Új privát üzeneted érkezett!

Remélem holnapra jobb lesz!
Szegénykém most aludt el,megint kezdett lázasodni,lehet hogy azért mert jön a foga. :cry:
Majd ha felébred meglátom mi lesz,de szerintem kihívom a doktor nőt!
Majd holnap délelőtt írok!
Szia

Kép
 
 


Szegény Levike :cry: , remélem holnapra jobban lesz.
lhl
 
 


Szia Kati!

Hogy vagytok? Levike jobban van?
Mi nem megyünk ma sétálni. Ti mentek?
lhl
 
 

 
 

Szia Andi!

Köszönjük,jól vagyunk!
most nem otthonról írok,ugyanis pénteken szétégett 1 biztosítékunk és tönkretett mindent,ami készenléti állapotban volt! :cry:
Így annyi lett a számítógépemnek is! :cry:
Kedden viszem szerelőhöz,remélem meg lehet csinálni!
Állítólag ha szerencsém van,akkor csak tápegységet kell cserélni,ha nincs szerencsém,akkor kidobhatom a gépet! :cry:
Szóval nem leszek mostanában gép közelben,majd ha jöttök sétálni,írj 1 sms-t,majd vissza hívlak,vagy föl is hívhatsz,ahogy Neked jó!

Kati

Kép
 
 


Szia Andi!
Újra van gépem és netem! :lol:
Szóval majd ha jobb idők lesznek,újra tudunk találkozni! :lol:

Kép
 
 


Szia, hogy van Levike? Remélem már minden rendben.
Sajnos mi sem voltunk sétálni ilyen rossz időben, de már nagyon hiányzik a levegőzés.
Szerinted ma ki lehet vinni őket sétálni?
lhl
 
 


Szia!
Már azt hittem,hogy valami történt náltatok is,hogy nem írtál! :roll:
Szerintem ma lehet sétálni,bár én voltam valamelyik nap is,pedig akkor szitált az eső! :?
Ha gondolod,találkozhatunk ma,mert mi biztos megyünk sétálni,bár én ma csak 4ig érek rá.
Amúgy köszönjük,Levi jól van,hamar elmúlt nála az a kis hőemelkedéses nyavaja! :lol:

Kép
 
 


Oké, menjünk ma sétálni. Nem voltunk itthon tegnap egész nap ezért nem írtam. A telefonodra viszont üzentem, nem kaptad meg?
Az jó ha olyan 2 óra körül írok hogy mikor talizzunk ma ?
lhl
 
 


Az úgy jó! :lol:
Nem néztem a telefonomat,mert nem tudom hová raktam le,de majd megnézem.Mikor írtál?

Kép
 
 


Nem ma írtam, hanem a hét elején. 3 órakor jó lesz nektek,
ott ahol már egyszer találkoztunk?
lhl
 
 


jó lesz,akkor 3-kor találkozunk! :lol:

Kép
 
 


Szia Kati !

Ahogy elnézem ma elmarad a séta, remélem holnap jobb idő lesz.
lhl
 
 


Szia Andi!
Nekünk lehet,hogy egész héten elmarad a séta,nemrég ment el az Egyed doktornő!
Levi reggel nagyon csúnyán köhögött,így kihívtam,ráadásul hőemelkedése is votl,kiderült,hogy csúnya torokgyulladása van! :cry:
Kaptunk rá gyógyszeret,állítólag 5-7 nap és helyre jön!
Hát remélem! :roll:

Kép
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól Monoron a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 8.30-10.00-ig. További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.esemenyrogzites.hu – video; www.babauszas.atw.hu – képeim a foglalkozásról

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól;
Babaúszás 3 hónapos kortól 3 éves korig Monoron a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 7.30-10.30-ig.
TESTVÉRKEDVEZMÉNY!

További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.andiuszi.extra.hu; www.andiuszi.fotoalbum.hu

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 


Szia!
Nem tudom, hogy még érvényes-e a felhívás, mi tavaly novemberben költöztünk Monorra és december 3-án született meg a kisfiam, Csongor. Sajnos nekem sincsenek itt ismerőseim, így nap mint nap egyedül sétálgatunk. Ha van rá lehetőség én is szeretnék itteni anyukákkal megismerkedni.

cicuka
 
 


Sziaszok Monori kismamik!
Ide senki sem néz fel?
 


Figyelmetekbe ajánlom honlapunkat, amit kifejezetten környékbeli kismamák számára szerkesztünk. (Szigetszentmiklós, Szigethalom, Dunaharaszti, Tököl, Dunavarsány, Csepel, Monor….stb.) Összegyűjtöttük a babás foglalkozásokat a környéken, ingyenes apróhirdető portálunk is van, fórum szakértők bevonásával (védőnő, pszichológus, fejlesztő pedagógus, dúla, thai masszázs szakértő stb. válaszol, ha segítségre van szükségetek)
Olvashattok érdekes cikkeket, hozzászólhattok, nyithattok topikot a fórumban.
Szívesen publikálunk cikkeket tőletek, ha van ötletetek, nyitottak vagyunk!!

 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, hogy már nagyon régen nem volt senki ezen a topic-on! :cry:
Szeretnék monori anyukákkal ismerkedni, van egy kisfiam, aki most 9 hónapos.
:lol: :lol:
Eddig Pesten tanultam, dolgoztam, így szinte csak ott vannak barátaim.
Monorra járunk babauszira, baba-mama klubot néztem, de elég rossz az időpont, a kisfiam akkor alszik éppen (fél 10).
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: