Új privát üzeneted érkezett!

Szia Eniko!

En regebben olvasgattam ezt a topikot, csak akkor meg nem kapcsolodtam be. A nevedre emlekszem, de ugy remlik, mintha csak 1 gyerkocod lett volna meg akkoriban.
Mennyi idosek a csemeteid? Nagyon cukik ezen a kepen a kadban egyutt. :)
Te amugy csabai vagy?

Nagyon orulnenk, ha visszacsatlakoznal, gyere surubben! Anyko majd biztosan kuld neked privit, ahol leiirja, hogy meg hova irogatunk.

Olive

KépKép
 
 


Szia Enikő! :lol:

De jó, hogy jöttél megint! Úgy megörültem. Mikor találkoztunk utoljára? Nem most volt.
Mekkorát nőttek a gyerekek! Liló is milyen nagy már.
Van egy zárt topikunk. Mindjárt felveszlek oda. Azt csak mi látjuk. Így amikor bejelentkezel, akkor a társalgóba belépve legalól vagyunk. Biztos meg fogod találni.
Gyere majd és írj, hogymi történt veletek.
Puszi
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok
Köszönöm a köszöntést Olive
Még pocakos voltam amikor elkezdtem írogatni és 1 éves volt a kislányom mikor "eltűntem"
Most 3éves lesz Liló,Patrik pedig 6 lesz.
Békéscsabai vagyok már 1997 óta,de voltam Londonban is(2002-2003,valamint 2005) és Dunakeszin is éltem :-)
Életem legszebb időszaka volt London.

Anikó,hát elég régen láttuk egymást,a másik topikban leírtam miért.Köszönöm szépen hogy meghívtál oda is.Elég nehéz 2 év van mögöttünk,Te tudod az előzményeket.
Jövök sűrűbben,mert van szabadidőm rendesen.Főleg most sérült lábbal itthon :roll: de nem vészes.

Szép napot mindenkinek.

KépKép
KépKép
 

 
 

Szia Enikő!

Mi baj a lábadnak? Mit csináltál?
Mikor jössz erre? Nem ugrasz fel valamikor? Olyan régen találkoztunk már.
Írtam a másikba is.
Puszi!
Anikó :D

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok

A lábammal én sem tudom mi történt,már 1 hete fáj a talpam,sarkam,alig bírok ráállni.Kocsit vezetni sem tudok,mert kuplungoláskor is fáj.Viszont biciklizés az megy,ott ha erősebben tekerek a jobb lábammal,akkor a balt nem is nagyon kell használni.

Éppen emiatt nem tudom mikor megyek Békésre.
Ha jobb idők lesznek viszont tervezem a csavargásokat.
Ma az apjuknál lesznek a gyerekek,ilyenkor mindig feszült vagyok,de Ők szeretnek menni,hadd menjenek.
Megyek is,kihasználom a sok itthon töltött időmet.Átrendezem a 2 szobát.Csak arra vagyok kiváncsi hgy a lábamnak ez mit tesz :wink: Na majd délutánra úgyis meglátom.
Sziasztok.Szép napfényes napot

KépKép
KépKép
 


Szia Enikő!

Hú, az nem jó. nekem a jómúltkorában húzódott meg egy rossz lépésnél és a sarkam fájt, de nagyon. Tudom milyen rossz ez. Remélem hamar rendbejön. :wink:
De ha majd jó lesz az idő és a lábad is rendben lesz, akkor várlak. Mi ritkán jutunk át Csabára. Barátnőmmel is már nem is tudommióta húzzuk a talit. :oops: Pedig olyan jó lenne beszélgetni vele is.
Ildivel találkoztam február végén, de alig volt időnk beszélgetni. Bálint is akkora már, hogy rám sem ismerni.
Na olvasom a másikat is. :)
Puszi
Anikó

Kép

KépKép
 
 


lina89 írta:Sziasztok!!!

Nem rég regisztráltam erre az oldalra , de már is nagyon tetszik . Én most vagyok 22 hetes kismama , és az első gyermekemet várom . 20 éves vagyok , tehát még tapasztalatlan ezen a területen . Ezért is regisztráltam erre az oldalra mert amikor bele kukkantottam , akkor láttam hogy mindenki olyan kedves és megértő.

Legelsősorban a Gyulai kórházról szeretnék minél több információt begyűjteni és azon túl a Baba - Mama szobáról!!
Ha valaki tud nekem tanácsokat adni azt nagyon szívesen elfogadom .

Mindenkinek minden jót és jó egészséget kívánok .
Üdv .: Lina89 :D


szia
én csak azt tudom hogy sajnos gyulán még fekve "szültetnek". én nem itt szültem, hanem ahol "rámjött", nincs békési tapaaztalatom.

többiek
sziasztok
rég voltam erre de Ádám már fél éves 1 foga van mint a banyának ha lex időm írok és olvasom mik történtek.

Lina viszont ha egyéb terhességi tapasztalatok érdekelnek, írok! nem negatívat:)
pux
VeronBoa
ja és fészbúkon ne keressetek mert beléphetetlen vagyok....
boa
 
 


Szia Veron! :)

De jó, hogy írtál végre! :) Nem jösz a privátba? Ott vagyunk és zajlik az élet.
Hogy vagytok?
Gratulálok az első foghoz! Biztos édes lehet. Na Gerimnek meg 7 éves korára nincs is elől foga. Ő is tök muris.
Gyere csak gyakrabban a privát topikba és megnéznénk az egyfogúdat is meg téged is. :P :D
Ha bejelentkezel, akkor a társalgó főoldalán legalól vagyunk.

Puszi, Anikó

Tánc megy? van időd rá?

Kép

KépKép
 
 


sziasztok megint kihagytam 2-3 hónapot mi? remélem lesz időm elolvasgatni ami történt veletek. sajnos Ádámkám nincs jól, mivel születésekpr első tápláléka az infúzió és az augmentin volt, 2 hónapja folyamatosan beteg, szakszosan pedig március óta. legutóbb gennyes középfülgyulája volt. sajna. de vigyázok rá és szeretem, naná, már 7,5 hónapos és kezdi behozni a mozgásos lemaradását, hála a Gabi néninek aki a csecsemőgyógytornász:) már forgolászik és gyípacizik azaz négykézláb nyusziugrásokat próbál, hasraeséssel, de nem zavarja. most próbálom a nagyim álta propagált nonit adni neki hátha javul az immunrendszere meg egy levél normaflort benyomott már. nektek mi a tapasztalatotok a beteges babákkal, gondolom senkinek se volt ilyen gáz a babája egészsége meg korszülöttje se sokatoknak volt....
pusszanat
Veron
boa
 
 


anyko írta:Szia Veron! :)

De jó, hogy írtál végre! :) Nem jösz a privátba? Ott vagyunk és zajlik az élet.
Hogy vagytok?
Gratulálok az első foghoz! Biztos édes lehet. Na Gerimnek meg 7 éves korára nincs is elől foga. Ő is tök muris.
Gyere csak gyakrabban a privát topikba és megnéznénk az egyfogúdat is meg téged is. :P :D
Ha bejelentkezel, akkor a társalgó főoldalán legalól vagyunk.

Puszi, Anikó

Tánc megy? van időd rá?



JA AHA! MAJD megkeresem, ezt csak most olvastam. ja megy a tánc már 6 kilót fogytam tehát már ki is nézek. de van még 10:)
boa
 
 


Szia Veron!

De jó, hogy újra táncolsz! Biztos hiányzott már. És 6 kg le is ment vele? Ez jól hangzik. Majd lemegy a többi is. Aztán újra bombanőként léphetsz felsz. Meg az a 10 kg már nem is olyan sok.

Puszi a kis egyfogúnak is és neked is.
Anikó :D

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok, szia Anikó!

Köszönöm a meghívást, úgy tűnik, hogy a regisztráció is sikerült. :) Viszont fogalmam sincs, hogy hol talállak titeket. :)

Gyöngyi
 


Szia Gyöngyi!

De jó, hogy már jöttél is. Azért milyen kicsi a világ.
Mindjárt felveszlek a másik topikba és ha a belépsz a társalgóba, akkor nem kell a lakóhely szerintibe belépni, csak a társalgóba legalól leszünk Békés megyei anyukák néven. De csak akkor látsz minket, ha be vagy jelentkezve.
Szerintem fogsz kapni linket is.

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok itt !
Ha valaki ismeri Dr Tóth Endre Attilát Békéscsabán , hogy milyen és hogy mennyiért válal szülést megköszönném.
Most vagyok a 10. hétben,de még nem választottam orvost !
Köszönöm a válaszokat , további szép napotT
Anikó
aniko0602
Csárdaszállás
 
 


Szia Anikó!

Sajnos én nem ismerem őt. Nem tudok segíteni. Hozzá szeretnél járni?
Hátha jön valaki, aki okosabb nálam.
Gratulálok a babához. :)

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt. Kondoroson lakok. Egy hete tudtuk meg, hogy kisbabát várok. Még nagyon az elején vagyunk,de remélem nem lesz semmi gond. :oops:
Azért regisztráltam ide,hogy tapasztalatok gyűjtsek tőletek. Remélem nem zavar senkit,hogy ide "pofátlankodtam". :wink:
Üdv mindenkinek: Emese
emese20
Kondoros
 
 


Sziasztok!
Még új vagyok itt, 7 hetes kismama :) Érdeklődnék, tud-e valaki Dr. Tóth Attiláról bármi infót? Hozzá járok, és eddig mindig normális volt, de egy terhesgondozás és szülés mégis más, mint egy normál "látogatás". Mennyiért vállal szülést? Köszi a válaszokat!
Szép napot mindenkinek : Eszter
lucaanya11001
Mezőberény
 
 


Sziasztok!
Én is teljesen új vagyok itt.Nemrég költöztem csabára,mert a párom itt él.Most várjuk a közös babánkat igaz még csak 7 hetes vagyok.Van már egy 9 éves lányom is,az előző házasságomból akit mind a ketten imádunk.
Szinte senkit nem ismerek békéscsabán,jó lenne már pár ismerős,mert így nagyon unalmasan telnek a szabad perceim.
Egyébként 31 éves vagyok és orosházáról költöztem át csabára.
Ha befogadtok azt nagyon megköszönném.
Szép napot Nektek!
Rita
gombicsek
Békéscsaba
 
 


Szia!

Itt én is teljesen új vagyok :). Lehet, hogy ezt el sem olvasod, de hátha :). Én is itt élek Békéscsabán, és nincs túl sok ismerősöm sajnos. Kisbabát várok, holnap lesz 16 hetes bennem a Kicsike, első baba lesz. Jó lenne, ha lenne itt valaki, akivel lehetne tartani a kapcsolatot. Az nlc-n van egy fórum, ahol irogatok, jó kapcsolatban lenni más kismamákkal és tanácsokat kérni, ha van valami, vagy csak elpanaszolni, mi történt velünk :). Ott sajnos nincsen Békés megyei kismami, így örülnék, ha találnék valakit, akinek szólhatok, ha hallok valami izgalmasat és nekem is szólna :).
cdiaz
Békéscsaba
 
 


Szia!Ahogy látod nincs nagy forgalom ebben a topicban:) Meg is lepődtem,hogy írt végre valaki.
Ha beszélgetni szeretnél ajánlom az itteni chat-et is.Én nagyon megszerettem őket és sok érdekes új dolgot is hallani,főleg első babát váróknak.Nekem picúr már a második bébi,van már egy 9 éves "nagylányom".Ha gondolod írj ide is nyugodtan,nekem is jó ha van kivel beszélgetni :D Hátha aztán előkerül több csabai kismami is..valahogy én sem találom őket sehol,pedig vannak a városban jó páran:)
Egyébként merre laktok itt csabán?
Szép napot!
Rita
gombicsek
Békéscsaba
 
 


Jó, hogy megtaláltad az üzim :). Az nlc-n a 2012 áprilisi kisbabáknál jó nagy forgalom van.
Tényleg van pár kismama itt Csabán, csak én sem találom őket itt a neten :). A terhesgondozóban valahogy nem tudok ismerkedni...
Te már akkor tapasztalt kismami vagy :). A kislányod is biztos nagyon várja már a kistesót, és még segítséged is lesz :).
Mi a víztoronynál lakunk. Már nem dolgozok, jelenleg csak úgy elvagyok, háztartási munkákkal, netezéssel, angol tanulgatással.
Nincs semmi baj a terhességemmel, így kicsit még uncsinak is tűnik. Holnap lesz 17 hetes. Neked milyen idős a baba?
Szülés felkészítő tanfolyamra jársz már? Én lemaradtam róla, mert nem tudtam, hogy indult.. Nem baj, majd a következőt kifigyelem :).
Megkérdezhetem ki az orvosod?
Ezt most jól összezagyváltam ide :).
cdiaz
Békéscsaba
 
 


Szia.
Én sem tudtam még a védőnőknél senkivel sem megismerkedni,mindenki olvasgat magában.Én most a 13. hétben vagyok és szintén itthon dekkolok,kicsit uncsi nekem is.Az angolon én is gondolkodtam,csak még nem vettem rá magam:)
Nekem orosházán van az orvosom,mivel ott szültem az elsőt is és most is ott szeretném.Ehhez a dokihoz járok már 15 éve,Ő már ismeri minden bajomat,így nem akartam váltani.Egyébként április óta lakom csabán ezért nincs is nagyon ismerősöm.Szülésfelkészítőre én sem járok,nem is néztem mikor lesz:) De valami kismama klub jó lenne,mert félek,hogy télen megzakkanok majd a 4 fal között itthon:(.
Mi a Treforton lakunk egyébként panelban,nem vagyok túl messze tőled:)
Hány éves vagy,ha szabad tudni?:)
gombicsek
Békéscsaba
 
 


Szia!

28 éves vagyok. Én több éve itt élek már Békéscsabán, ide jártam fősulira és itt ragadtam. Eleinte még jó volt, mert itt voltak a barátaim, de sajnos ők szépen lassan elszállingóztak a városból. A munkahelyeimen nem kötöttem komolyabb barátságokat.
Kismama klubbot még nem láttam sajnos, de engem is érdekelne ilyesmi. Nekem is kockázatos az egyedül lét, mert eddig mindig volt munkám és nem vagyok hozzászokva az egyedül- és a folyamatos itthonléthez. A védőnő azt mondta, hogy legközelebb január körül lesz szülésfelkészítő tanfolyam. Azért majd megkérdezem ezt a kismama klubbot is, ha hív majd, hogy megvannak a 16 hetes véreredmények.
Láttam, hogy a Lencsési közösségi házban tartanak terhes tornát, amit a 20. héttől ajánlanak, a harminvalahanyadiktól meg szülésfelkészítő tornát, oda jó lenne elmenni. Gondolkodtam kismama jógán is, de nem áll hozzám túl közel ez a jógadolog, így nem mentem el kipróbálni végül.
Viszont jelentkeztem intim torna tanfolyamra, azt november 5-6-án tartja Andelicz Beatrix, kétszer lesz 6 óra. Legalább valami hasznosat is tanulok :). Ha érdekel esetleg, akkor itt meg tudod nézegetni, és van elérhetősége is: http://www.andelicbea.hu/.
És te hány éves vagy?
Nő már a pocakod? Volt valami kellemetlenséged az első 12 hétben?

Anna
cdiaz
Békéscsaba
 
 


Szia Anna!
Én 31 vagyok,a pocakom nő már igen,mondjuk alapból nem vagyok egy nádszál :)
A lányommal is hatalmas pocim volt és azt mondják a második még hamarabb meglátszik.
Na a jóga az nekem sem igazán jön be,majd esetleg a torna vagy a felkészítő.
Nekem az első 12 hétben folyamatos hányingerem volt,de szerencsére egyszer sem hánytam.De az émelygés sokszor egész nap kínzott.Mostmár csak ritkán jön elő,majd csak elmúlik.Sajnos én is itthon ragadtam mivel szeptembertől kezdtem volna egy új munkahelyen,de ahogy kiderült,hogy babát várok, szépen elfelejtettek behívni a szerződést aláírni,és felvettek mást. :( Meg sem lepődtem rajta,sajnos ebben az országban így működnek a dolgok.
Nekem is csak 1-2 munkahelyi ismerős (barát) van de ők többnyire dolgoznak így alig-alig találkozom velük.
Néha már megesz az unalom,hisz egész nap nem tudok főzni meg takarítani főleg egy panelban. Alig várom már,hogy meglegyen a baba mert vele legalább lehet majd sétálgatni,de most egyedül mit bolyongjak a városban?
gombicsek
Békéscsaba
 
 


Szia Anna!
Én 31 vagyok,a pocakom nő már igen,mondjuk alapból nem vagyok egy nádszál :)
A lányommal is hatalmas pocim volt és azt mondják a második még hamarabb meglátszik.
Na a jóga az nekem sem igazán jön be,majd esetleg a torna vagy a felkészítő.
Nekem az első 12 hétben folyamatos hányingerem volt,de szerencsére egyszer sem hánytam.De az émelygés sokszor egész nap kínzott.Mostmár csak ritkán jön elő,majd csak elmúlik.Sajnos én is itthon ragadtam mivel szeptembertől kezdtem volna egy új munkahelyen,de ahogy kiderült,hogy babát várok, szépen elfelejtettek behívni a szerződést aláírni,és felvettek mást. :( Meg sem lepődtem rajta,sajnos ebben az országban így működnek a dolgok.
Nekem is csak 1-2 munkahelyi ismerős (barát) van de ők többnyire dolgoznak így alig-alig találkozom velük.
Néha már megesz az unalom,hisz egész nap nem tudok főzni meg takarítani főleg egy panelban. Alig várom már,hogy meglegyen a baba mert vele legalább lehet majd sétálgatni,de most egyedül mit bolyongjak a városban?

Szia!

A melóval kapcsolatban annyit, hogy én is szept. 1-től váltam állástalanná. Pont rosszkor. Amit lehetett én megszívtam. Jelentkeztem több helyre is dolgozni, de még csak válaszüzeneteket sem kaptam, mert egy-két helyen közöltem a kísérőlevélben, hogy babát várok, hogy csak akkor hívjanak be, ha így is jó vagyok. Ez nem jött be.
Nekem viszonylag simán eltelnek a napok, bár kezd egy kicsit lehangoló lenni, előfordult már kimozdulni sincs kedvem. Sétálni általában minden nap elmegyek, kitalálok valami küldetést, vagy ha semmi nincs, akkor csak "bolyongok". Ma pl. biztosan nem megyek, mert nyomott vagyok. Lehet, hogy ha hidegebb lesz, még az ágyból se lesz kedvem kikelni. Tervezem hogy beiratkozok a könyvtárba is, hozok babás könyveket olvasni, mert nem nagyon van fogalmam arról, mit kell csinálni egy kisbabával. Mondjuk ezt már kitaláltam pár hete, de mindig kimarad.
Jövőhéten megyünk 4D-s ultrahangra, már alig várom, mert annyira szeretném látni, hogy néz most a kicsi. A rendes ultrahang is mostanában lesz, de én már nem tudok tovább várni. Neked mikor lesz legközelebb vizsgálat?
cdiaz
Békéscsaba
 
 


Szia!
Én majd 2 hét múlva megyek a 16 hetesre.A 4D-t mi is tervezzük csak még nem tudom mikor lenne a legjobb.Én olyan 24. hét körülre gondoltam.Mennyivel előtte jelentkeztetek be?Gondolom ide mentek a Szőlő utcára,Róba doktorhoz.Majd feltétlenül meséld el mi volt,kíváncsi vagyok rá. :D Ha gondolod majd megbeszélhetünk egy talit és elmegyek veled a könyvtárba is.Sok dolgom úgy sincs itthon,azon kívül,hogy megfőzök.Reggel elviszem Dórit a suliba aztán fél 4ig többnyire itthon vagyok.Van egy angol nyelvleckém nekem is,már gondolkodom az elővételén,csak még nem vitt rá a lélek :) .A melót én is jól megszívtam,mert pont nem lesz meg annyi napom,hogy kapjak majd gyed-et :? .Jó neked,hogy tudsz "csak úgy" sétálgatni:)Nekem igazából a beszélgetés hiányzik,mert a párom sokszor reggel elmegy 5kor és csak este jön haza.Sokszor én is úgy érzem,hogy felkelni sincs kedvem,de a gyereket minden reggel vinni kell,így legalább felkelek:).
gombicsek
Békéscsaba
 
 


Szia!

Tényleg jó lenne együtt menni a könyvtárba :). Nekem is hiányzik valaki, akivel beszélgethetnék, mert szeretek csacsogni, csak most épp nem nagyon van kivel. Jövőhéten össze is hozhatnánk a dolgot :).
A 4d-re a szőlő utcára megyünk, hétfőn jelentkeztem be és így kaptam jövő hét péntekre időpontot. Szerintem két héttel nyugodtan számolj a bejelentkezéskor.
A gyed és társai kemény kérdés, emiatt nekem is voltak álmatlan éjszakáim. Majd elmesélem személyesen, mert ez a hely itt nem alkalmas rá.
cdiaz
Békéscsaba
 
 


Szia!

Tényleg jó lenne együtt menni a könyvtárba :). Nekem is hiányzik valaki, akivel beszélgethetnék, mert szeretek csacsogni, csak most épp nem nagyon van kivel. Jövőhéten össze is hozhatnánk a dolgot :).
A 4d-re a szőlő utcára megyünk, hétfőn jelentkeztem be és így kaptam jövő hét péntekre időpontot. Szerintem két héttel nyugodtan számolj a bejelentkezéskor.
A gyed és társai kemény kérdés, emiatt nekem is voltak álmatlan éjszakáim. Majd elmesélem személyesen, mert ez a hely itt nem alkalmas rá.

Persze,ez érthető.Jövő héten szerdától ráérek,hétfőn-kedden rokonok,meg temetőzés.Mondjuk csütörtöktől már a lányom is itthon lesz,de neki sem árt egy kis könyvtárazás.:)
Majd megbeszéljük,hogy mikor és hol találkozzunk.
Ha gondolod facebookon keress meg.Majd priviben megírom ki vagyok :)
gombicsek
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!

Egy pici segítségre lenne szükségem... A budai meddőségi központba járunk és hamarosan beteszik a bébiket. Azt hallottam, hogy Szeberényi doktor is tevékenykedik a központban.
Igaz ez? Mert ha igen, akkor amint sikerül a beültetés költözünk haza és hozzá járnék. Nem mintha nem bíznék a többi békéscsabai orvosban, de egy lombik terhesség esetén jó lenne olyan orvoshoz járni aki belelát ennek a folyamatába...

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv:
Évi a -5. héten :)
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Sziasztok Kismamik!

Úgy látom mostanában senki sem írt ide. Én is egy békési kismama vagyok. Most vagyok a 17. hétben és szeptemberre várom a picurit. :) Valaki várja még a pocilakóját szeptemberre?
mesy
Békés
 
 


Hali nincs valakinek eladó utazóágya?
Megyek le a jövőhéten, és kellene egy. :oops:

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


szia Mesy! Örülök,hogy megtörted a csendet. :) én mezőmegyeren lakom és holnap leszünk 15 hetesek. Lombik babák és ikrek. :) szóval hiába vagyunk október 1 re kiírva,várható a korábbi érkezés. :)

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Valaki van itt békéscsabai? Orvost keresek, tudtok ajánlani valakit?

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron