Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Olvasók!!!
Az én iker kisfiam 3éves elmúlt és egy ritka allergiája van!Sajnos még az orvosok sem tudják mi lehet ez!!!
A tünetei:Fél dió nagyságú kemény gumók jönnek ki a testén,ami körül a bőre kipirosodik és viszket neki,légcsöve is be szokott duzzadni (de ez ritka)
4-6-óra múlva magas 39-40 láz!De ez már a tünetmentes állapotban!
Több vizsgálaton is túl vagyunk már de még mindig nem tudni mi a baja.A bőrtesztes allergia vizsgálatot senki sem meri meg csinálni neki mert ha heves allergiás reakció lép fel az az életébe is kerülhet...
Kérek mindenkit aki halott már erről a betegségről,vagy ismer olyat aki tudja mi lehet ez írja meg nekem KÉREM!
Vagy ha valaki úgy gondolja hogy más módom is tudna nekünk segíteni azt is szívesen fogadjuk!!! Nagyon nehezen éldegélünk...
gerda8181
Tibolddaróc
 
 


Javasolnám neked, hogy ezt a kérdést más fórumokon is tedd fel, mert szerintem ezt nem sokan nézik.
T
zsofianya
Budapest XII. kerület
 
 


szia
Tudnál esetleg ajánlani más fórumokat?
Mert én nem nagyon ismerem őket ezt is csak véletlenül találtam meg!!!
Köszönöm!
gerda8181
Tibolddaróc
 
 

 
 

Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: