Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Momi,látod elég nagy gyerekeim vannak de ezt a két fajta lázcsillapitós megoldást most halottam először kb 2 hete.
A lányom 2 hete torokgyuszit kapott lázas lett(kb 6 éve volt utoljára)
és 39 ről az istennek sem tudtam levinni,nurofennel és hűtőfürdővel sem,mire mondták,hogy próbáljam ki,hogy a nurofent és a rubofent adogatom felváltva...Nekünk is bejött :D Simán levitte,szóval nállunk is működött a dolog.
Vendég
 


Sziasztok!
Mi sokáig Hollandiában éltünk, és ott csak homeopátiás szerek voltak! Föleg babáknak. Ott is azt mondták, hogy 38.5 fölött kell csak bármit is használni láz ellen.
Trudy
 
 


Sziasztok!
Trudy szeretném tőled megkérdezni, milyen homeopátiás szereket adtál a gyerekednek (mi a nevük) és milyen pici korától? Beváltak?
Eszter
 

 
 

Sziasztok
tudnátok nekem tanácsot adni első gyerekes anyuka vagyok.november20án belázasodott a 15 hónapos kislányom elvittem az ügyeletre ott írtak föl cataflam cseppet és germicid c kúpot annyit értem el hogy már napjában egyszer megy föl a láza kedden 23án elvittem a körzeti orvoshoz ő sem adott semmit annyit mondott h tüneti kezelés szükség esetén.ma már25-e van és már egyszer megint volt láza meddig várjak szombaton 1 hete hogy beteg a gyerek viszont már köhög is.merjek venni valamit neki magamól vagy mit tegyek?
:twisted:
barbara220
Aszaló
 
 


Bár haldoklik a topik, azért megvédeném a lázcsillapítást korlátozottan alkalmazókat. A lányom (2,5 éves) sosem kapott lázcsillapítót, 2szer volt 38,9-es láza, ekkor folyamatosan tartottuk a dokival a kapcsolatot, és csak homeopátiásat kapott rá (az általános állapota jó volt). Belladonna C15.
A fiam is csak rutintalan anya koromban kapott kúpot, de az utóbbi 4 évben nem. Van a fűtőben vésztartalék kúp, mikor lejár bontatlanul kidobom és veszek újat. 38,5 alatt szerintem felesleges a csillapítás, a láz ÖLI a bacikat. Attól hogy lenyomjuk a lázát, nem gyógyítottuk meg. 38,5 felett attól függ hogy a gyereket mennyire viseli meg.
 
 


nah a lázcsillapítást egyszer s mindenkorra itt rendbe teszik:

láz
lázcsillapítás
lázas
lázcsillapító
a láz
magas láz
vica33
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: