Új privát üzeneted érkezett!


KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Éva!

Leskézel még?

Cleo!

Örülök,h.jó időtök volt és jól éreztétek magatokat.
Gyerekek nagyon szépek,és amúgy ők is hasonlítanak egymásra,az
arcuk,a kis apró szép foguk :lol:
Nagyon jók a képek,de ha apa nem is mutatja meg magát,azért
magadról mutizhattál volna pár fotót!Lassan már nem ismerlek fel,ha Szolnokon járok :lol:
Már nagyjából én is be vagyok pakolva,holnap indulunk,remélem tényleg jó idő lesz,ahogy az előrejelzések jósolták,mert nem is terveztük,h.megyünk,de az idő annyira csábító volt :lol:
Csütörtökön este jövünk.
Egy család lesz még velünk,akiknek hasonló idős a csajsziuk,mint Kingi,így a jó kedv,hülyeség,bandázás garantált.
Gyulára meg egy másik családdal megyünk,de ott is hasonló idős kislány van.
Olikának meg apa meg én leszünk a haver,meg persze ezerrel megy a csajok után.
Annyit röhögünk Olinak mindent,de mindent mond.

Gyöngyi!

Örülök,h.ti is szerencsésen megérkeztetek!
Kipakolás,mosás,pihi után várjuk a fotókat meg az élményeket!

Sajnos Kinga fogán az elszineződés sem fehér inkább szürkés.
Nem tudom mitől lehet.Még a dr.is elég sok variációt mondott.
De nagyon el van vékonyodva ott a foga,és nem úgy néz ki,mintha elmúlna.
Elmex-el mosom a fogát,az jó???
Vagy vegyek valami ökonet vagy aloe vagy valamilyen természetes fogkrémet!

Éva!

A többieket megvártad a nagy hírrel,a baba fotókal,engem meg már bizti nem fogsz :cry: :lol:
Pedig kivi vagyok,de már én is szurkolok,h.minnél előbb szerencsésen túl legyetek a nagy eseményen!!!!!!!!!!

Puszi csajok,jók legyetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
kory
 
 


Persze, Kory, még vagyok :lol:
Jó nyaralást Nektek, nagyon jó időtök lesz. Én meg valszeg a kórházban fogok dekkolni a 37 fokban.

Megjött a megérzésem holnap, max szerdán baba lesz. Eddig úgy éreztem, hogy sokára szülök még -amúgy nekem sosem jönnek be a megérzések...

De elérkezett a délután és kezdődik a szurkapiszka, fájogatás. Ma nincs kedvem szülni, a holnapi dátum pedig duplán jellegezetes családi esemény: a karácsonykor elhunyt 97 éves nagynéni születésnapja, és apám sorsfordító balesetének 29 éves évfordulója.

Kory, ha reggel még bekukkolsz, lehet, hogy lesz valami hír, de nem ígérek semmit.

Andi, szépek a képek és tényleg hasonlítanak nálatok is a gyerekek - még jó.

Amit a pici ikrekről írtam jó 1 hónapja, blogolni kezdett az anyuka: Benedek és Pannasára a nevük, a születési súlyuknál vannak, de a kislány állandóan bektrériumfertőzéses és speciális tápit bír csak. Tegnap óta nem lélegeztetőn vannak, de oxigént még kapnak. 29 hetesen születtek.... köztünk szólva borzasztó képek vannak fenn, Katica Te is ezt végigcsináltad, minden elismerésem! Egyelőre semmi biztosat nem lehet tudni a picik állapotáról, eddig stabil.

Na megyek, mert fájok :wink:

Éva

KépKépKép
agmano
 
 

 
 

hali.

Évi.további jó fájogatást.éjjel kell szülni...akkor kevésbe rossz a meleg,bár...azt a pár napot nehéz lesz benn elviselni.

Kory.nektek jó pihenést.meglátod szupi időtök lesz :) :)
hol fogtok megszállni???

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Na ,megint ide csábítottatok!

Cleo!

Lizába fogunk,bordós nagy apartman ház.

Éva!

Benézek,ha tudok reggel!
Linkeld már be a blogot a picikről,este úgysem birok egy nap sem aludni kb.éjjel fél 2-ig majd belekukkantok.

Kép

Kép
kory
 
 


Sziasztok!

Kory!
Jó nyaralást Nektek!
Mi pénteken indulunk délután.Izgulok,hogy Mirtill nehogy beteg legyen mert a kislány aki itt volt köhög és fáj a torka!

Andi!
Jók a képek!

Milyen az a kevert krém amit írtál?A Vermoxban 6szem van a múltkor kétszerre kellett beszednie.
A punija szép rózsaszín de azért még öntözöm a cseppel!

Éva!
Hamarosan baba lesz!

Tegnap voltunk 100folk Celsius koncerten tetszett Mirtillnek.Utána Szandi volt de azt egyikőnk se bírta! :D Ott volt a kis barátnője is.Az a bajom vele,hogy mindig Ő irányít és Mirtill utánozza de nagyon.Már engem idegesített.Mirtill akkor is megy utána ha nincs kedve.Addig vannak jóban amíg az van amit a kislány akar,ha már Mirtill talál ki vmit akkor neki rögtön nincs kedve és fáradt.Tegnap már ott tartottunk amit eddig sosem csinált.Futottak haza(ezt is utálom!)és Mirtill inkább bepisilt csak nehogy otthagyja Alíz!Itthon szólt,hogy becsurgatott!
Nem tudom mit kellene csinálni,nagyon ragaszkodik Alízhoz de nem szeretném,hogy ennyire alárendelje magát egy másik embernek.Tegnap is elmondtam neki,hogy Ő is találhat ki játékokat és nem kell mindig azt csinálni amit a másik mond.Önálló van ember,van saját akarata és ha nincs kedve játszani ne játsszon!Nem tudom mennyire értette meg!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Jajaj, Ildikó, nálunk Martin ilyen! Elég idegesítő mikor a 2 évvel fiatalabb öccsét utánozza és még majd fogja a 6 évvel fiatalabbat is.
Szerintem nem érdemes ezen drámát csinálni. Vannak vezéregyéniségek és akik mennek utánuk. El kell fogadnod Mirtillt ilyennek, persze el kell mondani, hogy ne utánozza és lehetőleg ritkítani az együttléteket. Biztos van olyan, akivel mellérendelt viszonyban eljátszanak.
Az oviból is csak annyit hallottam Martintól, hogy XY parancsolgat neki és hogy mindig hívják a nagyok fogózni úgy, hogy ő a fogó. Nagyon sajnálom őt ilyenkor, de meg kell tanulnia kiállni magáért és elhajtani a hülyéket maga körül. Az oviban még szólhattak az óvónőnek, hogy figyeljen erre oda, de most már magának kell megbírkóznia a helyzettel.
Ha nem találkoznánk, akkor jó nyaralást!
Kory, priviben küldöm a blogcímet.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el csak nagyon sok dolgom van, és csak olvasgatok idönként. Encsinél a régebbi dolgokból semmi nem oldódott meg, keresem a kiutat.

Évi! Mostanában többször eszembe jutottál, drukkolok!

Mindenkinek jó nyaralást, pihenést kivánok.

Üdv: Anna
encsi00
 
 


Ildi!

Kinga is ilyen,már engem szokott idegesíteni,h.ő mindig a másod hegedűs.Megy a barátnői után ,ha azok kuncognak,akkor ő is.
Sokszor még pisilnie is akkor kell.
Másik ami idegesít,hogy ha valamin összevesznek irigykednek,akkor nem oldja meg az adott személlyel ,hanem nekem panaszkodik,vagy pityereg.

Éva!

Köszi!

Kép

Kép
kory
 
 


még egyben, most megyek vizsgálatokra :twisted:

KépKépKép
agmano
 
 


Indulás előtti kukk,de látom Tomi még mindig nyugodt!:)
Legyetek ügyesek!

Kory

Kép

Kép
kory
 
 


Sziasztok!

Pénteken újra Pose és UH, ha gond van indítják, ha nem akkor hétfőn...
Most aztán már össze kéne kapni magát ennek a kölöknek :x

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Évi.
Apát tessék elkapni egy körre :) :) +ablakpucolás :) -nekem ezek váltak be 8)

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Apát már elkaptam - vagy ő engem :oops: , eredmény: 1 napig keményedtem. Ablakpucolást inkább kihagyom a 40 fokban, de takarítok, hajolgatok, pakolok, lépcsőzök, körbejárom a fél Mecseket, piacról 2 kosárral bevásárolok stb. Eredmény: éjszaka keményedek - enyhe fájások és slussz.
Konkluzió: pihenni és belesz@rni mindenbe, hétfőnél tovább már nem tarthat. Ha pedig később készült pár nappal, akkor úgyis mindegy. Azért várom a pénteket, hogy UH alapján mekkorára becsülik. De félek is tőle, mert ha pici bizonytalanság lesz valahol, akkor szülés. Sanyi is jön velem.

Ebben a dög melegben pedig nem lehet egy leányálom a gyerekágyas osztály. Azért otthon egyelőre alhatok topban és bugyiban, ott kicsit hülyén venné ki magát. Meg összeragadni, küzdeni a szopival, fájni, folyni mindnehol, hát kicsit hűvösebben jobb lenne.
Itthon meg beállok a medencébe és húsölök az árnyékban.

Ma 3 dologt kell/ene elintéznem.
1. még mindig nem emeletek le 1 havi Cascot sem a bankszámlánkról, pedig már húsvétkor megkötöttük a kocsira, félő, hogy elveszik a 8 éves bónuszunk.
2. a májusi munkámat még nem fizették ki - vagy hitelt törlesztünk így, vagy orvost fizetünk, ha addig nem utalnak, mert számítottunk rá és ezért vettem magamnak új szemüveget.
3. amikor meleg vizet termel a kazánunk, akkor beindul a fűtés is + még csöpög is a kazán -mintha nem lenne elég meleg.
Nagy nehezen beszabályoztuk a házat, hogy hol milyen fokozaton legyenek a radiátorok, és most az összeset le kellet csavarni 0-ra. Tegnapelőtt lecsavartam mindet, de tegnap kidereült, hogy a nappali 2 radiátorát 0 helyett maxra állítottam. Hát este nem kellett fázni.

Azért izgi így megbeszélni a szerelővel, hogy jöjjön, de azért előtte telefonáljon rám.

Bocsi, hogy mindig csak a bajaimmal jövök!
Jó strandolást mindenkinek!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Szia Éva!

Kitartás neked.. :) Tomi fiú tudja,hogy nem akarsz melegben szülni,csak várja a hűvösebb időket.. :D

Huu ebben a melegben véletlenül ráfűtöttél,szauna volt biztos.

Mi de. voltunk lent a balatonon,nem sokat mert nagyon tűzött a nap. Fiúk oda voltak,most Domi alszik a dédinél a hűsben,mert itt fent 31fok van a szobájukban :evil: Nem tudom,hogy hűtsem le a felső szintet,de ez borzalom..

Nyugodtan írd ki magadból, meghallgatjuk.. :)
varga tünde
 
 


Hahhó!

Már ide sem merem tolni a képem :oops:
Még mindig semmi.
Tündi, de irígyellek, olyan jó helyen laktok!

Hű, tegnap akkorát fürödtek a fiúk is, 2,5 órát vízben voltak és úszószemüveggel törpöket búvárkodtak ki a víz fenekéről. Ehhez képest nem volt korai fekvés, mert bazi meleg volt. Elfelejtettem ,hogy a földszinten akartam aludni, ahol azért 22 fok körül volt, az emeleten pedig 26. Én vizes törölközővel "aludtam".
Szerencsére most van egy kis szél, eddig szellőztettem, aztán ha este megint megáll minden, akkor lecuccolunk az irodába szundizni. 1 valaki szívja, mert csak 3 férőhely van, majd a legkisebb a legkisebb szivacson meghúzza magát.

Holnap lesznek reggel vizsgálatok, ha balhé van, akkor szülünk, ha nem, akkor hétfő - vagy a szombati markáns hidegfront...

Puszi Nektek!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok,

Barival jól ismerjük egymást, Koryval is megosztottuk búnkat bánatunkat, hasonló cipőben járok én is a kislányommal, akit a minap minibabának nevezett a játszótéren egy amúgy sem valami kedves anyuka.
Ne haragudjatok, hogy zavarok, az én kislányom is kis súlyú, lassan gyarapodó, és mostanában sajnos sokat is betegeskedik, február óta ez az ötödik, most éppen náthát, de valahogy mindig úgy kezdődik, hogy vírusos torokgyulladás. Amúgy sem egy nagy evő-ivó, de ilyenkor képes ezt is szinte nullára redukálni. a gyerekorvos ribumilt (ez a neve?) ajánlott immunerősítőnek a légúti fertőzéseire. Használta valaki közületek? Vagy esetleg a broncho vaxom jobb szerintetetek? Köszönöm szépen, ha válaszoltok.
Katica, boldog babavárást kívánok, gratulálok a kismamisághoz!

Kép
tamaraildi
 
 


Szia Tamaraildi :)

üdv közöttünk.
Mekkora a kislányod (kg,cm)? Ilyen "kedves" jóakarókat meg le....ni.
Én a Broncho-t ismerem-az nekünk bejött -többször is szedték már a gyerekeim.a másikról is hallottam,de szinte azonos a hatásuk-bár többet arról nem tudok.

Évi.hát kivi vagyok meddig növeszti Tomi a hátsóját odabenn :) :)
Nálunk ma délelőtt jókora eső volt,meg lehűlt az idő ideiglenesen (bár most már megint 30fok van)-gondoltam is rád-hogy mentek-e már szülni.
Nálatok is a búvárszemüveg a menő???? enyéimnél is-épp tegnap vettem nekik olyan amihez pipa is van-de mivel Zsolti jóval mélyebbre merül...ezért kicsit gáz
:lol: :lol:

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Éva!
Mire visszajövünk már itthon is lesztek!

Tamaraildi!
Mirtill is a broncho vaxomot szedi szerintem jó,a másikat nem ismerem.

Kaptunk beutalót hallásvizsgálatra majd kérnem kell időpontot.Műszeres vizsgálat lesz Ti tudjátok hogyan zajlik?

Nálunk is esett egész délelőtt az eső de már nyoma sincs megint nagyon meleg van.Mi panelban lakunk a 4.emeleten az erkélyünkön 38fok van.

Mirtill nem sokat eszik,tegnap ment párszor a hasa.Tegnapelőtt szinte csak dinnyét evett lehet az csapta át.Ma csak egyszer kaksilt de normál állagút.

Holnap indulunk,legyetek jók!Éva gyors szülést kívánok!
Majd jelentkezem!
Sziasztok!
Ildikó
Egy fotó Mirtillről nehogy elfelejtsetek! :D
Kép

Kép
ildikó74
 
 


Ildikó! Mi Borival mindenféle hallásvizsgálaton voltunk, szerintem a tympanometeres vizsgálat lesz most nektek, az olyan, mint egy fülhőmérő, bedugják a fülébe, ott tartják pár másodpercig, addig lehetőleg nyugton kell maradni a Mirtillnek. Nekünk annó pont emiatt nem működött a dolog... :roll: Vagy a fülhallgatós változat is elképzelhető, a fejére tesznek egy fülhallgatót, s jeleznie kell, mikor melyik oldalról hallja a hangot. Ekkora gyereknél ez a módszer is már jól működik. Szóval ne féljetek, semmi kellemetlen nem lesz. Jó nyaralást!
ktc
 
 


Sziasztok!

Évim!

Hát megvártál???!!!! :lol: :o :roll:
Ezt sem gondoltam volna indulás előtt!
Hétfőn megyünk Gyulára,addig meg szeretném ismerni a kis fickót!

Szuper időnk volt(gondolom sejtitek milyen idő volt)!
Gyerekek jól bírták az utat,jól érezték magukat,kis vonatoztunk,csavarogtunk,de a legtöbb időt ugye a strandon töltöttük.
Cleo,írtad,h.neked milyen bátrak a gyerekeid a vízben,Kinga ő nagyon félős.
Csak ott szeret lenni ahol leér a lába,ahol nem oda úszógumival sem szeret bemenni,kapaszkodik a nyakamba,be van parázva.

Tamaraildi!
Voltál eszemben(vártam is,h.írjál az előző levelemre),mert tényleg jól éreztük magukat,gyerekek tündériek voltak,de Kingánál ez a 3 nap -55dkg-ot jelentett.
Ez teljesen beárnyékolta az egész nyaralást.
Képtelen máshol enni,nem tudom de még az a kis étvágya is elmegy.
Kínlódás a tetőfokon.4karika virsli után már össze-vissza hajolgatott el az asztaltól,pislogott stb..
Étterembe csak az inni való,meg a tányér széléről a díszítés,aztán 2 db sültkrumpli,2 kocka hús.
Rossz volt nézni,meg állandóan a könyörgés,igérgetés...
Most eléggé magam alatt vagyok,mert 60dkg-ot volt képes itthon betegség nélkül a szünetbe összeszedni,aztán elég volt 3 nap ledobni.
Jó,h.egész nyáron nem hízik,más gyerek ilyenkor szedi össze magát...
Szóval nekem nem érte meg ez a 3 nap,inkább nem megyek sehová,nem kapcsolódok ki.... :cry:

Kép

Kép
kory
 
 


Sziasztok,
Köszönöm a válaszokat. Kory, ne haragudj, hogy nem válaszoltam még, szeretnélek fel is hívni, de én is magam alatt voltam, újabb vírusos torokgyulladás, újabb nem evés sorozat, és kicsit eltiltottam magam az internettől, hogy ezzel sanyargassam magam. Tudom, hülyén hangzik, de így van.
Amit a nyaralásról írtál, abszolút megértem, mi 3 napra próbáltunk elutazni 1 hónapja, felpakoltuk a fél lakást, késő du. megérkeztünk, és másnap reggel jöttünk is haza. Addig megálltunk a párom süleinél, majd a szálláson, és se evés se ivás sehol.
jó éjt mindenkinek, Kory, jelentkezem még priviben.

Kép
tamaraildi
 
 


Megszületett Ágel Tamáska 3170g és 49cm! Baba és anya jól vannak.. :)
varga tünde
 
 


Sok Boldogságot Nektek ÉVa!!!!!!
varga tünde
 
 


HIPP-HIPP HURRÁÁÁÁ!

Éva!

Nagyon jó egészséget és sok boldogságot Nektek!
Gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
kory
 
 


De jó lehet most Évának(kicsit irigy :lol: )

Kép

Kép
kory
 
 


NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET TOMIKÁNAK ÉS SOK TEJCSIT.



Kép

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Hali.

Kory.üdv újra itthon.képeket és élménybeszámolót kérünk :) :)
Amúgy megnyugtatásul-Sziszi is nyaralás előtt 17kg volt-most mértem és ruhástól 16,8 és ő tényleg jól eszik.de az nagyon nagy szó,ha legalább hízott előtte Kinga-még sok van a nyáriszünetből...:)

A kevert krémen sajna egy deka felírat nincs :( :(

Katica.hogy vagytok??? közérzet?hányinger? vízsgálat v. UH volt azóta?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!


ÉviI Gratulálok Tomika születéséhez, és minden jót kivánok az egész családnak.

Mindenkinek jó pihenést kivánok: Anna
encsi00
 
 


Tündi gyorsabb voltál nálam, mi csak most értünk haza. Mi is gratulálunk Éváéknak a kis Tomi születéséhez! :D :D :D

Cleo, köszi, kicsit jobban, már nem émelygek annyit, viszont parázom is, hogy ez jó-e így. :?
ktc
 
 


Kép


Éva!

Még egyszer nagyon gratulálunk kisfiatok születéséhez!!!!
Várunk vissza a születéstörténettel,élményekkel ,fotókkal!!!

Kép

Kép
kory
 
 


Cleo!

Mint írtam minden szupi volt,az idő ,a strand,a szálló minden!
Egy másik családdal voltunk akiknek 4 éves kislányunk van,meg egy 4 hós kisfiuk,de csak a kislányt hozták.
Csajok nagyon elvoltak egymással,meg mi is jókat röhögtünk felnőttek.
Egyedül mondom az evés volt kiakasztó,meg utána a mérlegelés :lol: !
Nem tudom miért van ez,h.a nyaralás alatt semmit nem esznek,nem is kívánnak semmit!Úgy ettek,h.látszott,h.nem esik jól,na meg is lett az eredménye!
Hétfőn indulással Gyulára ott 1 nappal többet leszünk vagyis 4 napot.
Csak most tarok tőle,h.mi lesz ha ott is így megy az evés,ezért nem nagyon várom ezt a részét.
Amúgy szerintem Gyula sokkal szebb hely,Hajdúszoboszlón meg a strand kiépültebb.
Majd teszek képeket is.
Ti mentek még valahová?
Meg akartam még kérdezni,h.ti nem gondolkodtok még egy babában?
Volt már a suliba a záróvizsga?

Kép

Kép
kory
 
 


Drága Évi!!

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek Tomikához!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


kory.

áá nem volt még záróvízsga...majd kb szept vagy okt... :(
úgy 3hete írtunk egyet...de semmi eredményt nem tudok...
Te belevágsz szeptemberben? gondolkoztál rajta?
Az evésen le filózz,majd eszik utána itthon és bepótolja :)
Majd Gyulán is csinálj sok képet-arra is nagyon kivi vagyok (mi még ott nem voltunk)

Mi még Veszprémbe készülönk barinőmékhez,de csak 1-2napra.

Évi azóta babázik :) :) :)

nálunk 3.baba?? Apa már lemondott róla annyiszor mondtam neki,hogy nem :(.szóval még el"napolva"

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Gyöngyi!

Még nem is meséltél a nyaralásról,meg persze képeket is szíves
néznénk!
Hogy vagytok?Rég írtál!

Kép

Kép
kory
 
 


GRATULÁLOK ÉVINEK A KIS TOMIKÁHOZ!!BOCSI,HOGY MEGKÉSVE!!!
SOK EGÉSZÉSEGT ÉS BOLDOGSÉGOT AZ EGÉSZ CSALÁ
DNAK
barika2008
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, bocsánat. Kedd óta dolgozom a nyári táborban. Nagyon fárasztó ebben a melegben lefoglalni és elviselni :oops: 30 örjöngő gyereket. Asszem nem véletlen, hogy nem lettem pedagógus. :? :? A gondozási résszel semmi bajom, de a pedagógiai rész az nagyon nehéz.

Szóval a Balcsi! Jó volt, hétfőn, kedden fürcsiztünk a Balcsiban. A csajoknak volt baráti társaság (nekünk is :lol: ), mert szintén Siófokon nyaralt egy baráti házaspár . Szerdán elindultunk a vszprémi állatkertbe, de nem jutottunk be, mert elkezdett esni az eső és mi nem készültünk rá, fáztunk is. Így plázáztunk :lol: Voltunk a zalakarosi élményfürdőben - hát az csuda jó volt. Akkora, hogy eltévedtünk benne, csak keringtünk a csomagokkal és ámultunk. Aztán meg azon ámultam, hogy milyen vizibékák lettek a lányaim :D :D Eddig nem szerették a vizet, de ott egyfolytában a viz alatt voltak a csúszdázás miatt :lol: :lol:
Volt egy esőnapunk is, de akkor jól elbabáztak a csajok. Aztán volt egy napunk, amikor Almádiban végigjártuk a tanösvényt: 6 km és a csajok is egy mukk nélkül sétáltak. Vasárnap is fürdöztek a csajok, mi meg kint vacogva a látványtól lesük őket :lol: Meleg volt, de a víz lehült, csak a kiskacsáim voltak bent :lol: Vasárnap este, itthon a Sára már vágyott vissza a Balatonhoz :lol: :lol:
Azóta meg südögélünk itthon :? :?

Ildi!

Sárának is volt hallásviszgálata: egy pici füldugó-szerű valamit raktak a fülébe és a gép mérte a hallását Ami még mindig egy lapos görbe :cry: :cry: Kb: fél perc az egész.
Viszont, mióta kiáztatatta a fülét a nyaralás alatt egész jól hall :lol: :lol:

Nem nagyon emlékszem mit is szerettem volna még írni, próbálok visszarázódni :oops:
Várjuk a vihart!! Nálatok mi a helyzet????

És a képek:
Kép Kép
A biliárdbajnok és a csocsókirálynő
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


ktc
 
 


én is elolvastam...hát nem egy sikertörténet...ahogy a miénk sem.
barika2008
 
 


Katica!

És azt nem lehet elolvasni,h.milyen hozzászólások érkeztek?
Nagyon kíváncsi lennék rá.

Gyöngyi!

Jók a képek,aranyosak a csajok,és a kicsi is milyen nagy csaj,teljesen összenőltek
Látom volt fürdőruci,meg pulóver is rajtuk :lol:

Kép

Kép
kory
 
 


Helló!

Mérges vagyok Gyöngyi!!!! Itt voltatok sión és még csak nem is szóltál :( :(

Jók a képek... :)

Huu ,, elolvastam amit írt.. :( :( :(
varga tünde
 
 


Tündi! Bakker tényleg nem jutott szembe :? :evil: :evil: , pedig milyen jó lett volna találkozni!! A fenébe!! :cry: :cry:
Na, de jővőre!!!!!! :lol:


Kory!
Hát igen, voltak szélsőséges napok! :lol: :lol: De olyan, mint tegnap szerencsére nem!!! Ti hogy vészeltétek át a vihart???
Nekünk pár cserepet le is vitt a szél. Láttuk, ahogy szállnak a szemetek, ruhadarabok a szélben: ijesztő volt. Aztán a szakadó eső!!!! A szomszédasszony kutyája meg kiszökött és én mentem utána, persze bugyiig eláztam :? :?

Évi!!

Sokat gondolok rád!!! A barátnőm is megszült a vihar után, aki szintén a harmadikat szülte, csak ő egy lánykát a két fiu után. Aki volt olyan drága és a kórházba beérkezés után fél órával már kint is volt :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni még 1 betűt sem sikerült és nem mostanában fog menni, bocsi.

Szóval a szülés nem teljesen natur indult. Bár minden vizsgálat rendben volt péntek reggel, de a méhszáj bő 2 ujjnyira nyitva volt és folyamatos keményedéseim voltak már előtte 1 napja is. Így a doki nem engedett már haza. Mire beértünk a szülőszobára, 3 ujjnyi voltam - fákjások sehol. Ekkor burokrepesztés. Na vártam a fájásokat. Semmi, továbbra is 10 perces keményedések és kicsit húzódott a méhszájam körül. Amikor 1 óra múlva eltűnőben volt a méhszáj, akkor már volta fájások is, de 5 percesek és elviselhetők.
A kitolás kicsit nehezebben ment a vártnál - volt vagy 10 perc, továbbra is 5 perces fájásokkal. Kicsit rövid volt a köldökzsinór, de 11.40-kor megérkezett Tomi baba. Az utolsó negyed órát leszámítva nagyon jó hangulat volt a szülőszobán, illetve utána is, csak abban én már nem vetem aktívan részt, szóval nagyon könnyű szülés volt, gátvédelemmel.
Után a kicsit fordult a kocka, mert a méhem összehúzódás helyett elernyedt, így nagy vérveszteséggel csak nehezen tudtak összekaparni, de megúsztam műtét és véradás nélkül. Ügyi volt a doki. Hogy fájdalomcsillapítás nélkül mik zajlottak ott akut, azt inkább nem részletezném...
A lényeg az egészséges baba 3170 g - a tesók közt a legnagyobb és 49 cm.

Hamar kiraktak így vasárnap hazajöhettünk, bár kicsit sárgulunk, de igyekszünk sokat szopizni. Napirendünk még nincs, de Tomi elég kiegyensúlyozottnak tűnik, nem hisztis-egyelőre.
Jól vagyunk, köszönjük a jókívánságokat!
Kép Kép Kép

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN!!!!!!AZ ÁGEL "NAGY CSALÁD"
GYŐNYÖRŰ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
barika2008
 
 


Kedves Ágel család!

Mégegyszer gratulálok, és nagyon szépek vagytok. Nagyon sok boldogságot, eröt, egészséget kivánok az egész Családnak. A fiuk nöjjenek nagyra!

Mindenkinek további szép napot kivánok: Anna
encsi00
 
 


Éva drága!!!

Szuper gyors szülésed volt!! Csak így tovább :wink: :lol:
És gyönyörű a legény, látszik, hogy picit sárga, de szopizzatok ezerrel, az sem baj, ha kap egy kis forralt vizet pohárból: most az a lényeg, hogy sok folyadékot kapjon. Ne hagyd bealudni.Szuper, hogy gyorsan hazajöttetek, de Tomika bilirubin szintjét így nem nézik! De rutinos vagy már, nem papolok!! :? :oops: :lol:
Ha bármiben segíthetek csak szólj!

És ismételten gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Éva! Gyönyörűek vagytok! Szívből gratulálunk! Jó, hogy újra köztünk vagy! Millió puszi nektek!
ktc
 
 


Évi.nagyon szépek vagytok.mégegyszer gratulálok :) :)

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Éva!

Nagyon szépek vagytok.. :) Gratulálok! Édi Tomika :wink:
varga tünde
 
 


Sziasztok!

Éva!

Ismét gratulálok,nagyon tündéri a baba,és a 3 fiú együtt!!
Hogy eszeget,milyenek az éjszakáitok?

És akkor most a 1,5 napra sikeredett nyaralásunk rémképei:
Ugye 4 napra mentünk,ehhez képest már egy nap után itthon voltunk,és már a Bp-kórházat is megjártuk.
Történt ugyanis,h.Kinga combján a popója hajlatába egy pattanásnyi
nagyságú csipést vettünk észre.
Még vicceltem is vele,h.Kinga patid van.
Másnapra a strandon ez madártojásnyi nagyságú lett.
Elvittük a strand dokihoz,az a gyulai kórházba invitált.
5 ajtóhoz küldtek oda,mindenki tovább hárított,ambulanciára,osztályra ide-oda menjetek.
2,5 óra telt el,mire ránéztek a gyerekre.
Rögtön közölték,h.meg kell műteni.
Mondanom sem kell a kétségbeesés magas fokát ütöttem meg.
nagyobb pánik lett rajtam,mint a gyereken.
Mivel bunkó orvosok voltak,főleg az öreg főorvos,aki közölte azonnal felveszi a gyereket osztályra,délelőtt valamikor megműti,és délbe jöhetünk látogatni.
Ekkor saját felelőségünkre kikértük,két tanú előtt megírtuk,h.elutasítjuk a műtétet.
Dr.nőnkkel felvettük a kapcsolatot,és villám összepakolást követően,amit nem is tudom,h.csináltunk hazajöttünk.
Kijött a dr.nő,ő is megerősítette,h.ezt fel kell vágni kitisztítani,mert zöld dió nagyságú genny van benne.
Reggelre Pesten intézett gyereksebészt,aki soron kívül reggel 7-re várt.
Semmi alvást követően reggel 5-kor a férjem elindult anyósommal,mert én képtelen voltam menni,és még rosszabb volt ha látta a gyerek a kétségbeesésem.Hasmenéstől,hányásig mindent produkált bennem az ideg!
Altatásos dologra készültünk,de az orvos lebeszélt,mivel az is maceráns,+az ébredés+bent kell maradni.
Így orvos segédek+férjem és mama lefogásával helyi érzéstelenítésbe fel lett tárva a seb.
Lelki oldalát el tudjátok képzelni,amikor Kinga amúgy is nagyon érzékeny kislány.
Most nyitva van a seb,a tisztulás végett,itthon kell így kezelni!
Örök hálám a férjemnek,anyósomnak,h.elvitték,mert én már a Gyulai kórházba kikészültem.
Örülök,h.lemondó nyilatkozatot írtunk,mert ott nincs gyereksebészet,szülő nem maradhat+tuti altatás lett volna csak,ezt közölték is!

Szóval így nyaraltunk,nyaralunk mi!!!!!!!!!!!
Minket mutogatni kellene annyira szerencsétlenek vagyunk!

Kép

Kép
kory
 
 

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: