Új privát üzeneted érkezett!

Kérlek segítsetek!
Két éves kisfiamat el kellett választanom, mert terhes lettem ráadásul kapásból veszélyetetett. Az elválasztás pár nap alatt sikeresen lezajlott, már alig volt tejem és inkább csak az elalvásokhoz ígényelte. De egy nagy babszem méretű csomó keletkezett a mellemben, ami esténként fáj is. Az orvosom azt mondta, hogy ne aggódjak nagyon lassan, de el fog múlni. Gyanítom a folyamatot a terhességi hormonok is nehezítik, bár úgy néz ki sajnos nem sokáig, mert a 7. héten még mindíg csak egy üres petezsák látható az UH-on.
Remélem valakinek van tapasztalata ilyen ügyben. Előre is köszi.

Andi
Kép
Kép


Nekem van, Andi.
A második babámat várva volt egy ilyen fájdalmas csomó a mellemben, ugyanígy szopizott még az első, amikor már vártam a másodikat, és elválasztottam, mert annyira fájt a mellbimbóm, a ruha érintésétől is. Az orvos megtapogatta, megnézegette, és azt mondta, hogy majd az újabb szoptatáskor szépen ki fog ürülni. A fájdalom hamar el is múlt (ahogy nem aggódtam :wink:) a csomó meg tényleg szopikor...
Úgyhogy nyugi. Azért a magad megnyugtatására figyeld, de akármilyen morbid most ilyet mondani: a daganat a kezdetekben SOHA nem fáj....
 


Kedves Szilvi!
Köszönöm a gyors megnyugtató segítséget, bár nagyon úgy fest, hogy ez a terhesség nem fog megmaradni. Már a tüneteim (hányinger, álomkór...) is elmúltak, és ezt egyszer már végig csináltam, csütörtökön megyek UH-ra....
Gondolom ebben az esetben a hormonok visszarendeződése hozhat megoldást.
Kisfiaid vagy kislányaid vannak? A puszta kíváncsiság mellett azért kérdezem hátha tudsz segíteni fitymaszűkület témában is. A gyerekorvosunk azt mondja valószínűleg műteni kell, de annyira vegyes tapasztalatokat hallok, hogy teljesen tanácstalan vagyok ebben az ügyben. Decemberben múlt két éves a kisfiam, úgyhogy egyre jobban szórít az idő.

Andi
Kép
Kép

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: