Új privát üzeneted érkezett!

Gabi: Nekem csajok megkapták. Matin mondjuk kijött pár pötty, de én be fogom adatni Sebinek is, mert nem szándékozom vele kínozni a gyerekeket. Állítólag elég durva is tud lenni. Az meg, hogy nem ad felnőtkorra védetséget hülyeség, mert meg lehet akkor is nézetni az ellenanyag szintet, lányoknak mondjuk babatervezés elött, és ha nincs elég, akkor lehet megint beoltani. Meg amikor találkozik a vírussal, akkor erősödik a védelem, csak nem lesz beteg tőle.

Sok sikert a munkakereséshez? Mi a szakmád egyébként?
Szeptembertől én is megyek, de csak heti 2-3 napra, addig anyum vigyáz Sebire.

 


Szia!

Judit:közgazdász ill.van idegenforgalmi manager vizsgám is.Kicsit tartok az ősztől,mert nem lesz könnyű alkalmazkodni az új dolgokhoz.Úgye most akkor kelünk,amikor akarunk,nem hajt semmi.Jó,általában legkésőbb 8-kor fent vagyunk,de volt már rá példa,hogy nem volt kedvünk felkelni,csak 9-kor.
Most meg minden percünk be lesz osztva.Szabályos rohanás lesz minden reggel,hogy be érjek dolgozni.Feltéve,ha lesz hova.Volt fönököm még nem mondott nemet.Most folynak az e-mail váltások.Talán jövő héten találkozunk személyesen.
És szerdán kellene mennem egy helyre tesztet írni. De még irtó bizonytalan vagyok.
Hiába,hozzászoktam,hogy itthon vagyok.
Te hova mész dolgozni?
Mit hallottál a családi pótlék bevallásról?Múltkor volt egy olyan hír,hogy július elején nyilatkozni kell a munkáltatónál,de semmi több.

Megyek parkolót szerelni Lackónak.
Szebb napokat!

Gabi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is régen jártam erre.
Annyi minden van, beirattam Bencét oviba, januártól ovis, de munkahelyet nem találok.:(
Már most nézegettem a környéken és mindenhol az a gond, hogy 3 gyermekem van, de még van időm és nem adom fel.:)
A férfiaknál senki sem nézi.
Július elején nyilatkozni kell róla, én is, úgy tudom.

Majd jövök holnap is.
Szép napot.
Sziszike.

Kép

 
 

Családi pótlékról én semmit nem hallottam...majd szólnak, a munkahelyemen, ha kell vmi papír. Szerencsére nekem állást nem kell keresnem. Megyek a férjemnek segíteni, és az a jó benne, hogy egy részét itthon is tudom csinálni.

Gabi: Ez elég szerencsés. Végülis a környéken nagyon sok cég van...bár én még soha nem néztem szét, hogy mennyire keresnek embereket, de szerintem nem lehetetlen. Szerintem akkor jársz jól, ha keresel előre valakit, aki tud vigyázni a gyerkőcökre, mondjuk mikor betegek. Nem arra gondolok, hogy mikor nagyon betegek, hanem mikor már gyógyulnak. Mert az biztos nem tetszik sehol, ha 2-3 hetet is otthonmaradsz velük.

 


Sziasztok!

Itt a jó idő,mi meg mind taknyosak vagyunk.Lackónak szegénynek még a pocija is megy.Nekem meg a fülem fáj irtóra.És mind a hárman köhögünk.Fanni nagyon próbált ellenállni a betegségnek,de tegnap ő is megadta magát.Hiába,ha így össze vagyunk zárva elkerülhetetlen,hogy mindent elkapjunk egymástól.
Pedig tömjük magunkba a gyümölcsöt,Fanniba a vitamint,mert ő elkerüli messziről a gyümölcsöt.Eddig mindig azt mondta,hogy ő nagyon szereti a barackot.Na,tegnap vettem neki.Erre ő:már nem is szeretem.
Múlt héten voltam egy helyen tesztet írni.Keddig igérték a választ,de még máig nem jelentkeztek.Pedig nagyon igérték,hogy mindenképpen visszaszólnak.
Az egészben ez a leg lehangolobb,hogy még válaszra se méltatják az embert.
De majd ehhez is hozzászokok a következő hónapokban,azt hiszem.

Szép napot!
Gabi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

4 éve lekunk miklós Lakihegyi részén. Van egy 3 éves kislányom és egy 3 hetes kisfiam:) A környéken keresek bama-mama tornát. Tudtok esetleg valamit ajánlani?

Előre is köszi:
Breki

Breki
 
 


Sziasztok,

4 éve lakunk miklós Lakihegyi részén. egy 3 éves kislányom és egy 3 hetes kisfiam van:) Jelenleg baba-mama tornát keresek a környéken, egyenlőre nem túl sok sikerrel. Tudtok valamit javasolni?

előre is köszönöm:
Breki

Breki
 
 


Sziasztok!

Látom,mindenki jól eltűnt,de azért remélem, vki bekukkant.Nálunk nincs semmi különös.Túl vagyunk az első önálló gyereknyaraláson. Másfél hétig voltak a lúrkok a szüleimnél.Irtóra be voltam tojva,mivel Lackó eddig még egyetlen éjszakát se töltött el nélkülem,most meg kapásból 200km-re vitték.De semmi gond nem volt vele.Amikor mentem értük,meg se akart ismerni.10perc kellett neki mire kicsit felengedett.
Anyósék is próbálták elvinni,de ott nem maradtak,és éjjel mentünk értük.

Közben meg eldőlt, hogy nem vesznek vissza a munkahelyemre. Kifizették a szabijaimat és a végkielégítést, most meg kereshetek állást.Szóval,ha tudtok vmit,akkor szóljatok.Előre is köszi!

További szép napot!

Gabi

Kép

Kép
 
 


Gabi: Nyaralás :) Ez tényleg mélyvíz lehetett. Nekem Matilda ment el először táborba...nekem nagyon hiányzott, de Ő nagyon jól elvolt!:) munka: :( Remélem gyorsan találsz munkát.

breki: Sárgaházban van, de közelebbit nem tudok, itt is volt már róla szó!

 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarok de lehet, hogy valakit érdekel:

Összeszokott 3 fős csapat családi házak, lakások heti rendszeres vagy alkalmankénti takarítását, kertgondozást, karbantartási munkát vállal Budapest déli részén és a környező településeken.
Egyénre szabott árak és szabadon változtatható időpontok.
Hívj: 06/203831924
Írj:munkamailbox@gmail.com
Nem fogod megbánni. Gyors, olcsó, megbízható, leinformálható csapat vagyunk!!!!


Szép napot mindenkinek és köszi, hogy elolvastátok.
 
 


Ajánlok Nektek egy szuper Családi napközit:

www.kismedvebocs.try.hu

Szeretettel várják az érdeklődőket. :)

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Óvónői érettségivel rendelkező két gyermekes anyuka vagyok.
Egyik kisfiam Zalán 3 éves, másik Gergely 7 hónapos.

Szívesen vigyáznék gyermekekre amíg itthon vagyok gyerkőceimmel saját otthonunkban.
Igaz már szakmát váltottam, de sokat dolgoztam óvónéniként, így óvodai tervre épülő foglalkozást is tartanék, ha van rá igény.
 
 


Sziasztok!:)
Ajánlani szeretném nektek a sógornőmet,aki takarítási munkákat vállal.Gyors,precíz,igényes.
Hívjátok bátran!Biztosan megegyeztek!
06/ 70 9845029

E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Két hete nyitottunk egy bababoltot, ahol mindent megtaláltok, amire csak szüksége van a babának!Olcsóbban, mint máshol, hisz mi direkt a forgalmazótól vesszük.A székhely Nagykőrösön van, de postázunk is.

Nézzetek be hozzánk, nem bánjátok meg!

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu

Kép

Kép



Cs.K.T.
 


Sziasztok!

Bár látom, mostanában kicsit kihalt a fórum és inkább csak reklámozni szándékozók jártak erre, azért érdeklődnék (hátha erre jár vki), hogy melyik körzeti felnőtt és gyermekorvost ajánlanátok?

Leginkább a felnőtt orvos érdekelne, mert annyira semmilyen kapcsolat nincs a dokival, hogy nincs is sok bizalmam hozzá menni. Még terhesen jelentkeztem be hozzá, amikor első gyermekünket vártuk, de akkor semmi kedves érdeklődés nem volt a részéről, hogy hogy érzem magam, első gyermek lesz-e, hol fogok szülni, mikor fogok szülni... Semmi. A gyerek megszületésekor is bementem a papírok leadása miatt, de akkor sem volt kedves, érdeklődő. Azóta nem is mentem hozzá és nincs is kedvem. Ahhoz mentem oltásra, receptfeliratásra aki épp volt és általában nem ő volt pont akkor.

Szóval nekem kedves, érdeklődő, figyelmes, türelmes, homeopátiás módszereket is használó orvos kellene. Aki, ha megyek hozzá, akkor tudja, ki vagyok, érdeklődik és nem ír fel azonnal antibiotikumokat ha szükséges, ha nem...

Gyermekorvosnál is hasonló elvárások lennének, bár a mostanival úgy ahogy megvagyunk. Vannak jobb és kevésbé jó tapasztalatunk vele, de összességében nincs gond vele.

Köszönöm szépen!

 
 


Szia!

Én úgy tudom, hogy Ő homeopátiás orvos, viszont emiatt sokan is vannak nála, úgyhogy nem biztos, hogy elvállal. (hallottam már rá példát).
Viszont a Miniklinikán is rendel, ha minden igaz hétfő, de ezt a honlapjukon meg tudod nézni. Ezzel csak az a baj, hogy elég drága. Viszont lehet fizetni üdülési csekkel.

dr. Lakos Piroska
Cím: Szigetszentmiklós, dr. Lengyel L. u. 1.
Telefon: 24/466-283
Rendelési idő:
Hétfő: 08-11 óráig
Kedd: 14-17 óráig
Szerda: 08-11 óráig
Csütörtök: 14-17 óráig
Péntek: 08-11 óráig

A rendelési idő nem biztos,hogy jó! A város hivatalos honlapjáról van és az nem mindig bizonyul jónak (legalábbis a Kuritár Anikó rendelési idejéhez hasonlítva).

Felnőtt orvost nem tudok.
 
 


szia Biribon! ;) gyerekdokit nem nagyon ismerek jót, bár a miénk sem ad rögtön antibiotikumot... bár őt nagyon sokan utálják szegényt, de most meg nincs is bizonytalan ideig, így van egy helyettese!

felnőtt dokihoz én sem ide járok, de a gyereket vittük már dr Rédey Edithez, ő nagyon kedves volt Benivel is, meg úgy általában, szerintem lehet, hogy a felnőttekhez is kedves! de mondom, nem ismerem őt felnőttorvosi minőségében! :)

sajnos én is ritkán járok erre, pedig jó lenne minél több helyi kismamival megismerkedni!

bölcsi téma lehet, hogy aktuális lesz lassacskán. nem tudom, hogy mennyi esély van, hogy felvegyék... :( természetesen szeretnénk kistesót, de ha nem jön össze hamarosan, akkor kénytelen leszek visszamenni dolgozni! de fő a pozitív gondolkodás, szóval biztosan lesz kistesó :P

most megyek, mert lassan le kell mennünk sétálni, mert nem bírjuk a bezártságot... :S

Gabi, remélem, hogy sikerült munkát találnod! ;)

Breki, elég sokminden van itt helyben... pl. Oázisban bukfenc babtorna 1-3 éveseknek, amolyan zenebölcsi jellegű foglalkozás is, a honlapjukon meg tudod nézni. aztán van a sárga házban is, kb. ugyanez. illetve az OTP épületében a csiri-biri torna... ezekről biztosan tudok! ;)

sziasztok!

 


Sziasztok!

Jól eltűntünk mi is.Mentségemre szóljon, hogy teljesen belemerültem gyerekeim bölcsibe ill. óviba szoktatásába.Fannit az első 3 nap úgy kellett kézbe bevinni,mert nem volt hajlandó bemenni.Utána még két hétig tartott a reggeli sírás, majd 1hét betegeskedés után örömmel megy az óviba.
Én úgy gondoltam, hogy Lackó lesz az egyszerűbb eset a bölcsiben.Hát tévedtem. Most tartunk a 4.hétnél, és nem hajlandó kb10percnél többet aludni. Mostanra már legalább reggel nem sír, és a délelőttöt sem sírja végig,de nem eszik és nem alszik.
Munkát még nem találtam.Valahogy nem kapkodnak a kisgyerekes anyukák után.De Lackó mellett még nehéz is lenne.
Ti oltattok influenza ellen?Vagy inkább haggyuk a témát???

Fanniék már irtóra várják a havat.Valamelyik reggel a kocsiban már majdnem könyörögtek,hogy vegyek nekik kis hólapátot, hogy ők is tudjanak majd segíteni a hajnali lapátolásban.Belegondoltam, hogy vége a régi szép világomnak...amikor ráértem reggeli után szép kényelmesen lapátolgatni...

További szép napot!
Gabi

Kép

Kép
 
 


Szia mindenkinek! Olvasgattam a fórumot és eléggé elkeserítettetek bölcsi ügyben.Van egy 16 hónapos kisfiam,és épp elkezdem a bölcsi keresést,mivel engem visszahívtak a munkahelyemre dolgozni.Ezek szerint eléggé kilátástalan az,hogy ne egy fél év múlva vegyék be a bölcsibe?
Ebben csak az a bosszantó,hogy az év elején valamikor felhívtam a bölcsödét,hogy szeretném várólistára felvetetni,mert tudtam,hogy majd vissza fognak hívni,erre elküldtek melegebb égtájakra,hogy mégis mit képzelek,majd akkor próbálkozzak,ha már be kell adnom....
 


Figyelmetekbe ajánlom honlapunkat, amit kifejezetten környékbeli kismamák számára szerkesztünk. (Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunaharaszti, Tököl, Dunavarsány, Csepel, Monor….stb.) Összegyűjtöttük a babás foglalkozásokat a környéken, ingyenes apróhirdető portálunk is van, fórum szakértők bevonásával (védőnő, pszichológus, fejlesztő pedagógus, dúla, thai masszázs szakértő stb. válaszol, ha segítségre van szükségetek)
Olvashattok érdekes cikkeket, hozzászólhattok, nyithattok topikot a fórumban.
Szívesen publikálunk cikkeket tőletek, ha van ötletetek, nyitottak vagyunk!!

 


Sziasztok!
Új vagyok itt, de 2 éve szigetszentmiklósi :) 22 hónapos fiam, és 2 hónap múlva érkező kislányommal élem boldog kismama korszakom :)
Az lenne a kérdésem, érdekel- e közületek vkit, vagy tudtok e vkit akit az intim torna érdekelne. Találtam egy tanfolyamot Itt Szigetszentmiklóson, 2x6 óra ( 2 vasárnap decemberben) és kedvezményt kapnánk ha ketten mennénk:18 ezer helyett 15-15 ezer lenne. Nagyon szimpatikusnak tűnik az oktató. A honlap, ahol mindezt olvastam: fru.szimpatikus.hu , ha nem is érdekel a tanfolyam, a honlap tényleg nagyon jó, sok hasznos dolgot szedett össze a az okató aki egyébként szülésznő.
Ha érdekel vkit, légyszi írjatok.
Verus
 


Sziasztok!

Tud valaki info-t a csepeli Montessori oviról? Főként tapasztalatok érdekelnének, ha van valaki közűletek, akinek oda jár a csemetéje.
Köszi
 
 


Sziasztok!

Kedves Anyukák,Kismamák és Mindenki!

Figyelmetekben ajánlom most induló honlapom:

www.pokroc.hu

Üdvözlettel:
Gyöngyi
 


Sziasztok,
Örülök, hogy megtaláltam ezt a forumot!
Nemrég költöztünk Szszm-ra, remélem találok itt a hirdetőkön túl kismamikat akikkel akár még egymásra is találhatunk :D
A lakihegyi lakópark környékén lakunk, immáron egy majdnem 18 hónapossal kiegészülve :O)
Zsuzsi

 


Szia Zsuzsi,
h.verocska, és mi is a lakóparkban lakunk! mármint, mi ott! :)

az én Benim is 18 hónapos! én itt vagyok, de általában a saját topic-omba írok (2008. augusztusiak), oda is benézhetsz, bár lehet, hogy Ti nem augusztusiak vagytok!?

 


Sziasztok!
Gergő fiam 8 hónapos, a Szent Miklós lakótelepen lakunk, és örülök, hogy rátaláltam erre a topikra :)

Már nagyon várjuk a tavaszt, hogy egyre többet (és tartalmasabban) tudjunk sétálni :)

Remélem, hogy sikerül más kismamákkal is megismerkednem innét.

Üdvözlettel,

Ivett
 
 


Sziasztok anyukák,lányok,asszonyok!

Valószínűleg Szigetszentmiklósiak leszünk, ezért kérnék tanácsot
tőletek.
2 nagyfiam van az ő orvosaiknak már magánklinikájuk van,
ami nem lenne igazán jó.
Itt csak annyit tudok,hogy gyártelepen van rendelő és a Baross-ban lehet szülni.
Na de kinél??
Kérlek adjatok tanácsot, mert teljesen az elején vagyunk /5.hét/
és lassan orvost kéne választani.
Nem szeretném ha agyonvizsgálnának annak ellenére,hogy nem vagyok huszonéves:) kedves, rugalmas,megértő dokit keresünk
akire majd mindig lehet számítani. 8) 8)
köszönöm

Andi
 
 


Szia Andi,

én már azelőtt Dr.Joó Józsefhez jártam magánban,mielőtt Szigetszentmiklósra költöztünk, így nekem pont jó is volt, hogy amúgy is oda tartoznánk már lakóhely szerint.
Tavaly novemberben szültem, nagyon meg vagyok vele elégedve.
A következő babánkat is nála fogom szülni, az biztos.
SZTK-ba soha nem voltam és nem is mennék.
Infokat itt találsz róla:
http://antemed.invivo.hu/nogyogyasz_joo.php

Remélem tudtam segíteni

Kata

katicat
Szigetszentmiklós
 
 
 


Sziasztok

Tud valaki segíteni abban, hogy Szigetszentmiklóson hol található kismama jóga?
Illetve milyen programok vannak kismamáknak? Nem olyan régen költöztem ide.
Köszönöm
Laura


Szia Laura! Segíteni érdemben nem tudok, de kérdezd meg a védőnőt, anno nekem is ő ajánlott ilyen programokat, nekik mindig szólnak. Meg a védőnőszolgálat bejáratánál van egy faliújság, ott is hirdetnek mindenfélét.

Kép Kép

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: