Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. 5 éves kislányom bepisil, néha bekakil. Éjszaka szinte mindig, nappal ritkábban, de akkor is előfordul. Én az apja vagyok, egyedül nevelem, anya régóta nincs a képben. Zavarja a lányomat is a dolog, de nem tud ellene tenni. Van, hogy észre sem veszi. Pelenkát nem szereti, de éjszaka felveszi, viszont, ha abban kéne strandra mennie, az neki is kinos lenne. Félek, nehogy ott legyen baleset. Amikor nincs rajta bugyi, akkor ráül a bilire, de ezt csak otthon tudjuk megcsinálni. Strandon már voltunk tavaly, akkor volt olyan, hogy levettem róla a bugyit, akkor szólt, elmentünk mosdóba. De ezen az alkalmon is csak körülbelül 3 órát voltunk kint. Amúgy csak néha-néha. Akkor nagyon megdicsérem, biztatom, de nincs eredménye. Voltunk orvosnál is, de nem lett eredménye. Kérlek, meséljétek el, nálatok hogy zajlott a bilire szokás. Köszönöm.
mozartbach
Budapest III. kerület
 
 


Konzultáltam már pszichológussal, de nem volt haszna. Kétszer-háromszor a lányom is elment, de nem volt haszna. Kösösségben hetente egy-két órát van. Emiatt.
mozartbach
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron