Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kolozsvár utca Tóvárosban van, nem is messze a tótól. Egyébként ott is nagyon tuti lett a játszótér, alig várom, hogy kitavaszodjon. A Mátyás Király utcában is nagyon kikupálódott a tér, mondjuk nem olyan pazar a panoráma :P
Mi nagyon szeretnénk majd járni játszóházba, dalolóba is, de egyelőre az alvás idők is eléggé kaotikusak. Plusz tényleg nem ártana kivárni, hogy véget érjen ez a baci-szezon, egyik náthából esünk a másikba, gondolom, mindenki.. Nekünk ez a Prevenar csúszik nagyon, rengeteg a gyerek, sokszor mentünk már be a rendelőbe arra a hírre, hogy elfogyott. Remélem, nem kell majd előlről kezdeni :shock:
Egyébként több zenebölcsi is van, itt a Szent Imre plébániával szemben is, az iskolában. Plusz művház.
Kicsijuci, köszi a köszöntőt, tényleg nagy zsivány lett a gyermek, de hát azt nézem, hogy Dudi is már elmúlt 2 8) !
Majd egyesztethetünk játszóház témában..
Hű: Varjúháj kissráca nemsokára érkezik, február 16-ra van kiírva, remélem, nem baj, hogy kikotyogom, nem igazán netezik mostanában.. :lol:
 
 


Sziasztok!

2008. december 6-án született meg a fiúnk és szeptember óta lakunk Dunakeszin. Egyelőre kevés ismerősünk van itt, de a baba érdekében is szeretnék jó párat szerezni...

Nagyon örülök a fórumnak!

Érdekelne, hogy van-itt baba-mama torna, és ha igen, milyen?
 


Sziasztok!
Gyerekszoba dekorációs falfestést vállalnék mesefigurák falra festésével!Minták vagy akármilyen egyéni elképzelés alapján is!
Tel.számom:20/3329741
E-mail:enszu@freemail.hu
Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Szia Kicsijuci! Sajnos nem tudok ilyesmiről, talán létezik vmi telekeszi meg valami keszichannel2 nevű TV-csatorna, nem tudom pontosan, kábel TV-sek tudják fogni, mi nem, csak hallottam róla.. Talán ott.. Vagy máshol a neten.. Ingatlanirodában? Csak nem vmi nagy bizniszbe készülsz belefogni? :P Mi újság? Bölcsi? Ovi? Üdv nektek!
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok ám, csak ágyhoz láncolt a doki :? Még két hétig tuti a szobafogság :(
Vendég
 


Szia Panndi! Miért 2 hétig? Hogy tudsz Zsófival ellenni egész nap, ha ágyhoz láncolt? Mikorra is vagy kiírva? Tudom, kiszámolhatnám.. :)
 
 


Jó esetben két hétig, akkor megyek vissza hozzá, aztán meglátjuk hogyan továb. Sokat görcsöltem és görcsölök, és nagyon-nagyon lenn van Fruzsi feje :?
Május 8, de szerdán két héttel idősebbnek mérték Fruzsit.
Vendég
 


Ajjaj, vigyázzatok magatokra, van segítséged? Zsófi várja a kicsit? Képzeld, Varjúhájnak 3 hete megszületett a babája, annyira gyönyörű, azóta én is nagyon akarok, illetve még jobban! :) Egészen könnyű szülése volt.. No, puszi nektek, minden jót!
 
 


Igen, tudok róla, mesélte :)
Minden nap jön valaki Zsófizni, de remélem másfél hét múlva szabadon enged a doki :)
Mondogatja, hogy Fruzsi, meg puszilgatja a hasam :)
Vendég
 


Sehol senki? Én egy hete felkelhetek, várjuk Fruzsit :)

Angi, többiek, mi újság?
Vendég
 


Szia Panndi, örülök, hogy jobban vagy, szoktam rátok gondolni, de én is csak benézek ide néha, tudod, kint vagyunk egész nap. Február végén elindult Tamáska és azóta nincs megállás, de ezt szó szerint értsd. Akarata elképesztő, alvásigénye jelentéktelen.. Szóval - így.. Gondolom, már nem tudunk összefutni, jelezd majd, mi újság felétek, hiszen Fruzsi már "coming soon"!!! :P
 
 


Délelőttönként el szoktunk menni a templomkertbe a játszótérre 10 óra körül, ha gondoljátok, kedden csatlakozzatok :) Messzebbre már nagyon megyek vele, de ez egy nagyjából fix délelőtti program. Hmm? :)
Vendég
 


Kedden este érünk haza, mert elutazunk, de szerdán pl. sima ügy! Mi is olyakor szoktunk játszótérre menni, igaz, a tóvárosiba.. De így legalább látunk egy nagy pocakot, no meg egy nagy csajt! Úgyhogy: oké, ha nektek is.. :)
 
 


Szerda is jó :)

Én a tóvárosit már nem merem bevállalni, mert babakocsiba már nem ül jó ideje, és motorral oda, plusz játszás, plusz haza az már sok lenne.

Szerdán találkozunk :)
Vendég
 


Ha még valaki olvas: Nem tudjátok, hogy lehet-e Dunakeszin babamérleget kölcsönözni? Pár napra kellene csak. Köszi :)
Vendég
 


Panndi, mi kölcsön tudjuk adni a miénket, "több napra" is, érte jöttök? Hogy s mint? Éjszakázások? A többit szóban! :D
 
 


Angi, nagyon köszi :)
Ma jelentkezem, aztán megpróbálunk elsétálni érte, és majd mesélek :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


A GÖDI WALDORF ÓVODA INFORMÁCIÓS ESTET TART
február 24-én és március 24-én

Az érdeklődő szülők megtekinthetik az óvoda épületét, megismerkedhetnek az óvónőkkel, akik szívesen válaszolnak a Waldorf- pedagógiával kapcsolatos kérdéseikre.
Az estek 18:30-kor kezdődnek.
Érdeklődni: Somodiné Marianna (óvónő) 30/367-7287
Pénzes Barbara (szülő) 30/606-2494
Cím: Felsőgöd, Tél u. 2. (bejárat az Ősz utcából)
e-mail: godiwaldorf@gmail.com http://waldorf.god.hu

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 


Szia KicsiJuci!

Sajnálattal látom hogy nem igazán "mûködik" ez a lap:((
Viszont nagyon örültem, hogy láttam webáruházat is csinálsz.
Tudnál, esetleg lenne kedved segíteni Nekem is. Már régóta ezen töröm a fejem, csak társat nem találtam hozzá.(Persze nem lennék a konkurenciád:))

Mi is itt lakunk, Lócikám nemsokára 3 éves, és vagy egy nõvére is.
Van most aktív keszis topic?
Írtam emilt is.
Üdv
Mimi100
mimi100
Dunakeszi
 
 


Kedves Dunakeszis Anyukák!

Hol vagytok?:)) Senki nem akar dumcsizni?
Gyertek írjatok, barátkozzunk!!!
ÉLESSZÜK fel a topicot!!!

Na ki lesz az első???

ÜDV Mindenkinek :D :D :D
mimi100
Dunakeszi
 
 


Kedves Anyukák!

Írjátok alá és ha tudjátok minél több helyre küldjétek el.
Köszi
Mimi
http://www.peticiok.com/wwwtoldidombligethu_pavkboifmhm
mimi100
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Azért tévedtem erre az oldalra, mert tavaly költöztünk Keszire. 3 gyermekem van, a legkisebb jelenleg 9 hónapos. Szeretnék ismerkedni, anyukákkal és babáikkal. Séta a Dunaparton, játék, dumcsi :)
Ha valakinek van kedve jelzzen!

Szép napot nektek.
Nina
nina1979
Dunakeszi
 
 


Sziasztok
Mi két hete költöztünk ide Gyártelepre, ha esetleg van még valaki itt az oldalon szívesen megismerkednék vele. Csilla
moyra30
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

baba-mama klub létezik dunakeszin?

 
 


Sziasztok
Mi két hete költöztünk ide Gyártelepre, ha esetleg van még valaki itt az oldalon szívesen megismerkednék vele. Csilla

Szia!
Mi alagligeten lakunk! :D

 
 


Szia
Igaz már hónapok teltek el és szégyellem is de merre van alagliget??
moyra30
Dunakeszi
 
 


Fóti út- Reptéri út- temető által határolt részen a kis tesconál az M2höz közel :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Karácsonyi babaruhabörze és kézműves vásár a az ÉFRI tornatermében (Fóti út 75).
GYERTEK!!!

http://www.facebook.com/event.php?eid=155502307881686

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Igen ott ahol ennn írta:)

Hogy vagytok?

 
 


:) SZIA
Mi jól, hála senki se beteg!!! És ti?
moyra30
Dunakeszi
 
 


Most vasárnap (dec. 11. 10-13ig) babaruhabörze és karácsonyi vásár az Alagliget melletti ÉFRI tornatermében (Fóti út 75.)
Belépés ingyenes. Mindenkit szeretettel várunk!!! [/img]

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: