Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kislányom 2011. 12. 18.-án született több fejlődési rendellenességgel melyek a szülést követően derültek ki! :(

Segítség kéne, néhány orvos, tapasztalatok hasonló babákkal, stb.

21 éves vagyok Kira a második gyermekem (mindkettőt terveztük!!!), fiam 4130g, és 61 cm-el született vele minden rendben volt, ám amikor szültem a lányomat egy napra rá anyukám éjszaka bevitte a heim pálba a fiamat, kiderült h krupos! Ezért nagyon nehéz volt az elmúlt pár hét, de szerencsére az ünnepekre mindenki hazakerült!

Lányom fejlődési rendellenességei a következők:
- a bal füle nem fejlődőt ki rendesen, a halló járata épp, de hallásvizsgálatra csak a jövőhéten megyünk,
- a jobb veséje nincs meg, ez nem jelent különösebb problémát mert a bal jól működik,
- mindkét hüvelykujjából hiányzik egy-egy csont, a jobb kezén jobb állapotban van, de a bal teljesen lóg(egy kicsit ijesztő volt eleinte)
- túl gyorsan született ezért a jobb arca is megsérült, leginkább sírásnál látni h a jobboldalon elhagyja a száját.

Eddig ezek derültek ki, az agyát és a látását is megnézték szülés után szerencsére ezekkel minden rendben van, már követi a mozgást a szemével, és hason fekve felemeli rendesen a fejét és át is fordítja egyik oldalról a másikra, szóval nagyon erős baba! :D

Még megyünk majd kardiológushoz is bár nem hallanak szívzörejt de azt mondták a biztonság kedvéért teljesen kivizsgálják és evvel nagyon egyetértek!!!

Minden segítséget és hozzászólást köszönök!!!!!!!! :D
bencira1223
Székesfehérvár
 
 


azt elfelejtettem hogy gyakran az orrán jönn vissza a tej ennek mi lehet az oka????
bencira1223
Székesfehérvár
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron