Új privát üzeneted érkezett!

Köszi az nagyon jó lenne :D babafalvára, babaszobára is írtam illetve egyéb bölcsis fórumokra, de sehol senki :o

Hát, igazából nem szeretném bölcsibe adni, rossz emlékeim konkrétan nincsenek a bölcsiből, de mondjuk én is 1éves koromtól mentem (brühühü ;) )
Most a Csibekasban pont a legkisebbekhez sikerült benézni, és az szívszorító volt kicsit - tudom, ha muszáj, muszáj. Pontosan még én sem tudom, mit és hol csinálok szeptembertől, de jó eséllyel dolgozni fogok (azért ilyen képlékeny minden mert egyelőre elég sok megoldatlan dolog van körülöttünk).
Tesóm 3évese kezdte tavaly az ovit és nagyon hosszú idő volt, mire beilleszkedett stb - pedig azt gondoltuk, ha valakinek nagyon kell az ovi, akkor az ő. Igazából szerintem 4éves kortól lenne jó az ovi, ha megoldható lenne, még a 3 is korán van - de persze ezt is gyereke válogatja.

Szóval majd alakul, de jó lenne, ha jönne vmi megnyugtató info a Csibekasról, hogyha mégis bölcsi lesz belőle szeptembertől, akkor a lehető legjobb helyen legyen Ábus :D :D .D

Kép

Kép

:D
 
 


A gondozónénik azt mondják, ha igazából anya nem tudja elengedni a gyereket, akkor nehezebb a beilleszkedés, hiszen a gyerek érzi a bizonytalanságot, a nyugtalanságot.
Engem is biztattak, hogy ha lehet, maradjak végig itthon... nem értettem. A fejlődését látni, ahogy napról napra újakat mond, szerepjátékozik és ezekből kimaradni valóban szívfájdító, a másik oldal viszont az, tudnám - e neki mindezt egyedül nyújtani? Viszont a maradék együtt töltött idő értékesebb. Van időm lerendezni a háztartást és nekem is felüdülés úgy játszani, hogy tudom, nincs kötelező program. 5 gyerek társaságát meg úgysem pótolhatom. (esetleg nagycsaládosok leszünk, bár kétlem, hogy apa ennyit bevállalna... :lol: :oops: )

Melyik oviba jár az uncsitesó?

csoni
 
 


szrekuc, nem Ti jártok a Gyöngyvirág csoportba?
Van egy szöszke göndör Ábel a csoportban!

Nagy a pangás itt mostanság, bár az én életem is pörög.
Kezdődik a nagy játszóterezős időszak, úgy tűnik, előkerülhetnek a homokozóformák is, és jó fej anyukákkal találkoztam az új etapban.

Szóval kalandra fel!

Szombaton a KOndorban börze!

csoni
 
 

 
 

Szép tavaszt MIndenkinek!

Ha még benéztek olvasgatni, néhány ajánlás.
Debrecenben, az Aquaticum élményfürdőbe vannak félárú belépőim ápr.20-ig. Sok van, lehet bombázni!
Vasárnap a BNV-n lesz börze, kérdéses, hogy ki tudnék-e menni, 1 szabadjegyem átpasszolnám.

A bölcsiben kedden lesz fotózkodás, kíváncsi vagyok, Zita mindegyikre hunyorog-e vagy sikerül értelmes képet elkapnia a fotósnak... :lol:

Én 2. napja küzdök a migrénnel, komplett orvosi kivizsgálás lett a részem, mert nem tudják, honnan ered... :wink:
Megyek dőlni, hátha nem esik szét a fejem... :cry:

csoni
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
 


szisztok, van egy szupi 140nm-es garázsos ikerház a XVIII. kerület kertvárosában. decemberi beköltözéssel. ovi 50m-re suli 200-m-re. Kulcsrakész ára: 32.690.000 Ft. Még alakíthatod kedvedre. ha érdekel, írj mail-t.


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól;
Babaúszás 3 hónapos kortól 3 éves korig Monoron a Városi Uszodában, Tápiószentmártoni Tanuszodában, valamint Dunavarsányban.
TESTVÉRKEDVEZMÉNY!

További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.andiuszi.extra.hu; www.andiuszi.fotoalbum.hu

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 


Szia Szrekuc,
Látom jo régen nem irtatok de szeretném megkérdezni hogy végül is mentetek a csibekas bölcsibe.Nekem is ez a problémám hogy sehol nem találok infot rola.mi szeptembertöl kezdenénk de még nem biztos.nagyon bizonytalan vagyok. a szülöi egész jó volt,Zita lesz az egyik gondozo,öróla jokat hallottam.szóval ha nem gond légyszi ird meg a tapasztalataidat.elöre is köszi :lol:
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül zavarok de lehet, hogy valakit érdekel:

Összeszokott 3 fős csapat családi házak, lakások heti rendszeres vagy alkalmankénti takarítását, kertgondozást, karbantartási munkát vállal Budapest déli részén és a környező településeken.
Egyénre szabott árak és szabadon változtatható időpontok.
Hívj: 06/203831924
Írj:munkamailbox@gmail.com
Nem fogod megbánni. Gyors, olcsó, megbízható, leinformálható csapat vagyunk!!!!


Szép napot mindenkinek és köszi, hogy elolvastátok.
 
 


Helló!

Tudtad?
Szeptember 19-én , szombaton baba-ruha börze lesz Vecsésen a Művelődési Házban 9-13-ig!!

Gyertek minnél többen!!

üdv

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok!

Van valaki, akinek a gyereke/ismerőse a TÁNCSICS Általános és Nemzetiségi Iskolába jár?

Mi a véleményetek a suliról??????

üdv
Kata[/b]
 
 


És tudna valaki egy igazán jó felnőtt körzeti orvost ajánlani? Olyat, aki elsősorban homeopata nézeteket vall, és jó betegség felismerő.

A mi gyáli körzeti dokinőnk egy csecsemőfejnyi daganatot nem vett észre Anyukámban, és a törött karú, magas vérnyomású 87 éves nagymamámhoz sem jön ki. Nonszensz. Cserélni akarunk, de akkor már itt a pestimrei körzetben keresünk dokit.

Tudtok valakit ajánlani?

Köszönöm.
 
 


Sziasztok!
Nemrég költöztünk Lõrincre. A kislányom 4 és fél hónapos. Sokat sétálunk a környéken, ismerünk 1-2 játszóteret, de ezen kívül semmit és senkit. Tudtok ajánlani jó helyeket (játszótér, park, játszóház, mûv. ház, programok) errefelé? És még egy: olyan helyet is keresek, ahová tudnék menni tornázni vagy ilyesmi, mert most már össze kell szednem magam :)
Elõre is köszi!
nuur
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy 18 ker-i játszócsoport?

Olyanra gondolok mint az Emmi Pikler típusú. Ez a 2. kerületben van. Szeretném elvinni a kisfiamat, aki 9hónapos. De jobb lenne a közelben találni egy hasonló helyet

Előre is köszönöm!
teca0210
Budapest XVIII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron