Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Jó lenne ha itt a Fórumon is beszélgethetnék kisteleki (vagy környéki) anyukákkal.Nekem 2 kislányom van,a nagyobb 5 éves,a kisebb 16 hónapos.Kép Edit
 
 


Szia Edit!
Lehetséges,hogy még nézed ezt az oldalt?
Remélem,hogy még igen!
Bár én most Szegeden lakom,de a szüleim még mindig Kisteleken vannak és én is 9 évig éltem ott.
3 gyerköc teszi izgalmassá a napjaimat.Az első széria ikrek 1 fiú és 1 lány ,ők most 4 évesek,a kicsi lányka(aki egy amazzzzzoooon)majd ápr.18.-án lesz 16 hónapos.
A többit majd,ha rájövök,hogy szoktál még itt járni!
Szia:Évi
Kép
 
 


Szia!

Hogy én hogy megörültem Neked!KépAzt hittem,már soha nem jön erre senki.Néha beszoktam nézni a Babanetre,(inkább a NL Cafét látogatom),egy félegyházi anyukával szoktam beszélgetnii.(Eredetileg odavalósi vagyok.)Óvónő vagyok,de most gyeden töltöm itthon a napjaimat.2 kislányunk van:Dorka 5 éves,Panka 17 hónapos.(nov.7.)Akkor majdnem egyidősek a gyerekeink.S mi?(32 leszek pár nap múlva.)
Most szaladok,mert ki kell mennem a piacra.Ha addig nem találkoznánk:Kellemes pihenést kívánok az ünnepekre,jó beszélgetéseket,és finom ételeket! Edit Kép
 
 

 
 

Sajna elég ritkán jutok ide én is!
Egyébként ebben a topikban vannak a szegedi anyák is,ott nagyon sokan vannak
Néha a chat-be is szoktam menni révi néven.Látogass el oda is,mert nagyon jó!
Most megyek,de végleg nem veszek el!

Kellemes Ünnepeket!Kép
 
 


Szia!Látom,Te is szereted a clipartokat.Van valami tuti tipped a Neten?Én most kezdtem gyüjtögetni a képeket,de némelyik oldal olyan körülményes.Modemmel meg még lassabb.Azt szeretem,mikor egy oldalon több képecske is van,így könnyebb kimásolni.
Hogy telettek az ünnepek??Volt sok locsolkodó?Nálunk csak 3 volt,pedig többre számítottunk.Tavaly a férjem sehová sem ment locsolkodni,gondolom arra volt ez a válasz.Én megvoltam nélkülük is,de Dorka nagyon várta a locsolkodókat.Festettünk tojásokat,készítettünk szép sárga,virágos szalvétából batyukat,abba tettünk egy nagyobb és 2 pici csokitojást,és 2 konyakmeggyet.+mindenkinek járt egy szál tulipán.Reggelt a gyerekeknek szánt meglepiket a vizes fű miatt a szobában dugtuk el,de délután újra eljátszottuk kinn is.A 7végén kicsit elszaladt velem a ló az evést illetően,mától egy kis fogyókúrába kezdek.Csatlakoztam egy fogyis topichoz,hátha együtt könnyebb lesz.Kb.12 kg-t kéne leadnom.Na.megyek,keltem a csajokat.

Kép
 
 


Hello!
Teljesen levagyok eresztve!Ma már voltak oviban a gyerekek,ez egy kis könnyítés volt!
Holnap ismét takarítás,mosás stb.
Közben délutánra megbeszéltem egy nagyon régi barátnőmmel(akit 1000 éve nem láttam)talit...
Neked is kevés a 24 óra?
www.clip-art.hu
www.animáciok.hu
http://clipart.lap.hu->innen elég sokat lehet találni
Mára ennyit!:-))Kép
 
 


Szia Éva!
Köszi a clipartos tippet!Ott sokat böngésztem már,s találtam is néhány klassz honlapot.De néhány olyan kacifántos.Klikkelsz ide-oda,de clipartot nem találsz,csak szövegelést.Most itt a Babaneten is találtam egy jó kis topicot:Erről-arról/Gifek feltöltése,csak az a baj,hogy kihalófélben van.Tettem fel én is néhányat élesztgetésképpen.Ha gondolod Te is tegyél fel párat,hátha mások is kedvet kapnak.
Szoktatok találkozni a szegedi topicba író kismamatársakkal?Nem írtad még,hogy mivel foglalkozol?
Hirtelen olyan álmos lettem.A család többi tagja alszik,én gyorsan elmosogattam és feltöröltem,mert délelött sokat voltak kinn az udvaron,ki s be járkáltak és sok koszt behoztak.Én meg lefekvés helyett olvasgatok kicsit a Neten.Nagyon kikapcsol,szeretem.Csak a pénztárcám nem.Kép Modemünk van ,15 órás csomaggal,amit már rég túlléptem.Azt hiszem át kell állni a 40 órásra.ADSL-t nem akarunk,mert már így is sok a gép törlesztőrészlete (Sulinetes).Az már más kérdés,hogy így is tudok 10ezres számlát csinálni...
No,búcsúzom.Várlak ide is,és a gifes topicba is.Szia!Kép
 
 


Szia Edit!

Reggel már vagy 2 oldalnyit írtam,de közben jött egy vendég és hát látom az elküldés nem sikerult tul jól!
Én fodrász vagyok,de már annyi mindent csináltam,hogy sokszor azt hiszem,már nem érhet meglepetés,de természetesen mindig ér valami váratlan.2 napnál tovább nem is tervezhetek,mert kiszámíthatatlan,hogy mi fog történni.Most pl. Apa azzal jött haza,hogy hétfőn megyünk a Mafilmhez az Áll az alku tv.műsorba.Már előre látom,hogy ha bejutunk,akkor frankon össze fogunk veszni!:-) Már ott nem eggyzunk,hogy én a biztos nyereményt választanám,Ő meg tuti a táskákat akarná,ami nem is lenne baj,ha nyernénk is,de mivel apánk mindig nagy üzletet akar kötni...
Szóval Ő is férfi!:-)
A lényeg,ha sok pénzt nyerünk,akkor taxival jövünk haza!

A szegedi anyukák én ugy tudom,hogy a Százszorszép Gyermek Házban szoktak talizni,de én még nem voltam ott.Mi az Alsóvárosi Kulturba szoktunk járni 2 hetente Baba klubba.Sajna most már nem vagyunk sokan,mert páran elköltöztek,páran pedig visszamentek dolgozni.


Nálunk ADSL van,előtte 40 órás volt,de 1× 13000 Ft-os számlánk jött és apuci berágott és bekötette ezt.Azóta fel sem tünik,hogy mennyit netezünk:-))Mi nem cigizünk,nem iszunk,elég ritkán járunk bulizni,szóval szerintem ennyit megérdemlünk és a gyerekek is elég sokat szoktk szorakozni rajta->megéri.
képzeld kaptunk 9.-ére jegyet a Mumusra.Lehet,hogy tudod,de azért elmondom,hogy ez 1 zenés gyerek előadás.Nagyon nehéz rá jegyet kapni,mert az ovisok gyorsan elviszik.Ugy tudom neten is lehet rendelni jegyet,ha érdekel probáld meg,mert ngyon tuti!Még 1 tipp,hogy mért éri meg nagyon:5 éves kor alatt nem kell jegyet venni,talán még belefértek,gondolom nem ellenőrzik nagyon szigorúan:-)
Mi lefoglaltunk 1 páholyt a fsz-en és csak a 2 jegyet kellett kifizetnünk(1700 Ft/db,de ez a legdrágább)
Remélem Ti jól vagytok és kicsit jobb az idő nálatok,mint nálunk!
Igérem legközelebb hamarabb fogok jelentkezni!!!!!!!!!!

Puszi :Évi
 
 


Szia!
Ágybadugtam a csajokat,(igaz,csak a kicsi alszik),most ebédeltem,s főzöm a kávét.
Mióta Dorka ott ebédel az oviban,teljesen felborult a napirendünk.1 óra körül érünk haza,ha kocsival megyek érte.(Ma 1/2 2-re,mert boltban is voltunk.)Pankát ekkor fektetem le,s alszik 2-3 órát.Így szeremcsésen lemaradunk a Baba-Mama Klubról keddenként,ami 3-kor kezdődik.Estére Dorka már jól elfárad,8-kor már bírna aludni,de Panka nem hagyja...Nem baj,nemsokára vége a tanévnek.
Ma fogászaton voltunk Dorkával.Van 2 lyukas foga. Kép Októberben voltunk ellenőrzésen,(félévente járunk),akkor még nem volt.Rendszeresen mosunk fogat is.Mostmár adom neki a Dentokárt,a kicsinek is,nem szeretnék még egy lyukat.Bátor és ügyes volt,nem sírt,ezért kapott egy Barbi-szerű babát.Még nem volt gyerekem,mindíg azt mondtam,hogy én nem fogok ilyeneket venni a gyerekemnek.Nem jött össze.De ő nagyon szereti,s arra jó,hogy kivigye az udvarra,vagy a kádban játszon vele.
Most teregettem ki a ruhákat,erre kezd beborulni.Kép Az ovisok pénteken mennek majálisozni az erdőbe.Remélem nem mossa el a programot az eső.
Bárcsak az én férjem mondaná,hogy beköttetjük az ADSL-t!Most is 11 000 Ft lett a számla...Eddig 15 órás csomagom volt,most átváltottam 40 órásra.Imádok böngészni a Neten.Először a receptes oldalakat bújtam,most a képeket gyüjtöm.Szeretek emilt írni,olyan kis gusztusos leveleket lehet készíteni a levélpapírokkal,clipartokkal,zenékkel.
Mesélj,milyen volt a vetélkedő?Nagyon kíváncsi vagyok.Üdv.Edit
Kép
 
 


Szia!
Ma nagyon gyors leszek,mert apánk dolgozik és én vagyok az ügyeletes!:-))
Gyerekek elkapták a rota virust,neten nem terjed!:-))

DENTOKÁRD BE VAN TÍLTVA!!!!!!!!
csontosodási zavarokat okoz.Én is azt adtam az ikreknek,de a védőnő szólt ,hogy dobjam ki!

Tejfog gyorsan romlik sajna,nálunk be sem tömik.Mondjuk ezzel lehet,hogy csak részben értek 1-et,mert nem tudom,hogy a maradandó károsodik-e,ha nincs kezelve a tejfog.

Érvelj! Az ADSL 9000 és nem 11000,én a telefon vonalat egyoldalusítottam,ezért az is csak 1600 Ft
akit nagyon akarok felhívom mobilról,de inkább a neten beszélünk a csajokkal.

Vetélkedőn még nem voltunk,de BEVÁLOGATTAK az adásba,máj.25.-én lesz a felvétel és jun. 1 7-ben lesz az adás

Sajna rohannnnnnnnoooooooommmmmmmmmm kell már megint!

Mien a majális az oviban?Pokroc,játék,kaja minden kint van?De jó lehet nekik!!!!!

JÓ ÉJT MINDENKINEK!
Puszi:Évi

ui: akartam képet is tőlteni,de valamiért nem sikrűlt!
 
 


Edit!

Én egy rémhírt terjesztő nő vagyok!!!!!!
Nem a dentokart,hanem a Zymafluor van betíltva.
Ne haragudj,nem akartalak megrémiszteni!

Szia:Évi
 
 


Szia Révi!
Mesélj,milyen volt a hétvége?!
Mi szombaton horgászni voltunk a Holt-Tiszánál.Dorka most pecázott életében először,s fogott is 3 óra alatt 18 pici halacskát.:-))Apa meg 4-et,s azok is elég minik voltak.;-)Volt olyan,hogy férjuram leszedte a halat a horogról,rátette az új csalit,Docsi bedobta,Apa is ment a saját botjához,de csak megfogni volt ideje,mert mehetett újra a lányához,mert megint volt kapása.Nagyon büszkék voltunk rá!
Mi Pankával nem élveztük annyira ezt a kirándulást,mert a meredek part miatt nem lehetett lenn sétálni,csak a földúton fenn,aminek a másik oldalán szántóföld volt.Meleg is volt,árnyékba nem tudtunk húzódni a sűrű növényzet miatt.A kocsiban cicizett úgy aludt háromnegyed órát,én meg meg sem tudtam mozdulni.De Dorka öröme feledtette ezta kis kellemetlenséget.Aztán Ópusztaszeren megebédeltünk a Szeri-csárdában,aztán itthon fagyiztunk egyet.Vasárnap vásárban voltunk,délután pedig anyósomhoz mentünk Anyák napját köszönteni.Én is kaptam itthon virágot és táncos, énekes műsort a csajoktól.Aranyosak voltak.Az óvodai ünnepség szerdán lesz.Úgy izgulok.:-)
Én nem hallottam róla,hogy a Dentokárdt betiltották.De a fogorvos sem,mert ő ajánlotta.Mindegy,biztos ami biztos,akkor nem adom nekik.Van valami helyette?
Majd szorítok nektek a vetélkedő napján!Kép Hogy zajlott a válogatás?
Megyek,összeszedem a ruhákat,mert mindjárt esik az eső.Üdv.Edit
Most olvasom a Dentokár jelentést.Köszi!Kép
Kép
 
 


Szia Edit!

Nagyon jó volt olvasni a leveled!Biztosan nagyon nagy élmény volt Dorkának az egész nap!Elképzelem apátok miért is fogott olyan kevés halacskát!:-))
Mi is ettünk már a Szeriben ,de mi nem voltunk nagyon elragadtatva tőlle.Nem nagyon akartak kiszolgálni(tele volt németekkel),aztán pedig nem azt kaptam,amit rendeltem.Persze apánk visszaküldte,aminek nem örültek,gondolhatod!Ez persze 99-ben volt,azóta sokat változhatott.Utána mondták anyuék,hogy ha Megyünk Kistelek felé ott a kanyarban van egy vendéglő és az nagyon jó.Persze utána nagyon sokan mondták,még szegediek is,de hát eső után ...
Mi ovinkban már megvolt a buli!Mindenki nagyon édes volt!Nem akarok nagyon elfogult lenni,de hát minden szentnek maga felé hajlik a keze.Most rossz az usb a gépemen,de amint lemezre tudom valahol menteni a képeket felrakok rolluk párat.
Szombaton a ligetben voltunk,de csak a feléig jutottunk,mert anyunak elege lett a tömegből!:-)
Azért a gyerekek forgóztak!Este táncházban voltunk.Nagyon jó volt!! Körben táncoltunk,párokban táncoltunk körbe-körbe,de csak mi voltunk azok akik nem néptáncosok ,szóval egészen kitüntünk a tömegből!:-))A gyerekek 21 óra 15 percig bírták!Blanka a végén már csak szédelgettt,de pihenni nem akart sőt amikor a zenészek szünetet tartottak kiabált velük,hogy kezdjék már végre!A zenészek sajna nem tudták,hogy mit akar,ezért iszonyú magas frekvencián elkezdett sikítani.Egyből lett zene:-))
Most Gréti ír valami kis levelet neked:tzzuiuzzttuzwsztwtzuzudáááááááággz
A köv.Csongi műve lesz:aaaapppppo éééééááááááááááááá

Most már én is elköszönök,várom a szerdai napot,hogy mi történt!!!!!!!!!!!!
Sziasztok:Évi
még sem töltök fel ide képeket!
Az én freemail címem:nagycsaladosan@freemail.hu
légyszi írd meg ide a címed és akkor küldöm a képeket.
Kép
 
 


Szia Révi!

Örülök,hogy írtál,s külön köszönöm a gyerkőcök sorait!Kép
Jó lehet Szegeden lakni,ott mindíg történik valami!Mi is gondoltunk rá,hogy lemegyünk.Leginkább az Irigy Hónaljmirigy "izgatott fel"bennünket,ők Dorka kedvencei.Dehát ez most kimaradt az életünkből.Voltunk lenn a Grill Fesztiválon,a halas napokon (nem emlékszem már milyen néven futott).S általában a Corában szoktunk nagybevásárolni.Szeretem Szegedet.Én félegyházi vagyok,s először nagyon nehéz volt megszoknom az itteni életet.De mostmár Kistelek is kezd kikupálódni.
Túl vagyunk az anyáknapi ünnepségen.Édesek voltak,még el is sírtam magam.Dorka nagyon izgult (szerintem ő izgult legjobban),pedig nem sok szövege volt.(Most a főbb szerepeket a nagycsoportosok kapták,mert jövőre ők már nem lesznek.)Szegény jó kis drukkos csaj lesz,s félek ,hogy ez majd minden területen visszafogja egy kicsit.Pedig okos,ügyes kislány.Azért remélem ez majd idővel,mikor megszokja a szerepléseket javulni fog.Egy szalvétaképet csináltak:rajzlapra ragasztották a szalvétát,és körbe félbevágott parafadugókat ragasztottak keretnek.Egy baja van:akasztót nem szerkesztettek bele.
Utána elmentünk kettesben fagyizni.11-re kellett volna menni fogászatra,de úgy döntöttem,kérek másik időpontot,elég egy napra ennyi stressz.Holnap pedig kirándulni mennek Pestre az Állatkertbe.Csak jó idő legyen rájuk!
Küldöm a címem,és várom a képeket!Üdv. Edit
Kép
 
 


Szia!
Hamarosan írok,bocs a késésért.Edit

Kép
 
 


Kedves kisteleki vagy környéki anyuka ,aki idetévedsz!
Írj nyugodtan,ide is benézek,de a levelezést privátban folytattuk/juk Révivel.Azért jó lenne,ha többen is lennénk.Kép Edit
 
 


Szia Edit!

Nem vagy ám elfelejtve!Az történt,hogy a régi gépünk tönkrement és hát minden ami benne volt(email címek)elvesztek.Pár dolgot már potoltunk,de még vannak gondok:-(
Nagyon jó lehet Gyulán!Mi is voltunk 2 éve.Teljesen beleszerettem!Hangulatos volt nagyon.Mi a vártól 100 m-re laktunk.Gondolom a gyerekek teljesen odáig voltak a kis medencétől,amiben a csuszda és az a hatalmas vödör stb. van!Mi idén nem voltunk nyaralni,de majd jövőre!!!!!
Megkezdődött az ovi.Grétike pedig 3 nap után kidőlt.Lehet,hogy hétfőn majd mehet ismét oviba.Ő már nagyon várja!

Ti hogy vagytok?Ovi nálatok is megy már?Táncversenyre(25-26)mentek?Mi ott leszünk teljes csatársorral!

Gyerekek akcióban ,most megyek!
Puszi mindenkinek:Évi
 
 


Szia!
Most látom,hogy jártál itt!Már azt hittem,hogy elfelejtettél....A táncversenyen mi is voltunk,találkozhattunk volna.Majd küldök emilt,hogy tudj írni!Puszi Edit
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


:D Kismamák Figyelem! FÜLBELÖVÉS Csecsemőknek ill.Újszülötteknek! Speciális EU. által szabadalmazott,nikkelmentes orvosi titánium és orvosi plasztik fülbevalókkal.Szép svarowsky kristály kövesek,több méretben,nagy szinválasztékkal,kifejezetten a babák igényeinek megfelelően kialakitott ún.pillangós hátsó résszel ami nem szúrja a picik fülét.(Egyedi,eldobható kapszulás rendszerrel,100% sterilitással) Érdeklődéseiteket szeretettel várom.Tel:302468247 Kecskésné.M.Timea Kép www.hu.blomdahl.com :P
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron