Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,
jo kis fotelja van Floranak! Kép)
ugy ül, mint egy igazi hölgy! Kép

jol vagyunk, elvezzük a gyönyörü idöt, kiköltöztük a teraszra! Kép
ma 20 fok volt nalunk, arnyekban! Kép

gyerekünk Teletubbies-nak alcazva... Kép :
Kép
Kép
leeloo
 
 


Sziasztok!!!

Évi!!Szuperül néz ki az uj fotel és milyen büszkén ül benne Flora.

Enikö is nagyon aranyos a Teletubbies jelmezében.

Holnap reggel jön a tesom,tudjätok ö kisér haza az uton kocsival.Hétvégére havat igérnek megint,nem tudom még pontosan mikor indulunk.Majd meglätom hogy milyenek lesznek az utak.Jo lenne ha nem lenne se esö,se ho.Na majd jelentkezek addig.Elö kell keresnem a magyar tel.kärtyämat is.Ha megtalältam beiroma szämät is.
Giuliano még köhög,de voltunk dokinäl ,semmi baj nincs.Csak näthäs és a väladék hätrafolyik kicsit neki mikor alszik ,igy reggel köhög .Nappal viszon folyik az orra .Remélem péntekig helyrejön.Apa is jobban van mär!

Anna!!!Veletek mi ujsäg??????
zsuu74
 
 


sziasztok!!

Ági:
Nagyon aranyos EnikőKép Tényleg kis teletubbiKép
Mi is kint voltunk tegnap és tegnap elött délelött a teraszon.
Délutánonként Flóra mamánál volt a nappali fetése miatt.
Holnap hozzák a laminált lapot.a hétvégére reményeink szerint készen leszünkKép

A tali meghívásom Ági mág áll csak egy kicsit később. Jövő hét??

Zsu, te mit szólsz hozzá??

Igyekszem mindent endbe rakni!!!

Zsu:
Nektek jó utat!! Írd le a számod.
Mi a mail címed elküldeném az é számomat is.
Giulianónak jobbulást!!
a levegő változás lehet, hogy használ majd neki és hamar meggyógyul.

Anna??

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Haho!!!!

Hörghurutja van G.-nek.Igy kell egyältalän irni??Azt hiszem!Nagyon hösiesen viselkedik a drägasägom.Nem nyafizik,szépen eszik is,igaz az éjjel kelt 3x,de nagyon jo kisfiu.Most is alszik mär 2 oräja.Mindjärt fel is räntom,nehogy este
ne akarjon majd lefeküdni idöben.
Tesom ma reggel megérkezett ,most ö is szunyäl,egész éjjel utazott.

Évi!!A mail cimem a következö:g_zsuzsanna@hotmail.com

A taliban benne vagyok jövö héten.Pénteken nem érek rä azt mär most tudom.

Värom akkor a szämod,remélem megtalälom akärtyämat,ha nem ujat kell vennem ha haza értem.Na most lelépek.Üdv. csajok!!!
zsuu74
 
 


Szisztok!!

Zsu:
Elküldetem a számot.Ha megvan amagyar kártyád küld a számot.
A jövő hétre végzünk az alakítással.

Ági vasárnap írok, hogy végeztünk-e.

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok!
Evi: oke, remelem jol haladtok! Kép
jövö heten nekünk is jo a tali, biztosan össze tudunk hozni egy napot ami mindharmunknak jo! Kép
Zsuu: jo utat nektek, vigyazzatok az uton! Kép

Anna????
gondolom dobozoltok, lassan költöztök...

üdv
Agi
leeloo
 
 


Sziasztok csajok!

Nem vesztem el, de ez a gyerkőc nevelés időigényesebb mint gondoltam volna Kép
Az igazság az, hogy a drága Sárám annyira szereti a cicit, csak a szopizás után nem tud szegénykém rendesen bukizni vagy böfizni, illetve rengeteg idő telik el, mire alakít valamit. Sokszor ugranom kell, hogy felvegyem, mert el kezd fulladozni, akkor a frász jön rám. Ettől függetlenül gyönyörűen növögetünk és várjuk, hogy Kaposváron lehessünk. Apa most elsején lemegy, mert el kezd ott dolgozni és a nőtlen tiszti szállón fog lakni, míg kiderül, mi lesz a lakás hitellel.
Itthon nagyon lassú a net és csatolni sem enged képeket, de csináltunk egy honlapot a babónak, ha van kedvetek ezen a címen megnézhetitek : hannasara.fw.hu

Sajna mennem kell, de mindenkire gondolok, s megpróbálok gyakrabban jönni: Anna
annaviola
 
 


Szia Annaviola.
Latom jol vagytok, keves idovel.....nekem is nagyon bukos volt a kicsi, sokat bukott, eves utan volt hogy 1 oraval is bofizett....addig meg piszkalta a pocijat. Utana hallottam, hogy ha az anyuka tul sok tejtermeket fogyaszt, okozhat sok bukast. En akkoriban sokat ittam, ettem.
Persze, mi hasra raktuk a babot, a bukasok miatt. Azota is hason alszik...maga ala huzza a kis labait, popsi fel. Kicsit olyan magzati poz.
Rahel
rahel
 
 


Szisztok!!

Ági:
VégeztünkKéptök jó lett a szobaKép
Akkor a héten egyik nap talizhatunk.
Remélem Zsu is jelentkezik és eltud jönni.

Anna:
Örülök, hogy jelentkeztélKép
mindjárt megnézem a képeket.
Agyj csak Sárának annyi cicit amennyit csak kérKép
És tedd nyugodtan hasra,úgy kitud folyni a tejci a száján.

Rahel:
Flóra is így aludt sokáig, még most is van ,hogy így alszikKép

Zsu:
Remélem haza értetek rendben??

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hallllo!!!!

Szerencsesen megerkeztunk.Most nem vagyok tul jol,begyulladt a szemem.De talizhatunk hamarosan.a szamom a kovetkezo:06 70/614 5983
zsuu74
 
 


sziasztok! Kép
mi is megvagyunk!
a het nekünk is eleg zsufi lett, jönnek anyosomek! Kép
jövö heten csütörtök es szomabt kivetelevel barmikor jo a tali! Kép
irjatok, kinek mikor jo!
üdv mindenkinek!
Agi
leeloo
 
 


Sziasaztok!!

A jövőhéten nekünk mindegy.Délelötönként itthon vagyunk.

Csak most meg az a baj, hogy Flóra náthás egy kicsit, de kúrálom, hogy a jövőhétre meggyógyuljonKépAz én torkom is fájKép

Így most nem tudom mikor lenne jóKépKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!
Memó vagyok.Én is Kaposváron élek.Van három gyerköcöm.Brigi 6 éves,Bence 4 éves,Dávid 19 hónapos.

Kép
memó
 
 


Szia Memó!

Üdv itt!!!Kép

Mesélj magatokról.
Nekem egy 2és fél éves lányom van Flóra.
Merre laktok?

Többiek????

Remélem nem ilyesztettelek el benneteket???
Tényleg nem vészes a betegségünk a jövőhétre elmúlik.RemélemKépKép Akkor találkozhazunk.

Ma jön anyukám-péntek vanKép

Szép napot mindenkinek!!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali Évi!
Mi a Sávházban lakunk,de az idén szeretnénk építkezni.Én ápolónő vagyok a férjem pedig rendőr.Brigi lányunk szeptemberbe megy suliba,a Reformátusba.Bence most kiscsoportos,a Dáviddal vagyok itthon gyed-en.Ti hol laktok?Ha jobb idő lessz találkozhatnánk is.Gyönyörű lánykád van.
Ma voltam uh-on mert szeretnénk még egy törpikét,de még nagyon pici és az uh nem mutatta ki,jövőhéten kell visszamennem reméllem akkor már látszani fog.
Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Évi!!!

Remélen betegség mulik nálatok.Ugye még nem hivtál.Jövö héten péntek este indulok haza.Kedd du. már van programunk ,de lehet hogy megoldhato akkorra is.Hivj ha már jobban vagytok.

Üdv köztünk Memo!!!!Sok sikert az uh-hoz
zsuu74
 
 


Sziasztok!!




Zsu még nem hívtalakKép Náthás vagyok, de javulok,Flórával voltunk dokinál, de nincs semmi baja.Reggelente köhög egy picit, az orrát sem kell szívni, csak bevan rekedve.
Nem tudom mikorra javulunk megKép
Szeretnék veletek találkozni amíg itt vagytok.
Esetleg egy séta? Talán így nem kaptok el semmit.
Esetleg szerda vagy csütörtök??? Talán addigra jól leszünk.

Ági:
Mi van veletek??
Remélem ti nem vagytok betegek?

Nem tudjátok itt mikor lesz börze?

Szép napot!!

Évi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2010.02.01 12:36-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali Évi!
Mi pont a játszótérrel szembeni lépcsőházban lakunk.Én jövőhéten megyek megint uh-ra,addigra talán jobban látszik már,ha terhes vagyok.A Bence a Petőfibe jár,az Arany utcait nem nagyon dicsérík.Én a Dr. Bencze Zoltánnál szültem az első kettőt,aDávidot meg a Horváth dokinál.
Bocsi most befejezem mert vendégek jöttek.
Puszi:Móni.

Kép
memó
 
 


Hali Évi!
Én is voltam most pénteken uh-n,de még nem nagyon látszik,jövőhéten megint megyek reméllem akkor már látszik már.Nekem se jött meg,én is clostilbegytet szedtem.A Briginél meg a Dávidnál is kellett szednem,csak a Bencénél nem ő összejött ahogy abbadagytam a fogamzásgátlót.
Én a két nagyobbat a Bencze dokinál szültem a Dávidot meg a Horváthnál.De a Benczéhez járok már 7 éve.
Mi a Petőfibe járunk oviba a Bence szeret oda járni,csak most furcsa lesz neki mert a Brigi az ősztöl már suliba megy.Ha most összejön a tesó akkor meg a Dávid is megy bölcsibe,szegénykém nagyon unatkozik itthon.
A Bence is járt és nagyon szerette ott volt kivel játszani neki.Ti hány babát szeretnétek?
Mi az elején elhatároztuk,hogy 3-rom lesz de most nagyon szeretnénk mégeggyet.Mikor szoktatok sétálni?Elmehetnénk egyszer együtt.Most befejezem mert a gyerekeim megbugyantak,vigyázzatok magatokra.

Móni.

Kép
memó
 
 


Hali!
Bocs,hogy kétszer írtam azt hittem,hogy az első nem ment el.

Móni.

Kép
memó
 
 


Sziasztok!

.

A lánykám is unatkozik már itthon.Nagyon várja az óvodátKép szeptember 2-ánlesz 3 éves.
most anyukám beleültette a bogarat a fülembe, hogy 4 évesen adjam oviba Flót.Na most ezen agyalok..... majd meglátom adidg még sok idő van.



Szoktunk délelött boltba menni.sétálni meg délután mikor felébred, de nem mindig alszikKép
Sétálhatunk majd!!Kép
Egyik nap délelött séta?? Talán már jön a tavasz is....

A petőfi oviról nem hallottam mégKép Nekünk az Arany J.ovi van közelebb. Jót hallottam róla.


Ági:
Mi van veletek???
Enikő??

Zsu:
A héten hívlak hétfőn vagy kedden!!!

Szép napot!!!!!!

Évi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2010.02.01 12:38-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali Évi!
Nekem ahoz is gyogyszert kellet szednem,hogy megjöjjön.A Briginél meg a Dávidnál 5 hónapig szedtem a clostyt.Szerintem nem árt ha 3-rom évessen megy oviba,ha összejön a baba neked is könyebb lessz,tudsz legalább napközben pihenni.Meg jót tesz nekik a közösség,más amikor te játszol vele,meg amikor vele egykorúakkal játszik.
Szemerei doki volt a szülészet tanárunk a szakiskolában.
Majd megmutatom,hogy hol van a Petőfi ovi.
Megyek mert közben ezer dolgot csinálok egyszerre.

Puszi :Móni.

Kép
memó
 
 


sziasztok!,
megvagyunk, semmi baj, csak "nagyszülöztünk"! Kép
nem volt idöm netezni.
mar karacsony ota nem lattak unokit! Kép
szerda vagy csüti nekünk is jo, remelem addigra elmulik a tel!!

moni: üdv. köztünk! Kép
leeloo
 
 


Sziasztok!!

Móni:

Közben sok gondolkodás után rájöttem hol van a Petőfi utcai ovi.3 éven át minden nap elötte mentünk el sulibaKépKép

Ági:
Örülök, hogy jelentkeztélKép
Ok ,akkor legyen csütörtökön tali!!! Holnap felhívom Zsut is.
Móni csatlakoztok a talihoz????

Itt szakad a hó dél óta, de ezt gondolom ti is látjátokKép
Flóra nagyon boldogKép Holnap megyünk szánkózniKép

még jövök este....

Évi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2010.02.01 12:39-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Csütörtök nekem is jó,és hol találkozunk?
Én ma is levittem őket,a Dávidka nagyon élvezte a szánkozást.Nekem már nem hiányzott ez a hó,jobb lenne már egy kis napsütés.Ti hogy vagytok ezzel?
Most raktam le őket aludni,már én is hulla vagyok.De még a mosogatás vissza van,amit nagyon utálok.
Te is hiztál a clostytól?Én a Briginél 6 kg-ot,a Dávidnál 3 kg-ot.Most megyek késöbb még visszanézek.
Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok!

Én is Kaposvári vagyok igaz még csak 3 éve, Budapestről költöztem ide a férjemmel.Már egyszer régen írtam nektek.Van egy 3 éves kisfiam és egy 33 hetes pocaklakóm!
barbi_
 
 


Hali!

Szia Barbi!Én sem olyan régóta vagyok fent ezen az oldalon.De én szeretek veletek levelezni,itt mindenki olyan aranyos.Most értem haza,reggel elvittem a nagyokat oviba,utánna TESCO,aztán haza,majd elmentünk ebédér.Egy kicsit elfáradtam,de legalább a Dávid levegőzött.
Ti jól vagytok?
Mától megint hordom az ebédet,430 ft,és annyit adnak,hogy kettőnknek bőven elég,és még finom is.
Most megyek rendet rakni,mert olyan a lakás mint a csatatér.
Barbi ti merre laktok?

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok!!!!

Barbi neked is üdv. Mit szolnátok egy Pláza talihoz.Gyerekek játszhatnának a játszoházban ,Mi meg megihatunk valamit.Naaaaa????Sétához elég szar az idő.Félek hogy megfázik a gyerek.Valosinü hogy mi péntek reggel indulunk már haza.Ha nem lesz ho addig.Évi hivj ha valami már bizos.Váááááárom nagyon hogy talizzunk.Csooooook.Zs.
zsuu74
 
 


Hali!
És csütörtökön hány órakor találkozunk?Évi,ha gondolod mehetünk eggyüt.Ti kocsival,vagy gyalog mentek.Én gyalog járok általában,nem jó az autónk.Meg én már 8 éve nem vezettem.Most megyek megfürdetem őket,késöbb még visszanézek.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


sziasztok!
nekünk is jo a csütörtök ;)
sztem a plaza is jo, legfeljebb a mi lanyunk marad velem, ha nem tetszik neki a jatszo. (vagy ha sikerül ravennem a ferjem, hogy ne dolgozzon egy kicsit, akkor jön Ö is, es figyel eniköre) Kép

irjatok idöpontot, es akinek jo, jöjjön! Kép)
mostanaban enikö delelött alszik, igy nekünk talan jobb a delutan, de legfeljebb egy alvas kimarad, ha nektek delelött jo.

nalunk is nagy a ho, kivittem eniköt ebed utan, meg volt lepödve, hogy mi az a nagy feherseg... Kép)

szia Barbi, üdv köztünk! Kép
en is peströl jöttem, 2003 nyaran költöztünk.

en is szeretnek megint Pocaklakot! Kép)

üdv., es joejszakat nektek!
leeloo
 
 


Sziasztok!!

Tegnap nem ment el az üzimKép


Ez a tegnapi üzim lett volna:

Barbi légy te is üdvözölve!Kép
Tényleg írtál már??? Nem emlékszemKép
Gratulálok a pocaklakóhoz!!Kép
Mi a neve a kisfiadnak?
Hol laktok?
a ráérsz és van kedved gyere te is csütörtökön.Kép

Móni:

Nem híztam a clostytól.De lehet, hogy nem vettem észre mert így is jó kondiban vagyokKép
Mi is úgy hozatjuk az ebédet a vasúttól.380ft és házhoz hozzákKép Tudok főzni, de legalább ezzel se kell foglalkoznomKép
Itt nálunk lenne a taliKép mert játszózni most nem lehet sajnosKép

tali nap csütörtök

Nekem jó a pláza is, de jöhettek ide is.Van sok játékKép És még perecet is sütök nektekKép
Mi közel lakunk Móniékhoz és most Zsuékhoz is.Áginak meg mindegy neki mendenképpen bekell jönni a városba ha plázában ha nálunk talizunk.

Móni:
Gyalog járok én isKép Nekem is van jogsim, de nem vezetekKép

Zsu:
Legyen inkább nálunk itt Enikó is nyugodtan játszat.Flórát én még nem hagytam játszóban,nem tudom, hogy reagálna rá???

Látom a csütörtök mindenkinek jóKép
Csak abban kell megegyezni,hogy nálunk vagy pláza???

Délelött 10-től jó az időpont???


Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!
Nekem is jobb lenne nálatok,még én sem hagytam ott sehol a manót egyedül.Nem bírtam ki vettem egy tesztet,holnap megcsinálom.Vigyünk valamit csütörtökön?Csak majd ird meg a pontos címet,hogy odataláljunk.Én is tudok főzni,csak sokszor nem fogyott el,és akkor dobhattam ki.
A nagyok nem mindig eszik meg a főttkaját vacsira.
Ti tornáztatok terhesség alatt?
Ma jön a tervezőnk ,még alákell írni pár papirt és ha minden igaz a héten megkapjuk a jogerős építési engedélyt.Már 3-rom éve elkezdtük az egészet,talán az idén már ház lessz belőle.
Megyek összeszedem a csekkeket.

Délután még visszanézek.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok! Mi a Búzavirág utcában lakunk,2002 telén költöztünk ide, a kisfiam pedig februárban született és Máténak hívják, most éppen a mamánál van, mert szigorú orvosi utasításra feküdnöm kell,kinyílt egy kicsit a méhszájam úgyhogy beparáztam nehogy kórházba kelljen feküdnöm.A Mátéval 31hetesen volt szerencsém a Kaposvári kórház nőgyógy osztályához,tehát most próbálok pihenni amennyit lehet.A pocaklakóm egyébként kislány lesz és Hannának fogják hívni, de még legalább 3hétig bent kell tartanom.
A csütörtöki talizás emiatt nálam sajna nem megy, de majd legközelebb mindenképp csatlakozom, addigra már talán jó lesz az idő is!
Üdv nektek! Barbara
barbi_
 
 


Sziasztok!!

Móni:
Vettél tesztet??Kép Számolj be majd az eredményrőlKépNagyon szurkolo nektekKép
Nem kell hozni semmit,vettem üdítőt és sütök egy kis perecetKép Csak váltócipőt a gyerekeknek!!
Gondoltam, hogy te is tudzs főzniKépKép
Nekünk meg így sokkal olcsóbb a kaja mintha főznék.

Jön a tervezőKép De jó akkor talán idén lezs valami a ház építésbőlKép
Hol építkezek??
Én nem tornáztam terhesség alatt.

Zsu:
Ma hívtalak, de nem voltál elérhetőKép
A lényeg, hogy akkor csütörtökön nálunk a tali!!!!
Még próbállak hívni ma!Kép

Barbi:
Most csak az a fontos, hogy pihenj és akicsi lány bennt maradjon még egy darabigKép
Következő talikra majd jöttök ti isKép

Ági:
Mikorra tervezitek a tesót??
Akkor jó a csütörtök?

Most mennem kell , mert a férjem hálózat karbantartást csinál és megvonja tőlem a netetKép
Este jövökKép

Évi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2010.02.01 12:41-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!
Én is azért is hordom,mert igy olcsobban kijövök.Ilyen fizi mellett kell egy kicsit sporolni.
Most már odatalálok,köszi a térképet.

Barbi!
Reméllem nem lessz semmi gond.Jó,hogy van segítséged,nekem csak a férjem volt,van.

Én régen csak egy törpikét akartam,de nem bánom,hogy ilyen sokan vannak.Ha tehetném még biztos lenne még kettő.A legjobb dolog az életben,elszoktam őket nézni és elsem hiszem,hogy ezek a gyönyörűségek az én gyermekeim.
Megyek kajolni,ma a párom csinált vacsit.
Késöbb még visszanézek.

Puszi:Móni.

Kép
memó
 
 


sziasztok!
nekünk is a jo a csütörtök! Kép
Evi, akkor megyünk hozzatok, kajat viszek Enikönek, meg egy papucsot, itthon is abban csaszkal. ;)
10töl jo szerintem, ma is csak delutan aludt a kisasszony. Kép
varom a csütörtököt!!!! Kép)
remelem zsuu is tu jönni, Memoek is! Kép
de jo nektek, hogy nem föztök, lehet en is nezek majd valamit, olyan nehez mindig kitalalni valamit, es megoldani enikö mellett a fözest. elvileg itt nalunk az oviban is van ebed-lehetöseg, majd megnezzük...

tesot mar elkezdtük "gyartani", de igazandibol augusztusban erösitünk bele, aztan ha elöbb jön, az sem baj.. ;)

üdv nektek, megyünk fürdeni, meg visszanezek! Kép
üdv
Agi
leeloo
 
 


Hali!
Engem meg elért a nátha,megprobálom csütörtökig kikurálni magam.Én kaját nem viszek,mi ebédre hazajövünk,mert a manoka van amikor evés közben elalszik.
Megyek veszek be egy bogyot és alszom,hátha reggelre jobban leszek.

Vigyázzatok magatokra.
Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok.
Evi, mennek en is hozzatok, tudod, mi a Bekeben laktunk, mar regebben irtam.....de most meg Esztergom mellett.
Jo talalkozast.
R.
rahel
 
 


Sziasztok!!

Móni:
Én is úgy vagyok nézem Flórát és még mindig olyan hihetetlen, hogy az enyémKép
Remélem csütörtökre meggyógyulsz??
Mi most lábaltunk ki a náthából, csak apa van még rosszul,de ma kapott antibiotikumot az majd talán segít neki helyre jönni.
Az én férjem is szokott főzniKép

jobbulást!!!!!!!!Kép

Ági:
Akkor várunk benneteket!! Flóra 2 körül alszik addig tud pörögniKépKép

Zsut délelött próbáltam hívni akkor nem volt elérhető, du meg elfelejtettemKép
Remélem olvassa a fórumot??
Holnap újra próbálkozom elérni,remélem sikerül és tud jönni ő isKép

Elteszem magam holnapra
Kép

Akkor tali csütörtökön tíz órától
Mindenkit várunk aki tud jönni!!!!!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Rahel:

Látod most jó lenne ha itt lennétek jöhetnétek ti is talizniKép
Kép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Megcsináltam a tesztet,de negatív lett.Szomorú vagyok,talán rénteken az uh mutat valamit.Lassan összekészülődünk és megyünk az oviba.
Ha valakit érdekel tudok olcson dvd filmeket,400 ft/db áron.
Holnap du-án megyek szűlőire,most kapjuk meg az értékelést ami kell a sulihoz.
A párom meg Aszodra megy kétszer,úgyhogy egész nap nem látom,majd éjjel jön haza.
Most megyek du-án még visszanézek.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok!!

Móni:
Kép Remélem a teszt csak tévedett!!!
Mit csinál a férjed Aszódon??

Most beszéltem Zsuzsával.
holnap mennek haza, mert péntektől megint havazás lesz.főleg amerre mennek ausztria stb.
Inkább holnap mennek hátha kifogják még a jó időt.
Amúgy nagyon kedves hangja vanKép
Jelentkezik ha hazaértek.

Ági, Móni ti akkor jöttök????

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

A párom Rabó sofőr(fogvatartottakat szálít).Van ilyen barna folyásom,azt hittem megjön,de semmi,majd pénteken kiderűl.
Mi megyünk most már jobban vagyok.10-re ott vagyunk.Már nagyon várom,hogy megismerjelek benneteket.
Most felébresztem a Dávidot és elmegyűnk a tesókér.
Képzeljétek a Dávidkát lerakom délben aludni,és
fél négykor úgykell felébresztenem,de legkésőbb fél kilenckor megint alszik.
Jó alvókája van.
Most megyek,később még visszanézek.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


sziasztok,
igen, mi megyünk! Kép
A parom bevisz minket, aztan megy vasarolni, posta, intez ügyeket, aztan majd eljön ertünk.
en szoktam vezetni, csak meg nincs normalis gyerekülesünk, csak a bebi, es azt nehez ki- bepakolni, bekötni, föleg egy "szökenek" Kép
igy megkertem vigyen minket... ;)

kar, hogy zsuu nem jön, na majd legközelebb...

hat enikö nem ilyen jo alvo, mint David.
napközben altalaban 2 orat alszik, azt is sokszor ket reszletben...

a holnapi viszontlatasra...
üdv
AGi
leeloo
 
 


Sziasztok!!

Akkor holnap várlak beneteketKépKép

Móni:
Dávid jó sokat alszikKép
Mondjuk Flóra is jól alszik ma negyed 2-től neged 5-igKép novembertől 2 hónapon át nem aludt,nem tudtam lerakniKép de most pár hete viszsa szokott az alvásraKép

Ági:
A holnapi viszontlátásra..........KépKépKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok,

igyekszünk, de nem igerem, hogy 10kor ott csengetünk. Kép

jo ejszakat!
Agi
leeloo
 
 


Sziasztok!!

Ági nem gondd 10 után mindegy mikor jöttökKépKépKép

Teljesen bevagyok már sózvaKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szaisztok!!

Csajok nagyon jó volt, hogy itt voltatok!
Remélem máskor is fogunk még találkozni!!!

Móni:
Holnapra neked megy a drukk!!
A ropit itt hagytad, majd egyik nap elmegyek felétek és elviszem.Szeretik a gyerekeid majd egyék csak megKép

Ági:
Enikő rendesen belopta magát Flóra szívébeKép

Képeket majd rakok fel.

További szép napot mindenkinek!!!!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok! Kép

Evi:
nagyon-nagyon köszönjük a meghivast, nagyon jol ereztük magunkat!
jo tipp volt a hasznalt gyereküles, ahol mondtad, ott vettünk egy jo kis chicco-t, 9e volt, szerintem nagyon megerte! Kép
mar abban jött haza enikö, el is aludt mire hazaertünk. Kép

Moni:
mi is gondolunk rad holnap! Kép

kepek majd jönnek innen is!

puszi nektek
AGi
leeloo
 
 


Hali!

Én is köszönöm,hogy elmehettünk hozzátok.A ropit majd megeszi a Flóra,nálunk mindig van belőle egy-két csomag.Fáj az egész szám meg az orrom,már popsitörlőkendőbe fújom az orrom,mert a zsepi már kidörzsölte.Majd megprobálunk mi is felrakni képet.Csak még annyira nem értünk hozzá.

Képzeljétek a Dávid elaludt hazafelé,és arra nem ébredt fel,hogy levetköztettem.Lefáraztották a csajok.Ha-ha.

Holnap itthon lessz a Zsolti,legalább kipiheni magát.
Itt volt anyám ,az volt neki az első,hogy teletömte őket sütivel,ugyhogy a Dávidnak nem kellet ma ebédet enni.Néha úgy csinál,mindha neki nem lenének gyerekei.

Voltam szülőin 1/2 óra rizsa,kaptunk egy papírt amit kell majd vinni a beíratkozásra,ez volt az egész.Van kamerátok a géphez?Ha van akkor úgy is tudnánk beszélgetni.

Megyek megfürdetem a szélhámosokat.Késöbb még fent lesztek?

Legyetek jók,és vigyázzatok magatokra.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: