Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kisfiam 6 éves volt decemberben. Alapozó terápiát javasoltak neki, amire kb. 3 hónapja el is kezdtünk járni Bp-n. A gondom, hogy szeptembertől iskolás lesz vidéken - mivel nem vagyunk budapestiek -, és akkor ide már nem fogom tudni vinni. Keresek tehát mozgásterapeutát kb. egy évre Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Dunavarsány, Délegyháza, Kiskunlacháza környékén, aki el tudná őt vállalni normális óradíjért. Most heti 2 x 1 órát járunk, és imádja, azonban úgy tudom, ez egy hosszabb terápia, tehát kell neki szeptembertől is tovább, mivel állítólag kb. másfél év hoz eredményt.
Ha lenne valaki, email-t várnék: akacfa@freemail.hu-ra
Köszi: Gabicsek
 


Kedves Szülők!

Én egy 24 éves, frissen végzett konduktor vagyok, nagy örömmel vállalnám csemetéjük mozgás és kognitív fejlesztését minden nap, a reggel, illetve a délutáni órákban.
A fősikola alatt tapasztalatot szereztem minden korosztályban a központi idegrendszeri sérült gyermekekkről. ( Ataxia, Athetosis, Hemiplegia, Diplegia, Monoparesis, Tetraplegia/paresis...)
Korábban is dolgoztam már két családnál, ahonnan földrajzi okokból kifolyólag maradtam el, lévén, hogy külföldiek.

Érdeklődni a fodorlinda@gmail.com-on, illetve a 20-320-8484-es telefonszámon tudnak.

Tisztelettel:
Fodor Linda

Fodor Linda
konduktor

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: