Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Mindenki!

2009. május 31-én született meg a kislányom, úgy tűnt egészségesen! Aztán életének 2. napján szívzörejt hallottak nála és a Heim Pál Kórházba küldtek szívultrahangra. Ott azt mondták nem kell megijedni, valóban van a gyereknél valami - billentyűszűkület, de azt, ha szükséges egy ballonos katéterrel megoldják. Egy hónap múlva kontrollvizsgálaton ugyanezt mondták, de akkor már 4x-es volt a nyomás a kislány szívében! Ezért elvittük a Kardiológiai Intézetbe, ahol megkatéterezték és kiderült, hogy semmi baja a gyerek billentyűjének, hanem a tüdőverőér van kétoldalt beszűkülve, az ágak alulfejlettek és ezért 5x-ös más a nyomás a jobb kamrában. Két megoldás merült fel, ágplasztika vagy stent beültetés, de néhány nappal ezelőtt értesültünk, hogy úgy tűnik itthon nem vállalják az operációt, a stent beültetés kimenetele pedig nagyon kétséges az ágak alulfejlettsége miatt! Nem akarok belenyugodni, hogy elveszíthetem a gyönyörű kislányomat, de az orvos azt mondta beavatkozás nélkül meghal!!! Azt nem tudják, hogy mikor, meddig bírja a kicsi szíve a nagy nyomást!
Kérlek benneteket, ha van valamilyen ötletetek, esetleg külföldi tapasztalatotok, vagy ismeretségetek írjatok Nekem!
Köszönöm Diána
címem: didzsi0521@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: