Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Remélem, hogy mindenkinek jól telt a Karácsony!
Selyem! Gratula a kétcsíkoshoz és szurkolok, hogy a továbiakban is jó híreket kapj! Hm, hát az sztk-s rendelés is lehet jó, de sajnos van néhány kivétel a lelkiismeretes dokik közül. Nekem van kezelőorvosom, de nem magánba járok, mert ha jól tudom, nincs is magánrendelése.
Kíváncsi vagyok, hogy a többiek mit írnak, azért akad itt egypár nagyon tapasztalt mami!

KépKép
 
 


Sziasztok! Boldog új évet mindenkinek!

Selyem! Gratula az eredményhez és jó egészséget kívánok a továbbiakhoz! Én a Panka doktornál szültem, nem jártam magánrendelésre, de a végén megfogadtam és nem is bántam meg! Én csak ajánlani tudom, nagyon lelkiismeretes és nagyon ember(anya)barát! 6 hetes vizsgálatra vittem magammal Lolit is, mivel senki se ért rá, hogy vigyázzon rá és a vizsgálatra is bevihettem magammal, a védőnő meg az asszisztens addig babázott, amíg megvizsgált. Ha majd a jövőben Lolinak kistesót szeretnénk, megint őt fogom választani.

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

2011-es börze időpontok a Vásárcsarnokban:

02.13.
04.10.
06.05.
09.11.
10.09.
12.11.

ha valakit érdekel esetleg!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

 
 

Sziasztok!

Viki
Köszi a börze-időpontokat! Azt meg tudod/tudjátok nekem mondani, hogy a Vásárcsarnokon belül merre keressem? Emeleten? Még nem voltam vásárcsarnoki börzén... köszi!

Ki hogy van? Babók növögetnek? Nálam a pocakban igen :)

KépKép
 
 


Uppsz, kétszer küldtem el, egyiket törlöm :oops:

Szép napot mindenkinek!

KépKép
 
 


Manama!

Hidd el, észre fogod venni. :wink: Aznap az egész csarnok csak babacuccokkal van tele. Tehát ahol hétköznap a zöldség, virág, meg stb van, ott van babacucc a fenti időpontokban. Reggel 6-tól, kb délig.
Gratula, beléptél a 3. trimeszterbe! :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Manama, nem lehet nem észrevenni, az egész vásárcsarnok tele szokott lenni babacuccokkal, sőt, még a környéke is! Kívül-belül bebabásodik olyankor. :)

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Jahhh, akkor nem kell nagyon keresni... :lol: :lol:
Viki! Köszi, igen, most már a harmadik trimesztert taposom, már nagyon vártam (ezt is... :P )

Szép estét!!!

KépKép
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem jártam már itt, sajnos elég kevés az időm! Üdv az újaknak is!

Sok minden történt, mióta nem írtam ide, többek között elköltöztünk egy Pécs melletti kis településre, valamint újra pocakos lettem! Úgy néz ki, kislányunk lesz megint, de ez még nem 100 %.

Viki!
Köszi a börzeinformációkat, a februárira megpróbálok kijutni! Nemsokára nálatok is szülinap, te milyen tortát készítesz? Én vettem egy lófej formát, abból szeretnék sütni, de még nincs tuti tortareceptem, és a mázat se tudom, hogy készítsem, talán fondant krémből kellene, nincs esetleg jó recepted, amit amatőr is el tud készíteni? :)

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Jevi!

Sziaaaaaaaaaaaaaaaaa! :D :D :D :D :D :D :D Gratulálok az újabb pocakhoz! :) És már majdnem 3. trimeszter, azta!!!! Jól vagy? Minden rendben van? Gyerkőcök, mármint a nagyok????
Nálunk Barbie torta lesz, és rózsaszín, mert ez a kívánság!

receptek:

Fondantot én így csináltam, ez alapján, nagyon jó:

http://kiskukta.blogspot.com/search/lab ... %20fondant és itt rengeteg szuper tortarecept is szerepel, én a csokitirtát már meg is csináltam, szuper finom lett.

http://kiskukta.blogspot.com/2009/08/csoki-torta.html

a Barbie torta meg valami ilyesmi lesz elképzeléseim szerint, de nem gesztenyés, mert azt nem szeretik a kölkök:

http://edithreceptjei.blogspot.com/2011 ... torta.html

most épp ezen gondolkodom, hogy ezt kéne átalakítani epressé, és Barbissá :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: http://hazisarkany.blogspot.com/2008/02 ... entin.html
mármint a második fajtáját, a Charlotte-t . :wink:

Mennyire költöztetek messze Pécstől?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jevi!

Lusta vagyok számolni :oops: mikorra vagy kiírva??? Itt szülsz majd Pécsett?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Múlt héten készítettem a fenti csokitortát, csak én pöttyös labdának álcáztam, ilyen lett:

Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Bár utólag jobb lett volna, ha a sötét fondanttal borítom és a pöttyöket csinálom fehérből, mert így túl édes lett.....legalábbis nekem, más nem panaszkodott :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


ez a torta is isteni finom, tavaly ilyet sütöttem Eszti szülinapra
http://hazisarkany.blogspot.com/2008/05 ... -etet.html

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Én is már jó régen jártam erre, de Jevi hozzászólásához nem tudok nem hozzászólni :wink: !
Jevi!
Hatalmas gratula Nektek!
Gyerekek várják már a kistesót?

Viki!
Te fogod megsütni a Barbie tortát? Nem semmi csaj vagy :) !
Adélnak az 5. szülinapján volt Barbie torta, de azt úgy csináltattam.
Nálunk mindig extra kívánságok vannak, no meg én sem vagyok az a kimondott cukrász kisasszony. Most pl. ló őrület van és Horseland-os tortát szeretne! :oops:

A vonalzókat elnézve mindegyik gyerkőc jó nagy lett, akár csak az enyémek :D
Adél már első osztályos nagylány, Alízka pedig kiscsoportos ovis!

Üdv. Erzsó

Kép

Kép
 


Szia Erzsó!

Azért örülök, hogy előkerültetek! Az iwiwen láttam a lányaidat, gyönyörű kis család vagytok! És tényleg nagyot nőttek ők is! :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki, gyönyörű a torta! Gratulálok, nagyon jó kézügyességed van, én általában ronda-de-finom tortákat készítek, bár karácsonyra egész jóra sikerült kikísérletezni egy tiramisu tortát, kifejezetten szép lett és finom is.

Jevi, gratula a legújabb picikéhez! Jó egészséget nektek!

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Viki!
Tudtam, hogy rád számíthatok, köszönöm az ötleteket! Te nagyon ügyes vagy! Nálunk is lómánia van, mint Erzsóéknál, azért is vettem a lófejformát! Még Barbie is lehet nálunk, úgyis több torta kell (család, gyerekzsúr, ovi)! :)

Nem mentünk messzire, Újhegy mellett vagyunk, Nagykozárban. Természetesen Pécsen fogok szülni, és most már az se kérdés, hol. :wink: (Ugye Violát a Klinikán, Vincét a Megyeiben szültem)
Április 25-re vagyok kiírva, az pont húsvéthétfő, úgyhogy nálunk a húsvéti nyuszi hozza a kistesót! :)

Violka nagyon várja, ő már kevésbé féltékeny, Vince annál inkább!

Zsuzsi!
Köszönöm szépen! Hát, én se vagyok éppen a cukrászok gyöngye, de nagyon szeretek sütni!

Mostanában nem nagyon tudtam követni a topikot, nem tudom, hány pocakos olvassa, de tegnap tudtam meg, hogy csütörtökön délután 4 órakor lesz szülőszoba-látogatás, találkozó a szobornál lesz. Ha valakit esetleg érdekel.

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Évi, Erzsó! Mi még nem "beszélgettünk"... örülök, hogy jöttetek ti is (ismét).

Évi, gratulálok a pocihoz. Én is áprilisra vagyok kiírva, bár jócskán az elejére, úgyhogy lehet, március lesz belőle... :D

Viki
Nagggyon klassz a labdás torta, ügyesen csinálod a fondantot!

KépKép
 
 


Sziasztok
Micsoda hírek!!

Selyem és Jevi szívből gratulálok!!!

Selyem,én magánúton jártam dokihoz,nem is bántam meg,sok gond volt a terhességem alatt ami sztk úton nem tudom mennyire lett volna nyomonkövetve.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Manama, én március 4-re voltam kiírva és 9-én szültem. Meg voltam győződve, hogy én februárban fogok szülni. Időjárás szerint az is volt, térdig érő hó lett 9.-e estére, de március volt.
Most nézem, hogy már 30. hétben jársz! Ilyenkor voltam a legaktívabb, pedig pihenni kellett volna. Pihenj sokat! Tudjátok már mi lesz(fiú/lány) a baba? Név?

Évi te is pihenj, amennyit bírsz a nagyobb csemeték mellett!

Zsuzsi
Kép


Zsuzsi!

Érdekesek ezek a megérzések... kíváncsi vagyok, hogy bejön-e valami belőle. Szerintem attól is függ, hogy kislány vagy kisfiú lesz a bébi, mert (bár gondolom, ezt Te is hallottad) a lányokra mondják, hogy hajlamosabbak sietni. De Ti akkor pont rácáfoltok... :wink: :wink: :lol:
Pár napja voltam UH-n, annyi kiderült, hogy a babó megfordult, de nem úgy, hogy lehessen látni a lába közét... :roll: :)
Nevekről még nincs végleges döntés.
Jövés-menés érdekes. Még mindig a régi tempómban indulok el, de bizony van, hogy bekeményedik a pocakom és akkor lassítok. Most már érzem ezt a 30 hetet!

És Ti hogy vagytok? Lánykád miket csinál már?

KépKép
 
 


Szép napot Mindenkinek.
Boldog Új évet!
Selyem-Jevi gratulációm nektek! :)
...na majd folyt.köv. -felkelt a manócskám.
Puszi

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Hogy vagy?
Döntöttél végül, hogy milyen tortája lesz Violkának???

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Csillagfeny!
Köszi! Hogy vagytok?

Viki!
Épp a tortagyártásban vagyok... Azert is jöttem fel a Babanetre, mert még egyszer megnézem ezt a barna fondant krémet, amit belinkeltél!
És a csokitortát csinálom meg lófej formában! Múltkor Vince névnapjára én is megcsináltam focilabdának, mint te, mindenkinek nagyon ízlett, csak a fondant tényleg nagyon édes, nálunk kevesen szeretik, így most csak a sörényét, kantárját, szemét akarom abból. Hát, majd lefotózom, meg a múltkorit is lefotóztam, és felteszem, de most rohanok, mert még egy joghurttortát is csinálok. Holnap ünnepelünk a családdal, egy hét múlva meg gyerekzsúr lesz!
Te mit készítesz? Mikor ünneplitek?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Jó tortagyártást! Mi ma ünnepeltünk, és Barbie tortát csináltam. most mennem kell, majd hozok képeket pár napon belül!!!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Kislányodnak nagyon boldog születésnapot kívánok!
Miket kapott Eszti a szülinapjára? Ovit mikor kezdi?

Pár kép tegnapról:
Kép
Kép
Kép
Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Jevi!

Violkának nagyon boldog születésnapot kívánunk! :) Nagyon jók a képek, szépek a torták is. :) :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


A paci tortád teszik nagyon, Ügyes vagy, de a szívecskéset előbb kóstolnám meg, mert az gyümis Nyamm-nyamm :) ! :D Na mindjárt megyek és eszek is egy kis maradékot :lol:
Rólunk:
A torta jól sikerült (Barbie legyen, rózsaszín, és epres, ezt kaptam instrukciónak a lányomtól) mindenki szerint finom és szép is lett, bár nem hozta azt a nagy örömöt, amire én számítottam, vagy amit én vártam. Nem baj. Eszterem megsímogatta, megkopogtatta, majd tök komoly képpel kérdezi, hogy és hol van a tortám??? Mindegy, azért ízlett neki, és ma reggel már azt mondogatta, hogy elmeséli az oviban, hogy neki olyan tortája volt, ami Barbie, és a szoknyáját meg lehetett enni. Szóval lehet csak későn kapcsolt, nem baj. Az ajándékok betaláltak: anyósom által hozott kis plüss rózsaszín szürke kutyusos hátizsákot le sem lehet szedni a lányról. A kutyus úgy van a zsákon, mintha egy kenguruban ülne, ki is lehet csatolni, így az mostantól az ovis alvósállat, a zsákban meg hordható a zsepi, törölköző, meg a kisszoknya A nagy csecsemőbaba is sikeres volt, azóta főznek neki, öltöztetik, megágyaznak neki esténként, és a változatosság kedvéért elnevezték Kittinek! (mint a teknőst, és már vagy 5 másik babát is )
Még szerencse, hogy megünnepeltük a dolgot szombat délben, mert Peti estére belázasodott, és olyan ramatyul volt, hogy csak feküdt. Reggel még lázasabb lett, így amikor Laci hazajött a melóból (éjszakás volt) elvittük az ügyeletre. Ott még telehányta a várót pluszban, majd itthon még egyszer az ágyat. Kaptunk antibiot, mert állítólag piszok ronda a torka, meg hányás ellen kúpot is, hogy benne maradjon a gyógyszer. Este még volt láza, reggelre már nem, szerencsére. Remélem már csak jobban lesz. Péntek délután viszem vissza orvoshoz, addig táppénzen vagyok vele. Ebédre már evett is kis levest, meg gyümölcsöt. Tegnap csak teán élt egész nap.
Fényképek még nincsenek letöltve, de majd teszek fel természetesen én is.

Violka miket kapott?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

1-2 (sok :oops: ) szülinapi kép:

Kép csókjelenet :oops: : Kép Kép Kép Eszti és Kitti baba: Kép gyümölcssaláta evés: Kép Kérdezem: mit rajzolsz Eszti: hát keresztespókot, nem látod? :lol: Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Jevi!

Nagyon jól néz ki a lovas torta! Biztosan nagy volt a sikere!

Kicsi lányom ma 11 hónapos, gondolkodom, hogy milyen tortája legyen. Én is csinálok, azt azon a napon fogjuk megenni, úgyhogy valami nagyon egyszerűre gondoltam, szerintem túrós charlotte torta lesz. Hétvégére meg majd csináltatunk egyet a Kovács cukiban, meg a sógornőm cukrász, majd ő is süt valamilyet, úgyhogy lesz süti bőven.

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Viki!
Nagyon ügyes vagy a Barbie tortával, jó sok munka lehetett vele! Én most megint gondban vagyok, mert hétvégén gyerekzsúr, és még nincs semmi ötletem, most "sima, egyszerű" tortát szeretnék, és inkább ízre legyen nagyon finom, mint dekoratív!

Nagyon szépek a gyerekeid, remélem azóta Peti is meggyógyult, és Eszter se kapta el!

Violka természetesen kapott egy plüss lovat, társast, mesekönyvet, ruhát, foglalkoztatókat.

Zsuzsi!
Jó egy cukrász ismerős, nekem is jöhetne egy! :)
A túrós charlotte biztos nagyon finom lehet!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Jevi!

Egy teljesen egyszerű csokitorta!

http://kiskukta.blogspot.com/2009/08/csoki-torta.html ha nem szeretnéd, nem kell rá fondant, szerintem tejszínhabbal is tökéletesen jól díszíthető, és finom.
Vagy egy sima túrótorta???? Vagy valami gyümis????
Netán egy oroszkrém? :

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


az oroszkrémhez recept:
http://hazisarkany.blogspot.com/2008/05 ... -etet.html tuti jó, már többször csináltam ilyet, pl tavaly Eszti szülinapra :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jevi!

a Barbie torta belseje meg ez volt, epres változatban:

http://hazisarkany.blogspot.com/2008/02 ... entin.html és nagggyon finom lett :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Köszi az ötleteket, lehet, hogy oroszkrémet csinálok, egyszerűnek tűnik...

Jó 7végét kívánok mindenkinek!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Jevi!

Hogy telt a hétvége?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Köszi, jól sikerült, csak kicsit elfáradtam... Enyémekkel együtt 11 gyerek volt, és velünk együtt 7 felnőtt. Végülis egy nutellás tortát készítettem, amit a neten találtam, nagyon jól sikerült, és naná, hogy a gyerekeknek bejött! Meg a múltkori joghurttortát is megcsináltam, azt nem lehet elrontani! :wink: Képeket majd töltök fel, de még a fényképezőn vannak!

Oroszkrém is nagyon jónak tűnik, de nem volt mazsolám, és a nélkül nem lenne az igazi! De majd tuti megcsinálom!

Tegnap voltam UH-on, minden rendben volt, 1645 g-ra becsülték a súlyát, nem lesz ő se pici baba! :shock:

Amúgy semmi különös velünk, csak ezt a szürke időt nagyon nem szeretem!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Tudna valaki ajándék ötleteket adni 1 éves kislánynak? Nagyon szenvedünk, nem tudjuk kitalálni milyen ajándékot vegyünk a lányomnak szülinapjára, és még anyósomék, sógornőmék helyett is nekem kéne kitalálni... :? Abszolút semmi ötletem. Nagyon drága játékot nem nagyon szeretnék, mert hamar ráun és aztán úgyse játszik vele. Gondoltam veszünk bébitaxit, de anyumék lebeszéltek róla, mert még nem indult el Loli, úgyhogy ismét tanácstalan vagyok. Ruhát nem akarok neki venni most, meg hát az nem olyan igazi...
Minden ötlet érdekel!

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Zsuzsi!

1 éves gyermeknek nagyon jók szerintem a Fisher Price játékok, bár drágák, de szerintem nagyon jók is, és viszonylag sokáig használják. Eszti 10 hósan kapta a FP zenélő százlábút, és most adtuk oda unokaöcsinek, aki Valentin napon volt 1 éves, és nagyon örült neki. Volt tanuló zeneszékünk is, az is szuper, zenél, és megtanítja a számokat, abc-t, színeket, állathangokat stb, és még kisszéknek is jó. Volt zenélő csigabigánk is, az is tuti, és a formákat bele kell illeszteni a tetején a különböző alakú lukakba. Most ha 3 család helyett "kell" megvenned, nem lehet összebeszélni, hogy dobjátok össze, és akkor vesztek egy drágábbat, de hidd el, ezeket még a 3 éves lányom is használta, "most szedtem el tőle" unokaöcsinek! Amúgy más ötletem ne igen van, mert pl egy plüss állatka tényleg 3 napig újdonság, aztán meg megy a többi közé :oops: :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 



Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Zsuzsi!

A sütifaló kincsesbödön is tök aranyos, és nem is horror az ára ! ;)
http://jatek.vatera.hu/hangszer_zenes_j ... 74367.html

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? Én is pécsi vagyok (kertvárosban élünk a férjemmel és a kislányunkkal), 32 éves. Enikő 19 hónapos.

Szia Évi, itt is?

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Köszi Viki a tippeket! A zenélő csiga, amibe a formákat kell(ene) dobálni megvan, anyukáméktól kapta Loli karácsonyra, igazából most kezd ráunni és bepörög, ha nem sikerül beledobni a formát. Meg arra is rájött, hogy könnyebb, ha felemeli a tetejét és úgy dobja bele.:lol: A igazából rengeteg zenélő játéka van, még 2 és tuti kiüldöznek a szomszédok minket, csak karácsonyra 3 zenélőset kapott, egyiken állathangok is vannak, a másik meg támaszkodó járáshoz, de ezen is van vagy 6féle zene, a bébikompon is van zenélő gomb, bár csak tologatni szokta. Arra gondoltam, hogy mégis megkapja a bébitaxit, lesz ami lesz. Anyuék játékot vesznek, a többiektől meg ruhát kap. Így lesz minden.

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Vasárnap bababörze lesz a Vásárcsarnokban! :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szia Viki!

Én talán megyek, szeretnék kijutni!!!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Na, itt is laptető!!! A másik topikban, ahova írok, szintén laptetőre kerültem az imént, és van egy ilyen babona, hogy az jön a szülésben! Hát, meglátjuk...

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: