Új privát üzeneted érkezett!

Segítség! Tetű van az oviban! esélyünk meg van rá... Mit kell tenni? T
tundermama
Budapest
 
 


Tündérmama!

Először is nyugi! Megelőzésképpen kezd el kezelni a fejét Nittyforral, vagy ecetes öblítéssel. Két-három naponta nézd át a fejét, főleg a tarkó és a fülek mögötti részen.

A tetű baromira tud hasonlítani a koszmóra, szóval, ha ilyesmit találsz, akkor élj a gyanúperrel.

Egyébként pont nemrégiben írt a Babanet a témáról, érdemes elolvasni. A kommenteket is!

Kitartás!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Nagyon köszi, Dia a gyors segítséget. Még aznap mentem is a patikába, de nem volt Nittifor. Paranitet ajánlottak a gyógyszertárban. este rögtön ki is próbáltuk. Majd még egyszer kell 8 nap múlva, de remélem hatásos lesz. Most vettem riasztót is, úh újabb tetű már nem fog támadni, amik meg kikelnek, azokat 8 nap múlva kiírtom!!! T
tundermama
Budapest
 
 

 
 

Képzeljétek, most már túl vagyunk a 8 napon is és másodszorra is lekezeltük a hajunkat. Szerencsére sehol egy szál tetű sem. Ez a Paranit! Imádom! T
tundermama
Budapest
 
 


tundermama írta:Képzeljétek, most már túl vagyunk a 8 napon is és másodszorra is lekezeltük a hajunkat. Szerencsére sehol egy szál tetű sem. Ez a Paranit! Imádom! T


Mi a parnitet még nem próbáltuk, nem tudom hogy ez is természetes összetevőkből áll e mint a picksan sampon mi azért választottuk inkább azt. És még fésűt is adnak hozzá, nekünk sikerült vele hamar kiirtani a tetveket. Úgy utálom őket.
milla5
Budapest XXI. kerület
 
 


Kipróbáltuk mi is a picksan sampont és valóban jó. Ahogy az előttem szóló is írta vegyszermentes és fésű is van hozzá amivel jól ki lehet szedni a serkéket. Szóval én is ezt tudnám ajánlani.
esztitot
Baja
 
 


Mi a hedrint használtuk ilyen esetben sos tűzoltásként. Nagyon szimpatikus volt hogy nem tartalmazott semmien káros kémiai anyagot, ami esetleg irritációt okozna. van saját oldaluk is amin nagyon klasszul minden pontról pontra le van irva. Nekünk hatalmas segítség volt! azóta is mindenkinek csak ajánlani tudom.
http://hedrin.szeressokosan.hu/index.html
anyucka
Aggtelek
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron