Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

10 hónapos a harmadik kisfiam, Krisztián, és kb. két hete tapasztaltam, hogy a füle mögött (hátul-alul a koponya csonton) megnagyobbodtak a nyirokcsomói. Valamint a jobb füle alatt is. Itt kb. bab nagyságúra nőtt.
Nagyon aggódom miatta. :cry: A gyermekorvosunk azt mondta nem gondolja kórosnak, de figyeljem a nyirokcsomóit. Egyéb panaszunk nincs. (illetve egy banális, amit még a gyermekorvosnak sem mertem megemlíteni. Amikor szopogatja a ruháját-nem kell neki játszó cumi - olyan hypo-hoz hasonlítható szaga van a ruhának utána. Persze nem hypozom a ruháit. Nem értem ez mitől lehet)
Egyébként majdnem csak szopik a baba. Hiába kínálom, csak nagyon keveset fogad el a baba ételekből.
Ha tudtok légyszi segítsetek!

Üdv,
Ildikó
 


azért egy teljes vérkép és vizeletvizsgálat több, mint indokoltnak tűnik!!!!
 
 


Látom sokan elolvasták a topicot, s ezért szeretném jelezni, hogy a gyermekorvosnak igaza volt. Semmi baja Krisztiánnak. A nyirokcsomó duzzanat megmaradt, de azóta is makkegészséges. :D
 

 
 

Én idejutottam 2,5 év után:)

Örülök neki, hogy nincs gond, az én fiamnak is az álla alatt bal oldalon van egy mogyorónyi nyirokcsomó. 2,5 hónapja vettem észre, rögtön orvos, majd orr-fül gégészet, torokváladék vétel (negatív), vérkép, vizelet (negatív, csak az AST magasabb ami lezajlott streptococus fertőzést jelez)... rá 2 napra durván begyullad a bal alsó 5-ös tejfoga... gyógytömést tettek bele, de mondták, ez gondot fog okozni, biztos ki kell húzni mert sajnos nagyon rossz... azóta nem fáj neki. A csomó azóta is ott van. A gyerek Hála Istennek tök egészséges 2 éve még náthás sem volt (előtte kiskorától 6 éves koráig köhögés-fülgyulladás-nátha-lázak váltották egymást, de ezt kb 1,5-2 éve elvágták...

A dokit ma is hívtam, (H1N' oltás miatt) azt mondta, ne foglalkozzak a dudorral....

Szerintetek? Volt valakinek "megmaradúó" nem visszahúzódó nyirokcsomója??

Ildikó2 ha még erre jársz, neked is örülnék !!

A

KépKép
KépKép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: