Új privát üzeneted érkezett!

Szia Edina! Abbahagytam a dietamat, mar ugy ki voltam ehezve valami jora. Elmentem a Lutzba( ez egy butorbolt) es az ettermeben olyan jo csirkesalit ettem. 3 kg-t fogytam 2 het alatt, de egy biztos visszajön, ha normalisan elkezdek ujbol enni. Ugy utalok vigyazni es ugy szeretem az edesseget. Föleg a finom pekarukat. Na jo nem sirankozok. Talalj ki valami jo programot a fiadnak. A taborok is megszüntek mar? Igaz en sosem voltam, de nem lehet valami rossz. Mas most hirtelen nem jut eszembe. A kullancscsipes utan 3 hetet varni kell, abban igazad van. 2 eve a Manfredot Lipoton fürdes közben csipte meg a kullancs. Nem rossz mi? Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
2 hét alatt 3kg az igen jó!
Táborba megy majd az Ali 1 hétre.Ma voltak osztálykiránduláson Balatonon,igen jól érezte magát,el is fáradt rendesen.Szép idő volt itt egész nap kint voltunk az udvaron,Letti nagyon élvezi.Egyfolytában cipő és zokni nélkül akart futkozni,nem győztem visszaadni rá a cipőt.De ahogy közeleg a hétvége megint rossz időt mondanak.Na meg van már hova menntek nyaralni?
Szióka
 
 


Szia Edina! Na jo, abbol a 3kg-bol, mar egy fel is jött. Ma elvoltunk a tengerek hazaban, jo volt, nagyon tetszett nekik, ahogy a hatalmas teknöcök uszkalnak a vizben. Ti mit csinaltatok? Azert latszik,hogy hosszu hetvege van, minden kivan örülve. Remelem holnap is ilyen napsüteses idö lesz, mert anyosekkal grillezni fogunk. Hetvegen meg, szeretnek majd hazamenni, ha minden igaz. Irjal, hogy telt a hetvegetek. Puszi.
 
 

 
 

Szia Szilvia!
Hát a hétvégénk Képszombaton itthon voltunk,fűvet nyírtam,gazoltam meg ilyenek.Ma kitalálták a sógoromék,hogy menjünk le Győrbe állatkertbe.Húzos volt május 1-jén nem volt annyi ember az állatkertben kb: 500-an várakoztak,hogy bejussanak,parkoló kilométerekkel messzebb volt csak.Szóval megint elmentünk a semmiért.Már múltkor is megfogadtam,hogy ünnepnapkor nem megyünk ilyen helyekre,de hát mi másból mint a saját hülyeségeiből tanul az ember.Hol van az a tengerek háza?Mi múlt héten szerettünk volna a kertben főzni,de az idő közbeszólt,sajna.Remélem ti szerencsésebbek lesztek.
Szióka
 
 


Szia Edina! Lezajlott a nap nagy resze, hal isten napsüteses idönk volt. A grillezes is jol sikerült, utana meg meglatogattuk a Manfred növereeket. Szoval hamar elment. A Bettina mar az autoban elaludt 6 ora fele. Ma egy baleset törtent itt a közelünkben egy ton. Egy ember beleesett a vizbe hajokazas közben, aztan a kapitany utana ugrott, erre mindenki olyan kivancsi volt,hogy egyoldalra vonultak az emberek es felfordult a hajo. Mivel pereme is volt, igy a 2 meter mely vizbe bent fulladtak az emberek, mint szinte a kalitkaban. Na jo, nem remtörtenetezek. A tengerek haza egyebkent bent van Becsben. Irj, ha van idöd. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Hát jót nevettem,addig a részig,hogy mindenki egyoldalra vonult és felborult a hajó.De a további része már abszolút nem vicces.Durva lehetet.
Lettim most alszik,4-re megyünk Győrbe Alexot viszem orvoshoz kontrollra.ha ilyen idő marad bemegyünk az állatkertbe is.Már megint!
Hát én Bécsbe,vagyis Bécs alatt lakik apám nála voltam kinnt ugy 15 éve,meg anyósomnál az 5.kerületben.De már anyósom áttette székhelyét..........nem tudom hová pontosan valahol Vas megyében kell átmenni a határon.Ő is szekáll örökké,hogy menjünk ki,de még nem tudtunk kimenni,majd ha hamarosan vége lesz a sulinak.Na megvan már,hogy hova menntek nyaralni?
Szióka
 
 


Igen meg van, nem mondtam meg? Bibioneba! Voltatok mar? Jo hogy mondod, lassan a balatoni szallasadonkat is fel kell hivni,hogy meg sem megyünk. Nem baj az,hogy annyiszor mentek allatkertbe, ha lehetösegem lenne, en is gyakran beugranek. Ha meg mar annyan szekallnak,hat akkor gyertek Ausztriaba is neha, itt is vannak latnivalok. Egesz hetre esöt mond, ugy utalom. Ma csak 4-körül hagyta abba, reggel 6-tol esett. Raadasul mostanaban olyan remisztö dolgokat olvasok a közelgö jegkorszakrol. Teged erdekel az ilyesmi? Na ma jol össze-vissza irtam, na mindegy. Szia. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Kedden se jutottunk be az állatkertbe mert mikor végeztünk az orvosnál,és mehettünk volna az állatkertbe na mit gondolsz mi történt? Elkezdett szakadni az eső.Én már annyira utálom ezt az időt,hogy else tudom mondani.Itt tegnap óta megint esik.
Nem voltunk mi még Bibionéba,azt se tudom hol van.Olaszország?
Jégkorszak? Nem tudom van-e valóság alapja vagy csak az emberek ilyesztegetésére szolgál, az ilyen és ehhez hasonló rémisztgetések.Nem szoktam ezekbe a dolgokba belemerülni részletesen,mert nem értek hozzá feltételezésekbe meg felesleges bonyolodni,szerintem.Pár éve még a világvégétől félt mindenki.
Valami itthoni elfoglaltságot kell találnom délutánra a gyerekeknek,itt van a keresztfiam is.Mondtam nekik majd mindjárt ország-városozok velük,ha már az udvarra se tudunk kimenni.
Szióka
Olvastam itt az újságban azt a hajós balesetet,nagyon durva lehetett.
 
 


Szia Edina! Nagyon slampet voltam a heten,hogy csak most irok. Kepzeld a Marco elöbb eldöntötte az ugralo csacsijat es leugrott rola, de olyan hülyen,hogy nagyon fajt a laba utana. Manfred epp most vitte be a korhazba. Mar telefonalt,hogy allitolag nem nagy valami, de azert megröntgeneztek es majd meglatjuk. Remelem nem lesz semmi. Ugy hogy most itt varom es hat a Bettinara vigyazok, aki mar alszik. Igen Bibione Olaszorszagban van. Remelem,hogy jo idönk lesz, mert ahogy hallom megint feltamadt a szel. Az idöjaras az agyamra megy,hogy öszinte legyek. Pedig direkt nem akartam az mellettünk lako leanyaval,hogy jatszanak a gyerekek, mert betegeskedik, hogy tudjunk jövö heten menni Bibioneba, de hat latod mindig közbejöhet valami. Manfred egesz nap nem volt itthon, fociturnen volt mar megint a gyerekekekkel, azert hogy öszinte legyek neha mar az agyamra megy. Holnap elmegyünk valami "vadaspark"-ba, ahol vaddisznok rohanganak meg ilyesmik, ha minden igaz. De mar elöre mondta,hogy delelött futni akar, plusz forma1 es foci is lesz a teveben, vagyis nagyon sokat fog velünk foglalkozni. Bocs, de most panaszkodos paszban vagyok. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Múlt héten vasárnap elvoltunk Győrbe az állatkertbe,és képzeld nem eset az eső!Hihetetlen volt,hogy végre betudtunk menni.Igen jó volt a lajhárok nagyon tetszettek,nincsenek elkerítve,csak lógnak a fán és állandóan az emberek kezét akarják megfogni hátha úgy sikerülne lejönniük.Meg pont etetés időben voltunk így minden állat kinnt volt.Szóval végre szerencsénk volt.Jövő héten kiszeretnék menni a mese városba,remélem jó időnk lesz.
Szegény Marco,biztos nem lesz komolyabb baja.Hát velünk mi történt?!Nem is tudom lemerjem-e írni.Hát ha már elkezdtem már leírom.Csütörtökön a Gábor felállította a medencét mert az Alex nem hagyta már békén.Hát a Lettikéhez képest igen nagy a medence mert felse éri.A letti a homokkupac tetéjén játszott,ja ez már pénteken volt mi meg 5 métere tőle pakoltunk egy szempillantás alatt beleesett a medencébe,hogy hogyan azt ne kérdezd mert fogalmam sincs! A keresztfiam kiabál,hogy a Letti fürdik a medencébe.Hát azt senkinek nem kívánom amit akkor éreztem.Nem sok kellett,hogy sokkot kapjak.De szerencsére semmi baja nem lett,szerintem még vízet se nyelt mert nem köhögöt,2 perc múlva meg nevetett már.Én meg még mind a mai napig a hatása alatt vagyok.Én nem éltem volna túl ha valami baja történik.Mondtam is a Gábornak,hogy körbe kerítjük,vagy lezárjuk azt a részt ahol a medence van!Pedig állítólag betegesen féltem, óvom a gyerekeimet és mégis fél percre nem nézek rá már baj van.Pl:anyun kivül még senki nem vigyázott a gyerekeimre,ha ritkán még is vigyázz rájuk,hogy ketten eltudjunk menni valahová akkor is óránként hívom,hogy minden rendben van-e.Volt olyan,hogy mellé rakta anyu a telefont én meg úgy bepánikoltam,hogy nem tudom mi van velük,hogy haza is menntünk.Na jó nem is húzzom magam a figyelmetlenségünk miatt ,de remélem többet ilyen és az ehez hasónló balesetek elkerülnek minket.
Alexnak már vége a sulinak,és már most szenved,marci nehéz neki megfelelő programot kitalálni,hogy lefoglalja magát.Most épp valamilyen dobókocka játékot találtam ki neki ami pár napig tuti érdekli majd.
Nekem olyan jó volt gyerekként a szünidő egész nyáron otthon se voltam 2 hét mamánál,1 hét keresztanyuéknál,2 hét másik mama utána vissza a másik mamához.Ha őszinte akarok lenni én egy hétre se tudnám eltenni mert az összes mama és papa aktív dolgozó.De ha tudnám se raknám el 2 napnál tovább, tiszta beteg lennék,hogyha nem lenne itthon az Alex.Így is majd megy 1 hétre táborba még soha nem volt .Nem tudom,hogy fogom kibírni,hogy este nem lesz itthon,hogy gyakran /minden nap/ meglátogattom az tuti.Hiába, lassan akkora mint én,de nekem még olyan picike.
Na kilelkiztem magam!Vigyázzatok magatokra!
Szióka
 
 


Szia Edina! Itt volt nalunk a tesom, azert voltam most megint egy kicsit slampet a nettezessel, de most itt vagyok ujra. Szegeny Letti, de meg jo hogy nem törtent semmi baja, a jo isten vigyazott ra. Egyebkent ez igy szokott lenni, hogy aki a legjobban szeretne vigyazni a gyerekeire, azokkal törtenik minden. Legalabbis en mindig azt gondoltam,hogy a ciganygyerekek, akik az uttesten rohangalnak, velük nincs soha semmi, persze lehet,hogy csak en gondoltam. Na de jo lesz nektek a meseerdöbe, mi akkor mar Bibioneban leszünk es remelem jo lesz az idö, mert ma itt nem volt valami gatyarohaszto. Különben visszaterve a gyerekvigyazasra en sem adom öket senkinek es szinten telefon csörög egyfolytaban, ha anyu vagy tesom vigyaz rajuk. Amikor mi kicsit voltunk, meg ugy ahogy te mondod, hol itt egy het, hol ott ket het, de most nalunk is mindenki dolgozo ember, nincs senkinek ideje. Megprobalok meg a nyaralas elött benezni. Manfred egyebkent most sincs itthon, eppen egyik baratjanak a lelki szemetesladaja, akit most akar elhagyni a baratnöje. Na jo megyek, lehet hogy pakolaszok meg egy kicsit, az utazotaskakat gyüjtöm össze es igy tovabb. Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Na meg volt az évzárónk is,szegény Ali osztályfőnöke még sírt is,mert elmegy másik suliba de ő szívesen maradt volna,csak nem olyan lesz jövőre már a suli mint amilyen volt,így inkább magától elmegy.Nagyon kár mert igen jó pedagógus,és a gyerekek imádják.Ráadásul az igazgatónk is elmegy,hát a jövő évet megvárjuk,hogy milyen lesz és valószínű mi is keresünk másik iskolát.Ez az a suli/Bartók/ amit beakartak záratni,de sikerült megakadályoznunk,csak sajnos nagyon sok változás lesz ami fogalmam sincs kinek lesz jó,de valakinek/valakiknek/ biztos.A gyerekeinknek nem az tuti.Annak idején azért ezt a sulit választottuk,mert barátságos,otthonos kis iskola volt,kis létszámmal működött.De ezt sikerült megfújnia a városvezetésnek.Undorító amit művelnek ebben a városban.Ja azt szóval most két osztály össze lesz vonva így kb:36-an lesznek egy osztályba.De Alexnak jó lett a bizije 4,8 lett az átlaga,meg kapott oklevelet mert egész évben szorgalmas volt,nagyon büszke volt magára,és én is rá.Most dicsekedtem egy kicsit!
Meddig lesztek el,és mivel menntek?
Már nem valószinű,hogy tudok vissza írni,így kellemes pihenést,és remélem jó időtök lesz.
Marco lába rendbejött?
Szióka
 
 


Szia Edina! Megjöttünk Bibionebol. Egy kicsit raadasul elöbb, mint terveztük. Sajnos rossz volt az idönk, csak egyszer tudtunk fürödni, tiszta kiakaszto. At voltunk Velenceben is, a Manfrednak nagyon tetszett , hat mit mondjak tudtam volna vasarolgatni a cipök es bör kosztümömök között. Na mindegy, majd csak eljönnek azok az idök is. A gyerekek nem is voltak olyan rosszak, mint ahogy kepzeltük. Az uton felvaltva aludtak, csak a vege fele voltak mar nyügösek egy kicsik es hat többször meg is alltuk. Az apartmanunk tenyleg eleg kicsi volt, a Manfred kiakadt töle, jövöre hotelba szeretnenk menni, remeljük összejön. Ja es nagyon jokepü olasz hapsikat is lattam:-))). Irj mi van veletek. Nagyon unatkozik a kisfiad? Puszi.
 
 


Szia Szilvia!
Hamar megjöttetek.Milyen messze van Bibione,hány órás az út?Alexnak mindig kitalálunk valamit amivel elfoglalhatja magát.Hát az utolsó egy hetem elég idegroncsoló volt jóformán aludni se tudtam.Késet a havim és a terhességi teszt amit csináltam pozitív lett,de az ultrahangon nem látott az orvosom terhességet,így felmerült a gyanú,hogy megint méhenkivüli terhes vagyok,mert nekem 99-ben már volt egy ilyen terhességem aminek következtében ki kellett,hogy vegyék a jobb petefészkem.Gondolhatod mit éltem át a napokban,senkinek nem kivánom!De ma a labor erdményem meglett és negatív szerencsére, és a havim is tegnap megjött,de elképzelhető,hogy terhes voltam csak elment a baba,mert mással nem tudom megmagyarázni,hogy miért késett a havim,és miért lett pozitív a szombati és a hétfői teszt is.De azért a héten csinálok még egy tesztet,hogy teljesen megnyugodjak.Ezt leszámítva jól vagyunk,és ti?
Szióka
 
 


Szia Edina! Jaj, de reg voltam. Ne haragudj, hat igen, elkezdtem olvasni egy Feng shui könyvet es estenkent ezzel voltam elfoglalva. Amugy hogy vagytok? Hogy telik a nyar? Ez az elsö olyan het,hogy jo forman minden nap meleg van. Otthon voltam mult heten, de olyan merges voltam szinte egyszer sem tudtunk kimenni Lipotra fürödni a gyerekekkel. Tervezek meg egy egyhetes hazautazast augusztusban, remelem akkor több szerencsem lesz. Irj, ha van idöd. Puszi.
 
 


Sziasztok.
Nem tudom mennyire él ez az oldal, de én móvári anyuka vagyok, egy 8 hónapos kislánnyal.
Szívesen megismerkednék városunk környéki anyukákkal baráti céllal. :)
 


Sziasztok!
Úgy megörültem, hogy rátaláltam erre z oldalra.... aztán látom, hogy nem valami nagy itt a tolongás. :(
Hegyesi, 2gyerekes anyuka vagyok. fiam 6éves, lányom 20hos. Én 32éves vagyok.
Jó lenne, ha valaki belesne ide, aki környékbeli!
Addig is sziasztok!!!!!!!!! :D
 
 


Sziasztok!
Jó hogy találtan környékbeli anyukákat.Jánossomorján lakom.Két gyermekem van:egy 8 éves lány és egy 3 éves kisfiú.Most tervezzük a 3.-at.Szívesen megismerkednék környékbeli anyukákkal,akikkel lehetne jókat beszélgetni,tanácsot kérni...


Sziasztok!

Segítsetek!!!!!!!Már két gyerekorvost is kipróbáltunk Móváron, de egy se tetszik, hiányzik belőlük a kedvesség és az empátia minden szikrája. Ki tudna ajánlani egy jó gyerekorvost?
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Kár, hogy ennyire elhalt az oldal, pedig jó lenne ismerkedni.

Nincs szebb dolog egy babánál. :-)
Kép
 


Sziasztok!

Bocs, hogy bepofátlankodom :roll: most költöztünk Móvárra és nem ismerek senkit ezért szívesen ismerkednék barátkoznék anyukákkal. Van egy 22 hónapos örökmozgó kislányom, Orsolya. :lol: :lol:
Vagy ha tud valaki ajánlani olyan helyet ahol a babák jól érzik magukat (játszótér, stb) minden ötletet szívesen fogadok.

Üdv:
Tünde

Tüsike
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron