Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csillagfeny!
Üdv itt, örülök, hogy bővül a csapat! Problémamentes pocakososdást kívánok!

Valaki kérdezte, de még nem válaszoltam suliügyben! :oops: Én még nem tudom, de a környékünkön szeretnék, m.hely is itt van, talán valamelyik gyakorló, de a Pázmányról is jókat hallottam! Amúgy mi a TÁSIhoz tartozunk, de oda nem szeretném.

Amúgy jól vagyunk, semmi extra.
Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Évi!
Köszi a fogadtatást! :D

....amint látom ide nagyon keveset írtok :)
na nem baj...azért sűrűbben felnézek van-e fejlemény :D
Mindenkinek további szép napot...

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat!

Csillagfény, üdv itt, írj kicsit magatokról!

Mi jól vagyunk, Jázmin tündéri baba, eszik-alszik, hangját alig hallani! Éjszakánként is ált. 1szer kel!!! :lol: Nem is gondoltam, hogy léteznek ilyen jó babócák!!! :lol: :lol: :lol:
Márkó sajna lázas, köhög, remélem a Kistesó nem kapja el. Dokinéni szerint valami vírus... Még jó, hogy nem a hányásos-hasmenéseset kapta el, az is van most az oviban...

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
 
 

 
 

Neftis!

Jobbulást és drukk, hogy a kicsi ne kapja el!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Neftis!

2003-ban váltam el.Van egy 15 éves fiam(Laci) és egy 10 éves lányom(Fanni).babócát 4 éve tervezzük...2 év alatt 3 vetélésem volt.Tavaly novemberben összejött pocaklakónk...és most nagyon várjuk. :D Bár fenyegető vetélés miatt veszélyeztetett terhes vagyok :(
Sokat szúrkál a hasam...séta után(rengeteget kell így is pihennem) de ezt betudom a gravitációnak :D
Babóca nemét nem tudjuk...nem mutatja meg magát :(
Majd talán a legközelebbi UH-n :D
Röviden ennyit!!! :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!
Szeretnék Mindenkinek Kellemes Húsvétot kívánni!!!
Remélem jól vagytok!
Puszi

Kriszti

Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Én is Kívánok Mindenkinek Kellemes és Szép Húsvétot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóó!

Hát senki sem jár erre? :cry: :cry: :cry:
Mi újság csajok? HOgy vagytok?

Mi éppen köhögünk, mint a kutya!!!!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Csillagfény!

Jók az új vonalzóid! :) Hogy érzed magad? Minden rendben babócával? Még mindig nem tudjátok, hogy kisfiú, vagy kislány?

Csajok!

Azért jó volna életjelt adni! Hol vagytok? :oops: :oops: :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Halihó!

Itt még mindig nem jár senki, rajtam kívül????? :oops: :oops: :oops:

Na jó, akkor írok magamnak, és teszek képeket is, hátha azzal előcsalogatok egy két topiklakót! :wink: 8)

Tegnap hüllőkiállításon voltunk, és hát mit mondjak, a gyerekek imádták! :D (mellesleg én is bírom őket, kislánykoromban is haza akartam vinni a kígyókat a terráriumból :oops: )

egy reggeli szereti-szereti: Kép Oviból hazaérkezve : Kép Kép
és akkor a bátor gyermekeim: (kicsit sok lesz, bocsi :oops: ) szőnyegmintás pitonnal: Kép madárpókkal: Kép Kép Kép Kép Képaztán voltak kisebb kígyók is, majd Peti visszatért a pitonhoz, mert az mégis csak olyan nagy és komoly pasis :wink: :lol: voltak még teknősbékák is, de az nem volt olyan izgi, mert nem lehetett tapizni :lol: :lol: :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Októberben születik a 2.gyermekem,és sajnos az Édesanyák úti klinikáról elment az orvosom-Mánfai-.
Tudtok nekem valamit írni dr.Bózsa Szabolcsról? Őt ajánlotta a dokim az utódjának,de kíváncsi lennék Anyukák véleményére!
Köszi előre is.
 


Szia Pancianyu!

Én sajnos nem ismerem az általad említett dokit! Nem tudok segíteni. :( Gratulálok a 2. babához, és problémamentes pocakosodást kívánok! És találd meg a megfelelő dokit! :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok
Sajnos az integráció következtében keddtől,azaz holnaptól csak a Klinikán látnak el terheseket,mind gondozás,mind vizsgálatok,mind szülés terén.Na persze tudtuk ezt már,de nem vártam ilyen hirtelenre,múlt hét elején még a Megyeibe jártam nst-re,(sajna idejekorán kezdem ezeket a vizsgálatokat :( )aztán szóltak hogy keddtől már fel kell menni.
Érdekes lesz,6 szülőágy Baranya megyére kb...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Szia Viki27!
Azóta voltam Bózsa Szabolcsnál,szimpatikus,nagyon alapos volt,szóval Őt választom már biztos!
Hát,ha a megyeiben nem tudtok szülni,tényleg kevés lesz 6szülőszoba.
Mikor a kislányom szültem-ma22hónapja-akkor is teltház volt a szobákban,mi lesz most???
 


Evilany!

Miért kell ennyire korán nst-re járnod?
Sajnálom, hogy nem szülhetsz ott, ahol szerettél volna! :( Most akkor dokit is váltanod kell, vagy a dokid felmehet szülést vezetni? Amúgy szerintem nem rossz a klinika, szóval félni nem kell tőle! ;) Pláne most szépen meg is lett csinálva, megvannak az egyágyas szülőszobák is.

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Pancianyu!

Kb egyszerre írtunk :lol: örülök, hogy találtál Neked szimpatikus dokit, remélem minden rendben is lesz végig!
Mikor én szültem, akkor is teltház volt, de akkor még a "függönyös"szülőszobák voltak.

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki,hát elvileg a doktorok is felmennek,pl az enyém ma ott UH-zott.De konkrétumot nem tudok,hétfőn megyek hozzá magánrendelésre akkor átbeszéljük remélem a dolgot.
Sajnos kevés a magzatvizem ezért kell nst-kre járni és hetente UH-ra.De a baba jól van hálistennek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


sziasztok!
tudnátok segíteni,hogy a kovács kálmánnak mikor és hol van magánrendelése? telefonszáma és be kell-e jelentkezni? köszi ha írtok!

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért, de nemsokára költözünk vissza Pécsre, és a segítségeteket szeretném kérni játszótér ügyben. A Szigeti városrészben tudnátok ajánlani jó játszóteret? Eddig, ha otthon voltunk, akkor az Őz utcába jártunk, de az eléggé le van amortizálva, meg kisebb gyerekeknek nem is igazán jó.

Előre is köszi a segítséget!

Evilany
Én először a Megyeiben, másodszor a Klinikán szültem. Én sem nagyon akartam felmenni, mert tudtam, hogy milyenek a szülőszobák. Nagyon gondolkodtam, hogy a dokimat kövessem-e, vagy a szülőszoba miatt maradjak a Megyeinél, de végül a dokim mellett döntöttem. Ráadásul, mire szültem, elkészültek az új szülőszobák. Szóval, ilyen szempontból nem rosszabb egyik a másiknál. Persze, ha egész Baranyát ők fogják ellátni, akkor én sem tudom elképzelni, mi lesz ott.
 
 


viki27 írta:Csillagfény!

Jók az új vonalzóid! :) Hogy érzed magad? Minden rendben babócával? Még mindig nem tudjátok, hogy kisfiú, vagy kislány?

Csajok!

Azért jó volna életjelt adni! Hol vagytok? :oops: :oops: :oops:

Szia Viki!
Köszönöm kérdésedet! :)
Még mindig titokzatos gyermekem van odabent :D
Júni 8-án megyek doktorbácsihoz...gondolom következő héten akkor Uh (júni 15)
Ott csak megmutatkozik a lelkem :D
Ha nem...majd szülésnél nézek nagyokat :D

Jók a képek...nagyon édesek a gyerekek :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagfény!

akkor tök izgi lesz a szülés! ;)
Mondjuk a fiam nekem a 28. hétig lány volt :oops: legalábbis mindig azt mondták, hogy kislány! Mi a 28. heti uh-n, a 4d-n néztünk nagyot, hogy na ne már, hiszen nekünk lányunk lesz! :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: de a doki elég hamar egy hatalmas kukival a képernyőn meggyőzött minket arról, hogy ez biza fiú lesz. Szóval neked ha mondanak majd valamit, az már tuti a helyes nem lesz, hisz ebben a korban már nem lehet tévedni! :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom más is belekezdett a nyárba. Sajna én is alig jutok géphez, bár próbáltalak olvasni titeket!!! Ikrek nyáron nem mennek oviba, így itthon vannak és most kezdjük a bárányhimlőt. Domcsi nyitja a sort.

Csillagfény, kiderült már a baba neme?

Lányok, ha nem túl nagy fáradtság és kérés, szavaznátok Dávidra a Libero játékán?



http://liberoarcai.liberoklub.hu/kepek/?pid=2009030413


Köszönöm szépen!!!!


Viki, nem tudod véletlenül, hogy októberben mikor lesz börze?

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok.
Igen kiderült babóm neme :D
21-én voltam Uh-n,ahol a dokibácsi közölte hogy úgy néz ki mintha fiúcska lenne :)
Megmutatta a zacsiját és a "bré"-jét :D (ő hívta őket így) :D
Tehet lesz egy aranyos édes pici GERGŐm :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Tencsi!

Szeptember 12.-én, és október 10-én lesz börze a Vásárcsarnokban!
Jobbulást Domcsinak, és akkor kitartás, mert tutira mind a 3 gyerek átesik rajta, szépen sorban. Nekünk megvolt tavaly januárban, szerencsére.

Csillagfény!

Gratula a fiúcskához! Azért csak nem bírta titkolni születésig a kis drága :wink:
Hogy vagy? Hogy bírod ezt a szörnyű időjárást?

Nálunk Eszti most beteg, elég ramatyul van, tegnap voltunk doktornéninél, remélem pár nap alatt helyrejön.
:(

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Csillagfény, gratula a kislegényhez!! Kitartás!!!!

Viki!
Nagyon szépen köszönöm az infót! Az októberire szeretnék kimenni, mert Dávidról rengeteg őszi-téli cuccunk van!!
Jobbulást Esztinek, ez az időjárás csak ennek a sok betegségnek kedvez.
Képzeld, eddig csak a Domcsi volt pöttyös, szerencsére már múlnak is a pöttyei! Remélem hamarosan jelentkezik Vikin és Dávidon is, hónap végén mennénk nyaralni.....

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok
Lenne két kérdésem a klinikával kapcsolatban,azoknak akik ott szültek.
1. a születési anyakönyvi kivonatot a kórházban megkapjuk?

2. láttam hogy az újszülöttek pólyában vannak,azt kell vinni vagy adnak,vagy nem is kötelező? Egyáltalán,vigyünk ruhát? (olyan hülye vagyok ott feküdtem 10 napig de nem kérdeztem meg)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!
Köszike...valahogy elvagyok,bár nem bírom a meleget :(
De majd csak lesz valahogy :)

Evilany kérdéseire a válaszok engem is érdekelnének! :)

Köszi csajok előre is!

További szép és kellemes nyarat!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Ha érdekel valakit:

Nagyon olcsón rendelhetők a következő pelenkák, persze csak a készlet erejéig.


Pampers gigant csomag 3550Ft

2-es méret 108db
3-as méret 96db
4-es méret 82db
5-ös méret 68db

Libero mega pack csomag 3950Ft

3-as méret 88db
4-es méret 84db
5-ös méret 80db
6-os méret 72db

Ha kell,akkor szóljál,hogy melyikből, milyen méret és hány csomag.
syndy795@freemail.hu vagy 06/30 478-0228 itt el tudsz érni.

Személyesen átvehető Kozármislenyben vagy Pécsen.

Szilvia
 


Sziasztok!

Evilány!

A szül. anyakönyvi kivonatot nem kapod meg a klinikán. A hozzá szükséges papírokat megcsinálják, leküldik az okmányirodába, és Apukának vagy valamelyik családtagnak kell elmennie érte 5 munkanapon belül. De majd fogsz ehhez kapni egy tájékoztatót.
Pólyát adnak, ruhát is. Kisruhát csak a hazavitelhez kell vinni.
Ha bármi kérdésed van, írj, szívesen válaszolok, frissek a tapasztalataim :wink: :D .

Többiek merre vagytok?

Mi jól vagyunk, Jázmin már lassan 4 hónapos, tündéri kiscsaj, és ami nekem a legfurcsább, éjjel alszik!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Jó, azért még 1x, néha 2x felkel enni, de ahhoz képest, hogy a Márkkal 2 évig nem aludtunk éjjel, ez maga a paradicsom!

Írjatok!!!!

Kép

Kép
 
 


Neftis,köszi.Simán szültél?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Csillagfény!

Gratulálok a kisfiúhoz! :) Remélem jól vagytok, és minden rendben ment!

Evilany!

Drukkok mennek, már nagyon a végén jársz!

Rólunk: mi kifogtuk a Balatonon a legszarabb időt ezen a nyáron. Hiába voltunk 11 napot, 2 nap lehetett fürdeni, a többin esett az eső, iszonyúan fújt a szél, és még egy bazi nagy vihart is kifogtunk. Ez a nyár, nem a mi nyaralásunké volt, de majd legközelebb... :roll: :lol: Azért egyik nap fent voltunk a pesti állatkertben, az tetszett, bár az eső akkor is esett :?

Veletek mi újság van? Nagyon eltűnt mindenki :roll: :roll: :roll: :?: :?: :?:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!
Köszönöm szépen :D :oops:
Azért ide is teszek fel egy-két képet ha nem baj :D

Gergő Tibor 2010.07.19. 4:05 3000gr és 48cm

Kép
Kép
Kép Kép

Mindenkinek sok Puszika :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagfény!

Gyönyörű a kisfiad! :) Hogy vagytok? Simán ment minden a szülésnél?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szia Viki és Mindenki :D
Köszönöm szépen :$
Jól vagyunk.Növögetünk.2 hét alatt 520gr-ot híztunk és 3 cm-t nőttünk :D
Már múlik el a bevérzés a szemecskéjéről is.Nem volt egyszerű a szülés .... csekély 13 óra..."szenvedtem" de Gergő kárpótol érte :)
Egyébként spontán szülésem volt,csak nem akartam tágulni :(
Délután 3-tól reggel 4:05ig...
Azt hittem könnyebb lesz-TÉVEDTEM :)

Röviden ennyi.
Ti hogy vagytok?Nyaralás?Gyerekek?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Olyan bonyolult volt ide írnom... jaj

Én Pécsen fogok lombikozni dr. Kovács Kálmánnál.

Sajna máshol az első 3 nem sikerült ... de reméljük a negyedik fog.

PCO, inzulinrezisztencia, és a férjnek nincsenek túl jó eredményei.

Ha van véleményetek szívesen fogadom !

Üdv Borcsi

Üdv!
Andi
 


Sziasztok!

Két éves kislányomnak keresek kb vele egykorú játszótársat barátot. Mindig egyedül játszik. Mi Pécs kertvárosiak vagyunk. Örülnénk ha találnánk egy kis barátot vagy akár többet is! :)

Üdv mindenkinek!

Kata
 


Sziasztok!

Van itt olyan aki a babát várja? Vagy csak megszületett csöppségek anyukája van?

Üdv: Csilla

[url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12537.jpg[/img
 


Szia Csilla!

Igen, én most várom első babánkat, jövő áprilisra vagyok kiírva :lol:
És Pécsett... :wink:

Gratula azoknak a pécsi mamiknak, akik már csöppjeiket nevelgetik!

Szép napot!
 
 


Szia Csilla!

Én most várom a babánkat! Kb. 1 hónappal később fogok szülni! 7 hetesek vagyunk, orvost még nem választottam, de ahogy számolgattam május közepén jön a béby!

Gratulálok a pocaklakódhoz!
Üdv:Kata
 


Sziasztok!
Csajok-gratula a babákhoz.Problémamentes babavárást kívánok! :)
Gergő már nagyfiú :)
5200gr és 55cm magas :D :P

Kép Kép

Puszi mindenkinek!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Tomokata, gratulálok a pocakodhoz és a hetedik héthez is!
És persze gratula Petcsillának is, azt lehagytam előzőleg... :oops:

Csillagfeny! Nagyon helyes kisfiad van, főleg a második képen igazi kis ennivaló! :wink: Jó babanevelgetést!
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy találtam pécsi kismamákat is! Mi 12 hetesek vagyunk! Gyertek gyakran, és meséljetek, hogy mi történt veletek!

Kata!
Gratulálok a betöltött hetedik héthez! Rosszullét? Émelygés?

Csillagfény!
Csodálatos kisfiad van!

Manama!
Én is áprilisra várom a Picurt! :) Április 7. És te?

További szép napot!

Tsók, Anta


Kép
 
 


Szia Anita!

Én is örülök, hogy azért vannak pécsi kismamák ezen a fórumon is :)
Én április 4-re vagyok kiírva, úgyhogy nincs túl sok idő köztünk :wink:
Aranyos a vonalzód!

És Te hogyan viseled a babavárás időszakát? Én az elején elég émelygős voltam, de most már határozottan javult a helyzet. Mostanában szurkál egy kicsit a pocakom, de nem vészes. Ez lehet az izmok nyúlásától is, azért majd a következő UH-n a dokit is megkérdem.
Első babátok lesz?

Petcsilla, Csillagfeny, Tomokata! Ha van időtök, gyertek Ti is.

Szép estét!
 
 


Manama!

Úgy örülök, hogy írtál! Nagyon féltem, hogy ez a fórum kifulladt már! Nagyon ritkák voltak a bejegyzések! De szerencsére tévedtem! :) :) :)

Igazából még nem vagyok kiírva, mert még a doki nem mondott semmit, de én úgy számoltam, hogy addigra kell érkeznie! Október 12-én megyek legközelebb dokihoz, és akkor rá fogok kérdezni!

Azt kell mondjam, hogy szerintem szerencsés ember vagyok, mert a rosszullétes időszak engem elkerült. Eddig teljesen problémamentes voltam, remélem ez továbbra is így marad! :) Sajnálom, hogy téged meggyötört, de örülök, hogy már jobban vagy! Pocakszurkálás, apróbb görcsök nekem is vannak, de pár pillanatnál nem tartanak tovább. Szerintem is csak a méh növekedése okozza.

Mikor mész legközelebb dokihoz? És kihez jársz?

Én most hétfőn voltam a 12 hetes UH-n. Hihetetlen érzés volt! Látni, hogy tényleg ott van, és megvan mindene, aminek meg kell lennie! És hallottam, ahogy dobog a kis szíve! Hát, könnyes lett a szemem egy kicsit! Már majdnem 5 cm! :)

Kedden kellett mennem vérvételre. Te voltál már? Kész kálvária! Megyek a beutalóval, - Hát ez nem lesz jó ide! - Nosza föl a terhespatológiára, várok fél órát, majd behívnak és fél perc múlva a jó beutalóval a kezemben kipenderítenek a rendelőből! Vissza a kis kuckóba, vérvétel megvolt, ügyes volt a nő, mert elsőre eltalálta a vénát, de még most is úgy néz ki a kezem, mint egy drogosé... :) Kérdem, hogy eredmény mikor? - Hát, a mintát elküldik Londonba, és majd két hét múlva jön az sms, és abban egy kód, és majd akkor ki tudom nyomtatni magamnak. Röhej, nem? Ezen már te is túl vagy?

Igen ő lesz az első babánk! Látom, nálatok is az első! Sok kitartást kívánok a várakozás hónapjaihoz! És jelentkezz gyakran!!!

Tsók, Anta


Kép
 
 


Szia Anta!

Megmondom őszintén, azért is örülök, hogy ez a topik is él, mert így a helyi tapasztalatokat is tudjuk cserélni. :D

Örülök, hogy problémamentes a babavárásod, mardjon is így :wink: Annyira én sem panaszkodom, mert családi előzmények alapján hányós első trimeszterre számítottam, de ilyenben nem volt részem... szerencsére :lol: A szurkálás valóban lehet a méhnövekedéstől, ezt nekem is megerősítették.

Ma voltam a szűrésen, UH és vérvétel. Tényleg eszméletlen jó látni, hogy a pici lakónk rendben van. Csak azt sajnálom, hogy itt nem adnak képet. Ja, az Arany doktor úr a gondozó orvosom.
Na, akkor Te jól elvoltál a vérvétellel. Én először az épületet nem tudtam belőni, mert furinak tűnt, hogy AZ valóban egy vizsgálati épület és nem valami melléképület :oops: :oops:
Arról én le is maradtam, hogy Londonba küldik el a mintát :shock: És miért? Mo-n nem tudnák kiértékelni? Bár megmondom őszintén, nekem mindegy, csak jó legyen...

Ami a kiírást illeti: nekem a védőnő számolta ki és vezette be a kiskönyvbe, de a dokim még nem mondott semmit. Úgy tudom, hogy a terhesség későbbi szakaszban adják meg (ismét).

Problémamentes pocakoskodást!
Szia!

Judit
 
 


Sziasztok csajócák!

Köszönjük Gergő nevében is a dícséreteket :)

Minden kismaminak boldog babavárást!
Anno nekem is sokat szúrkált a pocakom,nyúltak a szallagok...pihenés-pihenés...és ne cipekedjetek!!!Doki ad majd rá gyógyszert(magnézum-calcium)-nekem ezt adták.

Április4 és 7?
ÓÓóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó lányok....én 2000.04.05-én szültem a lányomat...csajok szeretnek áprilisban születni :wink:

Majd pocifotókat rakjatok ám fel....
Ha nem baj...berakom az enyémet :P

Nem ér nevetni

Bálna:
Kép

Szülés előtt 1-2 órával:
Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


verdict írta:Manama!

Úgy örülök, hogy írtál! Nagyon féltem, hogy ez a fórum kifulladt már! Nagyon ritkák voltak a bejegyzések! De szerencsére tévedtem! :) :) :)

Igazából még nem vagyok kiírva, mert még a doki nem mondott semmit, de én úgy számoltam, hogy addigra kell érkeznie! Október 12-én megyek legközelebb dokihoz, és akkor rá fogok kérdezni!

Azt kell mondjam, hogy szerintem szerencsés ember vagyok, mert a rosszullétes időszak engem elkerült. Eddig teljesen problémamentes voltam, remélem ez továbbra is így marad! :) Sajnálom, hogy téged meggyötört, de örülök, hogy már jobban vagy! Pocakszurkálás, apróbb görcsök nekem is vannak, de pár pillanatnál nem tartanak tovább. Szerintem is csak a méh növekedése okozza.

Mikor mész legközelebb dokihoz? És kihez jársz?

Én most hétfőn voltam a 12 hetes UH-n. Hihetetlen érzés volt! Látni, hogy tényleg ott van, és megvan mindene, aminek meg kell lennie! És hallottam, ahogy dobog a kis szíve! Hát, könnyes lett a szemem egy kicsit! Már majdnem 5 cm! :)

Kedden kellett mennem vérvételre. Te voltál már? Kész kálvária! Megyek a beutalóval, - Hát ez nem lesz jó ide! - Nosza föl a terhespatológiára, várok fél órát, majd behívnak és fél perc múlva a jó beutalóval a kezemben kipenderítenek a rendelőből! Vissza a kis kuckóba, vérvétel megvolt, ügyes volt a nő, mert elsőre eltalálta a vénát, de még most is úgy néz ki a kezem, mint egy drogosé... :) Kérdem, hogy eredmény mikor? - Hát, a mintát elküldik Londonba, és majd két hét múlva jön az sms, és abban egy kód, és majd akkor ki tudom nyomtatni magamnak. Röhej, nem? Ezen már te is túl vagy?

Igen ő lesz az első babánk! Látom, nálatok is az első! Sok kitartást kívánok a várakozás hónapjaihoz! És jelentkezz gyakran!!!

Tsók, Anta


Kép


Ha jól emlékszem akkor a 12.heti uh-n kapsz pontos időpontot...hacsak a védőnőd nem ad :wink:

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagfény! Köszi a biztatást! És miért nevetnénk ki? Csodálatos volt a pocakod!!! :) És azt mondod, hogy a lányok szeretnek áprilisban születni? Az szuper! A szívem mélyén én kislányt szeretnék! :) De most jön a közhely - és mint mindegyik ez is igaz - mindegy, hogy fiú vagy lány, csak egészséges legyen! :)

Utána néztem a kiírásnak a kiskönyvemben, de az a sor sajnos üres! Lehet, hogy elfelejtették? Majd rákérdezek a következő tanácsadáson!

Judit! Láttam, hogy a dokid a klinikán dolgozik. Oda jársz, vagy a magánrendelésére? Én a Veress Endrébe járok a Panka Tiborhoz. Még nem tudtam eldönteni, hogy válasszak-e orvost, vagy ne. Szerinted megéri a pénzt?

Amúgy merre laksz? Hol dolgozol? Mivel foglalkozol? Férjnél vagy? Írj magadról pár sort!

Csatolok a Paciról egy UH képet. Nem igazán jó minőségű, mert rossz volt a nyomtató, de a lényeg látszik rajta!

Kép

Igaz, hogy úgy néz ki, mint egy Teddy maci, :) de akkor is csodás érzés látni!

Legyen szép napotok! Tsók, Anta

Kép
 
 


verdict írta:Csillagfény! Köszi a biztatást! És miért nevetnénk ki? Csodálatos volt a pocakod!!! :) És azt mondod, hogy a lányok szeretnek áprilisban születni? Az szuper! A szívem mélyén én kislányt szeretnék! :) De most jön a közhely - és mint mindegyik ez is igaz - mindegy, hogy fiú vagy lány, csak egészséges legyen! :)

Utána néztem a kiírásnak a kiskönyvemben, de az a sor sajnos üres! Lehet, hogy elfelejtették? Majd rákérdezek a következő tanácsadáson!

Judit! Láttam, hogy a dokid a klinikán dolgozik. Oda jársz, vagy a magánrendelésére? Én a Veress Endrébe járok a Panka Tiborhoz. Még nem tudtam eldönteni, hogy válasszak-e orvost, vagy ne. Szerinted megéri a pénzt?

Amúgy merre laksz? Hol dolgozol? Mivel foglalkozol? Férjnél vagy? Írj magadról pár sort!

Csatolok a Paciról egy UH képet. Nem igazán jó minőségű, mert rossz volt a nyomtató, de a lényeg látszik rajta!

Kép

Igaz, hogy úgy néz ki, mint egy Teddy maci, :) de akkor is csodás érzés látni!

Legyen szép napotok! Tsók, Anta

Kép


bocsi hogy beleszólok:
-Nagyon jó doki a Panka-hozzá jártam tanácsadásra.Csak mivel én aug 10re voltam kiírva így nem fogadtam meg,mivel egész hónapban szabin volt és a Halvax vezette helyette a szüléseket.Így nem választottam orvost-szültem az ögyeletesnél...de hát Júli 19-én jött az én drágám.Ha ezt előre tudom...megfogadom :D
Szerintem ha van rá pénzed/pénzetek nyugodtan...én csak ajánlani tudom!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: