Új privát üzeneted érkezett!

Szia Lányok,

köszönöm,a kedves szavakat,de kezdő vagyok még a torta sütésben,Viki segítsége nélkül nem is álltam volna neki:)-igyekszem mindig magam kreálni sütiket,és mostmár tortákat is,mert azok nincsenek túltuningolva műtrutyikkal,az van benne amit beleteszek,és az nagyon igazi:).
A főzés,és a napi kaja kitalálásához adok egy két tippet,ha valaki nem ismeré:http://andi1976.gportal.hu/
itt nagyon sok kaja recept és süticsodák vannak,érdemes kipróbálni,nekem eddig minden sikerült mindig . A nagy kedvencem a francia rakott krumpli,istenien fincsi!!!
 
 


kovzsuzsanna írta:


És hát a hízás...pff...kereken 60-ról indultam és 82-vel mentem szülni. Bár mire a kórházba értünk az elfolyt magzatvíz miatt "csak" 80 voltam.
:D

és most? Mert én igencsak "úgy maradtam" :cry: :cry: Mondjuk már eleve túlsúllyal kezdtem a cigi leszokás miatt,68-al és a nagyfokú vizesedés miatt 90 fölött mentem szülni..(a végén már meg se mértem..)szülés után 1 hét alatt lement 12 kg,és azóta stagnál... :( :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Rólam hála istennek lement a 14 ami feljött :)

Gergő tegnap volt 3 hónapos :D
ma méretkeztünk...
meztelen súly: 6100gr
hossz: 59cm

:P

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

 
 

Kép Kép


kovzsuzsanna
PiXresizer a program neve-amivel le lehet kicsinyíteni a képeket...enyémek ismarha nagyok..ezzel szoktam "lecsinálni" amit fel akarok rakni ide :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Kryssty!

Gyönyörűek a tortáid! Ügyes vagy nagyon! Azért én még nem álltam neki emeletes tortacsodát sütni! :wink: Örülök, hogy segített a recept átlendülni a félelmeden, és ahogy látom, már meg sem állsz a csodásabbnál csodásabb remekművekig! Sok sikert! :) :D

Lányok!

Nagyon jók a pocakfotók, kicsit kezdek rátok irigykedni :oops: nekem már nem lesz több babás pocakom.

A kicsi -és még kisebb babácskák is gyönyörűek! Mindenkinek jó egészséget kívánok, pocisoknak meg problémamentes pocakosodást!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


evilany írta:



és most? Mert én igencsak "úgy maradtam" :cry: :cry: Mondjuk már eleve túlsúllyal kezdtem a cigi leszokás miatt,68-al és a nagyfokú vizesedés miatt 90 fölött mentem szülni..(a végén már meg se mértem..)szülés után 1 hét alatt lement 12 kg,és azóta stagnál... :( :( :(


Most úgy megálltam 67 és 70 között :? . A szülés után egy héttel 72 voltam, utána nagyon lassan lement a maradék. Most diétázok ezerrel, szenvedek a fölösleggel. Hozzátenném, hogy a teherbeesés előtt egy évvel 74 kg voltam és azért fogytam le, hogy teherbe tudjak esni, mivel a hormonjaimat is megviselte a sok plusz kiló. 58-ig sikerült lefogyni egy év alatt. Reménykedek a hasonló csodában ismét. De csak most mertem belefogni a fogyózásba, hogy Loli már csak kétszer szopik(sajnos :( ).

Zsuzsi
Kép


Köszi a tippet csillagfény! Kipróbálom!

Zsuzsi
Kép


nincs mit :wink:

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Hű, hát egyre kíváncsibb vagyok a mozgásra!!! Van, hogy a szívdobogásomat érzem lüktetésnek (a hasamat fogom...! :) ) De majd kialakul!

Pénteken voltam AFP-s vérvételen. Hallottam pár rossz dolgot ezzel a vizsgálattal kapcsolatban, így kíváncsi vagyok, hogy nálam mi lesz. Viszont olyan dinnye voltam, hogy nem kérdeztem meg, mikor lesz eredmény és hova küldik... nálatok hogyan volt?

Csillagfény! De édes ez a kép a Gergőről. Én amúgy a zsiráfos rugiba is beleszerettem... :D Azt hiszem, hogy most lesz időm kiélni a zsiráfos szenvedélyemet... :)

Zsuzsi! A második képeden a mostani wellnesselős nyaraláson van a lányod? Milyen szépen beült a díszek mellé! :wink:

Kryssty! Ú, én ismerem az általad ajánlott oldalt és tényleg nagyon jó és isteni dolgok receptje van fenn! Én is kerestem már ott ebédötletet! ;)

KépKép
 
 


Igen, a szálloda portája elé tették ki a díszeket és gondoltam csinálok róla ilyen képet is. Amúgy egy marha nagy tökön ült a drága :lol:
Kép Őszi séta Kép Vízi családom

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!
Dr. Varga Tamás elérhetőségét valaki meg tudná adni?
Szült nála valaki mostanában fenn a Klinikán?

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


Szia Migej/Judit!

Sajnos nem ismerem a Varga doktor urat... Csak annyit tudok javasolni, hogy jobb híján próbáld meg Klinikai számán ( http://aok.pte.hu/index.php?page=egyseg&egy_id=440&nyelv=hun&menu=munkatarsak
a névsorban megtalálod a melléket), hátha tudtak valami okosat mondani. Hát, ennyit tudtam segíteni... :oops:

KépKép
 
 


Hirtelen hogy eltűnt mindenki :cry:

Jövő héten viszem a lányom méretkezni. Kíváncsi vagyok, mennyi lesz a súlya és hogy mekkorát nőtt. Iszonyat nehéz már cipelni. Van babaerszényem, abban szoktam levinni a garázsig meg hazahozni. Nincs messze, két lépcsőháznyi út, mégis megszakadok.

Kislányom ezerrel mászik, nem tudom már letenni csak úgy, egyből hasra vágja magát és már megy is. Azt hiszem eljött a mindennapi felmosás ideje. Utálok felmosni!

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Igen, most ritkábban a hsz-ek... Remélem, hogy mindenki a csodaszép babájával és a jó idővel van elfoglalva... :)

Zsuzsi! Ez a babaerszény a mei tai? Kicsit tájékozatlan vagyok ebben a dolgoban (egyelőre). Én is gondolkodom valami hordozón, de előbb gyűjteném a tapasztalatokat, hogy melyik jobb, mi az előnye, hátránya.
Jó nagyot nőhetett a lányod... kíváncsi vagyok, hogy mennnyinek mérnek titeket.
Ha minden jól megy, mi jövő héten megyünk a 18 hetes UH-ra, kíváncsi vagyok, hogy mit lát majd a doki bácsi...! :D

Szép napot mindenkinek!

KépKép
 
 


manama!
Nem, a mei tai inkább kenguru és hordozókendő kereszteződése, a babaerszény egy olyan kendő, ami körben varrva van, nem állítható, nincs csatja se. Én azért vettem ilyet, mert Loli gyakran megunta a babakocsiban való utazgatást és olyankor ki kellett vennem, de mivel csak 2 kezem van és ő ennyit igényel is tartogatáskor, ezért kellett valami, amibe gyorsan bele tudom tenni és a garázsig elcipelni és közben marad kezem tolni a kocsiját is. Kicsi helyet foglal a táskámban is, én nagyon szeretem. A kenguru amúgy nem is jött be nekünk, macera belerakni a gyereket, kivenni még nagyobb. Az erszényt csak meglátja és felderül az arca, egyrészt mert szeret benne lenni, másrészt meg színes. Újszülöttnek is lehet használni, bár én nem tenném bele, Lolinak 3 hónaposan vettem. Ha érdekel, hogy milyen, akkor itt van egy link, amin láthatod, hogy mi is ez. Youtubon a másik!

http://www.babakozelben.hu/hasznalat/ha ... rszeny.htm
http://www.youtube.com/watch?v=vezKD0jiuxo

Zsuzsi
Kép


Sziasztok
Én nandu kendőzök,nagyon szeretjük.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Én nem akartam kötözős kendőt, sajnos elefánt memóriám van és nem tenném ki ennek a lányom. Ez a babaerszény viszont nagyon jó arra, amire akartam, mert tényleg gyorsan bele tudom tenni Lolit, eligazítom a kis lábacskáit és van egy szabad kezem. Kiváló olyan anyukáknak, akik valami oknál fogva rövidtávon cipelik szemük fényét. Én is azért szereztem be. Relatíve nem drága, én 5500-ért vettem még júniusban bababörzén. Lehet viszont varratni is.

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Először is elnézést, hogy így ismeretlenül írok ide, de infó kéne a Dorozsmay Éva gyerekorvosról.
Gyerekorvost akarunk váltani de elötte pár infót akarok a kiválasztott doki néniről.
Aranyos? Kedves? Jó orvos?
3 gyermekünket vinnénk hozzá(persze ha elvállal függetlenül attól, hogy most jelenleg kinél vagyunk)
Meg egyáltalán az, hogy az ilyen orvosváltás hogy megy? Odamegyek, beszélek vele, talán elvállal és ennyi?
Vagy még el kell mennem a mostani doki néninkhez a gyerekek kartonjáért?(azt nagyon nem szeretném)
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Üdv
Thirsa
thirsa
Pécs
 
 


sziasztok:)
remélem mindenki jól van!
mi tökéletesen :D :wink:
1-2 képet feldobok (önző módon)
zsiráf szenvedély????????? :D :D :D :D :D csúúúúúúúúcs :)

Kép
Kép
Kép
Kép


Zsuzsi-édesek vagytok :)
Nevkó
:P :)

puszi

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


sziasztok

remélem nem gond, hogy írok...látom itt már egy összeszokott csapat van, azért hátha elférek én is

mi is tervezzük a babát 2011-re, az októberi volt az első próbálkozásunk, első ovu tesztes hónap is, valamiért most nem jött össze... de-mint mindenki- mi is szeretnénk minél előbb megélni azt a csodát, amit egy baba adhat ... :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!

Köszi Csillagfény, Gergő is kis cuki! Olyan hamar megnőnek ezek a kis tündérek. Loli is már 8 hónapos. Mintha tegnap született volna...

Szia selyem, én is ovu teszteztem, 3 hónapig, nem jött össze, kiakadtam és eldobtam az összes tesztet, mert korábban is jött meg a szokottnál és kiesett a ritmus. A tesztkidobós hónapot követő hónapban már terhes is voltam! Szóval, ne akard görcsösen, majd kopogtat a gólya! Hajrá, szorítok nektek! :wink:

Zsuzsi
Kép


thirsa írta:Meg egyáltalán az, hogy az ilyen orvosváltás hogy megy? Odamegyek, beszélek vele, talán elvállal és ennyi?
Vagy még el kell mennem a mostani doki néninkhez a gyerekek kartonjáért?(azt nagyon nem szeretném)


Szia!

Én úgy tudom, hogy csak odamész és megbeszéled az orvossal. A kartonokat majd ő kéri ki, szerencsés esetben számítógépen van. A mi orvosunknál sajnos nincs, így igazi kartonunk van, mint régen nekem is. A doktornőt sajnos nem ismerem, de ha gondolod, utána kérdezek ismerősöknél.

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Ha nem bánjátok én is szeretnék hozzátok csatlakozni kertvárosi gyakorló anyukaként.
Már jó pár napja olvasom a babanet fórumot egy nem kellemes téma miatt, (erről még írok)és nagyon barátságos légkört találtam.
Magamról pár szót: van egy 6 éves Domonkos (Szilveszterkor lesz 7) és egy 20 hónapos Hunor nevű kisfiam. Mindketten császáros babák voltak, de sajnos a második gyermeknél kicsit elhúzódott a terhesség, már úgymond visszafejlődni kezdett....a lényeg, hogy 1-2 hónapos korában hypotoniát állapítottak meg, ezért tavaly április óta járunk vele különféle fejlesztésekre (ez miatt olvasgattam főleg a fórumot) Már elég szép kálvárián vagyunk túl. Közben 10 hónaposan a bal veséjét el kellett távolítani. Ezek miatt csak 1 éves korában tudott önállóan felülni.
Nem akarlak benneteket untatni, igyekszem rövidre zárni. Most már szerencsére elindult...végre egyre gyorsabb a fejlődése.
Őnála tanultam meg, hogy semmi sem számít igazán, csak egészség legyen. Elnézést, ha hosszúra sikerült, de látom itt mindenki olyan őszintén ír és ez jó dolog.
cinus79
Pécs
 
 


Próbálgatom a vonalzót.

Kép

Kép
cinus79
Pécs
 
 


Sziasztok

Cinus és Selyem isten hozott benneteket!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek gyönyörű a babája! Sajnos mi még egyenlőre nem tervezzük a babát... De szükségem lenne egy jó, és megbízható nőgyógyászra. Sajna most épp elég sürgős lenne :cry: . Tudnátok nekem valakit ajánlani lehetőleg Pécsen? Esetleg olyat, aki szombaton is el tudna vállalni? Külföldön dolgozunk, és így elég bonyodalmas orvoshoz menni. Ajánlottak már egy orvost -Bűcs Gábor- de én nem ismerem. Ismeri őt valaki? Tudtok róla valamit? Előre is nagyon szépen köszönöm a választ. További szép estét mindenkinek!
Barbi
tellvilma87
Pécs
 
 


Szia
Barbi
Sajna nem ismerem akit említettél :(
Az én dokim hétfőnként rendel magánrendelésen.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Selyem és Cinus...Üdv a csapatban :)

Igen ha görcsösen akarod-tuti nem jön össze...
Én gyesen voltam anno amikor rákattantunk a témára.
Összejött ugyan de 3 vetélésem volt egy más után 2 éven belül :(
Aztán úgy döntöttem a fene aki számol nem érdekel-elmentem dolgozni és "adtam magunknak" fél évet :)
Júliusban kezdtem a melót és a november 14-i tesztem már pozitív volt :)

Zsuzsi
-valóban hamar nőnek...megy az idő rendesen :)

Gergőm is már majdnem 4 hónapos :)
6570 gr és 61.5 cm magas királyfi :) lett


Kép Kép

és megsúgom...már csajozik :)

Kép

de vannak neki jó spanjai is :)
Kép
Tomi pajtással (babatalin)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, Évi, Csillagfény! Köszi a kendős-babahordozós infókat, így már értem. Biztos, hogy én is be fogok szerezni valamilyen hordozót, szimpatikusak!

Selyem, Cinus! Üdv itt, ha tudtok, csak gyertek és meséljetek!
Selyem, nektek jó próbálkozást, szurkolok, hogy összejöjjön a kis csoda!
Cinus, örülök, hogy a bajból kifelé lábaltok és a kicsi fiad kezd gyorsan fejlődni!

Csillagfény! Tiszta kis pasi már a fiad. 4 hónap? Jesszus, hogy repül az idő!
Egyébként amikor mi nekiálltunk a babaprojektnek, akkor már olvasgattalak Titeket és emlékszem, nagypocakosak voltatok rendesen és még iszonyat meleg volt! :lol: :lol: Most meg... én megyek terhesnaci után mert gondok vannak a gombokkal és húzgálom a pólót, ami mindig felcsúszik a pocakomon. Konkrétan ezen itt :D :
Kép

Boldog babaperceket és szép napot!

KépKép
 
 


Sziasztok!
Kovzsuzsanna!
Köszönöm szépen a választ. Sajnos a Dorozsmay doktor nő nem tud vállalni minket, túl sok betege van:-(

Nagyon nagyon megköszönném ha tudnátok ajánlani egy normális, jó gyerekorvost, a belvárosban. Sajnos nincs autónk és beteg gyerekkel nem szeretném a fél várost átbuszozni.
Nagyon sürgősen orvost kell váltanunk!!!

Köszönöm!
thirsa
Pécs
 
 


Szióka!

Manama, milyen szép pocikád van! Pont vasárnap beszélgettünk a párommal és megemlítettem neki, hogy emlékszik e, hogy mi volt egy éve...26-án lesz egy éve,hogy kiderült, kislányunk lesz. Azóta már meg is született a kis cukor, mi több, már nem is olyan kicsi...8 hónapos!!!

Ma voltunk méretkezni, Lolika 8690 g és 67 cm. Azt hittem hosszabb lesz, már összemennek a 74-es ruhái, és még mindig csak ekkora, egy hónapja is ennyinek mértük. Biztos behúzta a nyakát :lol:

Thirsa, sajnos belvárosban nem vagyok otthon, megértem, hogy nem akarsz buszozni, én amióta a lányom megszületett nem ültem buszon, de valahogy nem is hiányzik...

Csillagfény! Már csajozik a kis lurkó?? Semmi gond, nem lehet elég korán kezdeni...Loli is ma pasizott :D Bár mi ma nagyon bandáztunk sétánál, összejöttek az ismerős anyukák és babák, 5-en tologattunk a gyerkőcöket. És a kis csajok és az egyszem kispasi ezerrel dumáltak egymással. Olyan édik!

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást, aranyosak vagytok.

Manama, békés baba várást kívánok, használd ki az időt, amíg bent van..:)
Csillagfény, gyönyörű a kisfiad, olyan békés és kiegyensúlyozott.

Valóban nagyon gyorsan megy az idő, én is szinte nemrég kezdtem a kisfiammal a tornákat és nemsokára már mennem is kell vissza dolgozni. El is telik lassan a bő két év. De addig még szegénynek át kell esni egy-két dolgon. Holnap viszem egy új tornára (TSMT), itt a babaneten rengeteget olvastam a hozzászólásokban erről. Jövő héten meg koponya MR-re kell vinni. Remélem hamar túl leszünk rajta.
Mindenkinek további jó babázást!

Kép

Kép
cinus79
Pécs
 
 


Sziasztok!

Cinus, GYED-en vagy? Annyira hamar elröppen az a pár év, amit csak a gyerekekkel lehet tölteni. De legyünk hálásak, hogy ennyi idő is jut rájuk, külföldön sok országban 6-8 hét(!!!!) után újra munkába kell(!!!) állni. Ez főleg azoknak érdekes, akik császárral szültek.

Zsuzsi
Kép


Szia!

Igen GYED-en vagyok. Valóban klassz dolog, hogy ilyen sokáig itthon lehet az ember a picivel. Nem is tudom, hogy oldanám meg a sok tornára járást munka mellett.

üdv mindenkinek

Kép

Kép
cinus79
Pécs
 
 


sziasztok

örülök, hogy bevettetek... szóval, 21éves vagyok és tavaly októberben házadostunk össze a férjemmel(24). jelenleg suliba járok, és próbálom beindítani a saját kis bizniszemet ( márkás rucik, jóval az outlet ár alatt :) ). a férjem webdesigner, saját vállalkozása van és ebből élünk, meg az ösztöndíjamból :)

2006ban jöttünk össze, és azóta is dúl a szerelem, ezért is házasodtunk össze, nem volt már mire várni mindketten tudtuk, hogy közösen tervezzük az életünk hátralévő részét :)


....és eljött az idő a gyerekvállaláshoz! ;) év eleje óta foglalkoztat a téma, szóval elég sok mindennek utánaolvastam... egyedül talán amiatt izgulok kicsit, hogy milyen lesz mellette csinálni a sulit (amiből még 1,5évem van vissza). de pocakosan nem olyan gáz, amikor meg még szopik, akkor is simán haza tudok jönni szoptatni, mert elég jó az órarend.

az októberi volt az első próbálkozás, de nov 4én megjött, úgyhogy új hónap, új remények :)
vettem ovu tesztet, hátha... meg amúgy is kíváncsi vagyok rá, hogyan működik.


http://kepfeltoltes.hu/view/101115/f_ny ... es.hu_.jpg

ez még mindig negatív, ugye?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!

Selyem! A 2 csík általában terhesség...ovus tesztnél meg peteérés :lol: Amikor Lolival lettem terhes, alig látszódott a második csík, mégis könnyektől párás szemmel hívtam a páromat, hogy úgy néz ki apa lesz. Hozzáteszem, hogy ő előtte kb fél órával hívott, hogy nagybácsi lett, akkor született az unokaöcsém. A lényeg, a lényeg, jó lesz utánanézni, hogy a két csík mit jelent.

Zsuzsi
Kép


Cinus! Én nagyon örülök, hogy nem odakint élünk, egy ismerősöm most költözött vissza a 8 hónapos fiával, a férje kint él. Hát, nem cserélnék vele, nincs kint senki, akire merné hagyni a kicsit, de dolgozni szeretne. Én is szeretnék majd dolgozni menni, de csak ha Loli betölti a másfél-2 éves kort. Addig (szerintem) mellette a helyem. Meg hát most van abban a korban, amikor attól fél, hogy egyedül marad. Nem tenném ki ilyennek.

Zsuzsi
Kép


Sziasztok
Imádom a két csíkokat :D :D nosztalgiázunk,kb 1 éve derült ki Tomi baba :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Én is nosztalgiáztam a héten, 26-án lesz egy éve, hogy kiderült, Loli baba kislány lesz. Olyan jó visszaemlékezni... :D

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Selyem! Majd írj, hogy a kihasznált alkalomnak :) mi lett az eredménye. Drukkolok, hogy mihamarabb bezebrásodj!

Evilany, Zsuzsi! Jó dolog a nosztalgiázás.... na majd jövőre én is... :) :)

KépKép
 
 


Sziasztok
Nekünk dec 5-én lett zebrás a teszt :D
még van 6 napom :P

Kidőlt a Mikulás!!!Segítsetek kérlek :) :P
http://mikulas.aegondirekt.hu/?ref=Ci4q2o

Puszi-köszike :D :oops:

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok!

Én tavaly ilyen tájban már 26 hetes terhes voltam, karácsonykor töltöttem a 30. hetet. Most valamivel karcsúbb vagyok :lol: és idén végre rendes karácsonyunk lehet, hármasban a kis családommal. Alig várom... Kép Tündérkém

Zsuzsi
Kép


Loli gyönyörű!!!
Puszi neki :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Köszönöm! :wink: Gergő is kis édes baba! Bár már lassan kész férfi lesz... :D Csak győzd megjegyezni a majdani barátnők nevét(és nem összekeverni őket). Én meg majd hajthatom el a pasikat :lol:

Zsuzsi
Kép


Sziasztok!

Voltam Lolival méretkezni. Hát, leesett az állam, 69 cm és 9220 g!!!! Kis husi :lol:

Zsuzsi
Kép


Mindenki lázasan készül a karácsonyra? Úgy eltűntetek...

Zsuzsi
Kép


Mindenkinek nagyon boldog, békés ünnepeket kívánunk!



Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok én is nektek!

KépKép
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Kép[b]

Zsuzsi
Kép


sziasztok

bocs, hogy eltűntem...de kellett, ez hogy én is két csíkosat tesztelhessek :) :)

http://kepfeltoltes.hu/view/101228/DSC0 ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/101228/DSC0 ... es.hu_.jpg

a képek 14 dpon készültek..és most az öröm mellett tele vagyok kérdésekkel...sztk vagy magán? ti kihez jártatok, jártok? tapasztalatok tippek?????

Kép
selyem
Pécs
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron