Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Én 20 hetes pocaklakó és egy két és fél éves kisfiú , Máté anyukája vagyok.
Nem lakom Győrbe, csak mellette.
A dokim a Likár és negyon elégedett vagyok vele ....
Szeretnék megint szülésznőt, Tóthné MARIKA segitett az első szülésnél.
Valakinek van már velük tapasztalata?
Azóta , amióta szültem, sok minden változott a szülészeten a látogatással ,meg a szabályokkal kapcsoltaban.
Valaki tud nekem erről írni ?
Köszi sziasztok
 


klmmmm,
en oktoberben szultem paranyi doktornal.
szulesznot nem fogadtam, mert mindegyik alapbol nagyon kedves es nem akartam erte fizetni.
Az orvos valasztasnal az a szempont volt nalam, hogy foorvos , jo szakember, emberseges legyen, mert ha vmi komplikacio lepne fel, akkor nem kell plusz engedeklyekert szaladgalnia. Jo szakember, normalis ember. Biztatott, segitett a szulesnel.
A szuleszno, aki ugyeletes volt, szerintem akit irtal, egy nagydarab holgy, es nyugtato kedves szavai voltak. tobbszor bejott a vajudas alatt, jol esettt, hogy ilyen nyugodt.
en ugy gondolom, szulni olyannal erdemes, akiben bizol, barat, baratno, anyuka, parod, o segit teged a vajudasnal, es azt hiszem sokat segit a biztato szo, simogatas. halottam dulakrol is, ezek ilyen szulest segito asszonyok.
a szulesznot hazankban ennelfogva nem is ertem miert valasztanak, de ha ott van melletted vegig, akkor van ertelme. ( kulfoldon a dokira szinte nincs szukseg, mert a szuleszno csinal mindent, es nem is rosszul)Termeszetesen en is halottam hogy elsimitjak a gatat, alig van vagy nincs gatseb.
En homeopatias szert szedtem a dokim javaslatara, de szerintem a szulesznok is tudnak pontosan mindent.
Segitette a tagulast.
Likar dokirol annyit, hogy amikor meg tanulo voltam es korhazi gyakorlatra jartunk, Jo orvos volt, csak a kollegak nem szerettek valamiert. Ennelfogva Likar betegeit sem kedveltek. De szerintem ez mar valtozott, es aki aznap nala szult, jot meselt rola.
 
 


Sziasztok!!
Dr. Nagy Zoltánról szeretnék többet megtudni,nagyon fontos lenne.Régóta hozzá járok, nagyon rendes,de szülésnél is ilyen?????????
Aki tud,kérem segítsen...
 

 
 

Sziasztok!

Én még totál új vagyok és nem is vagyok egy nagy fórumos írómókus, de most mégis billentyűzetet ragadok.

Szeptemberben költöztünk Győrbe, amikor is megszületett a kislányunk, Anna. Úgyhogy most már 4 hónapos a kicsike.

Nagyon jól érezzük magunkat ebben a szép városban, csak egyetlen bánatunk van: Szeretném Annát vinni valami tornás-mozgós, babás jógás, vagy éneklős ... hasonló programra.

Nagyon sok helyen érdeklődtem és próbálkoztam már. Többször volt már olyan is, hogy mentem a helyszínre és ott közölték, hogy nincs meg a minimum létszám, ezért nem indul a dolog. Konkrétan babamasszás tanfolyamról és baba-mama jógáról volt ilyen élményem. (Amúgy számomra elég hihetetlen, hogy egy ekkora városban csak 5 anyukát érdekel a dolog és ebből csak 3 jött volna végül el. Talán az infoáramlással lehet a gond .

Légyszi, légyszi, ha tudtok hasonló babás programról, ami működik, írjátok meg. Nagyon köszi előre is.

Illetve, ha valakit érdekelne hasonló, és tényleg nem nagyon van ilyen Győrben, akkor én nagyon szívesen szerveznék babás-mozgós programot. Mivel már sok-sok emberrel beszélgettem a dolog kapcsán, tudnék helyszínt és "tanárt" is varázsolni, azt hiszem.

Ha valaki - hozzám hasonlóan - szeretne a babájával tornázni vagy ilyesmit, akkor légyszi írjatok és biztos tudunk valamit szervezkedni. E-mail címem: andrejja@freemail.hu, szerintem hatékonyabb lenne e-mailen dumcsizni, hogy ne untassuk a többieket, akiket nem érint a dolog.

Minden jót!
 


Sziasztok!

Anyatojás!
Van a belvárosban vasárnap délutánonként egy Zenekuckó, meg van a Csörgő-börgő.
Ha átjössz a Győri anyukák topicba, ott szívesen segítenek a lányok! Onnan sokan járnak!
Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
 


anyatojas írta:
egyetlen bánatunk van: Szeretném Annát vinni valami tornás-mozgós, babás jógás, vagy éneklős ... hasonló programra.


Szia!
Győrben a Gézengúz alapítvány is szervez baba-mama tornát, masszázs kedden és csütörtökön van foglalkozás. Lehet menni egyénileg is, ha valami speciális fejlesztésre van szükség.
Ők babaúszással is foglalkoznak. Kedves társaság, jó szakemberek.
Mi oda járunk, 3 hónapos a picur.
(96/439-115, gezenguzgyor@gezenguz.hu)

Baba-mama jóga...egy ismerős a Szabó Lajos nagyon jó jógaoktató, ha jól tudom a gyermekek házában is tart órákat.
Baba mama jógának a hirdetését a Liezen Mayer utcai terhesgondozóban láttam.
 
 


Sziasztok!

Bogi, Babamac köszi a segítséget, utánanézek a dolgoknak, felhívom őket.
Már nagyon mennék valahova tornáztatni a kis picimet.
 


Szia Anyatojás!
Írtam neked privit.A győri anyukák-ban szintén köszöntöttelek.Kukkants át oda,és remélem,hogy sokszor fogsz írni.

Mindenki,aki társalogni vágyik,szerintem csatlakozzon odaát.
Ez a topic kihalt,mióta a kismamák átmentek egy zárt topicba.
Gyertek,szívesen fogadunk benneteket.

Sziasztok!
Kriszta

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Kedves mnzsani!
Én most szavaztam a kisfiadra,és láttam hogy most ő az első...szorítok!!!
 


Siveron

Köszönjük a szavazást, jó lenne nyerni. Tényleg minden szavazat számít, mert elég szoros az első három hely.
Nagyon rendi vagy.
Légyszives még holnap is (vagyis már ma, szerda) katt. egyszer a Mátéra....ez az utolsó nap és vége a szavazásnak.

Máté és Zsani
Vendég
 


Zsani!
Szavaztam. Bogi

KépKép

KépKép
 


Farkasbogi
Köszönjük a szavazást!
Már csak egyszer kell aludni és kiderül, hogy sikerült-e nyerni:)

Siveron
Légyszi ma is nyomj még egy szavazatot a Mátéra....ez az utolsó nap, éjfélig lehet szavazni.
Köszi

Anyatojás, Babinti, Babamac....és a többiek
Ti is szavazzatok légyszives, csak fél pillanat és a kisfiam nagyon örülne, ha sikerülne nyerni.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html
Referencia szám: 2006_00776 Máté

Máté és Zsani
Vendég
 


Sziasztok!
Dinu vagyok győrből. Októberben született a kisfiam és szeretnék ismerkedni csevegni kismamákkal. Remélem hogy nem bánjátok ha beszállok énis a csevegőbe...
 


Zsani!
Már szavaztam is, de az eredményről mindenkép írj!
Többiek!Tényleg fél perc az egész szavazás....
 


Siveron
Köszi a szavazást és a többiek agitálását:)
Ma sajna nem tették fel az akutális állást, szóval már csak 5-én lesz végeredmény hírdetés.
Nem felejtem el, hogy segítettetek és jelentkezni fogok!

Még majdnem 3 óra van hátra a szavazásból, aki még akar szavazni, gyors megteheti.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html
Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönjük mégegyszer a segítséget!

Máté és Zsani
Vendég
 


Zsani!Én úgy látom ti nyertetek!!
Gratulálok!!!
 


Sziasztok!

Igen, sikerült nyerni!:)
Már mutattam itt a neten a Máténak a quadot, és egyből mondta, hogy csüccse:)
Köszönjük mégegyszer a segítséget, a sok szavazást!

Máté és Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

már ezer éve nem írtam ide,de amint látom közben sikeresen meghalt ez az oldal sajnos.Pedig jó volt hogy írhattunk ide szerintem gondot problémát örömöt kérdést stb stb.Azért megpróbálkozok hátha még vki benéz ide akkor írjon én lesni fogom.

Kép
 
 


Szia Neubi!

Mindenki,aki társalogni vágyik,szerintem csatlakozzon a "Győri anyukák" topikhoz.
Ez a topic kihalt,mióta a kismamák átmentek egy zárt topicba.
Gyertek,szívesen fogadunk benneteket!

Egy régebbi kismama innen.

Piros

Kép

Kép

Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
 
 


Megbízható, mosolygós gyermekszerető győri óvónéni vagyok! Szabadidőmben szívesen vigyáznék gyerekekre! Délelőttös heteimen 3-tól, délutános heteimen pedig 6-tól , valamint hétvégén bármikor! Telefonon mindig elérhető vagyok! 06-30-856-85-23
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


BABABÖRZE GYŐRBEN

2008. MÁJUS 17- ÉN 08-13- IG A VASASBAN (Teleki u.)
 


Sziasztok!

Szeretettel várlak benneteket honlapomon, ahol rengeteg ruha közül válogathatsz, minden méretben.

http://karinamail.freeweb.hu

Személyesen nálam is vásárolhatsz, akkor a ruhákat nem a honlapon feltüntetett áron, hanem 500 ft/db áron adom.

Keress bizalommal!

karinamail@mail.kabelnet.hu
 


Sziasztok!

Győrben keresek kedves, tapasztalt nőgyógyászt. Nemrég költöztünk Bp-ről Győr mellé, és nem ismerünk itt senkit...
Hamarosan babát szeretnénk, és olyan dokit szeretnék, akihez lehet fordulni kérdéssel, és akár éjjel is jön, ha szülni kell. Remélem ezek nem túl nagy elvárások!
Felmerült már 1-2név, de örömmel vennék minden ajánlást!

Köszönöm,
Tildi
 


Helló Tildi!

Gyere át a győri anyukák topikba, ha kérdésed van. Amúgy én dr. Kelemen Szilárdnál szültem, szerintem jó doki.

Zsu

Kép
Kép
 


sziasztok,

ne haragudjatok, hogy "kívülállóként" zavarlak benneteket. Tudna nekem valaki infót adni arról, hogy a győri genetikai laborban kb. a bejelentkezéstől számítva hány napra adnak időpontot vérvételre (kromoszómavizsgálatra), mennyi időn belül van meg az eredmény? Van valakinek esetleg ismerőse arrafelé? (Konkrétan Bajnóczky Katalinnal kellene felvennünk a kapcsolatot, adatai megvannak, csak érdekelnének konkrét infók mielőtt beszélnénk vele, hogy mire számíthatunk időben...)

Ha valaki tud segíteni, kérem írjon privát üzit.

Köszönöm előre is,

Vesm
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
 


Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon.

Úgy néz ki, hogy halvány pozitív tesztem lett a mensi előtt 1 nappal. :)

Tudom, hogy meg kell várnom legalább a jövő hét végét, hogy bizakodhassak, de mégis lenne kérdésem.

Melyik orvost ajánljátok? Lehetőleg körültekintő és inkább túl alapos legyen.

Segítségeteket előre is köszönöm.
es
 
 


Szia ES!
Suttogva csak,de gratulálok picúrkádhoz!
A hugim is most várandós.Valamivel később fogant meg náluk a várva várt,de ő is épp péyan izgulós és türelmetlen,mint Te:állandóan tesztelne.Ma volt megerősítő vizsgálaton,két hete pedig az első,hüvelyi UH-n.Nagyon bolodgok,de hiába hallották a kis dobogó szívet,nem meri elhinni a csodát... :D
Noha én már régen írtam nyílt győri topicba,határozottan ajánlhatom,hogy kukkants be a Győri anyukák fórumba.Nagyon kedves a társaság,és nagyon tapasztalt.
Én is igyekszem is, aktivizálni magam,sőt,talán a hugimmal is összefutsz...
Örömteli,emlékezetes,és problémamentes babavárást!
minden jót!Szia!
Babintik Mamintije ;)

KépKép
KépKép
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


 


Egy ismerősöm kért meg arra, hogy rakjam fel ide is ezt:

Gyermekfelügyeletet, bejárónői feladatokat vállalnék, besegítenék a házimunkában is. Gyirmóton élek, Győrben és a közeli településeken dolgoznék.
Tel.:30/600-7152
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Mint győri kismama szeretnék tőletek tanácsot kérni doki ügyben...
Mi a véleményetek :
- Nagy Miklósról,
- Papp Zsoltról,
- Mika Péterről???

Előre is köszi a válaszokat

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!
Szia Inner!

Nagy Mikiről és Pappról én elég sokat hallottam rosszat.A mika meg nagyon fiatal a szakmában szerintem de amugy nagyon kedves doki.Mivel egy hónapig feküdtem a győri kórházban igy volt időm megismerni őket.Tudom nagyon ajánleni a Drozgyik főorvost azt hiszem nála 7000 ft egy alkalom.Aztán van a Bodai Károly akihez én is járok győrben a kodály 15 ben rendel kedden csütörtökön 16-18 óráig.7000 ft nála is egy alkalom.Nagyon kedves és isteniti a kismamákat.Meg akiben kellemessen csalódtam az a Dr Csengeri Titanilla ő is nagyon kedves de nő sajnos én meg azt nem igen szeretem.Egyenlőre ennyi akit szivessen tudok ajánlani neked.Puszi

gtimi83
Győr
 
 


Szia Timi!

Maradtam a Nagy Miklósnál, eddig szerencsére nem okozott csalódást, remélem ez után sem fog...
Nagyon lelkiismeretes orvosnak ismertem meg, a baba az első nála, szerintem sokan ezt nehezményezik, így a kismama lelkével nem sokat problémázik..de nekem is a baba egészsége az első, a modorához kell csak hozzászokni...ő egy ilyen ember, de ért a munkájához szerintem...

Azért köszi!

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


üdv minden kedves anyukának.
Én egy leendő, legalább is remélhetőleg hamarosan pocaklakós nő vagyok. Gondoltam bekapcsolódnék a társalgásba ha nem gond.

Szép hetet kívánok mindnekinek :D
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: