Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Vali, aha, picit megmelegítem, ugyanolyan dobozban van, mint a normális tej. Nem, cumisüvegből nem, és leginkább pohárból, de a csőrösből is tud inni. Szóval abból itattam éjszaka, a sötétben nem poharazok. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látszik, valami van a levegőben. Talán a tavasz. Nekem is pont mostanában jutott eszembe, hogy fogyni kéne, én testkontrollozok, már amennyire sikerül betartani. Egészséges, és nem éhezek tőle. Mi az esküvőnkre is azzal hoztuk magunkat formába, akkor bejött.

Gyöngyi!
Keve is nehezen kakilt, ő a banántól, meg vasat is szed, attól is lehet, de a doktor nénink azt mondta, hogy az ő gyerekeit a répa, alma, rizs, és a banán is megfogta. Erre a férjem megkérdezte, hogy akkor mit ettek? :oops::lol:
Én rendes szilvát adok a reggeli gyümivel, kimagozva, turmixolva, kb. fél decit, azóta minden rendben van nálunk. Nagy adagot szoktam egyszerre venni, és adagolva lefagyasztom, este előveszem, reggelre fölenged.
Olyat is hallottam, hogy a frissen facsart narancslé éhgyomorra jót tesz, bár szerintem az elég savas lehet. :roll:
Írtad, hogy Lili keveset iszik. Próbáld esetleg a főzelékeket kicsit hígabban adni, vagy a gyümibe egy kis plussz gyümölcslevet keverni, az is valamennyi plusz folyadék.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Hello Csajszik,

kicsit irigykedem az Ildis talira. Eszti olyan aranyos volt, hogy elvitt volna, de én képtelen vagyok egyedül bekötni az ülésünket. :( Most már tényleg el kellene kezdenem vezetni!!!
Eszti,
én inkább gratulálok, hogy 10,5 hónapig szoptattad Benyót! A rizstej nagyon jó megoldás! Barátnőm is azt adott tápi után a fiának és még most is azt issza 2 évesen.

Csajok nektek aztán van időtök tornázgatni. Kicsit irigykedem is. Ilyenkor apákkal vannak a Picúrok? Nálunk ez csak 7végén lenne megoldható. Én elégedett vagyok a kilóimmal, de lötyi vagyok. Az én személyi edzőm Lidi. Mellette nem lehet pihenni. :) :)

Ülés: szóval a Concord Ultimaxnál a huzatokban van különbség. Ez alapján lesz más elnevezésü (én így tudom). Mi nem tudtuk fordított irányban használni, csak menetirányban. A lányom ugyanis magas és nem fért el a lába.

Tünde,
de jó, hogy jöttél. :) Lidi eltanulhatná Bettinától, hogy hogyan kell ilyen jókat aludni.
Vok,
Hanna hányszor ébred?
Annácska,
örülök, hogy nagypapa jobban van!
Babetta,
mentek síeléni? Hú.. milyen bomba alakod lehet!

Ma vendégeink lesznek délután és csináltam egy hatalmas tiramisut. :)
Pussz.
angi79
 
 

 
 

Angi, köszi! :)
Vendég
 


Sziasztok

Eszti
Most már csak az ára érdekel. :)

Vali
Az itteni barátnőmmel járok, neki is most lesz 1 éves a babája. Egyedül én se mennék. :)

Angi
A bombától messze vagyok, :wink: de most már érzem , hogy van izmom is. Megyek síelni, de ha így marad az időjárás elmarad, mert nem lesz hó
Tiramisut most betudnám nyomni. :lol:

Gyöngyi
Nálunk is ez volt kaki ügyben. Sokszor szerintem, miattunk van szorulásuk, mert nem eszünk elég rostos kajákat. :? Lehet ,hogy ez hülyeség. A gyümölcsös kaján kívül mindenbe teszek olajt, és azóta napi 3 kaksi van és nem bogyós. :D

Levi már nagyon ügyin megy, már két lépést megtesz, és úgy megyünk ,hogy egy kézzel fogja a nacimat. :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Babetta:nem semmi milyen ügyi vagy mozgás terén!Példát vehetnék rólad!
Nekem azt hiszem elég fogyókúra lesz a februárban kezdődő utolsó félévem.(államvizsga,szakdoli)Meg akkorr amár Fannika is sokkal mozgékonyabb lesz!(remélem)És majd ő edzésben tart!

Eszti:Rizstej,nagyon jó választás!Kár hogy itt vidéken nincs biobolt!Mit szoktál még készíteni belőle?Vagy csak simán magában adod?

Vali:A vendégeid pontosak voltak akkor! :evil: Én úgy utálom ha valaki nem bír időben odaérni a megbeszélt időre! :evil: Nekem a legdurvább eddig az volt mikor 14 óra helyett 17-kor jöttek!

Vok:Hanna babának is nagyon nagy a haja!Hidd el sokszor azért kötöm fel Fanninak,mert úgy áll neki mint egy szénaboglya!Mindig az monjda neki a párom:-Mi van te kis őrült tudosdoktor!Ma már jönnek kutyinézők!Remélem nem lesz gond barátnődék következő alomjuknál!
Hú ennyi voltam,20percet aludt a lányom! :roll:
Vendég
 


Edit, Boscó, a rizstej sajna a drága kaják közé tartozik, egy liter 510 Ft, ahol én vettem, de remélhetőleg kedden Vokinca Eszter elvisz egy bionagykerbe, ahol remélem, hogy olcsóbban tudok nagyobb tételben beszerezni. :)

Boscó, eddig én még csak magában adtam neki, mert így is megissza, de lehet a főzit is vele dúsítani (bár édeskés ízű, szóval nem biztos, hogy annyira jót tesz), illetve a gyümölcsöt, pl. az aszalt gyümölcsöt. :)

Bencike már 3. napja nem hajlandó szopizni, szóval úgy tűnik, tényleg ez a vége.
Cory, ha a cicik, úgy tűnik, hogy átálltak a nem szopira, akkor ugye már nem lehet gond ezek után? Szóval nem fog esetleg csomósodni, vagy ilyesmi. Nem értek hozzá, ezért kérdezem. Mondjuk szerintem Bence fokozatosan egyre kevesebbet szopizott, mert ahogy egyre ritkította a szopikat, úgy álltunk át ehhez.

Szerencsére már jobban van, sajnos középfülgyulladás volt, szombat reggelre kifakadt neki magától. Megnézte a dokinéni, de egyelőre dolog már nincs vele, szerencsére így felszúrni nem kellett. Kap egy antibiotikumos kezelést, és melegítős sapit is beszereztem, ettől sokat javul, gyorsan kifolyik a trutyi a füléből.
Ma már nagyon jól volt, fájdalmai nem voltak, és a szemei is a régi zsiványak. Már éjszaka is jót aludt, nem sírt fel.

Csajok, nagyon szeretnék szerdán menni, kedden megyünk vissza a dokinénihez, majd ő megmondja, hogy mehetünk-e, remélem, hogy igen. :)
Vendég
 


Sziasztok

kövecske, Babetta: Köszi a tippet, mindet kipróbálom, valamelyik csak segít (Apa most szólt, hogy bűz felhő lebeg a Lili felett végre :) )

Mi az a spinning? Le vagyok maradva sport téren (ez látszik is rajtam :oops: )

Na visszaolvasom még az előző oldalt is gyorsan

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti
Köszi :D
Ha esetleg szerdáig mentek venni, és Benyót engedi dokinéni, akkor 2 litert nekem is vehetnél.
Remélem, meggyógyul, mert nagyon szeretném látni, ahogy szalad. :lol:

Boscó
Mennyibe kerül egy kutyi? Ha nem akarod, ne írd le. :)

Ma 4 lépést ment Levi, szórakoztunk és úgy beizgult, hogy hozzám szaladt. :lol: :lol: :lol: Olyan édi volt. :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Eszti: lehet, hogy érezni fogsz mellfeszülést, akkor annyit fejj, hogy elműljon a feszülés. Így szép lassan teljesen elapad, de az sem biztos, hogy lesz ilyen. Nekem Zsoma után pl nem volt ilyen gond.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Edit, tesóm azt mondta, hogy szerdán már simán mehetünk, mert Bence ma már nagyon jól volt, alig folyik a füléből a cucc, szóval viszem neked a tejecskét. :)

Cory, köszi. Nem feszül egyébként, ha megnyomom, nem spriccel, olyan jön, mint annak idején az előtej.
Vendég
 


Sziasztok!

Én nagyon szeretem a rizstejet, de a zabtej sem rossz, Dm-ben 460,-, ugyanúgy bio és semmi adalék.

Valahol olvastam, hogy rizstejet házilag is lehet készíteni, majd utánanézek.

Eszti: szerintem is tök jó, hogy Bencus eddig szopott!!!!
Bettina ma még nem szopizott, tegnap meg 3-szor is. Kis szeszélyes... :)

Babetta: gratulákok ügyes Levikének!!!! Úgy látszik Bettina lesz a legutolsó aki elindul, mondjuk olyan gyorsan mászik, hogy nem érdekli a menetelés. :)

Angi: nehogy máá ezért ne gyere! :shock: Tessék szépen megkérni Apát, hogy mutassa meg az ülésbekötést.!!!

Mivel átlussza Bettus az éjszakát így tegnap este elmerészkedtünk kettesben. Anyósom vigyázott a csajokra.
Bementünk az Oktogonhoz és a Váci utcába, olyan jót sétáltunk és tök meleg volt. Éjjel 1-re értünk haza és pont akkor sírt fel Bettus, muszáj voltam bemenni hozzá. Ennyit az éjszaka átalvásról... :?

Ma meg egy jó nagyot estem. Kibicsaklott a bokám és térdre és csípőre estem. Először röhögtem magamon, de aztán mint a gyerekek elkezdtem zokogni, még most is fáj. :cry:
Kiszakadt a gatyám és vérzett is meg feldagadt de rá tudok állni bicegve. Azért túlélem... :?

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Babetta:Mivel az apának Boscónak nagyon szép kiállítási eredményei vannak,ezért 80.000ft-tól kezdődnek a kölykök!Az,aki elsőként választ,mint pl.a mai vásárló,ezt az árat fizeti.Viszont ha valaki aki már a megmaradt kutyát viszi el,az már olcsóbban is megkaphatja!

Eszti:tök jó hogy ilyenek vannak.Hát tényleg nem olcsó!De a gyermekünkért mindent!!!!Jó neked hogy a tesód mindig ott van!Várom a könyvét,remélem holnap megjön.

Lányok valaki küldjön már képet a CHICCO 4IN1 járműről amikor hintafunkcióban van,mert sehol nem találok róla olyan képet,elképzelni meg nem tudom hogy milyen is az!Épp most próbálok egyet beszerezni a vaterán Fanninak,de van egy emberke,aki mindig túllicitál! :evil:
Vendég
 


Boscó: tipp, aukciózárás előtt 1 perccel licitálj!! Addig ne is licitálj, hadd higgye csak ő van.
Én így szoktam... :oops:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


7. Rizstej házilag

1 kg barnarizs

1 kg rizst kb. 2,5-szeres vízzel felteszünk főni. Amikor a víz tejszerű állagú lesz (kellően sűrű, fehéres-barnás színű), akkor leöntjük a rizsről, és új vizet öntünk a rizsre, majd továbbfőzzük. Mindezt addig ismételjük, míg a rizs „ad tejet”. Egy kiló rizsről 3 óra alatt körülbelül 3-4-szer tudunk vizet cserélni, és összesen körülbelül 1,5-2 liter rizstej nyerhető így. A végén a rizst szitán átnyomkodhatjuk, és ezzel is nyerhetünk még egy kis sűrű rizstejet.


ez biztos nem olyan, mint a dobozos, de ha lesz 3 szabad órám kipróbálom :shock: :D :roll:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Boscó, mennyiért van a vaterán, mert én itt vettem 11.félért, de most 12.990-ért árulja egy csaj.
Nagyon korrekt, 2 nap altt nálam volt a cucc, és nem kellett licitálnom se. Ja, és zsír új.
http://gportal.hu/picview.php?prt=35657 ... 06&index=2

http://gportal.hu/gindex.php?pg=15918615

Eszti, jobbulást Bencének!!
Fülgyuszi, hú, szegényke!!
Egyébként nekem is először olyan vízszerű előtejcis cucc jött a cicimből, mikor nem szopizott Natka tovább, aztán szép lassan semmi se :(
Jó lenne, ha jönnétek!! :D
Bettyflame-t hozod???

Angi, pedig jó lett volna, ha eltudsz jönni!!!! :D
Vezetés ügyben szedd össze magad, nehogy olyan paragép legyél , mint én. :lol:
Viszont dicsekednivalóm van:
pénteken bevezettem az Ikeáig!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D (és haza)
Kép

Na, pusz, jó éjszakát, holnap jövök bővebben, csak vendégeim voltak 3 napig, és kivagyok....................
vas
 
 


Tünde, ezt én is pont ma olvastam valahol :D :D :D :D :D

pont ráérős 3 gyerekes anyáknak való :wink:
vas
 
 


Boscó, elméletileg ez a hinta funkció, de anniyra nem hintázik szerintem :lol: :lol:

Kép
vas
 
 


jó hülye vagyok, ugyanazt a képet tettem fel,amit belinkeltem, na, tényleg alszok :wink: :shock: :lol:
vas
 
 


Eszti: Ezt a rizstejet majd jól megkuksizom szerdán, még sosem láttam ilyet, és ki tudja, hátha egyszer nekünk is szükségünk lesz rá. Bár most még elképzelni sem tudom, hogy Aliz valaha is leszokik a cicizésről, általában 6x szopizik egy nap, ebből 2x éjjel/hajnalban :roll:

Szupi, hogy Bence ilyen hamar rendbejött. :) Jó kis találmány ez a fülmelegítős sapi.

Kövecske: Neked is hajrá fogyás :lol:
Tényleg tavasz van, ma láttam a híradóban, hogy már metszik a szőlőket, pedig általában február végén, március elején szokták. Hülye egy időjárás ez a mostani. Csak nehogy áprilisban meg havazzon :evil:

Angi: Tényleg nem tudja apa megmutizni, hogy hogy kell az ülést bekötni???
Én se merek Bp-n vezetni, ezért jó, hogy mindig kéznél van a sofőröm :lol: Bár most van jó kis alibim, novemberben lejárt a jogsim :roll: :oops:

Babetta: Gratula az ügyes Levinek :D Lehet, hogy holnap már 6 lépés lesz ebből a 4-ből :wink:

Boscó: Remélem sikerül megszerezni a járgányt az őrült tudósdoktorodnak :lol:

Gyöngyi: A spinning teremben végzett, kifejezetten erre a célra kifejlesztett speciális kerékpáron, "spinningen" történő edzésforma. A tekerés maga különböző stílusú és tempójú zenére történik. Hatékony állóképességi terhelés!
Na most már nem vagy lemaradva :wink:

Tünde: Húúúú de jó lehetett a tegnap esti kiruccanás apával! :) Bettus biztos megérezte, hogy kihagytátok a buliból és azért reklamált :wink:
Az esést sajnálom :( Szerencse, hogy nem tört el semmid.

Ildi: Ügyi vagy a vezetéssel :D Ilyen sikerélmény után hátha most már könnyebben ráveszed magad nagyobb túrákra is :D

Úgy gondoltam, hogy szerdán mi salit viszünk (olyan cézár-saláta szerűt), meg innivalót. Remélem még senki nem körözött le ezzel 8)

Megyek Heti Hetest nézni.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok :)

Lányok mi van itt? Mindenki újévi fogadalomként fogyni akar :D :wink:

Gaby :)
A héten elküldöm neked :) Hány maci kellene?

Meli :)
Neked megvan minden macid vagy küldjek neked is?

Vali :)
Már nem tudom eldönteni, hogy Peti éhes-e vagy sem :roll: Alig hízik és mostanában éjjel 2 és fél óránkét kel fel :x Megpróbáltam megtömni Sinlac-kal, hátha az segít. Már nagyon szeretnék 5 órát egyfolytában aludni :?
Peti még mindig a hordozóban utazik, igaz neki is kilóg a lába, de még nem reklamál :lol:

Tildi :)
Gratula Fülike ügyesedéséhez :)

VokEszter :)
Anyu azt mondta, hogy mehetünk, csak szóljunk, hogy mikor :)
Annamari élvezi a sulit, holnap írnak matek dogát, már este nagyon be volt sózva :D
Peti még mindig cicizik, de folyadékot szívesen adnék már neki, pláne éjjel :roll: Cumit változatlanul használja, az jó neki, csak a cumisüveg nem :evil:
Tegnap este apa meg tudta itatni Avent-es csőrösből, de nekem most sem megy :?

Gyöngyi :)
Örülök, hogy úgy néz ki megvan a gond :) De azért feltétlenül menj el orvoshoz, mert az nem jó, ha ennyire ugrál a vérnyomásod :(
Gratula a 10 hóhoz :)

Edit :)
Akkor most már semmi akadálya, hogy szerdán menjek érted :D
Gratula nektek is a 10 hóhoz :)
Hatalmas gratula Levi első lépéseihez :lol: Kép

Eszti :)
Sajnálom, hogy Bence elválasztotta magát :( Azért annak örülök, hogy találtál megoldást :)
Sajnálom, hogy középfülgyuszija volt :( Remélem most már hamar rendbe jön :) Melegítős sapit hol vettél?

Tünde :)
Szerintem ne izgulj, hogy Bettina még nem megy :) Anyu mesélte, hogy anno a húgom sokáig mászott utánunk, mint a csík, mert így gyorsabb volt :lol: Amúgy jót tesz a koordinációjának :D
Irigykedem ám az esti kiruccanásotok miatt 8) Nálunk egyenlőre erre esély sincs :(
Sajnálom az esést :( Kedden zakóztam egyet a patika előtt, a zebrán. Peti a kezemben ülésben, ez volt a mázlim, Annamarinak meg a kezét fogtam. A bokám még most is lila :( Ebből is látszik, hogy már nem vagyok a régi :roll:
Ehhez a rizstejhez nekem sem lenne türelmem :)

Angi :)
Sajnálnám, ha nem jönnél :( Próbáld meg elsajátítani a bekötés tudományát, nem olyan nagy ördöngösség :wink:

Na megyek, mert a mosás is készen és Peti is már reklamál :(

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok :)

Lányok mi van itt? Mindenki újévi fogadalomként fogyni akar :D :wink:

Gaby :)
A héten elküldöm neked :) Hány maci kellene?

Meli :)
Neked megvan minden macid vagy küldjek neked is?

Vali :)
Már nem tudom eldönteni, hogy Peti éhes-e vagy sem :roll: Alig hízik és mostanában éjjel 2 és fél óránkét kel fel :x Megpróbáltam megtömni Sinlac-kal, hátha az segít. Már nagyon szeretnék 5 órát egyfolytában aludni :?
Peti még mindig a hordozóban utazik, igaz neki is kilóg a lába, de még nem reklamál :lol:

Tildi :)
Gratula Fülike ügyesedéséhez :)

VokEszter :)
Anyu azt mondta, hogy mehetünk, csak szóljunk, hogy mikor :)
Annamari élvezi a sulit, holnap írnak matek dogát, már este nagyon be volt sózva :D
Peti még mindig cicizik, de folyadékot szívesen adnék már neki, pláne éjjel :roll: Cumit változatlanul használja, az jó neki, csak a cumisüveg nem :evil:
Tegnap este apa meg tudta itatni Avent-es csőrösből, de nekem most sem megy :?

Gyöngyi :)
Örülök, hogy úgy néz ki megvan a gond :) De azért feltétlenül menj el orvoshoz, mert az nem jó, ha ennyire ugrál a vérnyomásod :(
Gratula a 10 hóhoz :)

Edit :)
Akkor most már semmi akadálya, hogy szerdán menjek érted :D
Gratula nektek is a 10 hóhoz :)
Hatalmas gratula Levi első lépéseihez :lol: Kép

Eszti :)
Sajnálom, hogy Bence elválasztotta magát :( Azért annak örülök, hogy találtál megoldást :)
Sajnálom, hogy középfülgyuszija volt :( Remélem most már hamar rendbe jön :) Melegítős sapit hol vettél?

Tünde :)
Szerintem ne izgulj, hogy Bettina még nem megy :) Anyu mesélte, hogy anno a húgom sokáig mászott utánunk, mint a csík, mert így gyorsabb volt :lol: Amúgy jót tesz a koordinációjának :D
Irigykedem ám az esti kiruccanásotok miatt 8) Nálunk egyenlőre erre esély sincs :(
Sajnálom az esést :( Kedden zakóztam egyet a patika előtt, a zebrán. Peti a kezemben ülésben, ez volt a mázlim, Annamarinak meg a kezét fogtam. A bokám még most is lila :( Ebből is látszik, hogy már nem vagyok a régi :roll:
Ehhez a rizstejhez nekem sem lenne türelmem :)

Angi :)
Sajnálnám, ha nem jönnél :( Próbáld meg elsajátítani a bekötés tudományát, nem olyan nagy ördöngösség :wink:

Na megyek, mert a mosás is készen és Peti is már reklamál :(

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Bocsi a dulpázásért :)
Kárpótlásul egy-két kép
Ajándék bontás:
Kép
A gyerekek gyártották nekem :) Peti csinálta az alapot :lol:
Kép
Kép
Kép
Úgy is elkaplak :lol:
Kép
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Vali, én görög salit csinálok :D :D :wink: :wink: :wink:

Éljen a diéta !!!!!!!!!!!!!!!:lol:


(sütikről meg nem írok :wink: , de az alapanyag már megvan :wink:)

Annácska, szuperok a képek!!! :D
vas
 
 


Cuki Petike, ahogy elvesztette fél zokniját :wink: :D
vas
 
 



Sziasztok!

Angi!
Hát, mivel Hanna 7körül általában már alszik, ezért én már az éjféli kelést is éjszakainak számítom. Szóval kb 11 fele kel 1x, aztán mostanában hajanli 3, aztán 6, majd véglegesen felkelt fél8kor. Ma pl fél 12-kor, 5kor és 8 kor kelt. De 2x minumim egy éjjel.

Lidi hogy csinálja mostanában?

Annácska!
De jó!!! AKkor bökjünk dátumot. :D Mit szólnál a február 3 szombathoz? :D

Értem. Nekünk 2 féle csőrösünk van. Van egy nem szelepes, és van egy szelepes. A nem szelepeset jobban szereti Hanna, ha itthon vagyunk. :D Jó sűrűn keltek. :( Mióta csinálja így Peti?

Ügyi vagy te is az eséssel :(:( Még mindig lila a lábad? Annyira gáz, hogy nem magunkra figyelünk ugye ilynekor, és olyan jókat tudunk esni. :( Én minidg lerúgom a környéket, ha Hanna a kezemben van. A lábujjaim már többszörösen tropák.

Nagyon édesek a képek. Látom párod egy széfet kapott ajándékba. :D:D

Boscó!
:D Azért megnézném azt a szénya boglyát. :D:D

Tünde!
Jó lehetett az a séta!!!! :D
Jajjj, az esést sajnálom! Csúnya lehetett!!! :(:( Jobban vagy már?

Edit!
Sielés??? Jajjj, hol vagyok én még attól...Ádámot az ajtón nehéz néha kicipelni... :D:D Nemhogy síelni... De eléggé necces idő van. :( Drukkolok, hogy addigra legyen valami hó féle is!!! :D

Vali!
A Spinning az nem az ugrálós cucc??? Azt akkor hogy hívják??? :D:D :oops: :oops:

Megyek, mert hív a csaj!

Puszi nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vokinca, szerintem az ugrálós az a Step. Legalábbis, én jártam ilyenre, és az ugrálós. :)

Tünde, jó ez a recept, de megmondom őszintén, erre nem lesz energiám. :oops: De biztos jó ez is. :) És legalább házi. Megnézem majd ezt a zabtejet is. Ízre olyan, mint a rizs?

Most ez lett a reggeli, másfél decit iszik belőle, aztán pedig fél 10 körül a tízórai.

Ildi, én mit vigyek? Ja, igen, viszem Bettit, persze, megyünk négyen. :)

Anna, nagyon jók a képek, igazán szép család vagytok! :wink:

Vali, én még 3 hete sem tudtam elképzelni, hogy Bence este szopi nélkül elalszik, és hogy nem hiányzik neki....De most már abban is biztos vagyok, hogy ez a fülfájás a legrosszabbkor jött, mert tuti, hogy közre játszott abban, hogy a fájdalom miatt nem tudott és így nem is akart szopizni.

Most mennem kell, még jövök.

Anita, veled mi újság???
Vendég
 



Sziasztok

Ildi
Nagyon ügyi vagy :D
De azért izgultál? :oops: :wink:

Boscó
Azt hittem drágábbak lesznek. Hányra van már jelentkező? :D

Eszter
Nekem az a hétvége nem jó. :cry: Nem lehetne másikat.? :wink:

Eszti
Hívtalak, de biztos alszik Benyó ,és le vagy halkítva.
Akkor itt köszi a tejcit, és örülök, hogy el vagytok engedve. :D

Angi
Gyertek már el. :D Én se tudom még ,hogy kell bekötni az ülést ,de addig megtanulom.

Anna
Mikor értek ide? Ha te viszed Annamarit egyből jöhetek ám ide, 8-kor már fent vagyunk. :lol:
Éjszakáidat nem irigylem. :( Nálunk már egész jó.

Vali
Lesz valami a sali mellé? Mondjuk sültkrumpli:? :wink: :lol: :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit, persze, hogy izgultam, volt egy görcs a gyomromba végig, de hazafele már nem.
De a sógorom jött ám mögöttem a saját kocsijával, így biztosítva voltam hátulról :roll: , de legközelebb már nem lesz ott :(

Akkor mégegyszer létszám ellenőrzés:
Eszti+Betti
Eszter+Nyf
Anna+Edit
Vali+apa
Tünde+apa
Kihagytam valakit?????? :roll:

Ne hozzatok ám szerintem túl sok mindnet, nem ám rajtunk marad :wink:
Épp hogy csak egy kicsikét :wink: :D

Angi, most akkor tudsz jönni??
Én se tudom ám bekötni a mi ülésünket :shock:

Nancsi, hogy van Alex?
Ti jöttök?????

pusz-pusz
vas
 
 


3 fogú álldigál :lol: :lol:

Kép Kép
vas
 
 


Sziasztok,

Brutál éjszakánk volt most nekünk is, aranybogaram 2 óránként ébredt, nem mondanám, hogy igazán a toppon vagyok. Egyébként is tegnap óta a nehéz napjaimat élem, plusz 2 napja fejfájás :( Lehet, hogy öregszem???? :shock:

Annácska: Nagyon szépek vagytok a karácsonyi fotókon :)
Kívánok neked is mihamarabb egy átalvós éjszakát. Peti régen jobban nyomta a szunyát (vagy rosszul emlékszem? :oops: ), mikor romlott el így?

Ildi: Akkor ne csinálj salit, csak sütit, na? :wink: Mi 2 vajlinggal viszünk :lol:
Nati cuki a 3 fogával :D A negyedik már készülőben?

Eszter: Hanna béjbi is, akár egy újszülött, olyan gyakran kel éjjelente :shock: Nem semmik ezek a csajok itt a topikon :roll:

Nem tudom milyen ugrálósra gondolsz, talán tényleg a stepre, az meg steplépcsőn koreográfiára végzett aerobic. Sajna nekem a sok forgást benne nem bírja a térdem :( (mondom, hogy öregszem :( ) Pedig tuti jól fogyaszt.

Eszti: Biztos közrejátszott a fülfájás is, de szupi, hogy találtatok egy jó megoldást a pótlásra :) Már nem is kínálod cickóval?

Babetta: Sült krumpli nem lesz szerintem, de lehet csinálni mellé pirítóst :wink: :)

Gyorsan magamba tömöm az ebédet, míg alszik a csajszi.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok Lányok!

Annácska, Tünde , Vali : Köszi szépen a macikat, de tárgytalan, mert nem tudok már kupont szerezni. Talán majd lekgközelebb... :wink:

Volt ma nálunk a dokinéni, és vasat irt fel Esztibabának, mert vérszegény...

Annácska, sajnálom a bokádat. Gyógyulj hamar. Én is szoktam ilyeneket csinálni. Még jól emlékszem, amikor terhesen csináltam meg a produkciót... :(

Eszméletlenül aranyos Peti baba, ahogy koncentrál a vonatra.

Vasildi, háromfogú álldogálló , mosolygó és cumizó Natika nagyon édes!

KépKép
gaby70
 
 


Ildi!
Még nem tudom. Alex még taknyos. Ma még csak 4x szívtam az orrát. Valami brutál mennyiségű cucc jön. Nem toom honnan szed ennyit, de van bőven.
Szal nem tudom. Nem, sok esély van rá, h szerdára egyáltalán nem lesz taknyos. Ha mégis, akkor meg nem tudok mivel elmenni. Bár Vok elugrana értünk.
Maradjunk abban, h nem tudunk menni, és ha mégis megyünk, akkor majd örültök jól nekünk... ;)

Csajok!
Hálós járókát hogyan lehet tisztítani? Kaptunk egyet, még Ala születése előtt, de valami baromi mocskos. Tiszta por. miazmás. Kádba nem toom hogy állítom be, mert ugye nem fér. Most kint süti a nap erkélyen, hátha magától tiszta lesz. :):):):):)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Annácska:
Nagyon jók képek!!! :P
ááá. egyáltalán nem izgulok, hogy csak mászik, így azért nekem is könnyebb :)
Azt hittem én tudok "csak úgy" elesni. Peti csodálkozott is, hogy semmi csúszós jég vagy banánhéj... :D

Vok: nekünk sem jó a febr. eleje! Inkább a vége felé, persze ha a többségnek jó, akkor nem haragszom meg :lol:
Köszi, jól vagyok csak egy seb van rajtam :?

Ildi: én sajtos rudacskákat viszek

Eszti: igen, olyan enyhén édeskés az íze
Tegnap Bettus is szopi nélkül ment aludni, cicire tettem, de az ágy felé kifordult, betettem és aludt reggelig.
Reggel meg vagy 10 percig csócsálta a cicim, tényleg nem értem, semmi rendszer mostmár a szopikban.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Gaby: Ehh ... Hát ezé' kukáztam? :evil: :wink: :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Nancsi, én is tesómék járókáját használtam, mi a kádba beeresztettük, és jól lemostam, a hálós részét kefével súroltam, szuper tiszta lett. Ha nem fér, nincs tippem, esetleg vigyétek el egy autómosóba. :wink: :wink:
Vendég
 


Ildi, akkor én szolgáltatom az itókákat, azt ne hozzatok, viszek vizet, és rostos üdítőt. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jajjj,nem a stepre gondoltam... azt ismerem. Van az az ugrálós, amikor egy cipőt kell felvenni,a minek az alja ilyen rugós és azzal ugrálnak. :D:D (azért láttam már fitnesstermet belülről is... :D:D)

Ildi!
OKé, akkor nyiltakozz: milyen üdítő ne vigyek semmiképp??? :D
Én főzöcskézni, sütni nem igen fogok. Viszont van nagyon fincsi keksz,a mit nagyon szeretek. Abból vinnék. Olyan háztartási keksz feeling elsőre, de sokkkkkal fonomabb. :D Az tuti,hogy rajtatokmarad, mert 1 kilós, de cserébe megkóstolom a te sütieidet, jó? :oops: :D:D:D:D:D:D

Tali!
Nekem oszt mindegy jelen pillanatban. :D:D:D
Legyen akkor február 24 szombat? :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Anna ,Tünde

Vigyázatok magatokra ,mert a végén nem tudtok jönni a talira. :wink:

Ildi
Én sütit viszek, saját készítésűt.
Ilyet viszek :lol:




Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Akkor megmondom én mit akartam csinálni:
görögsalit piritóssal(Vali :lol: :lol: )
+ gyümölcssalátát
+gesztenyés sütit
+sajtosrudat(Tünde :lol: :lol: )

iszi meg van itthon.:Ásványvíz 3 karton
almalé, szőlőlé, baracklé, light cola(már akinek szabad :wink: ),
és jön a java:
ouzo, vodka, vilmoskörte, metaxa, whiskey, mézes barack, tequila, cointreau, baileys jagermeister,unicum, házi szilva......................
:lol: :lol: :lol: :lol:

Nancsi, csak akkor gyertek tényleg, ha úgy gondolod, hogy Alex jól van. :D

Tali febr. 3 nekem se lett volna jó, apóspajti 60 éves lesz 6,-án és szerintem akkor lesz a bulija. :roll:

Vali, van egy negyedik fogcsücsök is, de az a bal felső 2-es :shock:
Vámpíbébi :lol: :lol:
Alul még nincs újabb

Gabi, köszi :D


irigykedjetek:
enyém kiscsajszi aludt fél 10-től reggel 8-ig :D :D :D :D :D
vas
 
 


Nancsi
én is úgy csináltam,mint az Eszti csak a kertben.

Eszti
Akkor egy kis coca -colát is hozzál.De ne light-ot :lol:
De tényleg hozzál :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit drága, basztikuli, ez legalább 8-as kód :shock: :shock: :shock:

Norbit ne hívjuk meg????? :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Edit, nekem Pepsi van, és light, az nem is jó????????????????????
:lol:
vas
 
 


Van egy futópadunk eladó, nem kő valakinek?????
8) :oops: :wink: :D
Kép
Kép (elektromos)
vas
 
 


Editkém, hozok én kólát, szívesen, de utána spinningelhetsz 3 hétig minden nap! :lol: :lol:

Asszem már megint irdatlan mennyiségű kaja lesz. Nesze neked diéta! :lol:

Ildikém, egy tequilára benevezek, illetve csak nék, ha nem vezetnék... :lol:

Vok, edzőterem! :wink:
Vendég
 


vas
 
 


Eszter: Az a kangoo :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk,bár lehet,hogy már senki sem emlékszik ránk!

Először is kicsit megkésve,de BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!

Az elmúlt időszak kicsit zűrös volt Emmussal,azért nem jöttem,de remélem mostantól már lesz rá időm!Olvsani mindig volt időm titeket,csak az írás nem jött össze soha!

Amióta elkezdett jönni Emma foga azóta egy lépést sem lehet nélküle mehtenni,az éjszakáink pedig borzalmasak!Este alig lehet elaltatni,éjjel pedig minimum háromszor kel cicizni!Már arra vetemedtem,hogy Emmapapát is bevontam az esti mókába,ne csak nekem jusson a jóból!
Időközben voltunk szemészeten is ,és átfújták a könnycsatornáját.Szegény nagyon sírt,és most úgy néz ki,hogy megint menni kell mert még mindig könnyezik a szeme!
Pozitív dolgok is történtek azért!Kibújt Emma első foga,és megtanult mászni is.Mostanság próbálkozik a felállással,és már egészen sokszor sikerül is neki!
Sajnos még nem tudtunk elköltözni!Annyit kértem a páromtól,hogy a kicsilány születésnapját már szeretném az otthonunkban tölteni!Már eléggé unjuk itt a szüleimnél mindketten,de ezt inkább nem részletezem,mert akkor itt ülnék napestig!Természetesen titeket sem akarlak fárasztani ezzel!

Minden baba gyönyörű,és a karácsonyi képek is nagyon jók!

Én is csatlakozom a fogynivágyókhoz!Minimum 10 kilótól kellene megszabadulnom!Ma kezdem a tornázás.Remélem lesz kitartásom,mert síelésre formába kell hozni magamat!

Irigy vagyok a talira,de remélhetőleg a februáriba már mi is beleférünk!

Bocsánat,hogy sok voltam és cak magunkról írtam,de a kisasszony mindjárt felébred,és addig meg meg kell csinálnom az ebédjét!
Megpróbálok majd még jönni!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?