Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Olyan homeopátiás gyerekorvost keresek, - lehetőleg Budán, vagy a belvárosban- akivel kapcsolatban jó tapasztalatatokról tudtok beszámolni. Szóval nem csak nevet/címet szeretnék kérni, hanem véleményt is.

Köszönöm!

Kispici
 
 


Kispici
Nekunk a VII.Ker-ben a Vorosmarty u 14-ben van a gyerekorvosunk aki homeopatias is.
Nemreg valtottunk ra a regi es begyoposodott drneninkrol.
Beteg meg nem volt a fiam azota,de az egeszsegesen nagyon rendesnek,kedvesenek,targyilagosnak bizonyult.Egy ismerosunktol kaptam meg a nevet aki hozza jar mar jo ideje.
Elerhetosege:Dr.Toth Eva
322-8876 a rendelo szama.

Remelem tudtam segiteniKép
kataa

Kép
Kép
 
 


Szia Kataa, köszönöm szépen a választ. Örülök, hogy írtál. Kép
Viszont mi nem szeretnénk orvost váltani, mert alapjában véve meg vagyunk elégedve vele, csak egy aktuális problémával keresnénk fel egy homeopátiás gyerekorvost. Van magánrendelése esetleg?

Kispici
 
 

 
 

Szia,
Én tudok egy nagyon jó gyerekorvost, ha még nem találtál írj a címemre: nerhofaniko@startadsl.hu
Anikó
 
 


Kispici
Ne haragudj,hogy igy megvarattalak de itt a maganrendelese:VII.Akacfa u 62. Minden kedden 17-19 ora kozott.Telefon:3-420-149

Kataa

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kataa, fel fogjuk keresni a dokinénit. Köszi még egyszer.
Anikó, köszi szépen, de úgy tűnik megoldódik a dolog.

Kispici
 
 


Van valakinek tapasztalata dr. Rente Judittal? Õ állítólag a XIII. kerületben praktizál, és homeo-s gyerekdoki. Nála le lehet adni a gyerek TB kártyáját? Egyébként mennyibe kerül most egy vizit díja?

Köszi az infókat!

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!Debrecenben tud vki homeopátiás orvost?Előre is köszi
 
 


Sziasztok!

Segítsetek! Egy homeopátiás orvost (aki esetleg gyerekorvos is egyben) keresek, aki nem lakik túl messzire Gyáltól: Pestimre, Lőrinc, Soroksár, Kispest vagy ezen a környéken.

Tudnátok ajánlani? Elég sürgős lenne.
Nagyon köszi előre is,
Malena

Léna
 
 


Szia Bodza, Renthe doktornővel kapcsolatban anyit tudok, hogy én is homeopátiás gyerekorvost szeretnék, mi abba a rendelőbe tartozunk, csak másik orvoshoz. Renthe nagyon jó hírű a környéken ezért rákérdeztem a védőnőnél és nem homeos a Renthe, csak olyan szereket is szokot ajánlani. Hogy mennyire tanulta az számomra nem derült ki. Gyógyszertárban a gyógyszerész egy 3. és egy 4. kerületit tudott ajánlani, de még nem kerestük fel egyiket se. 13.-ba áll. nincs szakképzettKép.
Szió Hajni
 
 


Sziasztok, Biatorbágy környékén tud vki megbízható homeós gyerekorvosról? Buda, Budaőrs, Törökbálint, és környéke is megodható lenne.
köszi előre is,

Beusa
Kép
 
 


Sziasztok!
Nézzétek meg ezt az oldalt, bár nincs referencia, de egy lista a mo-i homeos doikrol!


http://www.inetcom.hu/andrea/homeopatia ... rvosok.htm

Era
 
 


Sziasztok,

26 hetes kismama vagyok még nem égető a probléma, de én is szeretnék homeopátiás gyerekorvost a babámnak, Gazdagréten lakunk.
Dr. Tóth Ildikót már felhívtam, de nem vállal új beteget, légyszi adjatok tippeket véleménnyel.

Köszönöm!!!

kispici írta:Sziasztok!

Olyan homeopátiás gyerekorvost keresek, - lehetőleg Budán, vagy a belvárosban- akivel kapcsolatban jó tapasztalatatokról tudtok beszámolni. Szóval nem csak nevet/címet szeretnék kérni, hanem véleményt is.

Köszönöm!

Kispici
szucsz
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni!

Zuglóban olyan gyermekorvost keresünk, aki kijön házhoz, foglalkozik homeopátiával is és van magánrendelése is.

Köszönöm előre is a segítségeteket!
berkim
14. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet:

 

cron