Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Erzsébeti anyukák segítségét szeretném kérni.
Kislányom 4és fél hónapos;a gyermekorvost a védõnõm ajánlotta-mert én nem ismertem senkit-de nem vagyok megelégedve vele,ezért szeretnék másik orvost választani.Aki tud jó doktor nénit vagy bácsit,kérem segítsen!Köszönöm.
 
 


Szia Mónika!

Csabai doktort ajánlom figelmedbe, személyes tapasztalataim alapján jószívvel.
F. Dia
fd (fd)
 


Sziasztok!

A nyolcadik kerületbe fogunk költözni, ott keresek nagyon jó gyermekorvost, sürgõsen!!!!


Köszi: Barbara
 
 

 
 

Dr.Lancsár Ilona (Erzsébeten) Bármikor felhívhatod akár éjszaka is. Nekem a kisfiam sérvmûtétjének közremûködésében sokat segített. Szöszke
Névtelen
 


Sziasztok!

Pomazra fogunk koltozni, ott keresnek gyermekorvost. ha valaki tud, kerem segitsen.

Koszi,
Reka
Névtelen
 


Sziasztok!

Én szeptemberben fogok szülni. Tudtok jó gyerekorvost a XVI. kerületben (vagy a környékén?)?
 
 


Szia

Böbi: Én Cinkotán tudok egy jó gyerek orvost
Blatniczky László Cinkotán a Rádió utcában rendel hétfön 17-18, pénteken 18-19 óra, fizetős, de megéri nagyon jó doki, tel: 2404546 rendelelői.

Szia
Manó2

Kép
Kép
 
 


Szia

Böbi: Én Cinkotán tudok egy jó gyerek orvost
Blatniczky László Cinkotán a Rádió utcában rendel hétfön 17-18, pénteken 18-19 óra, fizetős, de megéri nagyon jó doki, tel: 2404546 rendelelői.

Szia
Manó2

Kép
Kép
 
 


sziasztok!
most olvasom a topicot,es en is szeretnek segitseget kerni.XII. ker-ben lakunk es szeretnek dokit valtani.Egy tenyleg jo es szakmailag felkeszult dokit szeretnek, aki nem veszi "hulyere" sem a gyerekemet,sem engem !

ha barkit tudtok es esetleg meg az 59-es villamos vonalan megkozelitheto illetve surgos esetben hazhoz is kihivhato, legyszi irjatok !

koszi,maxi
 
 


Sziasztok!

Tudtok jó gyerekorvost Újpesten? (A Juharliget lakóparkba költözünk kb. 1 hét múlva.) Körzeti jó lenne, mert magánra a gatyánk is rámenne, amennyit betegek voltunk ebben az évben ősztől kezdve.
Köszi
Bea
ubi
 
 


SZiasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Kislányomat a Heim Pálban kezelték, az egyik ott dolgozó orvos szerint a gyermekemnek fejlődési rendellenessége van a gyomrában, a másik szintén ott dolgozó belgyógyász szerint nincs rendellenesség. Hangsúlyozom, hogy ugyanazokat a leleteket nézték mindketten.

Ebben a kórházban érthető módon nem bízom többé, ezért szeretném megkérdezni, ki tud közületek PROFI GYERMEK BELGYÓGYÁSZ szakorvost? Nem érdekel, mibe kerül, szeretném, ha meggyógyulna a kislányom.

Köszi!

Harangvirág


Szia!

Úgy hallottam, hogy Arató dr. az I. sz. gyermekklinikán nagyon profi. Ő gyermek-gasztroenterológus, tehát pont ilyen fajta problémákkal foglalkozik, szerintem érdemes megpróbálni.

Eszter
 
 


Köszi!

Harangvirág


Sziasztok,
A XVI kerületben (Rákosszentmihályon)lakom. Tud nekem valaki egy jó homeopata gyerekorvost ajánlani, mert orvost szeretnék váltani és nem ismerek ilyen orvost. Lehet a XIV kerületbe is. Eddig Zolnay Zsuzsát hallottam, ha ismeri valaki légyszi írjon nekem, hogy milyen orvos ő.
Köszi a segítséget
Zsebo anyukája
 
 


Sziasztok!

Van egy két és fél éves gyerekem, plusz két hét múlva születik a következő, és ezért sürgősen új gyerekorvost szeretnék találni a 12. kerületben. Olyan valakit keresek, aki nem a gyógyszerközpontú orvoslás híve, pl. csak akkor ír fel antibiotikumot, amikor tényleg kikerülhetetlen. A jelenlegi orvosunk két hónapon belül három antibiotikum kúrát írt fel a fiamnak, harmadszor elmentem másik orvoshoz is, aki abban az esetben nem adott volna, mert vírusos eredetű mandulagyulladása volt.
Tudtok ajánlani valakit??
Esetleg ismeritek a Kútvölgyi Kórház gyermekorvosait?
Nagyon köszönöm előre is a segítséget!
 


Sziasztok!

A XIX. kerületben lakunk, szeretném, ha ajánlanátok egy alapos, megbízható dokit, aki nem elnéző mosolyjal reagál a gyerek problémáira. Novemberben lesz 1 éves a kislányom, és még nem mászik, nem áll. Mindeddig azt mondta, nem kell aggódni. Mikor legutóbb voltunk a havi súlymérésen, mégis elküldött a Dévény alapítványhoz, ahol kiderült, hogy az utolsó pillanatban mentünk! Most hetente 2X kezeléseket kell kapnia, remélem, hamar meggyógyul.


Előre is köszi a segítséget!

Gólyahír
 


Sziasztok!

A 14. keruletben, kozel az Ors Vezer terhez keresek egy jo gyermekorvost.

Elore is koszi,
Klaudia
 


Remélem, néha ellátogat még ide valaki... Szóval, a VIII. kerületben keresek jó gyermekorvost, aki szereti a munkáját és a gyerekeket, nem tekinti zaklatásnak, ha anyuka, apuka telefonon segitséget kér tőle stb. stb. stb. Jelenlegi doktornéninktől szeretnék mielőbb megszabadulni. A munkája nem igazán áll arányban sem a tudásával, sem a stilusával. Ha tud valaki segiteni, tanácsot adni, nagyon megköszönném.
Barbara (Jimma) te találtál?

Üdv: Bébiőr
 


Kedves Bébiőr!
A VIII.kerületben nem tudok, de megpróbálok neked szívesen segíteni.. Ha a Madarász kórház megfelel???
Kérlek jelentkezz, keress és megbeszéljük.
Kata

Naanok@freemail.hu
(70)317 0907
 
 


Sziasztok!

Naanok: Én írtam neked mailt.

Köszi:
Oxigen

KépKép
 
 


Sziasztok!

Ma egész nap a netten böngésztem, de talán Ti tudtok nekem segíteni.
Kisfiam pár napja véres és híg széklettel küszködik, de amúgy teljesen jól van. Nincs láza, jó a közérzete.
Jelenleg az ÁNTSZ eredményeire várunk, de ha tudnátok nekem egy jó gasztoenterológust mondani, akkor megpróbálnék vele még holnap konzultálni, mert ez a várakozás nagyon aggaszt.
Hátha nagyobb a baj, mint a körzeti ezt véli.

Segítségeteket előre is köszönöm,

Szilvia
 


Szia Szilvia!

Nekünk is ugyenez volt a problémánk, ezért nyitottam egy topikot itt a Babaneten "Véres széklet" néven, nézz át oda!

Sziszimama
 


Szia Szilvi!
Rendszeres latogatoi vagyunk a heim pal gastroenterologianak, ott mindenkepp tudom neked ajanlani a dr.nagy anikot.Bovebben a masik topikban irtam,aminek a cime: a heim palban gastroenterologust keresek.
jobbulast!
 
 


sziasztok!
En a XII keruletben lakom, szeretnem levaltani a gyerekorvosunkat. Erdeklodnek, hogy ismeri-e valaki Dr Doloschiak Annamariat (Racz Aladar ut)? ot neztem ki a netrol, de nem tudok rola semmi infot.
Semmikeppen nem szeretnek orvost valasztani a Boszormenyi uti rendelobol (az elozo orvosunk is ott praktizal). En is egy baratsagos es szakmailag felkeszult orvost szeretnek!

Timi
 


Sziasztok

SOS!!!
Én a IX.ker József Attila lakótelepen lakom és az 1 hónapos gyermekem mellé háziorvot keresek de nem a csengettyű utcából.
Mi onnan menekülünk.
Magán orvos is jó ha megbízható és a közelben van, minden megoldás érdekel. Nagyon sűrgős!
Előre is köszönöm!!!
 
 


Sziasztok!
A XIII. kerületbe költöztünk a 14 hónapos kislányommal. Itt szeretnék találni egy megbízható, rendes orvost, aki házhoz is jön, ha hívom. Ha tudtok valakit ajánlani, kérlek segítsetek! A Béke tér környékén lakunk.
Köszönöm!
Viki
 
 


Sziasztok Lányok!
Sajnos segíteni nem tudok Kép , viszont én is kérdeznék. Nagyon, nagyon megjártuk a XI. kerületi gyerekorvosunkkal. Esteleg ismer valaki egy jót a XI. kerületben????
Köszönöm én is,
Zsuzsi
 
 


sZIA kYRA622! Én is a IX ben lakom, és a Vaskapuba járunk két doktornöt ajánlik neked: egyik Dr Külkey Orsolya fiatal rendes felületes,van otoszkopja tehát fület is tud nézni,másik Dr Jakab Zsuzsa ö most jött a Tüzólto utcai gyermekklinikárol ö is nagyon jo doktornö.ezt a kettöt merem ajánlani.Üdv Kati
 
 


Sziasztok!!

A III. kerületben keresek olyan gyerekorvost, aki tényleg csak akkor ad antibiotikumot a gyereknek, ha MUSZÁJ!!!! És mellesleg lelkiismeretes és esetleg házhoz is jön. Tudtok segiteni? Ha lehet pü-ben várom a választ! Köszi!! :)
Vendég
 


Sziasztok Kismamik, Anyukák!

Hátha tudtok nekem segíteni...
Érdekelne, hogy ismeritek-e az Albert utcai rendelő gyermekorvosait.
Az van hozzánk a legközelebb, de tapasztalat és környékbeli ismerősök híján nem tudok dönteni :)

Ők a dokik:

Dr. Bene Márta
Dr. Sziráki Katalin
Dr. Szakolczai Ilona
Dr. Rapp János


Minden véleményt megköszönök :) A legjobb lenne priviben :)
Ezer hála!

Kép


Ha valaki Bp. XVII. kerületében keres gyerekorvost tiszta szívvel ajánlom dr. Móra Imolát. Egy tündér! Homeopátiában is jártas, ha nem muszáj nem nyúj rögtön az antibiotikumokhoz, és nem pénzéhes. Hétvégén, akár éjjel is kimegy (nyilván soha nem kívántam ingyen) ha Bp-en tartózkodik. Nekem volt, hogy vendégséget hagyott ott, mikor a telefonhoz tettem babust, hogy milyen sípolva lélegzik! De előfordult az is, hogy karácsony és újév napján ott ült babus ágyánál egy nagyon csúnya tüdőgyulladás miatt.! :oops: Le a kalappal előtte.
 
 


Sziasztok!

Kecskeméten a belvárosban tudtok megbízható, lelkiismeretes gyerekorvost? Eddig a régi SZTK-ba jártunk, de váltani szeretnénk.


Sziasztok!

Nyergesujfalun lakunk, és nemrég jött egy tündéri gyermekorvos Budapestről. Nagyon aranyos, lelkiismeretes, imádja a gyerekeket.
Ha van valaki aki érdeklődik utána, bátran írjon. Bármikor kimegy a beteg gyermekekhez, csecsemőkhöz és nem pénzéhes...
várom kérdéseiteket, érdeklődéseiteket.
Ha kérdéseitek van ,válaszolok rá.

sziasztok: Erika
 
 


sziasztok!

augusztusra várom a kisfiamat, és Szigetszentmiklóson keresek jó gyerekorvost! remélem, hogy tudtok segíteni, mert nagyon tanácstalan vagyok... :(

előre is köszönöm a segítséget!

 


Sziasztok!
Októbertől a 8. kerületben fogunk lakni.
Valaki tudna ajánlani jó gyerekorvost?
Esetleg az alábbiakról vélemény:
Dr. Huszár András
Dr. Móricz Zsuzsanna
Dr. Feil Judit
Dr. Sándor István
Dr. Kun Attila
Dr. Tóth Ilona

Előre is köszi,
Üdv,
Zsuzsa
 
 


Sziasztok!
BUÉK!

Én egy jó gyermek háziorvost keresnék Bp-en a XII. ker-ben vagy környékén születendő gyermekünknek.
Van valakinek jó ötlete?

Kép

Kép
 
 


Kedves Fórumozó Anyukák!

Szükségem lenne gyermekorvos nevekre Mezőkövesden? Hamarosan leköltözünk, és addigra szeretnék néhány nevet, valamint tapasztalatot begyűjteni.

Aki tud, kérem segítsen.

Előre is köszönöm!
 


Sziasztok!

Gyermek háziorvost keresek a XIV kerületben a Tábornok utcai gyermekorvosi szolgálatnál.

Tudtok valakit ajánlani?

Előre is nagyon köszi.
 
 


Sziasztok!

IV.kerületben preferáltan Káp.megyeren keresek jó gyermekorvost, aki nem rögtön antibiotikummal kezel, és ha kell, házhoz is jön.

Köszi előre is!

Üdv,

Hase
 
 


Sziasztok!

Sürgősen gyerekorvosra lenne szükségem Szentendrén,valaki tud ajánlani jó orvost.
Köszi előre is!
 
 


Sziasztok!
7. hónapos kismamaként lassan döntenem kéne, hogy melyik gyermekorvost választjuk majd a 16. kerületben. Mivel első babámat várom, semmilyen tapasztalatom nincs ilyen téren. Annyit tudok, hogy én a magam részéről inkább az alternatív gyógymódokat preferálom, mint az örökös antibiotikum kúrákat, és a szervezet agyonterhelését oltóanyagokkal, egyéb gyógyszerekkel. Tudtok jó gyerekorvost ajánlani, aki az ilyesmire is nyitott? Helyileg nekünk a Délceg utca vagy a Rádió utca volna a legközelebb, mert Malomdombon lakunk, de ha a jó doki messzebb van, hát legyen...
Köszi a véleményeket előre is! :)
 


Sziasztok!

Gyermekorvost keresek a márciusban születendő kislányomnak a XIV.kerületben, aki megbízható, házhoz is kijön s tapasztalt. Remélem valaki tud segíteni.
Előre is köszönöm.
diababa
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok,

26 hetes kismama vagyok még nem égető a probléma, de én is szeretnék homeopátiás gyerekorvost a babámnak, Gazdagréten lakunk.
Dr. Tóth Ildikót már felhívtam, de nem vállal új beteget, légyszi adjatok tippeket véleménnyel.

Köszönöm!!!
 
 


Sziasztok!

Gyerekorvost keresünk a II. kerületben, ha tud valaki egy fiatalabb, lelkes gyerekorvost, megköszönnénk.

Eddig Kufner Judithoz tartoztunk, de az egy sarlatán, kb. az 1960-as évek orvosi gyakorlatát követi, ha valaki nála van, mihamarabb menjen át máshova. Fontolgatom a műhibapert ellene

Köszönöm!
 
 


Szia!
Mi is Kufner doktornőhöz jár(t)unk, de mi is váltani szeretnénk.
Találtál már másik orvost?
Én még infokat gyűjtök, nehogy megint egy hasonlóhoz kerüljünk.
A mi védőnőnk (Gálné Morvai Márta) azt mondta, hogy ott a Pasaréti úton sajnos mindegyik orvos ilyen idős. :(
Én most a 12. ker. Szilágyi E. fasori rendelőn gondolkodom, ha esetleg kapok dokikról infot, megosztom.
Üdv.,
Anikó
 


Sziasztok!
Én a II.kerületben keresnék szintén Kufner doktornő helyett vkit!
Annyira jó lenne,vmi fiatal,kedves,türelmes orvost találni a lányomnak...
Köszönöm!
 


Sziasztok, a 7.kerületben keresek jó gyermekorvost aki kellő szaktudással, türelemmel rendelkezik és nem csak "letudni" akarja a kötelező látogatásokat. 7napos babámmal eddig semmiféle érdemi segítséget nem kaptunk sem a védőnőtől sem a területi gyermekorvostól.Mindekettő eddig főleg az adminisztrációval volt elfoglalva, ami felháborít, hiszen nagyon nagy szükségem lenne a segítségükre első gyerekes anyukaként. Kérlek segítsetek!!!!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: