Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ahogy a topikokat olvasgattam, eszembe jutott valami a vízsérvvel kapcsolatban! Szerintem elég sok kisfiúnál találkoznak az anyukák ezzel problémával.
Mikor az én fiam pici baba volt, Neki is volt, de szerencsére viszonylag hamar elmúlt.
Egyszerûen megoldottam a dolgot: Minden alkalommal, mikor tiszta pelenka került rá, "felpolcoltam" a herezacskóját, Persze csak lazán tettem rá a pellust, minek következtében a víz vissza folyt. Persze sebész is látta, aki azt mondta, hogy ezzel nem kell semmit csinálni, majd magától el fog múlni, de azt hiszem, ezzel sikerült felgyorsítani a folyamatot.
Aki ezzel a problémával találkozik a baba pelenkájában, annak ajánlom, hogy próbálja meg, pár hét alatt teljesen el fog múlni tõle! Kép
Sziasztok!
Wee
wee
 
 


Kedves Viola!
Kicsit késve ugyan de írtam neked a kórházas topicba is.
Ami a vízsérvet illeti a nagyobbik fiamnál az utolsó ultrahangon állapították meg.Valóban néhány hét alatt elmúlt anélkül, hogy bármit is tettem volna vele.Mikor a gyerek 14 hónapos volt megint elõjött,de akkor is elmúlt pár hét alatt.Mostmár Dani 7 éves és azóta nem volt többször ilyen problémánk.
Ancsi
Ancsi71
 


Ez nem ilyen egyszerû!
gyogyo
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: