Új privát üzeneted érkezett!

Van valaki környékbeli?
 
 


Sziasztok! Bocsi hogy bepofátlankodtam hozzátok!Kép 1997-ben szültem aJános Kórházban és szobatársam volt Gilányiné Kurucz Andrea azóta sem tudom mi van vele???KépKépHa olvassa irjon??!!!KépKépüdv.Kelemenné Vera Zsámbékról a néhai Dr.Héder volt az orvosunk
Kelemenné Vera
 


Senki nem lakik erre? Kép
 
 

 
 

szia, amennyiben én, mint monori megfelelek, ok..!
 
 


Ezerjó Kép

Szia itt is Kép Bár én nem ide tartozom helyileg, de gondoltam, beköszönök Neked. A profilomból rám ismersz. Ahhoz, hogy azt megnézd, itt oldalt katt a nevemre. Bár lehet, hogy tudtad, hogy kell.Kép

Puszika, Lina
 
 


Szia Ezerjó!
Most néztem csak vissza ide, mert már végképp lemondtam Pilis környékéről...Kép mert senki sem írt. De most örülök, meglestem a profilod. Látom szocped vagy én most tanulok Egerbe : ) : ) Írj!!!!
 
 


Szia Sylva!

Nem értem,hogy nem vettem észre ezt a topikot!
Én is pilisi vagyok.
Ha gondolod írj a Cegléd és környékiekbe,vagy ide,most már fogom figyelni,hogy jelentkezel-e.

Üdv.
Kata
Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok pilisi lányok!

A párommal nagy erőkkel házikót keresünk, és többek között Pilist is kiszemeltük az elérhető(bb) árak miatt. Érdekelne nagyon, hogy szerettek-e itt lakni, úgy általában mi a véleményetek Pilisről...

Köszönök minden véleményt: Szaszkó
 
 


Szia Szaszkó!

Mi Pilisborosjenőn lakunk április óta, mert ide épíkeztünk. A kislányom Viktória is ide született június 03-án. Imádunk itt lakni, szép a környék, jó a levegő, szomszédjaink állandó lakosok, nem telkesek és elég jó fejek. Ti merre néztek konkrétabban?
 


Sziasztok én is pilisi vagyok! Szeretnék beszélgetni környék beliekkel. Van két fiam az egyik 9 éves a másik 2005 oktober 2-án születet.Minden téma érdekel.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

A Cegléd és környékiekben vagyunk Pilisről,Irsáról Ceglédről.
Várunk mindenkit szeretettel!

Kata

Kép
Kép
 


Szia Horcsog!(?)

Én is pilisi vagyok,szintén két fiúval"rendelkezem.Nagyobb 6 éves lesz,kicsi egy múlt.
Elérsz a Ceglédieknél.

Puszi

Kép
Kép
 


sziasztok!
Én is pilisi vagyok Van fent valaki?
 
 


Ha valaki szeretne beszélgetni velem akkor irjon a mailomra.
 
 


Szia!Gyere át a Cegléd és környékébe.Ott biztos meg találsz.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Szia Magrena!

Nem találtam a profilodban mail-címet,de csatlakozom Hörcsi-Ildihez:szívesen látunk a Cegléd és környékiekben.

Üdv.

Kata

Kép
Kép
 


Szia Szandiviki!
Nekünk telkünk volt Jenőn.Imádtam,fent az erdő szélén.A mi házunk volt az utolsó a Sallai utcában.Azt hallottam már nem így hívják.Rég nem jártam arra. Van egy másik topikban egy Dóri nevű lány aki szintén odavalósi.Majd küldöm ide is.
Floci
 
 


Szia Szandiviki

Mi is a környéken keresünk telket. Tudnál nekünk segíteni? Én is nemsokára fogok szülni.

bobo77
 
 


Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy új szolgáltatást.Kiváló min. Liberó és Pampers betétes légáteresztős pelenkák vásárolhatók kedvező áron.Mini:2kg-6kg.ig 33ft/db. Midi4-kg-9kg 35ft/dbMaxi:8kg-16kg-ig 37ft/db.junior:12kg-tól-25kg.-ig38ft/db.
Rendelés MIN:100 DB Előszőr próbacsomagot állít össze a cég,hogy kiválaszhasd a neked megfelelőt a 10 pelusból.Aztán
több félét is rendelhetsz1 csomagban,Szállítás 2-3 hetente,dijj 200ft/fő
Fizetés a futárnak.Bővebb infót kérj l.
Tóth Marianntól írj a mariann10@freemail.hu-ra. Vagy látogass el honlarunkra
www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu -ra. Tóth mariann
Az ország bármely részéről veszek fel rendeléstJ
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól Monoron a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 8.30-10.00-ig. További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.esemenyrogzites.hu – video; www.babauszas.atw.hu – képeim a foglalkozásról

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól;
Babaúszás 3 hónapos kortól 3 éves korig Monoron a Városi Uszodában, Tápiószentmártoni Tanuszodában, valamint Dunavarsányban.
TESTVÉRKEDVEZMÉNY!

További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.andiuszi.extra.hu; www.andiuszi.fotoalbum.hu

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: