Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok mindenki! Nagyon kedves töletek, hogy hiányoltok. Velem nincs semmi gond, megvagyunk mindhárman, a babáim is jól vannak. Védőnőnél már voltam, terhesgondozásra viszont még nem jutottam el. Tehát pontos méreteket még nem tudok adni. Sokszor nem is hiszem el hogy van két pocaklakóm, mert nem nagyon veszek észre belőle semmit. Ha üres a gyomrom, akkor van egy kis rosszúllét, de egyébként semmi. Viszont rengeteget alszom. Bármikor, bármennyit. Remélem így is marad és nem fognak később jelentkezni a kellemetlen tünetek. Mindenkinek egy nagy CUPP Napraforgo

KépKép
napraforgo13
 
 


sziasztok!

olyan kedvesek vagytok mind, hogy az hihetetlen...régen jártam más fórumon, de az ennek a közelébe sem ér.
köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, ma nem is jelzett semmit a hasam. Viszont ma csináltak menotesztet, és pozitív lett! persze biztosat csak a hétfői uh után tudok majd.
Amúgy szentendrei vagyok, 26 éves angol/latin tanár, túl pár gyógyszeres meddőségi kezelésen, és vagy 40 totál negatív teszten...októberben besokalltam, elmentem egy talpmasszőr-reikishez (mondván, hogy ártani nem árthat, de nem nagyon hittem benne), aki meghozta a mensimet spontán, és közölte, hogy decemberben terhes leszek...majdnem kiröhögtem...erre decemberben terhes lettem, minden jel szerint, spontán, gyógyszerkoktélok nélkül, merthogy eleviten kívül nem szedtem semmit. Elvileg pont ma vagyok 7 hetes (és 600 napos házas, kereken). Nekem 14.én jelzett először a teszt.

puszi mindenkinek, és jó pocaknövesztést!!!
Vendég
 


Pittypalatty!

Én is szept. 8-ra hoztam ki magam! mondjuk a ciklusaim finoman szólva sem 28 naposak...lehet, hogy későbbre várható. nekem (még) nincs hányingerem, ellenben nem kívánom a csokit...ami azért nagy szó, mert azelőtt napi egy tábla simán lecsusszant...sajnos.
Végülis nekem nem görcsök voltak, hanem inkább tompa fájdalom, de mára már alig. vszínüleg épp átalakulnak a dolgok odabent.

Pussz: Angel79
Vendég
 

 
 

Pittypalatty!

elvileg én is szept. 8-ra hoztam ki magam! bár 28 napnál hosszabbak a ciklusaim, úgyhogy lehet, hogy később. Nekem nincs hányingerem, nem is émelygek, és szerencsére nem kívánom a csokit! ez jó, mert valami eszement mennyiséget ettem idáig...

Puszi és vigyázzatok magatokra!

Angel79
Vendég
 


Sziasztok! na ezt jól megcsináltam...először azt írta ki a gép, hogy nem küldi el, erre megírom mégegyszer, hát nem elküldte???

Bocsi....
Vendég
 


Sziasztok!

Angel!
Üdvözöllek én is köztünk Kép Gratulálok a zebrás teszthez Kép Ennyi küszködés, vizsgálat után még nagyobb sikerélmény!
A hasfájásról én is írok, bár a csajszik már megelőztek. Nekem kifejezetten olyan alhasi "fájdalmam" (inkább kellemetlen érzés, mint fájdalom) volt, mint mensi előtt. Ezt már az első terhességemnél is tapasztaltam, így most a másodiknál nem paráztam, de azért elsőre ijesztő volt. Nem lesz semmi baj, hinni kell, hogy a Baba velünk marad Kép
Én a joghurttal vagyok úgy, ahogy Te a csokival. Babavárás előtt naponta reggel mindig megettem egyet, de azóta rá sem tudok nézni.
További szép hányingermentes napokat Kép

Pitypalatty!
További kitartást a tanuláshoz és a rosszullétekhez. Egyébként sem lehet könnyű állandóan tanulni, de megspékelve még a hányingerrel is...
Pocakkenegetés Kép Tetszik, hogy "behúztad a csőbe" a Párod Kép Tudni kell kezelni a pasikat Kép De azért ezek a babás kenegetős percek az Õ lelkének is jót tesznek.

Napraforgó!
Örülök, hogy mindhárman jól vagytok Kép Fáradtság még nálam is bejátszik, de ez legyen a legnagyobb baj. Hányingerem szinte már alig van Kép

Cupicica!
Remélem nem sokáig töltöd napjaidat a kórházban! Kitartást Kép Várunk vissza!

Kamilla!
Köszönjük az infot Cupicicáról!

Kép

Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Ismét én, nagyon-nagyon boldogan, hogy végülis nem halok meg hülyén Kép Csak sikerült ez a táblázat!!!! Kép Kép Kép

Ezennel felteszem körkérdésem, hogy:
1. ki mit szeretne még a táblázatban látni, vagy esetleg nem szeretne látni
2. kinek milyen adatát írtam el, illetve van-e bármilyen változás a fentiekhez képest
3. sorrend mi alapján legyen (névsor, születés időrendjében)

Ha ne adja Isten, valakit kihagytam volna, Tőle elnézést, de tudjátok be az állapotomnak Kép

Hozzáteszem, hogy a tábla csinosítása még ez után jön...

Jó éjszakát: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Nem tudok innen elszakadni!

Pitypalatty!
Névnapod alkalmából sok-sok boldogságot kívánok Neked!

Kép

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Bujka
Látod, megy ezKépKépKépKépKép
Én a DOTE Szülészeti Klinikán fogok szülni...
És Petim lesz KépKép (Petra/Péter)
Sorrend: szerintem a szülés várható ideje alapján...

Angel
Átérzem a helyzetedet...

Rókacsalád nálunk tanyázik... bár szerintem az Utro is közrejátszik... én már nov. közepe óta folyamatosan rosszulléttel küzdök... KépKépKép
Vendég
 


Bujka!
Tök jó a táblázat. Kiegészítő adataim: saját számolás szerint a szülés várható ideje augusztus 12. Holnap ,megyek dokihoz, lehet hogy ott majd mást mondanak, de a babanetes kalkulátor ezt a dátumot adta ki. A baba neve: Kamilla/Dávid. Első babámat várom, és ha minden igaz, a pécsi Szülészeti Klinikán fogok szülni, ha Isten is úgy akarja. Köszönöm! Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!
Tök jó a tábla! Tudom még nem sok közöm van hozzá, de úgy lenne praktikus, ha időrendi sorrendben lenne. Szülés várható ideje alapján.
Azért remélem egyszer az én nevem is ott fog szerepelni (de nem Banya1-babanevénél Kép)
Banya! Tetszik a babó neved! Kép Tuti választás. Remélem lány lesz!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla! Kép Gondoltam hogy tetszeni fog... Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Szia Bujka!
Nagyon csinos a táblázat. Már csak az én dátumom hiányzik.
A babanetes kalkulátor szerint szeptember 1. Itt valami lehetett a levegőben, mert mi vagyunk a harmadik szeptember 1-esek!

KépKép
napraforgo13
 
 


Banya, az én kislányom is KamillaKép)

sziasztok, Angel, örülök, h a teszt is beigazolta mindnyájunk sejtését... gyerekek, ez a második terhesség eddig nagyon vicces. már most akkora a pocakom, mint az előzőnél a 4. hónapban, és úgy is fáj a méhem, mint a múltkor a végén. igyekszem ritkán emelgetni a kiscsajt, amit nem könnyű elkerülni. viszont már nem nagyon émelygek. lassan dokihoz kéne menni, h kiderüljön, biztos jó helyen van pöttyöcske.
üdv mindenkinek!
mirmurr
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy okés a táblázat Kép A kéréseknek megfelelően pótoltam a hiányzó adatokat és a szülés ideje szerint raktam sorrendbe.
Még az jutott eszembe, hogy én a keresztnevemet írtam bele, mert azt a nicknevemnél jobban szeretem Kép Ha valakinek szintén van ilyen kérése, módosítok...
Ja és a piros sorok azért vannak, mert ezek a frissített/jóváhagyott adatok Kép

Kép

Napraforgó!
Azt nem tudod, hogy hol fogsz szülni? Mert akkor azt is beírnám.

Kamilla!
Fenntartok Neked egy sort Kép Várunk minél előbb!!! Kép

Gigaboszi!
Rókákat zavard el gyorsan! Kitartást, előbb-utóbb most már tényleg békén fog hagyni Kép
Ezen a Petin már elgondolkodtam, hogy honnan vagy olyan biztos, hogy kisfiú lesz Kép De így már értem!

Csajszik!
Volt valakinek már peteérés utáni cisztája? Mert nekem a dokker említette, hogy baloldalon lát, de ez gyakori és majd elmúlik. Én jól beparáztam. A baloldalon kb. 2 napja húzódást is érzek. De remélem csak a folyamatos köhögés miatt húztam csak meg magam. Remélem pár nap és elmúlik.

Tegnap itt járt a védőnőci és teljesen lelombozott, mert tanácsolta, hogy sürgősen hagyjuk abba a szopit Marcival. Én is gondoltam, hogy lassan itt a vége, de azért ilyen hirtelenséggel nem akartam befejezni. Egy kicsit elszomorodtam Kép

No megyek, mert Marcikám bekakilt Kép

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy okés a táblázat Kép A kéréseknek megfelelően pótoltam a hiányzó adatokat és a szülés ideje szerint raktam sorrendbe.
Még az jutott eszembe, hogy én a keresztnevemet írtam bele, mert azt a nicknevemnél jobban szeretem Kép Ha valakinek szintén van ilyen kérése, módosítok...
Ja és a piros sorok azért vannak, mert ezek a frissített/jóváhagyott adatok Kép

Kép

Napraforgó!
Azt nem tudod, hogy hol fogsz szülni? Mert akkor azt is beírnám.

Kamilla!
Fenntartok Neked egy sort Kép Várunk minél előbb!!! Kép

Gigaboszi!
Rókákat zavard el gyorsan! Kitartást, előbb-utóbb most már tényleg békén fog hagyni Kép
Ezen a Petin már elgondolkodtam, hogy honnan vagy olyan biztos, hogy kisfiú lesz Kép De így már értem!

Csajszik!
Volt valakinek már peteérés utáni cisztája? Mert nekem a dokker említette, hogy baloldalon lát, de ez gyakori és majd elmúlik. Én jól beparáztam. A baloldalon kb. 2 napja húzódást is érzek. De remélem csak a folyamatos köhögés miatt húztam csak meg magam. Remélem pár nap és elmúlik.

Tegnap itt járt a védőnőci és teljesen lelombozott, mert tanácsolta, hogy sürgősen hagyjuk abba a szopit Marcival. Én is gondoltam, hogy lassan itt a vége, de azért ilyen hirtelenséggel nem akartam befejezni. Egy kicsit elszomorodtam Kép

No megyek, mert Marcikám bekakilt Kép

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Bocsi, hogy kétszer ment el...
Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Melinda
Ciszta odafigyelést igényel... komoly gondok lehetnek belőle... (nem ijesztgetni akarok)
Nekem 9 tüszőm érett most, de szerencsére egyik helyén se lett ciszta...

Név
Akkor kellene a táblázatba olyan... nick/ valódi név...

Gigi 8+5
Vendég
 


Bujka, szerintem nem kell azonnal leállnod a szopival, sőt. szépen ki fog alakulni magától, ahogy halad előre a terhesség a kisfiad szerintem le fog válni lassan!

Angel, ne haragudj, az előbb kicsit "összekevertelek", vki korábban beírta, h nem jön meg a mensije, de negatív a teszt. őt azóta nem láttuk, pedig kiváncsi lennék, h mi lett vele. gratulálok a két csíkhoz!!
mirmurr
 
 


Sziasztok!

Melinda
Köszönöm a névnapi köszöntést. (Ha már lefutottam a meccseket a mhelyemen az ügyben, hogy mi legyen velük és velünk, akkor már az igazi nevem jövök, mert fura mindig vmi mást aláírni. Persze ennek jobb lenne mihamarabb megtörténnie, de még erőt kell gyűjtenem.)
A tábla csodás. Esztergomban fogok szülni.
És névügyben teljesen tanácstalan vagyok egyelőre. Amik tavaly tetszettek, azt már nem adnám.
Ti hogy vagytok ezzel?

Angyal
Nekem is hosszabbak a ciklusaim általában, illetve semmiképpen nem szokványosak, és én is rengeteg tesztet fogyasztottam el (sajna azzal együtt, hogy elvsztettem múlt áprilisban a babámat - tehát én sem voltam problémamentes - viszont most minden annyira más, tuti, hogy minden rendebn lesz.) Én Esztergomban lakom, és olasz-németes vagyok.
Örülök, hogy jöttél, mert most legalább nem én vagyok a legkisebb, hanem együtt vagyunk azok.

mirrmurr
Én is dundika lettem. Bár ehhez hozzáadódik a karácsonyi dőzsölés is.

Én nagyon roszul vagyok újabban. A tanulásnak vége, ilyenkor eléggé leeresztek. Most még sokkal jobban leamortizálódtam. De sebaj, 3 napja napi 12 órát alszom minimum.
Úgyhogy lassan egyenesbe jövök. De iszonyat fáradtságos tanítani.

Puszi
mindnekinek
(főleg azoknak, akiknek most nem írtam név szerint)

p
7
pitypalatty
 
 


Sziasztok!

Elvileg szeptember 10-re várom a babáimat, kétpetéjű ikreket (gondolom, ikrek lévén kicsit korábban fognak jönni). Alig pár napja tudom a jó hírt :-)))) Ma vagyok 6+5 hetes. A babák hétfőn 9-9 mm-esek voltak. Ehhez képest a farmerom már nem jön rám :-))) Napraforgó, te is ikreket vársz, neked is rohamosan nő a pocakod?
Hányingerem egyáltalán nincs, viszont alvásból rekordokat döntögetek... A női II-ben szeretnék szülni.

Kép
Ákata
 
 


Bujka!
Még nem tudom sajnos, hogy hol fogok szülni, de amint kiderül, majd megírom. A neveket meg végkép nem tudom. Egyet is nehéz találni, nemhogy kettőt. De még van időm.

KépKép
napraforgo13
 
 


Szia Ákata! Gratulálok a babaesőhöz! Nekem még nincs semmi pocaknövekedés. Hányinger engem is elkerült, de aludni viszont folyamatosan tudnék.
Honnan tudták megállapítani, hogy kétpetéjűek? Mert nekem azt mondták, hogy még nem tudni!
Volt már ikerszülés a családotokban?

KépKép
napraforgo13
 
 


Sziasztok!

Adatokat írogatom folyamatosan a táblicskuba. Kép ha úgy jó, akkor a nicknevet írom be, mellé pedig a zárójelbe mindenkinek a keresztnevét. Oké?

Ákata!
Gratulálok a duplasikerhez! Ez aztán a valami, kapásból ketten Kép További jó gyarapodást! Örülj, hogy nincs hányinger, ha az alvást meg tudod oldani, akkor nincs gond Kép

Mirmurr!
Én sem értettem a védőnőcit a "gyorsan vessünk véget a szopinak" felszólítása miatt. Persze én is tudom, hogy sokan egész terhesség alatt szoptatnak, sőt a baba megszületése után még a nagyobbat is. Tudom, hogy ez nekem nem fog menni, mert Ketteském jól leapasztotta a tejemet, de azért van még és én tényleg oda szeretném adni Marcinak. Amennyire látom lassan már Õ is szokik le, de én is a fokozatosság híve vagyok és azért valamilyen szinten Õ is és én is igényeljük az összebújást. Kép Viszont azon is agyalok, hogy a szopizás méhösszehúzódást okozhat és ettől félek egy picit. Pláne, hogy ma görcsölgetek Kép Most úgy vagyok vele, hogy a természet megoldja, úgyhogy 1, max. 2 hónap és vége a szopinak.
Köszönöm Neked, hogy támogatsz Kép Jól esett!

Pitypalatty!
Gondolod, hogy keresztnevedről is felismernének? A táblába nem írom be még, ha nem akarod.
A lánynév nekünk még az első terhességből "maradt" Kép Ha lánykánk lett volna elsőre akkor Anna lett volna. De a fiúnevek terén bajban vagyunk. Mi már nézegettünk, de eddig nem jutottunk dűlőre a Párommal.
Jobbulást!

Gigaboszi!
Nem akartál megijeszteni, de én így is izgulok egy picit. Persze figyelem magam, de már nem fáj, feszül úgy a baloldalon, mint 2 napja. Viszont ma görcsöltem rendesen, most ez jön a paralistámon Kép

Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok lányok!

Bujka, nekem volt cisztám, szerintem peteérés helyett, mert akkor épp clostit ettem. szép, kerek öt centis ciszta, aztán egy másik gyógyszerrel eltüntették. mindenképpen oda kell rá figyelni.
amióta írtatok a hasfájásról, azóta még csak mutatóba se mer fájni, hihi...köszönöm!
Nagyon szép lett a tábla! én még hétfőig nem merek adatokat mondani, előbb lássa meg a doktornő a babát/babákat, aztán majd megírom. komolyan, ez a bizonytalanság rémes...jó, hogy minden jel arra mutat, de még négy nap..
De azért nagyon jól esik, hogy beraktál a táblába..!!!

Gigaboszi, Pittypalatty!

Rókafalkák ellen olvastam vhol, hogy készítsetek este az ágyatok mellé mézes/cukros teát, plusz 1-2 kekszet. Mielőtt reggel felkelnétek, még az ágyban igyátok, egyétek meg, akkor talán nem lesztek rosszul. A magne-B6 is jó ellene.

Pittypalatty! szuper, te is tanár vagy, szintén két szakos...hát ha még egy napon is szülünk...!Sajnálom a tavalyi babádat...De most minden ok lesz, bízz benne!Ez a mi évünk lesz!

MINDANNYIUNKÉ!!!

Puszi mindenkinek!

angel79
(elvileg) 7+1
Vendég
 


Sziasztok!

Á Kata
Gratulálok a babáidhoz. És a pocid miatt ne aggódj, nekem csak 1 babóm van, de rám sem jön már semmi, és a férjem "drága rozmárkám"-nak nevez. Kép

Melinda
Nem hiszem, hogy felismernének, de azért egy kicsit rajtam van a "nagy testvér figyel" para, pedig már eldöntöttem, hogy vagy részben vagy egészben otthagyom a munkahelyemet. Kép Egész éjjel ezen tanakodtam.
Sőt, képzeljétek valószínű, hogy el is költözünk. Mert van egy másik városban egy tök jó 3 szobás lakásunk teljesen üresen, és akkor oda születhetne a babó. (Csak a férjemnek kell munkát találnia ott.)

Angyal
Én is úgy érzem, hogy egy napon fogunk szülni. Olyan sokminden egybevág!
Te milyen suliban tanítasz?

Gigaboszi
Jobban vagy? Én kipihentem az elmúlt 2 hét emberetelen hajtását, és teljesen jól vagyok.
(Ez onnan is látszik, hogy itt ülök, és írok.)
Remélem Te is hamarosan jobban leszel. (Bár azt nem állíthatom, hogy nem érzek semmit és felülnék egy körhintára egy hatalmas adag vattacukorral. Kép

puszi
pitypalatty
7+2
pitypalatty
 
 


Sziasztok! Megjöttem!
Nagyon jó volt megint látni a kis Prücsköt! Csak a fene vigye el megint nem kaptam se képet, de semmit. Azt mondták, azzal a géppel nem lehet. Én ezt nem értem... Kép
Először mentem ultrahangra. Vittem Apát is. Kép Megint hüvelyi uh volt. Elvileg holnap töltöm be a 11. hetet. Az uh szerinti érték 11+3. Kép 4,3 cm. Kép És össze-vissza mocorgott. Hiperaktív volt.... Mi lesz ebből a gyerekből ha ez így megy tovább? Az uh-n is jól belémrúgott, látszott, hogy tiszta erővel kapálózik. Persze ebből én még semmit nem érzek. Így a mai kép alapján mindene megvan, nézték a nyaki redőt is. Tök gáz, mert nekem semmi értéket nem mondtak, csak azt, hogy normális. Az orrcsontját nézték még, az is szabályos. Azt mondták, ilyenkor ennyit szoktak, a többit majd a 16 hetesen. Azt mondták minden ok, mehetek. Én meg elhittem. Kép Utána mentem a dokimhoz. Õ is megvizsgált, annyit mondott, hogy minden rendben, zárt a méhszáj. Aztán jött a vérvétel. Fogalmam sincs mennyit vettek le, nem szeretek odanézni. Hát ennyi. Végülis a lényeget tudom, a baba jól van! Megnyugodtam. Legközelebb február 27-én kell mennem.

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok, Lányok!

Kösz a jókívánságokat mindannyiótoknak :-))
Napraforgó: nálam az UH kimutatta, teljesen külön vannak. (Juteszembe: csak a hüvelyi uh mutatja ki, ezért a hasi után csináltak egy olyat is.) Hallottam a babák szívverését is, és szépen látszottak a monitoron külön-külön. (Hallottam olyat, hogy egy csajnak a szülésig nem tudták megmondani, hogy két- vagy egypetéjűek-e a babái, de szerintem ez mese habbal.) Nálunk sehol nem volt eddig ikerszülés, stimulálót se szedtem, úgyhogy ez merő véletlen. De nagyon örülünk neki :-)) Nálatok volt ikerterhesség a családban?
Dolgozol a babákkal vagy pihensz? Én fexem az első 12 hétben, voltak rossz előzményeim, korom pedig már túl van a szülési szempontból eszményített huszonötön, közel tíz évvel...

Kép
Ákata
 
 


Banya

A hír szuper! Veled örülök! Kép Kép
Bár itt tartanék már!
puszi
p
pitypalatty
 
 


Napraforgó, Ákata
Terhesség alatt, az UH alapján tényleg nagyon nehéz megállapítani, hogy egy, vagy több petéjűek az ikrek... Sokszor még szülés után sem egyértelmű...

Nekem ma 21mm-nek mérték Petimet a fejétől a popsijáig... Doktor szerint tökéletes, nevéhez méltóan szilárdan tapad...

Rosszulléteim még megvannak... milyen furcsa lesz, ha elmúlik...KépKép
Nálam ez már november második fele óta tart... Majd jobb lesz, ha abbahagyom az Utrot (12. hét) és beáll egy normális, várandósságnak megfelelő szintre a hormonháztartásom...

Gigi (Ágnes) már 9 KépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Én most 6 hetes várandós vagyok. Nagyon boldog, mert már a 2. gyermekemet várom. Az első most 8 hónapos. Sokan furcsán néznek rám, hogy ilyen gyorsan jön a kistesó, de rettenetesen boldogok vagyunk a férjemmel. Van köztetek hasonló helyzetű anyuka?
evee
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy amikor még nem teszteletetek, miből éreztétek (már aki), hogy terhesek vagytok? Milyen tünetek voltak a legkorábbiak?

Zsu
nazsu
 
 


Sziasztok!

Evee!
Üdvözlet itt! Kép Gratulálok Nektek!
A helyzetem annyiban hasonló, hogy én is második babámat várom, de Õ már valamennyivel idősebb, 13 hónapos múlt. Mástól is hallottam, hogy csodálkoznak a népek, ha két baba között kicsi (ez is relativitás kérdése, hogy mi a kicsi) a korkülönbség. Terveztétek a babát vagy meglepetésként érkezett? Első baba fiú vagy lány?
Beteszlek a táblázatba, oké?! Kép

Gigaboszi!
Nem semmi, hogy már második hónapja rosszullétezel Kép De ha az Utro után jobb lesz, akkor már kifelé mész az erdőből Kép

Pitypalatty!
Nagy Testvérrel nem játszunk, úgyhogy Pitypalatty maradsz, amíg szeretnéd Kép
Hová költöznétek, ha megkérdezhetem? Az jó, ha van ilyen lehetőségetek, így a lakást már teljesen a Baba érkezésének megfelelően alakíthatjátok ki Kép

Banya!
Örülök, hogy minden rendben a Pocaklakóddal Kép Annyira várom már, hogy én is mehessek a 12.hetire és lássam kezét-lábát, ahogy kalimpál. Én Marcinál annyira csodálkoztam, hogy már ennyire emberi formájuk van ennyi idősen.
Az Uh-kor nem kaptál leletet? Mert azon rá szokták írni a nyaki redő nagyságát. De ha azt mondták, hogy oké, akkor oké Kép

Angel!
Ciszta Kép Te fizikailag egyébként éreztél belőle bármit is? Mert az 5 centi azért tényleg jó nagy. Én itt a Bneten olvastam, hogy 100-ból 98 esetben visszafejlődik és így nagyon ritka, ha egyéb módon kell megszabadulni tőle.

Én egy kicsit hulla vagyok ma, mert Marci tiszta dilinyós volt. Szerintem az idő zavarta meg, még a szél utóhatása lehet. Egyik pillanatban vigyorgott, másikban toporzékolt, harmadikban bociszemekkel nézett rám. És egész nap sikítozott, ordibált. Mindenki pihenje ki magát a gondtalannak nevezhető babavárás alatt, mert aztán kész a nyugalomnak Kép
Ja és hányinger lájtosan, de azért képviselteti még magát.

Kép

Pusz: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Szia Nazsu!

Én semmit nem vettem észre, közvetlenül a menstruáció kimaradása környékén. Sőt még a pozitív teszt után is talán 2 hét kellett, mire jött a hányinger és a mérhetetlen fáradtság. Nálam jelenleg is ezek a tünetek jelentkeznek.
Drukkolok, hogy kétcsíkos legyen a teszted! Gondolom tesztelés előtt állsz Kép

Üdv: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Melinda,
igen, tesztelés előtt Kép De mindenféle tünetet érzek, csak nem tudom, mi ebből az igazi Kép Jövő hétfőn aktuális a teszt.

Zsu
nazsu
 
 


sziasztok!

Pittypalatty, nálam is megy a NagyTesó-para, azért nem is írom még le, hogy hol tanítok, meg aztán pályakezdő is vagyok...(lehet, hogy vki a suliból esetleg olvassa az oldalt, én meg nem szeretném, hogy idő előtt kiderüljön a dolog)
Ha már biztos a baba, akkor megírom!Még a suliban sem tudják...
Tényleg, ti mikor mondjátok meg a munkahelyeteken?

Banya, gratula a szép eredményekhez!

Ákata, Napraforgó, nektek pedig az ikrekhez!

A talpmasszőr-jósnőm szerint nekem is ikrek vannak odabent, mondjuk ezt még nem merem elhinni...mindenesetre hétfőn kiderül...de ha tényleg...! Szuper lenne!

Puszi mindenkinek!

Angel79
7+2
Vendég
 


Nazsu!

Akkor meg klassz, hogy még tüneted is van Kép Szurkolok és várunk ide közénk!!! Kép

Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Köszi, Melinda, igyekszem Kép

Zsu
nazsu
 
 


szia Bujka!

Amikor a cisztám volt, éreztem, hogy szúrogat a petefészkem, de mivel épp stimulálva voltak clostylbegittel, arra fogtam. (én naív)
Aztán, mire a 40. napra sem jött meg, és persze negatívak lettek a tesztek, elmentem a dokihoz. A hüvelyi uh-n szembesültem a cisztával, ami a vizsgálattól elkezdett nagyon érezhető leni. hajolni is csak nehezen tudtam napokig, nyújtózkodni meg egyáltalán nem. norcolutot szedtem rá, megjött, így tűnt el.
De a vizsgálat előtt nem fájt úgy kimondottan.

puszi,
Angel79
7+2
Vendég
 


jaj, bocsi, elfelejtettem, hogy már van rendes nevünk....

sziasztok,
Kriszti
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Banya!
Neked gratula a vizsgálathoz, szupi, hogy minden rendben van!

Gigaboszi! Köszi az infot, én is ezért csodálkoztam, hogy Ákatánál már most egyértelmű a dolog, bár elképzelhető!

Bujka!
Ez a táblázat egyre gyönyörübb!

Ákata!
Nekem is hüvelyi UH-n nézték, két szabályos petezsákot láttunk! De állítólag az egypetéjű ikrek is osztódás után két külön embrióként fejlődnek tovább! Hát nem tudom, végül is mindegy, nemigaz?!?
Én még dolgozom, egyenlőre még birom. Eddig még nem tiltottak el a munkától!

Nazsu! Én még a kimaradt menzi előtt csináltam tesztet mert állva el tudtam volna aludni és nem értettem mi ez a fáratság. Aztán a melleim majd szét repedtek annyira feszültek és fájtak. De más nem volt!

Evee! gratula!!!

A többieknek meg sok puszi!!!

Naprafori

KépKép
napraforgo13
 
 


Nazsu
Én csináltam otthon tesztet (Boszi legyőzte Gigit...), és vérvételen voltam... És nagyon-nagyon örültemKépKépKépKép

Bujka
Igen... nov. közepén kezdődött a program... és nehezem viseltem a gyógyszereket
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek további jó pocakosodást kívánok!Kép

Nazsu!
Nekem a melleim akartak szétdurrani de nagyon, más nem volt az elején, csak később jött rókakoma és a haverjai! Kép

Banya!
A hüvelyi Uh-ról tényleg nem tudnak képet csinálni a klinikán, én sem kaptam, pedig 2x is olyanon voltam Kép !

Jó éjszakát mindenkinek!

Viki+Petike 18 hét+0

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Köszönöm mindnekinek a válaszát Kép Érzek én amúgy mindenféle tünetet, mégsem tudom elhinni, hogy ez tényleg AZ Kép

Zsu

Zsu
nazsu
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat. Végre nem azt hallom, hogy "Jézusom" Atyaúristeeeeeen" és társai.
Egyébként a babaát terveztük. Az első (Ákos) elég sokára jött össze, ezért kezdtünk el már most próbálkozni, és első próba után összejött. Köszönöm, hogy a táblázatba is bekerültem.
Azt el kell mondanom, hogy ez egy teljesen más terhesség eddig, mint az első. Sokkal rosszabbul vagyok. Ti tapasztaltatok ilyet a másodikkal?
Mindenkinek gratulálok, nagyon szorítok.
evee
 
 


Ja! Segítsetek lány nevekkel! Teljesen tanácstalan vagyok. Dzsennifer és egyebek mellőzve Kép
evee
 
 


Sziasztok!

Nazsu, én nem éreztem semmit, de hát már annyiszor véltem érezni émelygést, stb, ok nélkül...megint késett, és dühömben vettem egy tesztet, mondván, hogy tuti negatív lesz, mint eddig...erre halványan, de ott volt a 2. csík. De ha neked már tünetek is vannak, akkor szerintem örülhetsz! Drukkolok!

Evee!
Szerintem teljesen egészséges, hogy így jönnek a babák! ne törődj az értetlenkedőkkel, ma már néha arra is furcsán néznek, aki 2 babát el mer vállalni..(nemhogy többet esetleg)
mi is így szeretnénk egymás után a babákat, fél, egy év különbséggel. Momentán 4 van tervbe véve, de amennyi jön, annyinak örülünk!

Lányok, az normális, ha vkinek nincs hányingere egyáltalán? mikor szokott jelentkezni? szinte el sem hiszem, hogy pozitív a tesztem, annyira nem érzek semmit. (na jó, egy kis mellfeszülés van, de semmi több)

Drukkoljatok nekem hétfőn este, hogy tényleg baba legyen odabent!

Puszi,
Kriszti
Vendég
 


Sziasztok!

Éva!
Megnyugatásképpen jelzem, hogy én is sokkal rosszabbul voltam/vagyok a mostani BAbával, mint Marcival voltam. Az első terhességnél csak kocsiban volt hányingerem (az se jelentős), de most nagyon erős volt az inger, sőt már rókakoma is volt. A fáradtságról meg ne is beszéljünk, a nap bármely szakában el tudnék aludni.
Lánynevek közül mindkettőnknek az Anna tetszik nagyon, amit Ketteske meg is kap, ha nem kukacosodik be a pocakban Kép De tetszik még az Eszter is. Nálunk inkább a fiúnévvel vannak gondok, mert ami nekem tetszik, az a Páromnak nem és fordítva.

Kriszti!
A hányinger nem kötelező velejárója a terhességnek! Marcimnál nálam is csak kocsiban volt probléma, de akkor sem komolyan. Sőt Nála ezen kívül más egyéb bajom sem volt, se cicifeszülés, se fáradtság, se semmi! A pozitív teszt a lényeg! Kép Kép Kép
Ne izgulj, lesz ott hétfőn baba! Kép
Köszi a cisztás infokat továbbra is. Figyelem magam, de szerencsére mindkét oldalon érzek feszülést Kép De a köv. vizsgálaton jól alaposan kikérdezem a dokkert.

Mindenkinek sok puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Melinda! Úgy látom, egy cipőben járunk. Tegnap eredménye is volt a hányingernek. Rettenetes!!! Ma reggel is így ébredtem. Én egyáltalán nem vagyok jó alvó. 4-5 óra is elég. Persze ehhez hozzájárul, hogy a drága férjecském horkol mint egy medve, úgyhogy reggelente a kanapén kelek. Szerencsére a kisfiam már 5 hónapos kor óta átalussza az éjszakát, vele nincs gond. Köszönöm a neveket. Eszter nagyon tetszik.

Kriszti!

Szerintem is lesz baba. Emlékszem, hogy az első terhességemmel alig volt gondom. Én csak annyit éreztem, hogy "nem férek a bőrömbe". Irritáltak a szűkebb nadrágok. Tudom, hogy ez hülyén hangzik, de így volt. Így visszaemlékezve még égett az arcom is. Csak után a jött a hányinger, de eredmény nélkül.
Nagyon drukkolok.
evee
 
 


Evee:

Én még nem vagyok hasonló helyzetben, csak remélem hogy leszek. Mi is nagyon kicsi korkülönbséget tervezünk, kislányom most 4 és fél hónapos (tehát én is a 2005 ősziektől zúdultam rátok), és már csalogatjuk a következőt, hátha jönni akar. Kép

Sok szerencsét és jó pocakosodást! Remélem nemsokára én is jöhetek majd mint topiclakó. Addig is mindegyikőtöknek minden jót. Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: