Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Barátnõm kisfia Pier Robeen syndromával
született,gégemetszést végeztek nála
újszülött korban.Most fél éves és a stoma
zárásának lehetõségére várnak.
hasonló eseteket keresünk.
Várjuk
,,leveleiteket"
sziasztok! Rózsa
E-mail cím:gege@mail.hodtav.hu
Névtelen
 


SZIASZTOK. AZ ÉN KISLÁNYOM 7 HETES ÉS 4 NAPOS VOLT AMIKOR GÉGEMETSZÉST HAJTOTTAK VÉGRE AZ ORVOSOK MERT VOLT (VAN) EGY ÉRGÓC A LÉGCSÖVÉBEN AMI 90% ELZÁRODÁST OKOZOTT ÉS KIS HÍJÁN MEGFULLADT!ELMÉLETILEG AKÉR 3 ÉVIG IS OTT MARADHAT NEKI A KANÜL ÉS A SZTOMÁJA IS SAJNOS!CSEPPKE ÉS VICKY BABA
 


Szia Cseppke!

Az Én kislányomnak is volt gégesztómája átmenetileg, de Neki más probléma miatt.

Hogy vagytoka körülményekhez képest, és hogy dolgozod fel?
Melyik kórházban van a kicsi lányod?

Kislányom pici korában az intenziv osztályon volt egy kisfiu, ha jól emlékszem hasonló esettel.

Ha gondolod irjál, akár magánban is. Szivesen segitek, ha tudok valamiben.

Üdv: Anna
 
 

 
 

SZIA ANNA.A TE KISLÁNYODNAK MIÉRT VOLT SZTOMÁJA? VICKY AZ 1.GYERMEK KLINIKÁN VAN ÉS MÉG OTT IS MARAD SAJNOS MÉG ELÉG SOKÁIG MERT NEM TUDOTT ENNI.MÁR VALAMENNYIT ESZEGET DE MÉG KEVESET.NAGYON NEHÉZ IGY NÉLKÜLE ITTHON.DE AZ VIGASZTAL HOGY Ö NAGYON ERÖS!ERÖSEBB MINT ÉN.ÉS HA OLASZUL BESZÉLEK HOZZÁ AKKOR NAGYOKAT NEVETGÉL.JÓ HOGY LEHET (BESZÉLGETNI) VALAKIVEL AKI TUDJA MIRŐL VAN SZÓ!ÜDV CSEPPKE
 


Szia Cseppke!

Örülök, hogy irtál. Mi a II: gyermekklinikához tartozunk, lassan 9 éve. Sok mindenen átmentünk, ezt az encsi00 alatt visszaolvashatod. Mi budapestiek vagyunk. Ti is itt laktok?

Kislányunknak a szivmütéte után volt egy darabig gégesztómája is, mert 6 hét alatt nem lehetett levenni a lélegeztetögépröl. Ö neki gyomorsztómája is van, de tavaly december 6-a óta ujra eszik szájon át pépeset, és folyadékot. Ezt gyakoroljuk mostanában.

Kislányod a PIC osztályon van? Ismered a Pataki Margit, és a Tölgyesi Andrea Doktornöket? Ök régebben a Tüzoltóban a PICCEN voltak.

Ha gondolod továbbra is levelezhetünk, akár privátban is.

Sok eröt, energiát, kitartást, és hite, hogy rendbe jön a kislányotok. Tudom nem könnyü, de neadd fel!

Üdv: Anna
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron