Új privát üzeneted érkezett!

Még csak 5 napja baris Dávid, de már pörkösödik is az a kb. 10 pötty, ami kijött. Rajtam még mindig nincs jele himlőnek.... úgy tünik a vakcina beelőzte nálam a vírust... de azért még van pár nap... majd meglátjuk mi lesz. :)
 
 


No rajtam nem jött ki a bari, tehát igaz az, hogy beelőzhető a vakcina, ha még időben van beadva. :) Én a fiam pöttyei megjelenését követő 24 órában kaptam meg az ellenanyagot.
 
 


akarom mondani "beelőzheti".... :oops:
 
 

 
 

Sziaszok!
A gyermekem az ovodából elkapta a bárányhimlőt!
Kicsit utánanéztem a neten! Tudtátok, hogy lehetnek szövődményi is? A következő oldalon találtam meg: http://www.gyermekbetegsegek.hu/baranyhimlo.aspx
Nézdd meg Te is!
 


Sziaszok!
A gyermekem az ovodából elkapta a bárányhimlőt!
Kicsit utánanéztem a neten! Tudtátok, hogy lehetnek szövődményi is? A következő oldalon találtam meg: http://www.gyermekbetegsegek.hu/baranyhimlo.aspx
Nézdd meg Te is!
 


Az én kisebb gyerekem is éppen barihimlős,és tudtuk,hogy lehetnek szövődmények!
De reménykedünk,hogy nem lesz!
Vendég
 


Bárány! :( És hogy viseli??
Remélem gyorsan és szövődménymentesen túl lesz rajta!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++
 
 


Szia Szilbee!
20-30 pötty semmi egyéb tünet(kopp kopp),vasárnap vettük észre.
Már szárad le...Szinte hihetetlen,hogy csak ennyi pötty van de a lányom is ilyen volt anno...
És ti,hogy vagytok?
Az én születendő kisfiam is Dávid lesz :D :D
Vendég
 


Na, ez tök jó!! :D Nálunk is pont így volt... csak Leventénél sokkal több pöttyel, de Dávidunknak csak 6 pötty fakadt ki, 4 pedig visszahúzódott! Rá is kérdeztem a dokinál, hogy akkor most már védett vagy várható, hogy megint átesik rajta, ha olyan közegbe került, de azt mondta, hogy a védettséget már megszerezte. Hát remélem is! :twisted: Egyébként jól vagyunk köszi, csak a szokásos takonykórban szenvedünk... :roll:

Szóval Dávid lesz! :D Fura de nekem nem tetszett ez a név, de valahogy a Szilvásival olyan jól hangzik és nagyon ráillik a fiamra... bár nem az az atléta alkat... mert már most 3 hósan 8 kg...
 
 


Szia!
A fiamnak is már csak fekete leszáradt pöttyei vannak.És nem is viszket már!De én is úgy tudom,hogy ennyi is pont elég a védettséghez!

Nekem nagyon tetszik a Dávid név...eleinte még az Alexon gondolkodtunk,és szóba jött az Ákos,de végül a Dávid lett a befutó.
Vendég
 


Bárány! Hogy alakul a himlő??
 
 


Szia!
Maradt a 20-30 pötty de már az is elmúlt!!!4 nap alatt feketék lettek leszáradtak és vége lett!!
Örülök,hogy nem oltattam be őket!!!
Vendég
 


Hát ez tök jó hír!! :D :D
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: