Új privát üzeneted érkezett!

22 hetes terhed vagyok. A héten egy babamoziban felfedezték hogy rekeszsérve van a babámnak, és a gyomra a mellkasában van. Olyan szülöket keresek akiknek volt ilyen tapasztalata,vagy bármilyen ismerösr, aki ezen átment, hogy milyen életkörülménye van egy rekeszsérvre mütött babának. Köszömök minden apró segitséget
nina83
Budapest XV. kerület
 
 


@nina83:


szia,én vali vagyok.velem is megtörtént.ha bármilyen kérdésed lenne írj:ddana76@gmail.com   email címre kérlek.nekem szüléskor derült ki,nem vették ultrahangon észre.AZ A LÉNYEG HOGY MÁR ABBA A KÓRHÁZBA SZÜLJ AHHOL A BABÁT MEG TUDJÁK MÜTENI!!!!ne kelledjen szállítani,mert minden idő számít.szülés után azonnal megmütik a picit.nekem Debrecenbe műtödték.sajnos gépi lélegeztetőre teszik,de ne aggódj ez így természetes.a mellhártyát válaszák el a hasüregtől a babának.hosszú időbe telik,de napról-napra jobban lesz a baba.ne idegeskedj!szakszerű ellátást fog kapni.minden rendben lesz.nehéz lesz,de vegyél magadon egy kis erőt,és minden jóra fordul.írj az email címemre,ha kérdésed van,szívesen válaszolok.kitartás és higgy istenben
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: