Új privát üzeneted érkezett!

Szeretnék megismerkedni, levelezni mezőkövesd környéki mamákkal és babáikkal.

Én 27 éves vagyok, van egy 3,5 éves kislányom, és egy 3 hónapos kisfiam.
Várom üzeneteiteket, gyertek!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szia!
Én Kövesdről vagyok,csak csettegni szoktam főképp,úgyhogy azért ilyen soká jelentkezem....
De azért szólok,hogy én is itten vagyokKép)

blano
blano
 
 


Helló!

Na, végre valaki idetalált egy év után!! Már azt gondoltam Kövesd környékén senkinek nincs net!
Háát, a profilodból nem sok mindent tudtam meg...
Bővebben, gyerkőcök??

Aztán majd írj, de lehetőleg ne várj egy évet!

Ditta

Remélem nem egy év múKép

Kép

Kép
ditta76
 
 

 
 

Na, ez a mondat nem tudom, hogy került ide...

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szia Ditta Kép
Olyan rég járt itt Valaki....
Én ugyan nem Kövesdi vagyok, de lakik ott két barátosnőm is Kép Középsuliba jártun együtt, meg szobatársak is voltunk. De azóta nem nagyon találkoztunk Kép
Puszi,
Ági

delice
 
 


Szia Ági!

Ha már kövesdiek nem, legalább te idetaláltál! Elég sok kövesdit ismerek, esetleg elárulod a nevüket??
Szerinted miért nem ír ide senki? Nem hiszem hogy a környéken senkinek nincs net!

Szia!!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szia!
Én semi hiszem, hogy nincs senkinek net!
Meg azt sem, hogy Encsen is csak két embernek van összesen ( és ebből az egyik én vagyok!! Kép )
Elárulom a nevüket, persze, majd írok mailt, jó?
Csak el ne felejtsem!
Szólj rám, ha mégis% Kép

delice
 
 


Hát igen, Encs is kb. Mezőkövesd méretű város...
Na, de te legalább itt vagy!KépKép
És én annak is nyagyon örülök!

Pusz!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szóval:
Nyagyon=nagyonKép

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szió!

Küldtem a freemailes címedre a yahoo-s címemről Kép

Kép -t

Pusz,

Ági

delice
 
 


Oké, megyek olvasni!

Pusz!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok Lányok!
Ez a lap teljesen meghalt? Tényleg senkit nem érdekel mi a helyzet Kövesden és környékén? Én szívesen dumcsiznék veletek ha még jártok erre!
Az én kislányom lassan 7 hónapos lesz.
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!
Én is kövesdi vagyok csak egy pár éve Miskolcon élek.Tényleg dumálhatnánk,bár a lap látogatottságát elnézve fél év múlva várhatok választ.De azért reménykedem.
A kislányom most lesz kilenc hónapos.
Írjatok ,várom!
macu
 
 


Hali,
köszöntelek, de nem tudom találunk e még más érdeklődőket is. Gondolom Miskolcon nagyobb az érdeklődés.
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Szia Maris!
Szerintem ketten maradunk de így is jó.Írj valamit magadról,és a kislányodról is.Jó baba?Az enyém nagyon rossz vagyis eleven.Nincs egy szabad percem sem csak ha alszik.De imádnivaló és nagyon szórakoztató.
Merre laksz kövesden?
macu
 
 


Hali,
nem kövesden lakom még annál is rosszabb mezőnyárád! Sajna ide vetett a sors, de kezdek megbarátkozni vele, mivel egyenlőre nincs kiút. Gondolom azért nincs szabad perced a baba mellett, mert már mászkál és menned kell utána. Minket ez a veszély még nem fenyeget egyenlőre, Virág már forgolódik hasról hátra és vissza, de a mászás még messze van, foga sincs még, bár az mintha néha már nyaggatná. A fotóalbumban Somodi Virág néven láthatsz képeket is rólunk.

Maris

Maris
feketemaris
 
 


Nagyon aranyos Virág, megnéztem. Noémi (így hívják a kislányom)már mászik és bébikompozik, egész nap kavar a házban és mindent lepakol. Hogy "vetett a sors" Mezőnyárádra? Neked is első baba?
macu
 
 


Nagyon aranyos Virág,megnéztem.
Noémi (így hívják a kislányom)már mászik,és bébikompozik is tehát egész nap kavar a házban.Mindent lepakol.Hogyan "vetett a sors"Mezőnyárádra?
macu
 
 


Hali,
a férjem keresztesi én felsőtárkányi vagyok, de ott egy telek 5-6Mio itt meg 2,5ért vettünk egy régi parasztházat és nem is kellett sok mindent csinálni rajta. Most mikor jött az első babóca, mert még nekem is az első, pedig már 32 éves vagyok még egy kicsit alakítottunk rajta és így most szupi, csak ne itt lenne. Nekem már nagyon lapos a vidék és kiakasztó, hogy délben bezárnak azok a spajz méretű boltok is amik itt vannak. Remélem egyszer sikerül közelebb kerülnünk Egerhez, de az nem most lesz. Na mindegy! Virág ma 7. hónapos és képzeld még nincs egy foga sem. Pedig a vajas kenyeret már reggelenként kinézi a tányéromból és ha nem adok neki legalább 2 faltot akkor ordít. Remélem ennyitől nem lesz semmi baja. Nagyon szereti a husit és mindenféle bébiételt megeszik. Gondolom mikor beindul majd a mászás és a menőke akkor nekem se lesz semmi időm, mindig menni kell utána. De jó lesz fogyókúrának!!!
Veletek mi a helyzet?

Maris

Maris
feketemaris
 
 


Noémi is majdnem nyolc hónapos volt,hogy kijöttek az alsó metszői.Õ is eszik mindenféle bébiételt nem főzök neki semmit inkább megveszem.Így sokkal kényelmesebb.Felsőtárkány gyönyörű hely voltunk ott amikor még gimis voltam.Egerbe jártam a Gárdonyiba.Érdekes nem annyira szeretem Egert pedig nagyon szép város.Miskolcot imádom pedig csúnya.Én 28 éves vagyok egyébként.Direkt ilyenkésőn akartál szülni,vagy így jött össze?Bár végülis nincs ez olyan későn.Írj ,várom,szia
macu
 
 


Hali,
szerintem még nem maradtam le semmiről, eddig bejártam Európát, amerre tudtam, melóztam Németo-ban és a férjemmel 27 évesen jöttünk össze. Utána házat vettünk és az idén gondoltuk, hogy jöhet a baba. Szerencsénk volt, mert január végén hagytam abba a gyógyszert és júliusban már teherbe is estem. Azt még nem tudom, hogy lesz-e másik babóca. Most megyünk sétálni, mert Virág nem akar aludni.
szia

Maris
feketemaris
 
 


Mit dolgoztál Németországban?Én sem akartam korán szülni.Így is elég nehezen adtam rá a fejem de a férjem erősködött.Bár előbb nem is nagyon tudtam volna mert tanultam ,aztán dolgozni is akartam pár évet.Én is imádok külfödön lenni de csak üdülni.Nagy fájdalmam,hogy az idén nyáron nem tudtunk sehova menni mert pici volt a babuci.Nem baj majd jövőre.Ezen kívül Alsópáhokra is szeretnék elmenni fantasztikus lehet az a gyereküdülő.Biztos ismered de ha nem,keress rá és nézd meg.A gyerekek biztos nagyon élveznék.
szia
macu
 
 


Hali,
babysitterkedtem Németo-ban, meg az egyetemen tanultam németet, mint idegen nyelvet. Szupi volt, azóta is verem a fejem a falba, hogy minek kellett haza jönnöm. A húgom 5 éve van Londonban, de nem is tervezi, hogy vissza jöjjön. Üdülni mi sem voltunk az idén, mert Virág ugye ápr. 3-án született, hogy jövőre eljutun-e valahová, ebből a gyed-ből és így ugye csak a férjem fizójából, hát nem tudom...
Te meddig maradsz otthon a kicsivel gyeden? Én lehet, hogy jövőre visszamegyek melózni, de még nem tudom mi legyen Virággal, sajnálnám, ha kimaradnék a napjaiból, de mit lehet tenni.
pusz
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Hali,
most érzékelem ,hogy jól eldumcsizunk mi ketten senki nem zavar bennünket, sajna.
megyek nézem a Világfalut

Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok csajok!

Maristól olvastam az egri topic-on, hogy szuper a babaúszás Kövesden. Én ugyan egri vagyok, most szeretnénk elkezdeni Ádi babánkat hordani úszni, de egerben állítólag elég drága mulatság. Tudtok mesélni róla? Ha igazán jó, akkor lehet, hogy lehordanánk a babát Kövesdre. Nincs az olyan messze és ha már egyszer úgyis kocsiba kell ülni.

Sziasztok: Sasiorsi
sasiorsi
 
 


Hali,
Sasiorsi, Egerben úgy tudom az úszás 1500 Ft/fél óra. Kövesden 800 Ft/45-50 perc, ahogy kijön és ahogy a babák fáradnak, tehát nincs penge határ a befejezésnek. De még fizetni kell 450 Ft-ot belépőt nekem amit nagy disznóságnak tartok és a kocsi parkolás is 250 Ft!!!! Noszvajról lehet, hogy talán félúton lenne mindkét város, de számold hozzá ezeket a plusz költségeket, meg a benzint is. De megnézni meglehet bármikor. Ha gondolod, mindig szerdán du. 4-re megyünk a Zsóriba.
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Szia Maris,


Köszi az infot! Akkor ez így nem is olcsóbb sokkal, sőt....lehet, hogy maradunk az egrinél, most még Egerben lakunk úgyis.
Csövi: Sasiorsi
sasiorsi
 
 


Szia Macu,
el vagy veszve!!!!!

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!

Egy topicos barátném hívta fel a figyelmemet, hogy beindult ez a topic!Kép
Anno én indítottam el, de felém se nézett senki jó ideig!O)

MarisKép
Én szentistváni vagyok, így Nyárádot elég jól ismerem, 2 barátnőm is ott lakott, igaz már Kövesdre költöztek. Elég ismerős a férjed arca,sőt a Somodi név is! Véletlenül nem Szentistvánon volt a lagzitok? O)
Ha ennyire nem kedveled Nyárádot, Keresztes nem lett volna jobb? Valamivel nagyobb!
Kislányotok nagyon édes!

Üdv. neked is Macu!

Rólam, és kis családomról bővebb infó és fotók a profilomban!


Remélem mostmár gyakrabban jöttök!

Pussz, Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok !

Örülök, hogy egyre többen vagyunk, Sóstón voltunk egy pár napot.Kicsit kikapcsolódtunk.A most megnyílt élményfürdő baromi jó.Na meg a vadasparkjuk is.A miskolci vadasparkba is szoktunk kijárni a gyereknek is nagyon tetszik.Olvasom ,hogy ti is jártok babaúszni. Mi is, a barlangfürdőbe , bár egy pár hete már nem voltunk.
Ditta ,mindjárt megnézem a profilodat.Majd én is teszek fel egyszer képeket.
puszi nektek Macu
macu
 
 


Szia Ditta,
Keresztes még rosszabb, legalábbis az Egerbe történő bejárást illetően. Mivel én ott dolgozom, vagyis dolgoztam és gondolom még fogok is szóval onnét nem lehetett bejárni reggel csak 1 busz van, hazafelé meg lehetetlenség, csak átszállásokkal. Nyárádon a buszmeg 150 m-re van tőlünk, úgyhogy ez volt a lényeg. Bevásárolni szoktam átmenni Keresztesre, sokkal nagyobb a választék. A mi lagzink Felsőtárkányban volt, de Peti tesójáéké ott volt Szentistvánon. Sőt anyósom élettársa is oda valósi.
Szóval akkor bővül a csapatunk, ez már jó.
Macu irigyellek, biztos szupi volt Sóstón! A vadasparkon már mi is gondolkodtunk, talán el is nézünk vmikor már biztos tetszene Virágnak.
Nyugodt vasárnap du.-t
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Hali,
közben megnéztem a képeidet Ditta, nagyon szupik, remélem mi is ilyen kirándulásokat fogunk csinálni én nagyon szeretek, a férjemet kell noszogatni, de két nő csak legyőzi... Te még otthon vagy GYed-en? Az most fog lejárni ahogy látom, maradsz még a 3. évre is otthon?
Én úgy gondolom jővőre úgy szeptembertől majd visszamegyek melózni, de még ki kell talánom, hogy mi legyen Virággal.
Nem dumálok többet, kezd felébredni a család

Maris

Maris
feketemaris
 
 


Szia Marcsi!Kép

Remélem nem baj, hogy így szólítalak!Kép Nekem ez barátságosabbnak tűnik, mint a Maris.
Nem tudom melyik albumot láttad, mert van Ditta albuma 1, 2, 3 is.
Na, akkor a tesó lagzijában csak itt voltatok! Megkérdezhetem a nevét? Mert a férjemnek megemlíteném, biztos tudná ki ő, mert náluk az étteremben volt a lagzi.
Én maradok végig, 3 éves koráig. Egy az, hogy itt az oviba fel se vennék 3 évesnél hamarabb, sőt a nagyi is még aktívan dolgozik, nem volna kire hagyni.
Néha már én is besokallok, hogy mindig csak itthon, de másrészt úgy vagyok vele, hogy ezek kis babás évek nem jönnek vissza, így kihasználjuk.

Te mivel foglalkozol? Mármint mit dolgoztál szülés előtt? És melyik kórházban szültél?
"Csak" ennyi kérdésem van! Bocs... O)
Kicsi szopizik még?

Én egyébként a Miskloci topicban vagyok rendszeresen, de mostmár itt, is, ha nem baj!Kép

Sziasztok!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


jav. Miskolci Kép

Kép

Kép
ditta76
 
 


Hali,
a legutolsó albumodat láttam, amikor Erdélyben voltatok kirándulni. A sógornőmet Somodi Ildikónak hívják Szabó Ottó a férje ő Ábrányi. MEgmutattam Petinek a képeket, a férjedet egyből felismerte azt mondta, haverok is voltak, de talán Ildiék lagzijában találkoztak utoljára. Meg apósomat ismeri Attila, vagyis ismerte, mert 200-ben meghalt. A miskolci topikba én is benéztem, ott jó sokan vannak. Gondoltam is, hogy majd megnézem Te vagy e, úgyhogy jól sejtettem. Akkor majd dumcsizunk még.

A válaszaim kérdéseidre: mérlegképes könyvelői végzettségem van, aztán Miskolcon végeztem logisztikus-gépészmérnökként, Egerben a ZF-nél melóztam logisztikusként voltam osztályvezető helyettes. Előtte ugyanott szerszámüzemvezető. Én Egerben szültem, mert végig melóztam a terhesség alatt és a vizsgálatokra is könnyebb volt bejárni, mivel úgyis Egerben voltam. Miskolcon nem tudtam, hogy melyik kórház milyen, nem nagyon ismerem egyieket sem, meg a szívem Heveshez húz még akkor is ha a szülészet nem nagyon büszkélkedhet szuper dolgokkal és technikai felkészültséggel. De mivel semmi gond nem volt, így nekem is megfelelt, mondhatom utólag is. Virágnak még nincs foga, pedig már 7,5 hónapos, de mivel még szopizik így legalább nem fáj. Mellette már eszik mindenféléket, a bébiételeket szereti meg túrórudit, kérmtúrót, néha kenyeret, túrót, tojás sárgáját szóval amiket már lehet. A husit is nagyon szereti, de a zöldésegeket is. A nyárádi ovi nagyon tré 7-16.30ig van nyitva, úgyhogy még Kövesden se lehetne melózni 8 órában, hogy be és haza érj. Nem tudom hogyan lehet ilyet megengedni egyáltalán. Anyukám dajta Felsőtárkányban ők, 6-17ig vannak nyitva és 2 műszakban melóznak 6-14 vagy 9-17ig. Szóval így is lehet. Nálunk a cégnél van óvoda, úgyhogy Virágot majd oda fogom hordani, de előtte mi lesz azt még nem tudom.
Írj Te is magadról ha van kedved érdekelne.
puszi
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok,
Nem tűntem ám el!Maris ,örülök ,hogy ennyi mindent leírtál magadról.Kinél szültél Egerben?És nektek milyen élmény volt a szülés? Maris mi a ZF.
A gépészmérnöki az 5 éves volt?
Ditta,te hol szültél?És mit dolgoztál előtte?
Maris,te már túrókrémet is adsz?És abban segítsetek már ,hogy néz ki egy ilyen idős gyerek napi étrendje?Én így etetem bár lehet,hogy ez egy kisit egyoldalú:reggeli tápszer,de.gyümölcspüré,ebéd kornak megfelelő bébiétel,uzsonna tejpép ,vacsora tápszer.Írjatok már valami jó ötletet,de főzni nem főzök.
macu
 
 


Sziasztok!

MarcsiKépKép
Férjemnek mondtam a neveket, egyből tudta, kiről van szó! Sőt, azt mondja, nagyon jól ismeri a férjedéket, sőt az egész családot!!Kép
Milyen kicsi a világ! Esetleg majd találkozhatunk is valamikor!
Sőt, az anyósod élettársának (ha lehet így mondani)a fia a hugommal járt!

Szóval én itt dolgoztam Szentistvánon, amolyan iroda-kukac voltam, közben levelezőn végeztem a fősulit Gyöngyösön, 2002-ben kaptam diplomát, de azóta egyfolytában gyesen vagyok, úgyhogy még a szakmámban nem is dolgoztam. A régi munkahelyre visszamehetnék, de diplomával nem szivesen csinálnám ezt tovább, úgyhogy lehet, hogy lépek!
Csak még nem tudom, merre!Kép

Hát én is hallottam egy-két rémtörténetet az egri kórházról, több ismerősömmel megesett, de a lényeg, hogy te meg voltál elégedve, és eléggé orvosfüggő a dolog.

MacuKép
Emlékszem, én is mindig azon agyaltam, hogy túl egysíkú az étrendje a gyereknek, de megnyugtattak, amikor arról olvastam, hogy a babáknak még nem fontos a változatosság, hiszen hat hónapig is megfelelt nekik a csak anyatej.
Mi biztos nem bírnánk, ha mondjuk 6 hónapig csak rántott húst lehetne enni!....Brrrrrrr

Amit leírtál nem tűnik túl egyhangúnak!Kép Ha meg kezdi kóstolgatni a felnőttes kajákat, akkor már úgyis azt eszi majd, amit ti.

Na megyek, beindul az esti pörgés!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Lányok,
meghalunk? Igaz én írok még az egri és a miskolci topikokba is, de ide is írnék...
Hajrá!

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!
Jár még erre valaki?
Csak most találtam erre a topikra.... :-(
Én eredetileg nem vagyok mezőkövesdi, csak a férjem betelepített. Van egy 16 hónapos kisfiunk.
Üdv. mindenkinek!
briella
 
 


Sziasztok!

MarisKép
Én írnék, de te se nagyon mutatkozol itt...Kép

Briella, üdv. itt!Kép
Szóval te is Kövesden laksz? Mióta? Merrefelé? Írj kicsit magatokról! A profilodban láttam, tanár vagy! A kövesdi gimiben?

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Hali,
üdv Briella gyere gyakran erre topikra ráférne az élet!
Ditta én mindig néztem, hogy írt-e már vki, de semmi változás így magamnak nem írogattam.
Holnap sütöm a muffint, már nagyon ráizgultam, remélem sikerülni fog!
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Lányok,
raktam fel új képeket az albumunkba ha érdekel benneteket.
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem írtam,mert olyan ritkán jön ide valaki.
Briella üdv.,írj valamit magadról!
A kisfiadról is.
Maris szépek a fotók.Még mindig nincs fogatok?
Kérdeztem egy pár dolgot nem válaszoltál.Nézd meg fent.
Puszi nektek
macu
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást! :-)

Ditta, igen a kövesdi gimiben (ill. én szakközépben) tanítottam, mielőtt Levente megszületett.

Lányok, volna pár kérdésem, mivel még nagyon új nekem ez a babanet :-) Ha válaszol valaki a fórumban, arról nem jön e-mail üzenet (máshol ezt megszoktam). Hol tudok albumokat megnézni?

Jól látom, hogy kövesdi nincs itt köztetek (ha félreolvastam valamit, javítsatok ki).

Négy éve lakom Kövesden, akkor kezdtem tanítani a diploma után.
Kisfiunk, Levente 2004. 07.07-én született :-), megpróbálok feltenni róla egy képet, remélem sikerül.
briella
 
 


Nem sikerült sajna, hiába nyomkodom a "melléklet feltöltése' gombot....
briella
 
 


Szia Briella!

Itt sajna nem jön üzenet, ha valaki írt.
Ha rámész a melléklet feltöltése gombra, ott a tallózásra menj, és onnan válaszd ki a képet, amit feltöltesz. De ha túl nagy a mérete, lehet, hogy nem fogadja el, ha jól tudom, 600X600 -as lehet a legnagyobb. De ha nincs kicsinyítő programod, akkor mailben elküldöd, lekicsinyítem, és ide felrakom kisfiad képét!

Nem tiudom, érthető volt -e, kérdezz, ha valami nem stimmel!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ja, és én is a gimiben végeztem, pontosabban a szakközépben, 95-ben érettségiztem, Diményné volt az ofőm.

Itt nézheted meg az albumaimat:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2094
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2518
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=1643

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Jaj, bocs, az utolsó albumnál elírtam a számot, ez a jó:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6493

Kép

Kép
ditta76
 
 


Hahó, van itt valaki??Kép


Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: