Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Körülnéztem a Babaneten és nem igazán találtam egy adott betegség témájában hozzászólásokat.
Én most konkrétan a bárányhimlõvel kapcsolatos hozzászólásokat és jótanácsokat várom. Lányom 4 és fél évesen most kapta meg a betegséget, egybõl utánanéztem Interneten. Az egyik oldalon azt találtam, hogy tilos cinkes rázókeveréket használni.(ld.Kép
[url=http://www.medinfo.hu/cikkgy/titles/title_112389.html" TARGET="_top]http://www.medinfo.hu/cikkgy/titles/title_112389.html[/url]
Mi viszont minden orvostól gyógyszerésztõl ezt hallottuk. A harmadik pöttyös napnál tartunk és nem is tudom, mi lenne, ha nem kenegetném ezzel a hûsítõkrémmel a kis testecskéjét most már 100 pötty biztosan van, nagyon szenvedünk. És itt a kisebbik, aki két és fél éves, gondolom, õ is elkapja. Hallott valaki arról, mi a gond a zinkes rázókeverékkel?
Köszi
Móni
Moncsi
 


Szia Móni!
A kislányom 11 hónaposan volt bárányhimlõs. Mi nem kaptunk semmit rá, csak jótanácsot, hogy naponta többször fürdessem le. Hozzá kell tenni, hogy a kicsiknek kevésbé viszket (állítólag). Akkora hólyagok voltak, hogy biztos voltam benne, hogy nyoma marad. De nem. Lassan de minden nyom eltûnt.
Üdv.
Malacka
 
 


Sziasztok!

Egy hete gondolkodtam hogy indítok egy ilyen topicot, akkor jött ki ugyanis a bárányhimlõ a kisebbik lányomon. De aztán annyiban hagytam, fõleg hogy elolvasgattam megint az Aloés topicot és onnan jó ötletet merítettem. Õ 4 éves. Van két testvére, egy 6,5 éves meg egy 15 hónapos. Õk még nem voltak bárányhimlõsök. A kislányomon ezernyi hólyagos folt volt, mindenhol, a hajas fejbõrén is, meg mindenhol, és kezdettõl fogva az Aloé Verás First-tel kenegettem az Aloés topicban olvasottak alapján. Egyetlenegyszer sem viszketett neki egy sem, nem vakarta el, nekünk az a szer nagyon bevált! A másik kettõ még elkaphatja 3-4 nap még van hogy kijöjjön rajtuk, de a dokinénink azt mondta hogy a kicsinél nagyon nem lenne szerencsés, mert a kicsiket mindig jobban megviseli, elkaparják, sokkal magasabb lázakat produkál mint a nagyobbaknál. Hát nekem a 4 évesem is több napon keresztül volt 39 fok fölötti lázas, ha ennél még magasabb lenne a picinél, háááááát ... Szóval mi bizakodunk. Nekünk a dokinénink szóba sem hozta a rázókeveréket, õ az alkoholos letörölgetést és a hintõport javasolta, aztán rámhagyta mikor mondtam hogy Aloézunk. Szóval a rázókeverékrõl én nem tudok sem pro sem kontra semmit!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Szia Norcsi!
Köszi az Aloés ötletet, a nagyobbik lányommal egy napot végigszenvedtünk, aztán a 3-4 napon már egészen jó lett. Neki is minden lehetséges helyen kijöttek a viszketõ pöttyök. Mi is a kicsit várjuk, hogy vajon elkapja-e, nekünk még egy hét mire kiderül. De ha õ is megkapja, kipróbálom ezt a szert, amit írtál. A neve Aloa Vera First? Gyógyszertárban lehet kapni?
Egyébként megtudtam közben, hogy a cinkes rázókeveréket ha nem mossuk le akkor lattta befüllednek a pöttyök és a baktériumok könnyen elszaporodhatnak. De mivel annyira elviselhetetlen volt a lányomnak a viszketés, nem maradt más választásom, inkább kentem és mostam, minthogy elvakargassa.
Még egyszer köszi az ötletet.
Moncsi
Moncsi
 


Szia Moncsi!

(Na nekikezdek másodszor, mert a kisfiam törölte amit eddig írtamKép).
Szóval tényleg bevált ez az Aloé nekünk, mert nem viszketett a Julcsinak egyáltalán. Reggel és este kentem vele, és ennyi is bõven elég volt, most már csak varas foltjai vannak, de azok is potyognak le, nyomuk nem marad.
Szívesen, én is az Aloés topicból vettem az ötletet. Sajnos ez a szer csak terjesztõkön keresztül vásárolható meg, az Aloés topicban, vagy a neten ha rákeresel hogy Aloe Vera akkor találhatsz ilyen terjesztõket. Borsos az ára, az igaz, de pl. ezt a First ezernyi dologra jó, pl. égésnél, torokfájásnál stb. is nagyon jól használható, vérzéscsillapító stb. Azért bízzunk benne hogy a másik gyerkõcöd most nem kapja el!
Betegségmentes, egészséges napokat kívánok Nektek: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Tegnapra az én lányom is pöttyös lett. Persze már ideje volt, mert az oviban járvány van a XIII. ker.-ben.
Az újpesti homeopatias patikában kaptunk ottani kis pumpás Aloe First-t. Pár száz forint volt csak. De neki viszket ennek ellenére.
Szerintetek már lenne benne, mint az eredetiben? Érdemes beszerezni? Mekkora kiszerelésû?
Most kb. mennyibe kerül?

Köszönöm
Andrea
Andrea
 


Sziasztok! Zsani vagyok és bár nincs gyermekem, mivel az egészségügyben dolgozom vannak tapasztalataim. És tagja vagyok az IGAZI!!!! aloe cégnek ahol az igazi FIRST kapható. Ez egy nagy kiszerelésű készítmény, melynek csodás hatása van.Ne ugorjatok be az utánzatoknak. Ezt lehet bőrre fújni,égés, bárányhimlő,sérülések, Hajra hajhullás ellen, Torokba: torokgyulladás, hangszálgyulladás, Orrba: arcüreggyulladásra.orrcseppként is. Bárányhimlőre egy másik termék is van : Aloe vera gelly ez egy krém. Ha valakinek segíthetek írjon az e-mail címemre : zsanett@monornet.hu
 
 


sziasztok 14 hetes vagyok es harmas ikreket varok, sajnos az egypeteju ikreimnel az egyiknel koldokservet diagnosztizaltak, ami nem olyan mint a szuletes utani koldokserv, hanem sokkal sulyosabb, igazabol nyitott hasfalrol van szo es a szervek eleg surun kijonnek es hason kivul fejlodhetnek
kerem, ha valaki ismer ilyen embert akinek volt a babajanak hasonlo baja irjon koszi!!!
 
 


Nagyon sajnálom orvosok mit mondanak? irjál hogy mi van veletek kati


Sziasztok!
Megprobalok rovid lenni.A kislanyomnak egy genetikai izombetegsege van: "Multi-mini core" a neve.Ez a neveben is benne van, hogy egy izomsejten belul tobb apro lyukacsok vannak.Ennek a legfobb tunete, hogy az egesz teste sulyosan izomgyenge,szo szerint olyan,mint egy rongy-baba.Most 16 honapos,meg a fejet nem tudja sem emelni,sem forditani magatol,sem tartani,kezet,labat sem tudja tartani,sem emelni.
A keresem az lenne mindenkihez, hogy ha valaki ismer egy multi-minicore-os, vagy central core-os,esetleg multi core-os,ill. mini core-os beteget,legyen az felnott vagy gyerek, mindenkeppen szeretnem megismerni.Ez a betegseg nagyon ritka,semmit nem tudnak rola,igy a kimenetelet sem tudjak megmondani.Viszont a neten valo kutatasaimbol kiderult,hogy a teljes gyogyulastol a kinszenvedeses halalig minden elofordult mar ebben a betegsegben vilagszerte.
Szeretnek tapasztalatokat cserelni.Szeretnem tudni,hogy mire szamithatok es szivesen segitek is olyannak,akinek meg kisebb a gyereke es nem jart meg annyi mindent vegig,mint en.
KERLEK KERDEZZETEK MEG AZ ISMEROSEITEKET IS,HOGY HATHA RATALALOK EGY ILYEN SORSTARSA.UGY TALAN KONNYEBB LESZ MINDKETTONKNEK. KOSZONOM SZEPEN ES MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARACSONYT KIVANOK!!
A mobilszamom: 06-20-464-3738.
 
 


Sziasztok!
Megprobalok rovid lenni.A kislanyomnak egy genetikai izombetegsege van: "Multi-mini core" a neve.Ez a neveben is benne van, hogy egy izomsejten belul tobb apro lyukacsok vannak.Ennek a legfobb tunete, hogy az egesz teste sulyosan izomgyenge,szo szerint olyan,mint egy rongy-baba.Most 16 honapos,meg a fejet nem tudja sem emelni,sem forditani magatol,sem tartani,kezet,labat sem tudja tartani,sem emelni.
A keresem az lenne mindenkihez, hogy ha valaki ismer egy multi-minicore-os, vagy central core-os,esetleg multi core-os,ill. mini core-os beteget,legyen az felnott vagy gyerek, mindenkeppen szeretnem megismerni.Ez a betegseg nagyon ritka,semmit nem tudnak rola,igy a kimenetelet sem tudjak megmondani.Viszont a neten valo kutatasaimbol kiderult,hogy a teljes gyogyulastol a kinszenvedeses halalig minden elofordult mar ebben a betegsegben vilagszerte.
Szeretnek tapasztalatokat cserelni.Szeretnem tudni,hogy mire szamithatok es szivesen segitek is olyannak,akinek meg kisebb a gyereke es nem jart meg annyi mindent vegig,mint en.
KERLEK KERDEZZETEK MEG AZ ISMEROSEITEKET IS,HOGY HATHA RATALALOK EGY ILYEN SORSTARSA.UGY TALAN KONNYEBB LESZ MINDKETTONKNEK. KOSZONOM SZEPEN ES MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARACSONYT KIVANOK!!
A mobilszamom: 06-20-464-3738.
 
 


Sziasztok


Egy 5 éves Nelli nevű kislányom van. 1 hónapja kezdtem el az aloés termékekekkel foglalkozni nagyon kiváló terméke és nagyker áron tudom beszerezni a termékeket. A zöld krémet a first spryt akit érdekel sziovesen segyítek


moni0511@freemail.hu
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: