Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Várom írásaitokat ebbe a fórumba.

Mea

Mea
mea
 
 


Szia Mea,
személy szerint nem ismerlek, de mi is Nagymaroson lakunk. A kisfiam most lesz 22 hónapos, Bélának hívják Kép. A páromék házában élünk, a vasútállomáshoz közel. Ezt a fórumot eltekintve, én főleg a Váci és környéki topicba szoktam néha írni, Nagymarosról két kismama jelentkezett néha, a Bori és a Dóri, de remélem, hogy ez a fórum fellendül, és akinek van otthon vagy közelben netje, az írni fog ide.
És rólad mit lehet tudni?
Tündi
 
 


Szia,
most nézem a profilod, Verőcén laktok?
 
 

 
 

Szia Tünde!

Igen most már Verőcén lakunk, de marosi voltam.
Én a nagy állomásnál laktam.

Mi most tervezzük a babát, reméljük hamar összeejön majd.

Én is örülnék ha többen lennénk itt.

Szió

Mea

Mea
mea
 
 


Kedves Kismamák és anyukák!
Ajánlom figyelmetekbe a baba és kismamaruházat gyártó műhelyem.
Nálam minden kapható, ami a babának és a mamának
szükséges felsőruházatból.
Kérlek keressetek, mert ilyen áron máshol nem kaptok babaruhát.
Vác Fekete ut 53.
Telefonos bejelentkezéssel várok minden kedves érdeklődőt.
06-30-501-45-27
Üdv? MIndenkinek: Irénke
 
 


Sziasztok!

Azért lelkesültem be, mert rólatok eszembe jutott, hogy (mások mellett) egy napon szültem egy lánnyal Újpesten, aki talán verőcei, ha jól emlékszem. 2003 október 18-ánKép A kisfia második neve Axel volt, erre emlékszem, az elsőre nem esküdnék megKép Mindketten csaszisok voltunk, ő délelőtt, én délután és egy őrzőben feküdtünk. Félkómásan sok marhaságot összepletykáltunk, de jó volt a hangulatKép Tudtok róluk valamit? Olyan szívesen összefutnék velük, meg persze a többiekkel is, akikkel együtt éltük meg a csodát!

szirom

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Szia Szirom!Kép

Én már verőcén lakom 3 éve, de esetleg nevet nem tudsz, mert úgy könnyebb lenne megtudni, hogy kit keresel.

Mea
mea
 
 


Fogalmam sincs bizisten, pedig később is összefutottunk a folyosón. Később már nem egy szobában voltunk, inkább csak az őrzőben dumcsiztunk sokat. Altatás utánKép Nekem az Axel név maradt meg.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Body vásár!!
56-86-os méretig kapahatók 100% pamut bodyk!
Elöl vagy vállon patentolt, hosszú ujjal, tiszta fehér, kék, világos zöld szegéllyel, elején maci, zsiráf, elefánt, egérkék, stb. mintával.
Ára: 640-700.-
Rugik!
56-62-68-as méret, 100% pamut, vállon patentolt, lábfejes vagy anélkül, fehér, kék, sárga, rózsaszin, elején aranyos,babamintás, azonos szinű himzéssel.Ára: 1150-1200.-
Váci műhely.
30-501-45-27.
ikepuskas@dunaweb.huKép
 
 


hello, én nagymarosoi voltam 14 évig és a mai napig járunk haza a rokonokhozKép első babánkat várjuk éppen, írjatok! mi újság otthon?
Zsófi
 
 


Szia Zsófi!Kép

Minden rendben itthonKép

Itt is írogathatunk ha van kedvedKép

Puszillak

Mea
mea
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron