Hanna is beéri a csajt és tudnak együtt szaladgálni. (bár, ez szerintem nálunk még eltart egy darabig. :D:D)

Puszi neked!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok

Jajj, úgy fáj a szívem a képek láttán, hogy nem voltunk. Látszik, hogy jó volt a buli

Vali: Ne aggódj, a Liliről is készűl mindig pityergős kép a talikon, de attől függetlenűl látszik, hogy jól éreztétek magatokat, azt a pár sütit meg egy-kettőre lemozgod :)

nyf: nekem az első 3 hónap ment pocsékba a gépen beállítási hiba miatt, gondolhatod milyen ideges voltam, azután meg el is lopták a gépünket. Ez egy ilyen rossz széria volt

Na lépek a szép időre sétálni

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Jó reggelt!!!!

Szóval akkor megvannak az elveszett tárgyak gazdái, legyen mentségetekre, hogy Levente szobájában találtam meg őket, Olivér, Dorina cipelte fel őket. :D

Eszter, itt a zabpelyhes süti:
125 g margarin
150g cukor
1 tojás
1 van. cukor
80g darált dió, vagy mandula
80g liszt
100 g zabpehely
fahéj(bár én most ezt kifelejtettem)

margarint cukorral jól eldolgozni, belekeverni a többit, én még egy tábla étcsokit is daraboltam bele, kis kupacokat tenni a tepsire, egymástól távol, mert összesülnek.
10-15 perc bőven elég, mert kiszárad hamar.

Natka felébredt, majd folytataom
vas
 
 


Megvolt a tízórai, ismét 5 perc nyugalom.

Hanna tényleg bámulatosan megvolt Eszter nélkül :shock: , főleg Tibiapu jött be neki nagyon :lol:

Levi meg ahogy ette a 4 decis ebédjét, haláli volt!!! :lol: :lol: Ahogy nyitotta a száját, annyira cuki volt!!!

Tavasszal, ha már lehet kertezni, akkor meg tarthatunk egy kerti-partyt, oksi??? :wink: :wink:

Anita, hát az uradnak tegnap is lehetett volna erre dolga.Na, majd legközelebb :D

Angi, nagyon bájos a bevásárlós Lidikéd :D
Csepelig nem hinném, hoyg kimennék kocsival.
Elég nagy falat nekem az Őrs is :roll:

Tünde, Oli is nyivákolt, hogy hol van Dorina? :shock: :lol:

Anna, akkor ugorj be a motorért valamikor :D

Mamacka, ügyi vagy, hogy tudod tartani a napokat!!!
És az esküvői képeken oylan kis helyes vagy!!!!
Lebegjen a szemed előtt az a kép, aztán meglátod, sikerülni fog!!!!!!!! :D :D :D

Nekem márciusban 9,-én az egyik gyermekem szülinapja van, 21,-én a másiknak.
Így két hétvége kiesik :?
Ezek szerintem a 10-11, és a 24-25.-ei napok, ráadásul 10,-én Ildikó, 24,-én Gábor névnap is van.
Meg az urammal is elutaznánk végre kettesben valahova, de az valószínű, csak áprilisban lesz(4.-én lesz a ház. évfordulónk)
De találjatok egy időpontot, aztán majd ha tudunk alkamazkodzunk :D

Cory, jók a képek, kígyóbűvölős szintén.Ilyen kígyónk nekünk is van :D
vas
 
 


Sziasztok,

Tegnap este beájultam, de most nekiülök lekicsinyíteni a képeket, aztán rakom is fel. Apa elég sok homályt készített :? , de már kiválogattam a jobbakat.

Mamacka: Nagyon csini voltál az esküvői képen :D

Angi: Lidi borzasztóan nagylány már :shock: Nemsokára már a magassarkú cipőidet is felhúzza :lol:

Ildi: Én is szeretném elkérni teljes méretben Alizról a képeket, majd megírom, hogy melyik email címre. Köszi :)

Anita, Petri: Boti és Timi babáknak boldog 11. hófordulót! :D

Cory: Lizának pedig boldog 10-et :D

Na csipkedem magam, míg csend van.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Akkor íme a képek, hogy mire mindenki hazaér a sétából, legyen néznivaló :D

Kép Kép Kép Kép Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Akkor hirtelen felindulásból ennyi :D

Ildi: Dobd már akkor légyszi Aliz sztárfotóit az info kukac dlight pont hu -ra :) Kösziiiii :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, küldöm őket, de szerintem lesz fél óra, mire átmennek.
Melittáét is vagy 20 perc alatt küldte át. :roll:
vas
 
 


Ildi: Egyáltalán nem sürgős, nem akarok túl sok plusz munkát adni ezzel, ráér később is. :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Megtaláltam a folyadékpótlás módját:Szívószál, imád így inni

Csajok: (ez itt a reklám helye) "megnyílt" az iwiwen a Baba klub, akinek fennt van a babája az iwiwen bejelölheti a baba nevében ha gondolja

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali, nem plusz munka, 13.49-kor elkezdte küldeni, de még mindig küldi,11 kép, és ugye 10 pixelesek, nem tudom mennyi idő kell neki, amíg átmegy.
Remélem fél 4-re végez :lol: :lol:

meg se köszöntem még, hogy mosogttál :D
Meg az önteteket is itthagytátok :)


Eszter, a tiédeket meg később küldöm :D
vas
 
 


Vali, bejelöltem az urad az iwiw-en :D :D
vas
 
 


Vali, bizti, hogy kell eredeti méretben?
Majdnem egy óráig küldte, és valamit visszadobott, hogy nem ment át. :roll:
Kisebb méret nem jó esetleg??????
Vagy megkaptátok egyáltalán????? :shock:
vas
 
 


Ildi
nekem a telcsi számod küld át priviben. :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Gyönyörűek a babák!
Most már egy talira nekünk is el kellene menni... :(

Nálunk is nagy hír van!


FOGACSKA A LÁTHATÁSRON!

pedig két napja voltunk dokinéninél... kérdezte, hogy mi a helyzet fogfronton... én meg mondtam, hogy már feladtam, hogy valaha lesz... erre megnézte és mondta, hogy hát igen nem nagyon látszik, hogy mozgolódna... :)


Olyan aranyos kis szúrós! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


szóval a LÁTHATÁRON...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


És még annyit, hogy szurkoljatok mert beadtam munkámat egy mese író illusztráló pályázatra... (akinek megvolt a címe annak el iy küldtem)
Olyan jó lenne ha lennének illusztrációs munkáim... kicsi koromtól erre vágytam... :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok! :D

Legyen szíves, segítsen nekem, aki tud: a Peg Perego Veneziának milyenek a kerekei? Nem túl kicsik? Kinőttük a babakocsinkat, és most vennék egy igazán jót, mert tervezzük majd a 3. gyerkőcöt, meg hát a Marci is babakocsis lesz még egy darabig....légyszí, segítsetek, már megőrülök, hogy nem tudok dönteni babakocsi ügyben. :evil:

Köszi: Szandra

KépKép
KépKép
foria
 
 


Foria,
nekünk PP Veniziánk van és nagyon meg vagyunk vele elégedve. A kerekei nem nagyok, de vársoban simán lehet vele menni. Sőt mi már erdőben is toltuk.
angi79
 
 


Sziasztok!


Hát az én babám 3 nap alatt megtáltosodott.
Ugye tegnap előtt kibújt az első fogacskája, tegnap magától felült és ma reggel feltérdelt és d.u fel is állt :D :D

Mi meg csak :shock: szemekkel lessük apájával.



Angi!
90 db Clemmyt :shock: Igazán Boglárkát sem köti le. Ő is csak rágicskálja, meg csalimpál vele. Szerintem nem igaz, h egy 9 hónapos baba el tud vele játszani, mitöbb építkezni vele.
Vendég
 


Angi :D

Köszi, hogy írtál!
Kérdeznék még, ha nem bánod..a bolykókerék nem akad ki minden hepe-hupánál? És amikor tolod, nem ütközik neki a cipőd a keréknek? Mert nekem volt ilyen kocsim is, nem volt elég széles.
Köszi mégegyszer.

Sz.

KépKép
KépKép
foria
 
 


bolykókerék=bolygókerék :oops:

KépKép
KépKép
foria
 
 


Rizstorta: tej,tojás és gluténmentes)
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... et=4#start

Még mindíg nagyon taknyos a csajom :cry: :cry:
és még az orrszívót is eltörtem :evil:
most ugrasztottam a bátyámat a patikába..

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Ildi: Bocsi, de nem voltam gépközelben délután, te meg itt geccsoltál a képekkel :oops: :oops: :oops:
Szal nem jött át semmi sajna, talán ha egyessével küldenéd, akkor átjönne, vagy ha nagyon gáz az egész, akkor jó lesz kisebb méretben is.
Na most már tényleg plusz melót csináltam neked, mintha annyira unatkoznál 3 gyerek mellett :oops: :roll:

A mosogatás meg ahhoz képest amekkora rumlit hagytunk, sztem semmiség volt, ráadásul el sem mostam mindent, maradt ott jócskán neked is :? Én szeretek mosogatni, ez (is :) ) a perverzióm :oops: :lol: :shock:

Az önteteket direkt hagytuk ott a salihoz. Norbi 1-es mind a kettő, nyugodtan ehetsz belőle :wink:

Mamacka: Gratula a fogacskához és nagy drukkok a melóhoz. Mikor derül ki, hogy megkapod-e??

Meli: Húúúú Bogi tényleg felturbózta magát, Aliz is így táltosodott meg, de azért neki kellett hozzá 2 hét :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Én is akartam képet feltenni, de most nem engedi a babanet :(

Majd később!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?