Új privát üzeneted érkezett!

Andi!

Tényleg nagyon eltelt az idő!

Május 1-én elmegyünk Alsópáhokra pihizni a Kolpingba, mi nem fogunk majálisolni. :lol:

Láttam maszatos Julcsikát tegnap a nyáriaknál, Ő is hihetetlen nagy. Gyönyörű a haja, nem lehet könnyű vele bánni. Virágé sokkal kisebb, de utálja a fésűt, gumit, csatot, csak mozgásban bírom rendbe tenni a haját.

Lesz Apóshoz költözés? Nem könnyű döntés. Mi annak idején , míg építkeztünk, albérletbe mentünk inkább, minthogy valamelyik szülőnél legyünk. Sajnos én nem lennék toleráns, így biztosabbnak láttam a külön életet. Bár nem volt olcsó!!!

Puszi! Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Nagy volt a lelkesedésem a topikot illetően, de úgy látszik, nem sok félegyházinak támadt kedve írni. :(

Edit, én meg viszonylag toleráns típus vagyok, ill. megtanultam annak lenni, a kevés pénz sok mindenre megtanítja az embert... Nekünk egyelőre csak ez az egy lehetőségünk van arra, hogy kicsit félretegyünk, mert a mi szakmánk sajnos hosszú befektetés, még kell pár év, mire jobban tudunk élni a fizetésből. Nem tervezünk hosszú távra apósnál maradni, csak pár évet, amíg egy nagyobb lakásba, vagy esetleg házba tudunk költözni.
Julcsi is utál mindenféle ügyködést, amit a feje körül végzek. :)

Nem tudom, olvastad-e, mi történt Nyuszifülűvel... A 2007. augusztusi babákhoz írt, azt hiszem. Szörnyű, amin keresztülment, remélem mihamarabb rendbe jön, és visszatér közénk.

puszi!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Andi!

Olvastam már én is Nyuszifülő sorsát. Csak benéztem megnézni a vonalzóját és láttam, hogy eltűnt. Megkerestem a hozzászólásait és értesültem a történtekről. Írtam neki, azóta levelezünk.

Üdv Julcsikának!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 

 
 

Szia Andika! Megkaptad az emailomat? Válaszolj!!!
Puszi Móni
Vendég
 


Szia Móni!

Már rég kaptam tőled mailt, hiányolom is! :)
Szóval, nem kaptam semmit. :( Mikor küldted?

puszi, Andi

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Szia! Pedig Grétiről küldtem egy csomó képet:(

Mindegy bepótolom :)[/url]
Vendég
 


Hahó!!! Valakik??? :oops:

Hol vagytok ebben a kánikulában??? :P
Vendég
 


Itt megint csak ÉN vagyok!!!
:roll:
Biztos nyaraltok....stb :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Vagytok még lányok errefelé?
Gondoltam megpróbálom, hátha újra feléled Félegyháza! Én is itt lakom!
Vendég
 


Szia!

Én is írtam többször ide, de szinte mindenki más topicba társult (én is). Ha rákeresel a hozzászólásaimra, megtalálod azokat. Írj légyszi magatokról. Nagyon aranyosak a gyerekeid! Ismerjük egymást?


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Na végre!Hátha...

Valahol valaki???

Megint csak én....
Vendég
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak ha ritkán írok is, nem ide :( Hát nem vagyunk túl sokan, az biztos, úgy néz ki a félegyházi anyukák nem szeretnek netezni. Tisztelet a kivételnek :D

Kép gyerekeim

Kép kisbetti

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Sziasztok!

Hát én is itt vagyok!
Talán fellendül ez a topic újra! :D
Szépek a gyerkőcök!
Vendég
 


Nagbri,Fodbetti,Edit!


de jó!Hol vagytok????

Végre"hazaiak"!!!
Egy-egy képet magatokról is dobhatnátok!
Megyek,mert Gréti itt nyafizik!

Jó éjt!!!
Vendég
 


Szia Móni!

Amint a férjem megszereli az asztalit, dobok képet magunkról. Rendben?
Amúgy örülök, hogy végre félegyháziakkal is tudok dumcsizni!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagbri! Téged szoktalak olvasni a kecskeméti topikban (kicsit én is kecskeméti vagyok, majdnem 6 évet éltem ott, a gyerekek ott születtek, ott van a munkahelyem, nagy rész rokonság, férjem is átjár dolgozni...)

Móni! Veled is "találkoztunk" már a 2006-os nyári babáknál, írtam is egyszer privit, de nem írtál vissza. :(

Edit! Veled még nem. De majd ezután. :)

Ki merre lakik? Mi Móraváros, pont a játszótér mögött. Ádám ide jár oviba, középsős.

Na dobok egy egész friss képet magamról is, tegnapelőtt voltunk majsán, szerencsénk volt, az utolsó szép időt kifogtuk. Kettesben a férjemmel, ami ritkaság, ezelőtt 8 hónappal volt ilyen. Na most se sok időt voltunk, 9-től 4-ig, addig anyukám maradt a gyerekekkel.

Kép

Írjatok, és rakjatok jóó sok képet!!

Sziasztok!

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Betti!

Én látásból ismerlek! Nagyon szépek a gyerekeid!

Mi a Bankfaluban lakunk, Béla király utcában. Időnként járunk mellétek a játszótérre.

Akkor jöjjenek a képek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Én fogom Virágot:

Kép

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Betti: Hát igen, azon a topicon szoktam írni, mert itt nem volt élet, mikor netünk lett!
Én 17 éves koromig éltem Kecsón! Az én férjem is ott dolgozik! Én is szeretnék majd ott találni valamit, ha eljön az ideje.
Egyikőtöket sem ismerem, valószínűleg ez azért van, mert mi Aranyhegyen lakunk!
Bence Kecskemétre járt bölcsibe, de most itthon van, mivel itt a kistesó!
A képen a repnapon vagyunk láthatóak. Bence és én. Kép
Vendég
 


)Szia Edit!

Na így már Te is ismerős vagy!!! Meg Anyukád :?: de honnét, arra nem jövök rá! Te melyik suliba jártál? Irigy vagyok a bankfaluért, én 12-20 éves koromig éltam ott, a Kiskun utcában, a bolt mellett, szerettem nagyon. Szóval ha eetleg megint erre jártok és látsz, köszönj rám nyugodtan! Milyen gyakran jöttök a játszóra? Mi nem olyan sűrűn, Ádám nem szereti ha sokan vannak, fél a nagyobb gyerekektől, Bettikét meg nem győtöm elkapni, felmászik mindenhová. :D Te kisfiad jár oviba? Nagyon szépek a gyerekeid, látom a Te kislányod is hajasbaba, tök édi. (enyém nem tűri hogy bármit rakjak a hajába, ezért vágjuk neki mindig :( )

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Szia Nagbri!

Melyik bölcsibe járt Bence? Ádám a lánchídba járt két évet. Repnapon mi is voltunk, de csak apával, gyerekeket nem mertük vinni, majd legközelebb. Nagyon aranyos a pici fiad is!

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Szia Betti!

Na végre valami élet is van itt!!!

Anyu a Centrumban dolgozott vagy 20 évig, gondolom onnan az ismeretség.

Akkor szomszédok is lehettünk volna, nagyon közel van hozzánk a bolt. Szüleiddel laktál ott?

Játszótérre sokat járunk, hol erre, hol arra. De mire hazaérünk, hulla vagyok tőle. Ha valamelyik nap szép idő lesz, elmehetünk felétek, ha van kedved, dumálhatunk.

Barnus a Kossuthvárosi oviba jár. Tőlünk messze van, de Anyósék a szomszéd utcába laknak, így ha szükség van rá, csak átsétál a kiskrapekért.

Virág megtűri a csatokat, 5 hónaposan kopaszra vágattam a haját, azóta nő neki.

Kinél szültél Kecskeméten? A fiam ott született, Virág már Félegyházán. Én Tankó Andrásnál, de egyszer elég is volt nála.

Nagbri!

Hol van az az Aranyhegy? Tényleg nem tűnsz ismerősnek nekem sem. Egyébként Brigi vagy? Aranyos a kisfiad!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Betti!

Kicsi lányodnak hány foga van? Sajnos Virágnak a 17-18. jön, már látszanak, de az éjszakák siralmasak.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Szia Edit!

Akkor lehet onnét ismerős anyud.

Igen, anyuékkal, csak sajna eladták :( Szalaiékat ismered?

Oké, ha tervezitek jöttök erre, akkor talizzunk!

Akkor minden reggel viszitek a város másik végébe oviba? Az elég macerás, vagy nem? És egész napos?

Én havonta vágom a elöl Betti haját, semmit nem tűr a hajában :( Teszel érte vmit hogy elviselje a csatokat, vagy csak simán ilyen jó kislány? :)
Félegyházán milyen volt szülni? Nagyon kis családias, nem? Most voltam egy hónapja spirált felrakatni, de nagyon kedvesek voltak.

Ádám Szabó Lászlónál született, ez nagyon rossz emlék volt, Betti Bakó Ferencnél, őróla nagyon pozitív véleményem lett.

Dehogynem tudod hol van az aranyhegy! Az ötösön, az aranyhegyi csárdát biztos tudod! Na ott!

Kép
Bettikének 6 foga van elöl, meg hátul, alul egy rágó fog. Meg talán alul is látom már a harmadikat, de még nem bújt ki. Akkor kicsi lányod jól bele húzott a fognövesztésbe! Biztos szenved velük nagyon. Betti is ezzel az egy rágófoggal visított 3 éjszakát. :( így nagyobb képen talán jobban látszódnak a fogacskák.

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Sziasztok!

Betti: Köszi, tényleg itt van az 5-s mellett! Szerintem nagyon jó, én szeretem, mert itt lakunk bent az utcában. Amúgy a férjem azt mondta, hogy látásból ismer.
Bence a Tóht László sétányra járt, a Petőfi és Batthyány utca között!
Nagyon szerettük, ha Dani is bölcsis lesz, csakis oda. A férjem hordta, mert nem messze dolgozik.
A repnapra Danit is vittük, ő végigaludta. Bence nagyon élvezte, csak a zajvédőt le nem vette a fejéről! Öcsém katona, és tőle kapta, mert amikor felszálltak a gépek, egyből elkezdett üvölteni! Utána meg vigyorogva nézte!

Edit: Igen, Brigi vagyok!

A lányok gyönyörűek! Reméljük nekünk is lesz majd egy ilyen kis szépségünk a fiúk mellé!
Vendég
 


Sziasztok!

Betti: Köszi, tényleg itt van az 5-s mellett! Szerintem nagyon jó, én szeretem, mert itt lakunk bent az utcában. Amúgy a férjem azt mondta, hogy látásból ismer.
Bence a Tóht László sétányra járt, a Petőfi és Batthyány utca között!
Nagyon szerettük, ha Dani is bölcsis lesz, csakis oda. A férjem hordta, mert nem messze dolgozik.
A repnapra Danit is vittük, ő végigaludta. Bence nagyon élvezte, csak a zajvédőt le nem vette a fejéről! Öcsém katona, és tőle kapta, mert amikor felszálltak a gépek, egyből elkezdett üvölteni! Utána meg vigyorogva nézte!

Edit: Igen, Brigi vagyok!

A lányok gyönyörűek! Reméljük nekünk is lesz majd egy ilyen kis szépségünk a fiúk mellé!
Vendég
 


Hát nevessetek ki, én hegyet csak Bikahegyet ismertem. Persze, így már tudom, merre laktok, Brigi! Hát minden elismerésem, ha beválallod még a harmadik babát is! Én időnként (most is) igencsak besokallok. Férjem egész héten Olaszországban volt, ma meg uszodában. Szóval most háborog a lelkem.

Betti! Szalai buszosra gondolsz? Kb. 100 méterre laknak tőlünk, de személyesen nem ismerem őket.

Az ovi mindegy volt, hol van. Ide hozzánk nem adtam volna, a Bercsényi utcára is autóba kellett volna ülni, Platánba is, így meg, ha gond van, van aki elhozza az oviból. Egyébként ki is jelentette, hogy Ő csak a Julcsi mama óvodájába akar menni. Így a kocka el volt vetve. Szerencsére van külön autóm, így nem gond a hordozás. Bár reggelenként általában a férjem viszi.

A korai fogzás családi vonás, Barnusnak is kinnt volt 1,5 évesen mind a 20. És azóta sincs egy rossz sem, pedig mindenki a korai kijövetelt összekapcsolta a korai romlással is. Tényleg nagyon kínlódunk, volt olyan éjjel, hogy Cataflant cseppet kellett adni.

Félegyházán nagyon jó volt szülni, Rigó doktor segítségével. Sok dolga nem volt, annyira gyorsan jött Virág. 23.50 -kor értünk be a kórházba, és 00.45-kor bújt ki. Viszont a 9 hónap alatt, mivel veszélyeztetett voltam, szinte megismertem minden szülésznőt is.

Móni!

Voltatok játszóházban pénteken? Én még nem éreztem magamban erőt Apu miatt elmenni, de jövő héten igyekszem megjelenni. Azért az ebédet elhoztam, de Virág meg sem ette. Pedig finom volt. Gréta hogy van? A másik bölcsiben van gyerekmegőrzés, minden nap 9-12 között, 300 Ft/óra. Még nem próbáltam, viszont a gondozónéni személyes jóbarátom.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Nem, nem nevetünk ki!
Ez van, van ilyen is, hogy valaki nem tudja, hogy ez is létezik! Igazándiból az utóbbi években kezdett el fejlődni, mostmár egyre jobb! Még játszóterünk is lett! :D
Én is Félegyházán szültem, mindkettőt Rigónál! Ugyanazzal a szülésznővel, mert én választottam. De ez így tökéletes volt, a harmadikat is csak velük! Hát igen, harmadik. A férjemmel azt mondtuk, ha a második lány lesz, nem lesz több, de ha fiú, adunk még egy esélyt magunknak! Hát ezért van tervben! De valóban, néha nagyon nehéz!
Olvastam,hogy a fogzásról beszéltek! Bencének 14 hónaposan jött ki az első! Már azt hittem nem is lesz neki! :D Ettől függetlenül megevett mindent!
Vendég
 


Brigi, a vicc az, hogy egy héten többször is megyek Kecskemétre, így mellettetek megyek el. Ismerem az Aranyhegyi csárdát és iskolát, de eszembe nem jutott volna, hogy a térség neve Aranyhegy.

Bence írtad, hogy bölcsis volt. Nem járt egyáltalán még oviba? Nem szenved otthon? Barnus kb. két nap után már látványosan unatkozik, ténfereg és rosszalkodik, és óránként kérdezi, mikor lesz ovi.

Írj már légyszi pici fiadról is, mekkora súllyal született, szopizik, alszik éjjel, sírós -e, stb.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Szia Edit!

Hát ez tényleg vicces! :D
Nem, soha nem volt ovis, és igen, valóban néha érzem,hogy hiányzik neki a társaság. De azt mondták a tavasszal, mivel én itthon leszek a picivel, csak négy órára veszik fel oviba. Innen ki-be járkálni busszal, hát azt inkább nem vállaltam. Aztán a bölcsiben azt mondták, hogy jó lesz ez így,mert összeszoknak a tesóval, és nem lesz az, hogy neki menni kell oviba, a pici meg itthon maradhat.
Ha már nagyon hiányzik neki a zsivaj, akkor visszavihetem egy-egy délutánra a bölcsibe! És ez nagyon jó! Szereti! De nem emlegeti, hogy menne minden nap. Szerintem elfogadta, hogy most itthon van.

Dani 3500 grammal született, és 51 centivel. Most 5880 gramm, és 61 centi. Szép nagy baba, és csak szopizik. Na jó, néha már kap egy kis reszelt almát is. Éjszaka alszik, általában 5 körül kel, és ritkán sír!

És Virág milyen kislány?
Barnabás ezek szerint olyan életrevaló kisfiú mint Bence!
Vendég
 


Sziasztok!

Betti én Téged ismerlek!!!Fodor Betti? A volt Limites Marcsival voltatok barátnők??

Edit! Gyönyörű Virág!!Olyan cuki a két kis copfval!!!

Csináltam albumot! Szarka Grétánál nézzétek meg!!
Vendég
 


Edit!
Pénteken jöttök??
Mi voltunk.4 gyerek volt.Mariann+kistestvére,Petra,Nádja,Gréti.
Csak lány!
Semmi különös nem történt.Csúzdázott Gréti...
Nagbri valahonnan Te olyan ismerős vagy nekem :roll: ,de nem tudok rájönni,hogy honnan!
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak az ünnepek miatt apa többet ült itt a gép előtt :D

Brigi!

Cukik a fiúk az új vonalzón! Látom megy nálatok is megy ez a testfestő szappan :) Ádám is szereti az ilyeneket, most vizet szinező pezsgőtablettánk van.

Edit! Igen, a szalai buszosra gondoltam, régen jó barátok voltak a családjaink.

Milyen játszóházról beszéltek? Meg Móni te írtál régebben valami baba- mama klubot, az mi, hol?

Ja igen Móni, Fodor Betti vagyok, Szettyán Marit meg már ezer éve nem láttam :( limit...de rég volt :) De néztem az albumotokat, nem vagy ismerős :oops: Melyik bölcsibe jár Gréti?

Sziasztok!

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Móni! Hát nem tudom honnan lehetek ismerős? Közgé, esetleg? Mert én nem vagyok eredetileg Félegyházi, suliba nem ide jártam, először Kecsóra, aztán Mohácsra, utána Szegedre!
Nem sokat mozogtam a városban!

Betti: Köszi! Le akartam cserélni újabbra a képeket, de a babafalván vmiért nem ment, így váltottam! De nekem is tetszik! A festéket a kistesótól kapta amikor megszületett! :D
Vendég
 


Móni: Megnéztem a képeket, Gréta gyönyörű! Nem vagy ismerős, de megmutatom a képeket a férjemnek, ő lehet, hogy ismer!
Vendég
 


Brigi! De aranyos volt a tesó hogy hozott valamit :D Nálunk is így volt, de Ádám nem hitte el :)

tényleg lányok, iwiw-en, myvipen nem vagytok rajta?

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Sziasztok!
Én rajta vagyok az iwiw-en!!!Myvipre már nem tudok belépni!!!

Betti:egyszer Szettyán Marcsival voltunk nálatok valamilyen jelmezért...Még mikor a jó kis Limitbár létezett!!!De jó is volt!

Péntekenként járunk játszócsoportba,9-12-ig.Tízórai és ebéd van.Gréta imád menni!!!

Nagbri:Megvan!2-3 hete nem Ti felejtettétek a babahordozót a Leonárdó cipőboltban? Buborék nem volt osztálytársad???

Én dolgoztam a Melange fagyizóban is.Onnan is sok mindenki ismerős arcról....
Vendég
 


Szia Móni!
Hát, az már nem két-három hete volt, de igen, a két fiúval voltunk, és a hordozó majdnem ott maradt! :D És hát a fagyizóban is megfordultunk néha! Kicsi a világ!
Betti: az iwiwen én is rajta vagyok.
Vendég
 


Buborék? Nem tudom kire gondolsz? Nem jártam Félegyházán suliba, csak dolgoztam suliba! Mármint a Közgében.
Vendég
 


Mit dolgoztál Nagbri?
Bocs,ha túl kiváncsi vagyok!

Edit????Mi újság??Virág? Nagyon édes a kisfiad! Igazi férfi...
Vendég
 


Tanítottam, elvileg tanár lennék. :D
Vendég
 


Ez tök jó! :D Milyen tanár?
Hogy birtál a Tinikkel???
Ebben a korban már "nagyszájúak....."
Vendég
 


Francia szakos voltam, és azt hiszem egész jól bírtam velük, bár 17-nél többen nem voltak. Ettől több gyerekkel csak helyettesítéskor találkoztam, vagy osztálykiránduláson!
De nagyon szerettem, óvodás korom óta erre készültem.
Vendég
 


Ez nagyon tuti!

Én 608-ba jártam kereskedelmire,majd elvégeztem kecskeméten a Giginél a Manikűr,pedikűr-műkörmöst,majd Bogácsinál a Gyors étkeztetőit....Érdekel még a masszírozás,minden féle kreatív dolgok...Szeretek kötni,horgolni,üvegfestékezni...
Imádok Grétával játszani,foglalkozni...Én Ovónő szerettem volna lenni,de sajnos nem szerettem tanulni!Bánom már,hogy anyu néha nem lódított nyakon...
Vendég
 


Csajok, holnap jövök, de ma nagyon leamortizálódtam. Lótok-futok, hulla vagyok. Csak du. jövök, mert Kiskőrősre kell vinni az autót reggel.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit!OK! Vigyázz magadra!
Vendég
 


Móni: Jó sok mindent szeretsz! ÉN üvegfestékezni szeretek, az egész gyerekszoba tele van vele! Bence szobájának az ajtajára is kiírtam üvegfestékből, hogy BENCE! Mindenkinek tetszik! Sőt, abból csináltam a zenélőre forgót Daninak! Mindjárt fel is teszem megmutatni! Azóta már a barátnőméknek is csináltam, mert nagyon tetszik a babóknak! Kép
Vendég
 


Móni! Most olvasom hogy a piacon a pp pékségben dolgoztál. Amelyik pont a sarkon van? / a rendőrség utcája felöli sarkon?

Írok még, csak ezt most gyorsan muszály volt, mert elfelejtem :oops:

Kép

Betti
fodbetti
 
 


Nagbri:Azt ki is felejtettem az üvegfestéket,meg a szalvétával a dolgokat! Az üvegfestékre megharagudtam,mert alig bírtam letakarítani nyáron az ablakról úgy rásült.de van egy csomó festékem!

Betti:Igen abba dolgoztam!Miért???
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: