Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, én is Szentesen fogok szülni májusban, 26 hetes kismama vagyok.
Igaz, hogy újítgatják a szülészetet? Mert amikor 12 hetesen vérvételen voltam, nagy volt a fúrás-faragás a szülészeti osztályon valahol, és valaki, aki szintén várakozott, azt mondta, hogy a gyermekágyi részen a mosdókat újítják. Tényleg így van? Mit tudtok?
knzs
Csongrád
 
 


Sziasztok!
Én a google- n keresztül találtam ezt az oldalt! Most járunk a 28. hétben és szarvasi vagyok, és hát már ideje lenne eldönteni hogy hol fog a picúr megszületni. Igazából Békéscsabára szerettünk volna menni, de itt is és másoktól is hallottam hogy Szentesen akármennyit lehet az anyuka a picúrjával. Viszont még sosem voltam a szentesi kórházban, sem a szülő osztályon. :? és szeretném a segítségeteket kérni ebben hogy ha van - aránylag - friss tapasztalatotok az orvosokkal szülésnőkkel és csecsemő gondozókkal kapcsolatban akkor Légyszi írjátok le! Illetve hogy nem probléma hogy nem nincs választott orvosom? Esetleg ha tudtok árakat mondani, hogy mennyibe kerülhet egy szentesi orvos megfogadása akkor légyszi azt is irjátok le! Nagyon köszönöm!
borbiro
Szarvas
 
 


Sziasztok!

Nos mi most tervezzük a harmadik babócát!Ha minden igaz útban van a mai vizsgálat szerint,de pontosat majd szerdán UH-on.Januárban volt utoljára mensi,azóta semmi.Teszt meg negatív.Ki érti ezt?

1996-97 ben szültem Szentesen a fiúkat.Azóta nyugdíjba ment az akkori dokim.Jelenleg Hmvhelyre járok egy Szegedi dokihoz magánrendelésre.Sajna most vizsgaidőszakom van és nem jutnék el hozzá,így ma úgy döntöttem beugrok Szentesi kórházba az ambulanciára egy vizsgálatra mert tűkön ülök:))Nem jutottam előrébb sokkal,de nyugtató a helyzet.Nagyobodott méh,nincs gyulladás stb csupa pozitiv mondatok

Nekem nem volt bajom az orvosokkal sosem,inkább a csecsemősökkel.Azóta nem tudom változott e a helyzet megmondom őszintén nemtudom.Ma engem normálisan fogadtak,ezzel nem volt gond.

De bennem van a kérdés,hogy itt szüljek e vagy menjek Szegedre mivel az állandó dokim ott dolgozik:(
Jó lenne ha valami osztana egy kis tapasztalatot:) :)
mytymy76
Szegvár
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: