Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kiváncsi lennék, hogy mennyien olvasgatjuk a babanet topikjait.
Ha van kedvetek talit is összehozhatnánk.

Üdv. Dandy
Dandy
 


Szia Dandy!

Hajjjaj! Ilyen sok pecsi kismama babanetezik?? Kép

Kepzeld tegnap megvolt a 3D-s UH. Tenyleg nagyon szep volt. Sajna a doki vegig telefonalt szinte...Kép De megmondta,hogy kislany lesz. Persze megmutatni mar nem tudta,mert mire letette a telcsit ,a pici mar reg elfordult... Kép

Veled mi ujsag? Hogy allsz a karacsonyi keszulodessel??
 
 


Szia Norkini!

Hát nem túl sokkal találkoztam, de bízom benne, hogy leszünk többen is.
Örülök, hogy tetszett, és kár, hogy a felvétel nem sikerült, de sajna ez a magyar egészségügy, amibe ugye mi is beleszólunk, hisz mi is beszélünk telefonon is az orvosunkkal. Amikor én babáztam, még nem volt 3D-s.
A karácsonyi készülõdés felesben van. Ötletek megvannak, és van amit már meg is vettem. Készítéshez nem igazán jutok hozzá a csemete és a tanulás mellett. Jövõ héten 5-bõl vizsgázok.
Te hogy állsz?

Dandy
Dandy
 

 
 

Szia!
Huuha, akkor eroteljes vizsgaidoszak van Nalad? Es mit tanulgatsz igy baba mellett??
A dokit pedig nem bantom, mert amugy nagyon rendes volt! CSak azert mas lett volna,ha kozben magyaraz! Kép
Karacsony...hat konkretan meg sehogy sem allok. Szerintem fel sem fogtam meg,hogy itt van a nyakamon!!! Gondolom ezt is a hormonok csinaljak... De azt tudom, hogy mezeskalacsot lassan csinalni kellene,hogy legyen ideje megpuhulni is..Kép
Ha netan erdekel tettem fel 3D-s kepet a profilomba.

Na megyek mosogatni!
Szia
Norka
 
 


Itt vagyok én is!
Persze nem sok idõm marad Janka mellett internetezni. Egyébként jó baba, csak sokat eszik, illetve sokszor keveset. Ma volt elõször, hogy éjjel (10-1/2 7-ig) csak egyszer kelt fel. Igaz, hogy akkor két órát fenn voltunk. Ha lesz idõm tényleg leírom a szülést, mert mindazok ellenére, hogy nem jött össze az alternatív szülõszoba, nagyon nagyon szép élmény volt, mindenkinek ilyet kívánok!!

Norkini!

Látom neked is kislányod lesz! Gratula, mi lesz a neve?

Megyek pihizni, rám fér...

Imola
imolka
 


Sziasztok!

Örülök, hogy idetaláltatok!
Nos, ha sikerül ez az évem is, akkor diplomás ápoló leszek, most vagyok 4.-es.
Nekem is lányom van, ha még nem írtam volna.

Aranyos a kép a kicsi lányról. Nagyon klassz dolog ez a 3D-s UH, én a szülésig el sem tudtam képzelni, hogy hogy fog kinézni a babám. Azt se árulta el senki, hogy fiú-e vagy lány. Igaz nem is kérdeztem.

Dandy
Dandy
 


Sziasztok!

Imola, de jo,hogy TE is atjottel! Kép Olyan jo lehet mar babazniiiii!! Hogy birod energiaval? Parod sokat segit?
Mi vegig fiura voltunk felkeszulve, es amikor a doki szolt,hogy leanyzo, csak pislogtunk nagyokat! Kép De most mar teljesen atalltunk es nagyon varjuk mar. Jazminnak fogjak hivni.

Dandy
Ez jol hangzik! Kép Bar a fizetesek nem tul kecsegtetoek tudtommal..:0/ ES miert ne sikerulne az eved? Ha mar 3 sikerult?!!!! Es mekkora a lanyod? Egyebkent Ti mire keszultetek? Persze gondolom mindkettore, de megerzes volt??

A 3D tenyleg szuper. Hihetetlen,hogy meg meg sem szuletett es tudjuk,hogy apa szajat es orrat orokolte! Kép

Jo ejt!
Norka
 
 


Imola!
A szules sztorit pedig mar tenyleg nagyon varom!!!!! Kép

N
 
 


Szia Norkini!

Nekem semmilyen érzésem nem volt, amikor terhes voltam, hogy mi lesz a baba neme. Rajtam kívül mindenki ill. a férjem és családja fiút várt, de nagyon örültek a lánynak is. Nekem mindegy volt, csak egészséges legyen. Kb. 2 héttel a szülés elõtt véletlenül láttam valamit az UH-on, amirõl úgy gondoltam, hogy lányom lesz, így nem volt meglepetés, amikor megszületett, meg egyébként is inkébb a lányokra jellemzõ, hogy késõbb születnek. Dorka (Dorina) nov. 23-án volt 2 éves.
Dandy
Dandy
 


Halihoo! Kép
Gratulalok a nagy leanyzodhoz! A noverkem fia nov. 8-an volt 2 eves!
Mi meg megyunk majd egy UHra, igaz az sima lesz, de azert majd ott is megkerdezem,hogy kislany-e meg a kislany?! Kép
Nem tudsz veletlenul elado bebiorzot? Majd a vedonenim is megkerdezem, de hatha neked is van epp valaki a kornyezetedben aki eladna? Nektek volt?

Norka
 
 


Hali!
Köszi!
Nem tudok eladó bébiörzõt. Nekünk nem is volt.
A légzésfigyelõre gondolsz, vagy csak a hangközvetítõre?
A börzén és a vásárban is szoktak ilyeneket árulni, mármint nem a légzésfigyelõt.
Idõnként nekünk is jó lett volna hallani, hogy mit csinál a csemete, de lehet, hogy sokszor meg jobb, hogy nem hallja az ember, mert talán még többet berohangál hozzá feleslegesen.

Andi
Dandy
 


Használtcikk boltokban is fel lehet lelni idõnként bébiörzõt.
Dandy
Dandy
 


Sziasztok!
Vasárnap jön az Anyukám, meg a férjem is itthon lesz, (téli szünet a suliban) és írok sokat... De így egyedül még wc-re is alig tudok elmenni...

Imola
imolka
 


Sziasztok!

Dandy
Koszi az 5letet. Meg nem nagyon volt ido nezegetni, de ha lemegy ez a karacsonyi orulet, akkor mar inkabb maszkalok, vasarolgatok!

Imola
Nem csodalom, hogy igy lefoglal a pici! Kép
Varjuk a szules tortenetet.

Olyan furcsak,hogy ugy erzem nagyon hamar telik az ido es mingyart itt a februar....Kép

Norka

U.I. Ha addig nem jelentkeznek :
Kellemes, Békés Karacsonyt Mindenkinek!!!!
 
 


BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK ÉN IS MINDENKINEK!

Dandy
Dandy
 


Szia Dandy!

Hogy teltek az unnepek? Lanyod elvezte a karacsonyt??

Nalunk minden nyugisan telt. A Szilveszter estet is itthon toltottuk. Semmi buli. Kép
Kepzeld a vedonom felajanlotta,hogy a rendeloben van egy ilyen legzes figyelo es ha addig nem lesz koraszulott vagy netan beteg baba, akkor megkapjuk par honapra. Nem kellene 30E penzt kidobni ra! Kép Jo volna!!!

Norka
 
 


Andy!

Most olvastam valahol a hozzaszolasod babauszival kapcsolatban. Ezexerint ti jartok 8jartatok??) En milyen? Leccccciiii, lecccciiii informalj! Kép Teljesen be vagyunk indulva a babauszasra!

KOSZI

Norka
 
 


Sziasztok,

még csak most találtam meg a pécsiek gyülekezõhelyét. Nekem egy 21 hónapos Dorkám van, én is most fejezem még csak be a közgázt MSc 5. év, de már 4 órában dolgozom a Dorkus meg félnapos bölcsis. A babaúszás engem is érdekelne, bár mi már egyszer próbáltuk a Dorka meg majd szívinfarktust kapott amikor a víz alá myomkodtuk Kép
Szivesen találkoznék is veletek ha erre van lehetõség Kép

Ágo
Geréb Ágnes (Ágo)
 


Sziasztok!

Nekünk nagyon jó volt a tapasztalatunk a babaúszással kapcsolatban. Annak ellenére, hogy elég késõn kezdtük, hisz Dorka már 14-15 hónapos volt. Nekünk igazából nem is volt gondunk a víz alá nyomkodással. Nagyon nagy dolog volt, hogy megszerette a vizet Dorka, és nyáron amikor Harkányban voltunk és egyedül volt a GYerekmedencében és elmerült, akkor nem ijedt meg, hanem felállt és játszott tovább.
Akikkel mi tanultunk, nyáron abbahagyták az oktatást, de lehet hogy most januárban újrakezdik. De szívesen kipróbálnánk mást is, csak még nem jártam utána. A mai korában egyébként már nem is nyomkodják alá, ha eddig nem tanulta. De azért lehet vele foglalkozni most is. Úszni csak 4 éves kortól lehet igazán tanítani õket. Akkorra válnak olyan értelmessé, hogy megértsék, hogyan kell tempózni.

Norka!
A Karácsony és a Szilveszter is csendes volt. Szilveszterkor beteg volt Dorka, most kezd javulni. Remélem mostmár végleg meggyógyul, mert már 5 hete szinte folyamatosan beteg. Eddig csak enyhe náthái voltak.
Örülök, hogy a védõnõd felajánlotta a légzésfigyelõt. Ha az nem jönne össze, járj nyitott szemmel, mert vannak még lehetõségek ingyen vagy olcsón kölcsönözni. Most nincs ötletem, de ha látok, szólok.

Ágo!
Én is szívesen találkoznék, csak az idõpontot kell egyeztetni és mehet.
Dorkának hogy tetszik a bölcsi? Mióta jár? Nem beteges?

Dandy
Dandy
 


U.i.: Dorkának nagyon tetszett a Karácsony, fõleg a fa meg az ajándékok!
Dandy
Dandy
 


Sziasztok!

Ago
De jo,hogy Te is csatlakozol! Kép

Andy

Orulok,hogy meggyogyult a kicsi lanyod! Kép
Akkor ezexerint erdemes rakerdezni a babauszasra! Nagyon elvezne szerintem KIspapa is. Legzesfigyelot azert meg nezegetunk.

En mostanaban kicsit nyugosebb vagyok es neha fajogat a pocakom is. Szoval pihit es fekvest ajanlott a doki, de nem sok turelmem van ucsorogni...

Sziasztok
Norka
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy megnyitottátok ezt a topicot!
A babaúszásról vannak tapasztalataim, amiket leírok nektek:

Kisfiam 3 hónapos volt, amikor elõször elvittük a Hullámba.Otthon imádott fürdeni, az elsõ 2 foglalkozást is úgy-ahogy élvezte-értem ezalatt, hogy nem ordította végig a fél órát(csak a merüléseket).Az oktatás itt a búvárreflexen alapul, így már az elsõ órán meríteni kellett a gyereket, minden órán volt valami új gyakorlat, amit tanultunk, és 3-szor ismételgetni kellett.A gyereket nem szabadott magunkhoz ölelgetni, nehogy azt érezze, hogy aggódunk, csak beszélni lehetett hozzá. Az öltözõben nagyon hideg volt, a víz sem volt valami meleg. A pár perc késést is nagyon rossz néven vették.1 alkalom 800 Ft, de 4 alkalmat kell egyszerre befizetni, és ha nem tudunk menni, csak akkor számítják be a következõ bérletbe a 800 Ft felét, ha orvosi igazolást viszünk.

Szóval kisfiammal azért kb. 5X elmentünk, de az utolsó alkalmakkor, ahogy víz érte a testét(még nem is a fejét), elkezdett ordítani, és nem hagyta abba.
Már fel akartuk adni, de akkor olvastam egy másik hirdetést: a Bánki Donát suliban(Uránvárosban)a Delfin Úszóiskola tart órákat, elmentünk hát kipróbálni, és bejött.
Az elsõ alkalommal a vízbemenetelkor sírt a fiam, de pár perc alatt teljesen megnyugodott.
Az oktató nagyon jó fej, elõször azt mondta, hogy nézzünk körül, szokja a gyerek a légkört. A víz hõmérséklete olyan meleg, amilyenre kérjük, az öltözõben is jó a hõmérséklet. Itt nincs még merítés, mert nem a búvárreflex alapján oktatnak, ez most még inkább csak vízhezszoktatás.Rengeteg játék van a vízben, a gyerekek nagyon élvezik.Alkalmanként kell fizetni, 600 Ft-ot.
Szóval nagyon szeretünk oda járni, kisfiam (7 hónapos lesz) is nagyon élvezi.Lehet, hogy úszni nem tanul meg olyan hamar, de az odavezetõ út kellemes élmény lesz mindannyiunknak.

Bejja
Bejja
 


Szia Bejja

DE jooooo,hogy ezt mind leirtad!!! Sok pesti tapasztalatot olvastam es ott is teljesen valtozo volt az anyukak velemenye. Altalaban ahol kenyszeritik a vizala nyomast, a babak inkabb sirnak -mint elvezik!
Es az Banki Donatba mikor van az uszas? Es kinel kell bejelentkezni? Bagy csak felhivom a sulit es megmondjak? Igaz baboca meg a pocimban rugdos, de jovo honapban mar kibujik es akkor lassan-lassan keszulodunk uszni.
Ti szoktattatok nagy kaddal mielott usztatok? Es Apuka is johet? Elore is koszi a valaszokat! Kép

Andy
Mi ujsag veled? Vizsgazgatsz??

Mi tegnap voltunk a klinikan UHn, es utana meg tudtuk vegre nezni a szuloszobat! Jo elmeny volt. Nagyon megnyugodtam! Kép Most mar csak a szulest kell tulelni!

Mit szoltok ehhez az oriasi havazashoz?

Sziasztok
Norka
 
 


Sziasztok!

Bejja, örülök, hogy te is jelentkeztél nálunk. Már csak az úszás miatt is. Én is jártam a lányommal, de aki nekünk oktatta, félig hivatalosan, az nyáron abbahagyta és jó lenne folytatni. Most akartam a Búvárbébiseket felhívni, de lehet, hogy jobb, ha nem teszem? A Bánkisoknak meg tudnád adni a telefonszámát? Nyáron próbáltam õket hívni, de nem sikerült elérnem az oktatót. Milyen napokon jártok? Csak 1 év alattiak vannak, vagy több korosztály? Mi már elmúltunk 2 évesek.
Norkini! Igen, vizsgázgatok, holnap és még 22-én.
Nagyon klassz ez a nagy hó. Dorka is nagyon élvezi. Mióta leesett, Dorka jobbakat is alszik du.-ként.

Dandy
Dandy
 


Andy
De jo,hogy megvagy! Kép
A nagy havat en is elvezem, de uuuugggyyy mennek szankozni.Persze ekkora pocakkal nem annyira jo buli..Kép Kuldom is a kedvesem,menjen helyettem is! Kép
Ja es szoritok vizsga ugyben!!

Norka
 
 


Sziasztok!

Az úszásra be kell telefonon jelentkezni.

Van egy telefonszámom, a nyugtáról írtam le, mivel a hirdetést sajnos eldobtam,pedig azon voltak mobilszámok is. Szóval: Városi László, 72/325-572, õ a legutóbbi órákon nem volt ott, Arató Zoltán tartotta az órákat, és úgy mondta, hogy nyáron is lesznek órák, mert a nagyobb gyerekeknek úszótábort tartanak.Úgy tudom, hogy a Hullámban nincsenek nyáron foglalkozások, mert már júliusban felhívtam õket, és csak szeptemberben indult a csoport.
A Bánkiba mi vasárnaponként de. 9-re járunk, az utánunk következõk fél 10-re jönnek: õk az egy év feletti babák. Azt nem tudom, hogy az õ csoportjukban van-e korhatár.
Mi a nagykádban csak párszor(kb.2-szer) fürdettük az úszásórák megkezdéséig Ármint, de, mint utóbb kiderült, nem ennek hiánya volt a gond.
Dandy!
Szerintem érdemes kipróbálni a Hullámot, ha a merülést bírja a kislányod(bár a víz és a levegõ is hidegebb, ami , fõleg most, nem egy utolsó szempont), ráadásul az elsõ alkalommal ott sem kellett bérletet venni, csak egy jegyet.Ami elõny a Hullámban, hogy van gyerekorvos az órákon. Annyira más a két oktatás, hogy egy-egy próba után lehet szerintem eldönteni, hogy melyik az igazi. Van ismerõsöm, akinek a Hullám bevált, de többen vannak, akik onnan jöttek át a Bánkiba.
Ja, még olyan apróságok is mások a két helyen, hogy a Hullámban a rácsos padon kell öltöztetni a picúrokat, kis szekrénybe kell bepakolni, a Bánkiban pedig van egy nagy asztal a pelenkázáshoz, meg annyi fogast elfoglalhatunk, amennyit csak akarunk.
A Bánkiban eddig mindig csak egy szülõ volt benn a gyerekekkel, de szerintem meg lehet beszélni az oktatóval, hogy a másik szülõ is bejöjjön, mivel nem vagyunk sokan a vízben.

Dandy!Szorítok a vizsgáidhoz!

Norkini!Neked csodálatos szülés-élményt kívánok!

Két gyakorlati kérdésem lenne:
-Nem tudjátok, mikor lesz a Vásárcsarnokban babaruhabörze?
-Tudtok valahol a városban baba- mama tornát?

Nagyon klassz ez a havazás,és mivel mi egy tó partján lakunk,itt, a (majdnem) érintetlen természetben szánkóztattuk meg elõször a kisfiunkat. Az túlzás, hogy élvezte, de nem is tiltakozott ellene, csak nézett nagy szemekkel buggyant õseire, hogy a szakadó hóesésben miért rohangálnak vele a nagy, nedves hideg fehérségben.Otthon teljesen fel volt dobódva- talán akkor engedett ki a megfagyásból, még aludni sem akart.

Sziasztok!

Bejja
Bejja
 


Bejja
Koszi az infokat, akkor szerintem jovo7en fel is hivom a bacsit!
Olyan rossz, tegnap ujsagoltam nagy lelkesen anyosomnak a babauszast, erre azt mondja ma bement a Banki Donatba es ott azt mondtak,hogy csak ovisoknak van uszas. Biztosan a takarito nenit kerdezte vagy mit tudom en....Az a lenyeg,hogy lelkesen adta elo,hogy o milyen ugyes,hogy kideritette,hogy nincs is ilyen...Kép

Baba-mama tornat itt kertvarosban tudok. Illetve a vedonenim ajanlotta,hogy babamasszazs utan johet az is es itt van "helyben". Ha erdekel utana kerdezek pontosan,hogy hol, kit kell keresni.
Borzeros lajna nem tudok.

Andy,
Hogy sikerult a vizsgad??

Norka
 
 


Sziasztok!

A vizsgám jól sikerült! (5)
Köszi az infokat az úszásról. Majd utánanézek a dolgoknak. Nekem ez a bérlet dolog sem tetszik a Hullámnál. Mi korábban nem voltunk így megkötve, hogy minden alkalommal ott kellett lenni. Úgy is mindenkivel egyénileg foglalkoztak. Nekünk is volt egy idõszak mikor Dorka nem akart merülni, de akkor kihagytunk egy kis idõt és utána folytattuk, és semmi gond nem volt.
Baba-mama torna szerintem biztos van a Megyei Kh.-ban is, de utána kell nézni. Azt hiszem, hogy a szakiskola tornatermében. Kertvárosban pedig az Anikó u.-i iskolában, de idõpontokat nem tudok. Jó dolog, mi jártunk egy pár hónapig oda is.
A vásárcsarnokban Börze szerintem márciusban lesz, de pontosabbat nem tudok. Azt hiszem az Extrában benne szokott lenni elõtte.
Andi
Dandy
 


Sziasztok!

Andi! Gratulálok a vizsgádhoz és köszönöm az infokat a tornáról és a börzérõl.

Norka!Ha az Anikó utcain kívül valami másról esetleg tudsz,légyszi, írd meg.Az Anikó utcát és a Megyeit föl fogom hívni és majd jelentkezem.

Bea
Bejja
 


Bea
Szerdan jon a vedono, akkor megkerdezem. Nekem ugy remlik mintha az 1es sz. bolcsiben emlegetett volna ilyesmit. Szoval rakerdezek

Lanyok
Kispapaval el akartunk menni tegnap babacenterbe, de azt hiszem megszunt?! Sehol 1 db. babacucc, azt mondtak menjunk a REgio uzletkozpontba...
Aztan vegul a Szlivenben kotottunk ki, hihetetlen arak vannak. Babonak akartunk torit venni. Volt ami nem szivja a vizet 2500Ft.ert es ami szivja 4500ert....Pesten a kokuszmatrac 5-6E ft. ,itt 11-17E-ert ajanlottak. Hat komolyan ledobbentem...Kép ES semmi valasztek.
Hat ez van
Jo 7veget. Pihenjetek nagyot! Kép

Norka
 
 


Norkini!

A Babacenter a Regionak az emeletére költözött, azért küldtek oda titeket! A kókusz matrac ott is 12.000 ft, pénteken néztem éppen. Törölközõnek legjobb a cseszko pelenka anyagból készült, és nem is drága, 1200-1500 Ft körül lehet már kapni.
Dandy
Dandy
 


Aha!
Koszi.Akkor ott is korulnezunk majd!
Apa vegul vett 1 torit a vasarba 1800ert es egesz jo anyaga van. De utolso db. volt es legalabb 1 meg kelleni fog.
Olyan rossz, ma semmihez sem volt kedvem. Arra gondoltam,hogy ha meglesz a babo, ilyenkor mit csinalok,mikor meg magamat sem birom meggyozni, hogy ezt v. azt csinaljak??....
Norka
 
 


Szia!
Ilyen napok mindenki életében elõfordulnak. Azért amit kell meg fogod csinálni ilyenkor is. Fel a fejjel!
Andi
Dandy
 


Bea!
Most kaptam emailt egy anyukatol, aki 1 az1ben azt irta a babauszasrol mint te! Kép Szoval tuti a BankiD.
Andy
Mar elmult a nagy tehetetlen nap, csal olyan rossz,hogy ilyenkor nem csak magamat kell vonszolnom, hanem biztosan atragad a babora is!
Van 5leted,hogy hol nezzuk meg ezt a cseh torit??
Meg nem telefonaltam babauszas ugyben, de du. vagy legkesobb holnap lepek! Kép

Valyon Imolaval mi ujsag?

Norka
 
 


Sziasztok,
most találtam rá erre a Topicra, ha nincs ellenetekre, bekapcsolódom. Bár én szekszárdi vagyok de a pécsi Klinikán hoztam világra 15 hónapos Babukámat és ott jártam középiskolába is, úgyhogy nagyon kötõdöm ehhez a szép városhoz. Kép
Ráadásul babauszis tapasztalatom is van, mi Szekszárdon jártunk csak sajnos nagyon száraz a picur bõre így abbahagytuk, mert a klóros víz csak ront a helyzeten. Egyébként a pici imádta, 3! hónaposan kezdtük, lenyomtuk a víz alá, kiemeltük, körülnézett és vigyorgott.....
Egyelõre ennyi.
Sziasztok
Babumami/Ági/
Vendég
 


Szia Baumami! Kép

Nagyon jo,hogy csatlakozol!
En jovo honapra varom a kis pocaklakot es ugyancsak a Klinikan tortenik majd az ekson. Bar van erre egy masik topic, de ugy orulnek ha emilben megosztanad velem a tapasztalataidat a szulesrol + Klinikarol. Elore is koszi
(norike@mail.datanet.hu)

Kar,hogy abba kellett hagynotok az uszast! De biztosan talaltok helyette valami jo mokat! Kép

Szia
Norka
 
 


Szia Norka,
a szülést - ami számomra nagyon szép élmény volt - megírtam e-mailben.
Babuval pedig - az úszás helyett - mostanában babajátszóba járunk, a védõnõk szervezik és nagyon élvezi a babatársaságot.
Ági
Vendég
 


Norka!
Szerintem bármelyik bababoltban megkérdezheted a törit.
Ha gondolod nézz be a vásárcsarnokkal szemben (átellenben)a textilboltba is, vannak dolgok, amik ott olcsóbbak, mint máshol. Azt hiszem õk is tartanak ilyent. De ha tudsz varrni, te is meg tudod csinálni. Úgy tudom méterben is lehet venni egyes méteráruboltokban.
Babumami! Üdv a csapatban.
Andi
Dandy
 


Agi
Mail ment! Kép Es koszi a sok infot!!!

Andi
Koszi, megnezem magamnak. A Szlivenben csak ilyen buta anyagu tori volt. Vettunk kulon cseh pelust. Abbol pl. osszevarrni kettot, ugy gondoltad?

Norka
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök Nektek, és én is társulnék Hozzátok. Chaten már találkozhattunk, de erre a helyre csak most találtam rá. Már regisztráltam is magam, de a jelszavam még nem érkezett meg, úgyhogy "igazából" majd legközelebb.

A kisfiam, Ábel, 7 hónapos. Négy foga van, még csak szopik (nem tetszett neki a gyümi), és 10 kiló. Már prímán ül, 1-2-szer kapaszkodva föl is állt, de kúszni még nem kúszik. A Klinikán kezdtem a babavárást, de aztán átmentem a Megyeibe, és ott is szültem. Én is benne lennék egy taliban! Nem tudom, tudjátok-e, Vicamama is pécsi, de õt egy ideje nem láttam itt.

Norka! Törölközõt (kapucnisat, cseh tetrát is) lehet kapni a Tescóban, Szlivenben (tényleg minden drága, pedig kiárusítás van állítólag /tavaly nyár óta/), új Babacenterben (Regio).

Mi is voltunk babaúszáson Ábellel, de csak egyszer a Hullámban, mert nagyon megfázott a babó. Tényleg nem volt vmi meleg a víz (31°), az öltözõ is hideg és kényelmetlen. Egyénileg foglalkoztak velünk. Elõször csak egy alkalomra fizzettünk be (800 Ft), nem kellett bérletet venni. Már 2 hete szoktattuk Ábelt az egyre hidegebb vízhez, de megfeszítette magát, egyáltalán nem érezte jól magát benne úgy 35°-tól lefelé. A vízbemerítéstõl is nagyon sírt, és féltettem is. Szerintem jobb nem erõltetni, ezért nekem jobbnak tûnik a Bánki, annak alapján, amit leírtatok. Apropó, maradt 11 db Huggies úszópelusunk, ha érdekel valakit, 7-12 kg-os, szép kék.

Bejja! Baba-mama torna van a Módszertani bölcsiben (Budai N. A. u.), a Klinikán, a Megyeiben, a FEKben is.

Jövõ szerdán, 22-én a dominikánus Házban este hatkor lesz egy találkozó háborítatlan szülés, születésház felépítése témában. Mi Ábellel megpróbálunk elmenni.

Most meg aludni megyek el, mert nagyon fáradt vagyok... Szerencsére mindjárt itt a hétvége Kép

Sziasztok!
kisanya
Névtelen
 


Sziasztok
Kisanya
Gratulalok Abel babahoz. Nagyon szep neve van! Kép

Koszonom. Megneztuk a torit a Slivenben es vettunk is (900Ft. volt a kicsi) , de tenyleg szuper jol szivja a vizet!
Ez a szerdai dolog jol hangzik! Ha raerunk ,Apaval mi is benezunk. Erdekel a tema!
Jol aludtal? Kép
Ha jarunk majd uszni, lehet,hogy igenyt tartunk majd a pelusokra. Kép

Bejja
A vedoneni szabalyosan elfelejtett jonni (azota is jon...Kép ) szoval meg nem kerdeztem utana a baba-mama tornanak.

Jo 7veget mindenkinek!
Norka
 
 


Andy
Ha tenyleg van ilyen anyag, akkor valoban nem nagy ugy megvarrni es biztosan olcsobb! Kép Jo 5let, koszonom. Meg olyan jaratlan vagyok ilyesmiben...

Norka
 
 


Norka!
Nem 2 pelus összevarrására gondoltam, hanem méterben lehet kapni valószínûleg méteráruboltban.
Én már készen örököltem, az unokanõvérem csemetéinek varrta még annak idején a keresztanyám. Az én lányom a 4. akit kiszolgál(nak).
Andi
Dandy
 


Kisanya!
Üdv. a csapatban!

Kedves Mindenki!
Ha többeteknek is van kedve a talihoz, próbáljunk meg idõpontot egyeztetni, a hely talán már könnyebb lesz utána.

Andi
Dandy
 


Norka!
Most hogy kisanya mondja, tényleg én is láttam már a Tescoban a cseh pelus anyagú törit.
Andi
Dandy
 


Andy
Koszi,kozben sikerult felfognom a varras dolgot! Kép Sajnos nekem a tali nagyon nem idoszeru, de majd egy tavasziban szivesen reszt vennenk babaval!
A TEscoig nem jutottunk el, a Szlivenben kaptunk torit es 900Ft. volt! Bar ugy tudom jan. vegen a TEscoban is babas akciok lesznek, tud errol valaki valamit?

Hogy lehet ilyen pocsek ido??? Kép

Norka
 
 


Norkini!
Ma kaptunk Tesco újságot! Gondolom ti is. Lesz 1-2 jó dolog, már ha el nem viszik õket. Mi pénteken voltunk a Tescoban, teljesen üres volt bébiholmikban, pedig mostanra is hirdettek.
Andi
Dandy
 


Kisanya!

Köszi az infokat a tornáról!
Képzeld, az én kisfiam is 7 hónapos, Árminnak hívják és én is a megyeiben szültem június 17-én Tóth Zsoltnál. Te mikor szültél és kinél?

Bejja
Bejja
 


Jo reggelt!

TEgnap voltunk Tescoban. Hat semmi akciosat nem vettunk...Kép Nektek bejott valami?
Nem tudtok valahol fekete szopis melltartot?

Norka
 
 


Norka!
Én még nem láttam, de attól még lehet.
Nekem 1 szopis melltartóm volt, de nem sokáig használtam, mert állandóan kikapcsolódott. Jól nézdd meg, hogy milyent veszel. Nekem lehet, hogy a második gyereknél már nem lesz, a normális is megteszi.
Andi
Dandy
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: