Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sildike, nagyon aranyosak a pasijaid:) Szerintem tiszta apja főleg BAzsi. Sajnálom, hogy nem jött össze ebben a hónapban, pedig te már rutinos anyuka vagy, a tüneteket biztos jól ismered...
MAjd Bécsben biztos összejön:) jók ezek a romantikus hétvégék:)
Én is rábeszélem a párom, hogy menjünk valahová.........

Hrk, Marcinak az oltás után este hőemelkedése volt, adtam kúpot, de utána már nem lett láza, jól átaludta az éjszakát, reggelre elfelejtette az egészet. Most viszont folyik az orra, kicsit megfázhatott:(

Betsy, drukkolunk neked! Remélem a kislányod már jól van!

Jó éjt mindenkinek!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Betsy,
Mennek a drukkok!!!!!!!!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok :)
Csatlakoznék én is a 2007-es tervezőkhöz.
Nekem is most lesz az első próbálkozos hónap, de sokat nem remélek mert az előzőt is egy év alatt sikerült összehozni,( bár őt hónap után volt egy elhalásos babim)
Remélem legkésőbb jövö télre meglesz a tesoka Rolinak. Ő most 1 éves 1 hónapos.
Pont ma :)
Kriszti és Roli
csikken
 
 

 
 

Sziasztok!

Csikken, üdv nálunk! Drukkolunk neked is!

Többiek, mi van veletek?

Nálunk hétvégén bográcsozós kerti parti volt, igyekeztünk kiélvezni az utolsó szép őszi napokat...
MArci is nagyon jól érezte magát, voltak hasonló korú gyerkőcök. Sajnos képek nincsenek, már be fogunk szerezni egy digitális fényképezőt, de mindig a húgomét kérjük kölcsön, és valamikor neki is kell...

Na, megyek, jó éjt mindenkinek!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Csikken,
Üdv :lol:

CSAJOK, HOL VAGYTOK???? Meghal a topic????

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Szia hrk, én itt vagyok.....

Marci tegnap este belázasodott, egész éjjel nyűglődött, nem sokat aludt (meg én sem), elkapott valami keringő vírust. MA reggel is még 38,5-je volt, de ennek ellenére olyan élénk, mint szokott lenni, csak egy kicsit nyűgibb. Úgyhogy ugrott a ma délelőtti zenebölcsi, itthon dekkolunk egész nap:(

Most úgy tűnik, elaludt egy kicsit, megyek bepótolom a reggelit.

Remélem a többiek is előjönnek!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is vagyok ám, csak szerdán vendégeink voltak, tegnap mi voltunk vendégségben, vasárnap meg ünnepeljük Laci szülinapját, úgyhogy ma vásároltam holnap meg sütök, főzök.

Esténként meg ugye próbálkozunk, ha már ebbe a topikba írok. :lol:

Anna
Szegény Marci. A 2005. őszi babáknál szinte mindenki beteg. Mi egyenlőre megúsztuk (kop-kop) bár Lacika meg két napja bukogat. Majd vasárnap jöna védőnő barátnőm. Megkérdezem tőle mi lehet ez, bár gyanítom, hogy a gyümölcslé a ludas. Szerintem kicsit savas volt a kis pocakjának.

Ja és a nagy hír. Laci elindult.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Anna,
Jobbulást Marcinak!!!!!

Sildike,
Gratula Lacinak az elinduláshoz!!!!

Most nekem is rohannom kell, de majd jövök :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok, én is vagyok, csak ritkán látok itt hozzászólást.
Sildike, te a kockáknál vagy?
Én is őszi vagyok, de szerencsére nem voltam akkor netelérhető amikor különváltatok és így nem is tudom miért.
Férjem itt mellettem Playstationozik. Na mindegy mert mára már megvolt a próbálkozás.
Kriszti
csikken
 
 


Sziasztok!

Köszi, már jobban van MArci, nem lázas:) Tegnap piros pöttyök jelentek meg a testén, ez a védőnő + gyerekorvos szerint az MMR oltás után 10 nappal előfordulhat, úgyhogy lehet, hogya láz is emiatt volt.
Amúgyszomabton nálunk is vendégek voltak, ma meg a kerítést kentük le lenolajjal délután, jól kifáradtunk a férjemmel...
Az utóbbi napokban elég gyéren próbálkoztunk, pedig elvileg mostanában kellene, de olyan fáradtak voltunk, meg MArci is nagyon nyűgös volt éjszakánként többször is hosszabb időre felébredt, és nem bírt visszaaludni. Na, majd meglátjuk, de nem sok reményt fűzök ehhez a hónaphoz!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Hahó, erre senki nem jár ??? :)
csikken
 
 


De, én be szoktam kukkantani, de semmi mozgás :?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok Lányok!


Én is élek ám, csak nem nagyon. :lol:

Garatgyulladásom van és Bazsi is taknyi. Ráadásul Lacikának szülinapja volt tegnap. Vasárnap meg a buli volt, úgyhogy zajlik ám az élet.

Ja és Laci már teljesen jól megy.

Itt van pár viedo a kis ördögről:

http://s108.photobucket.com/albums/n32/ ... =Kp419.flv

http://s108.photobucket.com/albums/n32/ ... =Kp460.flv

http://s108.photobucket.com/albums/n32/ ... =Kp461.flv


Csikken

Igen én a kockákhoz írok. Szerintem olvasd el a szétválást, mert ha én itt bármit is mondanék, az elég egyoldalú lenne ahhoz, hogy reális véleményt alkothass. Meg nem is biztos, hogy mások kíváncsiak itt erre a vitára. :lol: Egyébként pedig tényleg szerencsés vagy, hogy nem voltál akkor net közelében. :lol:

Anna
Lehet, hogy a 3 nap láz vírust kapta meg Marci. Bazsinak is volt. Általában 1 éves kor után jön elő. Pontosabban inkább 1 éves kor körül. 3-4 nap csillapíthatatlan viszonylag magas láz, aztán a láz hirtelen magától elmúlik és jönnek a pöttyök. 3 nap után a pöttyök is elmúlnak és ezzel túl is vagy rajta. Nekem is pont a terhességem alatt volt, de a dokim azt mondta, hogy egyrészt én már a 17. hét körül voltam akkor, másrészt meg ezt szinte az összes ember elkapja gyerekkorában, csak mivel ennyire rövid lefolyású és semmi egyéb tünete nincs nem is nagyon emlékeznek rá az anyukák.
De egyébként tényleg előfordulhat a kanyaró oltás után is. Nekünk is mondták, igaz nekünk az 5-7. napot, de szerencsére Bazsinak nem jött elő.

Ma megyek fodrászhoz, holnap kozmetikushoz és szombaton megyünk apával Bécsbe egy romantikus hétvégére. Ráadásul pont középidőben is leszek. :oops: :oops:
Szerintetek? Belépek a 2007. nyári babások táborába?

:lol: :lol:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak annyi fórumra írok már, hogy alig bírok lépést tartani. :oops:

De igyekszem. :wink:

Szép Napot Mindenkinek
Vendég
 


Sildike én drukkolok :)
Kriszti
csikken
 
 


Sziasztok Lányok!

megjöttünk Bécsből. Remélem termékeny hétvége volt.

Mi minden estre nagyon jól éreztük magunkat akár igen, akár nem.

Anna
Mi van Veletek?

Kriszti

Köszi, remélem hatott a drukk.
Roli jobban van már? Olvastam az ősziben, hogy taknyos.

Hajni

Tessék ide is írogatni.

Hrk
Úgyszintén.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok lányok!

Ha van kedvetek, nézzetek be hozzánk, néhányan nem rég kezdtük a "2006 végén kezdünk próbálkozni" topikot. Mi ott általában novemberben vagy utána kezdhetünk neki a próbálkozásnak.

Titi
titi_27
 
 


Sildike, Roli takonygombóc, én meg köhögök rendületlenül. De fog sinc smiért.
Más bajom nincs, Lehet, hogy terhes vagyok??? Csak mert az előzőnél kb a 7-hónapig így köhögtem. nem tudták a dokik se miért. Valószínüleg a baba miatt.
De most még nem hiszem hogy emiatt. még nem aktuuális :)
De remélem október végére tudok már valamit mondani :)
Kriszti és Roli
csikken
 
 


Naszóval,akkor írok pár sort... A hónap eleje óta mi is élesben próbálkozunk :lol: Eddig egy darab egycsíkos tesztet produkáltam,bár kissé émelygek azért. Lehet, hogy pszichés :?

Csikken,
Remélem, hogy azért köhögsz :P

Sildike,
Szép lehetett ilyen időben Bécsben, biztos jó nagyokat romantikáztatok, meg mást is :oops: Megy a drukk!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk, hát én is örülnék neki. Bár azért nem siettetem annyira. IGaz magamat ismerve, nagyon csalódott leszek ha nem jön össze :)
Sok sikert nektek is.
Kriszti
csikken
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak még nincs miről írnom.:)

CSikken!
Én is végig köhögtem a terhességemet. Jártam több dokinál, de nem tudták megmondani mi a bajom, szülés után mintha elvágták volna.:) Remélem a következővel, nem lesz ilyen, mert sokszor kellemetlen is volt. Lépcsőzés után egy kis köhögőroham, szégyen, nem szégyen néha el is áztam.:S

Hrk!
Émelygés? Hátha már az új babóca miatt.:)

Tényleg ki, hogy viselte az előző terhességet? Rosszullét?

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok

Nekem ma kellett volna megjönnie. Eddig nem jött, de a teszt is negatív lett délben.

Mélységesen csalódott vagyok. :cry:

Többiek hogy álltok???
Vendég
 


Hajni

Nem az van, hogy a menstruáció elmaradását követő harmadik naptól tudja a teszt kimutatni a terhességet?


Jolka
Én mindkét terhességet nagyon jól viseltem, bár Lacinál sokkal fáradtabb voltam mert ugye ott volt Bazsi.
Néha fájt picit a fejem, meg az elején sokat aludtam és émelyegtem, de semmi hányás és a 10. héten elfújtak mindent.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sildike:
elvileg már aznap.
Nekem anno Marcinál aznap este mikor nem jött meg kimutatta. :)

Szval asszem ez a hajó már elment e hóban.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok!

Hajni, átérzem a bánatod, nekem is ma kellett volna megjönnie, de már tegnap megjött.... :cry:
Pedig már kezdtem reménykedni....
Nem tudom, mikor lesz MArcinak kistesója.... :(

Egyébként jól vagyunk, Marci ép és egészséges, egész nap rohangászik fel-alá. El sem tudom képzelni, hogy mi lenne, ha közben egy kisbabát is el kellene látnom...?
De én is nagyon reménykedem a jövő hónapban!

Sildike, drukkolok, hogy a bécsi hétvége eredményes legyen! Mikor tesztelsz?

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Sziasztok,
hát Jolka detto ugyanez volt a helyzet annyi különbséggel, hogy nekem kb 7-8-ik hónapban múlt el ahogy jött ugy el is ment. És sajna kezd ismét idáig fajulni lassacskán. Fog sincs miért volt de én állandóan paráztam miatta, hogy szegény babikám ugrál folyamatosan miattam a hasamban. Ezenkívűl rengeteg mézet is szedtem, majd cukros is lettem. Bár valószínűleg nincs a kettő között összefüggés. Fú, nagyon utálnám ha megint ezt kéne végigcsinálnom.
Nálam jövő hét végére esedékes a mensi, de nem izgulok, mivel tudom, hogy ugyse lesz még baba.
Jó éjt nektek: Kriszti
csikken
 
 


Csak kipróbálom hogy sikerült e vonalzót csinálni.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sildi, Hajni,
Nekem Zalánt az esedékes mensi megjövetele előtt 2 nappal már kimutatta a teszt, de annyira változó, már írtam, hogy tesóm kisfia csak a harmadik teszt szerint létezik:)

Nálam is lett még egy negatív teszt:( Az a baj, hogy nekem nincs mit várnom, mert nincs még menstruációm, így nem is tudok mihez számolni, csak úgy tesztelgetek...szar ügy:(

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok,
megnéztem a hőmet reggel és 36.8. Szóval itt tuti nincs semmi. Rolinál peteéréstől kezdve 37.4 volt. Mindegy. Majd köv hónapban :)
Kriszti és Roli

KépKép
Kép
csikken
 
 


:)

KépKép
Kép
csikken
 
 


Halló, ide senki nem ír???
Egyébként megjött :(
Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Halló, ide senki nem ír???
Egyébként megjött :(
Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


csikken,
:(

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hallo, itt senki nincs? Akkor merre vagytok babára vágyok ? :)
K

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken

Én per pillanat nem vágyom babára, mert a kisaebbik gyerekem örökmozgó lett és egyenlőre ők is bőven sokak.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Én meg csendben babára vágyok :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Én is, lassan megint itt az alkalom :)
K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Hajrá, csikken :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Én is vágyom egy kisbabára!
Bár sokszor még egy gyerekkel sem bírok...:(
Most éppen a szüleimnél van Marci, ott alszik aztán holnap megyünk érte és megünnepeljük a névnapját!

Hajrá minden babáravágyónak!!!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Boldog névnapot a Mártonoknak!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Köszönjük a köszöntést!

Vasárnap megünnepeltük Marcit anyuéknál, sütöttem csokis muffint (első próbálkozásra egész jó lett).
Lassan meg kellene jönnie ( a vonalzóm elcsúszott egy nappal, szóval ma kellene megjönnie)....
Drukkoljatok!
Mármint hogy ne jöjjön, azért:)

Üdv mindenkinek!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Anna,
Drukkolunk, van vmi infó?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Ma reggel teszteltem, és: POZÍTÍV!!!!!!!!!!!!!!
Már kb. 1 perc múlva megjelent a kétcsík!
Pedig tegnap este a párom próbált lebeszélni, mert biztos csak késik, ne éljem bele magam stb.
Szóval úgy tűnik, lesz kistesója MArcinak:)
Már új vonalzót is csinálta, lehet, hogy kicsit korai még....

Veletek mi van? Hrk, sildike, csikken, Hajni?
Nagyon kihalt a topic!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Sziasztok!

Asszem én voltam az első babás (aki írt akkortájt), és olvastam az örömhírt, Anna, gratulálok!!!!!! :D :D :D

ps: ha úgy gondolod, gyere a nyáriba! :wink:
Vendég
 


Anna :lol: :lol: :lol:
NAGY-NAGY GRATULA!!!!!!!!!!! és nagyon vigyázz magatokra!!!!!
Én lassan 2 hete nem is teszteltem, mostmár nemsokára teszek majd egy próbát... Mensi sincs még, így még mindig nem tudom mihez kötni sajna.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Anna:
hatalmas gratula!!!!!!!
Vendég
 


Anna, Kép

Nekem kb. jövő hét végén kell meg (nem) jönnie.
K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Köszi mindenkinek a gartulákat!

Hrk, hát igen, ha nincs mensid, elég nehéz mihez kötni a pé-t. De biztos neked is van valami, ami alapján belőhető az idő (hüvelyváladék megváltozása, hő,szúrkáló érzés a pociban stb.?

Én is nagyon drukkolok mindenkinek, hogy mielőbb összejöjjön a várva-várt baba!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Anna,
Hát nem tudom, lehet, hogy jobban oda kéne figyelnem magamra. Zalán mellett ez nem könnyű :lol: Lehet, hogy hőmérőznöm kéne???

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk, van egy oldal a neten, ami erről szól (mármint a fogamzásról), mindent leírnak ott, amit tudni kell a témáról, van egy 10 "leckéből" álló "tanfolyamuk", amit ingyen elküldenek az email címedre, csak regisztrálnod kell. Aztán ott az oldalon vezetheted a saját termékenységi naplódat (minden reggel hő, hüvelyváladék állaga stb.). Nem tudom, hogy tudsz-e angolul, mert angol nyelvű az oldal.

www.fertilityfriend.com


Én is regisztráltam, és a mensi után akartam elkezdeni a napló vezetését, de erre szerencsére már nem került sor:)
Remélem bejön neked!
Drukkolok!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: