Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Hello,

látom jó lesz a hangulat Ildiéknél! :D Mi ezt most kihagyjuk :( , de igérem, hogy hamarosan újra vezetek, mert nem akarok kimaradni a jóból!
Ildi,
ügyi Natka!!! És Te is a vezetéssel! Én is olyan besz*ri vagyok, mint Te voltál. Utoljára 2005 júniusában vezettem...
Annácska,
tündéri a kisfiad, gyönyörű a családod! Tényleg érdekes, hogy Pati régen milyen jól aludt, most meg ébred ezerrel. Sinlac remélem segít.
Tünde,
vigyázz ám magadra! Az esti programotok apával nagyon jó lehetett. Már rátok fért, gondolom.
Vok,
Lidi most újabb szokásokat vett fel. Eddig egyszer aludt napközben és így ő is fél 8-ra kidőlt. Aztán úgy ébredt, mint Hanna. De most 2* alszik és így csak fél 9-kor van pancsi, utána kaja és alvás. És tegnap önállóan a kiságyában aludt el, simiztem a buksiját. Aztán egyszer kiesett a cumi+ivott, de szopi csak 4-kor volt, aztán 7-kor és aludt fél9-ig. :) :)
Vali,
sajnálom az éjszakádat. :( És Te nem akarsz elkezdeni vezetni?
Nancsi,
jobbulást Alexnek!
angi79
 
 


Ildi, akkor viszek citromot! :wink: 8) :lol:
Vendég
 


Jujj a tequiláról nekem rossz élményeim vannak :oops: :oops: :oops:
A baileys viszont nagyon kecsegtető ajánlat :lol:

Babetta: Ez a süti biztos nem marad Ildiék nyakán :wink: Már így is nagyon jól néz ki, szinte érzem az illatát, meg az ízét a számban. Nyami :)

Ildi: Épp tegnap mondtam apának, hogy őrá is ráférne egy kis edzés, de lusti kimozdulni itthonról, ezért be kéne szerzni egy futópadot, úgy még a TV-t is tudná nézni közben :) Csak sajna nem tudnánk sehova se tenni, max a franciaágy közepére :roll: :?

Angi: Most nekem jó kifogás, hogy lejárt a jogsim :wink: Persze jó lenne vezetni, csak nekem kicsit gyors ez a bp-i tempó :( Meg nagy az autó, és nem igazán érzem. Tudom, idővel megszoknám, csak fosok tőle. Míg a Mitsubishink volt, azzal jobban kimozdultam, mert annak legalább lapos volt a segge :oops: :roll:

Annnna: Én még emlékszem rátok :wink:
Remélem összejön a költözés :)
Gratula Emmának a sok ügyesedéshez :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 

 
 

Eszti: van az is :wink:

Angi, én 4,5 éve vizsgáztam Pesten(ott is tanultam), de utána 2,5 évig abszolút nem mertem vezetni.Voltak próbálkozásaim, de mindig lefulladtam, tök cikinek éreztem, aztán nem is erőlködtem tovább.
Amikor ide kiköltöztünk 2 éve, akkor kaptam egy kis fabiát, azzal egymagam megtanultam itt Gödöllőn vezetni, de messzebb nem merészkedtem, mint Fót. Sőt , voltak bejáratott útvonalaim, másfele nem is mentem. :shock:
Aztán tavaly eladtuk, és jött az automata focus.Na, az egy álom.
azzal már nemcsak a megszokott utakon mertem menni, és most erőt vettem magamon, bementem az Őrs-ig.
Nem tudom, ám mint fosok annyira, mások szerint tök jól megy.Tényleg nem követek el soha hibákat, meg imádok is a gázra lépni :roll: , de valahogy fosok a többi barom autóstól.Akkora vadállatok vannak néha, hogy csak lesek.
Kedvencem, mikor stoptáblánál kijönnek elém(mármint nekik lenne stop :shock: )
Na, mindegy, mostmár belejövök rendesen, azt hiszem :roll:

Anna, emlékszünk rád, szia!! :D :D
Grat. Emma fogához, mászáshoz, felállni próbálkozáshoz!!!! :D
vas
 
 


Sziasztok

Vali: Köszi, megvilágosultam sport ügyileg :)

Mivel mi nem leszünk ott szerdán, dobok fel képet, hogy emlékezzetek ránk :)

Hinta-palinta

Kép

Grimasz

Kép

Na ugye, hogy ugye :?: :idea:

Kép

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Ildi,

látom már rajta vagyunk a vendéglistán, köszi!
Én egy kis grillázs-sütit viszek (made by anyós) - nagyon finom. Nem túl fogyókúrás, de majd apróra szeletelem :D

vezetés: nekünk még nincs autónk (remélem azért egyszer csak lesz majd), de sajnos én is a félősök közé tartozok. Nagyon rá kell, hogy kényszerüljek, hogy vezessek.
Tudnék mesélni, de csak egy sztori: legutóbb a párom rábeszélt, hogy vezessek egy kicsit (szüleim kocsijával jöttünk haza Erdélyből). És mivel a tájékozódó képességemnél határozottabb vagyok, ezért rossz helyen kanyarodtam le az útról, és úgy eltévedtünk az alföldi tanyavilágban, hogy már a térképen sem voltunk rajta. Az aszfalt kifogyott alólunk, és homokutakon kanyarogtunk a kis puntóval. Sehol egy árva lélek sem...
Végül egy tanyán kötöttünk ki, ahol útbaigazítottak. Hát, terepvezetésből jó gyakorlat volt, az biztos.

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Csajok, ha valaki szeretne venni tesóm könyvéből, annak tudok vinni szerdán. Csak szóljatok, mert akkor annyit viszek. :)
Vendég
 


Ne paráztassatok be előre a vezetéstől, 19-dikén kezdem a kreszt :) Egyelőre feltett szándékom, hogy vezeni fogok :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


A lent leírtak alapján, remélem senki nem haragszik, hogy csak másolni volt erőm.
nem tudok visszaolvasni, mert alig bírtam magam idevonszolni a gép elé.

Remélem mindenkinek sokkal, de sokkal jobban kezdődött 2007, mint nekünk.
Tudnék írni kisregényt, de próbálom röviden összefoglalni.

Karácsony nagyiknál, betegség mentesen kis köhögéssel, de ez már alap.
Szuper volt, szép és jó és meghitt meg örömteli meg minden ami kell.
Két ünnep között Bálint fél napig lázas volt, 39,5, de elmúlt és semmi tünet.
Szilveszterkor skacok anyuéknál, mi Győrben baráti összejövetelen.
Milán picit köhög, hőemelkedés, nyűgös.
1-én szintén, utazás vissza haza.
2-án reggel magas láz, irány gyerekorvos abbéli félelmemben, hogy a kari előtti antib kúra ellenére a hörghurut megint erősebb volt.
De nem!!!! Kétoldali kiterjedt súlyos tüdőgyulladás.
Irány a Heim Pál, ahová már csak azért vettek fel, mert a kardiológusunk is oda tartozik és így egy helyen tudták kezelni.
Milán kiszáradás szélén, se enni, se inni, se szopni, csak aludt és aludt.
Gyógyszer és infúzió hegyek, aggódás, kétségbeesés, áldatlan kórházi körülmények, stokedliszéken alvó anyukák szóval minden ami a szülők lelki és idegi fáradtságát még komoly fizikai leterheltséggel is tetőzi.
Egy mondat az orvosok és nővérek emberséges hozzáállása és szakmai odaadása mindenképp említést érdemel. Köszönöm nekik. Én csak néztem milyen tárgyi feltételek mellett milyen iramú munkát látnal el.
Az osztály teljesen tele vírusos tüdőgyulladásos és vírusos asztmatikus hörghurutos csecsemőkkel. Senkit nem tudnak fogadni. Az, hogyszoptatós anyák ágyat kapjanak hiú ábránd.
Nem ragozom, de 1x 1 életben (mondjuk nem ilyen áron hogy beteg a gyerek) komoly lecke volt kitapsztalni hogyan lehet egy kis széken éjszakákat lehúzni úgy, hogy se a nyakam, se a derekam ne szakadjon le

Persze én szedtem a napi 1500 mg c vitamint, de ne csípjek vmi vírust ilyen állapotban.
Lényeg:
pénteken hazaengedtek, mert nagyon jól reagált a gyógyszerekre, még 2 hét itthoni gyógyszerezés folyamatos háziorvosi kontroll mellett.
Szombat reggel én éreztem h nem úsztam meg, izom és izületi fájdalom, 38,8 láz, takony, köhögés.
Szombat estére még 1 finomság sugárhányás és vízszerű székletürítés, magyarul benyeltem a köhögős vírus mellé a fosós-hányóst is.
Persze így még nem kerek az élet. Vasárnap délelőttre Milán is ugyanezeket produkálta.
Este már újra kórház, kiszáradás veszély.
Határeset, hazaengedtek.
Ma gyerekorvos, napi tájékoztatás, de a körházi táskáink összepakolva, mert lehet bármikor mennünk kell a László kórházba.

Bálintot szerencsére még a kórházbakerülésünk éjszakáján apája levitte vidékre a mamához, így ő kimarad, hacsak ott be nem csíp valamit.

Szóval bízom benne hogy szar kezdet után összességében jó évünk lesz egészségfronton, annál is inkább mert a kórházi tartózkodás során megvolt az időszerű kardiológia kontroll, mint hab a tortán , ahol kiderült, hogy Milán szive nagy mértékben romlott, így hamarosan megyünk a GOKI-ba konziliumra, és ha az ottani orvosok is úgy látják, ahogy a miénk, akkor valszeg még idén nyáron meglesz a szívműtét.
Elfáradtam.
Puszi

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit: borzalmas amiket írsz! :cry:
Nagyon sajnállak Titeket és kívánom, hogy gyógyuljatok meg teljesen és Milán pici szíve is rendbejöjjön!!!!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Cory: én nagyon szeretek vezetni bárhol, ne félj tőle, tuti menni fog!!! :)

Annna: sajnálom, hogy még mindig nem tudtatok elköltözni, de legalább remény van rá!!!!
Ha elmúlik a fognövesztős időszak, akkor javulni fog az éjszakai helyzet is.

Ildi: figyu - Bettus este fél 10-től reggel fél 10-ig aludt! :D
Még valaki.... először...másodszor...harmadszor.... :lol:

Ez csak akkor jön össze, ha nem jön a foga, nincs telihold, itthon vagyunk de a nappaliban, este sokáig fürdik..... :)

Gyöngyi: szóval már áll??!! :)
Az a fintor nem semmi.. :lol:

Vali: a tequila üveg alján van az a kukac???? :shock:

Nem fogok ám mindig ennyit írogati csak valahogy most nagyon ráérek

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde, én még nem ittam kukacos tequilát :x
Kukacnélkülit igen, az bejön. :lol:
Edit, kitartást nektek ehhez a szörnyűséghez.
Vendég
 


Babetta: oké.. akkor szerdáig semmit nem eszem, a sütid nagyon kívánatos!!!! :D

Nancsika: további jobbulást Alexnek!!!!

Vok: a febr. 24. nekünk jó előreláthatólag

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Eszti: én sem ittam kukacosat, mert amikor megláttam elment az összes részeges kedvem :) :shock:
Állítólag a végén elrágcsálják a tequila-kukacot, annak jut aki a végét issza :wink:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Vokinca, nekünk a február 24-ei hétvége nem jó, én akkor hétvégén kétnapos tréningen vagyok napközben, és Bencének is szülinapi zsúrja lesz.
Vendég
 


Én eddig csak olyan tequilás üveget láttam, amiben nem volt kukinca. :lol:
Vendég
 


Cory,
ha vezetni akarsz, akkor fogsz is. :) Én a mai fejemmel, csak akkor csinálnék jogsit, amikor van lehetőségem vezetni is utána. Ja és Pesten csinálnám.
Reditke,
sajnálom.... Gyógyuljatok meg teljesen!

Február 24: én még nem tudom így előre megmondani, hogy akkor utazunk e haza vagy máskor.
angi79
 
 


Sziasztok!

Én is előkerülök néha, írok egy picit :)

A szerdai talit kihagyjuk, de ha összejön egy nagy tali az oviban, arra mindenképpen beneveznénk most már :) Febr. 8-11-ig telelünk Alsópáhokon, így az a hétvége nem lenne jó csak, de a február vége nekünk tökéletes lenne :) Persze csak ha szívesen láttok :)

Edit!

Még a víz is levert ennyi szörnyűség hallatán :( Összeszorult a szívem a picurért :( Jaj, bárcsak túl lennétek gyorsan ezeken a bajokon! :(

Eszti!

Sajnálom a szopit :( Ha egyszer már úgyis abba kell hagyni, akkor én is ilyen véget szeretnék neki, hogy a Dóri döntsön úgy, hogy elég volt. Szerintem hamarosan bekövetkezik nálunk is, mert nappal már nagyon-nagyon ritkán fogadja el a cicit, csak az éjszakai alvás előtt, és egyszer hajnalban.

Vezetés: nekem nincs jogsim, de nem is állítom, hogy szeretnék. Néha rámjön, hogy nem lenne rossz, de aztán látom, hogy mennyi marha száguldozik az utakon, és akkor elmegy minden ihletem.

Kilók: Engem sem a súlyom zavar, mert kevesebb kiló vagyok, mint terhesség előtt, hanem a lötyiség hastájékon :( Már csak rá kéna vennem magam egy kis mozgásra, mert ezen semmi diéta nem segít :)

Picit rólunk: Dóri még mindig taknyoska picit. Normális ez, hogy majd 3 hete folyamatosan beteg? Javul, mert már kevesebbet kell szívni a kis orrát, de nem gyógyul meg teljesen. A kedve jó, jókat alszik, nagyokat játszik, de szortyog a nózi :( Jó ideje már ő is feláll, meg oldalazgat a kanapé mellett, de nagyon-nagyon merész, sajnos. Minden óvatosság hiányzik belőle. Én meg naagyon féltem, hogy valahol szétüti a fejét, ezért inkább ülök mellette és ha vetődik, akkor elkapom.

Babák csodaszépek és ügyesek, betegeknek gyors javulást, szerdai talira jó szórakozást kívánok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Gyöngyi: Nekem a hintaszékes képen tetszik a legjobban Lili :)
Szerdán ti miért nem jöttök?

Betti: Jó kis kalandtúra lehetett :roll:

Cory: Jobb későn, mint soha :wink:
Ki vigyáz majd addig a gyerkőkre?

Reditke: Szörnyű, amin átmentetek :( Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked! Remélem hamar túllesztek a műtéten, és jó sokáig kórház közelébe se kerültök.

Tünde: Nem a kukac miatt van rossz emlékem a tequiláról (egyébként én sem láttam még itthon olyat), hanem mert egyszer kicsit többet ittam belőle a kelleténél, aminek meg is lett a hatása :oops: :? :roll:

Ez az esti alvásos dicsekedés kicsit szenya volt :wink: :lol: :o

Évi: Szerintem nagy baj nem lehet, ha a taknyon kívül amúgy minden OK vele. Ha jártok tanácsadáson, esetleg kérdezz rá.
Én már olyat is hallottam, hogy nem kell folyton szívni az orrukat, mert akkor nem tud magától tisztulni. Fene tudja ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok csak átfutottam alig van időm... :(
A képek gyönyörűek!

Diétát elkezdtem szerintem nagyon jó és legalább egészségesen eszem! :) jó lenne ha valaki velem tartana...

Meli hááát nekem is annyi de megelégednék már egy tizessel is... :(

http://90naposdieta.uw.hu/logout.php?
ide regisztráltam is ha valakinek van kedve együtt csinálni...



Tequila
Nekem van nyalókában... első kedvesemtől kaptam... rém gusztustalan van benne egy bazi nagy dög :x
anyuméknál van de ha lesz időm lefotózom...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Reditke
Jobbulást...

egy kicsit be is tojtam merthasonlóak nálunk is a ti kezdeti tüneteitekhez holnap megyünk doktornénihez... :(
Áron fuldokolva köhög olyan mintha felköhögne valamit amit aztán lenyel szegényke úgy kinlódik...

Az orra tele van de alig jön ki valami...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 



Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Én sohasem voltam kitartó semmiféle fogyókurában ezért is gondoltam úgy, h mikor Boglárka 1 éves lesz lassan leszoktatom a ciciről (már ha addig kitart).

Fogyást úgy képzeletem el, h drasztikus lesz és már beszereztem zsírégető csokoládét :oops: (Q-Form L-Carnitine (250mg) amivel egy étkezést ki lehet váltani. Szándékomban áll még venni zsírégető tablettákat is.

Lehet, h nem a legjobb, de még mindig jobb mintha visszaszoknék a cigire. Pedig annak idején azzal adtam le több mint 20kg alíg 3 hónap alatt :oops:
Vendég
 


Mamac: elkezdted??? Én lehet csatlakoznék.... nálunk már kevés szopi van egy nap, viszont brutálisan meghíztam a vizsgaidőszakban (éjszakai csokizabálás, hogy ébren bírjak maradni :oops:).
Már volt, hogy csináltam, de csak 3 kört, de már az is hatásos volt!
Persze, mozognom is kellesz...

Redith: uuuuuuhhhhh, nagyon sajnállak benneteket. Sok erőt és kitartást kívánok Nektek, és mindenekelőtt mielőbbi gyógyulást!

Annácska, Tünde: Sajnálom az esést! Vigyázzataok magatokra. (Én esés nélkül vagyok kék-zöld folt, szerintem mindig bevágom magam vhova.)

Eszti: Na, akkor itt is megragadom az alkalmat: gratulálok, hogy sikerült a szopi!!!!
Nálunk: Reggel szopizik jól, napközben szopizunk változó, van, hogy egyszer, újabban van, hogy 3-4x is, de ezek csak komfortszopik, max 1x fürdés előtt szopizik egy jót. Elalvás előtt teljesen elutasítja, ami hihetetlen a délutáni bújásai miatt :shock: Ezek után majd asszem rizstej lesz :wink:
Szóval kb olyan kiszámíthatatlan, mint Tündééknél. Szerintem a mennyiséggel is gondok vannak, nemhiába csak reggel szopizik szinte egy normálisat. Hiába adogatom neki napközben, sokszor csak játszik vele: rágja, csavargatja,húzgálja, nyomkodja.....áááá, ráadásul fáj is. Szóval gyilkol rendesen!

Taliról kérünk jó sok képet!


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


sziasztok!

Edit, nagyon drukkolok Nektek, és Milán babának, remélem hamar rendbe jössztök, és minderre majd úgy fogtok emlékezni mint egy rossz álomra.

Láttátok a tegnap este a Svábit a Naplóban? Szegény romániai magyar szivemnek ama emlékezetes-hirhedt dec. 5-i szavazás után újabb tőrdöfés....

Ha esetleg érdekel valakit immáron sokadszor megsértett magyar önérzetem , az bővebbet itt olvashat:

http://forum.tv2.hu/viewtopic.php?t=8556

A seyshelle voltam én, a többiért nem vállalom a felelősséget, ámde nagyon igazak....

KépKép
gaby70
 
 


Anita
DE JÓ!!!!
Szerintem végülis mindegy mikor kezded... de jó lenne egyszerre csinálni... mármint úgy értem a menü azonos legyen... nekem holnap szénhidrát nap... azt is lehetne hogy holnap te is ezzel kezdessz vagy megvárod a protein napot...??? hmmm???
Örülnék ha együtt csinálnánk! :)

Ha már csináltad akkor nagyjából ismered ugye...?
protein nap
keményítő nap
szénhidrát nap
gyümölcs nap

(havonta egyszer víznap azzal nemtudom mi legyen lehet így szoptatósan egyszerűen azt ki kellene hagyni)


Gaby
Dec 5.-én nekem a szívem vérzett... úgy éreztem magam mint akit fejbevertek... óriási csalódást, tehetetlen dühöt éreztem, mély fájdalmat, hogy bár részemről mindent megtettem az igenemmel a végeredményen nemsokat segített... :( teljesen ledöbbentem, hogy az emberek ilyen könnyen manipulálhatóak, megfélemlíthetőek... :( ,hogy ennyire ki lett belőlünk írtva minden nemzeti érzés... ez pedig a nemzet rákfenéje amely végeredményben a pusztulásához vezet... :(
Ezek a "közvélemény kutatások" mit gondol a jónép körkérdések, is mind-mind csak manipuláció... (lám-lám ennyien ezt gondolják akkor mán én se lógjak ki a sorból)
Az általadnehezményezettet nem olvastam, de el tuom képzelni... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok :)

Köszönjük a dicséretet, mind bezsebeltük :lol:

Ildi :)
Csak később jutott el a tudatomig, hogy Peti zokni nélkül fotózkodott :lol:
Nagyon édesen álldogál Nati :)
Nekem, ha lehet ezekből mind egy jó koktélt keverj :lol:
Ha a Cola 8-as kód, akkor a ferrero roche hanyas?

VokEszter :)
Csak panaszkodnom kellett és Peti csak hajnali 4-kor kelt fel :D Az első foga megjelenése óta kel éjjel, addig angyal volt :?
Akár szelepes, akár nem, Peti nem iszik :x Majd ha szomjas lesz tuti fog inni :P
A széfet én kaptam... :D Majd elmesélem szerdán :wink:

Edit :)
Nem én viszem Annamarit, Peti csak 8, fél 9 körül kel, így csak vészhelyzetben kell nekem vinnem :) Szerintem fél 10 körül vagyok nálad, de reggel majd hívlak ha Peti felkelt.
Te... Hát kell ilyen fotókat feltenni! Mehetek megtámadni a hűtőt :lol:

Vali :)
Sajnálom, hogy pocsék éjjeletek volt :(
Peti régen nagyon jó alvó volt, 12 órát is végig nyomot egyhuzamban :shock: Most valami nem oké, de remélem visszatérünk a jó kis alváshoz :)

Gaby :)
Sajnálom, hogy nem sikerült kupont szerezned, de egyenlőre akkor nem dobom ki őket, hátha legközelebb :)

Tünde :)
Nekem a bokaszalagjaim nem túl jók :? , így elég egy kisebb gödör és már repül is a bokám :(
Ma tényleg nagyon kitattél magadért írás terén :D

Annnna :)
Gratulálok a fogacskához és a mászáshoz :)
Sajnálom, hogy még nem tudtatok elköltözni :(

Angi :)
Sajnálom, hogy nem tudtok jönni :( Jó lett volna veled is dumcsizni egyet :) De majd újra belejössz a vezetésbe :)
Sinlac-ot ma nem volt hajlandó elfogadni, csak cici kell :D

Gyöngyi :)
Nagyon édes ez a hinta palintás kép :) Az ágyat nem raktátok lejjebb? Peti is ilyen horrorosan álldogált :)

Cory :)
Nem kell félni :) Imádok vezetni! Már megmondani sem tudom, hogy a közel 8 év alatt hány ezer kilométert vezettem le :)

Évi :)
Peti is 3 hétig taknyos volt, de mivel semmi más baja nem volt, így gyógyszer nélkül kihevertük :)

Reditke :)
Hű nem irigylem az évkezdéseteket :cry: :cry: :cry:
Remélem hamar rendbe jöttök mindketten :) Jobbulást nektek :)
Kihez mentek konzíliumra? Nekünk is hamarosan időszerű lesz :?

Ha már itt kódok és Norbi is szóba jött, egész héten Rubint Réka lesz a Csak csajokban az RTL Klub-on reggel :)

Szép álmokat mindenkinek :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mamacka: Biztos csak elkezdeni nehéz ezt a diétát (akár a fogorvoskodást :roll: ), aztán már megy minden menetrend szerint. Itt meg mi biztatunk és drukkolunk neked :D Így tuti sikerülni fog! :wink:

Meli: Aztán majd csak óvatosan azokkal a tablettákkal! Veszélyes is lehet.
Csak a cigire ne szokj vissza könyörgöm! (én gyűlölöm :evil: ) Akkor inkább maradjon rajtad pár deka :wink:

Anita: Sajnálom, hogy nálatok is nehezen megy már a szopi. Hányszor eszik Boti egy nap szilárdat? Húúúú, ő is mindjárt 11 hónapos lesz :shock:

Apa épp most nézegeti itt mellettem Aliz régi képeit, és itt húúú-zunk meg óóóóóó-zunk, hogy milyen pinduri is volt, és olyan, mintha ezer éve lett volna :shock: Nagyon elszaladt az idő ... :?

Annácska: Jó, hogy írtad, hogy ő lesz adásban, így még véletlenül sem kapcsolom be a tv-t. :o
A széfre én is kíváncsi vagyok, de biztos a rengeteg brill, meg aranyékszerednek kell a hely :wink: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Hát, így nem tudom mikorra leszek kész a holnapi órámra, de írnom kell...

Edit!
Nagyon drukkolok, hogy hamar rendbejöjjetek! Szörnyen hangzik,ami történt!!!!!!És nagyon sajnálom, hogy Milán szive nincsen jobban! :( Tud valaki segíteni neked? Így most nem lehet egyszerű otthon lenni a kicsikkel!

Csajok, hogy ti mennyi tudtok egy tequiláról beszélni. :D:D Én már lttam kukacos verziót itthon is, de kicsike voltam még. Ha jól emlékszem 8-9 éves. Jah, akkor ne itthon. :D De mindegy. Én személy szerint az antialkoholisták nem túl népes táborát bővítem egyébként. Egyedül a lánybúcsúmra és az esküvőmre készültem mindig is úgy, hogy na ott majd iszom... most így állok a 30adik szülinapohoz. :D Ha ott is terhes leszek, akkor sírni fogok. :D:D Egyébként remekül alszom az alkoholtól. :D Kb 3 korty martini 10 perc alatt kiüt.

Viszon tüsszögök. Nem vészes, de már elkezdtem oscillót szedni. Remélem holnap már jobb lesz. Nem akarom kihagyni a holnapot!!!! És persze megfertőzni sem akarok senkit...

Megyek, mert az életben nem lesz ebből angol óra. :D:D

Puszi nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vali, igazság szerint én nagyon örülök, és büszkeséggel tölt el, hogy pár nap híjján 11 hónapja szopizunk, mert rengeteget küzdöttünk érte :wink:

Mamac, holnap még vizsgázok, utána anyósnál eszünk. Hát, remélem vmi olyan lesz, amiból ki tudok hozni egy protein napot. Igazán felborítani nem akarom a sorrendet, mert ez a lényege. De végül kezdhetem pénteken is, addig csak úgy lájtosan tolom a kajákat :D A gyüminap brutál számomra, főleg, ha vasárnapra esik... bár, így, hogy itthon vagyunk, úgyis összefolynak a napok! Akkor hajrá!!! :D


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


És persze szerencsés is vagyok, mert ahogy még az elején Esztitől tanultam, minden szopis nap ajándék volt, és az is lesz, míg kitart :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Na, jól elvagyok... mindig lemarad vmi!

Bettus, Lidi: Boldog 11 hót! Anyáék készülhetnek a szülinapi partira :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Jó reggelt, (bár még iszonyat sötét van :( )

Tünde, Angi: Boldog 11. hófordulót a csajoknak :D Húúúú, legközelebb már 1 évesek lesznek :shock:
Gaby: Eszter babának pedig boldog 9-et :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Anita, szuperek vagytok, de ezt már mondtam, és büszke is lehetsz magadra. A vizsgák miatt meg külön felnézek rád, és mindenkire aki tanul a pirinyók mellett. :wink:

Lidike, Bettina, boldog 11-et, visszaszámlálás csajok, bizony a kor lassan eljár felettetek! 8)

Én tegnap este kimenőt kaptam az uramtól, találkoztunk a volt kollégáimmal. Ha már annyit emlegettük a tequilát, hát lecsúsztattam egyet, rendesen fejbe csapott. Régen volt ilyen, hogy 1-ig nem is jöttem haza. :) Bence már meggyógyult, így az alvás is visszaáll, csak fél 7-kor ébredt, még csukott szemmel a sötétben betolt 2,5 dl rizstejet, azonnal visszaaludt. :wink:
Úgy örülök, hogy ilyen kis kiegyensúlyozott.
Ma megyünk vissza dokinénihez, remélem minden ok van a fülével bent is, kívülről jól néz ki. :)

Anna, én is imádok vezetni. Csajok, ne féljetek a pesti közlekedéstől, én is kisvárosban tanultam, a szolnoki forgalom viszonylag lájtos, ehhez képest 19 évesen vezettem fel először Pestre, és a városban is vezettem. Előtte már napokig a térképet néztem, és szinte egy GPS lettem, legalább is a célállomásig. Azóta már úgy vezetek Pesten, mintha mindig is itt lettem volna, bárhová eltalálok. Persze állatok vannak, nem is kevés, de azért meg lehet szokni. Hajrá, drukkolok mindenkinek! :)

Petim ma kettőből is vizsgázik, szegényke jól be van tojva, már kora reggel óta fent van, és le föl járkál a lakásban. :roll:

Puszi, még jövök.
Vendég
 


Jó reggelt!!!
Bettus, Lidike, boldog 11 hót!!! :D :D Aztaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Tényleg lassan jönnek a szülinapi totrák :shock:

Anna, nem a kóla 8-as kód, hanem Edit sütije :lol:

A mi tequilánka nincsen kukac, de ha szeretnétek, holnapra felásom a kertet :lol:

Anita, Mamacka, sok sikert a 90 naposhoz!!! :D
Egy kedves ismerősöm kb. 20 kilót dobott le vele.
De én maradok a norbinál.Nekem nagyon bejön(mármint nem a pasi, hanem a módszere) :wink:
És szerintem teljes mértékben tartható.
Míg a 90 naposnál el nem tudom képzelni, hogy csak gyümit, meg szénhidrátos...stb. cuccokat egeyk egy egész napon át. :roll:

Reditke, nagyon sajnálom, ami Milánnal történt, szörnyű, még olvasni is.

Anna, tegnap láttam Rékát az rtl-en, és volt egy vicces megnyilvánulása, mikor kérdezte tőle a másik csaj, hogy Norbi pelenkáz-e?
Erre azt mondta, hogy "Mivel Norbi hozza haza a "mammutot" "(magyar nyelven ő hozza a lóvét haza), így ennyivel kimerültek az ő otthoni feladatai.Főzzön, takarítson,mosson, pelenkázzon az asszony. :roll: :shock:
Háááááááát............... :shock: :shock:
Érdekes teória.

Megjött az uram, hozott friss zsemit, pá
vas
 
 


Jó reggelt!

Vali!
Nyugi!
Voltam én már 72kg. Annak idején azt mondtam, h nem megyek el a szallagavatóra, ha nem leszek 60kg. Aztán 61kg-val csak elmentem. :oops: :wink: Akkor az volt a módszer, h kerültem a pékárukat és lehetőleg mindent bő folyadékkal fogyasszak. íGY akkoriban szoktam rá, h reggelente kakaós kávét ettem rántott husival, ebédre csak levest esetleg paradicsonszószos egyéb szószos krumpli pürét, és ha nagyon éhes voltam akkor szintén levest, de igyekeztem kihagyni a vagyit.
Szóval nem olyan megerőltető fogyókura volt.

Nekem valaki tanácsolta ezt a csokit, mert csoki :D tehát ezt sem kell megvonni magamtól, L-Carnitine tartalmaz ami a legjobb zsírégető és nem utolsó sorban finom is, nem olyan mint a többi fogyókurás kaja, h se íze se bűze (én csak egy harapást ettem belőle, h lássam milyen.)

A tabletta meg Reduce Fat Fast.
A termék zöld- és a java teák hatásos kombinációja, amelyek serkentik az anyagcserét. 100%-ban természetes összetevőket tartalmaz, amelyek kombinálják a kelet ezeréves tapasztalatát a nyugat modern gyógyászati tudományával. A Reduce Fat Fast csökkenti az étvágyat, valamint megakadályozza az étel emésztésekor és felszívódásakor keletkező energia (zsír) elraktározását, a zsírsejtek testbe történő energiaátadásának serkentésével növeli az energiafelhasználást, ezáltal hatékonyan segít a fogyásban. Mindezt káros mellékhatások nélkül!

Betartva a megfelelő adagolást nem hiszem, h baj lenne. Ha meg többet vesz be belőle az emben akkor sem ér el jobb eredményt.

És todom, h fontos mellette a mozgás is. Majd leporolom a szobabiciklit :lol: és felcsattolom a Sauna-belt övet is.
Vendég
 


És ha már van eredmény fontos a kontrol is. A csoki jó lesz erre is. És az ára sem vészes szerintem alig 100 Ft.
Vendég
 


Most vettem észre,hogy:

:D :D :D :D :D Kibújt az első fogacskánk!!!!
Vagyis csak a hegye van kint.

3x-os Hipp-hipp Hurrá!!! :D :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!
Olyan nehéz becsatlakozni! Sokan vagytok, sokat írtok, én meg nem érek rá elolvasni!
Csináltam megint vonalzót, hátha most sikerült!

Puszka! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hát, ez nekem már nem fog sikerülni :(
gabella
 
 


Sziasztok

Hó fordulós babáknak sok boldogságot kívánok :)

Vali: Nekem kicsit messze vannak az Ildiék és egyedűl nem merek nekivágni ekkora útnak, Apának meg dolgoznia kell. A nagy talin persze ott leszünk, hacsak nem szülinapozunk :) . Bár ahogy nézem ez sem lesz mini tali

Annácska: Ez a kép apóséknál készűlt, nálunk lentebb van az ágy

Cory:ügyi vagy, menni fog az a vezetés :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Mért nem megy? Akármilyen vonalzót csinálok, nem mutatja! Segítsetek már! Most rosszul van valami beállítva a profilomban? Vagy mi??????????

Hüpp-hüpp

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella!
Nézd meg,h ogy az aláírásnál a bal oldaon engedélyezve van-e az a códfajta, amit be akarsz rakni. Mert ugye 3 félét kínál fel általábana vonalzó... Szerintem ez lesz a baj. :D

Egyébként bele lehet jönni abba, hogy sokan vagyunk. :D De azért kell hozzá egy pár nap. :D:d Kitartás!!!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vok!

Köszi! Már a világon mindent engedélyeztem a profilban! :(

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Vagyis nem! Azt írja, hogy html kikapcsolva! Szóval tényleg ez a gond, de hol lehet azt bekapcsolni?????? Nem enged rákattintani.

Na, alakul a lányom, épp a hifit szereli! :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na most a GY.I.K.-ben olvastam, hogy az adminisztrátornak kell engedélyezni... Na de nektek mért engedi, nekem meg mért nem?????????

Régebben pedig működött :(

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na végre! Bocs, hogy ezzel fárasztottalak titeket!

Most megyek házimunkázni!

Vok! Köszi a segítséget!

Hófordulósoknak sok boldogságot!

Betegeknek jobbulást, különösen a kis Milánnak!

Puszi! Gabi és Mese

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


na még 1-et 1. kézzel! ez a 100. hsz-em, mostmár nem leszek akkor kezdő felhasználó? lassan 3 és fél év alatt eljutok idáig! :)

gratulálhattok! :lol: :P :oops: :roll: :idea:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hello,

köszönjük a hófordulós gratulákat! Mi is gratulálunk Bettinának!

Most legalább eszembe jutott, hogy megkérdezzem tud e valaki valami frankó szülinapi tortareceptet Lidinek? Tojás és tejmentes legyen, max túró lehet benne.
Egyet már találtam a KIsmama újságban.

Majd jövök még, csak nyafi van (sajnos egyre sűrűbben mostanában)
angi79
 
 


Sziasztok!

Egy extra borzasztó éjszakán vagyunk túl,de most legalább alszik!(azért lekopogom)
Negyed kilenckor fektettem le,és egész hamar el is aludt.Utána fél órával felsírt,és majdnem 11-ig fent volt.Éjszaka pedig minimum háromszor kelt,és úgy 2 óra felé ébren volt kb.egy órát.Játszott mellettem az ágyban,de így én sem tudtam aludni!
Már totálisan kész vagyok ezektől az esti műsoroktól!Nem tudom mit csináljak!Lehet,hogy reggel korábban kellene kelnie,és akkor el tudna aludni este?Leghamarabb kilenckor szokott felébredni!
Valami ötlet?

Én sem merek vezetni,pedig már több mint két éve meg van a jogsim.Nekem nagyon rossz volt az oktatóm állandóan kritizált és kiabált,úgyhogy egy kicsit el vette az önbizalmamat.Remélem még vissza fog jönni valamikor!!!

Ildi
Milyen a Norbi féle fogyókúra?Honnan tudhatok meg róla valamit?
Nekem is álmom egy automata autó,de valószínűleg soha nem lesz,vagy nagyonnagyon sokára!

Edit
Ti mikor mentek síelni és hová?Levivel mit csináltok síelés közben?
Mi vettünk egy hátihordozót,és abban fog csücsülni majd Emmus a papája hátá.Egyik barátunk mondta,hogy az ő unokaöccse szokott így síelni,és nagyon jókat alszik közben a hordozóban.

Reditke
Nagyon sajnálom a történteket!!!Mielőbbi gyógyulást kívánok a kisfiadnak!

Eszti
Irigyellek az este miatt is,de méginkább amiatt,hogy ilyen jó az alvókája a kisfiadnak!Remélem mi is eljutunk idáig hamarosan!Nyáron Emma is átaludta az éjszakát,de valamiért megváltozott,és nem tudom az okát!

Meli
Gratulálok Boglárkának az első fogához!

Tudom,hogy már sokszor volt téma az autósülés,de lenne még egy kérdésem!Olyan ülést használtok ami 18 kilóig jó,vagy olyat ami 36 kilóig?Melyik a jobb?Ha lehet én nem adnék ki kétszer több tízezer forintot,ha a nagyobbik is jó már!

Még egy kérdés!Nem tudok színes betűket csinálni,meg piciket sem!Hogyan kell?

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?